Рюкзаки Deuter Aviant (и сумки) - искусство путешествия

Рюкзаки Deuter Aviant (и сумки) - искусство путешествия

Рюкзаки и сумки Deuter

Рюкзаки та сумки Deuter Aviant відкривають новий спосіб отримувати задоволення - подорожувати легко і надійно. Коли багатьом ще було далеко до ідеї, Deuter вже пропонувала спосіб подорожувати - в гори, але тим хто був з рюкзаком Deuter в горах довго чекали утилітарні моделі рюкзаків і сумок з якими можна і в поїзд і в літак, в автобус і автомобіль. Німецькі інженери з Deuter довго придивлялися до цього напрямку, і постійно випускали різні варіанти - але тепер є ціла серія Deuter Aviant яка закриває всю нішу сумок і рюкзаків для подорожей. Рюкзаки та сумки Deuter Aviant призначені для мандрівників всіх видів. Будь то прогулянка по місту, розваги або бізнес-подорож, модель Deuter Aviant Carry On вирішує завдання ручній поклажі та підручних речей. Розміри підходять під стандарти ручної поклажі, завдяки чому ви можете забути про черги при реєстрації. Deuter Aviant Access Pro - це рюкзак і валіза в одному корпусі - простора і функціональна, з продуманими функціями, призначеними для подорожей по всьому світу. А міцний дафлаDeuter Aviant Duffel Pro можуть приймати удари і не боятися падінь і проливних дощів, зберігаючи при цьому всі свої характеристики.

Deuter Aviant - навіть рюкзаки і сумки тепер з NFC.

Рюкзак Deuter Aviant

Технологія NFC: інформація і безпека.
Вся серія Deuter Aviant оснащена корисною технологією NFC. Для цього в усіх моделях серії вбудований невеликий чіп, який ховається під вишитим логотипом NFC. Його можна сканувати на більшості смартфонів. Так що ж дає використання NFC для звичайного мандрівника?
Перевірити оригінальність.
Незважаючи на те що як Deuter складно підробити, вбудована мітка NFC дозволяє підтвердити оригінальність рюкзака або сумки Deuter.
Отримати інформацію про рюкзак або сумку яку тримаєте в руках.
Дізнайтеся все про цей рюкзаку або сумку і всю серії Aviant перед покупкою. Ваш телефон відкриє сторінку з інформацією про товар, фотографіями, відео і відгуками мандрівників. Крім того, ви можете задати будь-які питання безпосередньо компанії Deuter.
Зареєструйте свій рюкзак.
Після покупки і реєстрація вашого рюкзаки або сумки, інформація з мітки NFC допоможе вам знайти його, якщо ви втратите його в аеропорту або під час подорожі. Той хто знайшов Ваш багаж може сканувати чіп, щоб отримати вашу контактну інформацію. Після реєстрації ви також отримаєте безкоштовний туристичний аксесуар від Deuter.
Дізнайтеся більше про екологічні ініціативи Deuter.
Дізнаєтеся про те, що Deuter робить для захисту екології. Адже для Deuter дуже важливо бути відверто чесним про всю вироблену продукцію, про виробничі процеси, тощо.

Deuter Aviant Carry On: прямий шлях на борт літака.

Скажи привіт подорожі і пригодами, прощайте черги при реєстрації. Рюкзаки Deuter Aviant Carry On і Deuter Aviant Carry On Pro відповідають розмірам ручній поклажі (більшості авіакомпаній), що дозволяє скоротити час очікування до мінімуму. Такі функції, як спеціальне відділення для ноутбуку/планшету, відділення для одягу з сітчастим клапаном, кілька внутрішніх кишеньок для зберігання, відділення для органайзера і окрема знімна сумка, забезпечують цим моделям повну функціональність, необхідну для вашого рюкзака для ручної поклажі. Повнорозмірні блискавки дозволяють повністю відкривати відділення, як у валізи, і забезпечують легкий доступ до вмісту в подорожі.

Рюкзак Deuter Aviant

Deuter Aviant Access Pro: просторий універсал.

Рюкзаки серії Deuter Aviant Access Pro - це експерт в організації, що представляє собою гібридне рішення, що поєднує в собі універсальність рюкзака і практичну функціональність валізи. Компресійні ремені, кишені всередині і зовні, а також окрема знімна сумка для брудної білизни збережуть ваші речі в порядку і надійно зафіксованими. Серія Aviant Access Pro має продуману систему перенесення, призначену для перенесення важких вантажів, яка до того ж може бути захована (прикрита), коли не використовується. Aviant Access Pro також комплектується, компактним рюкзаком (daypack), який окремо можна використовувати в якості ручної поклажі, а основний рюкзак перевозити в багажному відділенні. Потім daypack повертається в спеціальне відділення спереду, як тільки ви отримаєте багаж.

Рюкзак Deuter Aviant

Deuter Aviant Access: тим хто подорожує часто.

Рюкзаки Deuter Aviant Access меншого розміру Access 38 і 38 SL призначені для тих хто часто подорожує, будь то у справах або для відпочинку, тим хто шукає надійний, з прекрасною організацією - рюкзак для подорожей, в розмірах для ручної поклажі. Для поїздок на тривалий час є більш просторі Deuter Aviant Access 55 і 50 SL з такою ж практичною організацією і такі ж надійні, тільки з великим об'ємом.

Рюкзак Deuter Aviant

Deuter Aviant Voyager: класичний туристичний рюкзак.

Рюкзаки Deuter Aviant Voyager новий спосіб, поглянути на класичний туристичний рюкзак. Система перенесення з рухомими "крилами" і ергономічною набивкою, охоплюють навколо стегон і забезпечують рівномірний розподіл навантаження. Складна транспортувальна кришка захищає ваш багаж під час перевезення і одночасно служить захисним чохлом від дощу. А вбудований компактний рюкзак (daypack) - буде ідеальним місцем для зберігання ваших цінних речей (він кріпиться до плечових ременів основного рюкзака, щоб його можна було носити з собою спереду) або виконувати роль підручного рюкзака в одноденних поїздках.

Рюкзак Deuter Aviant

Deuter Aviant Duffel: надійна, простора і практична сумка.

Збираючись в Карпати, вирушаючи в Одесу на вихідні або відправляючись рафтинг на Дністрі, Deuter Aviant Duffel Pro з водостійкої тканини з поліуретановим покриттям може впоратися з усім цим. Сумка Deuter Aviant Duffel Pro зі складними рюкзачними лямками, які перетворюються в ручки для перенесення, замикаються застібки-блискавки і кишені всередині і зовні, забезпечує простору практичність і комфорт завдяки верхньому завантаженню. Її пакувальна сумка служить одноденної сумкою для невеликих другорядних поїздок або для зберігання всіх ваших документів. Версія сумки Deuter Aviant Duffel менше і легше, але все ж обладнана організаційними функціями і поставляється з сумкою в яку сама ж і складається.

Рюкзак Deuter Aviant

 • Deuter Aviant Duffel 35 (Maron Aubergine)
  3 360 грн
  Deuter Aviant Duffel 35 (Maron Aubergine)
  (32912)

  Артикул: 3520020 5543 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel 35 (Maron Aubergine) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  3 360 грн
 • Deuter Aviant Duffel Pro 40 (Maron Aubergine)
  5 250 грн
  Deuter Aviant Duffel Pro 40 (Maron Aubergine)
  (32915)

  Артикул: 3521020 5543 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel Pro 40 (Maron Aubergine) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  5 250 грн
 • Deuter Aviant Access Pro 60 (Black)
  5 649 грн 11 298 грн
  Deuter Aviant Access Pro 60 (Black)
  (26883)

  Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 60 (Black) - являє собою комбіновану модель для подорожей, який поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки. Комплектується додатковим рюкзаком (daypack) для прогулянок по місту.

  5 649 грн 11 298 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Aviant Access 38 SL (Maron Aubergine)
  7 140 грн
  Deuter Aviant Access 38 SL (Maron Aubergine)
  (32898)

  Артикул: 3511120 5543 Рюкзак Deuter Aviant Access 38 SL (Maron Aubergine) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  7 140 грн
 • Deuter Aviant Access 38 SL (Denim Arctic)
  7 140 грн
  Deuter Aviant Access 38 SL (Denim Arctic)
  (26878)

  Артикул: 3511120 3388 Рюкзак Deuter Aviant Access 38 SL (Denim Arctic) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  7 140 грн
 • Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Maron Aubergine)
  7 518 грн
  Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Maron Aubergine)
  (32909)

  Артикул: 3510320 5543 Рюкзак Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Maron Aubergine) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  7 518 грн
 • Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Denim Arctic)
  7 518 грн
  Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Denim Arctic)
  (32908)

  Артикул: 3510320 3388 Рюкзак Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Denim Arctic) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  7 518 грн
 • Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Maron Aubergine)
  11 004 грн
  Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Maron Aubergine)
  (32903)

  Артикул: 3512120 5543 Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Maron Aubergine) - являє собою комбіновану модель для подорожей, який поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки. Комплектується додатковим рюкзаком (daypack) для прогулянок по місту.

  11 004 грн
 • Deuter Aviant Access Pro 70 (Khaki Ivy)
  11 634 грн
  Deuter Aviant Access Pro 70 (Khaki Ivy)
  (26885)

  Артикул: 3512220 2243 Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 70 (Khaki Ivy) - являє собою комбіновану модель для подорожей, який поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки. Комплектується додатковим рюкзаком (daypack) для прогулянок по місту.

  11 634 грн
 • Deuter Aviant Access Pro 70 (Black)
  11 634 грн
  Deuter Aviant Access Pro 70 (Black)
  (32905)

  Артикул: 3512220 7000 Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 70 (Black) - являє собою комбіновану модель для подорожей, який поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки. Комплектується додатковим рюкзаком (daypack) для прогулянок по місту.

  11 634 грн
 • Deuter Aviant Duffel 70 (Khaki Ivy)
  2 484 грн
  Deuter Aviant Duffel 70 (Khaki Ivy)
  (26894)

  Артикул: 3520220 2243 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel 70 (Khaki Ivy) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  2 484 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Duffel Pro 40 (Black)
  2 625 грн 5 250 грн
  Deuter Aviant Duffel Pro 40 (Black)
  (26895)

  Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel Pro 40 (Black) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  2 625 грн 5 250 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Aviant Duffel 50 (Maron Aubergine)
  3 520 грн
  Deuter Aviant Duffel 50 (Maron Aubergine)
  (26893)

  Артикул: 3520120 5543 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel 50 (Maron Aubergine) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  3 520 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Duffel 50 (Khaki Ivy)
  3 520 грн
  Deuter Aviant Duffel 50 (Khaki Ivy)
  (32913)

  Артикул: 3520120 2243 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel 50 (Khaki Ivy) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  3 520 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Carry On 28 (Midnight Navy)
  3 969 грн
  Deuter Aviant Carry On 28 (Midnight Navy)
  (26889)

  Артикул: 3510020 3365 Рюкзак Deuter Aviant Carry On 28 (Midnight Navy) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  3 969 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Carry On 28 (Black)
  3 969 грн
  Deuter Aviant Carry On 28 (Black)
  (32907)

  Артикул: 3510020 7000 Рюкзак Deuter Aviant Carry On 28 (Black) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  3 969 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Duffel Pro 90 (Khaki Ivy)
  3 996 грн
  Deuter Aviant Duffel Pro 90 (Khaki Ivy)
  (26897)

  Артикул: 3521220 2243 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel Pro 90 (Khaki Ivy) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  3 996 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Duffel Pro 60 (Khaki Ivy)
  4 050 грн
  Deuter Aviant Duffel Pro 60 (Khaki Ivy)
  (32916)

  Артикул: 3521120 2243 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel Pro 60 (Khaki Ivy) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  4 050 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Access 55 (Black)
  4 563 грн
  Deuter Aviant Access 55 (Black)
  (32902)

  Артикул: 3511220 7000 Рюкзак Deuter Aviant Access 55 (Black) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  4 563 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Access 38 (Khaki Ivy)
  4 590 грн
  Deuter Aviant Access 38 (Khaki Ivy)
  (32900)

  Артикул: 3511020 2243 Рюкзак Deuter Aviant Access 38 (Khaki Ivy) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  4 590 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Access 38 (Midnight Navy)
  4 590 грн
  Deuter Aviant Access 38 (Midnight Navy)
  (26879)

  Артикул: 3511020 3365 Рюкзак Deuter Aviant Access 38 (Midnight Navy) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  4 590 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Access 38 (Black)
  4 590 грн
  Deuter Aviant Access 38 (Black)
  (32901)

  Артикул: 3511020 7000 Рюкзак Deuter Aviant Access 38 (Black) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  4 590 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Black)
  4 833 грн
  Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Black)
  (26891)

  Артикул: 3510220 7000 Рюкзак Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Black) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  4 833 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Khaki Ivy)
  4 833 грн
  Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Khaki Ivy)
  (32910)

  Артикул: 3510220 2243 Рюкзак Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Khaki Ivy) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  4 833 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Midnight Navy)
  4 833 грн
  Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Midnight Navy)
  (32911)

  Артикул: 3510220 3365 Рюкзак Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Midnight Navy) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  4 833 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Duffel Pro 90 (Black)
  4 884 грн
  Deuter Aviant Duffel Pro 90 (Black)
  (32917)

  Артикул: 3521220 7000 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel Pro 90 (Black) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  4 884 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Carry On 28 SL (Denim Arctic)
  4 884 грн
  Deuter Aviant Carry On 28 SL (Denim Arctic)
  (26886)

  Артикул: 3510120 3388 Рюкзак Deuter Aviant Carry On 28 SL (Denim Arctic) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  4 884 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Access 55 (Khaki Ivy)
  5 070 грн
  Deuter Aviant Access 55 (Khaki Ivy)
  (26881)

  Артикул: 3511220 2243 Рюкзак Deuter Aviant Access 55 (Khaki Ivy) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  5 070 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Duffel Pro 60 (Maron Aubergine)
  5 400 грн
  Deuter Aviant Duffel Pro 60 (Maron Aubergine)
  (26896)

  Артикул: 3521120 5543 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel Pro 60 (Maron Aubergine) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  5 400 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Black)
  5 502 грн 11 004 грн
  Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Black)
  (26882)

  Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Black) - являє собою комбіновану модель для подорожей, який поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки. Комплектується додатковим рюкзаком (daypack) для прогулянок по місту.

  5 502 грн 11 004 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Aviant Carry On 28 (Khaki Ivy)
  5 880 грн
  Deuter Aviant Carry On 28 (Khaki Ivy)
  (26888)
  1 Рейтинг

  Артикул: 3510020 2243 Рюкзак Deuter Aviant Carry On 28 (Khaki Ivy) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  5 880 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Carry On 28 SL (Maron Aubergine)
  5 920 грн
  Deuter Aviant Carry On 28 SL (Maron Aubergine)
  (26887)

  Артикул: 3510120 5543 Рюкзак Deuter Aviant Carry On 28 SL (Maron Aubergine) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  5 920 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Carry On 28 SL (Black)
  5 920 грн
  Deuter Aviant Carry On 28 SL (Black)
  (32906)

  Артикул: 3510120 7000 Рюкзак Deuter Aviant Carry On 28 SL (Black) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  5 920 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Access 38 SL (Black)
  6 800 грн
  Deuter Aviant Access 38 SL (Black)
  (32899)

  Артикул: 3511120 7000 Рюкзак Deuter Aviant Access 38 SL (Black) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  6 800 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Black)
  7 160 грн
  Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Black)
  (26890)

  Артикул: 3510320 7000 Рюкзак Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Black) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  7 160 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Voyager 60+10 SL (Maron Aubergine)
  7 452 грн
  Deuter Aviant Voyager 60+10 SL (Maron Aubergine)
  (26898)

  Артикул: 3513120 5543 Рюкзак для подорожей Deuter Aviant Voyager 60+10 SL (Maron Aubergine) створений за принципом похідних рюкзаків, але тим менш його стихія подорожі, у всіх способах їх прояви. Аеропорти, вокзали, автомобілі і просто прогулянка пішки - з цим рюкзаком буде комфортно скрізь, адже він задуманий як універсальний попутник для всілякого багажу.

  7 452 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Voyager 65+10 (Khaki Ivy)
  7 641 грн
  Deuter Aviant Voyager 65+10 (Khaki Ivy)
  (26899)

  Артикул: 3513020 2243 Рюкзак для подорожей Deuter Aviant Voyager 65+10 (Khaki Ivy) створений за принципом похідних рюкзаків, але тим менш його стихія подорожі, у всіх способах їх прояви. Аеропорти, вокзали, автомобілі і просто прогулянка пішки - з цим рюкзаком буде комфортно скрізь, адже він задуманий як універсальний попутник для всілякого багажу.

  7 641 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Voyager 65+10 (Black)
  7 641 грн
  Deuter Aviant Voyager 65+10 (Black)
  (32918)

  Артикул: 3513020 7000 Рюкзак для подорожей Deuter Aviant Voyager 65+10 (Black) створений за принципом похідних рюкзаків, але тим менш його стихія подорожі, у всіх способах їх прояви. Аеропорти, вокзали, автомобілі і просто прогулянка пішки - з цим рюкзаком буде комфортно скрізь, адже він задуманий як універсальний попутник для всілякого багажу.

  7 641 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Access Pro 60 (Khaki Ivy)
  10 760 грн
  Deuter Aviant Access Pro 60 (Khaki Ivy)
  (32904)

  Артикул: 3512020 2243 Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 60 (Khaki Ivy) - являє собою комбіновану модель для подорожей, який поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки. Комплектується додатковим рюкзаком (daypack) для прогулянок по місту.

  10 760 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Access Pro 65 SL (Maron Aubergine)
  10 960 грн
  Deuter Aviant Access Pro 65 SL (Maron Aubergine)
  (26884)

  Артикул: 3512320 5543 Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 65 SL (Maron Aubergine) - являє собою комбіновану модель для подорожей, який поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки. Комплектується додатковим рюкзаком (daypack) для прогулянок по місту.

  10 960 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Duffel Pro Movo 90
  13 818 грн
  Deuter Aviant Duffel Pro Movo 90
  (35481)

  Deuter Aviant Duffel Pro Movo 90 - сумка на колесах (роллер) розрахована на активних мандрівників, яким потрібна міцна водонепроникна сумка-роллер з великим простором для речей або спорядження. Доступні версії на 36, 60 і 90 літрів.

  13 818 грн

Ще статті про Deuter

Прогулянковий рюкзак чи рюкзак для хайкінгу 2024-06-28 22:27:41

Прогулянковий рюкзак чи рюкзак для хайкінгу

Хайкінг (hiking) в розумінні європейців і американців - це піші походи по

Читати докладніше
Велорюкзак: як обрати і на що звернути увагу? 2024-05-24 21:45:30

Велорюкзак: як обрати і на що звернути увагу?

Велорюкзак - це спеціальний рюкзак, розроблений для велосипедистів

Читати докладніше
Okoban - що це? І навіщо про це треба знати? 2024-02-19 20:25:43

Okoban - що це? І навіщо про це треба знати?

Okoban - це глобальна система втрачених та знайдених речей

Читати докладніше
Що подарувати чоловікові на Новий Рік? Бренди 2024 року. 2023-12-23 16:38:33

Що подарувати чоловікові на Новий Рік? Бренди 2024 року.

Вибір подарунка залежить від переваг та потреб, але сумка або рюкзак

Читати докладніше
Deuter Зразковий - Акція до -50% на рюкзаки і сумки. 2023-12-14 11:17:39

Deuter Зразковий - Акція до -50% на рюкзаки і сумки.

Deuter Зразковий-знижки до 50% на 357 товарів з нашого асортименту.

Читати докладніше
Велосумка під раму: плюси, мінуси та особливості 2023-11-26 14:47:30

Велосумка під раму: плюси, мінуси та особливості

Велосумки - це необхідний аксесуар для будь-якого велосипедиста

Читати докладніше
Deuter Utilion-міський рюкзак. Новинка 2024 року. 2023-09-28 21:24:39

Deuter Utilion-міський рюкзак. Новинка 2024 року.

Deuter Utilion - це серія міських рюкзаків, для тих, хто шукає

Читати докладніше
Deuter Junior Bike-велорюкзак для дітей. Новинка 2024 р. 2023-08-22 22:47:14

Deuter Junior Bike-велорюкзак для дітей. Новинка 2024 р.

Deuter Junior Bike побудований на добре відомому рюкзаку Deuter Junior

Читати докладніше
Deuter Rack Bag - велосипедний кофр.Новинка 2024р. 2023-08-15 22:52:37

Deuter Rack Bag - велосипедний кофр.Новинка 2024р.

Deuter Rack Bag - нова сумка або велосипедний кофр, на багажник

Читати докладніше
Deuter Xberg-велосумка-рюкзак.Новинка 2024р. 2023-08-12 23:01:48

Deuter Xberg-велосумка-рюкзак.Новинка 2024р.

Deuter Xberg-велосумка яка легко перетворюється на рюкзак, і навпаки.

Читати докладніше
Deuter Valbona-нова велосумка.Новинка 2024р. 2023-08-12 22:04:45

Deuter Valbona-нова велосумка.Новинка 2024р.

У 2023 році Deuter представила відразу дві нові серії сумок для велосипеда

Читати докладніше
Deuter Updays-нова серія для Ski Touring. Новинка 2024р. 2023-08-10 23:16:34

Deuter Updays-нова серія для Ski Touring. Новинка 2024р.

Deuter Updays - новий рюкзак Deuter для скітур (Ski Touring). Розрахований

Читати докладніше
Deuter Durascent-рюкзак для альпінізму. Новинка 2023р. 2023-08-10 22:02:03

Deuter Durascent-рюкзак для альпінізму. Новинка 2023р.

Deuter Durascent - новий рюкзак для альпінізму. І хоч він був анонсований

Читати докладніше
Deuter Traick-рюкзак-жилет для бігу. Новинка 2024 року. 2023-08-09 23:08:42

Deuter Traick-рюкзак-жилет для бігу. Новинка 2024 року.

Deuter Traick - ультракомпактний та легкий рюкзак-жилет для трейлраннінгу

Читати докладніше
Deuter Climber для дітей-альпіністів Від 6 років. 2023-03-06 22:19:06

Deuter Climber для дітей-альпіністів Від 6 років.

Deuter Climber – це рюкзак для альпінізму та інших видів

Читати докладніше
Bluesign – що це і для чого? Що означає блакитний квадрат? 2023-02-25 17:20:20

Bluesign – що це і для чого? Що означає блакитний квадрат?

Як часто Ви зустрічали слова Bluesign, сертифікат Bluesign тощо. Якщо зустрічали

Читати докладніше
Deuter Giga– юкзак-бестселер з 2009 року 2023-02-22 22:38:40

Deuter Giga– юкзак-бестселер з 2009 року

Deuter Giga - це серія рюкзаків, які виготовляють німецька компанія Deuter

Читати докладніше
Як вибрати чохол від дощу для рюкзака? 2023-02-21 22:19:54

Як вибрати чохол від дощу для рюкзака?

Вибір чохла від дощу для рюкзака залежить від кількох факторів,

Читати докладніше
Deuter Jaypack 34+ фоторюкзак. Новинка 2023р. 2022-12-18 23:09:26

Deuter Jaypack 34+ фоторюкзак. Новинка 2023р.

Deuter Jaypack 34+ фоторюкзак для пригод та миттєвої зйомки. Новинка 2023р.

Читати докладніше
Deuter Passway–сумка на пояс. Новинка 2023р. 2022-11-17 20:38:27

Deuter Passway–сумка на пояс. Новинка 2023р.

Поясна сумка Deuter Passway буде представлена у двох розмірах на 2

Читати докладніше
Deuter Vertrail–рюкзак для гір. Новинка 2023р. 2022-11-14 22:11:51

Deuter Vertrail–рюкзак для гір. Новинка 2023р.

Deuter Vertrail – водонепроникний рюкзак для альпіністів, які не бояться

Читати докладніше
Deuter Avengo 1,5 – поясна сумка для міста. Новинка 2023р. 2022-11-07 23:06:52

Deuter Avengo 1,5 – поясна сумка для міста. Новинка 2023р.

Deuter Avengo 1,5 – стильна поясна сумка, яку також можна носити через плече

Читати докладніше
Deuter Shortrail – бігові сумки для trail running 2022-11-06 12:32:54

Deuter Shortrail – бігові сумки для trail running

Deuter Shortrail – це нова серія сумок для trail running, які компанія готується

Читати докладніше
Deuter Innsbruck 22 – рюкзак у стилі 70-х. 2022-08-13 11:20:18

Deuter Innsbruck 22 – рюкзак у стилі 70-х.

Deuter Innsbruck 22 – серія лінійки Deuter Heritage, у стилі 70-х

Читати докладніше
Рюкзак Deuter Wengen - привіт із 80-х 2022-08-12 22:19:56

Рюкзак Deuter Wengen - привіт із 80-х

Deuter Heritage - серія рюкзаків з 70-х (Deuter Innsbruck), 80-х (Deuter Wengen)

Читати докладніше
Deuter Mondego - бюджетні велосумки. Новинка 2023 року. 2022-07-17 00:18:29

Deuter Mondego - бюджетні велосумки. Новинка 2023 року.

Deuter Mondego – це серія бюджетних велосумок для байкпакінгу.

Читати докладніше
Deuter Plamort велорюкзак. Новинка 2023 року 2022-07-14 23:09:36

Deuter Plamort велорюкзак. Новинка 2023 року

Deuter Plamort розширює асортимент велорюкзаків, випускаючи нову серію

Читати докладніше
Deuter Cabezon - Нова серія велосумок 2023 року. 2022-07-14 22:54:33

Deuter Cabezon - Нова серія велосумок 2023 року.

Deuter Cabezon – нова серія водонепроникних велосипедних сумок.

Читати докладніше
Deuter Pulse 5 Pro - новинка 2022 року 2022-07-14 22:21:56

Deuter Pulse 5 Pro - новинка 2022 року

Deuter Pulse 5 Pro – нова поясна сумка Deuter, яка пропонує ще більше місця.

Читати докладніше
Deuter Cotogy – шкільний рюкзак. Новинка 2022! 2022-04-25 19:50:21

Deuter Cotogy – шкільний рюкзак. Новинка 2022!

Deuter як компанія, що поважає себе, має у своєму арсеналі шкільні рюкзаки

Читати докладніше
Deuter Ascender - рюкзак для бігу. Новинка 2022р. 2021-07-04 10:11:00

Deuter Ascender - рюкзак для бігу. Новинка 2022р.

Deuter Ascender - рюкзак для бігу чи трейлраннінгу. Новинка 2022 р.

Читати докладніше
Deuter Amager - універсальний велорюкзак. Новинка 2022 р. 2021-07-03 17:50:30

Deuter Amager - універсальний велорюкзак. Новинка 2022 р.

Deuter Amager - універсальний рюкзак, розрахований в першу чергу

Читати докладніше
Deuter Rotsoord - спортивний велорюкзак. Новинка 2022 г. 2021-07-03 14:06:59

Deuter Rotsoord - спортивний велорюкзак. Новинка 2022 г.

Deuter Rotsoord - рюкзак для активних міських велосипедистів

Читати докладніше
Deuter Mainhattan - сумка для велосипедистів і пішоходів 2021-07-03 12:39:29

Deuter Mainhattan - сумка для велосипедистів і пішоходів

Deuter Mainhattan - універсальна міська велосумка, яку зручно

Читати докладніше
Deuter Weybridge - велосумка на багажник. Новинка 2022 р. 2021-07-03 00:04:53

Deuter Weybridge - велосумка на багажник. Новинка 2022 р.

Deuter Weybridge - нова серія багажних велосипедних сумок

Читати докладніше
Deuter Flyt: максимальний захист при мінімальній вазі 2021-04-27 22:27:41

Deuter Flyt: максимальний захист при мінімальній вазі

Deuter Flyt - нова серія велосипедних рюкзаків, які забезпечують

Читати докладніше
Deuter змінює логотип, якість незмінна! 2021-02-28 22:15:42

Deuter змінює логотип, якість незмінна!

Німецька компанія Deuter з Баварського міста Аугсбург, вирішила змінити логотип

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter - 122 роки якості і успіху 2020-11-04 21:56:07

Рюкзаки Deuter - 122 роки якості і успіху

Рюкзаки та сумки Deuter ось уже 122 роки (з 1898 р) випробовуються

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter используемые материалы 2020-02-13 23:30:41

Рюкзаки Deuter используемые материалы

Рюкзаки Deuter використовувані матеріали при пошитті: нейлон і поліестер

Читати докладніше
Рюкзаки з системою спини - Deuter Alpine System 2020-02-12 18:25:40

Рюкзаки з системою спини - Deuter Alpine System

Рюкзаки Deuter для лижників з сноубордистів з системою підвісу Alpine

Читати докладніше
Deuter Aviant Access Movo - тепер на колесах - NEW2020 2020-01-26 22:55:36

Deuter Aviant Access Movo - тепер на колесах - NEW2020

Нова серія дорожніх сумок Deuter Aviant Duffel Pro Movo і Deuter Aviant Access Movo

Читати докладніше
Поясні сумки Deuter Junior Belt - НОВИНКА 2020-21 2020-01-24 22:02:27

Поясні сумки Deuter Junior Belt - НОВИНКА 2020-21

Поясні сумки Deuter Junior Belt для хлопчика або дівчинки

Читати докладніше
Deuter UP Stockholm, Deuter UP Sydney, Deuter UP Seoul-NEW2020 2020-01-24 11:30:14

Deuter UP Stockholm, Deuter UP Sydney, Deuter UP Seoul-NEW2020

Deuter UP: Deuter UP Stockholm, Deuter UP Sydney, Deuter UP Seoul - новинки 2020

Читати докладніше
Deuter Schmusebar серия рюкзаков для детей от 3-х лет 2020-01-19 21:09:54

Deuter Schmusebar серия рюкзаков для детей от 3-х лет

Deuter Schmusebar серія рюкзаків для дітей від 3-х до 6 років

Читати докладніше
Велорюкзаки Deuter і Deuter Airstripes вибір велосипедистів 2019-11-30 23:03:05

Велорюкзаки Deuter і Deuter Airstripes вибір велосипедистів

Велорюкзаки Deuter і система Deuter Airstripes вибір велосипедистів

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter EL - для високих духом і тілом 2019-11-02 18:18:15

Рюкзаки Deuter EL - для високих духом і тілом

Рюкзаки Deuter EL - для високих духом і тілом

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter і система Deuter Aircontact - чи є краще? 2019-10-31 22:38:43

Рюкзаки Deuter і система Deuter Aircontact - чи є краще?

Рюкзаки Deuter с системой спины Deuter Aircontact - есть лучше?

Читати докладніше
Рюкзаки для жінок Deuter SL - що ж в них особливого? 2019-10-30 23:11:50

Рюкзаки для жінок Deuter SL - що ж в них особливого?

Жіночі рюкзаки для походу Deuter SL - що ж в них особливого?

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter Aviant (и сумки) - искусство путешествия 2019-10-05 23:33:57

Рюкзаки Deuter Aviant (и сумки) - искусство путешествия

Рюкзаки та сумки Deuter Aviant - мистецтво подорожі

Читати докладніше
Трекінг, хайкинг і бекпекінг - а чи є різниця? 2019-09-19 22:27:49

Трекінг, хайкинг і бекпекінг - а чи є різниця?

Дуже часто терміни трекінг (trekking), хайкинг (hiking) і бекпекінг (backpacking)

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
10 порад для піших прогулянок з дітьми 2019-05-14 22:05:04

10 порад для піших прогулянок з дітьми

Прогулянки гарні в будь-якому віці. Здійснювати піші прогулянки можна до

Читати докладніше
Сумки та рюкзаки Deuter - тепер PFC-free 2019-04-12 23:46:53

Сумки та рюкзаки Deuter - тепер PFC-free

Рюкзаки Deuter - тепер PFC-free, а це значить наша планета стає чистішою

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
Рюкзак Deuter Vista Chap - 16 літрів для міста 2019-01-28 21:47:38

Рюкзак Deuter Vista Chap - 16 літрів для міста

Рюкзак Deuter Vista: в варіаціях Vista Skip, Vista Chap, Vista Spot - відрізняються...

Читати докладніше
Ідеї для подарунка чоловікам 2018-12-24 23:19:18

Ідеї для подарунка чоловікам

Наближається час свят і кожен уже перейнявся який подарунок вибрати коханій людині? Сьогодні ми поговоримо про подарунки для чоловіків

Читати докладніше
Система Deuter Aircomfort 2018-10-19 22:07:19

Система Deuter Aircomfort

Німецький виробник рюкзаків для походів - компанія Deuter відома своїми розробками для всіх видів активностей, компанія з величезним

Читати докладніше
Deuter Walker - завжи і всюди 2018-05-17 22:58:41

Deuter Walker - завжи і всюди

Рюкзаки Deuter Walker - це одна з найбільш бюджетних серії рюкзаків Deuter на сьогоднішній день, якщо уважно придивитися до цієї серії

Читати докладніше
Deuter XV -спортивний стиль 2018-05-17 00:05:12

Deuter XV -спортивний стиль

Німецька компанія Deuter представила нову серію міських рюкзаків Deuter XV, друга назва X-Venture, що натякає що ці рюкзаки універсальне

Читати докладніше
Deuter - зразок бізнесу в 2018 2018-03-08 23:17:01

Deuter - зразок бізнесу в 2018

Соціальна відповідальність Deuter на 360 ° - це не просто віяння моди. Соціальна відповідальність і турбота про навколишнє середовище не є

Читати докладніше
Deuter 2018 - Deuter Futura Pro 2017-07-04 21:17:24

Deuter 2018 - Deuter Futura Pro

Німецька компанія Deuter напередодні сезону 2018 року готова знову здивувати, планка в сегменті туристичних рюкзаків стоїть як ніколи

Читати докладніше