Рюкзаки Deuter Aviant (и сумки) - искусство путешествия

Рюкзаки Deuter Aviant (и сумки) - искусство путешествия

Рюкзаки и сумки Deuter

Рюкзаки та сумки Deuter Aviant відкривають новий спосіб отримувати задоволення - подорожувати легко і надійно. Коли багатьом ще було далеко до ідеї, Deuter вже пропонувала спосіб подорожувати - в гори, але тим хто був з рюкзаком Deuter в горах довго чекали утилітарні моделі рюкзаків і сумок з якими можна і в поїзд і в літак, в автобус і автомобіль. Німецькі інженери з Deuter довго придивлялися до цього напрямку, і постійно випускали різні варіанти - але тепер є ціла серія Deuter Aviant яка закриває всю нішу сумок і рюкзаків для подорожей. Рюкзаки та сумки Deuter Aviant призначені для мандрівників всіх видів. Будь то прогулянка по місту, розваги або бізнес-подорож, модель Deuter Aviant Carry On вирішує завдання ручній поклажі та підручних речей. Розміри підходять під стандарти ручної поклажі, завдяки чому ви можете забути про черги при реєстрації. Deuter Aviant Access Pro - це рюкзак і валіза в одному корпусі - простора і функціональна, з продуманими функціями, призначеними для подорожей по всьому світу. А міцний дафлаDeuter Aviant Duffel Pro можуть приймати удари і не боятися падінь і проливних дощів, зберігаючи при цьому всі свої характеристики.

Deuter Aviant - навіть рюкзаки і сумки тепер з NFC.

Рюкзак Deuter Aviant

Технологія NFC: інформація і безпека.
Вся серія Deuter Aviant оснащена корисною технологією NFC. Для цього в усіх моделях серії вбудований невеликий чіп, який ховається під вишитим логотипом NFC. Його можна сканувати на більшості смартфонів. Так що ж дає використання NFC для звичайного мандрівника?
Перевірити оригінальність.
Незважаючи на те що як Deuter складно підробити, вбудована мітка NFC дозволяє підтвердити оригінальність рюкзака або сумки Deuter.
Отримати інформацію про рюкзак або сумку яку тримаєте в руках.
Дізнайтеся все про цей рюкзаку або сумку і всю серії Aviant перед покупкою. Ваш телефон відкриє сторінку з інформацією про товар, фотографіями, відео і відгуками мандрівників. Крім того, ви можете задати будь-які питання безпосередньо компанії Deuter.
Зареєструйте свій рюкзак.
Після покупки і реєстрація вашого рюкзаки або сумки, інформація з мітки NFC допоможе вам знайти його, якщо ви втратите його в аеропорту або під час подорожі. Той хто знайшов Ваш багаж може сканувати чіп, щоб отримати вашу контактну інформацію. Після реєстрації ви також отримаєте безкоштовний туристичний аксесуар від Deuter.
Дізнайтеся більше про екологічні ініціативи Deuter.
Дізнаєтеся про те, що Deuter робить для захисту екології. Адже для Deuter дуже важливо бути відверто чесним про всю вироблену продукцію, про виробничі процеси, тощо.

Deuter Aviant Carry On: прямий шлях на борт літака.

Скажи привіт подорожі і пригодами, прощайте черги при реєстрації. Рюкзаки Deuter Aviant Carry On і Deuter Aviant Carry On Pro відповідають розмірам ручній поклажі (більшості авіакомпаній), що дозволяє скоротити час очікування до мінімуму. Такі функції, як спеціальне відділення для ноутбуку/планшету, відділення для одягу з сітчастим клапаном, кілька внутрішніх кишеньок для зберігання, відділення для органайзера і окрема знімна сумка, забезпечують цим моделям повну функціональність, необхідну для вашого рюкзака для ручної поклажі. Повнорозмірні блискавки дозволяють повністю відкривати відділення, як у валізи, і забезпечують легкий доступ до вмісту в подорожі.

Рюкзак Deuter Aviant

Deuter Aviant Access Pro: просторий універсал.

Рюкзаки серії Deuter Aviant Access Pro - це експерт в організації, що представляє собою гібридне рішення, що поєднує в собі універсальність рюкзака і практичну функціональність валізи. Компресійні ремені, кишені всередині і зовні, а також окрема знімна сумка для брудної білизни збережуть ваші речі в порядку і надійно зафіксованими. Серія Aviant Access Pro має продуману систему перенесення, призначену для перенесення важких вантажів, яка до того ж може бути захована (прикрита), коли не використовується. Aviant Access Pro також комплектується, компактним рюкзаком (daypack), який окремо можна використовувати в якості ручної поклажі, а основний рюкзак перевозити в багажному відділенні. Потім daypack повертається в спеціальне відділення спереду, як тільки ви отримаєте багаж.

Рюкзак Deuter Aviant

Deuter Aviant Access: тим хто подорожує часто.

Рюкзаки Deuter Aviant Access меншого розміру Access 38 і 38 SL призначені для тих хто часто подорожує, будь то у справах або для відпочинку, тим хто шукає надійний, з прекрасною організацією - рюкзак для подорожей, в розмірах для ручної поклажі. Для поїздок на тривалий час є більш просторі Deuter Aviant Access 55 і 50 SL з такою ж практичною організацією і такі ж надійні, тільки з великим об'ємом.

Рюкзак Deuter Aviant

Deuter Aviant Voyager: класичний туристичний рюкзак.

Рюкзаки Deuter Aviant Voyager новий спосіб, поглянути на класичний туристичний рюкзак. Система перенесення з рухомими "крилами" і ергономічною набивкою, охоплюють навколо стегон і забезпечують рівномірний розподіл навантаження. Складна транспортувальна кришка захищає ваш багаж під час перевезення і одночасно служить захисним чохлом від дощу. А вбудований компактний рюкзак (daypack) - буде ідеальним місцем для зберігання ваших цінних речей (він кріпиться до плечових ременів основного рюкзака, щоб його можна було носити з собою спереду) або виконувати роль підручного рюкзака в одноденних поїздках.

Рюкзак Deuter Aviant

Deuter Aviant Duffel: надійна, простора і практична сумка.

Збираючись в Карпати, вирушаючи в Одесу на вихідні або відправляючись рафтинг на Дністрі, Deuter Aviant Duffel Pro з водостійкої тканини з поліуретановим покриттям може впоратися з усім цим. Сумка Deuter Aviant Duffel Pro зі складними рюкзачними лямками, які перетворюються в ручки для перенесення, замикаються застібки-блискавки і кишені всередині і зовні, забезпечує простору практичність і комфорт завдяки верхньому завантаженню. Її пакувальна сумка служить одноденної сумкою для невеликих другорядних поїздок або для зберігання всіх ваших документів. Версія сумки Deuter Aviant Duffel менше і легше, але все ж обладнана організаційними функціями і поставляється з сумкою в яку сама ж і складається.

Рюкзак Deuter Aviant

 • Deuter Aviant Duffel 35 (Maron Aubergine)
  2 160 грн
  Deuter Aviant Duffel 35 (Maron Aubergine)

  Артикул: 3520020 5543 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel 35 (Maron Aubergine) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  2 160 грн
 • Deuter Aviant Duffel 50 (Khaki Ivy)
  2 376 грн
  Deuter Aviant Duffel 50 (Khaki Ivy)

  Артикул: 3520120 2243 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel 50 (Khaki Ivy) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  2 376 грн
 • Deuter Aviant Duffel 50 (Maron Aubergine)
  2 376 грн
  Deuter Aviant Duffel 50 (Maron Aubergine)

  Артикул: 3520120 5543 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel 50 (Maron Aubergine) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  2 376 грн
 • Deuter Aviant Duffel 70 (Black)
  2 484 грн
  Deuter Aviant Duffel 70 (Black)

  Артикул: 3520220 7000 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel 70 (Black) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  2 484 грн
 • Deuter Aviant Duffel 70 (Khaki Ivy)
  2 484 грн
  Deuter Aviant Duffel 70 (Khaki Ivy)

  Артикул: 3520220 2243 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel 70 (Khaki Ivy) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  2 484 грн
 • Deuter Aviant Duffel Pro 40 (Maron Aubergine)
  3 375 грн
  Deuter Aviant Duffel Pro 40 (Maron Aubergine)

  Артикул: 3521020 5543 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel Pro 40 (Maron Aubergine) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  3 375 грн
 • Deuter Aviant Duffel Pro 40 (Black)
  3 375 грн
  Deuter Aviant Duffel Pro 40 (Black)

  Артикул: 3521020 7000 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel Pro 40 (Black) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  3 375 грн
 • Deuter Aviant Duffel Pro 60 (Khaki Ivy)
  3 645 грн
  Deuter Aviant Duffel Pro 60 (Khaki Ivy)

  Артикул: 3521120 2243 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel Pro 60 (Khaki Ivy) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  3 645 грн
 • Deuter Aviant Duffel Pro 60 (Maron Aubergine)
  3 645 грн
  Deuter Aviant Duffel Pro 60 (Maron Aubergine)

  Артикул: 3521120 5543 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel Pro 60 (Maron Aubergine) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  3 645 грн
 • Deuter Aviant Carry On 28 (Black)
  3 969 грн
  Deuter Aviant Carry On 28 (Black)

  Артикул: 3510020 7000 Рюкзак Deuter Aviant Carry On 28 (Black) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  3 969 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Carry On 28 (Midnight Navy)
  3 969 грн
  Deuter Aviant Carry On 28 (Midnight Navy)

  Артикул: 3510020 3365 Рюкзак Deuter Aviant Carry On 28 (Midnight Navy) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  3 969 грн
 • Deuter Aviant Carry On 28 (Khaki Ivy)
  3 969 грн
  Deuter Aviant Carry On 28 (Khaki Ivy)

  Артикул: 3510020 2243 Рюкзак Deuter Aviant Carry On 28 (Khaki Ivy) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  3 969 грн
 • Deuter Aviant Duffel Pro 90 (Khaki Ivy)
  3 996 грн
  Deuter Aviant Duffel Pro 90 (Khaki Ivy)

  Артикул: 3521220 2243 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel Pro 90 (Khaki Ivy) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  3 996 грн
 • Deuter Aviant Carry On 28 SL (Black)
  3 996 грн
  Deuter Aviant Carry On 28 SL (Black)

  Артикул: 3510120 7000 Рюкзак Deuter Aviant Carry On 28 SL (Black) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  3 996 грн
 • Deuter Aviant Duffel Pro 90 (Black)
  3 996 грн
  Deuter Aviant Duffel Pro 90 (Black)

  Артикул: 3521220 7000 Сумка-рюкзак Deuter Aviant Duffel Pro 90 (Black) створена для любителів активного відпочинку, з підвищеними вимогами до вільного місця. Цей дафл з рюкзачними лямками пошитий з надзвичайно міцного водо- і брудо відштовхувального матеріалу, і поєднує в собі великий корисний об'єм і функціональність.

  3 996 грн
 • Deuter Aviant Carry On 28 SL (Denim Arctic)
  3 996 грн
  Deuter Aviant Carry On 28 SL (Denim Arctic)

  Артикул: 3510120 3388 Рюкзак Deuter Aviant Carry On 28 SL (Denim Arctic) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  3 996 грн
 • Deuter Aviant Carry On 28 SL (Maron Aubergine)
  3 996 грн
  Deuter Aviant Carry On 28 SL (Maron Aubergine)

  Артикул: 3510120 5543 Рюкзак Deuter Aviant Carry On 28 SL (Maron Aubergine) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  3 996 грн
 • Deuter Aviant Access 55 (Black)
  4 563 грн
  Deuter Aviant Access 55 (Black)

  Артикул: 3511220 7000 Рюкзак Deuter Aviant Access 55 (Black) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  4 563 грн
 • Deuter Aviant Access 55 (Khaki Ivy)
  4 563 грн
  Deuter Aviant Access 55 (Khaki Ivy)

  Артикул: 3511220 2243 Рюкзак Deuter Aviant Access 55 (Khaki Ivy) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  4 563 грн
 • Deuter Aviant Access 38 SL (Black)
  4 590 грн
  Deuter Aviant Access 38 SL (Black)

  Артикул: 3511120 7000 Рюкзак Deuter Aviant Access 38 SL (Black) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  4 590 грн
 • Deuter Aviant Access 38 (Black)
  4 590 грн
  Deuter Aviant Access 38 (Black)

  Артикул: 3511020 7000 Рюкзак Deuter Aviant Access 38 (Black) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  4 590 грн
 • Deuter Aviant Access 38 (Khaki Ivy)
  4 590 грн
  Deuter Aviant Access 38 (Khaki Ivy)

  Артикул: 3511020 2243 Рюкзак Deuter Aviant Access 38 (Khaki Ivy) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  4 590 грн
 • Deuter Aviant Access 38 SL (Maron Aubergine)
  4 590 грн
  Deuter Aviant Access 38 SL (Maron Aubergine)

  Артикул: 3511120 5543 Рюкзак Deuter Aviant Access 38 SL (Maron Aubergine) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  4 590 грн
 • Deuter Aviant Access 38 (Midnight Navy)
  4 590 грн
  Deuter Aviant Access 38 (Midnight Navy)

  Артикул: 3511020 3365 Рюкзак Deuter Aviant Access 38 (Midnight Navy) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  4 590 грн
 • Deuter Aviant Access 38 SL (Denim Arctic)
  4 590 грн
  Deuter Aviant Access 38 SL (Denim Arctic)

  Артикул: 3511120 3388 Рюкзак Deuter Aviant Access 38 SL (Denim Arctic) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  4 590 грн
 • Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Khaki Ivy)
  4 833 грн
  Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Khaki Ivy)

  Артикул: 3510220 2243 Рюкзак Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Khaki Ivy) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  4 833 грн
 • Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Midnight Navy)
  4 833 грн
  Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Midnight Navy)

  Артикул: 3510220 3365 Рюкзак Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Midnight Navy) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  4 833 грн
 • Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Maron Aubergine)
  4 833 грн
  Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Maron Aubergine)

  Артикул: 3510320 5543 Рюкзак Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Maron Aubergine) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  4 833 грн
 • Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Black)
  4 833 грн
  Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Black)

  Артикул: 3510220 7000 Рюкзак Deuter Aviant Carry On Pro 36 (Black) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  4 833 грн
 • Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Black)
  4 833 грн
  Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Black)

  Артикул: 3510320 7000 Рюкзак Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Black) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  4 833 грн
 • Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Denim Arctic)
  4 833 грн
  Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Denim Arctic)

  Артикул: 3510320 3388 Рюкзак Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Denim Arctic) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  4 833 грн
 • Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Maron Aubergine)
  7 074 грн
  Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Maron Aubergine)

  Артикул: 3512120 5543 Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Maron Aubergine) - являє собою комбіновану модель для подорожей, який поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки. Комплектується додатковим рюкзаком (daypack) для прогулянок по місту.

  7 074 грн
 • Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Black)
  7 074 грн
  Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Black)

  Артикул: 3512120 7000 Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Black) - являє собою комбіновану модель для подорожей, який поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки. Комплектується додатковим рюкзаком (daypack) для прогулянок по місту.

  7 074 грн
 • Deuter Aviant Access Movo 60 (Black)
  7 150 грн
  Deuter Aviant Access Movo 60 (Black)

  Артикул: 3500121 7000 Сумка на колесах (ролер) Deuter Aviant Access Movo 60 (Black) - це нова модель в серії Deuter Aviant Access. Тепер серія Deuter Aviant на колесах - для більшої зручності. Компанія Deuter намагається закріпиться в сегменті дорожніх і масових сумок, але раніше в серії були тільки рюкзаки та сумки, тепер природно в серії з'явився ролер (сумка на колесах)....

  7 150 грн
 • Deuter Aviant Access Pro 60 (Khaki Ivy)
  7 263 грн
  Deuter Aviant Access Pro 60 (Khaki Ivy)

  Артикул: 3512020 2243 Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 60 (Khaki Ivy) - являє собою комбіновану модель для подорожей, який поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки. Комплектується додатковим рюкзаком (daypack) для прогулянок по місту.

  7 263 грн
 • Deuter Aviant Access Pro 60 (Black)
  7 263 грн
  Deuter Aviant Access Pro 60 (Black)

  Артикул: 3512020 7000 Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 60 (Black) - являє собою комбіновану модель для подорожей, який поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки. Комплектується додатковим рюкзаком (daypack) для прогулянок по місту.

  7 263 грн
 • Deuter Aviant Access Pro 65 SL (Maron Aubergine)
  7 398 грн
  Deuter Aviant Access Pro 65 SL (Maron Aubergine)

  Артикул: 3512320 5543 Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 65 SL (Maron Aubergine) - являє собою комбіновану модель для подорожей, який поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки. Комплектується додатковим рюкзаком (daypack) для прогулянок по місту.

  7 398 грн
 • Deuter Aviant Voyager 60+10 SL (Maron Aubergine)
  7 452 грн
  Deuter Aviant Voyager 60+10 SL (Maron Aubergine)

  Артикул: 3513120 5543 Рюкзак для подорожей Deuter Aviant Voyager 60+10 SL (Maron Aubergine) створений за принципом похідних рюкзаків, але тим менш його стихія подорожі, у всіх способах їх прояви. Аеропорти, вокзали, автомобілі і просто прогулянка пішки - з цим рюкзаком буде комфортно скрізь, адже він задуманий як універсальний попутник для всілякого багажу.

  7 452 грн
 • Deuter Aviant Access Pro 70 (Black)
  7 479 грн
  Deuter Aviant Access Pro 70 (Black)

  Артикул: 3512220 7000 Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 70 (Black) - являє собою комбіновану модель для подорожей, який поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки. Комплектується додатковим рюкзаком (daypack) для прогулянок по місту.

  7 479 грн
 • Deuter Aviant Access Pro 70 (Khaki Ivy)
  7 479 грн
  Deuter Aviant Access Pro 70 (Khaki Ivy)

  Артикул: 3512220 2243 Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 70 (Khaki Ivy) - являє собою комбіновану модель для подорожей, який поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки. Комплектується додатковим рюкзаком (daypack) для прогулянок по місту.

  7 479 грн
 • Deuter Aviant Duffel Pro Movo 90 (Clay Coffee)
  7 540 грн
  Deuter Aviant Duffel Pro Movo 90 (Clay Coffee)

  Артикул: 3501221 6605 Сумка на колесах (роллер) Deuter Aviant Duffel Pro Movo 90 (Clay Coffee) розрахована на активних мандрівників, яким потрібна міцна водонепроникна сумка-роллер з великим простором для речей або спорядження. Доступні версії на 36, 60 і 90 літрів.

  7 540 грн
 • Deuter Aviant Voyager 65+10 (Black)
  7 641 грн
  Deuter Aviant Voyager 65+10 (Black)

  Артикул: 3513020 7000 Рюкзак для подорожей Deuter Aviant Voyager 65+10 (Black) створений за принципом похідних рюкзаків, але тим менш його стихія подорожі, у всіх способах їх прояви. Аеропорти, вокзали, автомобілі і просто прогулянка пішки - з цим рюкзаком буде комфортно скрізь, адже він задуманий як універсальний попутник для всілякого багажу.

  7 641 грн
 • Deuter Aviant Voyager 65+10 (Khaki Ivy)
  7 641 грн
  Deuter Aviant Voyager 65+10 (Khaki Ivy)

  Артикул: 3513020 2243 Рюкзак для подорожей Deuter Aviant Voyager 65+10 (Khaki Ivy) створений за принципом похідних рюкзаків, але тим менш його стихія подорожі, у всіх способах їх прояви. Аеропорти, вокзали, автомобілі і просто прогулянка пішки - з цим рюкзаком буде комфортно скрізь, адже він задуманий як універсальний попутник для всілякого багажу.

  7 641 грн