Рюкзаки Deuter і система Deuter Aircontact - чи є краще?

Рюкзаки Deuter і система Deuter Aircontact - чи є краще?

Рюкзаки Deuter

Рюкзаки Deuter можна зустріти де завгодно, але особливо добре вони прижилися в різних видах туризму і спорту відповідно до їх специфічних вимог. І сьогодні ми хочемо розповісти про систему спини Deuter Aircontact, яка заслужено вважається однією з кращих, і застосовується в різних моделях. Як відомо, найпростіший спосіб перенесення ваги - спроектувати рюкзак так, щоб він став єдиним цілим зі своїм власником. Це суть принципу Deuter Aircontact: контактні точки рюкзака розміщені таким чином, що вага розташований максимально близько до тіла і, відповідно, ближче до центру тяжіння. Результат - максимальна стійкість і ефективність при перенесенні. Крім того, елементи підкладки Aircontact зроблені зі спеціального спіненого матеріалу з «повітряними» відсіками для чудовою вентиляції за рахунок ефекту насоса при кожному русі. Результат: Зниження потовиділення (до 15%) у порівнянні зі стандартними компактними системами підвіски (доведено тестами, проведеними Gabriel L. & T і Університетом Ерланґена) - в поєднанні з видатними показниками ваги що переноситься  і чудового балансу.

Система спини Deuter Aircontact це загальна назва, на ділі ж система розділена на 5 підсистем: Aircontact Trail System, Aircontact Trail Pro System, Aircontact System, Aircontact Lite System і Aircontact Pro Series. У кожної з них є свої характерні особливості, але про все по черзі.

Deuter Aircontact Trail System застосовується в рюкзаках Deuter Trail: 20 SL, 22, 24 SL, 26, 28 SL, 30 які призначені для любителів гірського спорту і альпіністів, які цінують припасовані рюкзаки з відмінною вентиляцією.

Deuter Aircontact Trail System

Система спини Deuter Aircontact Trail System особливості:
- Компактна упаковка всього обладнання за допомогою інтегрованих компресійних строп. Ці ремені, що проходять через основне відділення, дозволяють оптимальним чином регулювати обсяг навіть тоді, коли бічні кишені заповнені. Ризик втратити речі виключається. Компресія можлива і під час перенесення рюкзака.
- Зручна посадка, контроль вантажу і хороша вентиляція завдяки конструкції контактної спинки з легкої рамою Delrin U. Вантаж завжди компактно прилягає до спини, перебуваючи поряд з центром ваги тіла. Разом з тим спина приємно провітрюється за рахунок вставки Aircontact з відкритими порами і вентиляційного каналу.
- Порядок і надійність на сходженні завдяки карабінам на плечових лямках.

Deuter Aircontact Trail Pro System застосовується в рюкзаках Deuter Trail Pro: 30 SL, 32, 34 SL, 36 які призначені для динамічних любителів багатоденних гірських походів з великою кількістю  екіпірування, які цінують надійну посадку з близьким розташуванням центру тяжіння і хорошу вентиляцію.

Aircontact Trail Pro System

Система спини Deuter Aircontact Trail Pro System особливості:
- Зниження навантаження на спину і плечі. Ергономічні інноваційні вузькі пов'язки на крила ECL високої посадки щільно прилягають до тазу і плавно перетікають в підкладку спинки. Вага рівномірно переноситься на сильну крестцьову зону і область тазу, що означає дбайливе передачу навантаження на опорно-руховий апарат. Вставки ECL гарантують стійкість вантажу. Завдяки конструкції ременя регулювальної системі pull forward рюкзак швидко фіксується і займає мало місця.
- Зручна посадка, контроль вантажу і хороша вентиляція завдяки конструкції контактної спинки з легкої прочноеластічной внутрішньої рамою з пружинної сталі. Вантаж завжди компактно прилягає до спини, перебуваючи поряд з центром ваги тіла. Разом з тим спина приємно провітрюється за рахунок вставки Aircontact з відкритими порами і вентиляційного каналу
- Порядок і надійність на сходженні завдяки карабінам на плечових лямках.

Deuter Aircontact System застосовується в рюкзаках Deuter Aircontact: 40+10 SL, 45+10, 50+10 SL, 55+10, 60+10 SL, 65+10, 75+10, що призначені для вимогливих любителів трекінгу, які в горах воліють подорожувати з комфортом і відмінною вентиляцією.

Deuter Aircontact System

Система спини Deuter Aircontact System особливості:
- Зниження ваги максимально на 15% зі збереженням виняткового комфорту: завдяки продуманій комбінації матеріалів і модифікованої конструкції рюкзак став значно легше
- Рухливі плечові лямки гарантують оптимальний комфорт завдяки рухомому кріпленню лямки ActiveFit автоматично підганяються під будь-яку форму плечей і завжди ідеально прилягають
- Дбайливе розподіл навантаження і економія сил за рахунок рухомих пов'язках крил VariFlex ECL, які слідують за кожним вашим рухом. Ці ремені тривимірної конструкції в поєднанні з ергономічними м'якими вставками, що гарантують стійкість вантажу, і зручною вставкою LumbalPad завжди ідеально.
- Відмінна вентиляція і легкість. Легка внутрішня рама з пружинної сталі переносить більшу частину ваги на стегнових крилах. В результаті навантаження на спину і плечі помітно знижується. вантаж
легко контролювати, він розташовується поруч з центром ваги тіла власника. За рахунок функціонального спіненого матеріалу з відкритими порами повітрообмін відбувається при кожному русі. Результат: зниження утворення поту на 15% в порівнянні зі звичайними системами підвіски, які контактують зі спиною
- Оптимальна посадка незалежно від зросту, багатоступеневе регулювання дозволяє індивідуально адаптувати систему підвіски під довжину спини.

Deuter Aircontact Lite System застосовується в рюкзаках Deuter Aircontact Lite: 35+10 SL, 40+10, 45+10 SL, 50+10, 60+10SL, 65+10 які підходять для тих, хто ходить в походи на великі відстані і цінує невелику вагу і високий рівень зручності.

Deuter Aircontact Lite System

Система спини Aircontact Lite System особливості:
- VariQuick adjustment -ця система дозволяє дуже швидко і просто налаштувати довжину спинки рюкзака для оптимальної посадки.
- Поясний ремінь ECL - ефективний розподіл завантаження за рахунок ергономічного крою поясного ременя ECL. Підкладка ременя анатомічної форми точно повторює контури тіла і забезпечує комфорт і стійкість.
- Aircontact Lite - це система підвіски на основі пористої структури підкладки спинки забезпечує відчутний ефект додаткової вентиляції для чудового балансу
малої ваги і комфорту. Ідеальне рішення для ефективного розподілу завантаження.

Deuter Aircontact Pro Series застосовується в рюкзаках Deuter Aircontact Pro: 55+15 SL, 60+15, 65+15 SL, 70+15 призначених для мандрівників і першовідкривачів, яким необхідний вентильований рюкзак для важких вантажів, що забезпечує комфорт і свободу рухів.

Deuter Aircontact Pro Series

Система спини Aircontact Pro Series особливості:
- Максимальний комфорт плечових лямок: рухома конструкція ActiveFit забезпечує індивідуальну адаптацію.
- Великопориста структура подушок Airocontact працює як насос, забезпечуючи циркуляцію повітря в районі спини при кожному русі і як результат, потовиділення знижено більш ніж на 15% в порівнянні з іншими рюкзаками.
- Ідеально підходить під будь-який зріст регулюється одним клацанням відкритою пряжкою, з безступінчатим системи регулювання VariSlide.
- Рухома система Variflex в стегновому пояся 3D-конструкції виключає виникнення точок тиску і зменшує втому при тривалих переходах.
- Рюкзаки не ускладнюють свободу рухів навіть під час перенесення важких вантажів. Ефективний розподіл навантаження стало можливим завдяки новому ергономічному V-подібному каркасу, який безпосередньо пов'язаний з плечовими лямками і поясом на стегнах. Вертикальні складові каркаса з профільного алюмінієвого сплаву передають до 70% навантаження на стегнах пояс. При цьому, завдяки рухомому вузлу кріплення лямок ActiveFit і поясу VariFlex, немає відчуття зіщімленості торсу. Системи Aircontact Pro призначені для перенесення вантажів до 30 кг.

Ще статті про Deuter

Deuter Cotogy – шкільний рюкзак. Новинка 2022! 2022-04-25 19:50:21

Deuter Cotogy – шкільний рюкзак. Новинка 2022!

Deuter як компанія, що поважає себе, має у своєму арсеналі шкільні рюкзаки

Читати докладніше
Deuter Ascender - рюкзак для бігу. Новинка 2022р. 2021-07-04 10:11:00

Deuter Ascender - рюкзак для бігу. Новинка 2022р.

Deuter Ascender - рюкзак для бігу чи трейлраннінгу. Новинка 2022 р.

Читати докладніше
Deuter Amager - універсальний велорюкзак. Новинка 2022 р. 2021-07-03 17:50:30

Deuter Amager - універсальний велорюкзак. Новинка 2022 р.

Deuter Amager - універсальний рюкзак, розрахований в першу чергу

Читати докладніше
Deuter Rotsoord - спортивний велорюкзак. Новинка 2022 г. 2021-07-03 14:06:59

Deuter Rotsoord - спортивний велорюкзак. Новинка 2022 г.

Deuter Rotsoord - рюкзак для активних міських велосипедистів

Читати докладніше
Deuter Mainhattan - сумка для велосипедистів і пішоходів 2021-07-03 12:39:29

Deuter Mainhattan - сумка для велосипедистів і пішоходів

Deuter Mainhattan - універсальна міська велосумка, яку зручно

Читати докладніше
Deuter Weybridge - велосумка на багажник. Новинка 2022 р. 2021-07-03 00:04:53

Deuter Weybridge - велосумка на багажник. Новинка 2022 р.

Deuter Weybridge - нова серія багажних велосипедних сумок

Читати докладніше
Deuter Flyt: максимальний захист при мінімальній вазі 2021-04-27 22:27:41

Deuter Flyt: максимальний захист при мінімальній вазі

Deuter Flyt - нова серія велосипедних рюкзаків, які забезпечують

Читати докладніше
Deuter змінює логотип, якість незмінна! 2021-02-28 22:15:42

Deuter змінює логотип, якість незмінна!

Німецька компанія Deuter з Баварського міста Аугсбург, вирішила змінити логотип

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter - 122 роки якості і успіху 2020-11-04 21:56:07

Рюкзаки Deuter - 122 роки якості і успіху

Рюкзаки та сумки Deuter ось уже 122 роки (з 1898 р) випробовуються

Читати докладніше
Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter используемые материалы 2020-02-13 23:30:41

Рюкзаки Deuter используемые материалы

Рюкзаки Deuter використовувані матеріали при пошитті: нейлон і поліестер

Читати докладніше
Рюкзаки з системою спини - Deuter Alpine System 2020-02-12 18:25:40

Рюкзаки з системою спини - Deuter Alpine System

Рюкзаки Deuter для лижників з сноубордистів з системою підвісу Alpine

Читати докладніше
Deuter Aviant Access Movo - тепер на колесах - NEW2020 2020-01-26 22:55:36

Deuter Aviant Access Movo - тепер на колесах - NEW2020

Нова серія дорожніх сумок Deuter Aviant Duffel Pro Movo і Deuter Aviant Access Movo

Читати докладніше
Поясні сумки Deuter Junior Belt - НОВИНКА 2020-21 2020-01-24 22:02:27

Поясні сумки Deuter Junior Belt - НОВИНКА 2020-21

Поясні сумки Deuter Junior Belt для хлопчика або дівчинки

Читати докладніше
Deuter UP Stockholm, Deuter UP Sydney, Deuter UP Seoul-NEW2020 2020-01-24 11:30:14

Deuter UP Stockholm, Deuter UP Sydney, Deuter UP Seoul-NEW2020

Deuter UP: Deuter UP Stockholm, Deuter UP Sydney, Deuter UP Seoul - новинки 2020

Читати докладніше
Deuter Schmusebar серия рюкзаков для детей от 3-х лет 2020-01-19 21:09:54

Deuter Schmusebar серия рюкзаков для детей от 3-х лет

Deuter Schmusebar серія рюкзаків для дітей від 3-х до 6 років

Читати докладніше
Велорюкзаки Deuter і Deuter Airstripes вибір велосипедистів 2019-11-30 23:03:05

Велорюкзаки Deuter і Deuter Airstripes вибір велосипедистів

Велорюкзаки Deuter і система Deuter Airstripes вибір велосипедистів

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter EL - для високих духом і тілом 2019-11-02 18:18:15

Рюкзаки Deuter EL - для високих духом і тілом

Рюкзаки Deuter EL - для високих духом і тілом

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter і система Deuter Aircontact - чи є краще? 2019-10-31 22:38:43

Рюкзаки Deuter і система Deuter Aircontact - чи є краще?

Рюкзаки Deuter с системой спины Deuter Aircontact - есть лучше?

Читати докладніше
Рюкзаки для жінок Deuter SL - що ж в них особливого? 2019-10-30 23:11:50

Рюкзаки для жінок Deuter SL - що ж в них особливого?

Жіночі рюкзаки для походу Deuter SL - що ж в них особливого?

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter Aviant (и сумки) - искусство путешествия 2019-10-05 23:33:57

Рюкзаки Deuter Aviant (и сумки) - искусство путешествия

Рюкзаки та сумки Deuter Aviant - мистецтво подорожі

Читати докладніше
Трекінг, хайкинг і бекпекінг - а чи є різниця? 2019-09-19 22:27:49

Трекінг, хайкинг і бекпекінг - а чи є різниця?

Дуже часто терміни трекінг (trekking), хайкинг (hiking) і бекпекінг (backpacking)

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
10 порад для піших прогулянок з дітьми 2019-05-14 22:05:04

10 порад для піших прогулянок з дітьми

Прогулянки гарні в будь-якому віці. Здійснювати піші прогулянки можна до

Читати докладніше
Сумки та рюкзаки Deuter - тепер PFC-free 2019-04-12 23:46:53

Сумки та рюкзаки Deuter - тепер PFC-free

Рюкзаки Deuter - тепер PFC-free, а це значить наша планета стає чистішою

Читати докладніше
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
Рюкзак Deuter Vista Chap - 16 літрів для міста 2019-01-28 21:47:38

Рюкзак Deuter Vista Chap - 16 літрів для міста

Рюкзак Deuter Vista: в варіаціях Vista Skip, Vista Chap, Vista Spot - відрізняються...

Читати докладніше
Система Deuter Aircomfort 2018-10-19 22:07:19

Система Deuter Aircomfort

Німецький виробник рюкзаків для походів - компанія Deuter відома своїми розробками для всіх видів активностей, компанія з величезним

Читати докладніше
Deuter Walker - завжи і всюди 2018-05-17 22:58:41

Deuter Walker - завжи і всюди

Рюкзаки Deuter Walker - це одна з найбільш бюджетних серії рюкзаків Deuter на сьогоднішній день, якщо уважно придивитися до цієї серії

Читати докладніше
Deuter XV -спортивний стиль 2018-05-17 00:05:12

Deuter XV -спортивний стиль

Німецька компанія Deuter представила нову серію міських рюкзаків Deuter XV, друга назва X-Venture, що натякає що ці рюкзаки універсальне

Читати докладніше
Deuter - зразок бізнесу в 2018 2018-03-08 23:17:01

Deuter - зразок бізнесу в 2018

Соціальна відповідальність Deuter на 360 ° - це не просто віяння моди. Соціальна відповідальність і турбота про навколишнє середовище не є

Читати докладніше
Deuter 2018 - Deuter Futura Pro 2017-07-04 21:17:24

Deuter 2018 - Deuter Futura Pro

Німецька компанія Deuter напередодні сезону 2018 року готова знову здивувати, планка в сегменті туристичних рюкзаків стоїть як ніколи

Читати докладніше
 • Deuter ACT Trail 24 Granite Moss
  2 045 грн 2 727 грн
  Deuter ACT Trail 24 Granite Moss
  1 Рейтинг

  Артикул: 3440115 4212 Рюкзак Deuter ACT Trail 24 Granite Moss входить в серію оновлених моделей універсальних рюкзаків ACT Trail, що характеризуються малий власною вагою і високою якістю виготовлення. У них вдало поєднується комфорт системи Aircontact і безліч продуманих деталей (наприклад, зняття поясу на стегнах). Це правильний вибір для походів, маршрутів Via ferrata і...

  2 045 грн 2 727 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail 30 Black Granite
  2 228 грн 2 970 грн
  Deuter ACT Trail 30 Black Granite

  Артикул: 3440315 7410 Рюкзак Deuter ACT Trail 30 Black Granite входить в серію оновлених моделей універсальних рюкзаків ACT Trail, що характеризуються малий власною вагою і високою якістю виготовлення. У них вдало поєднується комфорт системи Aircontact і безліч продуманих деталей (наприклад, зняття поясу на стегнах). Це правильний вибір для походів, маршрутів Via ferrata і...

  2 228 грн 2 970 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail 30 Arctic Fire
  2 228 грн 2 970 грн
  Deuter ACT Trail 30 Arctic Fire

  Артикул: 3440315 3514 Рюкзак Deuter ACT Trail 30 Arctic Fire входить в серію оновлених моделей універсальних рюкзаків ACT Trail, що характеризуються малий власною вагою і високою якістю виготовлення. У них вдало поєднується комфорт системи Aircontact і безліч продуманих деталей (наприклад, зняття поясу на стегнах). Це правильний вибір для походів, маршрутів Via ferrata і...

  2 228 грн 2 970 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Рюкзак ACT Trail 28 SL цвет 3312 turquoise-midnight
  2 248 грн 2 997 грн
  Deuter ACT Trail 28 SL Turquoise Midnight

  Артикул: 3440215 3312 Рюкзак Deuter ACT Trail 28 SL Turquoise Midnight входить в серію оновлених моделей універсальних рюкзаків ACT Trail, що характеризуються малий власною вагою і високою якістю виготовлення. У них вдало поєднується комфорт системи Aircontact і безліч продуманих деталей (наприклад, зняття поясу на стегнах). Це правильний вибір для походів, маршрутів Via...

  2 248 грн 2 997 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail 24 Ocean Midnight
  2 500 грн 3 333 грн
  Deuter ACT Trail 24 Ocean Midnight
  1 Рейтинг

  Артикул: 3440115 3033 Рюкзак Deuter ACT Trail 24 Ocean Midnight входить в серію оновлених моделей універсальних рюкзаків ACT Trail, що характеризуються малий власною вагою і високою якістю виготовлення. У них вдало поєднується комфорт системи Aircontact і безліч продуманих деталей (наприклад, зняття поясу на стегнах). Це правильний вибір для походів, маршрутів Via ferrata і...

  2 500 грн 3 333 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail 22 SL Black
  2 500 грн 3 333 грн
  Deuter ACT Trail 22 SL Black
  2 Рейтинг

  Артикул: 3440015 7000 Рюкзак Deuter ACT Trail 22 SL Black входить в серію оновлених моделей універсальних рюкзаків ACT Trail, що характеризуються малий власною вагою і високою якістю виготовлення. У них вдало поєднується комфорт системи Aircontact і безліч продуманих деталей (наприклад, зняття поясу на стегнах). Це правильний вибір для походів, маршрутів Via ferrata і...

  2 500 грн 3 333 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail 22 SL Petrol Mint
  2 500 грн 3 333 грн
  Deuter ACT Trail 22 SL Petrol Mint
  1 Рейтинг

  Артикул: 3440015 3217 Рюкзак Deuter ACT Trail 22 SL Petrol Mint входить в серію оновлених моделей універсальних рюкзаків ACT Trail, що характеризуються малий власною вагою і високою якістю виготовлення. У них вдало поєднується комфорт системи Aircontact і безліч продуманих деталей (наприклад, зняття поясу на стегнах). Це правильний вибір для походів, маршрутів Via ferrata і...

  2 500 грн 3 333 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail PRO 32 SL Papaya Lava
  2 936 грн 3 915 грн
  Deuter ACT Trail PRO 32 SL Papaya Lava

  Артикул: 3441015 9503 Рюкзак Deuter ACT Trail PRO 32 SL Papaya Lava - ідеальний похідний рюкзак для багатоденних виходів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак ACT Trail PRO справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє невеликими...

  2 936 грн 3 915 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail PRO 34 Black
  2 957 грн 3 942 грн
  Deuter ACT Trail PRO 34 Black

  Артикул: 3441115 7000 Рюкзак Deuter ACT Trail PRO 34 Black - ідеальний похідний рюкзак для багатоденних виходів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак ACT Trail PRO справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє невеликими габаритами і...

  2 957 грн 3 942 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail PRO 38 SL Aubergine Fire
  3 017 грн 4 023 грн
  Deuter ACT Trail PRO 38 SL Aubergine Fire

  Артикул: 3441215 5522 Рюкзак Deuter ACT Trail PRO 38 SL Aubergine Fire - ідеальний похідний рюкзак для багатоденних виходів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак ACT Trail PRO справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє невеликими...

  3 017 грн 4 023 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail PRO 38 SL Emerald Kiwi
  3 017 грн 4 023 грн
  Deuter ACT Trail PRO 38 SL Emerald Kiwi

  Артикул: 3441215 2208 Рюкзак Deuter ACT Trail PRO 38 SL Emerald Kiwi - ідеальний похідний рюкзак для багатоденних виходів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак ACT Trail PRO справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє невеликими...

  3 017 грн 4 023 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail PRO 38 SL Petrol Avocado
  3 017 грн 4 023 грн
  Deuter ACT Trail PRO 38 SL Petrol Avocado

  Артикул: 3441215 3251 Рюкзак Deuter ACT Trail PRO 38 SL Petrol Avocado - ідеальний похідний рюкзак для багатоденних виходів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак ACT Trail PRO справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє невеликими...

  3 017 грн 4 023 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail PRO 40 Spring Anthracite
  3 058 грн 4 077 грн
  Deuter ACT Trail PRO 40 Spring Anthracite

  Артикул: 3441315 2431 Рюкзак Deuter ACT Trail PRO 40 Spring Anthracite - ідеальний рюкзак для багатоденних виходів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак ACT Trail PRO справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє невеликими габаритами і...

  3 058 грн 4 077 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail PRO 40 Midnight Ocean
  3 058 грн 4 077 грн
  Deuter ACT Trail PRO 40 Midnight Ocean

  Артикул: 3441315 3980 Рюкзак Deuter ACT Trail PRO 40 Midnight Ocean - ідеальний рюкзак для багатоденних виходів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак ACT Trail PRO справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє невеликими габаритами і...

  3 058 грн 4 077 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail 28 SL Fire Aubergine
  3 330 грн
  Deuter ACT Trail 28 SL Fire Aubergine
  1 Рейтинг

  Артикул: 3440215 5513 Рюкзак Deuter ACT Trail 28 SL Fire Aubergine входить в серію оновлених моделей універсальних рюкзаків ACT Trail, що характеризуються малий власною вагою і високою якістю виготовлення. У них вдало поєднується комфорт системи Aircontact і безліч продуманих деталей (наприклад, зняття поясу на стегнах). Це правильний вибір для походів, маршрутів Via ferrata і...

  3 330 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter ACT Trail PRO 32 SL Blackberry Arctic
  3 589 грн 4 785 грн
  Deuter ACT Trail PRO 32 SL Blackberry Arctic

  Артикул: 3441015 5309 Рюкзак Deuter ACT Trail PRO 32 SL Blackberry Arctic - ідеальний похідний рюкзак для багатоденних виходів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак ACT Trail PRO справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє невеликими...

  3 589 грн 4 785 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail PRO 32 SL Midnight Mint
  3 589 грн 4 785 грн
  Deuter ACT Trail PRO 32 SL Midnight Mint

  Артикул: 3441015 3218 Рюкзак Deuter ACT Trail PRO 32 SL Midnight Mint - ідеальний похідний рюкзак для багатоденних виходів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак ACT Trail PRO справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє невеликими...

  3 589 грн 4 785 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail PRO 34 Petrol Kiwi
  3 614 грн 4 818 грн
  Deuter ACT Trail PRO 34 Petrol Kiwi

  Артикул: 3441115 3214 Рюкзак Deuter ACT Trail PRO 34 Petrol Kiwi - ідеальний похідний рюкзак для багатоденних виходів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак ACT Trail PRO справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє невеликими габаритами...

  3 614 грн 4 818 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trail 20 SL (Leaf Navy)
  3 762 грн
  Deuter Trail 20 SL (Leaf Navy)

  Артикул: 3440019 2326 Deuter Trail 20 SL (Leaf Navy) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  3 762 грн
 • Deuter Trail 20 SL (Graphite Black)
  3 762 грн
  Deuter Trail 20 SL (Graphite Black)

  Артикул: 3440019 4701 Deuter Trail 20 SL (Graphite Black) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  3 762 грн
 • Deuter Trail 20 SL (Maron Navy)
  3 762 грн
  Deuter Trail 20 SL (Maron Navy)

  Артикул: 3440019 5322 Deuter Trail 20 SL (Maron Navy) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  3 762 грн
 • Deuter Trail 22 (Black Graphite)
  3 861 грн
  Deuter Trail 22 (Black Graphite)

  Артикул: 3440119 7403 Deuter Trail 22 (Black Graphite) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  3 861 грн
 • Deuter Trail 22 (Cranberry Graphite)
  3 861 грн
  Deuter Trail 22 (Cranberry Graphite)

  Артикул: 3440119 5425 Deuter Trail 22 (Cranberry Graphite) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  3 861 грн
 • Deuter Trail 22 (Steel Khaki)
  3 861 грн
  Deuter Trail 22 (Steel Khaki)

  Артикул: 3440119 3235 Deuter Trail 22 (Steel Khaki) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  3 861 грн
 • Deuter Trail 24 SL (Leaf Navy)
  3 894 грн
  Deuter Trail 24 SL (Leaf Navy)

  Артикул: 3440219 2326 Deuter Trail 24 SL (Leaf Navy) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  3 894 грн
 • Deuter Trail 24 SL (Graphite Black)
  3 894 грн
  Deuter Trail 24 SL (Graphite Black)

  Артикул: 3440219 4701 Deuter Trail 24 SL (Graphite Black) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  3 894 грн
 • Deuter Trail 24 SL (Maron Navy)
  3 894 грн
  Deuter Trail 24 SL (Maron Navy)

  Артикул: 3440219 5322 Deuter Trail 24 SL (Maron Navy) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  3 894 грн
 • Рюкзак Deuter ACT Trail PRO 40 Graphite Titan
  3 926 грн
  Deuter ACT Trail PRO 40 Graphite Titan

  Артикул: 3441315 4407 Рюкзак Deuter ACT Trail PRO 40 Graphite Titan - ідеальний рюкзак для багатоденних виходів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак ACT Trail PRO справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє невеликими габаритами і...

  3 926 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Trail 26 (Black Graphite)
  3 927 грн
  Deuter Trail 26 (Black Graphite)

  Артикул: 3440319 7403 Deuter Trail 26 (Black Graphite) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  3 927 грн
 • Deuter Trail 26 (Steel Khaki)
  3 927 грн
  Deuter Trail 26 (Steel Khaki)

  Артикул: 3440319 3235 Deuter Trail 26 (Steel Khaki) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  3 927 грн
 • Deuter Trail 26 (Cranberry Graphite)
  3 927 грн
  Deuter Trail 26 (Cranberry Graphite)

  Артикул: 3440319 5425 Deuter Trail 26 (Cranberry Graphite) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  3 927 грн
 • Deuter Trail 28 SL (Maron Navy)
  4 158 грн
  Deuter Trail 28 SL (Maron Navy)

  Артикул: 3440419 5322 Deuter Trail 28 SL (Maron Navy) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  4 158 грн
 • Deuter Trail 28 SL (Graphite Black)
  4 158 грн
  Deuter Trail 28 SL (Graphite Black)

  Артикул: 3440419 4701 Deuter Trail 28 SL (Graphite Black) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  4 158 грн
 • Deuter Trail 28 SL (Leaf Navy)
  4 158 грн
  Deuter Trail 28 SL (Leaf Navy)

  Артикул: 3440419 2326 Deuter Trail 28 SL (Leaf Navy) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  4 158 грн
 • Deuter ACT Trail 36 EL Black Granite
  4 200 грн
  Deuter ACT Trail 36 EL Black Granite

  Артикул: 3440915 7410

  4 200 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aircontact 45+10 Granite Black
  4 536 грн 6 048 грн
  Deuter Aircontact 45+10 (Granite Black)

  Артикул: 3320116 4700 Deuter Aircontact 45+10 Granite Black в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів.

  4 536 грн 6 048 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter Aircontact 40+10 Moss Navy
  4 536 грн 6 048 грн
  Deuter Aircontact 40+10 (Moss Navy)

  Артикул: 3320116 2313 Deuter Aircontact 40+10 Moss Navy в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів.

  4 536 грн 6 048 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trail Pro 30 SL (Midnight Maron)
  5 115 грн
  Deuter Trail Pro 30 SL (Midnight Maron)

  Артикул: 3441019 3523 Deuter Trail Pro 30 SL (Midnight Maron) - ідеальний похідний рюкзак. Найкраще підходить для багатоденних походів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак Trail Pro справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє...

  5 115 грн
 • Deuter Trail Pro 30 SL (Graphite Black)
  5 115 грн
  Deuter Trail Pro 30 SL (Graphite Black)

  Артикул: 3441019 4701 Deuter Trail Pro 30 SL (Graphite Black) - ідеальний похідний рюкзак. Найкраще підходить для багатоденних походів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак Trail Pro справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє...

  5 115 грн
 • Deuter Trail Pro 32 (Black Graphite)
  5 214 грн
  Deuter Trail Pro 32 (Black Graphite)

  Артикул: 3441119 7403 Deuter Trail Pro 32 (Black Graphite) - ідеальний похідний рюкзак. Найкраще підходить для багатоденних походів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак Trail Pro справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє невеликими...

  5 214 грн
 • Deuter Trail Pro 32 (Midnight Lava)
  5 214 грн
  Deuter Trail Pro 32 (Midnight Lava)

  Артикул: 3441119 3522 Deuter Trail Pro 32 (Midnight Lava) - ідеальний похідний рюкзак. Найкраще підходить для багатоденних походів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак Trail Pro справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє невеликими...

  5 214 грн
 • Deuter Aircontact Lite 45+10 SL (Arctic Navy)
  5 292 грн
  Deuter Aircontact Lite 45+10 SL (Arctic Navy)

  Артикул: 3340218 3329 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 45+10 SL Arctic Navy з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  5 292 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aircontact 70+10 SL Midnight Denim
  5 346 грн 7 128 грн
  Deuter Aircontact 70+10 SL (Midnight Denim)

  Артикул: 3320616 3354 Deuter Aircontact 70+10 SL Midnight Denim в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів. Рухливі стегнові крила відстежують кожен ваш рух, допомагаючи долати найскладніші...

  5 346 грн 7 128 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter Aircontact 40+10 SL Midnight Petrol
  5 420 грн 7 227 грн
  Deuter Aircontact 40+10 SL (Midnight Petrol)

  Артикул: 3320016 3351 Рюкзак Deuter Aircontact 40 + 10 SL в кольорі Midnight Petrol входить в серію яка вже протягом багатьох років є найкращою в родині рюкзаків Deuter. Рюкзаки цієї серії побували в наскладніших куточках і були випробувані в найсуворіших умовах.

  5 420 грн 7 227 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Aircontact 40+10 SL Cranberry Aubergine
  5 420 грн 7 227 грн
  Deuter Aircontact 40+10 SL (Cranberry Aubergine)

  Артикул: 3320016 5005 Рюкзак Deuter Aircontact 40 + 10 SL в кольорі Cranberry Aubergine входить в серію яка вже протягом багатьох років є найкращою в родині рюкзаків Deuter. Рюкзаки цієї серії побували в наскладніших куточках і були випробувані в найсуворіших умовах.

  5 420 грн 7 227 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trail Pro 34 SL (Graphite Black)
  5 445 грн
  Deuter Trail Pro 34 SL (Graphite Black)

  Артикул: 3441219 4701 Deuter Trail Pro 34 SL (Graphite Black) - ідеальний жіночий похідний рюкзак. Найкраще підходить для багатоденних походів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак Trail Pro справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє...

  5 445 грн
 • Deuter Trail Pro 34 SL (Midnight Maron)
  5 445 грн
  Deuter Trail Pro 34 SL (Midnight Maron)

  Артикул: 3441219 3523 Deuter Trail Pro 34 SL (Midnight Maron) - ідеальний жіночий похідний рюкзак. Найкраще підходить для багатоденних походів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак Trail Pro справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє...

  5 445 грн
 • Deuter Trail Pro 36 (Midnight Lava)
  5 478 грн
  Deuter Trail Pro 36 (Midnight Lava)

  Артикул: 3441319 3522 Deuter Trail Pro 36 (Midnight Lava) - ідеальний похідний рюкзак. Найкраще підходить для багатоденних походів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак Trail Pro справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє невеликими...

  5 478 грн
 • Deuter Trail Pro 36 (Black Graphite)
  5 478 грн
  Deuter Trail Pro 36 (Black Graphite)

  Артикул: 3441319 7403 Deuter Trail Pro 36 (Black Graphite) - ідеальний похідний рюкзак. Найкраще підходить для багатоденних походів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак Trail Pro справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє невеликими...

  5 478 грн
 • Deuter Aircontact Lite 30+5 SL Graphite Black
  5 940 грн
  Deuter Aircontact Lite 30+5 SL (Graphite Black)

  Артикул: 4340018 4701 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 30+5 SL Graphite Black з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  5 940 грн
 • Deuter Aircontact Lite 32+5 Black Graphite
  6 039 грн
  Deuter Aircontact Lite 32+5 (Black Graphite)

  Артикул: 4340118 7403 Похідний рюкзак Deuter Aircontact Lite 32+5 Black Graphite з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує ідеальне...

  6 039 грн
 • Deuter Aircontact Lite 50+10 Black Graphite
  6 150 грн
  Deuter Aircontact Lite 50+10 (Black Graphite)

  Артикул: 3340318 7403 Похідний рюкзак Deuter Aircontact Lite 50+10 Black Graphite з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує ідеальне...

  6 150 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aircontact Lite 35+10 SL Graphite Black
  6 171 грн
  Deuter Aircontact Lite 35+10 SL (Graphite Black)

  Артикул: 3340018 4701 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 35 + 10 SL Graphite Black з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  6 171 грн
 • Deuter Aircontact Lite 35+10 SL Indigo Navy
  6 171 грн
  Deuter Aircontact Lite 35+10 SL (Indigo Navy)

  Артикул: 3340018 3392 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 35 + 10 SL Indigo Navy з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  6 171 грн
 • Deuter Aircontact Lite 35+10 SL Alpinegreen Forest
  6 171 грн
  Deuter Aircontact Lite 35+10 SL (Alpinegreen Forest)

  Артикул: 3340018 2231 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 35 + 10 SL Alpinegreen Forest з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції)...

  6 171 грн
 • Deuter Aircontact Lite 65+10 (Navy Arctic)
  6 210 грн
  Deuter Aircontact Lite 65+10 (Navy Arctic)

  Артикул: 4340318 3396 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 65+10 (Navy Arctic) з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує ідеальне...

  6 210 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aircontact Lite 65+10 (Black Graphite)
  6 210 грн
  Deuter Aircontact Lite 65+10 (Black Graphite)

  Артикул: 4340318 7403 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 65+10 (Black Graphite) з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  6 210 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aircontact Lite 40+10 (Black Graphite)
  6 435 грн
  Deuter Aircontact Lite 40+10 (Black Graphite)

  Артикул: 3340118 7403 Похідний рюкзак Deuter Aircontact Lite 40+10 Black Graphite з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує ідеальне...

  6 435 грн
 • Deuter Aircontact Lite 40+10 (Denim Arctic)
  6 435 грн
  Deuter Aircontact Lite 40+10 (Denim Arctic)

  Артикул: 3340118 3388 Похідний рюкзак Deuter Aircontact Lite 40+10 Denim Arctic з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує ідеальне...

  6 435 грн
 • Deuter Aircontact Lite 40+10 (Moss Navy)
  6 435 грн
  Deuter Aircontact Lite 40+10 (Moss Navy)

  Артикул: 3340118 2313 Похідний рюкзак Deuter Aircontact Lite 40+10 Moss Navy з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує ідеальне розсіювання...

  6 435 грн
 • Deuter Aircontact Lite 45+10 SL (Maron Graphite)
  6 468 грн
  Deuter Aircontact Lite 45+10 SL (Maron Graphite)

  Артикул: 3340218 5423 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 45+10 SL Maron Graphite з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  6 468 грн
 • Deuter Aircontact Lite 45+10 SL (Graphite Black)
  6 468 грн
  Deuter Aircontact Lite 45+10 SL (Graphite Black)

  Артикул: 3340218 4701 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 45+10 SL Graphite Black з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  6 468 грн
 • Deuter Aircontact Lite 50+10 Navy Arctic
  6 765 грн
  Deuter Aircontact Lite 50+10 (Navy Arctic)

  Артикул: 3340318 3396 Похідний рюкзак Deuter Aircontact Lite 50+10 Navy Arctic з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує ідеальне...

  6 765 грн
 • Deuter Aircontact Lite 50+10 (Alpinegreen Forest)
  6 765 грн
  Deuter Aircontact Lite 50+10 (Alpinegreen Forest)

  Артикул: 3340318 2231 Похідний рюкзак Deuter Aircontact Lite 50+10 Alpinegreen Forest з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує ідеальне...

  6 765 грн
 • Deuter Aircontact Lite 65+10 (Alpinegreen Forest)
  6 900 грн
  Deuter Aircontact Lite 65+10 (Alpinegreen Forest)

  Артикул: 4340318 2231 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 65+10 (Alpinegreen Forest) з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  6 900 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aircontact Lite 60+10 SL (Graphite Black)
  7 194 грн
  Deuter Aircontact Lite 60+10 SL (Graphite Black)

  Артикул: 4340218 4701 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 60+10 SL Graphite Black з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  7 194 грн
 • Deuter Aircontact Lite 60+10 SL (Arctic Navy)
  7 194 грн
  Deuter Aircontact Lite 60+10 SL (Arctic Navy)

  Артикул: 4340218 3329 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 60+10 SL Arctic Navy з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  7 194 грн
 • Deuter Aircontact Lite 60+10 SL (Maron Graphite)
  7 194 грн
  Deuter Aircontact Lite 60+10 SL (Maron Graphite)

  Артикул: 4340218 5423 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 60+10 SL Maron Graphite з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  7 194 грн
 • Deuter Aircontact 55+10 Graphite Black
  7 263 грн
  Deuter Aircontact 55+10 (Graphite Black)

  Артикул: 3320319 4701 Deuter Aircontact 55+10 Graphite Black в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів.

  7 263 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aircontact 40+10 SL Petrol Navy
  8 382 грн
  Deuter Aircontact 40+10 SL (Petrol Navy)

  Артикул: 3320019 3385 Рюкзак Deuter Aircontact 40 + 10 SL в кольорі Petrol Navy входить в серію яка вже протягом багатьох років є найкращою в родині рюкзаків Deuter. Рюкзаки цієї серії побували в наскладніших куточках і були випробувані в найсуворіших умовах.

  8 382 грн
 • Deuter Aircontact 40+10 SL Steel Midnight
  8 382 грн
  Deuter Aircontact 40+10 SL (Steel Midnight)

  Артикул: 3320019 3399 Рюкзак Deuter Aircontact 40 + 10 SL в кольорі Steel Midnight входить в серію яка вже протягом багатьох років є найкращою в родині рюкзаків Deuter. Рюкзаки цієї серії побували в наскладніших куточках і були випробувані в найсуворіших умовах.

  8 382 грн
 • Deuter Aircontact 75+10 Midnight Navy
  8 451 грн
  Deuter Aircontact 75+10 (Midnight Navy)

  Артикул: 3320719 3365 Deuter Aircontact 75+10 Midnight Navy в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів.

  8 451 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aircontact 45+10 Cranberry Graphite
  8 613 грн
  Deuter Aircontact 45+10 (Cranberry Graphite)

  Артикул: 3320119 5425 Deuter Aircontact 45+10 Cranberry Graphite в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів.

  8 613 грн
 • Deuter Aircontact 45+10 Midnight Navy
  8 613 грн
  Deuter Aircontact 45+10 (Midnight Navy)

  Артикул: 3320119 3365 Deuter Aircontact 45+10 Midnight Navy в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів.

  8 613 грн
 • Deuter Aircontact 65+10 Khaki Navy
  8 790 грн
  Deuter Aircontact 65+10 (Khaki Navy)

  Артикул: 3320519 2325 Deuter Aircontact 65+10 Khaki Navy в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів.

  8 790 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aircontact 65+10 Midnight Navy
  8 790 грн
  Deuter Aircontact 65+10 (Midnight Navy)

  Артикул: 3320519 3365 Deuter Aircontact 65+10 Midnight Navy в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів.

  8 790 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aircontact 55+10 Midnight Navy
  8 877 грн
  Deuter Aircontact 55+10 (Midnight Navy)

  Артикул: 3320319 3365 Deuter Aircontact 55+10 Midnight Navy в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів.

  8 877 грн
 • Deuter Aircontact 50 + 10 SL (Blackberry Navy)
  8 976 грн
  Deuter Aircontact 50 + 10 SL (Blackberry Navy)

  Артикул: 3320219 5326 Deuter Aircontact 50 + 10 SL (Blackberry Navy) в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів. Рухливі стегнові крила відстежують кожен ваш рух, допомагаючи долати...

  8 976 грн
 • Deuter Aircontact 50 + 10 SL (Steel Midnight)
  8 976 грн
  Deuter Aircontact 50 + 10 SL (Steel Midnight)

  Артикул: 3320219 3399 Deuter Aircontact 50 + 10 SL (Steel Midnight) в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів. Рухливі стегнові крила відстежують кожен ваш рух, допомагаючи долати найскладніші...

  8 976 грн
 • Deuter Aircontact 60+10 SL (Steel Midnight)
  9 306 грн
  Deuter Aircontact 60+10 SL (Steel Midnight)

  Артикул: 3320419 3399 Deuter Aircontact 60+10 SL Steel Midnight в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів.

  9 306 грн
 • Deuter Aircontact 60+10 SL Leaf Forest
  9 306 грн
  Deuter Aircontact 60+10 SL (Leaf Forest)

  Артикул: 3320419 2238 Deuter Aircontact 60+10 SL Leaf Forest в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів.

  9 306 грн
 • Deuter Aircontact PRO 55+15 SL Cranberry Aubergine
  10 197 грн
  Deuter Aircontact PRO 55+15 SL (Cranberry Aubergine)

  Артикул: 3330017 5005 Deuter Aircontact PRO 55+15 SL Cranberry Aubergine в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів. Рухливі стегнові крила відстежують кожен ваш рух, допомагаючи долати...

  10 197 грн
 • Deuter Aircontact PRO 55+15 SL Ocean Midnight
  10 197 грн
  Deuter Aircontact PRO 55+15 SL (Ocean Midnight)

  Артикул: 3330017 3033 Deuter Aircontact PRO 55+15 SL Ocean Midnight в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів.

  10 197 грн
 • Deuter Aircontact PRO 60+15 Lava Anthracite
  10 560 грн
  Deuter Aircontact PRO 60+15 (Lava Anthracite)

  Артикул: 3330117 5280 Deuter Aircontact PRO 60 + 15 Lava Anthracite в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів. Рухливі стегнах крила відстежують кожне ваше рух, допомагаючи долати найскладніші...

  10 560 грн
 • Deuter Aircontact PRO 65+15 SL Graphit Black
  10 659 грн
  Deuter Aircontact PRO 65+15 SL (Graphite Black)

  Артикул: 3330217 4701 Deuter Aircontact PRO 65+15 SL Graphite Black в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів. Рухливі стегнові крила відстежують кожен ваш рух, допомагаючи долати найскладніші...

  10 659 грн
 • Deuter Aircontact PRO 65+15 SL Denim Midnightht
  10 659 грн
  Deuter Aircontact PRO 65+15 SL (Denim Midnightht)

  Артикул: 3330217 3353 Deuter Aircontact PRO 65 + 15 SL Denim Midnightht в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів. Рухливі стегнах крила відстежують кожне ваше рух, допомагаючи долати...

  10 659 грн
 • Deuter Aircontact PRO 70+15 Midnight Navy
  10 989 грн
  Deuter Aircontact PRO 70+15 (Midnight Navy)

  Артикул: 3330317 3365 Deuter Aircontact PRO 70+15 Midnight Navy в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів.

  10 989 грн
 • Deuter Aircontact PRO 70+15 Pine Navy
  10 989 грн
  Deuter Aircontact PRO 70+15 (Pine Navy)

  Артикул: 3330317 2312 Deuter Aircontact PRO 70 + 15 Pine Navy в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів. Рухливі стегнові крила відстежують кожний ваш рух, допомагаючи долати найскладніші...

  10 989 грн