Deuter Flyt: максимальний захист при мінімальній вазі

Deuter Flyt: максимальний захист при мінімальній вазі

Сумки Ortlieb

Deuter Flyt - нова серія велосипедних рюкзаків, які забезпечують максимальний захист при мінімальній вазі. Велорюкзак Deuter Flyt спеціально розроблений для гірських велосипедів, він має вбудований захист на задній панелі, це однозначно вибір тих, хто любить подорожувати з маленькою вагою. Проте, в рюкзаку Deuter Flytt є все необхідне для одноденної поїздки. І що ще більш важливо: всі функції, які необхідні при їзді на велосипеді.

Deuter Flyt особливості:
- Захист SAS-TEC (панель, вага 150 г) для захисту спини.
- Спинка Airstripes для комфортної їзди, протягом тривалого часу.
- Стабілізуючі ремені на рюкзачних лямках, для регулювання рюкзака під навантаженням.
- Нагрудний ремінь, з безступінчатим регулюванням по висоті на фастексі зі свистком.
- Петлі для кріплення шоломів full-face або open-face.
- Компресійні ремені, для утяжки вмісту або кріплення вмісту бічних кишень.
- Пом'якшена бічна підтримка, у вигляді "поясних крил" на поясному ремені. Вбудовані бокові кишені.
- Ярлик SOS, з номерами служб екстреної допомоги та міжнародна інструкція для зв'язку в екстрених випадках.
- Сумісний з питними системами (до 3 л.).
- Світловідбиваючі елементи для маркування в темний час доби.
- Відділення для насоса, інструментів і рем-набору.
- Вбудований знімний чохол від дощу.

Deuter Flyt

Максимальний захист забезпечує додатковий легкий протектор SAS-TEC (LB-L - стільникова структура) для спини. Ця захисна панель має сертіфікатTÜV / GS, і в поєднанні з системою спини Airstripes забезпечує комфортну вентиляцію на спині. Компанія Deuter безкоштовно замінить в разі пошкодження деформований протектор протягом 2-річної гарантії (вимагає погодження на етапі покупки.

Deuter Flyt

В кишені де знаходиться чохол від дощу знаходяться два ременя, за допомогою яких можна закріпити захист до зовнішньої сторони нижньої частини рюкзака, коли вона не використовується. Це економить місце в рюкзаку і при цьому зберігає Ваш захист в безпечному місці.

Deuter Flyt

Петлі для кріплення шолома (full-face або open-face), дозволяють легко закріпити звичайні і закриті шоломи: для звичайних шоломів на передній частині рюкзака є затискачі для кріплення. Для шоломів full-face можна використовувати компресійні стропи.

Deuter Flyt

Карман для смартфона всередині рюкзака. Щоб перевірити маршрут або зробити знімок, вам не потрібно знімати рюкзак, ви можете дістати телефон з нього, завдяки боковій кишені.

Рюкзаки Deuter Flyt випускаються в 4 обємах-розмірах, на 12, 14, 18 (SL-серія для жінок) і 20 літрів. Доступні в різних однотонних кольорах і кольорових комбінаціях.

Deuter Flyt

Актуальні моделі: сумки/рюкзаки Deuter.

Сумки і рюкзаки Deuter доступні в нашому магазині в Оплату Частинами (Приватбанк) і Покупку Частинами (Монобанк).

 • Deuter Flyt 12 SL (Dusk-Redwood)
  4 941 грн
  Deuter Flyt 12 SL (Dusk-Redwood)

  Артикул: 3211021 3527 0 sam Deuter Flyt 12 SL (Dusk-Redwood) велосипедний рюкзак, який забезпечує максимальний захист при мінімальній вазі. Версія для дівчат. Велорюкзак Deuter Flyt спеціально розроблений для гірських велосипедів, він має вбудований захист на задній панелі, це однозначно вибір тих, хто любить подорожувати з маленькою вагою. Проте, в рюкзаку Deuter Flytt є все...

  4 941 грн
 • Deuter Flyt 14 (Turmeric-Ivy)
  5 130 грн
  Deuter Flyt 14 (Turmeric-Ivy)

  Артикул: 3211121 8207 0 sam Deuter Flyt 14 (Turmeric-Ivy) велосипедний рюкзак, який забезпечує максимальний захист при мінімальній вазі. Велорюкзак Deuter Flyt спеціально розроблений для гірських велосипедів, він має вбудований захист на задній панелі, це однозначно вибір тих, хто любить подорожувати з маленькою вагою. Проте, в рюкзаку Deuter Flytt є все необхідне для одноденної...

  5 130 грн
 • Deuter Flyt 18 SL (Graphite-Black)
  5 184 грн
  Deuter Flyt 18 SL (Graphite-Black)

  Артикул: 3211221 4701 0 sam Deuter Flyt 18 SL (Graphite-Black) велосипедний рюкзак, який забезпечує максимальний захист при мінімальній вазі. Версія для дівчат. Велорюкзак Deuter Flyt спеціально розроблений для гірських велосипедів, він має вбудований захист на задній панелі, це однозначно вибір тих, хто любить подорожувати з маленькою вагою. Проте, в рюкзаку Deuter Flytt є все...

  5 184 грн
 • Deuter Flyt 20 (Marine-Navy)
  5 211 грн
  Deuter Flyt 20 (Marine-Navy)

  Артикул: 3211321 1336 0 sam Deuter Flyt 20 (Marine-Navy) велосипедний рюкзак, який забезпечує максимальний захист при мінімальній вазі. Велорюкзак Deuter Flyt спеціально розроблений для гірських велосипедів, він має вбудований захист на задній панелі, це однозначно вибір тих, хто любить подорожувати з маленькою вагою. Проте, в рюкзаку Deuter Flytt є все необхідне для одноденної...

  5 211 грн