Рюкзаки для жінок Deuter SL - що ж в них особливого?

Рюкзаки для жінок Deuter SL - що ж в них особливого?

Жіночі рюкзаки Deuter

Вибрати жіночий похідний рюкзак, стало простіше коли до цього питання підійшли професійно, і не дивно що першим це зробили німці з Deuter, вони запропонували жіночі аналоги практично для всієї чоловічої лінійки рюкзаків присвоївши їм індекс SL. Тепер вибираючи рюкзак для походу, для своєї прекрасної половини - знайте Deuter SL це спеціальні жіночі моделі рюкзаків.

Компанія Deuter створила жіночу команду (в тому числі з професійних спортсменів і дизайнерів) для розробки похідних рюкзаків спеціально для жінок. Жіночі рюкзаки Deuter для походу  отримали додатковий індекс «SL», що є абревіатурою «Slim Line» - і ці рюкзаки відрізняються не тільки приємною кольоровою гамою. Відрізняється конструкція рюкзака включаючи систему перенесення (система спини) яка ідеально адаптована до статури жінки. З моменту створення цього відділу його співробітники завжди в пошуку нових ідей і технічних рішень. Рюкзаки Deuter сконструйовані так, щоб підходити для людини середньої статури. Однак не кожен підходить під стандарт, і може виявитися, що жіночі моделі підходять для багатьох чоловіків, і навпаки.

Deuter SL

У порівнянні з чоловічою фігурою жіноча анатомія відрізняється:
1) Трохи коротше спини (через більш довгих ніг і меншого зросту -на підставі дослідження 2005 року проведеного в Німеччині, середній зріст жіночого населення: зріст 165 см і вага: 60 ​​кг; середній зріст чоловіків: зріст: 178 см і вага: 60 ​​кг). Система спини для рюкзаків Deuter SL мають більш низькі точки кріплення рюкзачних лямок, ніж стандартні чоловічі моделі. Адже ключовий фактор комфорту - це пряма спина і тільки правильна довжина може гарантувати оптимальну посадку рюкзачних лямок і поясного ременя.

2) Більш конічна форма тазостегнового ременя, яка отримує додаткову підтримку з боку спини. Точки кріплення для стегнового поясу для моделей Deuter SL розташовані ближче один до одного і злегка зігнуті під кутом вгору. Також "крила" стегнового поясу мають вигнуту форму, так що в застебнутому положенні поясний ремінь має конічну форму, що забезпечує індивідуальну посадку. Обіймаючи талію, вона не залишають місця між власником і рюкзаком - забезпечуючи при цьому максимальний комфорт.

3) Більш вузька ширина плечей. Для ідеальної анатомічної посадки по всій верхній частині, жіночі рюкзаки Deuter SL, мають більш вузькі рюкзачні лямки і конічні кінці, а також менші пряжки. Що дозволяє уникнути роздратування під пахвами і усунути точки тиску в області грудей. Рюкзачні лямки в Deuter SL закріплені ближче один до одного, таким чином, вони краще фіксуються і не зісковзують з плечей.

4) Продумана форма лямок у вигляді літери «S» дозволяє делікатно і комфортно розмістити лямки на грудях, при цьому забезпечити необхідну фіксацію.

Кому ще підійдуть рюкзаки Deuter SL?
Рюкзаки Deuter SL розроблені, так щоб відповідати середній спортивній жіночій фігурі. Проте, це стосується не всіх, є ситуації, коли стандартні моделі рюкзаків Deuter також ідеально підходять для жінок - і навпаки: моделі Deuter SL підходять для чоловіків:
- з дуже стрункою статурою, які не вписуються в загальноприйняті форми.
- з довгими ногами, тому що вони часто мають більш короткі спинки
- з розміром одягу S/M.

В середньому жінка може нести менше вага, ніж чоловік, крім того, у жінки менше м'язової сили ніж у чоловіка. Тож не дивно, що команда розробників Deuter SL ніколи не просила «милі доповнення». Навпаки, всі моделі Deuter SL (як і стандартні версії) обрізані до ідеального співвідношення ваги і характеристик.

Похідні рюкзаки для жінок Deuter SL - тільки факти:
Deuter SL - це коротка спина. У жінок спина, як правило, дещо коротший, ніж у чоловіків. Тому у рюкзаків Deuter SL укорочені системи підвіски, адаптовані з урахуванням особливостей жіночої анатомії.
Deuter SL - вужчі плечові лямки. Плечові лямки моделей SL мають S-подібну форму і м'які кромки по всій довжині. Крім того, закінчення лямок завужені. Ідеальна посадка в області плечей: ніде не тре і не тисне. Близьке розташування лямок відповідає особливостям вужчих жіночих плечей.
Deuter SL - пов'язки на ремені конічної форми. Пов'язки на ремені на моделях SL утворюють конус, ідеально відповідаючи особливостям жіночої анатомії. Конічної форми створюють підстави, які зближуються догори, і анатомічно оптимізований дизайн пов'язках ременів SL. Ремені щільно охоплюють жіночі стегна.

 • Deuter SL Pouch (Platin Granite)
  229 грн 458 грн
  Deuter SL Pouch (Platin Granite)
  (2827)

  Артикул: 39130 4404 Deuter SL Pouch (Platin Granite) – невелика жіноча косметичка, похідний варіант. Дуже легка і переноситься на тонкому мотузковому плечовому ремені. У подорожах та туристичних походах сумку можна прикріпити до фіксатора питної системи рюкзака або помістити у його клапан.

  229 грн 458 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Streamer Slider
  458 грн
  Deuter Streamer Slider
  (4152)

  Артикул: 32861 9000 Deuter Streamer Slider – затискач для гідратора (питної системи Deuter Streamer). Герметичний слайдер створений із екологічно чистого пластику. Замок призначений для блокування витікання рідини із питних систем.

  458 грн
 • Deuter VQ ACT Lite SL Fit (Black)
  836 грн
  Deuter VQ ACT Lite SL Fit (Black)
  (2835)

  Артикул: 39384 7000 Deuter VQ ACT Lite SL Fit (Black) – змінні плечові лямки для жіночих рюкзаків Deuter ACT Lite SL. Ідентичні тим, які постачаються разом із рюкзаком та комплектуються нагрудним ременем. Сумісні із рюкзаками моделей ACT Lite SL усіх об'ємів. Обхват торсу: 36-51 см. Вага: 220 г.

  836 грн
 • Deuter Bike I 18 SL Petrol Mint
  1 974 грн 3 948 грн
  Deuter Bike I 18 SL Petrol Mint
  (4383)

  Велосипедний рюкзак Deuter Bike I 18 SL Petrol Mint - родоначальник велосипедних рюкзаків в світі, і в цьому році він святкує 25 років. Класичний дизайн відображає його славну історію, але на сьогодні він повністю оновлений щодо технологічних ноу-хау. Серія Deuter Bike I підходить для щоденних поїздок на велосипеді на роботу, його функціональні...

  1 974 грн 3 948 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter AC Lite 14 SL (Maron)
  1 995 грн 3 990 грн
  Deuter AC Lite 14 SL (Maron)
  (17503)

  Deuter AC Lite 14 SL (Maron) рюкзак для походу. Жіноча версія. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою вентиляцією і легкі матеріали в конструкції роблять ці рюкзаки настільки зручними, що Ви можете забути про те, що у Вас за спиною рюкзак.

  1 995 грн 3 990 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter AC Lite 14 SL (Indigo)
  1 995 грн 3 990 грн
  Deuter AC Lite 14 SL (Indigo)
  (17501)

  Deuter AC Lite 14 SL (Indigo) рюкзак для походу. Жіноча версія. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою вентиляцією і легкі матеріали в конструкції роблять ці рюкзаки настільки зручними, що Ви можете забути про те, що у Вас за спиною рюкзак.

  1 995 грн 3 990 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter AC Lite 14 SL (Petrol)
  1 995 грн 3 990 грн
  Deuter AC Lite 14 SL (Petrol)
  (17500)

  Deuter AC Lite 14 SL (Petrol) рюкзак для походу. Жіноча версія. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою вентиляцією і легкі матеріали в конструкції роблять ці рюкзаки настільки зручними, що Ви можете забути про те, що у Вас за спиною рюкзак.

  1 995 грн 3 990 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter AC Lite 22 SL (Petrol)
  2 163 грн 4 326 грн
  Deuter AC Lite 22 SL (Petrol)
  (17507)

  Deuter AC Lite 22 SL (Petrol) - компактний, спортивний рюкзак став більш технічним і отримав свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою вентиляцією і легкі матеріали в конструкції роблять ці рюкзаки настільки зручними, що Ви можете...

  2 163 грн 4 326 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter AC Lite 22 SL (Indigo)
  2 163 грн 4 326 грн
  Deuter AC Lite 22 SL (Indigo)
  (17508)

  Deuter AC Lite 22 SL (Indigo) - компактний, спортивний рюкзак став більш технічним і отримав свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою вентиляцією і легкі матеріали в конструкції роблять ці рюкзаки настільки зручними, що Ви можете...

  2 163 грн 4 326 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter AC Lite 22 SL (Maron)
  2 163 грн 4 326 грн
  Deuter AC Lite 22 SL (Maron)
  (17510)

  Deuter AC Lite 22 SL (Maron) - компактний, спортивний рюкзак став більш технічним і отримав свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою вентиляцією і легкі матеріали в конструкції роблять ці рюкзаки настільки зручними, що Ви можете...

  2 163 грн 4 326 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Compact EXP 10 SL (Cardinal Maron)
  2 226 грн 4 452 грн
  Deuter Compact EXP 10 SL (Cardinal Maron)
  (6802)

  Deuter Compact EXP 10 SL (Cardinal Maron) - це велосипедний рюкзак з дуже щільною посадкою, завдяки поясу Auto-Compress. Жіноча модель. У серії рюкзаків Deuter Compact EXP є експандер і просторий кишеню органайзера який розкривається широко для легкого доступу до насоса, інструментів і іншим необхідним речам.

  2 226 грн 4 452 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Compact EXP 10 SL Turquoise Midnight
  2 226 грн 4 452 грн
  Deuter Compact EXP 10 SL Turquoise Midnight
  (3805)

  Рюкзак Deuter Compact EXP 10 SL Turquoise Midnight - це велосипедний рюкзак з дуже щільною посадкою, завдяки поясу Auto-Compress. У серії рюкзаків Deuter Compact EXP є експандер і просторий кишеню органайзера який розкривається широко для легкого доступу до насоса, інструментів і іншим необхідним речам.

  2 226 грн 4 452 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trail 20 SL (Maron Navy)
  2 394 грн 4 788 грн
  Deuter Trail 20 SL (Maron Navy)
  (17589)

  Deuter Trail 20 SL (Maron Navy) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  2 394 грн 4 788 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trail 20 SL (Graphite Black)
  2 394 грн 4 788 грн
  Deuter Trail 20 SL (Graphite Black)
  (17588)

  Deuter Trail 20 SL (Graphite Black) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  2 394 грн 4 788 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trail 20 SL (Leaf Navy)
  2 394 грн 4 788 грн
  Deuter Trail 20 SL (Leaf Navy)
  (17587)

  Deuter Trail 20 SL (Leaf Navy) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  2 394 грн 4 788 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter XV 2 SL (Maron Khaki)
  2 436 грн 4 872 грн
  Deuter XV 2 SL (Maron Khaki)
  (26867)

  Спортивний міський рюкзак Deuter XV 2 SL (Maron Khaki) - спеціально створений для молодих людей які йдуть в ногу з часом і прагнуть виглядати спортивними і стильними навіть в міському середовищі. На відміну від Deuter XV 3 - він менше за обсягом, має бічні кишені і в ньому не передбачено відділення для вологого одягу.

  2 436 грн 4 872 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trail 24 SL (Leaf Navy)
  2 478 грн 4 956 грн
  Deuter Trail 24 SL (Leaf Navy)
  (17593)

  Deuter Trail 24 SL (Leaf Navy) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  2 478 грн 4 956 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trail 24 SL (Graphite Black)
  2 478 грн 4 956 грн
  Deuter Trail 24 SL (Graphite Black)
  (17594)

  Deuter Trail 24 SL (Graphite Black) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  2 478 грн 4 956 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trail 24 SL (Maron Navy)
  2 478 грн 4 956 грн
  Deuter Trail 24 SL (Maron Navy)
  (17595)

  Deuter Trail 24 SL (Maron Navy) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  2 478 грн 4 956 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Gravity Pitch 12 SL (Actic Navy)
  2 520 грн
  Deuter Gravity Pitch 12 SL (Actic Navy)
  (17047)

  Артикул: 3362119 3329 Рюкзак для альпінізму Deuter Gravity Pitch 12 SL (Actic Navy) -ідеальний компаньйон в захоплюючих маршрутах: у нього достатньо місця для всього, як всередині, так і зовні. Його функціональні плечові ремені забезпечують повну свободу пересування при підйомі, що не сповзаючи з плечей. До того ж він надлегкий і надміцний.

  2 520 грн
 • Deuter Gravity Pitch 12 SL (Maron Arctic)
  2 520 грн
  Deuter Gravity Pitch 12 SL (Maron Arctic)
  (18031)

  Артикул: 3362119 5324 Рюкзак для альпінізму Deuter Gravity Pitch 12 SL (Maron Arctic) -ідеальний компаньйон в захоплюючих маршрутах: у нього достатньо місця для всього, як всередині, так і зовні. Його функціональні плечові ремені забезпечують повну свободу пересування при підйомі, що не сповзаючи з плечей. До того ж він надлегкий і надміцний.

  2 520 грн
 • Deuter Superbike 14 EXP SL (Black)
  2 541 грн 5 082 грн
  Deuter Superbike 14 EXP SL (Black)
  (6703)

  Deuter Superbike 14 EXP SL (Carrot White) - велорюкзак, з розширюваним основним відділенням, індекс EXP (від англ. EXPand - розширювати). Велорюкзак Deuter Superbike дійсно відповідає своїй назві: крім компактної посадки і ідеального розподілу ваги, цей продуманий рюкзак має вбудований жилет для велосипедиста, а також дощовик неонового кольору. Коли час...

  2 541 грн 5 082 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Gravity Rock&Roll 28 SL (Maron Arctic)
  2 562 грн 5 124 грн
  Deuter Gravity Rock&Roll 28 SL (Maron Arctic)
  (17049)

  Рюкзак для сходження Deuter Gravity Rock & Roll 28 SL (Maron Arctic) - без компромісів! Унікально мала власна вага, але кожна деталь відповідає за важливі функції, з якими цей рюкзака немає рівних на скелястій і екстремальній місцевості, серед каменів і льоду. Альпіністам точно сподобається - Deuter Gravity Rock & Roll.

  2 562 грн 5 124 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Zugspitze 22 SL (Plum Navy)
  2 574 грн
  Deuter Zugspitze 22 SL (Plum Navy)
  (31672)

  Артикул: 3430016 5317 sam Deuter Zugspitze 22 SL (Plum Navy) створений для любителів одноденних походів з різнобічними інтересами, які цінують максимальну вентиляцію в дорозі. Система спини Deuter Aircomfort System в цій моделі відповідає за комфорт і проходження повітря вздовж спини протягом усього походу.

  2 574 грн
 • Deuter XV 3 SL Cranberry Aubergine
  2 604 грн 5 208 грн
  Deuter XV 3 SL Cranberry Aubergine
  (6684)

  Міський рюкзак Deuter XV 3 SL Cranberry Aubergine - спеціально створений для молодих людей які йдуть в ногу з часом і прагнуть виглядати спортивними і стильними навіть в міському середовищі.

  2 604 грн 5 208 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trail 28 SL (Graphite Black)
  2 646 грн 5 292 грн
  Deuter Trail 28 SL (Graphite Black)
  (17600)

  Deuter Trail 28 SL (Graphite Black) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  2 646 грн 5 292 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Bike I 14 Slateblue Midnight
  2 678 грн 3 570 грн
  Deuter Bike I 14 Slateblue Midnight
  (4380)

  Артикул: 3203117 3364 Велосипедний рюкзак Deuter Bike I 14 Slateblue Midnight - родоначальник велосипедних рюкзаків в світі, і в цьому році він святкує 25 років. Класичний дизайн відображає його славну історію, але на сьогодні він повністю оновлений щодо технологічних ноу-хау. Серія Deuter Bike I підходить для щоденних поїздок на велосипеді на роботу, його функціональні...

  2 678 грн 3 570 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Giga Bike SL 28 Petrol Arctic
  2 680 грн 5 360 грн
  Deuter Giga Bike SL 28 Petrol Arctic
  (6755)

  Рюкзак Deuter Giga Bike SL 28 Petrol Arctic об'єднує в собі якості офісного та велосипедного рюкзака. Але його не можна назвати компромісним варіантом, правильно буде назвати його універсальним щоденним дейпаком - такий собі рюкзак на кожен день, для щоденних міських випробувань.

  2 680 грн 5 360 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Giga Bike SL Graphite Black
  2 680 грн 5 360 грн
  Deuter Giga Bike SL Graphite Black
  (6756)

  Рюкзак Deuter Giga Bike SL Graphite Black об'єднує в собі якості офісного та велосипедного рюкзака. Але його не можна назвати компромісним варіантом, правильно буде назвати його універсальним щоденним дейпаком - такий собі рюкзак на кожен день, для щоденних міських випробувань.

  2 680 грн 5 360 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 22 SL (Ruby Maron)
  2 688 грн 5 376 грн
  Deuter Futura 22 SL (Ruby Maron)
  (35383)

  Deuter Futura 22 SL (Ruby Maron) - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  2 688 грн 5 376 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 22 SL (Slateblue Arctic)
  2 688 грн 5 376 грн
  Deuter Futura 22 SL (Slateblue Arctic)
  (35384)

  Deuter Futura 22 SL (Slateblue Arctic) - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  2 688 грн 5 376 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 24 SL (Midnight Mint)
  2 820 грн 5 640 грн
  Deuter Futura 24 SL (Midnight Mint)
  (4040)

  Deuter Futura 24 SL Midnight Mint-самий прогресивний рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  2 820 грн 5 640 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Freerider Lite 22 SL (Maron)
  2 835 грн 5 670 грн
  Deuter Freerider Lite 22 SL (Maron)
  (18034)

  Рюкзак для лижників і сноубордистів Deuter Freerider Lite 22 SL (Maron) - створений для честолюбних фрирайдеров і любителів лижних походів, яким в одноденних походах необхідний легкий рюкзак з зимовими опціями.

  2 835 грн 5 670 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Freerider Lite 22 SL (Indigo)
  2 835 грн 5 670 грн
  Deuter Freerider Lite 22 SL (Indigo)
  (17032)

  Рюкзак для лижників і сноубордистів Deuter Freerider Lite 22 SL (Indigo) - створений для честолюбних фрирайдеров і любителів лижних походів, яким в одноденних походах необхідний легкий рюкзак з зимовими опціями.

  2 835 грн 5 670 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Speed Lite 24 SL (Black)
  2 835 грн 5 670 грн
  Deuter Speed Lite 24 SL (Black)
  (6717)

  Рюкзак Deuter Speed Lite 24 SL Black зроблений спеціально для жінок, щоб їм легко і зручно в поході. Це легкий, універсальний рюкзак який забезпечує більшу свободу при пересуванні, багато в чому завдяки V-образним і анатомічним плечовим ременям. Високий рівень комфорту при перенесенні і технічно досконала, розумна функціональність без зайвої ваги - це...

  2 835 грн 5 670 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Bike I 18 SL Aubergine Coral
  2 961 грн 3 948 грн
  Deuter Bike I 18 SL Aubergine Coral
  (4384)

  Велосипедний рюкзак Deuter Bike I 18 SL Aubergine Coral - родоначальник велосипедних рюкзаків в світі, і в цьому році він святкує 25 років. Класичний дизайн відображає його славну історію, але на сьогодні він повністю оновлений щодо технологічних ноу-хау. Серія Deuter Bike I підходить для щоденних поїздок на велосипеді на роботу, його функціональні...

  2 961 грн 3 948 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Freerider 24 SL (Graphite Magenta)
  3 066 грн 6 132 грн
  Deuter Freerider 24 SL (Graphite Magenta)
  (2614)

  Рюкзак для лижників і сноубордистів Deuter Freerider 24 SL (Graphite Magenta) як і багато інших рюкзаки серії Freerider є фаворитом у любителів беккантрі і фрирайдеров. Чому він такий популярний? Тому що гранично зручний: чітка внутрішня організація, строгий дизайн, грамотні деталі.

  3 066 грн 6 132 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trail Pro 30 SL (Graphite Black)
  3 100 грн 6 200 грн
  Deuter Trail Pro 30 SL (Graphite Black)
  (17606)

  Deuter Trail Pro 30 SL (Graphite Black) - ідеальний похідний рюкзак. Найкраще підходить для багатоденних походів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак Trail Pro справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє...

  3 100 грн 6 200 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Rise Lite 26 SL Graphite Black
  3 171 грн 6 342 грн
  Deuter Rise Lite 26 SL Graphite Black
  (4400)

  Deuter Rise Lite 26 SL Graphite Black - легкий і компактний рюкзак з безліччю продуманих деталей. Фронтальна кишеня для лавинного спорядження із захистом від гострих кромок лопати. Два різних бічних кишені: один відкритий еластичний (наприклад, для питної пляшки), інший на блискавки. Нова система зберігання кріпильних петель і ременів.

  3 171 грн 6 342 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 26 SL (Cardinal Cranberry)
  3 171 грн 6 342 грн
  Deuter Futura 26 SL (Cardinal Cranberry)
  (6787)

  Deuter Futura 26 SL Cardinal Cranberry завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 171 грн 6 342 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 26 SL (Black)
  3 171 грн 6 342 грн
  Deuter Futura 26 SL (Black)
  (6781)

  Deuter Futura 26 SL Black завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 171 грн 6 342 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 24 SL (Seagreen Forest)
  3 180 грн 6 360 грн
  Deuter Futura 24 SL (Seagreen Forest)
  (31593)

  Deuter Futura 24 SL (Seagreen Forest) - самий прогресивний рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 180 грн 6 360 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail 22 SL Black
  3 182 грн 4 242 грн
  Deuter ACT Trail 22 SL Black
  (3682)
  2 Рейтинг

  Артикул: 3440015 7000 Рюкзак Deuter ACT Trail 22 SL Black входить в серію оновлених моделей універсальних рюкзаків ACT Trail, що характеризуються малий власною вагою і високою якістю виготовлення. У них вдало поєднується комфорт системи Aircontact і безліч продуманих деталей (наприклад, зняття поясу на стегнах). Це правильний вибір для походів, маршрутів Via ferrata і...

  3 182 грн 4 242 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter ACT Trail 22 SL Petrol Mint
  3 182 грн 4 242 грн
  Deuter ACT Trail 22 SL Petrol Mint
  (3681)
  1 Рейтинг

  Артикул: 3440015 3217 Рюкзак Deuter ACT Trail 22 SL Petrol Mint входить в серію оновлених моделей універсальних рюкзаків ACT Trail, що характеризуються малий власною вагою і високою якістю виготовлення. У них вдало поєднується комфорт системи Aircontact і безліч продуманих деталей (наприклад, зняття поясу на стегнах). Це правильний вибір для походів, маршрутів Via ferrata і...

  3 182 грн 4 242 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 30 SL Cranberry Coral
  3 192 грн 6 384 грн
  Deuter Futura 30 SL Cranberry Coral
  (4057)

  Deuter Futura 30 SL Cranberry Coral завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 192 грн 6 384 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 24 SL (Black)
  3 339 грн 6 678 грн
  Deuter Futura 24 SL (Black)
  (6790)

  Deuter Futura 24 SL Black - самий прогресивний рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 339 грн 6 678 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Rise 32+ SL (Arctic Graphite)
  3 420 грн 6 840 грн
  Deuter Rise 32+ SL (Arctic Graphite)
  (26851)

  Deuter Rise Lite 32+ SL (Arctic Graphite) - легкий і компактний рюкзак з безліччю продуманих деталей. Фронтальна кишеня для лавинного спорядження із захистом від гострих кромок лопати. Два різних бічних кишені: один відкритий еластичний (наприклад, для питної пляшки), інший на блискавки. Нова система зберігання кріпильних петель і ременів.

  3 420 грн 6 840 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 28 SL Cranberry Maron
  3 460 грн 6 920 грн
  Deuter Futura 28 SL Cranberry Maron
  (6778)

  Deuter Futura 28 SL Cranberry Maron - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 460 грн 6 920 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trail Pro 34 SL (Midnight Maron)
  3 465 грн 6 930 грн
  Deuter Trail Pro 34 SL (Midnight Maron)
  (17609)

  Deuter Trail Pro 34 SL (Midnight Maron) - ідеальний жіночий похідний рюкзак. Найкраще підходить для багатоденних походів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак Trail Pro справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє...

  3 465 грн 6 930 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Guide 30+ SL Navy Granite
  3 591 грн 7 182 грн
  Deuter Guide 30+ SL Navy Granite
  (4222)

  Рюкзак Deuter Guide 30+ SL Navy Granite розрахований на суворе поводження - на такий рюкзак можна сісти під час привалу на сходженні, в ньому можна носити все ваше металеве спорядження. Вузька, щільно прилягає до тіла форма рюкзака забезпечує комфорт навіть при лазінні на складному рельєфі.

  3 591 грн 7 182 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Rise 32+ SL Petrol Navy
  3 591 грн 7 182 грн
  Deuter Rise 32+ SL Petrol Navy
  (4402)

  Deuter Rise Lite 32+ SL Petrol Navy - легкий і компактний рюкзак з безліччю продуманих деталей. Фронтальна кишеня для лавинного спорядження із захистом від гострих кромок лопати. Два різних бічних кишені: один відкритий еластичний (наприклад, для питної пляшки), інший на блискавки. Нова система зберігання кріпильних петель і ременів.

  3 591 грн 7 182 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trans Alpine Pro 24 SL (Petrol Mint)
  3 600 грн 7 200 грн
  Deuter Trans Alpine Pro 24 SL (Petrol Mint)
  (3867)

  Рюкзак для їзди на велосипеді в горах Deuter Trans Alpine Pro 24 SL (Petrol Mint) створений для честолюбних велопоходніков і керівників велогруп, яким необхідний рюкзак для багатоденних походів з надійної і зручною посадкою для безпечної їзди і ідеальною організацією внутрішнього простору. Спеціальна жіноча модель.

  3 600 грн 7 200 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Freerider Pro 28 SL (Maron)
  3 612 грн 7 224 грн
  Deuter Freerider Pro 28 SL (Maron)
  (17035)

  Рюкзак Deuter Freerider Pro 28 SL (Maron) ідеально підходить амбітним скі-туристам і любителям позатрасового катання - спеціальна жіноча модель. Цей рюкзак легко вмістить все, що вам може знадобитися. Спинку можна розстебнути за допомогою двохходової блискавки - це дозволяє відкрити основне відділення, що не відстібаючи лижі або сноуборд. Це ідеальний...

  3 612 грн 7 224 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Freerider Pro 28 SL (Indigo)
  3 612 грн 7 224 грн
  Deuter Freerider Pro 28 SL (Indigo)
  (18043)

  Рюкзак Deuter Freerider Pro 28 SL (Indigo) ідеально підходить амбітним скі-туристам і любителям позатрасового катання - спеціальна жіноча модель. Цей рюкзак легко вмістить все, що вам може знадобитися. Спинку можна розстебнути за допомогою двохходової блискавки - це дозволяє відкрити основне відділення, що не відстібаючи лижі або сноуборд. Це ідеальний...

  3 612 грн 7 224 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 28 SL Black
  3 633 грн 7 266 грн
  Deuter Futura 28 SL Black
  (6779)

  Deuter Futura 28 SL Black - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 633 грн 7 266 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Aircontact Lite 35+10 SL (Indigo Navy)
  3 740 грн 7 480 грн
  Deuter Aircontact Lite 35+10 SL (Indigo Navy)
  (6816)

  Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 35 + 10 SL Indigo Navy з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  3 740 грн 7 480 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura PRO 34 SL Denim Arctic
  3 780 грн 7 560 грн
  Deuter Futura PRO 34 SL Denim Arctic
  (6771)

  Deuter Futura Pro 34 SL Denim Arctic - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  3 780 грн 7 560 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Aircontact Lite 30+5 SL (Graphite Black)
  3 780 грн 7 560 грн
  Deuter Aircontact Lite 30+5 SL (Graphite Black)
  (6817)

  Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 30+5 SL Graphite Black з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  3 780 грн 7 560 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura PRO 38 SL Graphite Black
  3 960 грн 7 920 грн
  Deuter Futura PRO 38 SL Graphite Black
  (6762)

  Deuter Futura Pro 38 SL Graphite Black - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  3 960 грн 7 920 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter AC Lite 14 SL Aubergine Magenta
  3 990 грн
  Deuter AC Lite 14 SL Aubergine Magenta
  (2195)

  Артикул: 3420016 5509 Рюкзаки Deuter AC Lite 14 SL Aubergine Magenta - стали більше за обсягом, більш симпатичними і привабливими. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою...

  3 990 грн
 • Deuter AC Lite 14 SL (Graphite)
  3 990 грн
  Deuter AC Lite 14 SL (Graphite)
  (17502)

  Артикул: 3420016 4014 Deuter AC Lite 14 SL (Graphite) рюкзак для походу. Жіноча версія. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою вентиляцією і легкі матеріали в конструкції роблять ці рюкзаки настільки зручними, що Ви можете забути про те, що у Вас за спиною рюкзак.

  3 990 грн
 • Deuter AC Lite 14 SL Petrol Mint
  3 990 грн
  Deuter AC Lite 14 SL Petrol Mint
  (2194)

  Рюкзаки Deuter AC Lite 14 SL Petrol Mint - стали більше за обсягом, більш симпатичними і привабливими. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою...

  3 990 грн
 • Deuter AC Lite 14 SL Moss Apple
  3 990 грн
  Deuter AC Lite 14 SL Moss Apple
  (2193)

  Рюкзаки Deuter AC Lite 14 SL Moss Apple - стали більше за обсягом, більш симпатичними і привабливими. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою...

  3 990 грн
 • Deuter Giga SL 28 (Steel Navy)
  4 032 грн
  Deuter Giga SL 28 (Steel Navy)
  (12661)

  Артикул: 3821118 3130 Міський рюкзак для жінок Deuter Giga SL 28 (Steel Navy) - це король серед офісних рюкзаків ось уже понад 10 років. Просторі відділення для ноутбука, папок і інших необхідних речей роблять його ідеальним для школи, університету або поїздок по місту.

  4 032 грн
 • Deuter Zugspitze 22 SL Aubergine Lion
  4 158 грн
  Deuter Zugspitze 22 SL Aubergine Lion
  (3896)

  Артикул: 3430016 5607 Рюкзак Deuter Zugspitze 22 SL Aubergine Lion створений для любителів одноденних походів з різнобічними інтересами, які цінують максимальну вентиляцію в дорозі. Система спини Deuter Aircomfort System в цій моделі відповідає за комфорт і проходження повітря уздовж спини протягом усього походу.

  4 158 грн
 • Deuter Zugspitze 22 SL Moss Pine
  4 158 грн
  Deuter Zugspitze 22 SL Moss Pine
  (3895)

  Артикул: 3430016 2270 Рюкзак Deuter Zugspitze 22 SL Moss Pine створений для любителів одноденних походів з різнобічними інтересами, які цінують максимальну вентиляцію в дорозі. Система спини Deuter Aircomfort System в цій моделі відповідає за комфорт і проходження повітря уздовж спини протягом усього походу.

  4 158 грн
 • Deuter Bike I 18 SL Cranberry Aubergine
  4 200 грн
  Deuter Bike I 18 SL Cranberry Aubergine
  (17537)

  Артикул: 3203219 5005 Велосипедний рюкзак Deuter Bike I 18 SL Cranberry Aubergine - родоначальник велосипедних рюкзаків в світі, і в цьому році він святкує 25 років. Класичний дизайн відображає його славну історію, але на сьогодні він повністю оновлений щодо технологічних ноу-хау. Серія Deuter Bike I підходить для щоденних поїздок на велосипеді на роботу, його функціональні...

  4 200 грн
 • Deuter Bike I 18 SL Midnight
  4 200 грн
  Deuter Bike I 18 SL Midnight
  (17536)

  Артикул: 3203219 3003 Велосипедний рюкзак Deuter Bike I 18 SL Midnight - родоначальник велосипедних рюкзаків в світі, і в цьому році він святкує 25 років. Класичний дизайн відображає його славну історію, але на сьогодні він повністю оновлений щодо технологічних ноу-хау. Серія Deuter Bike I підходить для щоденних поїздок на велосипеді на роботу, його функціональні особливості...

  4 200 грн
 • Deuter AC Lite 22 SL Stone Mint
  4 326 грн
  Deuter AC Lite 22 SL Stone Mint
  (2203)

  Артикул: 3420216 4214 Рюкзак Deuter AC Lite 22 SL Stone Mint став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактний, спортивний рюкзак з класу Daypacks став більш технічним і придбав свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою вентиляцією і...

  4 326 грн
 • Deuter AC Lite 22 SL Blueberry Turquoise
  4 326 грн
  Deuter AC Lite 22 SL Blueberry Turquoise
  (2202)

  Артикул: 3420216 3349 Рюкзак Deuter AC Lite 22 SL Blueberry Turquoise став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактний, спортивний рюкзак з класу Daypacks став більш технічним і придбав свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою...

  4 326 грн
 • Deuter Gravity Motion 35 SL (Maron Arctic)
  4 326 грн
  Deuter Gravity Motion 35 SL (Maron Arctic)
  (17045)

  Артикул: 3362019 5324 Рюкзак для сходження Deuter Gravity Motion 35 SL (Maron Arctic) створений для спортсменів, які в багатоденних походах цінують максимальний комфорт при максимальній продувності. У приміщенні або на відкритому повітрі завжди прохолодний (добре продувається) альпіністський рюкзак для спортсменів в будь-яких умовах. Ідеальний симбіоз дафла (конструкція що...

  4 326 грн
 • Deuter Gravity Motion 35 SL (Arctic Navy)
  4 326 грн
  Deuter Gravity Motion 35 SL (Arctic Navy)
  (18032)

  Артикул: 3362019 3329 Рюкзак для сходження Deuter Gravity Motion 35 SL (Arctic Navy) створений для спортсменів, які в багатоденних походах цінують максимальний комфорт при максимальній продувності. У приміщенні або на відкритому повітрі завжди прохолодний (добре продувається) альпіністський рюкзак для спортсменів в будь-яких умовах. Ідеальний симбіоз дафла (конструкція що...

  4 326 грн
 • Deuter AC Lite 22 SL Aubergine Fire
  4 326 грн
  Deuter AC Lite 22 SL Aubergine Fire
  (2204)

  Рюкзак Deuter AC Lite 22 SL Aubergine Fire став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактний, спортивний рюкзак з класу Daypacks став більш технічним і придбав свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою вентиляцією...

  4 326 грн
 • Deuter AC Lite 22 SL (Graphite)
  4 326 грн
  Deuter AC Lite 22 SL (Graphite)
  (17509)

  Deuter AC Lite 22 SL (Graphite) - компактний, спортивний рюкзак став більш технічним і отримав свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою вентиляцією і легкі матеріали в конструкції роблять ці рюкзаки настільки зручними, що Ви...

  4 326 грн
 • Deuter Gravity Rock&Roll 28 SL (Arctic Navy)
  4 355 грн 5 124 грн
  Deuter Gravity Rock&Roll 28 SL (Arctic Navy)
  (18030)

  Артикул: 3362219 3329 Рюкзак для сходження Deuter Gravity Rock & Roll 28 SL (Arctic Navy) - без компромісів! Унікально мала власна вага, але кожна деталь відповідає за важливі функції, з якими цей рюкзака немає рівних на скелястій і екстремальній місцевості, серед каменів і льоду. Альпіністам точно сподобається - Deuter Gravity Rock & Roll.

  4 355 грн 5 124 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter XV 1 SL Black
  4 410 грн
  Deuter XV 1 SL Black
  (6695)

  Артикул: 3850118 7000 Найменший рюкзак в серії X-Venture: Deuter XV 1 SL Black - всього 17 літрів корисного об'єму. Створено для молодих людей які йдуть в ногу з часом і прагнуть виглядати спортивними і стильними навіть в міському середовищі. На відміну від Deuter XV 3 і Deuter XV 2 - він менше за обсягом, має бічні кишені (Deuter XV 3) і в ньому не передбачено відділення для...

  4 410 грн
 • Deuter XV 1 SL Navy Midnight
  4 410 грн
  Deuter XV 1 SL Navy Midnight
  (6698)

  Артикул: 3850118 3379 Найменший рюкзак в серії X-Venture: Deuter XV 1 SL Navy Midnight - всього 17 літрів корисного об'єму. Створено для молодих людей які йдуть в ногу з часом і прагнуть виглядати спортивними і стильними навіть в міському середовищі. На відміну від Deuter XV 3 і Deuter XV 2 - він менше за обсягом, має бічні кишені (Deuter XV 3) і в ньому не передбачено...

  4 410 грн
 • Deuter XV 1 SL Cranberry Aubergine
  4 410 грн
  Deuter XV 1 SL Cranberry Aubergine
  (6699)

  Артикул: 3850118 5005 Найменший рюкзак в серії X-Venture: Deuter XV 1 SL Cranberry Aubergine - всього 17 літрів корисного об'єму. Створено для молодих людей які йдуть в ногу з часом і прагнуть виглядати спортивними і стильними навіть в міському середовищі. На відміну від Deuter XV 3 і Deuter XV 2 - він менше за обсягом, має бічні кишені (Deuter XV 3) і в ньому не передбачено...

  4 410 грн
 • Deuter Compact EXP 10 SL (Black)
  4 452 грн
  Deuter Compact EXP 10 SL (Black)
  (6799)

  Артикул: 3200115 7000 Deuter Compact EXP 10 SL (Black) - це велосипедний рюкзак з дуже щільною посадкою, завдяки поясу Auto-Compress. Жіноча модель. У серії рюкзаків Deuter Compact EXP є експандер і просторий кишеню органайзера який розкривається широко для легкого доступу до насоса, інструментів і іншим необхідним речам.

  4 452 грн
 • Deuter Groden 30 SL Midnight Lion
  4 536 грн
  Deuter Groden 30 SL Midnight Lion
  (3878)

  Артикул: 3430216 3608 Рюкзак Deuter Groden 30 SL Midnight Lion - відноситься до серії Classic, в його основу покладена модель з якої почалася рюкзачная ера Deuter. Але тепер Deuter Groden обладнаний системою вентиляції спини Aircomfort System що значно полегшує його використання в поході.

  4 536 грн
 • Deuter Groden 30 SL Petrol Arctic
  4 536 грн
  Deuter Groden 30 SL Petrol Arctic
  (3877)

  Рюкзак Deuter Groden 30 SL Petrol Arctic - відноситься до серії Classic, в його основу покладена модель з якої почалася рюкзачная ера Deuter. Але тепер Deuter Groden обладнаний системою вентиляції спини Aircomfort System що значно полегшує його використання в поході.

  4 536 грн
 • Deuter ACT Trail PRO 32 SL Blackberry Arctic
  4 568 грн 6 090 грн
  Deuter ACT Trail PRO 32 SL Blackberry Arctic
  (3700)

  Артикул: 3441015 5309 Рюкзак Deuter ACT Trail PRO 32 SL Blackberry Arctic - ідеальний похідний рюкзак для багатоденних виходів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак ACT Trail PRO справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє невеликими...

  4 568 грн 6 090 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Compact EXP 12 Slateblue Midnight
  4 620 грн
  Deuter Compact EXP 12 Slateblue Midnight
  (3809)

  Артикул: 3200215 3364 Рюкзак Deuter Compact EXP 12 Slateblue Midnight - це велосипедний рюкзак з дуже щільною посадкою, завдяки поясу Auto-Compress. У серії рюкзаків Deuter Compact EXP є експандер і просторий кишеню органайзера який розкривається широко для легкого доступу до насоса, інструментів і іншим необхідним речам.

  4 620 грн
 • Deuter Futura Vario 45+10 SL Graphite Black
  4 640 грн 9 280 грн
  Deuter Futura Vario 45+10 SL Graphite Black
  (6757)

  Жіночий похідний рюкзак Deuter Futura Vario 45 + 10 SL Graphite Black створений для любителів комфорту в походах на тривалі відстані, які цінують ефективний розподіл вантажу при максимальній продувності.

  4 640 грн 9 280 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter XV 2 SL Cranberry Aubergine
  4 640 грн
  Deuter XV 2 SL Cranberry Aubergine
  (6691)

  Спортивний міський рюкзак Deuter XV 2 Cranberry Aubergine - спеціально створений для молодих людей які йдуть в ногу з часом і прагнуть виглядати спортивними і стильними навіть в міському середовищі. На відміну від Deuter XV 3 - він менше за обсягом, має бічні кишені і в ньому не передбачено відділення для вологого одягу.

  4 640 грн
 • Deuter Speed Lite 22 SL Alpinegreen Forest
  4 788 грн
  Deuter Speed Lite 22 SL Alpinegreen Forest
  (6721)

  Артикул: 3410318 2231 Рюкзак Deuter Speed Lite 22 SL Alpinegreen Forest зроблений спеціально для жінок, щоб їм легко і зручно в поході. Це легкий, універсальний рюкзак який забезпечує більшу свободу при пересуванні, багато в чому завдяки V-образним і анатомічним плечовим ременям. Високий рівень комфорту при перенесенні і технічно досконала, розумна функціональність без зайвої...

  4 788 грн
 • Deuter Speed Lite 22 SL Black
  4 788 грн
  Deuter Speed Lite 22 SL Black
  (6719)

  Артикул: 3410318 7000 Рюкзак Deuter Speed Lite 22 SL Black зроблений спеціально для жінок, щоб їм легко і зручно в поході. Це легкий, універсальний рюкзак який забезпечує більшу свободу при пересуванні, багато в чому завдяки V-образним і анатомічним плечовим ременям. Високий рівень комфорту при перенесенні і технічно досконала, розумна функціональність без зайвої ваги - це...

  4 788 грн
 • Deuter Speed Lite 22 SL Cardinal Maron
  4 788 грн
  Deuter Speed Lite 22 SL Cardinal Maron
  (6722)

  Рюкзак Deuter Speed ​​Lite 22 SL Cardinal Maron зроблений спеціально для жінок, щоб їм легко і зручно в поході. Це легкий, універсальний рюкзак який забезпечує більшу свободу при пересуванні, багато в чому завдяки V-образним і анатомічним плечовим ременям. Високий рівень комфорту при перенесенні і технічно досконала, розумна функціональність без зайвої...

  4 788 грн
 • Deuter Guide Lite 28 SL Mint Petrol
  4 855 грн 5 712 грн
  Deuter Guide Lite 28 SL Mint Petrol
  (4223)

  Артикул: 3360017 2307 Рюкзак Deuter Guide Lite 28 SL Mint Petrol створений для честолюбних професіоналів, яким потрібен аскетично легкий рюкзак з близьким розташуванням центру тяжіння. Вузька, щільно прилягає до тіла форма рюкзака забезпечує комфорт навіть при лазінні на складному рельєфі.

  4 855 грн 5 712 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Guide Lite 28 SL Maron Arctic
  4 855 грн 5 712 грн
  Deuter Guide Lite 28 SL Maron Arctic
  (17055)

  Артикул: 3360017 5324 Рюкзак Deuter Guide Lite 28 SL Maron Arctic створений для честолюбних професіоналів, яким потрібен аскетично легкий рюкзак з близьким розташуванням центру тяжіння. Вузька, щільно прилягає до тіла форма рюкзака забезпечує комфорт навіть при лазінні на складному рельєфі.

  4 855 грн 5 712 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter XV 2 SL Navy Midnight
  4 872 грн
  Deuter XV 2 SL Navy Midnight
  (6690)

  Спортивний міський рюкзак Deuter XV 2 Navy Midnight - спеціально створений для молодих людей які йдуть в ногу з часом і прагнуть виглядати спортивними і стильними навіть в міському середовищі. На відміну від Deuter XV 3 - він менше за обсягом, має бічні кишені і в ньому не передбачено відділення для вологого одягу.

  4 872 грн
 • Deuter XV 2 SL (Black)
  4 872 грн
  Deuter XV 2 SL (Black)
  (12665)

  Артикул: 3850318 7000 Спортивний міський рюкзак Deuter XV 2 SL (Black) - спеціально створений для молодих людей які йдуть в ногу з часом і прагнуть виглядати спортивними і стильними навіть в міському середовищі. На відміну від Deuter XV 3 - він менше за обсягом, має бічні кишені і в ньому не передбачено відділення для вологого одягу.

  4 872 грн
 • Deuter AirLite 20 SL (Petrol Mint)
  5 040 грн
  Deuter AirLite 20 SL (Petrol Mint)
  (12639)

  Артикул: 4420215 3217 Deuter AirLite 20 SL (Petrol Mint) – жіночий похідний рюкзак, для одноденних походів. Його гідно оцінять ті, кому важлива мала вага і максимальна продувність. Він здатний здивувати "системою спини" Deuter Aircomfort, що гарантує суху спину протягом усього дня, а плечові лямки Slim Line (SL) вкотре готові довести першокласну зручність і комфорт.

  5 040 грн
 • Deuter Compact EXP 16 (Arctic Slateblue)
  5 040 грн
  Deuter Compact EXP 16 (Arctic Slateblue)
  (6797)

  Deuter Compact EXP 16 (Arctic Slateblue) - це велосипедний рюкзак з дуже щільною посадкою, завдяки поясу Auto-Compress. У серії рюкзаків Deuter Compact EXP є експандер і просторий кишеню органайзера який розкривається широко для легкого доступу до насоса, інструментів і іншим необхідним речам.

  5 040 грн
 • Deuter Aircontact 40+10 SL (Petrol Navy)
  5 080 грн 10 160 грн
  Deuter Aircontact 40+10 SL (Petrol Navy)
  (17515)

  Рюкзак Deuter Aircontact 40 + 10 SL в кольорі Petrol Navy входить в серію яка вже протягом багатьох років є найкращою в родині рюкзаків Deuter. Рюкзаки цієї серії побували в наскладніших куточках і були випробувані в найсуворіших умовах.

  5 080 грн 10 160 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Superbike 14 EXP SL (Maron Cardinal)
  5 082 грн
  Deuter Superbike 14 EXP SL (Maron Cardinal)
  (6706)

  Deuter Superbike 14 EXP SL (Maron Cardinal) - велорюкзак, з розширюваним основним відділенням, індекс EXP (від англ. EXPand - розширювати). Велорюкзак Deuter Superbike дійсно відповідає своїй назві: крім компактної посадки і ідеального розподілу ваги, цей продуманий рюкзак має вбудований жилет для велосипедиста, а також дощовик неонового кольору. Коли час...

  5 082 грн
 • Deuter Superbike 14 EXP SL (Turquoise Midnight)
  5 082 грн
  Deuter Superbike 14 EXP SL (Turquoise Midnight)
  (3854)

  Артикул: 32104 3312 Deuter Superbike 14 EXP SL (Turquoise Midnight) - велорюкзак, з розширюваним основним відділенням, індекс EXP (від англ. EXPand - розширювати). Велорюкзак Deuter Superbike дійсно відповідає своїй назві: крім компактної посадки і ідеального розподілу ваги, цей продуманий рюкзак має вбудований жилет для велосипедиста, а також дощовик неонового кольору. Коли...

  5 082 грн
 • Deuter Superbike 14 EXP SL (Aubergine Magenta)
  5 082 грн
  Deuter Superbike 14 EXP SL (Aubergine Magenta)
  (3856)

  Deuter Superbike 14 EXP SL (Aubergine Magenta) - велорюкзак, з розширюваним основним відділенням, індекс EXP (від англ. EXPand - розширювати). Велорюкзак Deuter Superbike дійсно відповідає своїй назві: крім компактної посадки і ідеального розподілу ваги, цей продуманий рюкзак має вбудований жилет для велосипедиста, а також дощовик неонового кольору. Коли...

  5 082 грн
 • Deuter XV 3 SL Navy Midnight
  5 208 грн
  Deuter XV 3 SL Navy Midnight
  (6689)

  Артикул: 3850518 3379 Міський рюкзак Deuter XV 3 SL Navy Midnight - спеціально створений для молодих людей які йдуть в ногу з часом і прагнуть виглядати спортивними і стильними навіть в міському середовищі.

  5 208 грн
 • Deuter XV 3 SL Black
  5 208 грн
  Deuter XV 3 SL Black
  (6685)

  Артикул: 3850518 7000 Міський рюкзак Deuter XV 3 SL Black - спеціально створений для молодих людей які йдуть в ногу з часом і прагнуть виглядати спортивними і стильними навіть в міському середовищі.

  5 208 грн
 • Deuter Freerider 24 SL (Maron)
  5 212 грн 6 132 грн
  Deuter Freerider 24 SL (Maron)
  (17029)

  Артикул: 3303117 5026 Рюкзак для лижників і сноубордистів Deuter Freerider 24 SL (Maron) як і багато інших рюкзаки серії Freerider є фаворитом у любителів беккантрі і фрирайдеров. Чому він такий популярний? Тому що гранично зручний: чітка внутрішня організація, строгий дизайн, грамотні деталі.

  5 212 грн 6 132 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Freerider 24 SL (Indigo)
  5 212 грн 6 132 грн
  Deuter Freerider 24 SL (Indigo)
  (18033)

  Артикул: 3303117 3049 Рюкзак для лижників і сноубордистів Deuter Freerider 24 SL (Indigo) як і багато інших рюкзаки серії Freerider є фаворитом у любителів беккантрі і фрирайдеров. Чому він такий популярний? Тому що гранично зручний: чітка внутрішня організація, строгий дизайн, грамотні деталі.

  5 212 грн 6 132 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Freerider 24 SL Petrol Mint
  5 212 грн 6 132 грн
  Deuter Freerider 24 SL Petrol Mint
  (2612)

  Артикул: 3303117 3217 Рюкзак Deuter Freerider 24 SL Petrol Mint, як і багато інших рюкзаки серії Freerider є фаворитом у любителів беккантрі і фрирайдеров. Чому він такий популярний? Тому що гранично зручний: чітка внутрішня організація, строгий дизайн, грамотні деталі.

  5 212 грн 6 132 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trail 28 SL (Maron Navy)
  5 292 грн
  Deuter Trail 28 SL (Maron Navy)
  (17601)

  Артикул: 3440419 5322 Deuter Trail 28 SL (Maron Navy) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  5 292 грн
 • Deuter Trail 28 SL (Leaf Navy)
  5 292 грн
  Deuter Trail 28 SL (Leaf Navy)
  (17599)

  Артикул: 3440419 2326 Deuter Trail 28 SL (Leaf Navy) - універсальний, легкий похідний рюкзак. Завдяки системі спини Aircontact гарантований максимальний комфорт при перенесенні, а високо розташовані на стегнах "крила", максимально облягають тіло, вага вантажу оптимально переноситься на раму.

  5 292 грн
 • Deuter Futura 22 SL (Petrol Arctic)
  5 376 грн
  Deuter Futura 22 SL (Petrol Arctic)
  (12669)

  Артикул: 3400018 3325 Deuter Futura 22 SL (Petrol Arctic) - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  5 376 грн
 • Deuter Futura 22 SL (Cardinal Cranberry)
  5 376 грн
  Deuter Futura 22 SL (Cardinal Cranberry)
  (6792)

  Артикул: 3400018 5526 Deuter Futura 22 SL Cardinal Cranberry - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  5 376 грн
 • Deuter Futura 22 SL (Black)
  5 376 грн
  Deuter Futura 22 SL (Black)
  (6788)

  Артикул: 3400018 7000 Deuter Futura 22 SL Black - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  5 376 грн
 • Deuter AirLite 26 SL (Coolblue Blueberry)
  5 418 грн
  Deuter AirLite 26 SL (Coolblue Blueberry)
  (12642)

  Артикул: 4420415 3369 Deuter AirLite 26 SL (Coolblue Blueberry) – жіночий похідний рюкзак, для одноденних походів. Його гідно оцінять ті, кому важлива мала вага і максимальна продувність. Він здатний здивувати "системою спини" Deuter Aircomfort, що гарантує суху спину протягом усього дня, а плечові лямки Slim Line (SL) вкотре готові довести першокласну зручність і комфорт.

  5 418 грн
 • Deuter Aircontact 50 + 10 SL (Steel Midnight)
  5 440 грн 10 880 грн
  Deuter Aircontact 50 + 10 SL (Steel Midnight)
  (17519)

  Deuter Aircontact 50 + 10 SL (Steel Midnight) в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів. Рухливі стегнові крила відстежують кожен ваш рух, допомагаючи долати найскладніші...

  5 440 грн 10 880 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Speed Lite 24 SL Maron Cardinal
  5 670 грн
  Deuter Speed Lite 24 SL Maron Cardinal
  (6716)

  Артикул: 3410518 5529 Рюкзак Deuter Speed Lite 24 SL Maron Cardinal зроблений спеціально для жінок, щоб їм легко і зручно в поході. Це легкий, універсальний рюкзак який забезпечує більшу свободу при пересуванні, багато в чому завдяки V-образним і анатомічним плечовим ременям. Високий рівень комфорту при перенесенні і технічно досконала, розумна функціональність без зайвої ваги...

  5 670 грн
 • Deuter Speed Lite 24 SL Forest Alpinegreen
  5 670 грн
  Deuter Speed Lite 24 SL Forest Alpinegreen
  (6715)

  Артикул: 3410518 2235 Рюкзак Deuter Speed Lite 24 SL Forest Alpinegreen зроблений спеціально для жінок, щоб їм легко і зручно в поході. Це легкий, універсальний рюкзак який забезпечує більшу свободу при пересуванні, багато в чому завдяки V-образним і анатомічним плечовим ременям. Високий рівень комфорту при перенесенні і технічно досконала, розумна функціональність без зайвої...

  5 670 грн
 • Deuter Rise Lite 26 SL Coolblue Blueberry
  5 708 грн 6 342 грн
  Deuter Rise Lite 26 SL Coolblue Blueberry
  (4399)

  Артикул: 3301018 3369

  5 708 грн 6 342 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Speed Lite 30 SL Forest Alpinegreen
  5 754 грн
  Deuter Speed Lite 30 SL Forest Alpinegreen
  (6710)

  Артикул: 3410718 2235 Рюкзак Deuter Speed Lite 30 SL Forest Alpinegreen зроблений спеціально для жінок, щоб їм легко і зручно в поході. Це легкий, універсальний рюкзак який забезпечує більшу свободу при пересуванні, багато в чому завдяки V-образним і анатомічним плечовим ременям. Високий рівень комфорту при перенесенні і технічно досконала, розумна функціональність без зайвої...

  5 754 грн
 • Deuter Speed Lite 30 SL Black
  5 754 грн
  Deuter Speed Lite 30 SL Black
  (6707)
  1 Рейтинг

  Артикул: 3410718 7000 Рюкзак Deuter Speed Lite 30 SL Black зроблений спеціально для жінок, щоб їм легко і зручно в поході. Це легкий, універсальний рюкзак який забезпечує більшу свободу при пересуванні, багато в чому завдяки V-образним і анатомічним плечовим ременям. Високий рівень комфорту при перенесенні і технічно досконала, розумна функціональність без зайвої ваги - це...

  5 754 грн
 • Deuter Speed Lite 30 SL Maron Cardinal
  5 754 грн
  Deuter Speed Lite 30 SL Maron Cardinal
  (6709)

  Артикул: 3410718 5529 Рюкзак Deuter Speed Lite 30 SL Maron Cardinal зроблений спеціально для жінок, щоб їм легко і зручно в поході. Це легкий, універсальний рюкзак який забезпечує більшу свободу при пересуванні, багато в чому завдяки V-образним і анатомічним плечовим ременям. Високий рівень комфорту при перенесенні і технічно досконала, розумна функціональність без зайвої ваги...

  5 754 грн
 • Deuter Guide 30+ SL Arctic Navy
  6 105 грн 7 182 грн
  Deuter Guide 30+ SL Arctic Navy
  (17051)

  Артикул: 3361017 3329 Рюкзак Deuter Guide 30+ SL Arctic Navy розрахований на суворе поводження - на такий рюкзак можна сісти під час привалу на сходженні, в ньому можна носити все ваше металеве спорядження. Вузька, щільно прилягає до тіла форма рюкзака забезпечує комфорт навіть при лазінні на складному рельєфі.

  6 105 грн 7 182 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Guide 30+ SL Petrol Blackberry
  6 105 грн 7 182 грн
  Deuter Guide 30+ SL Petrol Blackberry
  (6821)

  Артикул: 3361017 3518 Рюкзак Deuter Guide 30+ SL Petrol Blackberry розрахований на суворе поводження - на такий рюкзак можна сісти під час привалу на сходженні, в ньому можна носити все ваше металеве спорядження. Вузька, щільно прилягає до тіла форма рюкзака забезпечує комфорт навіть при лазінні на складному рельєфі.

  6 105 грн 7 182 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Guide 30+ SL Maron Arctic
  6 105 грн 7 182 грн
  Deuter Guide 30+ SL Maron Arctic
  (18029)

  Артикул: 3361017 5324 Рюкзак Deuter Guide 30+ SL Maron Arctic розрахований на суворе поводження - на такий рюкзак можна сісти під час привалу на сходженні, в ньому можна носити все ваше металеве спорядження. Вузька, щільно прилягає до тіла форма рюкзака забезпечує комфорт навіть при лазінні на складному рельєфі.

  6 105 грн 7 182 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Freerider Pro 28 SL (Blackberry Arctic)
  6 140 грн 7 224 грн
  Deuter Freerider Pro 28 SL (Blackberry Arctic)
  (2624)

  Артикул: 3303317 5309 Рюкзак Deuter Freerider Pro 28 SL (Blackberry Arctic) ідеально підходить амбітним скі-туристам і любителям позатрасового катання - спеціальна жіноча модель. Цей рюкзак легко вмістить все, що вам може знадобитися. Спинку можна розстебнути за допомогою двохходової блискавки - це дозволяє відкрити основне відділення, що не відстібаючи лижі або сноуборд. Це...

  6 140 грн 7 224 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Aircontact PRO 55+15 SL (Ocean Midnight)
  6 180 грн 12 360 грн
  Deuter Aircontact PRO 55+15 SL (Ocean Midnight)
  (4221)

  Deuter Aircontact PRO 55+15 SL Ocean Midnight в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів.

  6 180 грн 12 360 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trans Alpine 28 SL Arctic Petrol
  6 216 грн
  Deuter Trans Alpine 28 SL Arctic Petrol
  (4392)

  Артикул: 3205117 3356 Рюкзак Deuter Trans Alpine 28 SL Arctic Petrol розроблений для байкерів, при цьому він насичений безліччю продуманих деталей і відмінно підходить майже для будь-якого виду outdoor активності. У ньому є відділення на блискавці для карт, вбудований чохол від дощу, кишені зі зручним доступом, і безліч зручних відділень.

  6 216 грн
 • Deuter Trans Alpine 28 SL Cranberry Coral
  6 216 грн
  Deuter Trans Alpine 28 SL Cranberry Coral
  (4393)

  Артикул: 3205117 5553 Рюкзак Deuter Trans Alpine 28 SL Cranberry Coral розроблений для байкерів, при цьому він насичений безліччю продуманих деталей і відмінно підходить майже для будь-якого виду outdoor активності. У ньому є відділення на блискавці для карт, вбудований чохол від дощу, кишені зі зручним доступом, і безліч зручних відділень.

  6 216 грн
 • Deuter Futura 26 SL (Petrol Arctic)
  6 342 грн
  Deuter Futura 26 SL (Petrol Arctic)
  (6786)

  Артикул: 3400418 3325 Deuter Futura 26 SL Petrol Arctic завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  6 342 грн
 • Deuter Rise 32+ SL (Maron Ivy)
  6 464 грн 7 182 грн
  Deuter Rise 32+ SL (Maron Ivy)
  (32930)

  Артикул: 3301218 5207 Deuter Rise 32+ SL (Maron Ivy) - легкий і компактний рюкзак з безліччю продуманих деталей. Фронтальна кишеня для лавинного спорядження із захистом від гострих кромок лопати. Два різних бічних кишені: один відкритий еластичний (наприклад, для питної пляшки), інший на блискавки. Нова система зберігання кріпильних петель і ременів.

  6 464 грн 7 182 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Rise 32+ SL Graphite Black
  6 464 грн 7 182 грн
  Deuter Rise 32+ SL Graphite Black
  (4403)

  Артикул: 3301218 4701 Deuter Rise 32+ SL Graphite Black - легкий і компактний рюкзак з безліччю продуманих деталей. Фронтальна кишеня для лавинного спорядження із захистом від гострих кромок лопати. Два різних бічних кишені: один відкритий еластичний (наприклад, для питної пляшки), інший на блискавки. Нова система зберігання кріпильних петель і ременів.

  6 464 грн 7 182 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trail Pro 30 SL (Midnight Maron)
  6 510 грн
  Deuter Trail Pro 30 SL (Midnight Maron)
  (17605)

  Артикул: 3441019 3523 Deuter Trail Pro 30 SL (Midnight Maron) - ідеальний похідний рюкзак. Найкраще підходить для багатоденних походів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак Trail Pro справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє...

  6 510 грн
 • Deuter Futura 24 SL (Cranberry Maron)
  6 678 грн
  Deuter Futura 24 SL (Cranberry Maron)
  (6789)

  Артикул: 3400218 5528 Deuter Futura 24 SL Cranberry Maron - самий прогресивний рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  6 678 грн
 • Deuter Guide 40+ SL Turquoise Blueberry
  6 819 грн 8 022 грн
  Deuter Guide 40+ SL Turquoise Blueberry
  (4378)

  Артикул: 3361217 3315 Рюкзак Deuter Guide 40+ SL Turquoise Blueberry розрахований на суворе поводження - на такий рюкзак можна сісти під час привалу на сходженні, в ньому можна носити все ваше металеве спорядження. Вузька, щільно прилягає до тіла форма рюкзака забезпечує комфорт навіть при лазінні на складному рельєфі.

  6 819 грн 8 022 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Guide 40+ SL (Arctic Navy)
  6 819 грн 8 022 грн
  Deuter Guide 40+ SL (Arctic Navy)
  (17053)

  Артикул: 3361217 3329 Deuter Guide 40+ SL (Arctic Navy) розрахований на суворе поводження - на такий рюкзак можна сісти під час привалу на сходженні, в ньому можна носити все ваше металеве спорядження. Вузька, щільно прилягає до тіла форма рюкзака забезпечує комфорт навіть при лазінні на складному рельєфі.

  6 819 грн 8 022 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Guide 40+ SL (Maron Arctic)
  6 819 грн 8 022 грн
  Deuter Guide 40+ SL (Maron Arctic)
  (18027)

  Артикул: 3361217 5324 Deuter Guide 40+ SL (Maron Arctic) розрахований на суворе поводження - на такий рюкзак можна сісти під час привалу на сходженні, в ньому можна носити все ваше металеве спорядження. Вузька, щільно прилягає до тіла форма рюкзака забезпечує комфорт навіть при лазінні на складному рельєфі.

  6 819 грн 8 022 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trail Pro 34 SL (Graphite Black)
  6 930 грн
  Deuter Trail Pro 34 SL (Graphite Black)
  (17610)

  Артикул: 3441219 4701 Deuter Trail Pro 34 SL (Graphite Black) - ідеальний жіночий похідний рюкзак. Найкраще підходить для багатоденних походів на природу, інтенсивних прогулянок, а також там де потрібен першокласний комфорт, і не менш важлива динаміка подорожі. Рюкзак Trail Pro справжній, високотехнологічний рюкзак забезпечує комфорт при перенесенні, але сам при цьому володіє...

  6 930 грн
 • Deuter Aviant Access 38 SL (Denim Arctic)
  7 140 грн
  Deuter Aviant Access 38 SL (Denim Arctic)
  (26878)

  Артикул: 3511120 3388 Рюкзак Deuter Aviant Access 38 SL (Denim Arctic) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  7 140 грн
 • Deuter Aviant Access 38 SL (Maron Aubergine)
  7 140 грн
  Deuter Aviant Access 38 SL (Maron Aubergine)
  (32898)

  Артикул: 3511120 5543 Рюкзак Deuter Aviant Access 38 SL (Maron Aubergine) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  7 140 грн
 • Deuter Futura 28 SL Indigo Midnight
  7 266 грн
  Deuter Futura 28 SL Indigo Midnight
  (6777)

  Артикул: 3400618 3389 Deuter Futura 28 SL Indigo Midnight - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  7 266 грн
 • Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Maron Aubergine)
  7 518 грн
  Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Maron Aubergine)
  (32909)

  Артикул: 3510320 5543 Рюкзак Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Maron Aubergine) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  7 518 грн
 • Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Denim Arctic)
  7 518 грн
  Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Denim Arctic)
  (32908)

  Артикул: 3510320 3388 Рюкзак Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Denim Arctic) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  7 518 грн
 • Deuter Aircontact Lite 35+10 SL (Alpinegreen Forest)
  7 854 грн
  Deuter Aircontact Lite 35+10 SL (Alpinegreen Forest)
  (6815)

  Артикул: 3340018 2231 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 35 + 10 SL Alpinegreen Forest з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції)...

  7 854 грн
 • Deuter Aircontact Lite 35+10 SL (Graphite Black)
  7 854 грн
  Deuter Aircontact Lite 35+10 SL (Graphite Black)
  (6814)

  Артикул: 3340018 4701 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 35 + 10 SL Graphite Black з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  7 854 грн
 • Deuter Futura PRO 34 SL Graphite Black
  7 938 грн
  Deuter Futura PRO 34 SL Graphite Black
  (6770)

  Артикул: 3401018 4701 Deuter Futura Pro 34 SL Graphite Black - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  7 938 грн
 • Deuter Futura PRO 34 SL Aubergine Maron
  7 938 грн
  Deuter Futura PRO 34 SL Aubergine Maron
  (6767)

  Артикул: 3401018 5525 Deuter Futura Pro 34 SL Aubergine Maron - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  7 938 грн
 • Deuter Aircontact Lite 45+10 SL (Maron Graphite)
  8 232 грн
  Deuter Aircontact Lite 45+10 SL (Maron Graphite)
  (6808)

  Артикул: 3340218 5423 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 45+10 SL Maron Graphite з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  8 232 грн
 • Deuter Aircontact Lite 45+10 SL (Graphite Black)
  8 232 грн
  Deuter Aircontact Lite 45+10 SL (Graphite Black)
  (6807)

  Артикул: 3340218 4701 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 45+10 SL Graphite Black з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  8 232 грн
 • Deuter Futura PRO 38 SL Denim Arctic
  8 316 грн
  Deuter Futura PRO 38 SL Denim Arctic
  (6766)

  Артикул: 3401218 3388 Deuter Futura Pro 38 SL Denim Arctic - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  8 316 грн
 • Deuter Aircontact 40+10 SL
  8 760 грн
  Deuter Aircontact 40+10 SL
  (3715)

  Рюкзак Deuter Aircontact 40 + 10 SL в кольорі Cranberry Aubergine входить в серію яка вже протягом багатьох років є найкращою в родині рюкзаків Deuter. Рюкзаки цієї серії побували в наскладніших куточках і були випробувані в найсуворіших умовах.

  8 760 грн
 • Deuter Trans Alpine Pro 28 SL (Maron Arctic)
  8 820 грн
  Deuter Trans Alpine Pro 28 SL (Maron Arctic)
  (17613)

  Артикул: 3206019 5324 Deuter Trans Alpine Pro 28 SL (Maron Arctic) - рюкзак-улюбленець амбітних байкерів і маунтинбайкерів. Жіноча модель. Він був повністю перероблений і як результат, він ідеально сидить на спині, забезпечує відмінну вентиляцію з оптимальною посадкою завдяки малій площі контакту системи спини Airstripe. Функціональний розподіл і велике повністю складне...

  8 820 грн
 • Deuter Aircontact Lite 60+10 SL (Maron Graphite)
  9 156 грн
  Deuter Aircontact Lite 60+10 SL (Maron Graphite)
  (12647)

  Артикул: 4340218 5423 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 60+10 SL Maron Graphite з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  9 156 грн
 • Deuter Aircontact Lite 60+10 SL (Graphite Black)
  9 156 грн
  Deuter Aircontact Lite 60+10 SL (Graphite Black)
  (6804)

  Артикул: 4340218 4701 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 60+10 SL Graphite Black з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  9 156 грн
 • Deuter Aircontact Lite 60+10 SL (Arctic Navy)
  9 156 грн
  Deuter Aircontact Lite 60+10 SL (Arctic Navy)
  (6803)

  Артикул: 4340218 3329 Похідний жіночий рюкзак Deuter Aircontact Lite 60+10 SL Arctic Navy з функціональною і продуманою системою спини Deuter Aircontact Lite System. Гарантує ідеальний баланс між плечима і попереком, ідеальне розвантаження при повному або частковому навантаженні і також відмінний комфорт і вентиляція. Система проходження повітря (вентиляції) забезпечує...

  9 156 грн
 • Deuter Attack 18 SL Mint Black
  9 534 грн
  Deuter Attack 18 SL Mint Black
  (2674)

  Артикул: 3200116 2706 Велорюкзак Deuter Attack 18 SL Mint Black досить великий об’єм плюс беззаперечний захист. 20 літрів в рюкзаці Attack 18 SL Mint Black, і це означає багато місця для вашого споряжения і тому він ідеально підходить навіть для багатоденних поїздок. Ви можете відкрити основне відділення повністю, щоб мати прямий доступ до всього вмісту. Ну і звичайно, він...

  9 534 грн
 • Deuter Futura Vario 45+10 SL Denim Arctic
  9 744 грн
  Deuter Futura Vario 45+10 SL Denim Arctic
  (6761)

  Артикул: 3402018 3388 Жіночий похідний рюкзак Deuter Futura Vario 45 + 10 SL Denim Arctic створено для любителів комфорту в походах на тривалі відстані, які цінують ефективний розподіл вантажу при максимальній продувності.

  9 744 грн
 • Deuter Aircontact 40+10 SL (Steel Midnight)
  10 668 грн
  Deuter Aircontact 40+10 SL (Steel Midnight)
  (17516)

  Артикул: 3320019 3399 Рюкзак Deuter Aircontact 40 + 10 SL в кольорі Steel Midnight входить в серію яка вже протягом багатьох років є найкращою в родині рюкзаків Deuter. Рюкзаки цієї серії побували в наскладніших куточках і були випробувані в найсуворіших умовах.

  10 668 грн
 • Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Maron Aubergine)
  11 004 грн
  Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Maron Aubergine)
  (32903)

  Артикул: 3512120 5543 Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Maron Aubergine) - являє собою комбіновану модель для подорожей, який поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки. Комплектується додатковим рюкзаком (daypack) для прогулянок по місту.

  11 004 грн
 • Deuter Aircontact 50 + 10 SL (Blackberry Navy)
  11 424 грн
  Deuter Aircontact 50 + 10 SL (Blackberry Navy)
  (17520)

  Артикул: 3320219 5326 Deuter Aircontact 50 + 10 SL (Blackberry Navy) в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів. Рухливі стегнові крила відстежують кожен ваш рух, допомагаючи долати...

  11 424 грн
 • Deuter Kid Comfort Active SL (Denim)
  11 592 грн
  Deuter Kid Comfort Active SL (Denim)
  (17560)

  Артикул: 3620119 3007 Deuter Kid Comfort Active SL (Denim) - рюкзак-перенесення для дітей, оснащений полегшений спинкою Deuter Lite System. Жіноча модель. Для матерів, які впевнені в собі та хочуть, щоб дитяче перенесення ідеально їм підходило. Більш тонкі плечові ремені SL та настегнані плавці SL конічної форми спеціально адаптовані для жіночої анатомії. Може...

  11 592 грн
 • Deuter Aircontact 60+10 SL (Leaf Forest)
  11 844 грн
  Deuter Aircontact 60+10 SL (Leaf Forest)
  (17523)

  Артикул: 3320419 2238 Deuter Aircontact 60+10 SL Leaf Forest в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів.

  11 844 грн
 • Deuter Aircontact 60+10 SL (Steel Midnight)
  11 844 грн
  Deuter Aircontact 60+10 SL (Steel Midnight)
  (17524)

  Артикул: 3320419 3399 Deuter Aircontact 60+10 SL Steel Midnight в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів.

  11 844 грн
 • Deuter Traveller 60+10 SL Black Turquoise
  11 928 грн
  Deuter Traveller 60+10 SL Black Turquoise
  (4168)

  Артикул: 3510015 7321 Рюкзак Deuter Traveller 60+10 SL Black Turquoise для подорожей - гарантує максимальну свободу в будь-якій поїздці. Рюкзак Deuter Traveller 80 + 10 Black Moss легко може трансформований в сумку, завдяки можливості заховати рюкзачні лямки, але крім цього обладнаний безліччю функціональних і продуманих деталей, які стануть в нагоді в дорозі.

  11 928 грн
 • Deuter Aircontact PRO 55+15 SL (Cranberry Aubergine)
  12 978 грн
  Deuter Aircontact PRO 55+15 SL (Cranberry Aubergine)
  (6823)

  Артикул: 3330017 5005 Deuter Aircontact PRO 55+15 SL Cranberry Aubergine в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів. Рухливі стегнові крила відстежують кожен ваш рух, допомагаючи долати...

  12 978 грн
 • Deuter Aircontact PRO 65+15 SL (Denim Midnightht)
  13 566 грн
  Deuter Aircontact PRO 65+15 SL (Denim Midnightht)
  (5249)

  Артикул: 3330217 3353 Deuter Aircontact PRO 65 + 15 SL Denim Midnightht в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів. Рухливі стегнах крила відстежують кожне ваше рух, допомагаючи долати...

  13 566 грн
 • Deuter Aircontact PRO 65+15 SL (Graphite Black)
  13 566 грн
  Deuter Aircontact PRO 65+15 SL (Graphite Black)
  (6819)

  Артикул: 3330217 4701 Deuter Aircontact PRO 65+15 SL Graphite Black в оновленому дизайні, для перенесення важких вантажів як завжди продуманий і простий. Крім безлічі корисних деталей, які забезпечують функціональність рюкзака, система Vari Flex забезпечує комфорт при перенесенні важких вантажів. Рухливі стегнові крила відстежують кожен ваш рух, допомагаючи долати найскладніші...

  13 566 грн
 • Deuter VQ SL Fit (Black)
  800 грн
  Deuter VQ SL Fit (Black)
  (2837)

  Артикул: 39399 7000 Deuter VQ SL Fit (Black) – рюкзачні лямки. Підходять для будь-яких жіночих рюкзаків та дитячих переносок Deuter, що мають систему спинки Vari-Quick. Вони постачаються з нагрудною стяжкою і нічим не поступаються лямкам, які були встановлені на рюкзак при покупці. Установка цих лямок здійснюється дуже швидко та легко. Сумісні з усіма жіночими рюкзаками, що...

  800 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Guide Lite 22 SL (Greencurry Navy)
  2 300 грн 4 600 грн
  Deuter Guide Lite 22 SL (Greencurry Navy)
  (31630)

  Артикул: 3360020 2329 sam Deuter Guide Lite 22 SL (Greencurry Navy) – полегшений жіночий рюкзак для сходжень. Модель 2022 року. Має високу надійність і витривалість навіть у найекстремальніших умовах. Простий функціонал та зрозумілий дизайн, легкий та зручний у використанні. А якщо ви хочете заощадити кілька зайвих грамів ваги в одноденній поїздці, просто залиште знімний поясний...

  2 300 грн 4 600 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter Trans Alpine 28 SL (Ruby Blackberry)
  2 960 грн 5 920 грн
  Deuter Trans Alpine 28 SL (Ruby Blackberry)
  (39806)

  Артикул: 3205120 5563 sam Deuter Trans Alpine 28 SL (Ruby Blackberry) - велорюкзак, для поїздок на велосипеді. Жіноча версія. Містке основне відділення і безліч функціональних елементів дають можливість упакувати все необхідне так, щоб воно було в легкому доступі. Тримач для шолома, з яким легко і швидко поводитись, і відділення для насоса, з доступом зовні. Оновлена ​​система...

  2 960 грн 5 920 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 28 SL (Aubergine Maron)
  3 460 грн 6 920 грн
  Deuter Futura 28 SL (Aubergine Maron)
  (52866)

  Артикул: 3400618 5525 sam Deuter Futura 28 SL (Aubergine Maron) – жіночий, похідний рюкзак. Підійде для подорожей без нічого, активних денних походів, а також для більш тривалих маршрутів з ночівлями в гірських притулках, коли немає необхідності нести з собою великий комплект бівачного спорядження. Система спинки рюкзака Aircomfort забезпечує максимально ефективну вентиляцію за...

  3 460 грн 6 920 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter Gravity Expedition 42+ SL (Arctic Navy)
  3 564 грн
  Deuter Gravity Expedition 42+ SL (Arctic Navy)
  (17043)

  Артикул: 3362419 3329 Рюкзак для альпінізму Deuter Gravity Expedition 42+ SL (Arctic Navy) створений для альпіністів-екстремалів, яким необхідний ультралегкий рюкзак фіксованого об’єму. Як стверджує команда розробників Домінік Мюллер (Dominik Müller) і Кадзуея Хіраіде (Kazuya Hiraide) "Маркування квітами, недостатній аргумент". Жіноча команда з професійних дизайнерів і атлетів...

  3 564 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Guide Lite 28 SL Arctic Navy
  3 815 грн 4 488 грн
  Deuter Guide Lite 28 SL Arctic Navy
  (18035)

  Артикул: 3360017 3329 Рюкзак Deuter Guide Lite 28 SL Arctic Navy створений для честолюбних професіоналів, яким потрібен аскетично легкий рюкзак з близьким розташуванням центру тяжіння. Вузька, щільно прилягає до тіла форма рюкзака забезпечує комфорт навіть при лазінні на складному рельєфі.

  3 815 грн 4 488 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter Aviant Carry On 28 SL (Denim Arctic)
  4 884 грн
  Deuter Aviant Carry On 28 SL (Denim Arctic)
  (26886)

  Артикул: 3510120 3388 Рюкзак Deuter Aviant Carry On 28 SL (Denim Arctic) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  4 884 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Black)
  5 502 грн 11 004 грн
  Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Black)
  (26882)

  Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 55 SL (Black) - являє собою комбіновану модель для подорожей, який поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки. Комплектується додатковим рюкзаком (daypack) для прогулянок по місту.

  5 502 грн 11 004 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Aviant Carry On 28 SL (Black)
  5 920 грн
  Deuter Aviant Carry On 28 SL (Black)
  (32906)

  Артикул: 3510120 7000 Рюкзак Deuter Aviant Carry On 28 SL (Black) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  5 920 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Carry On 28 SL (Maron Aubergine)
  5 920 грн
  Deuter Aviant Carry On 28 SL (Maron Aubergine)
  (26887)

  Артикул: 3510120 5543 Рюкзак Deuter Aviant Carry On 28 SL (Maron Aubergine) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  5 920 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Access 38 SL (Black)
  6 800 грн
  Deuter Aviant Access 38 SL (Black)
  (32899)

  Артикул: 3511120 7000 Рюкзак Deuter Aviant Access 38 SL (Black) - створений для тих хто часто часто буває в дорозі, і звик насолоджуватися подорожжю без зайвих турбот про багаж. Цей рюкзак поєднує зручність рюкзака і практичну функціональність сумки з легкістю упаковки речей.

  6 800 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Black)
  7 160 грн
  Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Black)
  (26890)

  Артикул: 3510320 7000 Рюкзак Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL (Black) - мульти-функціональний тревел-рюкзак. Створений для тих кому в подорожі або відрядженні важливо виглядати стримано і стильно, при цьому зовнішній вигляд багажного рюкзака не заставить вас ніяковіти, якщо прямо з літака ви підете на зустріч.

  7 160 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Aviant Voyager 60+10 SL (Maron Aubergine)
  7 452 грн
  Deuter Aviant Voyager 60+10 SL (Maron Aubergine)
  (26898)

  Артикул: 3513120 5543 Рюкзак для подорожей Deuter Aviant Voyager 60+10 SL (Maron Aubergine) створений за принципом похідних рюкзаків, але тим менш його стихія подорожі, у всіх способах їх прояви. Аеропорти, вокзали, автомобілі і просто прогулянка пішки - з цим рюкзаком буде комфортно скрізь, адже він задуманий як універсальний попутник для всілякого багажу.

  7 452 грн
  Відсутній
  Докладніше

Ще статті про Deuter

Прогулянковий рюкзак чи рюкзак для хайкінгу 2024-06-28 22:27:41

Прогулянковий рюкзак чи рюкзак для хайкінгу

Хайкінг (hiking) в розумінні європейців і американців - це піші походи по

Читати докладніше
Велорюкзак: як обрати і на що звернути увагу? 2024-05-24 21:45:30

Велорюкзак: як обрати і на що звернути увагу?

Велорюкзак - це спеціальний рюкзак, розроблений для велосипедистів

Читати докладніше
Okoban - що це? І навіщо про це треба знати? 2024-02-19 20:25:43

Okoban - що це? І навіщо про це треба знати?

Okoban - це глобальна система втрачених та знайдених речей

Читати докладніше
Що подарувати чоловікові на Новий Рік? Бренди 2024 року. 2023-12-23 16:38:33

Що подарувати чоловікові на Новий Рік? Бренди 2024 року.

Вибір подарунка залежить від переваг та потреб, але сумка або рюкзак

Читати докладніше
Deuter Зразковий - Акція до -50% на рюкзаки і сумки. 2023-12-14 11:17:39

Deuter Зразковий - Акція до -50% на рюкзаки і сумки.

Deuter Зразковий-знижки до 50% на 357 товарів з нашого асортименту.

Читати докладніше
Велосумка під раму: плюси, мінуси та особливості 2023-11-26 14:47:30

Велосумка під раму: плюси, мінуси та особливості

Велосумки - це необхідний аксесуар для будь-якого велосипедиста

Читати докладніше
Deuter Utilion-міський рюкзак. Новинка 2024 року. 2023-09-28 21:24:39

Deuter Utilion-міський рюкзак. Новинка 2024 року.

Deuter Utilion - це серія міських рюкзаків, для тих, хто шукає

Читати докладніше
Deuter Junior Bike-велорюкзак для дітей. Новинка 2024 р. 2023-08-22 22:47:14

Deuter Junior Bike-велорюкзак для дітей. Новинка 2024 р.

Deuter Junior Bike побудований на добре відомому рюкзаку Deuter Junior

Читати докладніше
Deuter Rack Bag - велосипедний кофр.Новинка 2024р. 2023-08-15 22:52:37

Deuter Rack Bag - велосипедний кофр.Новинка 2024р.

Deuter Rack Bag - нова сумка або велосипедний кофр, на багажник

Читати докладніше
Deuter Xberg-велосумка-рюкзак.Новинка 2024р. 2023-08-12 23:01:48

Deuter Xberg-велосумка-рюкзак.Новинка 2024р.

Deuter Xberg-велосумка яка легко перетворюється на рюкзак, і навпаки.

Читати докладніше
Deuter Valbona-нова велосумка.Новинка 2024р. 2023-08-12 22:04:45

Deuter Valbona-нова велосумка.Новинка 2024р.

У 2023 році Deuter представила відразу дві нові серії сумок для велосипеда

Читати докладніше
Deuter Updays-нова серія для Ski Touring. Новинка 2024р. 2023-08-10 23:16:34

Deuter Updays-нова серія для Ski Touring. Новинка 2024р.

Deuter Updays - новий рюкзак Deuter для скітур (Ski Touring). Розрахований

Читати докладніше
Deuter Durascent-рюкзак для альпінізму. Новинка 2023р. 2023-08-10 22:02:03

Deuter Durascent-рюкзак для альпінізму. Новинка 2023р.

Deuter Durascent - новий рюкзак для альпінізму. І хоч він був анонсований

Читати докладніше
Deuter Traick-рюкзак-жилет для бігу. Новинка 2024 року. 2023-08-09 23:08:42

Deuter Traick-рюкзак-жилет для бігу. Новинка 2024 року.

Deuter Traick - ультракомпактний та легкий рюкзак-жилет для трейлраннінгу

Читати докладніше
Deuter Climber для дітей-альпіністів Від 6 років. 2023-03-06 22:19:06

Deuter Climber для дітей-альпіністів Від 6 років.

Deuter Climber – це рюкзак для альпінізму та інших видів

Читати докладніше
Bluesign – що це і для чого? Що означає блакитний квадрат? 2023-02-25 17:20:20

Bluesign – що це і для чого? Що означає блакитний квадрат?

Як часто Ви зустрічали слова Bluesign, сертифікат Bluesign тощо. Якщо зустрічали

Читати докладніше
Deuter Giga– юкзак-бестселер з 2009 року 2023-02-22 22:38:40

Deuter Giga– юкзак-бестселер з 2009 року

Deuter Giga - це серія рюкзаків, які виготовляють німецька компанія Deuter

Читати докладніше
Як вибрати чохол від дощу для рюкзака? 2023-02-21 22:19:54

Як вибрати чохол від дощу для рюкзака?

Вибір чохла від дощу для рюкзака залежить від кількох факторів,

Читати докладніше
Deuter Jaypack 34+ фоторюкзак. Новинка 2023р. 2022-12-18 23:09:26

Deuter Jaypack 34+ фоторюкзак. Новинка 2023р.

Deuter Jaypack 34+ фоторюкзак для пригод та миттєвої зйомки. Новинка 2023р.

Читати докладніше
Deuter Passway–сумка на пояс. Новинка 2023р. 2022-11-17 20:38:27

Deuter Passway–сумка на пояс. Новинка 2023р.

Поясна сумка Deuter Passway буде представлена у двох розмірах на 2

Читати докладніше
Deuter Vertrail–рюкзак для гір. Новинка 2023р. 2022-11-14 22:11:51

Deuter Vertrail–рюкзак для гір. Новинка 2023р.

Deuter Vertrail – водонепроникний рюкзак для альпіністів, які не бояться

Читати докладніше
Deuter Avengo 1,5 – поясна сумка для міста. Новинка 2023р. 2022-11-07 23:06:52

Deuter Avengo 1,5 – поясна сумка для міста. Новинка 2023р.

Deuter Avengo 1,5 – стильна поясна сумка, яку також можна носити через плече

Читати докладніше
Deuter Shortrail – бігові сумки для trail running 2022-11-06 12:32:54

Deuter Shortrail – бігові сумки для trail running

Deuter Shortrail – це нова серія сумок для trail running, які компанія готується

Читати докладніше
Deuter Innsbruck 22 – рюкзак у стилі 70-х. 2022-08-13 11:20:18

Deuter Innsbruck 22 – рюкзак у стилі 70-х.

Deuter Innsbruck 22 – серія лінійки Deuter Heritage, у стилі 70-х

Читати докладніше