Система Deuter Aircomfort

Система Deuter Aircomfort

Німецький виробник рюкзаків для походів - компанія Deuter відомий своїми розробками для всіх видів активностей, компанія з величезним передовим центром розробки і дизайну (R&D), пропонує власні напрацювання для різних видів спорту відповідно до їх специфічними вимогами. І сьогодні ми хочемо розповісти про систему спини Deuter Aircomfort, яка до слова має свій логотип.

Система Deuter Aircomfort застосовується в компактних рюкзаках і моделях середнього обсягу, які найчастіше потрібні в походах на досить простих маршрутах. Компанія використовує всі можливості для кращої вентиляції. Серце системи вентиляції Aircomfort - перевірений і доведений десятиліттями ефективністю - гнучкий підпружинений сталевий каркас. Він надзвичайно міцний, забезпечує рівномірний натяг сітчастого матеріалу спинки рюкзака і створює простір для вентиляції між рюкзаком і спиною для відводу і випаровування вологи. Deuter впровадив і запатентував цю технологію на світовому ринку в 1984 році. Як результат: значне зниження потовиділення (до 25%) завдяки максимально ефективної вентиляції Aircomfort. Це зменшує навантаження на організм і підвищує витривалість - протестовано і підтверджено всесвітньо відомим Дослідницьким Інститутом Хоенштайн.

Система існує в різних варіаціях і застосовується в різних серіях рюкзаків, які в більшості своїй призначені для походів, виключення з правил і подальший розвиток це система для спортсменів-велосипедистів Aircomfort Flexlite System. Ця система на відміну від інших варіацій не має внутрішнього наповнювача для лямок і поясного ременя, у вигляді м'якого шару - в рюкзаках Race Air, Race EXP Air або міська модель для велосипеда Bike I, де без наповнення тільки "крила пояса".

Aircomfort Sensic System - застосовується в серії рюкзаків Deuter Futura.

Aircomfort Sensic System

Aircomfort Sensic Pro System - застосовується в серії рюкзаків Deuter Futura Pro

Aircomfort Sensic Pro System

Aircomfort Sensic Vario System - застосовується в серії рюкзаків Deuter Futura Vario.

Aircomfort Sensic Vario System

Aircomfort System - застосовується в серії рюкзаків Deuter Zugspitze, Deuter Gröden, Deuter AC Lite, Deuter AIRLITE, Deuter Kid Comfort Air (перенесення).

Aircomfort System

Aircomfort Flexlite System -застосовується в серії рюкзаків Deuter Race Air, Deuter Race EXP Air, Deuter Air EXP 16.

Система Deuter Aircomfort основні особливості:
- Лямки Activefit. Лямки Active-Fit надзвичайно комфортні і адаптуються під ширину плечей і грудей. Їх ергономічна S-подібна форма точно повторює контури тіла і виключає можливі натирання і
дискомфорт. Підкладка з легкого спіненого матеріалу забезпечує відмінну вентиляцію (Aircomfort Sensic System, Aircomfort Sensic Pro System, Aircomfort Sensic Vario System).
- Ергономічний поясний ремінь. Компактний і ергономічний поясний ремінь дозволяє максимально розвантажити спину за рахунок системи налаштування Pull-Forward. Він щільно облягає стегна без точкових зон тиску. Перфорована підкладка забезпечує відмінну вентиляцію. (Aircomfort Sensic System, рюкзаки Futura 24SL 26 SL, 26, 28 SL, 28, 30, 30 EL & 34 EL).
- Чудова вентиляція, ергономіка, комфорт і мінімальна вага - все це характерні ознаки конструкції спинки Aircomfort Sensic. Надзвичайно міцна каркасна конструкція на основі гнучких
сталевих пружин забезпечує рівномірний натяг сітчастої підкладки Aircomfort Sensic. Ця запатентована Deuter тристороння вентиляція знижує потовиділення на 25% * (Aircomfort Sensic System, Aircomfort Sensic Pro System, Aircomfort Sensic Vario System).
- Підтримка поясу. Забезпечує максимальний комфорт за рахунок тривимірної конструкції, що повторює контури тіла. (Aircomfort Sensic System, рюкзаки Futura 22 SL & 24).
- Поясний ремінь Variflex Ecl (Ergonomic Comfort Lock) Еластичний поясний ремінь з ергономічною підкладкою налаштовується для оптимального розподілу навантаження (Aircomfort Sensic Pro System, Aircomfort Sensic Vario System).
- Регулювання Varislide. Система VariSlide дозволяє налаштувати довжину спинки рюкзака під будь-яку спину. За допомогою зручно розташованих, розташованих по центру регулювань, настройка довжини займе лічені секунди (Aircomfort Sensic Vario System).

Міцнa і еластична рама з пружинного заліза: пружинна сталь відрізняється винятковою міцністю і еластичністю. Після деформації вона незмінно повертає собі вихідну форму. Рама з легкого круглого профілю забезпечує високу гнучкість конструкції. Плоский профіль гарантує значну власну стійкість. У моделях Aircomfort із запатентованою системою вентиляції використовуються обидва профілю - так створюється постійний натяг сітчастої спинки.

 • Deuter AC Lite 14 Magenta Blackberry
  1 950 грн
  Deuter AC Lite 14 Magenta Blackberry

  Артикул: 34601 5505 Рюкзак Deuter AC Lite 14 Magenta Blackberry - ці спортивні яскраві рюкзаки призначені для одноденних походів. Вони дуже компактні, насичені безліччю «розумних» деталей, виготовлені з легких матеріалів, і мають високоякісну підвіску Aircomfort Advanced.

  1 950 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter AC Lite 14 Blueberry Magenta
  2 079 грн
  Deuter AC Lite 14 Blueberry Magenta

  Артикул: 34601 3503 Рюкзак Deuter AC Lite 14 Blueberry Magenta - ці спортивні яскраві рюкзаки призначені для одноденних походів. Вони дуже компактні, насичені безліччю «розумних» деталей, виготовлені з легких матеріалів, і мають високоякісну підвіску Aircomfort Advanced.

  2 079 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter AC Lite 18 Aubergine Fire
  2 106 грн
  Deuter AC Lite 18 Aubergine Fire
  1 Рейтинг

  Артикул: 34611 5522 Deuter AC Lite 18 Aubergine Fire - ці спортивні яскраві рюкзаки призначені для одноденних походів. Вони дуже компактні, насичені безліччю «розумних» деталей, виготовлені з легких матеріалів, і мають високоякісну підвіску Aircomfort Advanced.

  2 106 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Bike I Air EXP 16 Midnight Moss
  2 126 грн 2 835 грн
  Deuter Bike I Air EXP 16 Midnight Moss

  Артикул: 3203017 3221 Велосипедний рюкзак Deuter Bike I Air EXP 16 Midnight Moss - родоначальник велосипедних рюкзаків в світі, і в цьому році він святкує 25 років. Класичний дизайн відображає його славну історію, але на сьогодні він повністю оновлений щодо технологічних ноу-хау. Серія Deuter Bike I підходить для щоденних поїздок на велосипеді на роботу, його функціональні...

  2 126 грн 2 835 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Bike I Air EXP 16 Arctic Cranberry
  2 126 грн 2 835 грн
  Deuter Bike I Air EXP 16 Arctic Cranberry

  Артикул: 3203017 3564 Велосипедний рюкзак Deuter Bike I Air EXP 16 Arctic Cranberry - родоначальник велосипедних рюкзаків в світі, і в цьому році він святкує 25 лет. Класичний дизайн відображає його славну історію, але на сьогодні він повністю оновлений щодо технологічних ноу-хау. Серія Deuter Bike I підходить для щоденних поїздок на велосипеді на роботу, його функціональні...

  2 126 грн 2 835 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter AC Lite 22 Black Silver
  2 236 грн
  Deuter AC Lite 22 Black Silver
  1 Рейтинг

  Артикул: 34621 7400 Ці спортивні яскраві рюкзаки призначені для одноденних походів. Вони дуже компактні, насичені безліччю «розумних» деталей, виготовлені з легких матеріалів, і мають високоякісну підвіску Aircomfort Advanced.

  2 236 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter AC Lite 22 Midnight Turquoise
  2 236 грн
  Deuter AC Lite 22 Midnight Turquoise

  Артикул: 34621 3306 Ці спортивні яскраві рюкзаки призначені для одноденних походів. Вони дуже компактні, насичені безліччю «розумних» деталей, виготовлені з легких матеріалів, і мають високоякісну підвіску Aircomfort Advanced.

  2 236 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter AC Lite 22 Fire Cranberry
  2 236 грн
  Deuter AC Lite 22 Fire Cranberry

  Артикул: 34621 5520 Ці спортивні яскраві рюкзаки призначені для одноденних походів. Вони дуже компактні, насичені безліччю «розумних» деталей, виготовлені з легких матеріалів, і мають високоякісну підвіску Aircomfort Advanced.

  2 236 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Groden 30 SL Fire Cranberry
  2 430 грн
  Deuter Groden 30 SL Fire Cranberry

  Артикул: 34520 5520 Рюкзак Deuter Groden 30 SL Fire Cranberry - відноситься до серії Classic, в його основу покладена модель з якої почалася рюкзачная ера Deuter. Але тепер Deuter Groden обладнаний системою вентиляції спини Aircomfort System що значно полегшує його використання в поході.

  2 430 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Groden 30 SL Emerald
  2 430 грн
  Deuter Groden 30 SL Emerald

  Артикул: 34520 2009 Рюкзак Deuter Groden 30 SL Emerald - відноситься до серії Classic, в його основу покладена модель з якої почалася рюкзачная ера Deuter. Але тепер Deuter Groden обладнаний системою вентиляції спини Aircomfort System що значно полегшує його використання в поході.

  2 430 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Race Air (Bay Midnight)
  2 565 грн
  Deuter Race Air (Bay Midnight)

  Артикул: 3207218 3100 Рюкзак для їзди на велосипеді Deuter Race Air (Bay Midnight) - створений для спортсменів-велосипедистів, які в одноденних походах цінують низьку вагу і комфорт. На відміну від міських велорюкзаків, ця модель, дозволяє максимально полегшити рух професійним велосипедистам в різних умовах: на спуску з гори, на крутих підйомах.

  2 565 грн
 • Deuter AC Lite 14 SL Petrol Mint
  2 565 грн
  Deuter AC Lite 14 SL Petrol Mint

  Артикул: 3420016 3217 Рюкзаки Deuter AC Lite 14 SL Petrol Mint - стали більше за обсягом, більш симпатичними і привабливими. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою...

  2 565 грн
 • Deuter AC Lite 14 SL Aubergine Magenta
  2 565 грн
  Deuter AC Lite 14 SL Aubergine Magenta

  Артикул: 3420016 5509 Рюкзаки Deuter AC Lite 14 SL Aubergine Magenta - стали більше за обсягом, більш симпатичними і привабливими. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою...

  2 565 грн
 • Deuter AC Lite 14 SL Moss Apple
  2 565 грн
  Deuter AC Lite 14 SL Moss Apple

  Артикул: 3420016 2223 Рюкзаки Deuter AC Lite 14 SL Moss Apple - стали більше за обсягом, більш симпатичними і привабливими. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою...

  2 565 грн
 • Deuter Zugspitze 24 Pine Navy
  2 619 грн
  Deuter Zugspitze 24 Pine Navy

  Артикул: 3430116 2312 Рюкзак Deuter Zugspitze 24 Pine Navy створений для любителів одноденних походів з різнобічними інтересами, які цінують максимальну вентиляцію в дорозі. Система спини Deuter Aircomfort System в цій моделі відповідає за комфорт і проходження повітря уздовж спини протягом усього походу.

  2 619 грн
 • Deuter Zugspitze 24 Anthracite Lion
  2 619 грн
  Deuter Zugspitze 24 Anthracite Lion

  Артикул: 3430116 7602 Рюкзак Deuter Zugspitze 24 Anthracite Lion створений для любителів одноденних походів з різнобічними інтересами, які цінують максимальну вентиляцію в дорозі. Система спини Deuter Aircomfort System в цій моделі відповідає за комфорт і проходження повітря уздовж спини протягом усього походу.

  2 619 грн
 • Deuter Zugspitze 24 Midnight Lion
  2 619 грн
  Deuter Zugspitze 24 Midnight Lion

  Артикул: 3430116 3608 Рюкзак Deuter Zugspitze 24 Midnight Lion створений для любителів одноденних походів з різнобічними інтересами, які цінують максимальну вентиляцію в дорозі. Система спини Deuter Aircomfort System в цій моделі відповідає за комфорт і проходження повітря уздовж спини протягом усього походу.

  2 619 грн
 • Deuter AC Lite 18 Black Titan
  2 646 грн
  Deuter AC Lite 18 Black Titan

  Артикул: 3420116 7490 Рюкзак Deuter AC Lite 18 - це яскравий і зручний рюкзак невеликих розмірів з обсягом 18 л, який відмінно підходить для міста і прогулянок. Він став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально...

  2 646 грн
 • Deuter AC Lite 18 Midnight Kiwi
  2 646 грн
  Deuter AC Lite 18 Midnight Kiwi

  Артикул: 3420116 3206 Deuter AC Lite 18 Midnight Kiwi - ці спортивні яскраві рюкзаки призначені для одноденних походів. Вони дуже компактні, насичені безліччю «розумних» деталей, виготовлені з легких матеріалів, і мають високоякісну підвіску Aircomfort Advanced.

  2 646 грн
 • Deuter AC Lite 18 Fire Arctic
  2 646 грн
  Deuter AC Lite 18 Fire Arctic

  Артикул: 3420116 5306 Deuter AC Lite 18 Fire Arctic - ці спортивні яскраві рюкзаки призначені для одноденних походів. Вони дуже компактні, насичені безліччю «розумних» деталей, виготовлені з легких матеріалів, і мають високоякісну підвіску Aircomfort Advanced.

  2 646 грн
 • Deuter Zugspitze 22 SL Aubergine Lion
  2 673 грн
  Deuter Zugspitze 22 SL Aubergine Lion

  Артикул: 3430016 5607 Рюкзак Deuter Zugspitze 22 SL Aubergine Lion створений для любителів одноденних походів з різнобічними інтересами, які цінують максимальну вентиляцію в дорозі. Система спини Deuter Aircomfort System в цій моделі відповідає за комфорт і проходження повітря уздовж спини протягом усього походу.

  2 673 грн
 • Deuter Zugspitze 22 SL Moss Pine
  2 673 грн
  Deuter Zugspitze 22 SL Moss Pine

  Артикул: 3430016 2270 Рюкзак Deuter Zugspitze 22 SL Moss Pine створений для любителів одноденних походів з різнобічними інтересами, які цінують максимальну вентиляцію в дорозі. Система спини Deuter Aircomfort System в цій моделі відповідає за комфорт і проходження повітря уздовж спини протягом усього походу.

  2 673 грн
 • Deuter Groden 32 Fire Arctic
  2 673 грн
  Deuter Groden 32 Fire Arctic

  Артикул: 3430316 5306 Рюкзак Deuter Groden 32 Fire Arctic - відноситься до серії Classic, в його основу покладена модель з якої почалася рюкзачная ера Deuter. Але тепер Deuter Groden обладнаний системою вентиляції спини Aircomfort System що значно полегшує його використання в поході.

  2 673 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 24 SL (Mandrin Mango)
  2 730 грн
  Deuter Futura 24 SL (Mandrin Mango)

  Артикул: 34228 9910 Deuter Futura 24 SL Mandrin Mango-самий прогресивний рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  2 730 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter AirLite 26 SL Pine Moss
  2 730 грн
  Deuter AirLite 26 SL Pine Moss

  Артикул: 4420415 2250 Рюкзак Deuter AirLite 26 SL Pine Moss створений спеціально для жіночого хайкінгу. Він здатний здивувати "системою спини" Deuter Aircomfort FlexLite System, що гарантує суху спину протягом усього дня, а плечові лямки Slim Line (SL) вкотре готові довести першокласну зручність і комфорт.

  2 730 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 24 SL (Midnight Canvas)
  2 730 грн
  Deuter Futura 24 SL (Midnight Canvas)

  Артикул: 34228 3510 Deuter Futura 24 SL Midnight Canvas-самий прогресивний рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  2 730 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Рюкзак AC Lite 22 SL цвет 5522 aubergine-fire
  2 781 грн
  Deuter AC Lite 22 SL Aubergine Fire

  Артикул: 3420216 5522 Рюкзак Deuter AC Lite 22 SL Aubergine Fire став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактний, спортивний рюкзак з класу Daypacks став більш технічним і придбав свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою вентиляцією...

  2 781 грн
 • Deuter AC Lite 22 SL Stone Mint
  2 781 грн
  Deuter AC Lite 22 SL Stone Mint

  Артикул: 3420216 4214 Рюкзак Deuter AC Lite 22 SL Stone Mint став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактний, спортивний рюкзак з класу Daypacks став більш технічним і придбав свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою вентиляцією і...

  2 781 грн
 • Deuter AC Lite 22 SL Blueberry Turquoise
  2 781 грн
  Deuter AC Lite 22 SL Blueberry Turquoise

  Артикул: 3420216 3349 Рюкзак Deuter AC Lite 22 SL Blueberry Turquoise став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактний, спортивний рюкзак з класу Daypacks став більш технічним і придбав свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою...

  2 781 грн
 • Deuter AirLite 26 SL Blackberry Aubergine
  2 782 грн
  Deuter AirLite 26 SL Blackberry Aubergine

  Артикул: 4420415 5530 Рюкзак Deuter AirLite 26 SL Blackberry Aubergine створений спеціально для жіночого хайкінгу. Він здатний здивувати "системою спини" Deuter Aircomfort FlexLite System, що гарантує суху спину протягом усього дня, а плечові лямки Slim Line (SL) вкотре готові довести першокласну зручність і комфорт.

  2 782 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter AC Lite 26 Arctic Fire
  2 835 грн
  Deuter AC Lite 26 Arctic Fire

  Артикул: 3420316 3514 Рюкзак Deuter AC Lite 26 Arctic Fire- це яскравий і зручний рюкзак невеликих розмірів з обсягом 26 л, який відмінно підходить для міста і прогулянок. Він став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль.

  2 835 грн
 • Deuter AC Lite 26 Black Granite
  2 835 грн
  Deuter AC Lite 26 Black Granite

  Артикул: 3420316 7410 Рюкзак Deuter AC Lite 26 Black Granite- це яскравий і зручний рюкзак невеликих розмірів з обсягом 26 л, який відмінно підходить для міста і прогулянок. Він став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль.

  2 835 грн
 • Deuter AC Lite 26 Midnight Turquoise
  2 835 грн
  Deuter AC Lite 26 Midnight Turquoise

  Артикул: 3420316 3306 Рюкзак Deuter AC Lite 26 Midnight Turquoise - це яскравий і зручний рюкзак невеликих розмірів з обсягом 26 л, який відмінно підходить для міста і прогулянок. Він став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі...

  2 835 грн
 • Deuter Futura 24 SL (Blackberry Magenta)
  2 855 грн 3 807 грн
  Deuter Futura 24 SL (Blackberry Magenta)

  Артикул: 34224 5053 Deuter Futura 24 SL Blackberry Magenta-найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  2 855 грн 3 807 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 24 SL (Midnight Mint)
  2 855 грн 3 807 грн
  Deuter Futura 24 SL (Midnight Mint)

  Артикул: 34224 3218 Deuter Futura 24 SL Midnight Mint-самий прогресивний рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  2 855 грн 3 807 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 26 Ocean Midnight
  2 896 грн 3 861 грн
  Deuter Futura 26 Ocean Midnight

  Артикул: 34234 3033 Deuter Futura 26 Ocean Midnight завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  2 896 грн 3 861 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 26 Granite Spring
  2 896 грн 3 861 грн
  Deuter Futura 26 Granite Spring

  Артикул: 34234 4206 Deuter Futura 26 Granite Spring завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлених з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  2 896 грн 3 861 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter AC Aera 22 SL Papaya Lava
  2 912 грн
  Deuter AC Aera 22 SL Papaya Lava

  Артикул: 34704 9503 Рюкзак Deuter AC Aera 22 SL Papaya Lava - має міцний, надійний і красивий зовнішній вигляд. Рюкзак призначений для одноденних походів, оснащений випробуваною і перевіреною системою перенесення Advanced Aircomfort таким чином, гарантує ідеальну передачу навантаження і прекрасну вентиляцію. Deuter AC Aera 22 є класичним рюкзаком із завантаженням зверху, але...

  2 912 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Groden 30 SL Midnight Lion
  2 916 грн
  Deuter Groden 30 SL Midnight Lion

  Артикул: 3430216 3608 Рюкзак Deuter Groden 30 SL Midnight Lion - відноситься до серії Classic, в його основу покладена модель з якої почалася рюкзачная ера Deuter. Але тепер Deuter Groden обладнаний системою вентиляції спини Aircomfort System що значно полегшує його використання в поході.

  2 916 грн
 • Deuter Groden 30 SL Petrol Arctic
  2 916 грн
  Deuter Groden 30 SL Petrol Arctic

  Артикул: 3430216 3325 Рюкзак Deuter Groden 30 SL Petrol Arctic - відноситься до серії Classic, в його основу покладена модель з якої почалася рюкзачная ера Deuter. Але тепер Deuter Groden обладнаний системою вентиляції спини Aircomfort System що значно полегшує його використання в поході.

  2 916 грн
 • Deuter Futura 20 SL Graphite Turquise
  2 964 грн
  Deuter Futura 20 SL Graphite Turquise

  Артикул: 34194 4319 Deuter Futura 20 SL Graphite Turquise - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  2 964 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 20 SL Blueberry Magenta
  2 964 грн
  Deuter Futura 20 SL Blueberry Magenta

  Артикул: 34194 3503 Deuter Futura 20 SL Blueberry Magenta - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  2 964 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 20 SL Coral Cranberry
  2 964 грн
  Deuter Futura 20 SL Coral Cranberry

  Артикул: 34194 5552 Deuter Futura 20 SL Coral Cranberry - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  2 964 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Groden 32 Coffee Arctic
  2 970 грн
  Deuter Groden 32 Coffee Arctic

  Артикул: 3430316 6311 Рюкзак Deuter Groden 32 Coffee Arctic - відноситься до серії Classic, в його основу покладена модель з якої почалася рюкзачная ера Deuter. Але тепер Deuter Groden обладнаний системою вентиляції спини Aircomfort System що значно полегшує його використання в поході.

  2 970 грн
 • Deuter Groden 32 Midnight Lion
  2 970 грн
  Deuter Groden 32 Midnight Lion

  Артикул: 3430316 3608 Рюкзак Deuter Groden 32 Midnight Lion - відноситься до серії Classic, в його основу покладена модель з якої почалася рюкзачная ера Deuter. Але тепер Deuter Groden обладнаний системою вентиляції спини Aircomfort System що значно полегшує його використання в поході.

  2 970 грн
 • Deuter Groden 32 Anthracite Lion
  2 970 грн
  Deuter Groden 32 Anthracite Lion

  Артикул: 3430316 7602 Рюкзак Deuter Groden 32 Anthracite Lion - відноситься до серії Classic, в його основу покладена модель з якої почалася рюкзачная ера Deuter. Але тепер Deuter Groden обладнаний системою вентиляції спини Aircomfort System що значно полегшує його використання в поході.

  2 970 грн
 • Deuter Futura 28 Fire Cranberry
  3 042 грн
  Deuter Futura 28 Fire Cranberry

  Артикул: 34214 5520 Deuter Futura 28 Fire Cranberry - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 042 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 30 SL Petrol Avocado
  3 078 грн 4 104 грн
  Deuter Futura 30 SL Petrol Avocado

  Артикул: 34244 3251 Deuter Futura 30 SL Petrol Avocado завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 078 грн 4 104 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 30 SL Cranberry Coral
  3 078 грн 4 104 грн
  Deuter Futura 30 SL Cranberry Coral

  Артикул: 34244 5553 Deuter Futura 30 SL Cranberry Coral завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 078 грн 4 104 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 22 Papaya Stone
  3 078 грн
  Deuter Futura 22 Papaya Stone

  Артикул: 34204 9402 Deuter Futura 22 Papaya Stone - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 078 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 20 SL Petrol Mint
  3 078 грн
  Deuter Futura 20 SL Petrol Mint

  Артикул: 34194 3217 Deuter Futura 20 SL Petrol Mint - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 078 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 22 Spring Anthracite
  3 078 грн
  Deuter Futura 22 Spring Anthracite

  Артикул: 34204 2431 Deuter Futura 22 Spring Anthracite - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 078 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 22 Arctic Fire
  3 078 грн
  Deuter Futura 22 Arctic Fire

  Артикул: 34204 3514 Deuter Futura 22 Arctic Fire - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 078 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 22 Black Titan
  3 078 грн
  Deuter Futura 22 Black Titan

  Артикул: 34204 7490 Deuter Futura 22 Black Titan - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 078 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 22 Cranberry Arctic
  3 078 грн
  Deuter Futura 22 Cranberry Arctic

  Артикул: 34204 5321 Deuter Futura 22 Cranberry Arctic - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 078 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 24 SL (Orange Lava)
  3 094 грн
  Deuter Futura 24 SL (Orange Lava)

  Артикул: 34221 9500 Deuter Futura 24 SL Orange Lava-самий прогресивний рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 094 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 24 SL (Midnight Ocean)
  3 094 грн
  Deuter Futura 24 SL (Midnight Ocean)

  Артикул: 34221 3980 Deuter Futura 24 SL Midnight Ocean-самий прогресивний рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 094 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 32 Steel Navy
  3 098 грн 4 131 грн
  Deuter Futura 32 Steel Navy

  Артикул: 34254 3130 Deuter Futura 32 Steel Navy завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 098 грн 4 131 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 32 Fire Granite
  3 098 грн 4 131 грн
  Deuter Futura 32 Fire Granite

  Артикул: 34254 5510 Deuter Futura 32 Fire Granite завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 098 грн 4 131 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 32 Black Granite
  3 098 грн 4 131 грн
  Deuter Futura 32 Black Granite

  Артикул: 34254 7410 Deuter Futura 32 Black Granite завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 098 грн 4 131 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter AC Aera 24 Ocean Midnight
  3 105 грн
  Deuter AC Aera 24 Ocean Midnight
  1 Рейтинг

  Артикул: 34714 3033 Рюкзак Deuter AC Aera 24 Ocean Midnight міцний, надійний і красивий рюкзак для одноденного хайкінгу. Протестована підвісна система Advanced Aircomfort гарантує ідеальну передачу навантаження і прекрасну вентиляцію. AC Aera є класичним рюкзаком із завантаженням зверху, але також має опцію прямого доступу до основного відсіку.

  3 105 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter AC Aera 24 Anthracite Spring
  3 105 грн
  Deuter AC Aera 24 Anthracite Spring

  Артикул: 34714 4221 Рюкзак Deuter AC Aera 24 Anthracite Spring - має міцний, надійний і красивий зовнішній вигляд. Рюкзак призначений для одноденних походів, оснащений випробуваною і перевіреною системою перенесення Advanced Aircomfort таким чином, гарантує ідеальну передачу навантаження і прекрасну вентиляцію. Deuter AC Aera 24 є класичним рюкзаком із завантаженням зверху,...

  3 105 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 28 Forest Emerald
  3 159 грн
  Deuter Futura 28 Forest Emerald

  Артикул: 34214 2226 Deuter Futura 28 Forest Emerald - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 159 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 28 Midnight Coolblue
  3 159 грн
  Deuter Futura 28 Midnight Coolblue

  Артикул: 34214 3303 Deuter Futura 28 Midnight Coolblue - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 159 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 28 Granite Black
  3 159 грн
  Deuter Futura 28 Granite Black

  Артикул: 34214 4700 Deuter Futura 28 Granite Black - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 159 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Рюкзак AC Aera 30 цвет 7490 black-titan
  3 172 грн
  Deuter AC Aera 30 Black Titan

  Артикул: 34734 7490 Рюкзак Deuter AC Aera 30 Black Titan - имеет прочный, надежный и красивый внешний вид. Рюкзак предназначен для однодневных походов, оборудован испытанной и проверенной системой фрахта Advanced Aircomfort, благодаря чему гарантирует идеальную передачу нагрузки и прекрасную вентиляцию. Deuter AC Aera 30 является классическим рюкзаком с загрузкой сверху, но...

  3 172 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 30 SL Cranberry Oyster
  3 198 грн
  Deuter Futura 30 SL Cranberry Oyster

  Артикул: 34241 5606 Deuter Futura 30 SL Cranberry Oyster завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 198 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter AC Aera 28 SL Emerald Kiwi
  3 240 грн
  Deuter AC Aera 28 SL Emerald Kiwi
  1 Рейтинг

  Артикул: 34724 2208 Рюкзак Deuter AC Aera 28 SL Emerald Kiwi - має міцний, надійний і красивий зовнішній вигляд. Рюкзак призначений для одноденних походів, оснащений випробуваною і перевіреною системою перенесення Advanced Aircomfort таким чином, гарантує ідеальну передачу навантаження і прекрасну вентиляцію. Deuter AC Aera 24 є класичним рюкзаком із завантаженням зверху,...

  3 240 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Рюкзак AC Aera 30 цвет 5560 cranberry-fire
  3 294 грн
  Deuter AC Aera 30 Cranberry Fire
  1 Рейтинг

  Артикул: 34734 5560 Рюкзак Deuter AC Aera 30 Cranberry Fire - має міцний, надійний і красивий зовнішній вигляд. Рюкзак призначений для одноденних походів, оснащений випробуваною і перевіреною системою перенесення Advanced Aircomfort таким чином, гарантує ідеальну передачу навантаження і прекрасну вентиляцію. Deuter AC Aera 30 є класичним рюкзаком із завантаженням зверху, але...

  3 294 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura PRO 34 SL Midnight Turquoise
  3 301 грн 4 401 грн
  Deuter Futura PRO 34 SL Midnight Turquoise

  Артикул: 34264 3306 Deuter Futura Pro 34 SL Midnight Turquoise - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  3 301 грн 4 401 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura PRO 34 SL Aubergine Fire
  3 301 грн 4 401 грн
  Deuter Futura PRO 34 SL Aubergine Fire

  Артикул: 34264 5522 Deuter Futura Pro 34 SL Aubergine Fire - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  3 301 грн 4 401 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 35 EL Black Granite
  3 341 грн 4 455 грн
  Deuter Futura 35 EL Black Granite

  Артикул: 33244 7410 Deuter Futura 35 EL Black Granite завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 341 грн 4 455 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 22 SL Cardinal Cranberry
  3 456 грн
  Deuter Futura 22 SL Cardinal Cranberry

  Артикул: 3400018 5526 Deuter Futura 22 SL Cardinal Cranberry - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 456 грн
 • Deuter Futura 22 SL Black
  3 456 грн
  Deuter Futura 22 SL Black

  Артикул: 3400018 7000 Deuter Futura 22 SL Black - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 456 грн
 • Deuter Futura PRO 44 EL Black Granite
  3 463 грн 4 617 грн
  Deuter Futura PRO 44 EL Black Granite

  Артикул: 33224 7410 Deuter Futura Pro 44 EL Black Granite - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  3 463 грн 4 617 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 24 (Cranberry Maron)
  3 510 грн
  Deuter Futura 24 (Cranberry Maron)

  Артикул: 3400118 5528 Deuter Futura 24 Cranberry Maron - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 510 грн
 • Deuter Futura 24 (Denim Arctic)
  3 510 грн
  Deuter Futura 24 (Denim Arctic)

  Артикул: 3400118 3388 Deuter Futura 24 Denim Arctic - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 510 грн
 • Deuter Futura 24 (Black)
  3 510 грн
  Deuter Futura 24 (Black)

  Артикул: 3400118 7000 Deuter Futura 24 Black - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 510 грн
 • Deuter Futura PRO 34 SL Black Silver
  3 588 грн
  Deuter Futura PRO 34 SL Black Silver

  Артикул: 34261 7400 Deuter Futura Pro 34 SL Black Silver - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  3 588 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 24 SL (Coffee Stone)
  3 666 грн
  Deuter Futura 24 SL (Coffee Stone)

  Артикул: 34224 6461 Deuter Futura 24 SL Coffee Stone-найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 666 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 24 SL (Papaya Lava)
  3 666 грн
  Deuter Futura 24 SL (Papaya Lava)

  Артикул: 34224 9503 Deuter Futura 24 SL Papaya Lava-самий прогресивний рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 666 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura PRO 42 Fire Oyster
  3 874 грн
  Deuter Futura PRO 42 Fire Oyster

  Артикул: 34281 5610 Deuter Futura Pro 42 Fire Oyster - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  3 874 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 30 SL Spring Silver
  3 952 грн
  Deuter Futura 30 SL Spring Silver

  Артикул: 34244 2415 Deuter Futura 30 SL Spring Silver завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 952 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 32 Spring Anthracite
  3 978 грн
  Deuter Futura 32 Spring Anthracite

  Артикул: 34254 2431 Deuter Futura 32 Spring Anthracite завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 978 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 26 SL Cardinal Cranberry
  4 077 грн
  Deuter Futura 26 SL Cardinal Cranberry

  Артикул: 3400418 5526 Deuter Futura 26 SL Cardinal Cranberry завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  4 077 грн
 • Deuter Futura 26 SL Black
  4 077 грн
  Deuter Futura 26 SL Black

  Артикул: 3400418 7000 Deuter Futura 26 SL Black завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  4 077 грн
 • Deuter Futura 26 SL Petrol Arctic
  4 077 грн
  Deuter Futura 26 SL Petrol Arctic

  Артикул: 3400418 3325 Deuter Futura 26 SL Petrol Arctic завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  4 077 грн
 • Deuter Futura 30 SL Turquoise Arctic
  4 104 грн
  Deuter Futura 30 SL Turquoise Arctic

  Артикул: 34244 3332 Deuter Futura 30 SL Turquoise Arctic завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  4 104 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura Vario 45+10 SL Cranberry Fire
  4 131 грн 5 508 грн
  Deuter Futura Vario 45+10 SL Cranberry Fire

  Артикул: 34304 5560 Жіночий похідний рюкзак Deuter Futura Vario 45 + 10 SL Cranberry Fire створений для любителів комфорту в походах на тривалі відстані, які цінують ефективний розподіл вантажу при максимальній продувності.

  4 131 грн 5 508 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura PRO 34 SL Papaya Lava
  4 238 грн
  Deuter Futura PRO 34 SL Papaya Lava

  Артикул: 34264 9503 Deuter Futura Pro 34 SL Papaya Lava - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  4 238 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 30 EL Denim Arctic
  4 239 грн
  Deuter Futura 30 EL Denim Arctic

  Артикул: 3400818 3388 Deuter Futura 30 EL Denim Arctic завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  4 239 грн
 • Deuter Futura PRO 36 Emerald Kiwi
  4 264 грн
  Deuter Futura PRO 36 Emerald Kiwi

  Артикул: 34274 2208 Deuter Futura Pro 36 Emerald Kiwi - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  4 264 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura Pro 40 SL Graphite Turquoise
  4 264 грн
  Deuter Futura Pro 40 SL Graphite Turquoise

  Артикул: 34284 4319 Deuter Futura Pro 40 SL Graphite Turquoise - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  4 264 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 24 SL (Cranberry Maron)
  4 293 грн
  Deuter Futura 24 SL (Cranberry Maron)

  Артикул: 3400218 5528 Deuter Futura 24 SL Cranberry Maron - самий прогресивний рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  4 293 грн
 • Deuter Futura 24 SL (Black)
  4 293 грн
  Deuter Futura 24 SL (Black)

  Артикул: 3400218 7000 Deuter Futura 24 SL Black - самий прогресивний рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  4 293 грн
 • Deuter Futura PRO 42 Ocean Titan
  4 316 грн
  Deuter Futura PRO 42 Ocean Titan

  Артикул: 34294 3370 Deuter Futura Pro 42 Ocean Titan - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  4 316 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 26 Arctic Denim
  4 347 грн
  Deuter Futura 26 Arctic Denim

  Артикул: 3400318 3318 Deuter Futura 26 Arctic Denim завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  4 347 грн
 • Deuter Futura 26 Black
  4 347 грн
  Deuter Futura 26 Black

  Артикул: 3400318 7000 Deuter Futura 26 Black завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  4 347 грн
 • Deuter Futura PRO 36 Black Granite
  4 428 грн
  Deuter Futura PRO 36 Black Granite

  Артикул: 34274 7410 Deuter Futura Pro 36 Black Granite - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  4 428 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura PRO 36 Forest Emerald
  4 428 грн
  Deuter Futura PRO 36 Forest Emerald

  Артикул: 34274 2226 Deuter Futura Pro 36 Forest Emerald - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  4 428 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura PRO 40 SL Arctic Petrol
  4 428 грн
  Deuter Futura PRO 40 SL Arctic Petrol

  Артикул: 34284 3356 Deuter Futura Pro 40 SL Arctic Petrol - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  4 428 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura PRO 42 Fire Granite
  4 482 грн
  Deuter Futura PRO 42 Fire Granite

  Артикул: 34294 5510 Deuter Futura Pro 42 Fire Granite - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  4 482 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura 28 SL Black
  4 671 грн
  Deuter Futura 28 SL Black

  Артикул: 3400618 7000 Deuter Futura 28 SL Black - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  4 671 грн
 • Deuter Futura 28 SL Indigo Midnight
  4 671 грн
  Deuter Futura 28 SL Indigo Midnight

  Артикул: 3400618 3389 Deuter Futura 28 SL Indigo Midnight - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  4 671 грн
 • Deuter Futura 28 SL Cranberry Maron
  4 671 грн
  Deuter Futura 28 SL Cranberry Maron

  Артикул: 3400618 5528 Deuter Futura 28 SL Cranberry Maron - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  4 671 грн
 • Deuter Futura 30 Arctic Denim
  4 698 грн
  Deuter Futura 30 Arctic Denim

  Артикул: 3400718 3318 Deuter Futura 30 Arctic Denim завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  4 698 грн
 • Deuter Futura 30 Black
  4 698 грн
  Deuter Futura 30 Black

  Артикул: 3400718 7000 Deuter Futura 30 Black завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  4 698 грн
 • Deuter Futura 30 Lava Graphite
  4 698 грн
  Deuter Futura 30 Lava Graphite

  Артикул: 3400718 5422 Deuter Futura 30 Lava Graphite завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  4 698 грн
 • Deuter Futura 34 EL Arctic Denim
  5 103 грн
  Deuter Futura 34 EL Arctic Denim

  Артикул: 3400918 3318 Deuter Futura 34 EL Arctic Denim завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  5 103 грн
 • Deuter Futura 34 EL Black
  5 103 грн
  Deuter Futura 34 EL Black

  Артикул: 3400918 7000 Deuter Futura 34 EL Black завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  5 103 грн
 • Deuter Futura PRO 34 SL Denim Arctic
  5 103 грн
  Deuter Futura PRO 34 SL Denim Arctic

  Артикул: 3401018 3388 Deuter Futura Pro 34 SL Denim Arctic - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  5 103 грн
 • Deuter Futura PRO 34 SL Aubergine Maron
  5 103 грн
  Deuter Futura PRO 34 SL Aubergine Maron

  Артикул: 3401018 5525 Deuter Futura Pro 34 SL Aubergine Maron - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  5 103 грн
 • Deuter Futura PRO 34 SL Graphite Black
  5 103 грн
  Deuter Futura PRO 34 SL Graphite Black

  Артикул: 3401018 4701 Deuter Futura Pro 34 SL Graphite Black - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  5 103 грн
 • Deuter Futura PRO 36 Forest Alpinegreen
  5 238 грн
  Deuter Futura PRO 36 Forest Alpinegreen

  Артикул: 3401118 2235 Deuter Futura Pro 36 Forest Alpinegreen - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  5 238 грн
 • Deuter Futura PRO 36 Graphite Black
  5 238 грн
  Deuter Futura PRO 36 Graphite Black

  Артикул: 3401118 4701 Deuter Futura Pro 36 Graphite Black - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  5 238 грн
 • Deuter Futura PRO 38 SL Denim Arctic
  5 346 грн
  Deuter Futura PRO 38 SL Denim Arctic

  Артикул: 3401218 3388 Deuter Futura Pro 38 SL Denim Arctic - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  5 346 грн
 • Deuter Futura PRO 38 SL Graphite Black
  5 346 грн
  Deuter Futura PRO 38 SL Graphite Black

  Артикул: 3401218 4701 Deuter Futura Pro 38 SL Graphite Black - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  5 346 грн
 • Deuter Futura PRO 40 Midnight Steel
  5 346 грн
  Deuter Futura PRO 40 Midnight Steel

  Артикул: 3401318 3395 Deuter Futura Pro 40 Midnight Steel - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  5 346 грн
 • Deuter Futura Vario 50+10 Black Titan
  5 382 грн
  Deuter Futura Vario 50+10 Black Titan

  Артикул: 34314 7490 Чоловік похідний рюкзак Deuter Futura Vario 50 + 10 Black Titan створений для любителів комфорту в походах на тривалі відстані, які цінують ефективний розподіл вантажу при максимальній продувності.

  5 382 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura PRO 44 EL Graphite Black
  5 508 грн
  Deuter Futura PRO 44 EL Graphite Black

  Артикул: 3401918 4701 Deuter Futura Pro 44 EL Graphite Black - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  5 508 грн
 • Deuter Futura PRO 44 EL Midnight Steel
  5 508 грн
  Deuter Futura PRO 44 EL Midnight Steel

  Артикул: 3401918 3395 Deuter Futura Pro 44 EL Midnight Steel - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  5 508 грн
 • Deuter Futura Vario 45+10 SL Denim Arctic
  6 264 грн
  Deuter Futura Vario 45+10 SL Denim Arctic

  Артикул: 3402018 3388 Жіночий похідний рюкзак Deuter Futura Vario 45 + 10 SL Denim Arctic створено для любителів комфорту в походах на тривалі відстані, які цінують ефективний розподіл вантажу при максимальній продувності.

  6 264 грн
 • Deuter Futura Vario 45+10 SL Graphite Black
  6 264 грн
  Deuter Futura Vario 45+10 SL Graphite Black

  Артикул: 3402018 4701 Жіночий похідний рюкзак Deuter Futura Vario 45 + 10 SL Graphite Black створений для любителів комфорту в походах на тривалі відстані, які цінують ефективний розподіл вантажу при максимальній продувності.

  6 264 грн
 • Deuter Futura Vario 50+10 Graphite Black
  6 534 грн
  Deuter Futura Vario 50+10 Graphite Black

  Артикул: 3402118 4701 Чоловік похідний рюкзак Deuter Futura Vario 50 + 10 Graphite Black створений для любителів комфорту в походах на тривалі відстані, які цінують ефективний розподіл вантажу при максимальній продувності.

  6 534 грн
 • Deuter Futura Vario 50+10 Midnight Steel
  6 534 грн
  Deuter Futura Vario 50+10 Midnight Steel

  Артикул: 3402118 3395 Чоловік похідний рюкзак Deuter Futura Vario 50 + 10 Midnight Steel створений для любителів комфорту в походах на тривалі відстані, які цінують ефективний розподіл вантажу при максимальній продувності.

  6 534 грн