Система Deuter Aircomfort

Система Deuter Aircomfort

Німецький виробник рюкзаків для походів - компанія Deuter відомий своїми розробками для всіх видів активностей, компанія з величезним передовим центром розробки і дизайну (R&D), пропонує власні напрацювання для різних видів спорту відповідно до їх специфічними вимогами. І сьогодні ми хочемо розповісти про систему спини Deuter Aircomfort, яка до слова має свій логотип.

Система Deuter Aircomfort застосовується в компактних рюкзаках і моделях середнього обсягу, які найчастіше потрібні в походах на досить простих маршрутах. Компанія використовує всі можливості для кращої вентиляції. Серце системи вентиляції Aircomfort - перевірений і доведений десятиліттями ефективністю - гнучкий підпружинений сталевий каркас. Він надзвичайно міцний, забезпечує рівномірний натяг сітчастого матеріалу спинки рюкзака і створює простір для вентиляції між рюкзаком і спиною для відводу і випаровування вологи. Deuter впровадив і запатентував цю технологію на світовому ринку в 1984 році. Як результат: значне зниження потовиділення (до 25%) завдяки максимально ефективної вентиляції Aircomfort. Це зменшує навантаження на організм і підвищує витривалість - протестовано і підтверджено всесвітньо відомим Дослідницьким Інститутом Хоенштайн.

Система існує в різних варіаціях і застосовується в різних серіях рюкзаків, які в більшості своїй призначені для походів, виключення з правил і подальший розвиток це система для спортсменів-велосипедистів Aircomfort Flexlite System. Ця система на відміну від інших варіацій не має внутрішнього наповнювача для лямок і поясного ременя, у вигляді м'якого шару - в рюкзаках Race Air, Race EXP Air або міська модель для велосипеда Bike I, де без наповнення тільки "крила пояса".

Aircomfort Sensic System - застосовується в серії рюкзаків Deuter Futura.

Aircomfort Sensic System

Aircomfort Sensic Pro System - застосовується в серії рюкзаків Deuter Futura Pro

Aircomfort Sensic Pro System

Aircomfort Sensic Vario System - застосовується в серії рюкзаків Deuter Futura Vario.

Aircomfort Sensic Vario System

Aircomfort System - застосовується в серії рюкзаків Deuter Zugspitze, Deuter Gröden, Deuter AC Lite, Deuter AIRLITE, Deuter Kid Comfort Air (перенесення).

Aircomfort System

Aircomfort Flexlite System -застосовується в серії рюкзаків Deuter Race Air, Deuter Race EXP Air, Deuter Air EXP 16.

Система Deuter Aircomfort основні особливості:
- Лямки Activefit. Лямки Active-Fit надзвичайно комфортні і адаптуються під ширину плечей і грудей. Їх ергономічна S-подібна форма точно повторює контури тіла і виключає можливі натирання і
дискомфорт. Підкладка з легкого спіненого матеріалу забезпечує відмінну вентиляцію (Aircomfort Sensic System, Aircomfort Sensic Pro System, Aircomfort Sensic Vario System).
- Ергономічний поясний ремінь. Компактний і ергономічний поясний ремінь дозволяє максимально розвантажити спину за рахунок системи налаштування Pull-Forward. Він щільно облягає стегна без точкових зон тиску. Перфорована підкладка забезпечує відмінну вентиляцію. (Aircomfort Sensic System, рюкзаки Futura 24SL 26 SL, 26, 28 SL, 28, 30, 30 EL & 34 EL).
- Чудова вентиляція, ергономіка, комфорт і мінімальна вага - все це характерні ознаки конструкції спинки Aircomfort Sensic. Надзвичайно міцна каркасна конструкція на основі гнучких
сталевих пружин забезпечує рівномірний натяг сітчастої підкладки Aircomfort Sensic. Ця запатентована Deuter тристороння вентиляція знижує потовиділення на 25% * (Aircomfort Sensic System, Aircomfort Sensic Pro System, Aircomfort Sensic Vario System).
- Підтримка поясу. Забезпечує максимальний комфорт за рахунок тривимірної конструкції, що повторює контури тіла. (Aircomfort Sensic System, рюкзаки Futura 22 SL & 24).
- Поясний ремінь Variflex Ecl (Ergonomic Comfort Lock) Еластичний поясний ремінь з ергономічною підкладкою налаштовується для оптимального розподілу навантаження (Aircomfort Sensic Pro System, Aircomfort Sensic Vario System).
- Регулювання Varislide. Система VariSlide дозволяє налаштувати довжину спинки рюкзака під будь-яку спину. За допомогою зручно розташованих, розташованих по центру регулювань, настройка довжини займе лічені секунди (Aircomfort Sensic Vario System).

Міцнa і еластична рама з пружинного заліза: пружинна сталь відрізняється винятковою міцністю і еластичністю. Після деформації вона незмінно повертає собі вихідну форму. Рама з легкого круглого профілю забезпечує високу гнучкість конструкції. Плоский профіль гарантує значну власну стійкість. У моделях Aircomfort із запатентованою системою вентиляції використовуються обидва профілю - так створюється постійний натяг сітчастої спинки.

 • Deuter AC Lite 18 Midnight Kiwi
  2 058 грн 4 116 грн
  Deuter AC Lite 18 Midnight Kiwi
  (5179)

  Deuter AC Lite 18 Midnight Kiwi - ці спортивні яскраві рюкзаки призначені для одноденних походів. Вони дуже компактні, насичені безліччю «розумних» деталей, виготовлені з легких матеріалів, і мають високоякісну підвіску Aircomfort Advanced.

  2 058 грн 4 116 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter AC Lite 26 Midnight Turquoise
  2 205 грн 4 410 грн
  Deuter AC Lite 26 Midnight Turquoise
  (2208)

  Рюкзак Deuter AC Lite 26 Midnight Turquoise - це яскравий і зручний рюкзак невеликих розмірів з обсягом 26 л, який відмінно підходить для міста і прогулянок. Він став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі...

  2 205 грн 4 410 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 24 (Cranberry Maron)
  2 730 грн 5 460 грн
  Deuter Futura 24 (Cranberry Maron)
  (6784)

  Deuter Futura 24 Cranberry Maron - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  2 730 грн 5 460 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 24 SL (Midnight Mint)
  2 820 грн 5 640 грн
  Deuter Futura 24 SL (Midnight Mint)
  (4040)

  Deuter Futura 24 SL Midnight Mint-самий прогресивний рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  2 820 грн 5 640 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 26 Ocean Midnight
  2 860 грн 5 720 грн
  Deuter Futura 26 Ocean Midnight
  (4048)

  Deuter Futura 26 Ocean Midnight завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  2 860 грн 5 720 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 26 SL (Cardinal Cranberry)
  3 171 грн 6 342 грн
  Deuter Futura 26 SL (Cardinal Cranberry)
  (6787)

  Deuter Futura 26 SL Cardinal Cranberry завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 171 грн 6 342 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 26 SL (Black)
  3 171 грн 6 342 грн
  Deuter Futura 26 SL (Black)
  (6781)

  Deuter Futura 26 SL Black завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 171 грн 6 342 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 30 SL Cranberry Coral
  3 192 грн 6 384 грн
  Deuter Futura 30 SL Cranberry Coral
  (4057)

  Deuter Futura 30 SL Cranberry Coral завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 192 грн 6 384 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 26 Black
  3 220 грн 6 440 грн
  Deuter Futura 26 Black
  (6783)

  Deuter Futura 26 Black завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 220 грн 6 440 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Bike I Air EXP 16 Arctic Cranberry
  3 308 грн 4 410 грн
  Deuter Bike I Air EXP 16 Arctic Cranberry
  (4389)

  Велосипедний рюкзак Deuter Bike I Air EXP 16 Arctic Cranberry - родоначальник велосипедних рюкзаків в світі, і в цьому році він святкує 25 лет. Класичний дизайн відображає його славну історію, але на сьогодні він повністю оновлений щодо технологічних ноу-хау. Серія Deuter Bike I підходить для щоденних поїздок на велосипеді на роботу, його функціональні...

  3 308 грн 4 410 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Bike I Air EXP 16 Midnight Moss
  3 308 грн 4 410 грн
  Deuter Bike I Air EXP 16 Midnight Moss
  (4388)
  1 Рейтинг

  Велосипедний рюкзак Deuter Bike I Air EXP 16 Midnight Moss - родоначальник велосипедних рюкзаків в світі, і в цьому році він святкує 25 років. Класичний дизайн відображає його славну історію, але на сьогодні він повністю оновлений щодо технологічних ноу-хау. Серія Deuter Bike I підходить для щоденних поїздок на велосипеді на роботу, його функціональні...

  3 308 грн 4 410 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 24 SL (Black)
  3 339 грн 6 678 грн
  Deuter Futura 24 SL (Black)
  (6790)

  Deuter Futura 24 SL Black - самий прогресивний рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 339 грн 6 678 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 28 SL Cranberry Maron
  3 460 грн 6 920 грн
  Deuter Futura 28 SL Cranberry Maron
  (6778)

  Deuter Futura 28 SL Cranberry Maron - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 460 грн 6 920 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 30 Lava Graphite
  3 480 грн 6 960 грн
  Deuter Futura 30 Lava Graphite
  (6774)

  Deuter Futura 30 Lava Graphite завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 480 грн 6 960 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 28 SL Black
  3 633 грн 7 266 грн
  Deuter Futura 28 SL Black
  (6779)

  Deuter Futura 28 SL Black - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  3 633 грн 7 266 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura PRO 34 SL Denim Arctic
  3 780 грн 7 560 грн
  Deuter Futura PRO 34 SL Denim Arctic
  (6771)

  Deuter Futura Pro 34 SL Denim Arctic - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  3 780 грн 7 560 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura PRO 36 Graphite Black
  3 880 грн 7 760 грн
  Deuter Futura PRO 36 Graphite Black
  (6769)

  Deuter Futura Pro 36 Graphite Black - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  3 880 грн 7 760 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura PRO 38 SL Graphite Black
  3 960 грн 7 920 грн
  Deuter Futura PRO 38 SL Graphite Black
  (6762)

  Deuter Futura Pro 38 SL Graphite Black - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  3 960 грн 7 920 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 34 EL Arctic Denim
  3 969 грн 7 938 грн
  Deuter Futura 34 EL Arctic Denim
  (6776)

  Deuter Futura 34 EL Arctic Denim завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 969 грн 7 938 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 34 EL Black
  3 969 грн 7 938 грн
  Deuter Futura 34 EL Black
  (6772)

  Deuter Futura 34 EL Black завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  3 969 грн 7 938 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter AC Lite 14 SL Aubergine Magenta
  3 990 грн
  Deuter AC Lite 14 SL Aubergine Magenta
  (2195)

  Артикул: 3420016 5509 Рюкзаки Deuter AC Lite 14 SL Aubergine Magenta - стали більше за обсягом, більш симпатичними і привабливими. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою...

  3 990 грн
 • Deuter AC Lite 14 SL Petrol Mint
  3 990 грн
  Deuter AC Lite 14 SL Petrol Mint
  (2194)

  Рюкзаки Deuter AC Lite 14 SL Petrol Mint - стали більше за обсягом, більш симпатичними і привабливими. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою...

  3 990 грн
 • Deuter Race Air (Bay Midnight)
  3 990 грн
  Deuter Race Air (Bay Midnight)
  (6733)

  Артикул: 3207218 3100 Рюкзак для їзди на велосипеді Deuter Race Air (Bay Midnight) - створений для спортсменів-велосипедистів, які в одноденних походах цінують низьку вагу і комфорт. На відміну від міських велорюкзаків, ця модель, дозволяє максимально полегшити рух професійним велосипедистам в різних умовах: на спуску з гори, на крутих підйомах.

  3 990 грн
 • Deuter AC Lite 14 SL Moss Apple
  3 990 грн
  Deuter AC Lite 14 SL Moss Apple
  (2193)

  Рюкзаки Deuter AC Lite 14 SL Moss Apple - стали більше за обсягом, більш симпатичними і привабливими. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою...

  3 990 грн
 • Deuter Zugspitze 24 Pine Navy
  4 074 грн
  Deuter Zugspitze 24 Pine Navy
  (3897)

  Артикул: 3430116 2312 Рюкзак Deuter Zugspitze 24 Pine Navy створений для любителів одноденних походів з різнобічними інтересами, які цінують максимальну вентиляцію в дорозі. Система спини Deuter Aircomfort System в цій моделі відповідає за комфорт і проходження повітря уздовж спини протягом усього походу.

  4 074 грн
 • Deuter Zugspitze 24 Midnight Lion
  4 074 грн
  Deuter Zugspitze 24 Midnight Lion
  (3898)

  Артикул: 3430116 3608 Рюкзак Deuter Zugspitze 24 Midnight Lion створений для любителів одноденних походів з різнобічними інтересами, які цінують максимальну вентиляцію в дорозі. Система спини Deuter Aircomfort System в цій моделі відповідає за комфорт і проходження повітря уздовж спини протягом усього походу.

  4 074 грн
 • Deuter Zugspitze 24 Anthracite Lion
  4 074 грн
  Deuter Zugspitze 24 Anthracite Lion
  (3899)

  Артикул: 3430116 7602 Рюкзак Deuter Zugspitze 24 Anthracite Lion створений для любителів одноденних походів з різнобічними інтересами, які цінують максимальну вентиляцію в дорозі. Система спини Deuter Aircomfort System в цій моделі відповідає за комфорт і проходження повітря уздовж спини протягом усього походу.

  4 074 грн
 • Deuter AC Lite 18 Fire Arctic
  4 116 грн
  Deuter AC Lite 18 Fire Arctic
  (5180)

  Артикул: 3420116 5306 Deuter AC Lite 18 Fire Arctic - ці спортивні яскраві рюкзаки призначені для одноденних походів. Вони дуже компактні, насичені безліччю «розумних» деталей, виготовлені з легких матеріалів, і мають високоякісну підвіску Aircomfort Advanced.

  4 116 грн
 • Deuter AC Lite 18 Black Titan
  4 116 грн
  Deuter AC Lite 18 Black Titan
  (2201)

  Артикул: 3420116 7490 Рюкзак Deuter AC Lite 18 - це яскравий і зручний рюкзак невеликих розмірів з обсягом 18 л, який відмінно підходить для міста і прогулянок. Він став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально...

  4 116 грн
 • Deuter Zugspitze 22 SL Aubergine Lion
  4 158 грн
  Deuter Zugspitze 22 SL Aubergine Lion
  (3896)

  Артикул: 3430016 5607 Рюкзак Deuter Zugspitze 22 SL Aubergine Lion створений для любителів одноденних походів з різнобічними інтересами, які цінують максимальну вентиляцію в дорозі. Система спини Deuter Aircomfort System в цій моделі відповідає за комфорт і проходження повітря уздовж спини протягом усього походу.

  4 158 грн
 • Deuter Zugspitze 22 SL Moss Pine
  4 158 грн
  Deuter Zugspitze 22 SL Moss Pine
  (3895)

  Артикул: 3430016 2270 Рюкзак Deuter Zugspitze 22 SL Moss Pine створений для любителів одноденних походів з різнобічними інтересами, які цінують максимальну вентиляцію в дорозі. Система спини Deuter Aircomfort System в цій моделі відповідає за комфорт і проходження повітря уздовж спини протягом усього походу.

  4 158 грн
 • Deuter AC Lite 22 SL Stone Mint
  4 326 грн
  Deuter AC Lite 22 SL Stone Mint
  (2203)

  Артикул: 3420216 4214 Рюкзак Deuter AC Lite 22 SL Stone Mint став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактний, спортивний рюкзак з класу Daypacks став більш технічним і придбав свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою вентиляцією і...

  4 326 грн
 • Deuter AC Lite 22 SL Blueberry Turquoise
  4 326 грн
  Deuter AC Lite 22 SL Blueberry Turquoise
  (2202)

  Артикул: 3420216 3349 Рюкзак Deuter AC Lite 22 SL Blueberry Turquoise став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактний, спортивний рюкзак з класу Daypacks став більш технічним і придбав свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою...

  4 326 грн
 • Deuter AC Lite 22 SL Aubergine Fire
  4 326 грн
  Deuter AC Lite 22 SL Aubergine Fire
  (2204)

  Рюкзак Deuter AC Lite 22 SL Aubergine Fire став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактний, спортивний рюкзак з класу Daypacks став більш технічним і придбав свіжий стиль. Нові доповнення в моделях для жінок: моделі SL ідеально підходять для жінок, які вважають за краще піші прогулянки. Система підвіски AirComfort з чудовою вентиляцією...

  4 326 грн
 • Deuter AC Lite 26 Black Granite
  4 410 грн
  Deuter AC Lite 26 Black Granite
  (2739)

  Артикул: 3420316 7410 Рюкзак Deuter AC Lite 26 Black Granite- це яскравий і зручний рюкзак невеликих розмірів з обсягом 26 л, який відмінно підходить для міста і прогулянок. Він став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль.

  4 410 грн
 • Deuter AC Lite 26 Arctic Fire
  4 410 грн
  Deuter AC Lite 26 Arctic Fire
  (5181)

  Артикул: 3420316 3514 Рюкзак Deuter AC Lite 26 Arctic Fire- це яскравий і зручний рюкзак невеликих розмірів з обсягом 26 л, який відмінно підходить для міста і прогулянок. Він став більше за обсягом, більш симпатичним і привабливим. Компактні, спортивні рюкзаки з класу Daypacks стали більш технічними та придбали свіжий стиль.

  4 410 грн
 • Deuter Groden 30 SL Midnight Lion
  4 536 грн
  Deuter Groden 30 SL Midnight Lion
  (3878)

  Артикул: 3430216 3608 Рюкзак Deuter Groden 30 SL Midnight Lion - відноситься до серії Classic, в його основу покладена модель з якої почалася рюкзачная ера Deuter. Але тепер Deuter Groden обладнаний системою вентиляції спини Aircomfort System що значно полегшує його використання в поході.

  4 536 грн
 • Deuter Groden 30 SL Petrol Arctic
  4 536 грн
  Deuter Groden 30 SL Petrol Arctic
  (3877)

  Рюкзак Deuter Groden 30 SL Petrol Arctic - відноситься до серії Classic, в його основу покладена модель з якої почалася рюкзачная ера Deuter. Але тепер Deuter Groden обладнаний системою вентиляції спини Aircomfort System що значно полегшує його використання в поході.

  4 536 грн
 • Deuter Futura Vario 45+10 SL Graphite Black
  4 640 грн 9 280 грн
  Deuter Futura Vario 45+10 SL Graphite Black
  (6757)

  Жіночий похідний рюкзак Deuter Futura Vario 45 + 10 SL Graphite Black створений для любителів комфорту в походах на тривалі відстані, які цінують ефективний розподіл вантажу при максимальній продувності.

  4 640 грн 9 280 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 32 Fire Granite
  4 820 грн 6 426 грн
  Deuter Futura 32 Fire Granite
  (4061)

  Артикул: 34254 5510 Deuter Futura 32 Fire Granite завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  4 820 грн 6 426 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura Air Trek 45 + 10 SL (Redwood Lava)
  4 960 грн 9 920 грн
  Deuter Futura Air Trek 45 + 10 SL (Redwood Lava)
  (52698)

  Deuter Futura Air Trek 45 + 10 SL (Redwood Lava) - создан, для походов на дальние расстояния. Рюкзак обеспечивает максимальный комфорт в длительных походах и станет вашим идеальным спутником. Система VariSlide от Deuter позволяет подстраиваться под любой размер тела. Подвижные набедренные “крылья” VariFlex ECL с эргономичными мягкими вставками...

  4 960 грн 9 920 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 35 EL Black Granite
  5 198 грн 6 930 грн
  Deuter Futura 35 EL Black Granite
  (4063)

  Артикул: 33244 7410 Deuter Futura 35 EL Black Granite завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  5 198 грн 6 930 грн
  Зменшена ціна!
 • Deuter Futura 22 SL (Black)
  5 376 грн
  Deuter Futura 22 SL (Black)
  (6788)

  Артикул: 3400018 7000 Deuter Futura 22 SL Black - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  5 376 грн
 • Deuter Futura 22 SL (Cardinal Cranberry)
  5 376 грн
  Deuter Futura 22 SL (Cardinal Cranberry)
  (6792)

  Артикул: 3400018 5526 Deuter Futura 22 SL Cardinal Cranberry - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  5 376 грн
 • Deuter Futura 24 (Denim Arctic)
  5 460 грн
  Deuter Futura 24 (Denim Arctic)
  (6791)

  Артикул: 3400118 3388 Deuter Futura 24 Denim Arctic - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  5 460 грн
 • Deuter Futura 26 SL (Petrol Arctic)
  6 342 грн
  Deuter Futura 26 SL (Petrol Arctic)
  (6786)

  Артикул: 3400418 3325 Deuter Futura 26 SL Petrol Arctic завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  6 342 грн
 • Deuter Futura 24 SL (Cranberry Maron)
  6 678 грн
  Deuter Futura 24 SL (Cranberry Maron)
  (6789)

  Артикул: 3400218 5528 Deuter Futura 24 SL Cranberry Maron - самий прогресивний рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  6 678 грн
 • Deuter Futura 26 Arctic Denim
  6 762 грн
  Deuter Futura 26 Arctic Denim
  (6782)

  Артикул: 3400318 3318 Deuter Futura 26 Arctic Denim завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  6 762 грн
 • Deuter Futura 28 SL Indigo Midnight
  7 266 грн
  Deuter Futura 28 SL Indigo Midnight
  (6777)

  Артикул: 3400618 3389 Deuter Futura 28 SL Indigo Midnight - найпрогресивніший рюкзак, в серії Futura від Deuter ідеально підходить для екскурсій, офісу або шопінг-туру завдяки системі вентиляції Aircomfort Flex Lite. Додатковий індекс SL означає орієнтацію на жіночу стать і прекрасно підходить для жіночої фігури.

  7 266 грн
 • Deuter Futura 30 Black
  7 308 грн
  Deuter Futura 30 Black
  (6775)

  Артикул: 3400718 7000 Deuter Futura 30 Black завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  7 308 грн
 • Deuter Futura 30 Arctic Denim
  7 308 грн
  Deuter Futura 30 Arctic Denim
  (6773)

  Артикул: 3400718 3318 Deuter Futura 30 Arctic Denim завжди в центрі уваги: ​​вертикальне завантаження, виготовлений з кращих матеріалів, обладнаний найкращою підвісною системою для тривалого хай-Кінга, багатоденних екскурсій в горах або для сходжень. Легка система Aircomfort FlexLite з гнучким подвійним каркасом забезпечує ефективну, тристоронню вентиляцію.

  7 308 грн
 • Deuter Futura PRO 34 SL Graphite Black
  7 938 грн
  Deuter Futura PRO 34 SL Graphite Black
  (6770)

  Артикул: 3401018 4701 Deuter Futura Pro 34 SL Graphite Black - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  7 938 грн
 • Deuter Futura PRO 34 SL Aubergine Maron
  7 938 грн
  Deuter Futura PRO 34 SL Aubergine Maron
  (6767)

  Артикул: 3401018 5525 Deuter Futura Pro 34 SL Aubergine Maron - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  7 938 грн
 • Deuter Futura PRO 36 Forest Alpinegreen
  8 148 грн
  Deuter Futura PRO 36 Forest Alpinegreen
  (6768)

  Артикул: 3401118 2235 Deuter Futura Pro 36 Forest Alpinegreen - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  8 148 грн
 • Deuter Futura PRO 40 Midnight Steel
  8 316 грн
  Deuter Futura PRO 40 Midnight Steel
  (6763)

  Артикул: 3401318 3395 Deuter Futura Pro 40 Midnight Steel - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  8 316 грн
 • Deuter Futura PRO 38 SL Denim Arctic
  8 316 грн
  Deuter Futura PRO 38 SL Denim Arctic
  (6766)

  Артикул: 3401218 3388 Deuter Futura Pro 38 SL Denim Arctic - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  8 316 грн
 • Deuter Futura PRO 44 EL Graphite Black
  8 568 грн
  Deuter Futura PRO 44 EL Graphite Black
  (6765)

  Артикул: 3401918 4701 Deuter Futura Pro 44 EL Graphite Black - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  8 568 грн
 • Deuter Futura PRO 44 EL Midnight Steel
  8 568 грн
  Deuter Futura PRO 44 EL Midnight Steel
  (6764)

  Артикул: 3401918 3395 Deuter Futura Pro 44 EL Midnight Steel - має достатній обсяг і підходять для багатоденного хайкінга. Система Flexlite Aircomfort Pro об'єднує три ключові елементи: вентиляція Aircomfort, гнучка система підвіски і зручний Vari Flex стегнах пояс.

  8 568 грн
 • Deuter Futura Vario 45+10 SL Denim Arctic
  9 744 грн
  Deuter Futura Vario 45+10 SL Denim Arctic
  (6761)

  Артикул: 3402018 3388 Жіночий похідний рюкзак Deuter Futura Vario 45 + 10 SL Denim Arctic створено для любителів комфорту в походах на тривалі відстані, які цінують ефективний розподіл вантажу при максимальній продувності.

  9 744 грн
 • Deuter Futura Vario 50+10 Midnight Steel
  10 164 грн
  Deuter Futura Vario 50+10 Midnight Steel
  (6758)

  Артикул: 3402118 3395 Чоловік похідний рюкзак Deuter Futura Vario 50 + 10 Midnight Steel створений для любителів комфорту в походах на тривалі відстані, які цінують ефективний розподіл вантажу при максимальній продувності.

  10 164 грн
 • Deuter Futura Air Trek 55 + 10 SL (Black Graphite)
  10 962 грн
  Deuter Futura Air Trek 55 + 10 SL (Black Graphite)
  (52728)

  Артикул: 3402221 7403 Deuter Futura Air Trek 55 + 10 SL (Black Graphite) - створений, для походів на далекі відстані. Рюкзак забезпечує максимальний комфорт в тривалих походах і стане вашим ідеальним супутником. Система VariSlide від Deuter дозволяє підлаштовуватися під будь-який розмір тіла. Рухливі стегнові "крила" VariFlex ECL з ергономічними м'якими вставками забезпечують...

  10 962 грн
 • Deuter Futura Air Trek 55 + 10 SL (Redwood Lava)
  10 962 грн
  Deuter Futura Air Trek 55 + 10 SL (Redwood Lava)
  (52731)

  Артикул: 3402221 5574 Deuter Futura Air Trek 55 + 10 SL (Redwood Lava) - створений, для походів на далекі відстані. Рюкзак забезпечує максимальний комфорт в тривалих походах і стане вашим ідеальним супутником. Система VariSlide від Deuter дозволяє підлаштовуватися під будь-який розмір тіла. Рухливі стегнові "крила" VariFlex ECL з ергономічними м'якими вставками забезпечують...

  10 962 грн
 • Deuter Futura Air Trek 45 + 10 SL (Black Graphite)
  11 172 грн
  Deuter Futura Air Trek 45 + 10 SL (Black Graphite)
  (52710)

  Артикул: 3402021 7403 Deuter Futura Air Trek 45 + 10 SL (Black Graphite) - створений, для походів на далекі відстані. Рюкзак забезпечує максимальний комфорт в тривалих походах і стане вашим ідеальним супутником. Система VariSlide від Deuter дозволяє підлаштовуватися під будь-який розмір тіла. Рухливі стегнові "крила" VariFlex ECL з ергономічними м'якими вставками забезпечують...

  11 172 грн
 • Deuter Futura Air Trek 60+10 (Black Graphite)
  12 768 грн
  Deuter Futura Air Trek 60+10 (Black Graphite)
  (52657)

  Артикул: 3402321 7403 Deuter Futura Air Trek 60 + 10 (Black Graphite) - створений, для походів на далекі відстані. Рюкзак забезпечує максимальний комфорт в тривалих походах і стане вашим ідеальним супутником. Система VariSlide від Deuter дозволяє підлаштовуватися під будь-який розмір тіла. Рухливі стегнові "крила" VariFlex ECL з ергономічними м'якими вставками забезпечують...

  12 768 грн
 • Deuter Futura Air Trek 50+10 (Ivy Khaki)
  7 770 грн
  Deuter Futura Air Trek 50+10 (Ivy Khaki)
  (52733)

  Артикул: 3402121 2237 Deuter Futura Air Trek 50+10 (Ivy Khaki) - створений, для походів на далекі відстані. Рюкзак забезпечує максимальний комфорт в тривалих походах і стане вашим ідеальним супутником. Система VariSlide від Deuter дозволяє підлаштовуватися під будь-який розмір тіла. Рухливі стегнові "крила" VariFlex ECL з ергономічними м'якими вставками забезпечують зручність...

  7 770 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura Air Trek 60+10 (Ivy Khaki)
  7 980 грн
  Deuter Futura Air Trek 60+10 (Ivy Khaki)
  (52727)

  Артикул: 3402321 2237 Deuter Futura Air Trek 60 + 10 (Ivy Khaki) - створений, для походів на далекі відстані. Рюкзак забезпечує максимальний комфорт в тривалих походах і стане вашим ідеальним супутником. Система VariSlide від Deuter дозволяє підлаштовуватися під будь-який розмір тіла. Рухливі стегнові "крила" VariFlex ECL з ергономічними м'якими вставками забезпечують...

  7 980 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Futura Air Trek 50+10 (Black Graphite)
  11 080 грн
  Deuter Futura Air Trek 50+10 (Black Graphite)
  (52732)

  Артикул: 3402121 7403 Deuter Futura Air Trek 50+10 (Black Graphite) - створений, для походів на далекі відстані. Рюкзак забезпечує максимальний комфорт в тривалих походах і стане вашим ідеальним супутником. Система VariSlide від Deuter дозволяє підлаштовуватися під будь-який розмір тіла. Рухливі стегнові "крила" VariFlex ECL з ергономічними м'якими вставками забезпечують...

  11 080 грн
  Відсутній
  Докладніше

Ще статті про Deuter

Прогулянковий рюкзак чи рюкзак для хайкінгу 2024-06-28 22:27:41

Прогулянковий рюкзак чи рюкзак для хайкінгу

Хайкінг (hiking) в розумінні європейців і американців - це піші походи по

Читати докладніше
Велорюкзак: як обрати і на що звернути увагу? 2024-05-24 21:45:30

Велорюкзак: як обрати і на що звернути увагу?

Велорюкзак - це спеціальний рюкзак, розроблений для велосипедистів

Читати докладніше
Okoban - що це? І навіщо про це треба знати? 2024-02-19 20:25:43

Okoban - що це? І навіщо про це треба знати?

Okoban - це глобальна система втрачених та знайдених речей

Читати докладніше
Що подарувати чоловікові на Новий Рік? Бренди 2024 року. 2023-12-23 16:38:33

Що подарувати чоловікові на Новий Рік? Бренди 2024 року.

Вибір подарунка залежить від переваг та потреб, але сумка або рюкзак

Читати докладніше
Deuter Зразковий - Акція до -50% на рюкзаки і сумки. 2023-12-14 11:17:39

Deuter Зразковий - Акція до -50% на рюкзаки і сумки.

Deuter Зразковий-знижки до 50% на 357 товарів з нашого асортименту.

Читати докладніше
Велосумка під раму: плюси, мінуси та особливості 2023-11-26 14:47:30

Велосумка під раму: плюси, мінуси та особливості

Велосумки - це необхідний аксесуар для будь-якого велосипедиста

Читати докладніше
Deuter Utilion-міський рюкзак. Новинка 2024 року. 2023-09-28 21:24:39

Deuter Utilion-міський рюкзак. Новинка 2024 року.

Deuter Utilion - це серія міських рюкзаків, для тих, хто шукає

Читати докладніше
Deuter Junior Bike-велорюкзак для дітей. Новинка 2024 р. 2023-08-22 22:47:14

Deuter Junior Bike-велорюкзак для дітей. Новинка 2024 р.

Deuter Junior Bike побудований на добре відомому рюкзаку Deuter Junior

Читати докладніше
Deuter Rack Bag - велосипедний кофр.Новинка 2024р. 2023-08-15 22:52:37

Deuter Rack Bag - велосипедний кофр.Новинка 2024р.

Deuter Rack Bag - нова сумка або велосипедний кофр, на багажник

Читати докладніше
Deuter Xberg-велосумка-рюкзак.Новинка 2024р. 2023-08-12 23:01:48

Deuter Xberg-велосумка-рюкзак.Новинка 2024р.

Deuter Xberg-велосумка яка легко перетворюється на рюкзак, і навпаки.

Читати докладніше
Deuter Valbona-нова велосумка.Новинка 2024р. 2023-08-12 22:04:45

Deuter Valbona-нова велосумка.Новинка 2024р.

У 2023 році Deuter представила відразу дві нові серії сумок для велосипеда

Читати докладніше
Deuter Updays-нова серія для Ski Touring. Новинка 2024р. 2023-08-10 23:16:34

Deuter Updays-нова серія для Ski Touring. Новинка 2024р.

Deuter Updays - новий рюкзак Deuter для скітур (Ski Touring). Розрахований

Читати докладніше
Deuter Durascent-рюкзак для альпінізму. Новинка 2023р. 2023-08-10 22:02:03

Deuter Durascent-рюкзак для альпінізму. Новинка 2023р.

Deuter Durascent - новий рюкзак для альпінізму. І хоч він був анонсований

Читати докладніше
Deuter Traick-рюкзак-жилет для бігу. Новинка 2024 року. 2023-08-09 23:08:42

Deuter Traick-рюкзак-жилет для бігу. Новинка 2024 року.

Deuter Traick - ультракомпактний та легкий рюкзак-жилет для трейлраннінгу

Читати докладніше
Deuter Climber для дітей-альпіністів Від 6 років. 2023-03-06 22:19:06

Deuter Climber для дітей-альпіністів Від 6 років.

Deuter Climber – це рюкзак для альпінізму та інших видів

Читати докладніше
Bluesign – що це і для чого? Що означає блакитний квадрат? 2023-02-25 17:20:20

Bluesign – що це і для чого? Що означає блакитний квадрат?

Як часто Ви зустрічали слова Bluesign, сертифікат Bluesign тощо. Якщо зустрічали

Читати докладніше
Deuter Giga– юкзак-бестселер з 2009 року 2023-02-22 22:38:40

Deuter Giga– юкзак-бестселер з 2009 року

Deuter Giga - це серія рюкзаків, які виготовляють німецька компанія Deuter

Читати докладніше
Як вибрати чохол від дощу для рюкзака? 2023-02-21 22:19:54

Як вибрати чохол від дощу для рюкзака?

Вибір чохла від дощу для рюкзака залежить від кількох факторів,

Читати докладніше
Deuter Jaypack 34+ фоторюкзак. Новинка 2023р. 2022-12-18 23:09:26

Deuter Jaypack 34+ фоторюкзак. Новинка 2023р.

Deuter Jaypack 34+ фоторюкзак для пригод та миттєвої зйомки. Новинка 2023р.

Читати докладніше
Deuter Passway–сумка на пояс. Новинка 2023р. 2022-11-17 20:38:27

Deuter Passway–сумка на пояс. Новинка 2023р.

Поясна сумка Deuter Passway буде представлена у двох розмірах на 2

Читати докладніше
Deuter Vertrail–рюкзак для гір. Новинка 2023р. 2022-11-14 22:11:51

Deuter Vertrail–рюкзак для гір. Новинка 2023р.

Deuter Vertrail – водонепроникний рюкзак для альпіністів, які не бояться

Читати докладніше
Deuter Avengo 1,5 – поясна сумка для міста. Новинка 2023р. 2022-11-07 23:06:52

Deuter Avengo 1,5 – поясна сумка для міста. Новинка 2023р.

Deuter Avengo 1,5 – стильна поясна сумка, яку також можна носити через плече

Читати докладніше
Deuter Shortrail – бігові сумки для trail running 2022-11-06 12:32:54

Deuter Shortrail – бігові сумки для trail running

Deuter Shortrail – це нова серія сумок для trail running, які компанія готується

Читати докладніше
Deuter Innsbruck 22 – рюкзак у стилі 70-х. 2022-08-13 11:20:18

Deuter Innsbruck 22 – рюкзак у стилі 70-х.

Deuter Innsbruck 22 – серія лінійки Deuter Heritage, у стилі 70-х

Читати докладніше
Рюкзак Deuter Wengen - привіт із 80-х 2022-08-12 22:19:56

Рюкзак Deuter Wengen - привіт із 80-х

Deuter Heritage - серія рюкзаків з 70-х (Deuter Innsbruck), 80-х (Deuter Wengen)

Читати докладніше
Deuter Mondego - бюджетні велосумки. Новинка 2023 року. 2022-07-17 00:18:29

Deuter Mondego - бюджетні велосумки. Новинка 2023 року.

Deuter Mondego – це серія бюджетних велосумок для байкпакінгу.

Читати докладніше
Deuter Plamort велорюкзак. Новинка 2023 року 2022-07-14 23:09:36

Deuter Plamort велорюкзак. Новинка 2023 року

Deuter Plamort розширює асортимент велорюкзаків, випускаючи нову серію

Читати докладніше
Deuter Cabezon - Нова серія велосумок 2023 року. 2022-07-14 22:54:33

Deuter Cabezon - Нова серія велосумок 2023 року.

Deuter Cabezon – нова серія водонепроникних велосипедних сумок.

Читати докладніше
Deuter Pulse 5 Pro - новинка 2022 року 2022-07-14 22:21:56

Deuter Pulse 5 Pro - новинка 2022 року

Deuter Pulse 5 Pro – нова поясна сумка Deuter, яка пропонує ще більше місця.

Читати докладніше
Deuter Cotogy – шкільний рюкзак. Новинка 2022! 2022-04-25 19:50:21

Deuter Cotogy – шкільний рюкзак. Новинка 2022!

Deuter як компанія, що поважає себе, має у своєму арсеналі шкільні рюкзаки

Читати докладніше
Deuter Ascender - рюкзак для бігу. Новинка 2022р. 2021-07-04 10:11:00

Deuter Ascender - рюкзак для бігу. Новинка 2022р.

Deuter Ascender - рюкзак для бігу чи трейлраннінгу. Новинка 2022 р.

Читати докладніше
Deuter Amager - універсальний велорюкзак. Новинка 2022 р. 2021-07-03 17:50:30

Deuter Amager - універсальний велорюкзак. Новинка 2022 р.

Deuter Amager - універсальний рюкзак, розрахований в першу чергу

Читати докладніше
Deuter Rotsoord - спортивний велорюкзак. Новинка 2022 г. 2021-07-03 14:06:59

Deuter Rotsoord - спортивний велорюкзак. Новинка 2022 г.

Deuter Rotsoord - рюкзак для активних міських велосипедистів

Читати докладніше
Deuter Mainhattan - сумка для велосипедистів і пішоходів 2021-07-03 12:39:29

Deuter Mainhattan - сумка для велосипедистів і пішоходів

Deuter Mainhattan - універсальна міська велосумка, яку зручно

Читати докладніше
Deuter Weybridge - велосумка на багажник. Новинка 2022 р. 2021-07-03 00:04:53

Deuter Weybridge - велосумка на багажник. Новинка 2022 р.

Deuter Weybridge - нова серія багажних велосипедних сумок

Читати докладніше
Deuter Flyt: максимальний захист при мінімальній вазі 2021-04-27 22:27:41

Deuter Flyt: максимальний захист при мінімальній вазі

Deuter Flyt - нова серія велосипедних рюкзаків, які забезпечують

Читати докладніше
Deuter змінює логотип, якість незмінна! 2021-02-28 22:15:42

Deuter змінює логотип, якість незмінна!

Німецька компанія Deuter з Баварського міста Аугсбург, вирішила змінити логотип

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter - 122 роки якості і успіху 2020-11-04 21:56:07

Рюкзаки Deuter - 122 роки якості і успіху

Рюкзаки та сумки Deuter ось уже 122 роки (з 1898 р) випробовуються

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter используемые материалы 2020-02-13 23:30:41

Рюкзаки Deuter используемые материалы

Рюкзаки Deuter використовувані матеріали при пошитті: нейлон і поліестер

Читати докладніше
Рюкзаки з системою спини - Deuter Alpine System 2020-02-12 18:25:40

Рюкзаки з системою спини - Deuter Alpine System

Рюкзаки Deuter для лижників з сноубордистів з системою підвісу Alpine

Читати докладніше
Deuter Aviant Access Movo - тепер на колесах - NEW2020 2020-01-26 22:55:36

Deuter Aviant Access Movo - тепер на колесах - NEW2020

Нова серія дорожніх сумок Deuter Aviant Duffel Pro Movo і Deuter Aviant Access Movo

Читати докладніше
Поясні сумки Deuter Junior Belt - НОВИНКА 2020-21 2020-01-24 22:02:27

Поясні сумки Deuter Junior Belt - НОВИНКА 2020-21

Поясні сумки Deuter Junior Belt для хлопчика або дівчинки

Читати докладніше
Deuter UP Stockholm, Deuter UP Sydney, Deuter UP Seoul-NEW2020 2020-01-24 11:30:14

Deuter UP Stockholm, Deuter UP Sydney, Deuter UP Seoul-NEW2020

Deuter UP: Deuter UP Stockholm, Deuter UP Sydney, Deuter UP Seoul - новинки 2020

Читати докладніше
Deuter Schmusebar серия рюкзаков для детей от 3-х лет 2020-01-19 21:09:54

Deuter Schmusebar серия рюкзаков для детей от 3-х лет

Deuter Schmusebar серія рюкзаків для дітей від 3-х до 6 років

Читати докладніше
Велорюкзаки Deuter і Deuter Airstripes вибір велосипедистів 2019-11-30 23:03:05

Велорюкзаки Deuter і Deuter Airstripes вибір велосипедистів

Велорюкзаки Deuter і система Deuter Airstripes вибір велосипедистів

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter EL - для високих духом і тілом 2019-11-02 18:18:15

Рюкзаки Deuter EL - для високих духом і тілом

Рюкзаки Deuter EL - для високих духом і тілом

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter і система Deuter Aircontact - чи є краще? 2019-10-31 22:38:43

Рюкзаки Deuter і система Deuter Aircontact - чи є краще?

Рюкзаки Deuter с системой спины Deuter Aircontact - есть лучше?

Читати докладніше
Рюкзаки для жінок Deuter SL - що ж в них особливого? 2019-10-30 23:11:50

Рюкзаки для жінок Deuter SL - що ж в них особливого?

Жіночі рюкзаки для походу Deuter SL - що ж в них особливого?

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter Aviant (и сумки) - искусство путешествия 2019-10-05 23:33:57

Рюкзаки Deuter Aviant (и сумки) - искусство путешествия

Рюкзаки та сумки Deuter Aviant - мистецтво подорожі

Читати докладніше
Трекінг, хайкинг і бекпекінг - а чи є різниця? 2019-09-19 22:27:49

Трекінг, хайкинг і бекпекінг - а чи є різниця?

Дуже часто терміни трекінг (trekking), хайкинг (hiking) і бекпекінг (backpacking)

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
10 порад для піших прогулянок з дітьми 2019-05-14 22:05:04

10 порад для піших прогулянок з дітьми

Прогулянки гарні в будь-якому віці. Здійснювати піші прогулянки можна до

Читати докладніше
Сумки та рюкзаки Deuter - тепер PFC-free 2019-04-12 23:46:53

Сумки та рюкзаки Deuter - тепер PFC-free

Рюкзаки Deuter - тепер PFC-free, а це значить наша планета стає чистішою

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
Рюкзак Deuter Vista Chap - 16 літрів для міста 2019-01-28 21:47:38

Рюкзак Deuter Vista Chap - 16 літрів для міста

Рюкзак Deuter Vista: в варіаціях Vista Skip, Vista Chap, Vista Spot - відрізняються...

Читати докладніше
Ідеї для подарунка чоловікам 2018-12-24 23:19:18

Ідеї для подарунка чоловікам

Наближається час свят і кожен уже перейнявся який подарунок вибрати коханій людині? Сьогодні ми поговоримо про подарунки для чоловіків

Читати докладніше
Система Deuter Aircomfort 2018-10-19 22:07:19

Система Deuter Aircomfort

Німецький виробник рюкзаків для походів - компанія Deuter відома своїми розробками для всіх видів активностей, компанія з величезним

Читати докладніше
Deuter Walker - завжи і всюди 2018-05-17 22:58:41

Deuter Walker - завжи і всюди

Рюкзаки Deuter Walker - це одна з найбільш бюджетних серії рюкзаків Deuter на сьогоднішній день, якщо уважно придивитися до цієї серії

Читати докладніше
Deuter XV -спортивний стиль 2018-05-17 00:05:12

Deuter XV -спортивний стиль

Німецька компанія Deuter представила нову серію міських рюкзаків Deuter XV, друга назва X-Venture, що натякає що ці рюкзаки універсальне

Читати докладніше
Deuter - зразок бізнесу в 2018 2018-03-08 23:17:01

Deuter - зразок бізнесу в 2018

Соціальна відповідальність Deuter на 360 ° - це не просто віяння моди. Соціальна відповідальність і турбота про навколишнє середовище не є

Читати докладніше
Deuter 2018 - Deuter Futura Pro 2017-07-04 21:17:24

Deuter 2018 - Deuter Futura Pro

Німецька компанія Deuter напередодні сезону 2018 року готова знову здивувати, планка в сегменті туристичних рюкзаків стоїть як ніколи

Читати докладніше