Тканина Ecoya від Incase

Тканина Ecoya від Incase

Тканина Ecoya -вібрала в себе текстильні інновації для збереження водних ресурсов.Суть технології яка дала назву матеріалу для виготовлення сумок -тканина створюється в процесі еко-фарбування, який вводить барвник на стадії сировинного матеріалу замість фази пряжі - коли відбувається традиційне фарбування пряжі. Завдяки цьому інноваційному методу Ecoya знижує викиди CO2 і використовує на 89% менше води, ніж звичайні методи фарбування пряжі, а також створює більш красиву тканину, яка краще протистоїть вицвітанню, дії води і пранню в хімчистці.

Ecoya - чудова стійкість кольору.
Цветостойкость ставиться до того, наскільки стійкий колір або барвник усередині тканини до видалення. Оскільки нитки Ecoya створені з пігментом вже в сировинних матеріалах, вони зберігають більше кольору у всьому, що призводить до тканин з чудовою цветостойкостью по відношенню до традиційної тканини, пофарбованої пряжею. Це означає менше вицвітання при впливі світла, води і / або промивання.

Incase Ecoya

Екологічні переваги Ecoya.
Впроваджуючи інновації в процес виробництва тканини, Ecoya усунула необхідність в багатьох етапах виснаження ресурсів звичайного процесу фарбування ниток, що призвело до значної економії води і значного скорочення викидів хімічних речовин.

Incase Ecoya

-89% Економія води
-67% Зменшення кількості накладених платежів
-63% Енергозбереження
-63% Хімічні заощадження
-62% Знижений рівень CO2