Incase - через покоління

Incase - через  покоління

У цьому році компанія Incase святкує 20-річчя, і до цієї дати компанія подійшла з величезним накопиченим досвідом, з розвиненою мережею дистриб'юторів по всьому світу, з великим асортиментом різноманітних сумок, чохлів і аксесуарів і звичайно з сотнями тисяч задоволених покупців по всьому світу. Все, що колись почалося, як захоплення переросло в справжнє підприємство, засноване на якості в усьому від матеріалів до контролю виробництва.

З 1997 року Incase зберегла чітку ціль при розробці рішень не тільки захищати ваші пристрої, але і створила спільноту інклюзивності та самовираження. І в знак свого 20-річного ювілею компанія створила обмежену серію папок для MacBook тепер із технологією захисту TENSAERLITE.

Папка Incase для MacBookПапка Incase для MacBookПапка Incase для MacBook


TENSAERLITE це запатентований матеріал компанії Incase, на основі EVA піни з особливим покриттям, забезпечує чудову поглинання удару і має малу вагу, добре амортизує і досить гнучкий, і на практиці дуже зносостійкий (довговічний), а також легко піддається чищенню -в загальному ідеальний матеріал де необхідно гарантувати захист і невелику вагу.