Incase Icon Lite - нові моделі

Incase Icon Lite - нові моделі

Рюкзаки Incase отримали більше кольорів для свого рюкзака бестселера Icon Lite, тепер рюкзаки також доступні в синьому, червоному і інших кольорах - всього тепер в колекції 7 моделей.

До нових колорів компанія підійшла з престижною нагородою - "Вибір читачів Carryology", а значить успіх закріпили реальними покупцями, і не тільки Apple вибирає ці рюкзаки для своїх Apple Store.

Нагадаємо за щож Incase люблять всі від маркетологів до звичайних покупців:
- Відділ для MacBook зі штучного хутра і велюру, ідеальний захист від подряпин;
- Ідеально підходить для щоденного використання: книги, журнали, iPhone, ключі, портмоне та інший EDC;
- Обтічна форма для максимальної швидкості;
- Мобільність - кишені для швидкого доступу і ручка для перенесення як ручна поклажа.

 • Incase Icon Lite Pack (Gray)
  2 973 грн
  Incase Icon Lite Pack (Gray)

  Артикул: INCO100279-GRY Рюкзак Incase Icon Lite Pack (Gray) - спрощена версія рюкзака серії ICON, а значить універсальна мобільність для коротких подорожей.Ваш MacBook буде надійно захищений в спеціальному відділенні з підкладкою з штучного хутра.

  2 973 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase ICON Lite Pack Navy
  2 973 грн
  Incase ICON Lite Pack Navy

  Артикул: INCO100279-NVY Рюкзак Incase ICON Lite Pack Navy - спрощена версія рюкзака серії ICON, а значить універсальна мобільність для коротких подорожей.Ваш MacBook буде надійно захищений в спеціальному відділенні з підкладкою з штучного хутра.

  2 973 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase ICON Lite Pack Black
  2 973 грн
  Incase ICON Lite Pack Black

  Артикул: INCO100279-BLK Рюкзак Incase ICON Lite Pack Black - спрощена версія рюкзака серії ICON, а значить універсальна мобільність для коротких подорожей.Ваш MacBook буде надійно захищений в спеціальному відділенні з підкладкою з штучного хутра.

  2 973 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase ICON Lite Pack Deep Red
  2 973 грн
  Incase ICON Lite Pack Deep Red
  4 Рейтинг

  Артикул: INCO100279-DRD Рюкзак Incase ICON Lite Deep Red - спрощена версія рюкзака серії ICON, а значить універсальна мобільність для коротких подорожей.Ваш MacBook буде надійно захищений в спеціальному відділенні з підкладкою з штучного хутра.

  2 973 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Icon Lite Pack (Graphite)
  3 086 грн
  Incase Icon Lite Pack (Graphite)

  Артикул: INCO100348-GFT Рюкзак Incase Icon Lite Pack (Graphite) - спрощена версія рюкзака серії ICON, а значить універсальна мобільність для коротких подорожей.Ваш MacBook буде надійно захищений в спеціальному відділенні з підкладкою з штучного хутра.

  3 086 грн
  Відсутній
  Докладніше