Incase Path

Incase Path

Incase Path нова серія рюкзаків з обтічною формою в мінімалістичному дизайні і як вже належить з відсіком для ноутбука. Поки що є 3 основних кольори Black, Deep Red, Navy, але  знаючи любов Incase до яскравих кольорів, ближче до літа варто очікувати додаткові кольори.

Рюкзак для ноутбука Incase Path особливості:
- М'яка спинка зручна при експлуатації протягом дня, також забезпечує вентиляцію.
- Надійна фірмова фурнітура та якісні матеріали.
- Першокласна якість виготовлення і контроль якості на всіх етапах виробництва
- Плюшева підкладка для відділення ноутбука, до 15 дюймів.
- Додатковий пуллери на бігунках блискавок.
- Великий периметр відкриття для розміщення габаритних речей ,.
- Отвір для підключення навушників з плеєром / телефоном який розміщується всередині рюкзака.

Рюкзак Incase Path - надлегкий міської рюкзак з усіма наслідками, що випливають звідси перевагами, такими як, м'яка спинка і м'які плечові лямки, зручна секція органайзера для дрібниць і звичайно ж водонепроникний нейлон в якості основного матеріалу щільністю 840 деньє. Вузька спинка підкреслюють призначення рюкзака для міста особливо зручний буде цей рюкзак для тих хто їздить на велосипеді.

 • Incase Path (Navy)
  2 104 грн
  Incase Path (Navy)

  Артикул: INCO100324-NVY Рюкзак Incase Path (Navy) - володіє обтічною формою і мінімалістичним дизайном і як вже належить, в ньому є відсік для ноутбука. Перевірена часом конструкція, матеріали і фурнітура дозволяють на кілька років вперед закрити питання зручного і безпечного зберігання ноутбука, документів тощо.

  2 104 грн
 • Incase Path (Black)
  2 675 грн
  Incase Path (Black)

  Артикул: INCO100324-BLK Рюкзак Incase Path (Black) - володіє обтічною формою і мінімалістичним дизайном і як вже належить, в ньому є відсік для ноутбука. Перевірена часом конструкція, матеріали і фурнітура дозволяють на кілька років вперед закрити питання зручного і безпечного зберігання ноутбука, документів тощо.

  2 675 грн
  Відсутній
  Докладніше