Incase Woolenex - технологічна тканина

Incase Woolenex - технологічна тканина

Incase Woolenex - це спеціальна сумочна тканина (застосовується також в чохлах компанії для облицювання чохлів), вона являє собою особливий підвид поліестеру з нитками різної щільності 300D і 600D. Завдяки синтетичної "суті" тканина отримала всі переваги синтетичної тканини: ​​вона добре протистоїть волозі, довговічна, а також добре зберігає первісний колір (не вицвітають під дією світла або температур).

Incase Woolenex


Тканина Incase Woolenex особливості:
- Легка і приємна на дотик, за тактильним відчуттям схожа на бавовну, але зносостійка як поліестер.
- Дуже добре протистоїть атмосферним опадам, як то: дощ, сніг, туман.
- Довго зберігає первісний колір, не втрачає яскравість під дією сонячних променів.
- Застосування ниток 300D і 600D дозволило створити міцну, але в той же час добре розтягуючу тканину.

Американська компанія Incase постійно в пошуках і експериментах, тканина Woolenex чергове її досягнення, на ринку сучасних тканин. Woolenex це подальший розвиток на ринку тканин, у виконанні Incase, вдалося отримати дійсно універсальний матеріал, який ідеально підходить для щоденного використання і експлуатації. Їй вдалося поєднати (балансувати)малу вагу і міцність з прекрасною глибиною кольору. Ця практична тканина відмінно відштовхує вологу і протистоїть зносу, розриву і вицвітання протягом тривалого періоду використання.

Incase Woolenex

Рюкзаки з Woolenex, а також чохли з облицюванням Woolenex-ксом надають тканині приємних тактильних відчуттів, чого не скажеш про використання рюкзаків з нейлону або поліестера.У цього матеріалу багато переваг, але особливо добре він показує себе при виробництві сумок і рюкзаків, так як він легкий, щільний і міцний, а також протистоїть волозі - що ще потрібно щоб зробити якісний рюкзак або сумку.

 • Incase Textured Snap Case (iPhone Xs Max) Black
  842 грн
  Incase Textured Snap Case (iPhone Xs Max) Black

  Артикул: INPH220561-BLK Чохол для iPhone Xs Max - Incase Textured Snap Case (iPhone Xs Max) Black "обертає" телефон в текстуровану тканину Woolenex, а нижній шар з поліуретану відмінно захищає, він добре амортизує і відмінно розсіює удар в разі падіння.

  842 грн
 • Incase Textured Snap Case (iPhone XR) Black
  842 грн
  Incase Textured Snap Case (iPhone XR) Black

  Артикул: INPH200562-BLK Чохол для iPhone XR - Incase Textured Snap Case (iPhone XR) Black "обертає" телефон в текстуровану тканину Woolenex, а нижній шар з поліуретану відмінно захищає, він добре амортизує і відмінно розсіює удар в разі падіння.

  842 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Icon Sleeve with Woolenex (MacBook Pro 15” - Thunderbolt 3 (USB‑C)) Graphite
  2 244 грн
  Incase Icon Sleeve with Woolenex (MacBook Pro 15” -...

  Артикул: INMB100367-GFT Чохол-папка для нових MacBook Pro 15” - 2018 року - Incase Icon Sleeve with Woolenex (MacBook Pro 15” - 2018) Graphite посилена захисним шаром Tensaerlite, а в якості основного матеріалу, використовується унікальний матеріал Woolenex.

  2 244 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Icon Sleeve with Woolenex (MacBook Pro 15” - 2018) Asphalt
  2 244 грн
  Incase Icon Sleeve with Woolenex (MacBook Pro 15” - 2018)...

  Артикул: INMB100367-ASP Чохол-папка для нових MacBook Pro 15” - 2018 року - Incase Icon Sleeve with Woolenex (MacBook Pro 15” - 2018) Asphalt посилена захисним шаром Tensaerlite, а в якості основного матеріалу, використовується унікальний матеріал Woolenex. Ця папка для MacBook Pro 15" (2018) має бічне завантаження і магнітну застібку, при цьому забезпечує повний захист...

  2 244 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Icon Sleeve with Woolenex (MacBook Air/ Pro 13”) Asphalt
  2 244 грн
  Incase Icon Sleeve with Woolenex (MacBook Air/ Pro 13”)...

  Артикул: INMB100366-ASP Чохол-папка для MacBook Air/Pro 13” - 2018 года - Incase Icon Sleeve with Woolenex (MacBook Air/ Pro 13”) Asphalt посилена захисним шаром Tensaerlite, а в якості основного матеріалу, використовується унікальний матеріал Woolenex.

  2 244 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Icon Lite Pack (Graphite)
  3 086 грн
  Incase Icon Lite Pack (Graphite)

  Артикул: INCO100348-GFT Рюкзак Incase Icon Lite Pack (Graphite) - спрощена версія рюкзака серії ICON, а значить універсальна мобільність для коротких подорожей.Ваш MacBook буде надійно захищений в спеціальному відділенні з підкладкою з штучного хутра.

  3 086 грн
  Відсутній
  Докладніше