Pacsafe - захист речей №1

Pacsafe - захист речей №1

Рюкзаки Thule Lithos

Коли компанія Pacsafe почала своє існування в 1998 році, нею був запущений всього один товар - дротова сітка, яка закривала верхню частину рюкзака для подорожей. Ця особливість була розрахована в основному на безстрашних туристів, які досліджують земну кулю. З тих пір бренд перетворився з нішевого бренду, що використовувався під відкритим небом, в той, який заповнив прогалину між рюкзаками антизлодій для подорожей і продукцією, використовуваної щодня для душевного спокою. Один із засновників компанії Pacsafe Магнус Макглехан (Magnus McGlashan) розповідається про те, як продукція компанії Pacsafe розвивалася протягом багатьох років, щоб вирішити більше проблем і допомогти людям вийти в світ і насолоджуватися всілякими пригодами.

Pacsafe - антивор №1 в мире

"Ми почали з сітки Pacsafe, але до деяких рюкзаках вона не підходила, тому ми зробили кілька різних розмірів", - розповів Магнус про те, з чого все стало розвиватися. "У всіх у них були окремі назви: Backpacker, Backpacker Plus, Transit, Travel Light. Це все різні назви. Ми також створили ще одну серію для сумок на колесах, тому ми досить швидко перейшли від однієї сітки до восьми її видів".

Компанія, що складалася з 2-х чоловік, Магнуса і іншого співзасновника Роба Шліппера (Rob Schlipper), потім перейшла до створення портативного сейфа з тканини.

"Роб працював дуже довгий час над тим, щоб покрити дріт eXomesh тканиною", - продовжив Магнус. "Ми запустили виробництво в 1999 році, як тільки ми змогли втілити свою задумку на дійсно високому рівні. Ми назвали її Travel Safe (у компанії до цих пір є у виробництві ця серія). Вона все ще користується попитом сьогодні і добре продається. Сумку легко упакувати в багаж, і вона дійсно міцна ".

Pacsafe - антивор №1 в мире

Згодом клієнти стали звертатися в Pacsafe з проханням створити більше аксесуарів. Пропозиція від однієї групи полягала в тому, щоб додати в асортимент сумку на шию і гаманець на талію. "Ми думали, що, звичайно, зробимо це! Але виявилося складніше, ніж ми очікували. Двадцять років тому Шеньчжень був зовсім іншим місцем для виробництва. Навіть зробити саме мінімальну кількість було божевіллям. Ми створили ці сумки з родзинкою від Pacsafe, додавши дріт в ремінці, щоб можна було прив'язати сумку до свого тіла і не боятися, що ремінці хтось відріже. Роб спроектував все це. У нас було багато проб і помилок, тому що ніхто не робив цього раніше. Він знайшов відмінний спосіб, як зробити так , щоб пряжка ковзала і, в той же час, створювала необхідний натяг. Компанія досі використовує такий тип пряжки, майже 20 років по тому, ось наскільки відмінну річ придумав Роб. Ми назвали її Pouch Safe або щось на зразок того, але зараз вона називається Coversafe. Це був поворотний момент для бізнесу. це було початком сегментування в різні категорії. Ми також зробили Wrapsafe, тобто анкерний тросик для вашої сумки, який ми все ще продаємо ".
"Ми закінчили тим, що створили невелику сумку Metrosafe 100, яка як і раніше є в лінійці нашої продукції і залишається одним з наших бестселерів. Шалено думати, що більшість з цих ранніх проектів все ще перебуває в асортименті і все ще чудово продається. Сумка потрапила на ринок приблизно в 2002 році ".У той час як багато хто з цих ранніх товарів були успішними і продовжують ними залишатися, Магнус визнав, що не всі, що вони пробували, працювало.

Pacsafe - антивор №1 в мире

"Ми зробили кілька огидних речей на своєму шляху! На той момент у нас було не так дизайнерів, скільки інженерів. Ми дивилися на проблеми, які необхідно було вирішити, перш ніж створювали будь-яку сумку. Отже, ми допустили деякі помилки з точки зору того, як все було представлено. Це нормально, тому що на помилках вчаться ".

Були також важкі роки для бізнесу, що дивним чином призвело до розширення компанії. "Коли сталася трагедія 11 вересня, це був жахливий рік", - згадував Магнус. "Все раптові світові подорожі померли відразу, особливо в США. Продажі припинилися. Тероризм торкнувся не стільки європейські подорожі, скільки США. Ми втратили більшу частину прибутку, але нам пощастило, що у нас був міжнародний бізнес, який допоміг нам вистояти. Ми пройшли через це, а потім атипова пневмонія. Вона поставила на коліна всі світові подорожі. Але ми вирішили, що за часів кризи з'являється хороша можливість подвоїти і зміцнити свій бренд. Ризикніть і підійміть його на інший рівень. Саме тому, що ваші виробничі витрати сповільнилися, ви вичерпали свої запаси, але насправді у вас є грошовий потік. Так що це дивна річ. Коли бізнес процвітає і росте, всі гроші йдуть в продукцію. Коли він сповільнюється, у вас є трохи більше, щоб інвестувати в бренд ".

"Тому, коли трапилася епідемія атипової пневмонії, ми звернулися в брендингове агентство. Вони зробили повну оцінку того, що ми створили, щоб побачити, чи могли ми втілити це все в життя. Ключовим моментом стало спрощення всього, щоб було легше зрозуміти. Ми відмовилися від купи назв, спростили умовності. Ми придумали іконки, з якими, напевно, трохи переборщили. Але ми вловили суть бренду. Це був ще один поворотний момент ". Наступний ключовий поворотний момент настав у 2005 році, коли Магнус і Роб вирішили, нарешті, привернути справжніх дизайнерів, щоб доповнити інженерний досвід команди.

Pacsafe - антивор №1 в мире

"Це був поворотний момент. Ми були на виставці, і жінка на ім'я Ян Саті з Magellan's увійшла і запитала, чи можемо ми зробити кілька сумок. Ми знали, що для цього потрібні хороші дизайнери. Сумка Citysafe з'явилася в асортименті і з тих часів стала нашим головним бестселером. За півтора року ми пройшли шлях від обороту приблизно $ 20 тис. на рік до $ 600 тис. Це було схоже на повне відродження Pacsafe. Ми відійшли від сумок тільки для пригод до тих, які можна використовувати кожен день, а також до дорожніх сумкам. Це зробило нас набагато успішніше. Ми знайшли для обслуговування певні ринки і вирішили проблеми, які у них були ".

Pacsafe - антивор №1 в мире

Ще один ключовий крок у 20-літню мандрівку Pacsafe полягав в тому, як повідомити про проблеми, які компанія допомагає вирішити. У той час як "нагнітання страху" було привабливою тактикою, вони хотіли надихнути людей вийти і побачити світ. "Ми зрозуміли, що коли ви відчуваєте себе в безпеці, ви можете зробити більше. Це про те, як перехитрити загрози, перш ніж вони відбудуться. Тому ми назвали це розумним спорядженням для подорожей, замість безпечного. Отже, Pacsafe - це не типовий бренд антизлодій. Продукція - так, але як бренд ми хочемо сказати, що треба насолоджуватися життям, любити її і подорожувати. Зараз це може здатися простим, але тоді це було великим проникненням в суть. У вас є спонукання до життя, яку ви хочете вести, і товар, який допоможе вам це здійснити ".

Pacsafe - антивор №1 в мире

"У нас також був хлопець на ім'я Брейн Пембертон, якого ми найняли, щоб він відповідав за європейські продажі, але чиїм справжнім талантом був маркетинг. Він привніс 4 способи передачі функції безпеки. Як тільки ми дізналися, як розповісти людям, що ми продаємо, так, щоб було ясно, все закрутилося. В цей час нам стали наслідувати, але, оскільки ми могли краще сформулювати свої ідеї, це означало, що люди могли б взяти нашу інтелектуальну власність і використовувати її в своїх інтересах. Ми боролися з послідовниками за допомогою патентів, вирішуючи нові проблеми, але також приділяючи особливу увагу якості ".

Pacsafe - антивор №1 в мире

Сьогодні той фокус на якості і постійне вдосконалення донесло до 35 країн світу повідомлення Pacsafe "Робіть більше, Уявляйте з себе більше, Побачте більше". І ця кількість продовжує зростати. У Pacsafe все ще є сумки тільки для подорожей, наприклад, серія Dry, яка допомагає людям насолодитися відпочинком на воді. Але є також і інші лінійки, такі як колекція Stylesafe для прогулянок по місту і гаманці, які допомагають захистити ваші кредитні карти від небажаних сканувань. Продукція змінилася, але основна причина, по якій компанія Pacsafe почала своє існування, та ж сама - допомогти людям насолоджуватися пригодами життя, знаючи, що їх спорядження в безпеці.

Буде цікаво подивитися, що принесуть наступні 20 років в рамках цієї подорожі.

Актуальні моделі: сумки і рюкзаки Pacsafe.

Pacsafe доступні в нашому магазині в Оплату Частинами (Приватбанк) та Покупку Частинами (Монобанк).

 • Pacsafe Slingsafe LX350 (Chili/Khaki)
  3 637 грн
  Pacsafe Slingsafe LX350 (Chili/Khaki)
  (12808)

  Артикул: 45331309 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX350 (Chili/Khaki) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 6.

  3 637 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX350 (Tweed Gray)
  3 637 грн
  Pacsafe Slingsafe LX350 (Tweed Gray)
  (12809)

  Артикул: 45331112 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX350 (Tweed Gray) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 6.

  3 637 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX450 (Denim)
  3 637 грн
  Pacsafe Slingsafe LX450 (Denim)
  (12816)

  Артикул: 45320601 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Slingsafe LX450 (Denim) - міська модель, з 5 системами захисту. Компактні розміри не обмежують можливості, корисного об'єму в 15 літрів буде достатньо для простих міських подорожей, а тих хто пересувається досить активно оцінять стягуючі стропи з боків рюкзака.

  3 637 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX450 (Tweed Grey)
  3 637 грн
  Pacsafe Slingsafe LX450 (Tweed Grey)
  (12817)

  Артикул: 45320112 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Slingsafe LX450 (Tweed Grey) - міська модель, з 5 системами захисту. Компактні розміри не обмежують можливості, корисного об'єму в 15 літрів буде достатньо для простих міських подорожей, а тих хто пересувається досить активно оцінять стягуючі стропи з боків рюкзака.

  3 637 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX350 (Denim)
  3 637 грн
  Pacsafe Slingsafe LX350 (Denim)
  (12807)

  Артикул: 45331601 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX350 (Denim) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 6.

  3 637 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX450 (Grey Camo)
  3 637 грн
  Pacsafe Slingsafe LX450 (Grey Camo)
  (12815)

  Артикул: 45320802 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Slingsafe LX450 (Grey Camo) - міська модель, з 5 системами захисту. Компактні розміри не обмежують можливості, корисного об'єму в 15 літрів буде достатньо для простих міських подорожей, а тих хто пересувається досить активно оцінять стягуючі стропи з боків рюкзака.

  3 637 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX400 (Denim)
  4 041 грн
  Pacsafe Slingsafe LX400 (Denim)
  (12802)

  Артикул: 45335601 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX400 (Denim) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 7.

  4 041 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX400 (Gray Camo)
  4 041 грн
  Pacsafe Slingsafe LX400 (Gray Camo)
  (12801)

  Артикул: 45335802 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX400 (Gray Camo) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 7.)

  4 041 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX400 (Chili/Khaki)
  4 041 грн
  Pacsafe Slingsafe LX400 (Chili/Khaki)
  (12803)

  Артикул: 45335309 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX400 (Chili/Khaki) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 7.

  4 041 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX400 (Tweed Gray)
  4 041 грн
  Pacsafe Slingsafe LX400 (Tweed Gray)
  (12804)

  Артикул: 45335112 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX400 (Tweed Gray) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 7.

  4 041 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX500 (Tweed Grey)
  4 041 грн
  Pacsafe Slingsafe LX500 (Tweed Grey)
  (12813)

  Артикул: 45330112 Міський рюкзак для ноутбука Pacsafe Slingsafe LX500 (Tweed Grey) з 5-ю системами "антизлодій". Це компактний рюкзак на кожен день з можливість взяти з собою ноутбук, забезпечивши йому при цьому максимальний захист, плюс до цього в ньому знайдеться місце і для легкої куртки і для змінного взуття, а в бічні кишені зручно розмістяться парасольку і пляшка з...

  4 041 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX500 (Denim)
  4 041 грн
  Pacsafe Slingsafe LX500 (Denim)
  (12812)

  Артикул: 45330601 Міський рюкзак для ноутбука Pacsafe Slingsafe LX500 (Denim) з 5-ю системами "антизлодій". Це компактний рюкзак на кожен день з можливість взяти з собою ноутбук, забезпечивши йому при цьому максимальний захист, плюс до цього в ньому знайдеться місце і для легкої куртки і для змінного взуття, а в бічні кишені зручно розмістяться парасольку і пляшка з водою.

  4 041 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX500 (Grey Camo)
  4 041 грн
  Pacsafe Slingsafe LX500 (Grey Camo)
  (12811)

  Артикул: 45330802 Міський рюкзак для ноутбука Pacsafe Slingsafe LX500 (Grey Camo) з 5-ю системами "антизлодій". Це компактний рюкзак на кожен день з можливість взяти з собою ноутбук, забезпечивши йому при цьому максимальний захист, плюс до цього в ньому знайдеться місце і для легкої куртки і для змінного взуття, а в бічні кишені зручно розмістяться парасольку і пляшка з...

  4 041 грн
 • Pacsafe Metrosafe LS200 (Earth Khaki)
  4 057 грн
  Pacsafe Metrosafe LS200 (Earth Khaki)
  (12788)

  Артикул: 30420221 Сумка з системою "антизлодій" - Pacsafe Metrosafe LS200 Earth Khaki- компактна і ергономічна сумка через плече. Pacsafe Metrosafe LS200 - стане вам щоденним помічником в місті і подорожі. На плечовому ремені передбачена спеціальна система для можливості фіксації сумки на нерухомих предметах, це дуже зручно, коли ви в громадському місці де багато людей.

  4 057 грн
 • Pacsafe Vibe 20 (Grey Camo)
  4 282 грн
  Pacsafe Vibe 20 (Grey Camo)
  (12792)

  Артикул: 60291802 Рюкзак Pacsafe Vibe 20 (Grey Camo) забезпечує 5 ступенів безпеки для всього корисного об'єму 20 літрів. Pacsafe Vibe 20 - міський рюкзак середнього (Midi) формату, кількість вільного простору і продумана секція органайзера дозволяють не переживати про брак місця.

  4 282 грн
 • Pacsafe Vibe 20 (Forest)
  4 282 грн
  Pacsafe Vibe 20 (Forest)
  (12795)

  Артикул: 60291502 Рюкзак Pacsafe Vibe 20 (Forest) забезпечує 5 ступенів безпеки для всього корисного об'єму 20 літрів. Pacsafe Vibe 20 - міський рюкзак середнього (Midi) формату, кількість вільного простору і продумана секція органайзера дозволяють не переживати про брак місця.

  4 282 грн
 • Pacsafe Metrosafe LS350 (Earth Khaki)
  4 314 грн
  Pacsafe Metrosafe LS350 (Earth Khaki)
  (12826)

  Артикул: 30430221 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Metrosafe LS350 (Earth Khaki) - кращий варіант для міських подорожей. У його конструкції передбачено 6 систем захисту, які піклуються про збереження рюкзака і його вмісту, але крім цього він забезпечує належний рівень комфорту з кожним кроком.

  4 314 грн
 • Pacsafe Toursafe AT21
  10 825 грн
  Pacsafe Toursafe AT21
  (12698)
  1 Рейтинг

  Артикул: 50100100 Роллер Pacsafe Toursafe AT21 - створений для зручних і безпечних подорожей. Ця дорожня сумка пропонує 2 ступеня захисту: eXomesh® slashguards (вшита в тканину сталева сітка) і Puncture resistant ToughZip (стійка до проколів подвійна блискавка) що дозволяє спокійно здавати цю сумку в багаж.

  10 825 грн
 • Pacsafe Toursafe EXP21
  13 082 грн
  Pacsafe Toursafe EXP21
  (12701)

  Артикул: 50160100 Валіза для подорожей/відряджень Pacsafe Toursafe EXP21 - створена для зручних і безпечних подорожей. У своїй конструкції передбачено 4 ступеня захисту: eXomesh® slashguards (вшита в тканину сталева сітка), Puncture resistant ToughZip (стійка до проколів подвійна блискавка), Roobar ™ anti-theft lock (система замикання блискавки), Locking cable (металевий...

  13 082 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX300 (Denim)
  1 465 грн
  Pacsafe Slingsafe LX300 (Denim)
  (12820)

  Артикул: 45230601 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Slingsafe LX300 (Denim) з 5 системами захисту. Легкий і досить місткий (20 л) міський рюкзак на кожен день, з обтічною формою і комфортною посадкою завдяки м'яким лямкам.

  1 465 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe RFIDsafe V150 Black
  1 479 грн
  Pacsafe RFIDsafe V150 Black
  (12703)
  1 Рейтинг

  Артикул: 10561100 Органайзер-тревел кейс Pacsafe RFIDsafe V150 володіє технологією захисту від крадіжки електронних даних технології RFID, які містяться на вашій банківській карті і паспорт. Цей захист унеможливлює несанкціоновані списання з вашої банківської карти або читання ваших ID даних. Плюс до цього тасьма виготовлена ​​їх ниток Dyneema, які важко пошкодити (складно...

  1 479 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Metrosafe LS140 (Sandstone)
  1 569 грн
  Pacsafe Metrosafe LS140 (Sandstone)
  (12764)

  Артикул: 30410216 Сумка з системою "антизлодій" - Pacsafe Metrosafe LS140 (Sandstone)- компактна горизонтальная і ергономічна сумка через плече. Pacsafe Metrosafe LS140 - стане вам щоденним помічником в місті і подорожі. На плечовому ремені передбачена спеціальна система для можливості фіксації сумки на нерухомих предметах, це дуже зручно, коли ви в громадському місці де...

  1 569 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Slingsafe LX300 (Grey Camo)
  1 569 грн
  Pacsafe Slingsafe LX300 (Grey Camo)
  (12819)
  1 Рейтинг

  Артикул: 45230802 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Slingsafe LX300 (Grey Camo) з 5 системами захисту. Легкий і досить місткий (20 л) міський рюкзак на кожен день, з обтічною формою і комфортною посадкою завдяки м'яким лямкам.

  1 569 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Metrosafe LS140 (Black)
  1 569 грн
  Pacsafe Metrosafe LS140 (Black)
  (12829)

  Артикул: 30410100 Сумка з системою "антизлодій" - Pacsafe Metrosafe LS140 Black - компактна горизонтальная і ергономічна сумка через плече. Pacsafe Metrosafe LS140 - стане вам щоденним помічником в місті і подорожі. На плечовому ремені передбачена спеціальна система для можливості фіксації сумки на нерухомих предметах, це дуже зручно, коли ви в громадському місці де багато...

  1 569 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe RFIDsafe V250 Black
  1 641 грн
  Pacsafe RFIDsafe V250 Black
  (12705)

  Артикул: 10571100 Гаманець-кардхолдер  Pacsafe RFIDsafe V250 володіє технологією захисту від крадіжки електронних даних технології RFID, які містяться на вашій банківських картах. Цей захист унеможливлює несанкціоновані списання з вашої банківської карти або читання ваших ID даних. Плюс до цього тасьма для зап'ястку виготовлена ​​їх ниток Dyneema, які важко пошкодити...

  1 641 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe RFIDsafe V150 (Grey Camo)
  1 851 грн
  Pacsafe RFIDsafe V150 (Grey Camo)
  (12704)

  Артикул: 10561802 Органайзер-тревел кейс Pacsafe RFIDsafe V150 (Grey Camo) має технологію захисту від крадіжки електронних даних технології RFID, які містяться на вашій банківській карті і паспорт. Цей захист унеможливлює несанкціоновані списання з вашої банківської карти або читання ваших ID даних. Плюс до цього тасьма виготовлена ​​їх ниток Dyneema, які важко пошкодити...

  1 851 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Citysafe CS300
  1 957 грн
  Pacsafe Citysafe CS300
  (12706)

  Артикул: 20230100 Жіночий рюкзак Pacsafe Citysafe CS300, з системами "антизлодій" - здатний здивувати відразу 6 способами захисту. Рюкзак для дівчат Pacsafe Citysafe CS300 поєднує в собі легкість і практичність, високу ергономіку простору і надійний захист від злодіїв, ця модель розроблена спеціально для міста.

  1 957 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Slingsafe LX300 (Black)
  2 149 грн
  Pacsafe Slingsafe LX300 (Black)
  (12823)
  1 Рейтинг

  Артикул: 45230100 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Slingsafe LX300 (Black) з 5 системами захисту. Легкий і досить місткий (20 л) міський рюкзак на кожен день, з обтічною формою і комфортною посадкою завдяки м'яким лямкам.

  2 149 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Vibe 325 (Black)
  2 299 грн
  Pacsafe Vibe 325 (Black)
  (12799)
  3 Рейтинг

  Артикул: 60221100 Рюкзак-слінг Pacsafe Vibe 325 (Black) зручна міська модель і бестселер серед американських чоловіків покупців, з 5-ю системами захисту “антизлодій”. Це ідеальна сумка для автолюбителів, які навіть в машині звикли їздити без нічого, особливо її цінують за можливість взяти з собою необхідний чоловічий EDC (every day carry)-комплект.

  2 299 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Metrosafe LS100 (Black)
  2 407 грн
  Pacsafe Metrosafe LS100 (Black)
  (12762)

  Артикул: 30400100 Сумка з системою "антизлодій" - Pacsafe Metrosafe LS100 Black - компактна і ергономічна сумка через плече. Чоловіча сумка Pacsafe Metrosafe LS100 - стане вам щоденним помічником в місті і подорожі. На плечовому ремені передбачена спеціальна система для можливості фіксації сумки на нерухомих предметах, це дуже зручно, коли ви в громадському місці де багато...

  2 407 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Slingsafe LX300 (Tweed Grey)
  2 577 грн
  Pacsafe Slingsafe LX300 (Tweed Grey)
  (12821)

  Артикул: 45230112 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Slingsafe LX300 (Tweed Grey) з 5 системами захисту. Легкий і досить місткий (20 л) міський рюкзак на кожен день, з обтічною формою і комфортною посадкою завдяки м'яким лямкам.

  2 577 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Slingsafe LX300 (Chili)
  2 584 грн
  Pacsafe Slingsafe LX300 (Chili)
  (12822)
  2 Рейтинг

  Артикул: 45230309 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Slingsafe LX300 (Chili) з 5 системами захисту. Легкий і досить місткий (20 л) міський рюкзак на кожен день, з обтічною формою і комфортною посадкою завдяки м'яким лямкам.

  2 584 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Vibe 325 (Eclipse)
  2 751 грн
  Pacsafe Vibe 325 (Eclipse)
  (12798)
  2 Рейтинг

  Артикул: 60221623 Рюкзак-слінг Pacsafe Vibe 325 (Eclipse) зручна міська модель і бестселер серед американських чоловіків покупців, з 5-ю системами захисту “антизлодій”. Це ідеальна сумка для автолюбителів, які навіть в машині звикли їздити без нічого, особливо її цінують за можливість взяти з собою необхідний чоловічий EDC (every day carry)-комплект.

  2 751 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Vibe 325 (Grey Camo)
  2 751 грн
  Pacsafe Vibe 325 (Grey Camo)
  (12797)
  2 Рейтинг

  Артикул: 60221802 Рюкзак-слінг Pacsafe Vibe 325 (Grey Camo) зручна міська модель і бестселер серед американських чоловіків покупців, з 5-ю системами захисту “антизлодій”. Це ідеальна сумка для автолюбителів, які навіть в машині звикли їздити без нічого, особливо її цінують за можливість взяти з собою необхідний чоловічий EDC (every day carry)-комплект.

  2 751 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Slingsafe LX350 (Black)
  2 775 грн
  Pacsafe Slingsafe LX350 (Black)
  (12810)
  1 Рейтинг

  Артикул: 45331100 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX350 (Black) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 6.

  2 775 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Metrosafe LS450 (Earth Khaki)
  2 874 грн
  Pacsafe Metrosafe LS450 (Earth Khaki)
  (12824)
  2 Рейтинг

  Артикул: 30435221 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Metrosafe LS450 (Earth Khaki) - кращий варіант для міських подорожей. У його конструкції передбачено 6 систем захисту, які піклуються про збереження рюкзака і його вмісту, але крім цього він забезпечує належний рівень комфорту з кожним кроком.

  2 874 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Citysafe CX Сonvertible (Merlot)
  2 999 грн
  Pacsafe Citysafe CX Сonvertible (Merlot)
  (12708)
  1 Рейтинг

  Артикул: 20410319 Жіночий рюкзак-трансформер Pacsafe Citysafe CX Сonvertible (Merlot) - готовий здивувати 6 системами захисту. Але не тільки системами "антизлодій" він буде радувати, стильний зовнішній вигляд важливий не менше, а якщо цей рюкзак ще можна перетворити в стильну жіночу сумочку то він відразу виділяє господиню, бо в ньому є все що потрібно сучасній дівчині.

  2 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Metrosafe LS200 (Dark Tweed)
  3 255 грн
  Pacsafe Metrosafe LS200 (Dark Tweed)
  (12786)
  1 Рейтинг

  Артикул: 30420123 Сумка з системою "антизлодій" - Pacsafe Metrosafe LS200 Dark Tweed - компактна і ергономічна сумка через плече. Pacsafe Metrosafe LS200 - стане вам щоденним помічником в місті і подорожі. На плечовому ремені передбачена спеціальна система для можливості фіксації сумки на нерухомих предметах, це дуже зручно, коли ви в громадському місці де багато людей.

  3 255 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Metrosafe LS200 (Black)
  3 267 грн
  Pacsafe Metrosafe LS200 (Black)
  (12785)
  1 Рейтинг

  Артикул: 30420100 Сумка з системою "антизлодій" - Pacsafe Metrosafe LS200 Black - компактна і ергономічна сумка через плече. Pacsafe Metrosafe LS200 - стане вам щоденним помічником в місті і подорожі. На плечовому ремені передбачена спеціальна система для можливості фіксації сумки на нерухомих предметах, це дуже зручно, коли ви в громадському місці де багато людей.

  3 267 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Vibe 20 (Black)
  3 287 грн
  Pacsafe Vibe 20 (Black)
  (12796)

  Артикул: 60291100 Рюкзак Pacsafe Vibe 20 (Black) забезпечує 5 ступенів безпеки для всього корисного об'єму 20 літрів. Pacsafe Vibe 20 - міський рюкзак середнього (Midi) формату, кількість вільного простору і продумана секція органайзера дозволяють не переживати про брак місця.

  3 287 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Slingsafe LX450 (Black)
  3 315 грн
  Pacsafe Slingsafe LX450 (Black)
  (12818)

  Артикул: 45320100 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Slingsafe LX450 (Black) - міська модель, з 5 системами захисту. Компактні розміри не обмежують можливості, корисного об'єму в 15 літрів буде достатньо для простих міських подорожей, а тих хто пересувається досить активно оцінять стягуючі стропи з боків рюкзака.

  3 315 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Vibe 325 (Forest)
  3 344 грн
  Pacsafe Vibe 325 (Forest)
  (12800)
  1 Рейтинг

  Артикул: 60221502 Рюкзак-слінг Pacsafe Vibe 325 (Forest) зручна міська модель і бестселер серед американських чоловіків покупців, з 5-ю системами захисту “антизлодій”. Це ідеальна сумка для автолюбителів, які навіть в машині звикли їздити без нічого, особливо її цінують за можливість взяти з собою необхідний чоловічий EDC (every day carry)-комплект.

  3 344 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Citysafe CX Сonvertible (Blush Tan)
  3 425 грн
  Pacsafe Citysafe CX Сonvertible (Blush Tan)
  (12707)

  Артикул: 20410219 Жіночий рюкзак-трансформер Pacsafe Citysafe CX Сonvertible (Blush Tan) - готовий здивувати 6 системами захисту. Але не тільки системами "антизлодій" він буде радувати, стильний зовнішній вигляд важливий не менше, а якщо цей рюкзак ще можна перетворити в стильну жіночу сумочку то він відразу виділяє господиню, бо в ньому є все що потрібно сучасній дівчині.

  3 425 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Slingsafe LX500 (Black)
  3 469 грн
  Pacsafe Slingsafe LX500 (Black)
  (12814)

  Артикул: 45330100 Міський рюкзак для ноутбука Pacsafe Slingsafe LX500 (Black) з 5-ю системами "антизлодій". Це компактний рюкзак на кожен день з можливість взяти з собою ноутбук, забезпечивши йому при цьому максимальний захист, плюс до цього в ньому знайдеться місце і для легкої куртки і для змінного взуття, а в бічні кишені зручно розмістяться парасольку і пляшка з водою.

  3 469 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Slingsafe LX350 (Gray Camo)
  3 530 грн
  Pacsafe Slingsafe LX350 (Gray Camo)
  (12806)

  Артикул: 45331802 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX350 (Gray Camo) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 6.

  3 530 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Metrosafe LS200 (Sandstone)
  3 688 грн
  Pacsafe Metrosafe LS200 (Sandstone)
  (12787)
  1 Рейтинг

  Артикул: 30420216 Сумка з системою "антизлодій" - Pacsafe Metrosafe LS200 Sandstone - компактна і ергономічна сумка через плече. Pacsafe Metrosafe LS200 - стане вам щоденним помічником в місті і подорожі. На плечовому ремені передбачена спеціальна система для можливості фіксації сумки на нерухомих предметах, це дуже зручно, коли ви в громадському місці де багато людей.

  3 688 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Slingsafe LX400 (Black)
  3 780 грн
  Pacsafe Slingsafe LX400 (Black)
  (12805)

  Артикул: 45335100 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX400 (Black) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 7.

  3 780 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Vibe 20 (Dark Berry)
  3 902 грн
  Pacsafe Vibe 20 (Dark Berry)
  (12794)

  Артикул: 60291316 Рюкзак Pacsafe Vibe 20 (Dark Berry) забезпечує 5 ступенів безпеки для всього корисного об'єму 20 літрів. Pacsafe Vibe 20 - міський рюкзак середнього (Midi) формату, кількість вільного простору і продумана секція органайзера дозволяють не переживати про брак місця.

  3 902 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Vibe 20 (Eclipse)
  3 960 грн
  Pacsafe Vibe 20 (Eclipse)
  (12793)

  Артикул: 60291623 Рюкзак Pacsafe Vibe 20 (Eclipse) забезпечує 5 ступенів безпеки для всього корисного об'єму 20 літрів. Pacsafe Vibe 20 - міський рюкзак середнього (Midi) формату, кількість вільного простору і продумана секція органайзера дозволяють не переживати про брак місця.

  3 960 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Vibe 25 (Eclipse)
  4 198 грн
  Pacsafe Vibe 25 (Eclipse)
  (12831)
  1 Рейтинг

  Артикул: 60301623 Рюкзак Pacsafe Vibe 25 (Eclipse) забезпечує 5 ступенів безпеки для всього корисного об'єму 25 літрів. Pacsafe Vibe 25 - міський рюкзак середнього (Midi) формату, кількість вільного простору і продумана секція органайзера дозволяють не переживати про брак місця.

  4 198 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Vibe 25 (Black)
  4 403 грн
  Pacsafe Vibe 25 (Black)
  (12791)
  2 Рейтинг

  Артикул: 60301100 Рюкзак Pacsafe Vibe 25 (Black) забезпечує 5 ступенів безпеки для всього корисного об'єму 25 літрів. Pacsafe Vibe 25 - міський рюкзак середнього (Midi) формату, кількість вільного простору і продумана секція органайзера дозволяють не переживати про брак місця.

  4 403 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Metrosafe LS350 (Black)
  4 425 грн
  Pacsafe Metrosafe LS350 (Black)
  (12828)
  1 Рейтинг

  Артикул: 30430100 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Metrosafe LS350 (Black) - кращий варіант для міських подорожей. У його конструкції передбачено 6 систем захисту, які піклуються про збереження рюкзака і його вмісту, але крім цього він забезпечує належний рівень комфорту з кожним кроком.

  4 425 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Metrosafe LS450 (Dark Tweed)
  4 441 грн
  Pacsafe Metrosafe LS450 (Dark Tweed)
  (12825)
  2 Рейтинг

  Артикул: 30435123 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Metrosafe LS450 (Dark Tweed) - кращий варіант для міських подорожей. У його конструкції передбачено 6 систем захисту, які піклуються про збереження рюкзака і його вмісту, але крім цього він забезпечує належний рівень комфорту з кожним кроком.

  4 441 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Vibe 25 (Forest)
  4 654 грн
  Pacsafe Vibe 25 (Forest)
  (12830)
  1 Рейтинг

  Артикул: 60301502 Рюкзак Pacsafe Vibe 25 (Forest) забезпечує 5 ступенів безпеки для всього корисного об'єму 25 літрів. Pacsafe Vibe 25 - міський рюкзак середнього (Midi) формату, кількість вільного простору і продумана секція органайзера дозволяють не переживати про брак місця.

  4 654 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Venturesafe X22 (Hawaiian Blue)
  4 695 грн
  Pacsafe Venturesafe X22 (Hawaiian Blue)
  (12832)

  Артикул: 60410616 Рюкзак на кожен день Pacsafe Venturesafe X22 (Hawaiian Blue) - це справжній сейф за Вашою спиною, з 6 системами безпеки. Рюкзак Pacsafe Venturesafe X22 буквально "нашпигований" самими технологічними фішками.

  4 695 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Metrosafe LS450 (Black)
  5 267 грн
  Pacsafe Metrosafe LS450 (Black)
  (12827)
  1 Рейтинг

  Артикул: 30435100 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Metrosafe LS450 (Black) - кращий варіант для міських подорожей. У його конструкції передбачено 6 систем захисту, які піклуються про збереження рюкзака і його вмісту, але крім цього він забезпечує належний рівень комфорту з кожним кроком.

  5 267 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Citysafe CX (Blush Tan)
  5 606 грн
  Pacsafe Citysafe CX (Blush Tan)
  (12759)
  1 Рейтинг

  Артикул: 20420219 Рюкзак для ноутбука Pacsafe Citysafe CX (Blush Tan) - відразу з 6 системами захисту, забезпечує збереження у всіх напрямках. Системи "антизлодій", не єдині його переваги, стильний зовнішній вигляд, продуманий функціонал і розширені організаційні можливості дозволяє сміливо його розглядати в надійні попутники в місті.

  5 606 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Citysafe CX (Black)
  5 726 грн
  Pacsafe Citysafe CX (Black)
  (12760)
  1 Рейтинг

  Артикул: 20420100 Рюкзак для ноутбука Pacsafe Citysafe CX (Black) - відразу з 6 системами захисту, забезпечує збереження у всіх напрямках. Системи "антизлодій", не єдині його переваги, стильний зовнішній вигляд, продуманий функціонал і розширені організаційні можливості дозволяє сміливо його розглядати в надійні попутники в місті.

  5 726 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Citysafe CX (Merlot)
  5 767 грн
  Pacsafe Citysafe CX (Merlot)
  (12761)

  Артикул: 20420319 Рюкзак для ноутбука Pacsafe Citysafe CX (Merlot) - відразу з 6 системами захисту, забезпечує збереження у всіх напрямках. Системи "антизлодій", не єдині його переваги, стильний зовнішній вигляд, продуманий функціонал і розширені організаційні можливості дозволяє сміливо його розглядати в надійні попутники в місті.

  5 767 грн
  Відсутній
  Докладніше

Ще статті про Pacsafe

Pacsafe системи захисту і патенти. Частина 3 2024-06-10 18:29:59

Pacsafe системи захисту і патенти. Частина 3

Pacsafe компанія № 1 із захисту Ваших речей, саме цій компанії

Читати докладніше
Pacsafe TravelSafe - ідея та розробка. Частина 2. 2024-06-01 19:45:55

Pacsafe TravelSafe - ідея та розробка. Частина 2.

Ідея створення першого продукту Pacsafe TravelSafe виникла у співзасновників

Читати докладніше
Pacsafe історія заснування компанії. Частина 2 2024-05-28 19:09:00

Pacsafe історія заснування компанії. Частина 2

Історія сумок і рюкзаків Pacsafe почалася з особистого досвіду Роба та Магнуса

Читати докладніше
Pacsafe Self-locking zipper-захист блискавок від розтину. 2024-02-10 20:57:13

Pacsafe Self-locking zipper-захист блискавок від розтину.

Pacsafe Self-locking zipper: система захисту від крадіжки, блискавка, що

Читати докладніше
Що подарувати чоловікові на Новий Рік? Бренди 2024 року. 2023-12-23 16:38:33

Що подарувати чоловікові на Новий Рік? Бренди 2024 року.

Вибір подарунка залежить від переваг та потреб, але сумка або рюкзак

Читати докладніше
Pacsafe Dock Lock - новий ступінь захисту від крадіжки 2021-11-09 22:21:07

Pacsafe Dock Lock - новий ступінь захисту від крадіжки

Pacsafe Dock Lock: система захисту від крадіжки, пластиковий фіксатор на

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
Анти-злодій рюкзаки та сумки XD Design, Pacsafe и Travelon 2019-10-17 23:08:19

Анти-злодій рюкзаки та сумки XD Design, Pacsafe и Travelon

Антивор рюкзаки і сумки XD Design, Pacsafe і Travelon

Читати докладніше
Pacsafe Puncture Resistant ToughZip - захист від крадіїв 2019-09-08 21:46:01

Pacsafe Puncture Resistant ToughZip - захист від крадіїв

Система захисту Pacsafe Puncture Resistant ToughZip (стійка до проколів

Читати докладніше
Розпродаж сумок та рюкзаків Pacsafe- до -30% 2019-08-09 10:28:28

Розпродаж сумок та рюкзаків Pacsafe- до -30%

Магазин ProBag спільно з компанією Pacsafe проводить розпродаж

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзак-слінг Pacsafe як безпечно носити 2019-06-04 22:16:38

Рюкзак-слінг Pacsafe як безпечно носити

Є безліч способів носити однолямочний рюкзак: через плече

Читати докладніше
Замок Pacsafe Prosafe 700 до сумок і рюкзаків Pacsafe 2019-05-28 23:43:30

Замок Pacsafe Prosafe 700 до сумок і рюкзаків Pacsafe

Компанія Pacsafe разом з магазином ProBag проводять акцію...

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
Розпродаж Pacsafe 2018-11-26 19:45:05

Розпродаж Pacsafe

Компанія Pacsafe спільно з магазином ProBag оголошує про спільну акцію "Сезонний розпродаж Pacsafe". У вас є можливість придбати рюкзаки і сумки

Читати докладніше
Pacsafe Lockable zippers 2018-10-19 23:01:03

Pacsafe Lockable zippers

Pacsafe Lockable zippers - представляет собой, специальные отверстия в бегунках/язычках для запирания на навесной замок. Это единственная

Читати докладніше
Pacsafe Secure zip tab 2018-10-19 21:41:02

Pacsafe Secure zip tab

Pacsafe Secure zip tab - петля для фіксації язичка блискавки. Запобігає навмисному або випадковому відкриттю блискавки, особливо буде

Читати докладніше
Pacsafe Vibe-антизлодій серія 2018-10-07 22:21:59

Pacsafe Vibe-антизлодій серія

Рюкзаки з системами "антизлодій" Pacsafe Vibe це серія універсальних міських рюкзаків, і до недавнього часу, це були невеликі рюкзаки об'ємом

Читати докладніше
Pacsafe Lockabout security clip 2018-10-03 22:44:34

Pacsafe Lockabout security clip

Рюкзаки Pacsafe відомі своїми системами захисту від крадіжок, так звані антизлодій-рюкзаки, вже на протязі 20 років. Компанія самостійно

Читати докладніше
Pacsafe Carrysafe Slashguard 2018-09-27 22:36:39

Pacsafe Carrysafe Slashguard

Антивор система Pacsafe Carrysafe Slashguard Straps для захисту сумок/рюкзаків від крадіжки: розрізу ременя ножем ...

Читати докладніше
Pacsafe eXomesh slashguards 2018-08-31 23:11:42

Pacsafe eXomesh slashguards

Система захисту від злодіїв - Pacsafe eXomesh slashguards - це внутрішній захисний шар з легкої металевої сітки. Ця система захисту

Читати докладніше
PacSafe RFIDsafe - захист даних 2018-08-30 22:54:04

PacSafe RFIDsafe - захист даних

PacSafe RFIDsafe - технологія захисту від крадіжки персональних даних з чіпів банківських карт. Унікальний запатентований матеріал

Читати докладніше
Pacsafe Turn & Lock security 2018-08-09 23:40:58

Pacsafe Turn & Lock security

Технологія Pacsafe Turn & Lock security hooks є карабін-кріплення, який служить відмінним захистом від злодіїв. Система дозволяє пристібати

Читати докладніше
Pacsafe - захист речей №1 2018-08-02 21:06:32

Pacsafe - захист речей №1

Коли компанія Pacsafe почала своє існування в 1998 році, нею був запущений всього один товар - дротова сітка, яка закривала верхню частину

Читати докладніше
Системі антизлодій - 20 років 2018-05-28 22:37:37

Системі антизлодій - 20 років

Сумки "антизлодій" від Pacsafe тепер допомагають захищати природу, в основі сумок використаний перероблений нейлон Econyl

Читати докладніше