Pacsafe Lockable zippers

Pacsafe Lockable zippers

Pacsafe Lockable zippers - являє собою, спеціальні отвори в бігунках / язичках для замикання на навісний замок. Це єдина технологія яка не має ексклюзивного патенту Pacsafe, і цю технологію часто, і майже повсюдно можна зустріти в дорожніх сумках / рюкзаків конкурентів - на жаль це часом єдина технологія яку використовують інші виробники для захисту від злодіїв. На відміну від Pacsafe, яка доповнює цією системою захисту свої антизлодій сумки і рюкзаки, пропонуючи до того ж кілька додаткових технологій захисту від злодіїв.

Разом з Puncture Resistant ToughZip (анти-проколавиемой блискавкою) дозволяє гарантувати захист кишень і відділень сумок / рюкзаків. Головне завдання системи "антизлодій" Pacsafe Lockable zippers tab ускладнити доступ для відкриття блискавки, особливо коли рюкзак / сумка знаходиться не під наглядом, наприклад у години в пік в транспорті або в багажному відділенні аеропорту.

Для повного захисту сумки від злодіїв, і забезпечення безпеки слід враховувати також те, що технологія Pacsafe Lockable zippers є додатковим захистом. Вона допомагає в тих випадках, коли блискавки сумки або рюкзака знаходяться не в зоні прямої видимості - наприклад за спиною. У комплексі з іншими системами "антизлодій" від Pacsafe, дозволяє поліпшити ступінь захисту під час подорожей або поїздок. Наступним етапом розвитку Pacsafe Lockable zippers -є система антизлодій захисту Pacsafe Roobar і її варіації Sport, Style і Deluxe.


 • Pacsafe Toursafe AT25
  6 427 грн
  Pacsafe Toursafe AT25

  Артикул: 50120100 Сумка для багажу Pacsafe Toursafe AT25 - створена для зручних і безпечних подорожей, вона може вмістити 73 літри корисного об'єму. Ця дорожня сумка пропонує 2 ступеня захисту: eXomesh® slashguards (вшита в тканину сталева сітка) і Puncture resistant ToughZip (стійка до проколів подвійна блискавка) що дозволяє спокійно здавати цю сумку в багаж.

  6 427 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Toursafe AT21
  8 513 грн
  Pacsafe Toursafe AT21
  1 Рейтинг

  Артикул: 50100100 Роллер Pacsafe Toursafe AT21 - створений для зручних і безпечних подорожей. Ця дорожня сумка пропонує 2 ступеня захисту: eXomesh® slashguards (вшита в тканину сталева сітка) і Puncture resistant ToughZip (стійка до проколів подвійна блискавка) що дозволяє спокійно здавати цю сумку в багаж.

  8 513 грн
 • Pacsafe Toursafe AT29
  9 595 грн
  Pacsafe Toursafe AT29

  Артикул: 50140100 Сумка для багажу Pacsafe Toursafe AT29 - створена для зручних і безпечних подорожей, вона може вмістити 73 літри корисного об'єму. Ця дорожня сумка пропонує 2 ступеня захисту: eXomesh® slashguards (вшита в тканину сталева сітка) і Puncture resistant ToughZip (стійка до проколів подвійна блискавка) що дозволяє спокійно здавати цю сумку в багаж.

  9 595 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Toursafe EXP21
  10 287 грн
  Pacsafe Toursafe EXP21

  Артикул: 50160100 Валіза для подорожей/відряджень Pacsafe Toursafe EXP21 - створена для зручних і безпечних подорожей. У своїй конструкції передбачено 4 ступеня захисту: eXomesh® slashguards (вшита в тканину сталева сітка), Puncture resistant ToughZip (стійка до проколів подвійна блискавка), Roobar ™ anti-theft lock (система замикання блискавки), Locking cable (металевий...

  10 287 грн
 • Pacsafe Toursafe EXP34
  11 995 грн
  Pacsafe Toursafe EXP34

  Артикул: 50200100 Валіза для подорожей/відряджень Pacsafe Toursafe EXP34 - створена для зручних і безпечних подорожей. У своїй конструкції передбачено 4 ступеня захисту: eXomesh® slashguards (вшита в тканину сталева сітка), Puncture resistant ToughZip (стійка до проколів подвійна блискавка), Roobar ™ anti-theft lock (система замикання блискавки), Locking cable (металевий...

  11 995 грн
  Відсутній
  Докладніше