Анти-злодій рюкзаки та сумки XD Design, Pacsafe и Travelon

Анти-злодій рюкзаки та сумки XD Design, Pacsafe и Travelon

Анти-злодій рюкзаки та сумки

Рюкзаки-антизлодій, також як і сумки із захистом від крадіжок це тренд останніх років в Україні, нехай навіть ця категорія і знаходиться в зародковому стані. Ще пару років тому в Україні ніхто і не чув про способи захисту своїх речей і вмісту, все про що доводилося чути це кишені і відділення з захистом від RFID-сканування. Наступним кроком стала поява на ринку рюкзака Bobby від XD Design, який вже успішно продавався по всьому світу, завдяки успішній компанії на Kickstarter. Хоча якщо чесно, в світі існували бренди які обрали для себе головною особливістю захист сумок рюкзаків і на цьому успішно розвивалися.
 
Зараз в спеціалізованих магазинах сумок і рюкзаків в Україні з'являються нові бренди (нові для ринку України) які пропонують більш досконалі системи і різні варіанти захисту ваших речей. Багато з магазинів представляють різні бренди, які в тій чи іншій спосіб копіюють бренд XD Design і їх найвідомішу модель рюкзак Bobby. Постійний попит і запити покупців на рюкзаки і сумки з системами "антизлодій" спонукав нас розповісти про основні компанії і розповісти про конкретні особливості, розглянути акценти і побачити відмінності.

Всього в світі на сьогоднішній момент налічується 3 компанії які виробляють сумки і рюкзаки з системами захисту від злодіїв або крадіжок. І це тільки ті які роблять це змістовно: XD Design, Pacsafe і Travelon, інші ж гравці або тільки пробують або копіюють антизлодій-системи.

XD Design.
Перша компанія про яку хотілося б сказати XD Design - їй було найпростіше, вона прийшла на хвилі успіху. І такими ж були результати. Рюкзаки Bobby як тільки з'явилися в Україні, розкуповувалися блискавично - слава, зробив свою справу. Але була й інша сторона медалі - успіх породив безліч підробок, копій і реплік (ось тут ми розповідаємо як вибрати оригінальний рюкзак XD Design Bobby). Потім було кілька невдалих моделей, які природно повинні були закріпити успіх, але моделі виявилися не дуже успішними. Подальше дії компанії, показали що ніхто не збирається далі розвивати бренд-всіх цікавили тільки гроші. Так як компанія XD Design спочатку займалася сувенірною продукцією під брендом Xindao (компанія Xindao - володіє торговими марками XD Design (сумки, рюкзаки), Swiss Peak (сумки, рюкзаки, сувеніри, електроніка), XD Eco (сувеніри)) - то і шлях розвитку був природним. Компанії що постачають сувеніри з “піднебебеної” - отримали можливість продавати рюкзаки XD Design Bobby, і в один момент в Україні з'явилося 3 дистриб'ютора. Це негативно позначилося на конкуренції, плюс до всього в Україну хлинули підробки. І як результат, то що зараз відбувається з рюкзаками XD Design не піддається логічному осмисленню. Є офіційні дистриб'ютори, є численні підробки, копії, репліки - і як результат бренд втрачає свої позиції - тим більше йому на п'яти наступає інша компанія.

Ще одним недоліком, який не стосується внутрішнього ринку України, XD Design продовжує випускати рюкзаки схожі на рюкзак Bobby, хтось скаже важко щось придумати в конструкції рюкзака, але ви подивіться на найближчого конкурента - Pacsafe. Також компанія відмовляється розвивати ідею захисних систем і технологій - як функціональної одиниці, сухі фрази і описи, не розкривають особливостей.
 
Pacsafe.
Це компанія №2 в нашій розповіді. Рюкзаки та сумки Pacsafe зараз лідер в Україні та й в усьому іншому світі (Тут детальніше про історію компанії). За більш ніж 20 років цієї компанії вдалося досягти значних результатів, яких найближчим конкурентом не під силу, навіть на хвилі успіхів на краудфандінгових платформах. За час існування ця американська компанія зуміла придумати і запатентувати свої захисні системи. Всі системи розділені на 4 види:
- Системи фіксації (Lock Down Technology).
- Система захисту від RFID-сканування (RFIDsafe Technology).
- Системи захисту блискавок і бігунків (Smart Zipper Security).
- Системи захисту від порізів і розрізів (Cut Resistant Technology)
При цьому зовнішній вигляд самої захисної системи може бути змінений в залежності від виду сумки або рюкзака. Наприклад, система замикання та фіксації бігунків Pacsafe Roobar має 3 варіанти виконання.

Pacsafe Roobar
Система захисту Pacsafe Roobar відмінність в залежності від типу сумки / рюкзака, зліва направо: Roobar Deluxe, Roobar Sport і Roobar Style.


Самих же захисних систем 14 (але їх кількість постійно змінюється), і всі вони мають своє призначення і можливості щодо захисту від тих чи інших форм крадіжок. В середньому в одному рюкзаку / сумці використовується від 3 до 6 систем захисту, для цього є логічне пояснення, багато технологій перетинаються в можливостях або схожі - багато чого залежить від типу сумки або рюкзака, і як наслідок застосовуваної технології.

Pacsafe RFIDsafe - технологія захисту від крадіжки персональних даних з чіпів банківських карт. Унікальний запатентований матеріал блокує передачу і зчитування сканерами RFID від сканування і завантаження особистої інформації та даних. Система захисту Pacsafe RFIDsafe блокує радіочастоти в діапазоні від 10 МГц до 3 ГГц, цей захисний шар побудований на основі мідно-нікелевих волокон, який завдяки сітці Farraday блокує зчитування. RFID (англ. Radio Frequency IDentification, радіочастотна ідентифікація) - спосіб автоматичної ідентифікації об'єктів, в якому за допомогою радіосигналів зчитуються або записуються дані, що зберігаються в так званих транспондерах, або RFID-мітках.

Pacsafe eXomesh slashguards є внутрішній захисний шар з легкої металевої сітки (іноді пластику). Ця система захисту призначена для захисту сумок і рюкзаків ролерів та іншої багажної поклажі від порізів, система добре себе зарекомендувала ,так як має малу вагу в порівняння з жорсткими кейсами. Металевий трос (внутрішній шар) системи неможливо порізати ножем або іншим лезами, для того щоб її зруйнувати необхідно більш серйозно інструменти, які в свою чергу вимагають більше часу.

Pacsafe Carrysafe slashguard straps - являє собою вшиті в стропу (ремінь) сталеві нитки (троси). Важливою особливістю є те що конструкція, та й сумка / рюкзак залишається такою-ж легкою, а лямки гнучкими. Ще одна важлива особливість непідготовленій людині важко помітити, цю функціональну особливість.

Pacsafe Turn & Lock security hooks - карабін-фіксатор для кріплення до нерухомих предметів. Якщо звичайні карабіни і пряжки легко відстебнути, то з цим доведеться постаратися, тим самим ввести в оману злодія і не дати вкрасти зафіксований рюкзак / сумку.

Pacsafe Lockabout security clip - являє собою 3 ступінчасту систему фіксації бігунків. Від самого простого замикання бігунків - до замикання на замок, і як наслідок - максимальний захисту для вмісту.

Pacsafe Lockable zippers - являє собою, спеціальні отвори в бігунках / язичках для замикання на навісний замок.

Pacsafe Zip Clip - фіксуємий на карабін язичок (пуллер) блискавки. Як правило має фіксоване місце для замикання, спрощена версія Roobar anti-theft lock.

Pacsafe Secure zip tab - петля для фіксації язичка блискавки. Запобігає спеціальному або випадковому відкриттю блискавки, особливо буде корисно в громадському транспорті в години пік, коли кишенькові злодії виходять на полювання.

Pacsafe Roobar - являє собою спеціальний карабін, для фіксації бігунків, як правило розташований в певному місці сумки. Замикається одним пальцем, в той час коли для розблокування доведеться докласти зусилля. Додатково може фіксуватися замком.

Pacsafe PopNLock security clip - це подальший розвиток Pacsafe Turn & Lock security hooks, являє собою захисну пряжку, яка розстібається щоб зафіксувати лямку / стропу рюкзака на нерухомому предметі. Тим самим вберегти сумку / рюкзак від крадіжки.

«Дайнема» (Dyneema) - торговий знак фірми DSM - волокно з високомолекулярного поліетилену (HPPE). Волокна Dyneema дуже слизькі, набагато міцніше нейлону, але менш пружні, більш легкоплавкі, і що важливо при поперечному розрізі дайнема в 6 ... 7 разів стійкіше нейлону. Ось чому Pacsafe так любить використовувати тасьму з волокон Dyneema в своїх сумках, рюкзаках, дафлах.

Pacsafe Puncture resistant ToughZip -це стійка до проколів подвійна блискавка, яка на відміну від блискавок інших виробників запобігає несанкціоноване розкриття сумки. Puncture resistant ToughZip витримує прокол (розкриття блискавки) ручкам і ключами.

Pacsafe Lockable, kissable zip sliders for TSA padlock - являє собою зустрічну фіксацію замком для бігунків, дозволяє в замкнутому положенні переміщати бігунки по всій довжині блискавки. Зручно використовувати якщо з якоїсь причини ви не можете мати можливість скористатися системою захисту Roobar.

Pacsafe Locking cable - металевий трос (D = 3 мм) який йде в комплекті з сумкою, використовується для фіксації сумки / багажу з нерухомими предметами.

Travelon.
І 3 кампанія це Travelon, це ще одна компанія яка робить всілякі сумки і рюкзаки з захистом від крадіжок. Вибір систем захисту і їх різноманітність досить обмежена, але все ж у компанії є стійке бачення якими мають бути системи захисту. Плюс у компанії дуже великий асортимент сумок і рюкзаків як на кожен день,  для модників і для подорожей (навіть ширший ніж у Pacsafe). Для повної чесності слід зазначити, що офіційно в Україні Travelon не представлений, а розвиток систем захисту на досить слабкому рівні, але є і перспективні розробки на які можна звернути увагу.
- Slash-Resistant Body Panels (нерозрізні стінки).
- Locking Compartments (відділення що закриваються).
- Slash-Resistant Straps (нерозрізні ремені).
- RFID Blocking Slots and Pockets (кишені із захистом від RFID-сканування).

З мінусів, які можна відзначити, то що компанія Travelon не виділяє і не акцентує увагу на системах захисту, покупцеві залишається прийняти це як є. Але з плюсів хочеться відзначити що Travelon постійно розширює асортимент і представляє все нові і нові моделі, і основний асортимент розрахований на жінок, в той час як у XD Design і Pacsafe чоловічі та unisex моделі.

Дана стаття є поглядом компанії ProBag на ситуацію з сумками / рюкзаками "антизлодій" в Україні. Ми спробували розповісти про компанії, які є лідерами на ринку і у яких вже є ім'я в сегменті сумок і рюкзаків із захистом від крадіжок.

Актуальні моделі: сумки і рюкзаки Pacsafe.

Pacsafe доступні в нашому магазині в Оплату Частинами (Приватбанк) та Покупку Частинами (Монобанк).

 • XD Design Bobby Elle (Pink)
  3 360 грн
  XD Design Bobby Elle (Pink)
  (31152)

  Артикул: P705.224 Жіночий рюкзак XD Design Bobby Elle (Pink) створений для захисту від кишенькових злодіїв. Тепер захист про збереження ваших речей "в руках" компанії XD Design, яка є лідером по забезпеченню безпеки, вона придумала і втілила в життя різні способи, які піклуються про вміст рюкзака.

  3 360 грн
 • XD Design Bobby Compact (Camouflage Blue)
  3 550 грн
  XD Design Bobby Compact (Camouflage Blue)
  (33321)

  Артикул: P705.655 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby Compact (Camouflage Blue) - ОРИГІНАЛЬНА і ОФІЦІЙНА модель із захистом від розтину і будь-яких крадіжок. Ця модель (в різних кольорах і розмірах) породила безліч послідовників, підробок і копій - але тільки оригінальний XD Design Bobby зможе захистити ваші речі від крадіжок. Цей рюкзак безумовний бестселер в 2017-2018...

  3 550 грн
 • XD Design Bobby Compact (Camouflage Green)
  3 550 грн
  XD Design Bobby Compact (Camouflage Green)
  (33320)

  Артикул: P705.657 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby Compact (Camouflage Green) - ОРИГІНАЛЬНА і ОФІЦІЙНА модель із захистом від розтину і будь-яких крадіжок. Ця модель (в різних кольорах і розмірах) породила безліч послідовників, підробок і копій - але тільки оригінальний XD Design Bobby зможе захистити ваші речі від крадіжок. Цей рюкзак безумовний бестселер в 2017-2018...

  3 550 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX350 (Denim)
  3 637 грн
  Pacsafe Slingsafe LX350 (Denim)
  (12807)

  Артикул: 45331601 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX350 (Denim) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 6.

  3 637 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX450 (Grey Camo)
  3 637 грн
  Pacsafe Slingsafe LX450 (Grey Camo)
  (12815)

  Артикул: 45320802 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Slingsafe LX450 (Grey Camo) - міська модель, з 5 системами захисту. Компактні розміри не обмежують можливості, корисного об'єму в 15 літрів буде достатньо для простих міських подорожей, а тих хто пересувається досить активно оцінять стягуючі стропи з боків рюкзака.

  3 637 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX450 (Tweed Grey)
  3 637 грн
  Pacsafe Slingsafe LX450 (Tweed Grey)
  (12817)

  Артикул: 45320112 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Slingsafe LX450 (Tweed Grey) - міська модель, з 5 системами захисту. Компактні розміри не обмежують можливості, корисного об'єму в 15 літрів буде достатньо для простих міських подорожей, а тих хто пересувається досить активно оцінять стягуючі стропи з боків рюкзака.

  3 637 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX450 (Denim)
  3 637 грн
  Pacsafe Slingsafe LX450 (Denim)
  (12816)

  Артикул: 45320601 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Slingsafe LX450 (Denim) - міська модель, з 5 системами захисту. Компактні розміри не обмежують можливості, корисного об'єму в 15 літрів буде достатньо для простих міських подорожей, а тих хто пересувається досить активно оцінять стягуючі стропи з боків рюкзака.

  3 637 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX350 (Tweed Gray)
  3 637 грн
  Pacsafe Slingsafe LX350 (Tweed Gray)
  (12809)

  Артикул: 45331112 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX350 (Tweed Gray) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 6.

  3 637 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX350 (Chili/Khaki)
  3 637 грн
  Pacsafe Slingsafe LX350 (Chili/Khaki)
  (12808)

  Артикул: 45331309 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX350 (Chili/Khaki) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 6.

  3 637 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX400 (Tweed Gray)
  4 041 грн
  Pacsafe Slingsafe LX400 (Tweed Gray)
  (12804)

  Артикул: 45335112 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX400 (Tweed Gray) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 7.

  4 041 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX500 (Grey Camo)
  4 041 грн
  Pacsafe Slingsafe LX500 (Grey Camo)
  (12811)

  Артикул: 45330802 Міський рюкзак для ноутбука Pacsafe Slingsafe LX500 (Grey Camo) з 5-ю системами "антизлодій". Це компактний рюкзак на кожен день з можливість взяти з собою ноутбук, забезпечивши йому при цьому максимальний захист, плюс до цього в ньому знайдеться місце і для легкої куртки і для змінного взуття, а в бічні кишені зручно розмістяться парасольку і пляшка з...

  4 041 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX400 (Chili/Khaki)
  4 041 грн
  Pacsafe Slingsafe LX400 (Chili/Khaki)
  (12803)

  Артикул: 45335309 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX400 (Chili/Khaki) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 7.

  4 041 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX400 (Denim)
  4 041 грн
  Pacsafe Slingsafe LX400 (Denim)
  (12802)

  Артикул: 45335601 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX400 (Denim) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 7.

  4 041 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX400 (Gray Camo)
  4 041 грн
  Pacsafe Slingsafe LX400 (Gray Camo)
  (12801)

  Артикул: 45335802 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX400 (Gray Camo) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 7.)

  4 041 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX500 (Denim)
  4 041 грн
  Pacsafe Slingsafe LX500 (Denim)
  (12812)

  Артикул: 45330601 Міський рюкзак для ноутбука Pacsafe Slingsafe LX500 (Denim) з 5-ю системами "антизлодій". Це компактний рюкзак на кожен день з можливість взяти з собою ноутбук, забезпечивши йому при цьому максимальний захист, плюс до цього в ньому знайдеться місце і для легкої куртки і для змінного взуття, а в бічні кишені зручно розмістяться парасольку і пляшка з водою.

  4 041 грн
 • Pacsafe Slingsafe LX500 (Tweed Grey)
  4 041 грн
  Pacsafe Slingsafe LX500 (Tweed Grey)
  (12813)

  Артикул: 45330112 Міський рюкзак для ноутбука Pacsafe Slingsafe LX500 (Tweed Grey) з 5-ю системами "антизлодій". Це компактний рюкзак на кожен день з можливість взяти з собою ноутбук, забезпечивши йому при цьому максимальний захист, плюс до цього в ньому знайдеться місце і для легкої куртки і для змінного взуття, а в бічні кишені зручно розмістяться парасольку і пляшка з...

  4 041 грн
 • XD Design Urban Lite (Grey)
  4 320 грн
  XD Design Urban Lite (Grey)
  (27135)

  Артикул: P705.502 Рюкзак-антизлодій XD Design Urban Lite (Grey) - міський рюкзак із захистом від крадіжок, і змінним об’ємом з 21 до 27 літрів. Конструкція зі згортатаємим верхом "а-ля" rolltop, доповнена замком з кодом, а для економії внутрішнього простору, передбачена шнурівка, в яку можна закріпити куртку, м'яч, інше.

  4 320 грн
 • XD Design Urban Lite (Black)
  4 320 грн
  XD Design Urban Lite (Black)
  (27134)

  Артикул: P705.501 Рюкзак-антизлодій XD Design Urban Lite (Black) - міський рюкзак із захистом від крадіжок, і змінним об’ємом з 21 до 27 літрів. Конструкція зі згортатаємим верхом "а-ля" rolltop, доповнена замком з кодом, а для економії внутрішнього простору, передбачена шнурівка, в яку можна закріпити куртку, м'яч, інше.

  4 320 грн
 • XD Design Urban Lite (Navy)
  4 450 грн
  XD Design Urban Lite (Navy)
  (27136)
  1 Рейтинг

  Артикул: P705.505 Рюкзак-антизлодій XD Design Urban Lite (Navy) - міський рюкзак із захистом від крадіжок, і змінним об’ємом з 21 до 27 літрів. Конструкція зі згортатаємим верхом "а-ля" rolltop, доповнена замком з кодом, а для економії внутрішнього простору, передбачена шнурівка, в яку можна закріпити куртку, м'яч, інше.

  4 450 грн
 • XD Design Urban (Grey)
  5 950 грн
  XD Design Urban (Grey)
  (27133)

  Артикул: P705.642 Рюкзак-антизлодій XD Design Urban (Grey) - міський рюкзак із захистом від крадіжок, і змінним об’ємом з 21 до 27 літрів. Конструкція зі згортатаємим верхом "а-ля" rolltop, доповнена замком з кодом, а для економії внутрішнього простору, передбачена шнурівка, в яку можна закріпити куртку, м'яч, інше.

  5 950 грн
 • Pacsafe Toursafe AT21
  10 825 грн
  Pacsafe Toursafe AT21
  (12698)
  1 Рейтинг

  Артикул: 50100100 Роллер Pacsafe Toursafe AT21 - створений для зручних і безпечних подорожей. Ця дорожня сумка пропонує 2 ступеня захисту: eXomesh® slashguards (вшита в тканину сталева сітка) і Puncture resistant ToughZip (стійка до проколів подвійна блискавка) що дозволяє спокійно здавати цю сумку в багаж.

  10 825 грн
 • Pacsafe Toursafe EXP21
  13 082 грн
  Pacsafe Toursafe EXP21
  (12701)

  Артикул: 50160100 Валіза для подорожей/відряджень Pacsafe Toursafe EXP21 - створена для зручних і безпечних подорожей. У своїй конструкції передбачено 4 ступеня захисту: eXomesh® slashguards (вшита в тканину сталева сітка), Puncture resistant ToughZip (стійка до проколів подвійна блискавка), Roobar ™ anti-theft lock (система замикання блискавки), Locking cable (металевий...

  13 082 грн
 • XD Design Bobby Raincover
  330 грн
  XD Design Bobby Raincover
  (33065)

  Артикул: P705.550 Чохол для рюкзака XD Design Bobby Raincover призначений і підходить за розмірами тільки для моделі XD Design Bobby Original. Укладається в свою кишеню і не займає багато місця, дозволяє захистити ваш улюблений рюкзак від проливного дощу (зливи), або тривалого дощу.

  330 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Original 15,6 (Red)
  2 750 грн
  XD Design Bobby Original 15,6 (Red)
  (27081)
  1 Рейтинг

  Артикул: P705.544 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby Original 15,6 (Red) - ОРИГІНАЛЬНА і ОФІЦІЙНА модель для ноутбуку 15,6, з захистом від порізіві будь-яких крадіжок. Ця модель породила безліч послідовників, підробок і копій - але тільки оригінальний XD Design Bobby Origina зможе захистити ваші речі від крадіжок. Цей рюкзак безумовний бестселер в 2017-2018 роках, багато в...

  2 750 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Original 15,6 (Grey)
  2 750 грн
  XD Design Bobby Original 15,6 (Grey)
  (27080)

  Артикул: P705.542 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby Original 15,6 (Grey) - ОРИГІНАЛЬНА і ОФІЦІЙНА модель для ноутбуку 15,6, з захистом від порізіві будь-яких крадіжок. Ця модель породила безліч послідовників, підробок і копій - але тільки оригінальний XD Design Bobby Origina зможе захистити ваші речі від крадіжок. Цей рюкзак безумовний бестселер в 2017-2018 роках, багато в...

  2 750 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Original 15,6 (Black)
  2 750 грн
  XD Design Bobby Original 15,6 (Black)
  (27079)

  Артикул: P705.541 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby Original 15,6 (Black) - ОРИГІНАЛЬНА і ОФІЦІЙНА модель для ноутбуку 15,6, з захистом від порізіві будь-яких крадіжок. Ця модель породила безліч послідовників, підробок і копій - але тільки оригінальний XD Design Bobby Origina зможе захистити ваші речі від крадіжок. Цей рюкзак безумовний бестселер в 2017-2018 роках, багато...

  2 750 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Slingsafe LX350 (Black)
  2 775 грн
  Pacsafe Slingsafe LX350 (Black)
  (12810)
  1 Рейтинг

  Артикул: 45331100 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX350 (Black) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 6.

  2 775 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Compact (Diver Blue)
  2 950 грн
  XD Design Bobby Compact (Diver Blue)
  (27085)

  Артикул: P705.535 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby Compact (Diver Blue) - ОРИГІНАЛЬНА і ОФІЦІЙНА модель із захистом від розтину і будь-яких крадіжок. Ця модель (в різних кольорах і розмірах) породила безліч послідовників, підробок і копій - але тільки оригінальний XD Design Bobby зможе захистити ваші речі від крадіжок. Цей рюкзак безумовний бестселер в 2017-2018 роках,...

  2 950 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby XL (Black)
  3 150 грн
  XD Design Bobby XL (Black)
  (31146)
  1 Рейтинг

  Артикул: P705.561 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby XL (Black) - це збільшена до 15 літрів ОРИГІНАЛЬНА і ОФІЦІЙНА модель із захистом від злодіїв. Цей рюкзак може більше, в нього поміщається 17 дюймовий ноутбук (передбачено спеціальне захищене відділення) і гарантує 100% безпеку Ваших речей, в якій би ситуації Ви не опинилися.

  3 150 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby XL (Grey)
  3 150 грн
  XD Design Bobby XL (Grey)
  (31141)

  Артикул: P705.562 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby XL (Grey) - це збільшена до 15 літрів ОРИГІНАЛЬНА і ОФІЦІЙНА модель із захистом від злодіїв. Цей рюкзак може більше, в нього поміщається 17 дюймовий ноутбук (передбачено спеціальне захищене відділення) і гарантує 100% безпеку Ваших речей, в якій би ситуації Ви не опинилися.

  3 150 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Slingsafe LX450 (Black)
  3 315 грн
  Pacsafe Slingsafe LX450 (Black)
  (12818)

  Артикул: 45320100 Рюкзак "антизлодій" Pacsafe Slingsafe LX450 (Black) - міська модель, з 5 системами захисту. Компактні розміри не обмежують можливості, корисного об'єму в 15 літрів буде достатньо для простих міських подорожей, а тих хто пересувається досить активно оцінять стягуючі стропи з боків рюкзака.

  3 315 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Elle (Black)
  3 360 грн
  XD Design Bobby Elle (Black)
  (31153)

  Артикул: P705.221 Жіночий рюкзак XD Design Bobby Elle (Black) створений для захисту від кишенькових злодіїв. Тепер захист про збереження ваших речей "в руках" компанії XD Design, яка є лідером по забезпеченню безпеки, вона придумала і втілила в життя різні способи, які піклуються про вміст рюкзака.

  3 360 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Elle (Mocha)
  3 360 грн
  XD Design Bobby Elle (Mocha)
  (31142)

  Артикул: P705.226 Жіночий рюкзак XD Design Bobby Elle (Mocha) створений для захисту від кишенькових злодіїв. Тепер захист про збереження ваших речей "в руках" компанії XD Design, яка є лідером по забезпеченню безпеки, вона придумала і втілила в життя різні способи, які піклуються про вміст рюкзака.

  3 360 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Elle (Dark Grey)
  3 360 грн
  XD Design Bobby Elle (Dark Grey)
  (23075)
  1 Рейтинг

  Артикул: P705.222 Жіночий рюкзак XD Design Bobby Elle (Dark Grey) створений для захисту від кишенькових злодіїв. Тепер захист про збереження ваших речей "в руках" компанії XD Design, яка є лідером по забезпеченню безпеки, вона придумала і втілила в життя різні способи, які піклуються про вміст рюкзака.

  3 360 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Elle (Light Grey)
  3 360 грн
  XD Design Bobby Elle (Light Grey)
  (23074)

  Артикул: P705.220 Жіночий рюкзак XD Design Bobby Elle (Light Grey) створений для захисту від кишенькових злодіїв. Тепер захист про збереження ваших речей "в руках" компанії XD Design, яка є лідером по забезпеченню безпеки, вона придумала і втілила в життя різні способи, які піклуються про вміст рюкзака.

  3 360 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Elle (Light Blue)
  3 360 грн
  XD Design Bobby Elle (Light Blue)
  (23076)

  Артикул: P705.225 Жіночий рюкзак XD Design Bobby Elle (Light Blue) створений для захисту від кишенькових злодіїв. Тепер захист про збереження ваших речей "в руках" компанії XD Design, яка є лідером по забезпеченню безпеки, вона придумала і втілила в життя різні способи, які піклуються про вміст рюкзака.

  3 360 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Elle (Jeans)
  3 360 грн
  XD Design Bobby Elle (Jeans)
  (23077)

  Артикул: P705.229 Жіночий рюкзак XD Design Bobby Elle (Jeans) створений для захисту від кишенькових злодіїв. Тепер захист про збереження ваших речей "в руках" компанії XD Design, яка є лідером по забезпеченню безпеки, вона придумала і втілила в життя різні способи, які піклуються про вміст рюкзака.

  3 360 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Cathy (Elle) Protection (Black)
  3 490 грн
  XD Design Cathy (Elle) Protection (Black)
  (31149)

  Артикул: P705.211 Рюкзак-антизлодій для дівчат XD Design Cathy (Elle) Protection (Black) - це унікальний рюкзак із захисними властивостями, створений спеціально для жінок. Крім стандартної функції "антизлодій", в рюкзаку реалізовані система захисту, яка підвищить Вашу безпеку. Рюкзак з'явився на світ під ім'ям Cathy Protection, і це його стара назва, нова назва Elle...

  3 490 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Cathy (Elle) Protection (Blue)
  3 490 грн
  XD Design Cathy (Elle) Protection (Blue)
  (27104)

  Артикул: P705.215 Рюкзак-антизлодій для дівчат XD Design Cathy (Elle) Protection (Blue) - це унікальний рюкзак із захисними властивостями, створений спеціально для жінок. Крім стандартної функції "антизлодій", в рюкзаку реалізовані система захисту, яка підвищить Вашу безпеку. Рюкзак з'явився на світ під ім'ям Cathy Protection, і це його стара назва, нова назва Elle...

  3 490 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Slingsafe LX350 (Gray Camo)
  3 530 грн
  Pacsafe Slingsafe LX350 (Gray Camo)
  (12806)

  Артикул: 45331802 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX350 (Gray Camo) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 6.

  3 530 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Compact (Mint Green)
  3 550 грн
  XD Design Bobby Compact (Mint Green)
  (27084)

  Артикул: P705.537 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby Compact (Mint Green) - ОРИГІНАЛЬНА і ОФІЦІЙНА модель із захистом від розтину і будь-яких крадіжок. Ця модель (в різних кольорах і розмірах) породила безліч послідовників, підробок і копій - але тільки оригінальний XD Design Bobby зможе захистити ваші речі від крадіжок. Цей рюкзак безумовний бестселер в 2017-2018 роках,...

  3 550 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Compact (Zebra)
  3 550 грн
  XD Design Bobby Compact (Zebra)
  (33319)
  1 Рейтинг

  Артикул: P705.651 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby Compact (Zebra) - ОРИГІНАЛЬНА і ОФІЦІЙНА модель із захистом від розтину і будь-яких крадіжок. Ця модель (в різних кольорах і розмірах) породила безліч послідовників, підробок і копій - але тільки оригінальний XD Design Bobby зможе захистити ваші речі від крадіжок. Цей рюкзак безумовний бестселер в 2017-2018 роках, багато...

  3 550 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Compact (Coralette)
  3 550 грн
  XD Design Bobby Compact (Coralette)
  (27086)
  1 Рейтинг

  Артикул: P705.534 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby Compact (Coralette) - ОРИГІНАЛЬНА і ОФІЦІЙНА модель із захистом від розтину і будь-яких крадіжок. Ця модель (в різних кольорах і розмірах) породила безліч послідовників, підробок і копій - але тільки оригінальний XD Design Bobby зможе захистити ваші речі від крадіжок. Цей рюкзак безумовний бестселер в 2017-2018 роках,...

  3 550 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Compact (Pastel Blue)
  3 550 грн
  XD Design Bobby Compact (Pastel Blue)
  (27083)
  1 Рейтинг

  Артикул: P705.530 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby Compact (Pastel Blue) - ОРИГІНАЛЬНА і ОФІЦІЙНА модель із захистом від розтину і будь-яких крадіжок. Ця модель (в різних кольорах і розмірах) породила безліч послідовників, підробок і копій - але тільки оригінальний XD Design Bobby зможе захистити ваші речі від крадіжок. Цей рюкзак безумовний бестселер в 2017-2018 роках,...

  3 550 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Compact (Primrose Yellow)
  3 550 грн
  XD Design Bobby Compact (Primrose Yellow)
  (27082)

  Артикул: P705.536 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby Compact (Primrose Yellow) - ОРИГІНАЛЬНА і ОФІЦІЙНА модель із захистом від розтину і будь-яких крадіжок. Ця модель (в різних кольорах і розмірах) породила безліч послідовників, підробок і копій - але тільки оригінальний XD Design Bobby зможе захистити ваші речі від крадіжок. Цей рюкзак безумовний бестселер в 2017-2018...

  3 550 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Slingsafe LX400 (Black)
  3 780 грн
  Pacsafe Slingsafe LX400 (Black)
  (12805)

  Артикул: 45335100 Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX400 (Black) - відмінний вибір серед універсальних моделей - рішення 2-в-1, рюкзак у якого відстібається кишеня який виконує роль сумки на плече. До того ж ця модель напхана системами безпеки, в цьому рюкзаку їх цілих 7.

  3 780 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Pro (Grey)
  5 120 грн
  XD Design Bobby Pro (Grey)
  (33070)
  1 Рейтинг

  Артикул: P705.242 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby Pro (Grey) - це нова, ОРИГІНАЛЬНА і ОФІЦІЙНА модель із захистом від крадіжок, розширена і вдосконалена версія класичного рюкзака Bobby Original. Ця старша модель рюкзак (приставка "Pro" в назві) хороша як для повсякденного життя, так і для легких подорожей. Корисний об'єм збільшений до 18 л, а внутрішній відсік можна...

  5 120 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Pro (Blue)
  5 120 грн
  XD Design Bobby Pro (Blue)
  (33069)
  1 Рейтинг

  Артикул: P705.245 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby Pro (Blue) - це нова, ОРИГІНАЛЬНА і ОФІЦІЙНА модель із захистом від крадіжок, розширена і вдосконалена версія класичного рюкзака Bobby Original. Ця старша модель рюкзак (приставка "Pro" в назві) хороша як для повсякденного життя, так і для легких подорожей. Корисний об'єм збільшений до 18 л, а внутрішній відсік можна...

  5 120 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Pro (Black)
  5 120 грн
  XD Design Bobby Pro (Black)
  (33068)

  Артикул: P705.241 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby Pro (Black) - це нова, ОРИГІНАЛЬНА і ОФІЦІЙНА модель із захистом від крадіжок, розширена і вдосконалена версія класичного рюкзака Bobby Original. Ця старша модель рюкзак (приставка "Pro" в назві) хороша як для повсякденного життя, так і для легких подорожей. Корисний об'єм збільшений до 18 л, а внутрішній відсік можна...

  5 120 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Citysafe CX (Blush Tan)
  5 606 грн
  Pacsafe Citysafe CX (Blush Tan)
  (12759)
  1 Рейтинг

  Артикул: 20420219 Рюкзак для ноутбука Pacsafe Citysafe CX (Blush Tan) - відразу з 6 системами захисту, забезпечує збереження у всіх напрямках. Системи "антизлодій", не єдині його переваги, стильний зовнішній вигляд, продуманий функціонал і розширені організаційні можливості дозволяє сміливо його розглядати в надійні попутники в місті.

  5 606 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Citysafe CX (Black)
  5 726 грн
  Pacsafe Citysafe CX (Black)
  (12760)
  1 Рейтинг

  Артикул: 20420100 Рюкзак для ноутбука Pacsafe Citysafe CX (Black) - відразу з 6 системами захисту, забезпечує збереження у всіх напрямках. Системи "антизлодій", не єдині його переваги, стильний зовнішній вигляд, продуманий функціонал і розширені організаційні можливості дозволяє сміливо його розглядати в надійні попутники в місті.

  5 726 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Citysafe CX (Merlot)
  5 767 грн
  Pacsafe Citysafe CX (Merlot)
  (12761)

  Артикул: 20420319 Рюкзак для ноутбука Pacsafe Citysafe CX (Merlot) - відразу з 6 системами захисту, забезпечує збереження у всіх напрямках. Системи "антизлодій", не єдині його переваги, стильний зовнішній вигляд, продуманий функціонал і розширені організаційні можливості дозволяє сміливо його розглядати в надійні попутники в місті.

  5 767 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Bobby Duffle (Black)
  6 650 грн
  XD Design Bobby Bobby Duffle (Black)
  (33066)
  1 Рейтинг

  Артикул: P705.271 Рюкзак-сумка XD Design Bobby Bobby Duffle (Black) стане ідеальним рішенням для міських умов і тривалих поїздок. Його корисного об'єму на 30 літрів буде достатньо для багатьох речей, серед яких є місце для 17 дюймового ноутбука і окрема вентильована кишеня для взуття. Але все-таки основною особливістю моделі є те, що вона повністю захищена від крадіжок: її...

  6 650 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • XD Design Bobby Tech (Black)
  11 200 грн
  XD Design Bobby Tech (Black)
  (33062)

  Артикул: P705.251 Рюкзак-антизлодій XD Design Bobby Tech (Black) найсучасніший і високотехнологічний міський рюкзак в світі. Його конструкція здатна здивувати наявністю сонячних батарей і бездротової зарядки. Ця модель міського рюкзака створена для людей, які ставлять собі на службу найбільш просунуті технології та сучасний дизайн. Кожна деталь тут продумана з урахуванням...

  11 200 грн
  Відсутній
  Докладніше

Ще статті про Pacsafe

Pacsafe системи захисту і патенти. Частина 3 2024-06-10 18:29:59

Pacsafe системи захисту і патенти. Частина 3

Pacsafe компанія № 1 із захисту Ваших речей, саме цій компанії

Читати докладніше
Pacsafe TravelSafe - ідея та розробка. Частина 2. 2024-06-01 19:45:55

Pacsafe TravelSafe - ідея та розробка. Частина 2.

Ідея створення першого продукту Pacsafe TravelSafe виникла у співзасновників

Читати докладніше
Pacsafe історія заснування компанії. Частина 2 2024-05-28 19:09:00

Pacsafe історія заснування компанії. Частина 2

Історія сумок і рюкзаків Pacsafe почалася з особистого досвіду Роба та Магнуса

Читати докладніше
Pacsafe Self-locking zipper-захист блискавок від розтину. 2024-02-10 20:57:13

Pacsafe Self-locking zipper-захист блискавок від розтину.

Pacsafe Self-locking zipper: система захисту від крадіжки, блискавка, що

Читати докладніше
Що подарувати чоловікові на Новий Рік? Бренди 2024 року. 2023-12-23 16:38:33

Що подарувати чоловікові на Новий Рік? Бренди 2024 року.

Вибір подарунка залежить від переваг та потреб, але сумка або рюкзак

Читати докладніше
Pacsafe Dock Lock - новий ступінь захисту від крадіжки 2021-11-09 22:21:07

Pacsafe Dock Lock - новий ступінь захисту від крадіжки

Pacsafe Dock Lock: система захисту від крадіжки, пластиковий фіксатор на

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
Анти-злодій рюкзаки та сумки XD Design, Pacsafe и Travelon 2019-10-17 23:08:19

Анти-злодій рюкзаки та сумки XD Design, Pacsafe и Travelon

Антивор рюкзаки і сумки XD Design, Pacsafe і Travelon

Читати докладніше
Pacsafe Puncture Resistant ToughZip - захист від крадіїв 2019-09-08 21:46:01

Pacsafe Puncture Resistant ToughZip - захист від крадіїв

Система захисту Pacsafe Puncture Resistant ToughZip (стійка до проколів

Читати докладніше
Розпродаж сумок та рюкзаків Pacsafe- до -30% 2019-08-09 10:28:28

Розпродаж сумок та рюкзаків Pacsafe- до -30%

Магазин ProBag спільно з компанією Pacsafe проводить розпродаж

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзак-слінг Pacsafe як безпечно носити 2019-06-04 22:16:38

Рюкзак-слінг Pacsafe як безпечно носити

Є безліч способів носити однолямочний рюкзак: через плече

Читати докладніше
Замок Pacsafe Prosafe 700 до сумок і рюкзаків Pacsafe 2019-05-28 23:43:30

Замок Pacsafe Prosafe 700 до сумок і рюкзаків Pacsafe

Компанія Pacsafe разом з магазином ProBag проводять акцію...

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
Розпродаж Pacsafe 2018-11-26 19:45:05

Розпродаж Pacsafe

Компанія Pacsafe спільно з магазином ProBag оголошує про спільну акцію "Сезонний розпродаж Pacsafe". У вас є можливість придбати рюкзаки і сумки

Читати докладніше
Pacsafe Lockable zippers 2018-10-19 23:01:03

Pacsafe Lockable zippers

Pacsafe Lockable zippers - представляет собой, специальные отверстия в бегунках/язычках для запирания на навесной замок. Это единственная

Читати докладніше
Pacsafe Secure zip tab 2018-10-19 21:41:02

Pacsafe Secure zip tab

Pacsafe Secure zip tab - петля для фіксації язичка блискавки. Запобігає навмисному або випадковому відкриттю блискавки, особливо буде

Читати докладніше
Pacsafe Vibe-антизлодій серія 2018-10-07 22:21:59

Pacsafe Vibe-антизлодій серія

Рюкзаки з системами "антизлодій" Pacsafe Vibe це серія універсальних міських рюкзаків, і до недавнього часу, це були невеликі рюкзаки об'ємом

Читати докладніше
Pacsafe Lockabout security clip 2018-10-03 22:44:34

Pacsafe Lockabout security clip

Рюкзаки Pacsafe відомі своїми системами захисту від крадіжок, так звані антизлодій-рюкзаки, вже на протязі 20 років. Компанія самостійно

Читати докладніше
Pacsafe Carrysafe Slashguard 2018-09-27 22:36:39

Pacsafe Carrysafe Slashguard

Антивор система Pacsafe Carrysafe Slashguard Straps для захисту сумок/рюкзаків від крадіжки: розрізу ременя ножем ...

Читати докладніше
Pacsafe eXomesh slashguards 2018-08-31 23:11:42

Pacsafe eXomesh slashguards

Система захисту від злодіїв - Pacsafe eXomesh slashguards - це внутрішній захисний шар з легкої металевої сітки. Ця система захисту

Читати докладніше
PacSafe RFIDsafe - захист даних 2018-08-30 22:54:04

PacSafe RFIDsafe - захист даних

PacSafe RFIDsafe - технологія захисту від крадіжки персональних даних з чіпів банківських карт. Унікальний запатентований матеріал

Читати докладніше
Pacsafe Turn & Lock security 2018-08-09 23:40:58

Pacsafe Turn & Lock security

Технологія Pacsafe Turn & Lock security hooks є карабін-кріплення, який служить відмінним захистом від злодіїв. Система дозволяє пристібати

Читати докладніше
Pacsafe - захист речей №1 2018-08-02 21:06:32

Pacsafe - захист речей №1

Коли компанія Pacsafe почала своє існування в 1998 році, нею був запущений всього один товар - дротова сітка, яка закривала верхню частину

Читати докладніше
Системі антизлодій - 20 років 2018-05-28 22:37:37

Системі антизлодій - 20 років

Сумки "антизлодій" від Pacsafe тепер допомагають захищати природу, в основі сумок використаний перероблений нейлон Econyl

Читати докладніше