Рюкзак-слінг Pacsafe як безпечно носити

Рюкзак-слінг Pacsafe як безпечно носити

Є безліч способів носити однолямочний рюкзак: через плече, спереду, навколо талії. Фасон не грає особливої ​​ролі. Можна виділити плюси і мінуси в тому чи іншому способі носіння такого рюкзака. Нижче ми наводимо чотири основні варіанти того, як носити слінг, і поговоримо про те, які з них ви могли б спробувати. Спереду, ззаду, через плече або на талії - ми так чи інакше одягнемо його на вас.

Рюкзак-слинг Pacsafe

За спиною
Носити рюкзак на спині вважається найбільш традиційним способом. І у такого рішення є свої причини. Ніщо не відволікає від міських видів під час прогулянки, якщо рюкзак знаходиться поза полем зору. При цьому руки не зайняті - це найбільш зручний варіант для перенесення однолямочного рюкзака (та й інших сумок). Такий варіант носіння рюкзака підійде під час їзди на велосипеді або бігу. Однак, якщо ви звикли стежити за своїми речами, спробуйте наступний варіант, який ідеально підходить для цього.

Рюкзак-слинг Pacsafe

Спереду
Зараз модно носити слінг спереду. Цей стиль з'явився в Нью-Йорку і розійшовся по всьому світу. З якою метою потрібно носити саме так? По-перше, таким чином у вас є швидкий доступ до речей: є можливість взяти гаманець або телефон без того, щоб знімати рюкзак. Виходить, що ви можете звільнити свої кишені і відчувати себе вільніше, розподіливши речі в сумці. Іншою важливою причиною такого розташування рюкзака є безпека. Він зручно і щільно прилягає до вашого тіла, а також знаходиться в полі зору, що ускладнює гіпотетичну крадіжку. Розкрити і поритися в ньому буде неможливо: ви обов'язково це помітите. У разі якщо ви дбаєте про безпеку, але вважаєте за краще носити рюкзак за спиною, у Pacsafe є безпечні слінги (і не тільки, а також рюкзаки, сумки) з захистом від крадіжки (с блокуванням блискавки, з яким ви будете впевнені в собі, яким би чином не наділи свій рюкзак).

Рюкзак-слинг Pacsafe

На плечі
Носити однолямочний рюкзак на плечі, ймовірно, найшвидший спосіб для того, щоб скинути ношу: немає потреби постійно застібати або розстібати рюкзак навколо себе. Тому якщо ви часто знімаєте і надягаєте рюкзак такий варіант найбільш зручний. Корисна порада для безпеки: якщо сумка зісковзує, для додаткового захисту закріпіть ремінець на нерухомої частини свого спорядження. Для далеких переходів існує слінг з ремінцем, до якого додається замок для найвищого рівня захищеності. Чудово підходить для поїздок в метро або для відпочинку з чашкою кави на жвавій вулиці.

Рюкзак-слинг Pacsafe

Навколо талії
Технічно слінг можна називати поясною сумкою, якщо носити його на талії, але деякі моделі універсальні і можна носити їх по-різному. Щоб носити однолямочний рюкзак на поясі, вони повинні бути меншого розміру. З іншого боку, такий обсяг робить рюкзак непрактичним. Спочатку слінги носили саме на поясі. Носити слінг на поясі зручно, якщо необхідно дістатися до речей, не знімаючи сумки, і так навіть комфортніше, ніж коли вона на грудях.

Яким би чином ви не носили свій слінг або рюкзак Pacsafe існує величезна безліч моделей, з яких можна вибирати. Зверніть увагу на лінійку слінгів від Pacsafe самих різних розмірів, і всі вони з фірмовими технологіями захисту від крадіжок.

 • Pacsafe Vibe 325 (Grey Camo)
  1 719 грн 2 149 грн -20%
  Pacsafe Vibe 325 (Grey Camo)
  2 Рейтинг

  Артикул: 60221802 Рюкзак-слінг Pacsafe Vibe 325 (Grey Camo) зручна міська модель і бестселер серед американських чоловіків покупців, з 5-ю системами захисту “антизлодій”. Це ідеальна сумка для автолюбителів, які навіть в машині звикли їздити без нічого, особливо її цінують за можливість взяти з собою необхідний чоловічий EDC (every day carry)-комплект.

  1 719 грн 2 149 грн -20%
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Pacsafe Vibe 325 (Black)
  1 839 грн 2 299 грн -20%
  Pacsafe Vibe 325 (Black)
  3 Рейтинг

  Артикул: 60221100 Рюкзак-слінг Pacsafe Vibe 325 (Black) зручна міська модель і бестселер серед американських чоловіків покупців, з 5-ю системами захисту “антизлодій”. Це ідеальна сумка для автолюбителів, які навіть в машині звикли їздити без нічого, особливо її цінують за можливість взяти з собою необхідний чоловічий EDC (every day carry)-комплект.

  1 839 грн 2 299 грн -20%
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Pacsafe Vibe 325 (Eclipse)
  2 191 грн 2 739 грн -20%
  Pacsafe Vibe 325 (Eclipse)
  2 Рейтинг

  Артикул: 60221623 Рюкзак-слінг Pacsafe Vibe 325 (Eclipse) зручна міська модель і бестселер серед американських чоловіків покупців, з 5-ю системами захисту “антизлодій”. Це ідеальна сумка для автолюбителів, які навіть в машині звикли їздити без нічого, особливо її цінують за можливість взяти з собою необхідний чоловічий EDC (every day carry)-комплект.

  2 191 грн 2 739 грн -20%
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Pacsafe Vibe 150 (Jet Black)
  2 658 грн
  Pacsafe Vibe 150 (Jet Black)

  Артикул: 60161130 Сумка-слінг через плече із захистом від злодіїв Pacsafe Vibe 150 (Jet Black) - компактна сумка з 5 системами захисту від крадіжок. Компактні розміри і корисний об'єм на 2,5 літра, відмінно підійде для зберігання документів, гаманця, телефону, ключів від машини, взагалі всього того що необхідно чоловікові протягом дня, щоб не забивати кишені і залишатися...

  2 658 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pacsafe Vibe 325 (Forest)
  2 836 грн
  Pacsafe Vibe 325 (Forest)
  1 Рейтинг

  Артикул: 60221502 Рюкзак-слінг Pacsafe Vibe 325 (Forest) зручна міська модель і бестселер серед американських чоловіків покупців, з 5-ю системами захисту “антизлодій”. Це ідеальна сумка для автолюбителів, які навіть в машині звикли їздити без нічого, особливо її цінують за можливість взяти з собою необхідний чоловічий EDC (every day carry)-комплект.

  2 836 грн
 • Pacsafe Stylesafe Sling (Navy)
  3 053 грн
  Pacsafe Stylesafe Sling (Navy)

  Артикул: 20605606 Жіночий рюкзак "антизлодій" Pacsafe Stylesafe Sling (Navy) з 6-ю системами захисту і можливістю за хвилину з рюкзака перетвориться в слінг. Усередині рюкзак-слінга може вміститися 10-дюймовий планшет і ще 6 літрів для чого завгодно.

  3 053 грн
 • Pacsafe Vibe 325 (Granite Melange Grey)
  3 190 грн
  Pacsafe Vibe 325 (Granite Melange Grey)

  Артикул: 60221129 Рюкзак-слінг Pacsafe Vibe 325 (Granite Melange Grey) зручна міська модель і бестселер серед американських чоловіків покупців, з 5-ю системами захисту “антизлодій”. Це ідеальна сумка для автолюбителів, які навіть в машині звикли їздити без нічого, особливо її цінують за можливість взяти з собою необхідний чоловічий EDC (every day carry)-комплект.

  3 190 грн