Osprey Arcane - універсальна серія міських рюкзаків.

Osprey Arcane - універсальна серія міських рюкзаків.

Osprey Arcane продовжує закріплювати успіх американської компанії в сегменті міських рюкзаків і сумок. Як і інші виробники Osprey бачить хороший потенціал для рюкзаків і сумок на кожен день, благо компанії з 46-ти річним досвідом є чим здивувати. Компанія один з лідерів у виробництві туристичних рюкзаків, для різних outdoor-напрямів, а також у виробництві дорожніх сумок і рюкзаків різного плану.

Основний акцент Osprey Arcane, зроблений на те що, всі моделі серії пошиті з перероблених матеріалів, при чому на 100%. А як же фурнітура запитаєте Ви, а вона вся без винятку їз металу, що дозволяє використовувати карабіни і пряжки для повторної переробки.

Osprey Arcane особливості серії:
- Еко-френдлі рюкзак, тому що виготовлений з переробленої сировини на 100%.
- Система спини Osprey AirScape для вентиляції і масажного ефекту.
- Захищене відділення для ноутбука і планшета.
- Стильна металева фурнітура.
- Карман з сітки на рюкзачній лямці для підручних документів, маски, проїзного, тощо.
- Водовідштовхувальне покриття DWR без PFC.

На додаток до нових матеріалів, Osprey планує кожен сезон пропонувати нові кольори, щоб асортимент залишався свіжим, а також відкривав нові можливості для розширення стилю. Поряд з однотонними моделями незабаром з'явиться 2-х кольорові моделі. Завдяки простому набору функцій і естетиці мінімалістичного дизайну, розширення асортименту колекцією Arcane свідчить про прагнення бренду розширювати асортимент повсякденних сумок, орієнтований на активних міських жителів.

Про Osprey.
Компанія Osprey заснована в 1974 році, базується в Кортезе, штат Колорадо, біля підніжжя гір Сан-Хуан. Osprey розробляє найефективніші і довговічні рюкзаки для походів, включаючи спеціалізовані рюкзаки для активного відпочинку, подорожей і повсякденних пригод.

Крім створення високоякісних рюкзаків, команда Osprey націлена на те, щоб стати самим прогресивним outdoor-брендом серед товарів для туризму і подорожей в світі. Від висококласних тканин і матеріалів до прогресивних угод, програм підтримки і гарантій, що продовжують термін служби продукту. Osprey застосовує воістину цілісний підхід і розглядає кожен аспект свого бізнесу, щоб від них залишалося якнайменше слідів на планеті. Прагнення Osprey до створення інноваційного, високопродуктивного і екологічно чистого спорядження відображає любов бренду до пригод, відданість природі і непохитну рішучість залишити світ кращим, ніж було до цього.

 • Osprey Arcane Laptop Sleeve 13 (Haybale Green)
  860 грн
  Osprey Arcane Laptop Sleeve 13 (Haybale Green)

  Артикул: 009.001.0051 Чохол для ноутбука Osprey Arcane Laptop Sleeve 13 (Haybale Green) - це стильний аксесуар, що ідеально підходить для вашого пристрою. Як і вся серія Osprey Arcane, цей чохол для ноутбука виготовлений з 100% перероблених тканин.

  860 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Laptop Sleeve 13 (Stonewash Black)
  860 грн
  Osprey Arcane Laptop Sleeve 13 (Stonewash Black)

  Артикул: 009.001.0050 Чохол для ноутбука Osprey Arcane Laptop Sleeve 13 (Stonewash Black) - це стильний аксесуар, що ідеально підходить для вашого пристрою. Як і вся серія Osprey Arcane, цей чохол для ноутбука виготовлений з 100% перероблених тканин.

  860 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Laptop Sleeve 15 (Stonewash Black)
  995 грн
  Osprey Arcane Laptop Sleeve 15 (Stonewash Black)

  Артикул: 009.001.0048 Чохол для ноутбука Osprey Arcane Laptop Sleeve 15 (Stonewash Black) - це стильний аксесуар, що ідеально підходить для вашого пристрою. Як і вся серія Osprey Arcane, цей чохол для ноутбука виготовлений з 100% перероблених тканин.

  995 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Laptop Sleeve 15 (Haybale Green)
  995 грн
  Osprey Arcane Laptop Sleeve 15 (Haybale Green)

  Артикул: 009.001.0049 Чохол для ноутбука Osprey Arcane Laptop Sleeve 15 (Haybale Green) - це стильний аксесуар, що ідеально підходить для вашого пристрою. Як і вся серія Osprey Arcane, цей чохол для ноутбука виготовлений з 100% перероблених тканин.

  995 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Tote Bag (Haybale Green)
  1 961 грн
  Osprey Arcane Tote Bag (Haybale Green)

  Артикул: 009.001.0098 Сумка Osprey Arcane Tote Bag (Haybale Green) багатофункціональна і містка tote-сумка. Ця сумка Arcane Tote Bag, виготовлена ​​з міцних сертифікованих перероблених тканин і розрахована на щоденне використання, її можна брати з собою повсюди.В сумці передбачене просторе основне відділення на блискавці, дві зручні ручки, м'яке відділення для ноутбука і...

  1 961 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Tote Bag (Stargazer Blue)
  1 961 грн
  Osprey Arcane Tote Bag (Stargazer Blue)

  Артикул: 009.001.0097 Сумка Osprey Arcane Tote Bag (Stargazer Blue) багатофункціональна і містка tote-сумка. Ця сумка Arcane Tote Bag, виготовлена ​​з міцних сертифікованих перероблених тканин і розрахована на щоденне використання, її можна брати з собою повсюди.В сумці передбачене просторе основне відділення на блискавці, дві зручні ручки, м'яке відділення для ноутбука і...

  1 961 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Small Day (Stonewash Black)
  2 294 грн
  Osprey Arcane Small Day (Stonewash Black)

  Артикул: 009.001.0032 Рюкзак Osprey Arcane Small Day (Stonewash Black) - міська модель на 10 літрів. Це стильний, багатофункціональний рюкзак, призначений для повсякденного активного способу життя. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу.

  2 294 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Small Day (Haybale Green)
  2 294 грн
  Osprey Arcane Small Day (Haybale Green)

  Артикул: 009.001.0036 Рюкзак Osprey Arcane Small Day (Haybale Green) - міська модель на 10 літрів. Це стильний, багатофункціональний рюкзак, призначений для повсякденного активного способу життя. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу.

  2 294 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Small Day (Stargazer Blue)
  2 294 грн
  Osprey Arcane Small Day (Stargazer Blue)

  Артикул: 009.001.0033 Рюкзак Osprey Arcane Small Day (Stargazer Blue) - міська модель на 10 літрів. Це стильний, багатофункціональний рюкзак, призначений для повсякденного активного способу життя. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу.

  2 294 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Small Day (Mud Red)
  2 294 грн
  Osprey Arcane Small Day (Mud Red)

  Артикул: 009.001.0034 Рюкзак Osprey Arcane Small Day (Mud Red) - міська модель на 10 літрів. Це стильний, багатофункціональний рюкзак, призначений для повсякденного активного способу життя. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу.

  2 294 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Large Day (Stonewash Black)
  2 590 грн
  Osprey Arcane Large Day (Stonewash Black)

  Артикул: 009.001.0027 Рюкзак Osprey Arcane Large Day (Stonewash Black) - міська модель на 20 літрів. Це стильний, багатофункціональний рюкзак, призначений для повсякденного активного способу життя. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу.

  2 590 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Large Day (Mud Red)
  2 590 грн
  Osprey Arcane Large Day (Mud Red)

  Артикул: 009.001.0029 Рюкзак Osprey Arcane Large Day (Mud Red) - міська модель на 20 літрів. Це стильний, багатофункціональний рюкзак, призначений для повсякденного активного способу життя. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу.

  2 590 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Large Day (Stargazer Blue)
  2 590 грн
  Osprey Arcane Large Day (Stargazer Blue)

  Артикул: 009.001.0028 Рюкзак Osprey Arcane Large Day (Stargazer Blue) - міська модель на 20 літрів. Це стильний, багатофункціональний рюкзак, призначений для повсякденного активного способу життя. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу.

  2 590 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Large Day (Honeybee Yellow)
  2 590 грн
  Osprey Arcane Large Day (Honeybee Yellow)

  Артикул: 009.001.0030 Рюкзак Osprey Arcane Large Day (Honeybee Yellow) - міська модель на 20 літрів. Це стильний, багатофункціональний рюкзак, призначений для повсякденного активного способу життя. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу.

  2 590 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Small Day (Lunar Grey/Haybale Green)
  2 615 грн
  Osprey Arcane Small Day (Lunar Grey/Haybale Green)

  Артикул: 009.001.0088 Рюкзак Osprey Arcane Small Day (Lunar Grey/Haybale Green) - міська модель на 10 літрів. Це стильний, багатофункціональний рюкзак, призначений для повсякденного активного способу життя. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу.

  2 615 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Tote Pack (Mud Red)
  2 885 грн
  Osprey Arcane Tote Pack (Mud Red)

  Артикул: 009.001.0042 Рюкзак-сумка Osprey Arcane Tote Pack (Mud Red) - можна носити за плечима як рюкзак і як tote-сумку. При цьому ручки від сумки ховаються в спеціальні відділення. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу. Рюкзак має корисний об'єм 20 літрів,...

  2 885 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Tote Pack (Stonewash Black)
  2 885 грн
  Osprey Arcane Tote Pack (Stonewash Black)

  Артикул: 009.001.0040 Рюкзак-сумка Osprey Arcane Tote Pack (Stonewash Black) - можна носити за плечима як рюкзак і як tote-сумку. При цьому ручки від сумки ховаються в спеціальні відділення. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу. Рюкзак має корисний об'єм 20...

  2 885 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Tote Pack (Stargazer Blue)
  2 885 грн
  Osprey Arcane Tote Pack (Stargazer Blue)

  Артикул: 009.001.0041 Рюкзак-сумка Osprey Arcane Tote Pack (Stargazer Blue) - можна носити за плечима як рюкзак і як tote-сумку. При цьому ручки від сумки ховаються в спеціальні відділення. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу. Рюкзак має корисний об'єм 20...

  2 885 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Tote Pack (Honeybee Yellow)
  2 885 грн
  Osprey Arcane Tote Pack (Honeybee Yellow)

  Артикул: 009.001.0043 Рюкзак-сумка Osprey Arcane Tote Pack (Honeybee Yellow) - можна носити за плечима як рюкзак і як tote-сумку. При цьому ручки від сумки ховаються в спеціальні відділення. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу. Рюкзак має корисний об'єм 20...

  2 885 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Tote Pack (Haybale Green)
  2 885 грн
  Osprey Arcane Tote Pack (Haybale Green)

  Артикул: 009.001.0044 Рюкзак-сумка Osprey Arcane Tote Pack (Haybale Green) - можна носити за плечима як рюкзак і як tote-сумку. При цьому ручки від сумки ховаються в спеціальні відділення. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу. Рюкзак має корисний об'єм 20...

  2 885 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Roll Top (Umber Orange/Stargazer Blue)
  2 941 грн
  Osprey Arcane Roll Top (Umber Orange/Stargazer Blue)

  Артикул: 009.001.0094 Рюкзак Osprey Arcane Roll Top (Umber Orange/Stargazer Blue) стильний урбаністичний рюкзак в форматі rolltop (згортаємий верх). Рюкзак має корисний об'єм 22 літра, чого буде достатньо для міського рюкзака. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню...

  2 941 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Roll Top (Lunar Grey/Haybale Green)
  2 941 грн
  Osprey Arcane Roll Top (Lunar Grey/Haybale Green)

  Артикул: 009.001.0095 Рюкзак Osprey Arcane Roll Top (Lunar Grey/Haybale Green) стильний урбаністичний рюкзак в форматі rolltop (згортаємий верх). Рюкзак має корисний об'єм 22 літра, чого буде достатньо для міського рюкзака. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу.

  2 941 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Roll Top (Haybale Green)
  2 941 грн
  Osprey Arcane Roll Top (Haybale Green)

  Артикул: 009.001.0093 Рюкзак Osprey Arcane Roll Top (Haybale Green) стильний урбаністичний рюкзак в форматі rolltop (згортаємий верх). Рюкзак має корисний об'єм 22 літра, чого буде достатньо для міського рюкзака. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу.

  2 941 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Roll Top (Stonewash Black)
  2 941 грн
  Osprey Arcane Roll Top (Stonewash Black)

  Артикул: 009.001.0091 Рюкзак Osprey Arcane Roll Top (Stonewash Black) стильний урбаністичний рюкзак в форматі rolltop (згортаємий верх). Рюкзак має корисний об'єм 22 літра, чого буде достатньо для міського рюкзака. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу.

  2 941 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Arcane Roll Top (Stargazer Blue)
  2 941 грн
  Osprey Arcane Roll Top (Stargazer Blue)

  Артикул: 009.001.0092 Рюкзак Osprey Arcane Roll Top (Stargazer Blue) стильний урбаністичний рюкзак в форматі rolltop (згортаємий верх). Рюкзак має корисний об'єм 22 літра, чого буде достатньо для міського рюкзака. Як і вся серія Osprey Arcane, цей рюкзак виготовлений з переробленої сировини, що позитивно позначається на ресурсах планети і турботі про навколишню природу.

  2 941 грн
  Відсутній
  Докладніше