Сумки і рюкзаки Eagle Creek - 44 роки якості

Сумки і рюкзаки Eagle Creek - 44 роки якості

Компанія Eagle Creek була заснована в 1975 році Стівом і Нона Баркер (Steve and Nona Barker) поблизу San Jacinto в Каліфорнії. Місце в якому все почалося, став магазин "Mountain People" в якому продавалися рюкзаки для походів. Сам процес виробництва був запущений на 140 квадратних метрах, в місті Солана Біч (Solana Beach, California) на самому узбережжі Тихого океану.

Сумки і рюкзаки Eagle Creek - справжня знахідка для мандрівників. Компанія багато робить щоб довести всьому світу, що вона бренд №1 в сегменті туристичних і дорожніх сумок і рюкзаків. Якщо ви шукаєте сумку або рюкзак для подорожі, то ви не пройдете мимо Eagle Creek, сумки, рюкзаки, а також всілякі дорожні органайзери зроблять Ваш відпочинок приємним і комфортним і не перетворять подорож в перевірку своєї витривалості на міцність.

З моменту заснування бренду відразу ж була обрана і основна його концепція - орієнтація саме на активний, «пригодницький» відпочинок і туризм. Компанія активно використовувала всілякі інновації та новітні досягнення сучасної науки і техніки, щоб зробити пересування любителів пригод і туризму по всьому світу, до яких належали і вони самі, максимально комфортним і приємним. І перш за все, слід було позбутися стереотипу про те, що подорож з рюкзаком або заплічній сумкою на далекі відстані незмінно призводить до болів в спині і моторошної втоми, довівши, що, навіть подорожуючи по самих віддалених куточках планети, можна користуватися при цьому усіма досягненнями цивілізації. Що ж, засновники і дизайнери бренду Eagle Creek можуть бути задоволені тим фактом, що за свою більш ніж 30-річну історію зуміли зробити життя сучасних любителів туризму і відпочинку значно простіше, цікавіше, комфортніше і веселіше.

Компанія Eagle Creek пишається:
- Гарантійної програмою Eagle Creek No Matter What, по якій покупцям гарантований ремонт або заміну, протягом терміну його служби, незалежно від причини. Найближчі для України сервісні центри в (Великобританії, Німеччини та Швейцарії).
- У 2014 році модульна система Eagle Creek EC Lync отримала нагороду «Men's Journal Gear of The Year Award».
- У 2014 році ролери (дорожні сумки) Eagle Creek ORV Trunk отримали нагороду "2014 Travel Award" від Outside Magazine.
- Мульти-форматні органайзери Eagle Creek Pack-It, вперше розроблені компанією в 1996 році і напівпрозорі органайзери Eagle Creek Pack-It Specter в 2012.
- Сумкою-рюкзаком Eagle Creek Morphus, яка є унікальним рішенням 2-в-1, представлена ​​в 2013 році.
- Сумкою-рюкзаком Eagle Creek Switchback, вперше була розроблена компанією Eagle Creek в 1996 році.
- Виробництвом по системі PVC-Free, що означає що компанія не використовує в своїх сумках і рюкзаках токсичних полімерів, що отруюють планету. До 2020 р - 99% продукції, після 2020 р -100%.
- Eagle Creek виключив з упаковки всі види пластмас, кожна упаковка містить 70% або більше відходів з вторинної сировини.
- 75% тканин сертифіковані згідно норм асоціації Bluesign.

Згадуючи Eagle Creek, слід пам'ятати що інновації, майстерність і довговічність лежать в основі стратегії і виробництва цієї компаніі. Окремої уваги заслуговує турбота про природу, Eagle Creek протягом останніх років виробляє рюкзаки і сумки з набагато більшим терміном використання і, отже, вони довше уникають утилізації. Поряд з численними сумками, рюкзаками та мішками, компанія Eagle Creek випускає також туристичний одяг і аксесуари, а також ряд додаткових аксесуарів, яке полегшують життя мандрівника і прихильника активного способу життя. Eagle Creek проводить суворі лабораторні та реальні випробування, у компанії є всі необхідні умови, щоб гарантувати, що всі рюкзаки прослужать довге життя. Завдяки повному асортименту всіляких сумок для подорожей, бренд Eagle Creek підтримує мандрівника на кожному етапі подорожі.

З виробника суто туристичного обмундирування Eagle Creek досить швидко перетворився в бренд, шанований і гаряче улюблений усіма любителями активного способу життя, продукція компанії не раз доводила відмінні результати, практичність і функціональність готових виробів, так і їх естетичні властивості. Не дивно, що безліч людей по всьому світу не перестають захоплюватися таким надзвичайним поєднанням корисності характеристик і функціональних можливостей сумок і рюкзаків від Eagle Creek.

Ще статті про Eagle Creek

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
Сумки і рюкзаки Eagle Creek - 44 роки якості 2019-08-15 23:58:39

Сумки і рюкзаки Eagle Creek - 44 роки якості

Компанія Eagle Creek була заснована в 1975 році Стівом і Нона Баркер

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Original Cube XS (Sea)
  208 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Cube XS (Sea)

  Артикул: EC041195137 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube XS (Sea) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  208 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Original Cube S (Sea)
  293 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Cube S (Sea)

  Артикул: EC041196137 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube S (Sea) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  293 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Original Cube S (Black)
  293 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Cube S (Black)

  Артикул: EC041196010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube S (Black) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  293 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Ebony)
  319 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Ebony)

  Артикул: EC041151156 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Ebony) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  319 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Original Cube XS (Black)
  320 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Cube XS (Black)

  Артикул: EC041195010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube XS (Black) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  320 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Original Cube M (Sea)
  338 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Cube M (Sea)

  Артикул: EC041197137 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube M (Sea) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  338 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Original Cube M (Black)
  338 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Cube M (Black)

  Артикул: EC041197010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube M (Black) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  338 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Ebony)
  384 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Ebony)

  Артикул: EC041156156 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Ebony) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  384 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (White)
  384 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (White)

  Артикул: EC041156002 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (White) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  384 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Blue)
  384 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Blue)

  Артикул: EC041156153 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Blue) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  384 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Ebony)
  449 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Ebony)

  Артикул: EC041152156 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Ebony) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  449 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (White)
  449 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (White)

  Артикул: EC041152002 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (White) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  449 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Green)
  449 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Green)

  Артикул: EC041152046 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Green) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  449 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Blue)
  449 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Blue)
  1 Рейтинг

  Артикул: EC041152153 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Blue) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  449 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (White)
  490 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (White)

  Артикул: EC041151002 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (White) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  490 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Blue)
  490 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Blue)

  Артикул: EC041151153 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Blue) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  490 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Green)
  490 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Green)

  Артикул: EC041151046 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Green) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  490 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Original Compression Cube Medium (Black)
  514 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Compression Cube Medium (Black)

  Артикул: EC041289010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Compression Cube Medium (Black) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. На відміну від інших моделей, ця модель має компресійну блискавку для ще більшої економії місця. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original Compression зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  514 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Green)
  590 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Green)

  Артикул: EC041156046 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Green) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  590 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder S (Green)
  644 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder S (Green)

  Артикул: EC041244046 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder S (Green) - ультралегкий пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Легко вміщує 8-12 класичних сорочок з рукавом або брюк, комплектується пакувальною панеллю, яка допомагає складати одяг і мінімізувати складки. Поміщається в більшість дорожніх сумок.

  644 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder S (Blue)
  644 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder S (Blue)

  Артикул: EC041244153 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder S (Blue) - ультралегкий пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Легко вміщує 8-12 класичних сорочок з рукавом або брюк, комплектується пакувальною панеллю, яка допомагає складати одяг і мінімізувати складки. Поміщається в більшість дорожніх сумок.

  644 грн
 • Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder S (Black)
  644 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder S (Black)

  Артикул: EC041189010 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder S (Black) пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Він володіє ще більшим ступенем стиснення завдяки інноваційним Compress Wings і більш щільному матеріалу, з якого він виготовлений.

  644 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Compression Cube Small (Green)
  690 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Compression Cube Small (Green)

  Артикул: EC041187046 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Compression Cube Small (Green) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. На відміну від інших моделей інших виробників, ця модель має компресійну блискавку для ще більшої економії місця. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер...

  690 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Compression Cube Small (Blue)
  690 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Compression Cube Small (Blue)

  Артикул: EC041187153 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Compression Cube Small (Blue) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. На відміну від інших моделей інших виробників, ця модель має компресійну блискавку для ще більшої економії місця. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер...

  690 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Original Clean Dirty Cube S (Black)
  690 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Clean Dirty Cube S (Black)

  Артикул: EC041198010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Clean Dirty Cube S (Black) дозволяє розділяти і комбінувати чисті і брудні речі в подорожі.На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original Clean Dirty зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок органайзери цієї серії краще тримають форму і краще підходять для більш щільних речей.

  690 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Original Compression Cube Small (Black)
  690 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Compression Cube Small (Black)

  Артикул: EC041288010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Compression Cube Small (Black) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. На відміну від інших моделей, ця модель має компресійну блискавку для ще більшої економії місця. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original Compression зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  690 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Clean Dirty Cube M (Green)
  709 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Clean Dirty Cube M (Green)

  Артикул: EC041336046 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Clean Dirty Cube M (Green) дозволяє розділяти і комбінувати чисті і брудні речі в подорожі. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  709 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Clean Dirty Cube M (Blue)
  709 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Clean Dirty Cube M (Blue)

  Артикул: EC041336153 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Clean Dirty Cube M (Blue) дозволяє розділяти і комбінувати чисті і брудні речі в подорожі. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  709 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder M (Black)
  709 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder M (Black)

  Артикул: EC041190010 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder M (Black) пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Він володіє ще більшим ступенем стиснення завдяки інноваційним Compress Wings і більш щільному матеріалу, з якого він виготовлений.

  709 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder M (Green)
  709 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder M (Green)

  Артикул: EC041153046 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder M (Green) - ультралегкий пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Легко вміщує 8-12 класичних сорочок з рукавом або брюк, комплектується пакувальною панеллю, яка допомагає складати одяг і мінімізувати складки. Поміщається в більшість дорожніх сумок.

  709 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder M (Blue)
  709 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder M (Blue)

  Артикул: EC041153153 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder M (Blue) - ультралегкий пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Легко вміщує 8-12 класичних сорочок з рукавом або брюк, комплектується пакувальною панеллю, яка допомагає складати одяг і мінімізувати складки. Поміщається в більшість дорожніх сумок.

  709 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Compression Cube Medium (Green)
  870 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Compression Cube Medium (Green)

  Артикул: EC041188046 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Compression Cube Medium (Green) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. На відміну від інших моделей інших виробників, ця модель має компресійну блискавку для ще більшої економії місця. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер...

  870 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Original Clean Dirty Cube M (Black)
  870 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Clean Dirty Cube M (Black)

  Артикул: EC041199010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Clean Dirty Cube M (Black) дозволяє розділяти і комбінувати чисті і брудні речі в подорожі.На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original Clean Dirty зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок органайзери цієї серії краще тримають форму і краще підходять для більш щільних речей.

  870 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Compression Cube Medium (Blue)
  870 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Compression Cube Medium (Blue)

  Артикул: EC041188153 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Compression Cube Medium (Blue) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. На відміну від інших моделей інших виробників, ця модель має компресійну блискавку для ще більшої економії місця. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер...

  870 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Clean Dirty Cube S (Green)
  970 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Clean Dirty Cube S (Green)

  Артикул: EC041337046 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Clean Dirty Cube S (Green) дозволяє розділяти і комбінувати чисті і брудні речі в подорожі. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  970 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Clean Dirty Cube S (Blue)
  970 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Clean Dirty Cube S (Blue)

  Артикул: EC041337153 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Clean Dirty Cube S (Blue) дозволяє розділяти і комбінувати чисті і брудні речі в подорожі. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  970 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder L (Black)
  1 390 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder L (Black)

  Артикул: EC041191010 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder L (Black) пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Він володіє ще більшим ступенем стиснення завдяки інноваційним Compress Wings і більш щільному матеріалу, з якого він виготовлений.

  1 390 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 45L/S (Blue)
  1 603 грн
  Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 45L/S (Blue)

  Артикул: EC020583253 Сумка для подорожі Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 45L/S (Blue) в форматі дафла, створена для перенесення спорядження, обладнання та речей. У порівнянні з іншими сумками, ця сумка-рюкзак готова здивувати малою власною вагою - всього 0,7 кг, при цьому корисного об'єму на 45 літрів. Мала вага це заслуга надміцної тканини Bi-Tech Armor Lite від Eagle Creek...

  1 603 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 45L/S (Flame)
  1 603 грн
  Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 45L/S (Flame)

  Артикул: EC020583242 Сумка для подорожі Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 45L/S (Flame) в форматі дафла, створена для перенесення спорядження, обладнання та речей. У порівнянні з іншими сумками, ця сумка-рюкзак готова здивувати малою власною вагою - всього 0,7 кг, при цьому корисного об'єму на 45 літрів. Мала вага це заслуга надміцної тканини Bi-Tech Armor Lite від Eagle Creek...

  1 603 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Wayfinder Backpack Mini (Indigo)
  1 790 грн
  Eagle Creek Wayfinder Backpack Mini (Indigo)

  Артикул: EC0A3SAW258 Рюкзак Eagle Creek Wayfinder Backpack Mini (Indigo) - маленький (12,5 л) і компактний, він ідеально підходить для поїздок на роботу або для коротких прогулянок на вихідні. Він пошитий з міцних і легких матеріалів, завдяки чому з ним буде зручно всюди. Конструкція і форма елементів рюкзака: рюкзачні лямки, подушка спинки, нагрудний ремінь створювалися так...

  1 790 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Wayfinder Backpack Mini (Black)
  1 790 грн
  Eagle Creek Wayfinder Backpack Mini (Black)

  Артикул: EC0A3SAW257 Рюкзак Eagle Creek Wayfinder Backpack Mini (Black) - маленький (12,5 л) і компактний, він ідеально підходить для поїздок на роботу або для коротких прогулянок на вихідні. Він пошитий з міцних і легких матеріалів, завдяки чому з ним буде зручно всюди. Конструкція і форма елементів рюкзака: рюкзачні лямки, подушка спинки, нагрудний ремінь створювалися так...

  1 790 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Wayfinder Backpack 20L (Indigo)
  1 813 грн
  Eagle Creek Wayfinder Backpack 20L (Indigo)

  Артикул: EC0A3SAV258 Рюкзак Eagle Creek Wayfinder Backpack 20L (Indigo) пошитий з міцних і легких матеріалів, завдяки чому його буде зручно брати з собою в будь-яку точку світу. Конструкція і форма елементів рюкзака: рюкзачні лямки, подушка спинки, нагрудний ремінь створювалися так, щоб з ним було зручно кожен день. Різноманітна колірна гамма серії Wayfinder від Eagle Creek -...

  1 813 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 45L/S (Black)
  2 290 грн
  Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 45L/S (Black)

  Артикул: EC020583010 Сумка для подорожі Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 45L/S (Black) в форматі дафла, створена для перенесення спорядження, обладнання та речей. У порівнянні з іншими сумками, ця сумка-рюкзак готова здивувати малою власною вагою - всього 0,7 кг, при цьому корисного об'єму на 45 літрів. Мала вага це заслуга надміцної тканини Bi-Tech Armor Lite від Eagle Creek...

  2 290 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Wayfinder Backpack 20L (Black)
  2 590 грн
  Eagle Creek Wayfinder Backpack 20L (Black)

  Артикул: EC0A3SAV257 Рюкзак Eagle Creek Wayfinder Backpack 20L (Black) пошитий з міцних і легких матеріалів, завдяки чому його буде зручно брати з собою в будь-яку точку світу. Конструкція і форма елементів рюкзака: рюкзачні лямки, подушка спинки, нагрудний ремінь створювалися так, щоб з ним було зручно кожен день. Різноманітна колірна гамма серії Wayfinder від Eagle Creek -...

  2 590 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Wayfinder Backpack 30L (Indigo)
  2 890 грн
  Eagle Creek Wayfinder Backpack 30L (Indigo)

  Артикул: EC0A3SAU258 Рюкзак Eagle Creek Wayfinder Backpack 30L (Indigo) пошитий з міцних і легких матеріалів, завдяки чому його буде зручно брати з собою в будь-яку точку світу. Конструкція і форма елементів рюкзака: рюкзачні лямки, подушка спинки, нагрудний ремінь створювалися так, щоб з ним було зручно кожен день. Різноманітна колірна гамма серії Wayfinder від Eagle Creek -...

  2 890 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Wayfinder Backpack 30L (Black)
  2 890 грн
  Eagle Creek Wayfinder Backpack 30L (Black)

  Артикул: EC0A3SAU257 Рюкзак Eagle Creek Wayfinder Backpack 30L (Black) пошитий з міцних і легких матеріалів, завдяки чому його буде зручно брати з собою в будь-яку точку світу. Конструкція і форма елементів рюкзака: рюкзачні лямки, подушка спинки, нагрудний ремінь створювалися так, щоб з ним було зручно кожен день. Різноманітна колірна гамма серії Wayfinder від Eagle Creek -...

  2 890 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Expanse Hauler (Stone Grey)
  3 290 грн
  Eagle Creek Expanse Hauler (Stone Grey)

  Артикул: EC0A3CWQ129 Рюкзак-сумка Eagle Creek Expanse Hauler (Stone Grey) підходить для всіляких подорожей, як всередині країни так і за кордон. З цією сумкою доступні, відразу 3 способи перенесення: як рюкзак - за рюкзачні лямки, в руці -бічні ручки з 3 сторін, на плечі - через плечовий ремінь.

  3 290 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Expanse Hauler (Black)
  3 290 грн
  Eagle Creek Expanse Hauler (Black)

  Артикул: EC0A3CWQ010 Рюкзак-сумка Eagle Creek Expanse Hauler (Black) підходить для всіляких подорожей, як всередині країни так і за кордон. З цією сумкою доступні, відразу 3 способи перенесення: як рюкзак - за рюкзачні лямки, в руці -бічні ручки з 3 сторін, на плечі - через плечовий ремінь.

  3 290 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 60L/M (Black)
  3 490 грн
  Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 60L/M (Black)

  Артикул: EC020584010 Сумка для подорожі Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 60L/M (Black) в форматі дафла, створена для перенесення спорядження, обладнання та речей. У порівнянні з іншими сумками, ця сумка-рюкзак готова здивувати малою власною вагою - всього 0,82 кг, при цьому корисного об'єму на 60 літрів. Мала вага це заслуга надміцної тканини Bi-Tech Armor Lite від Eagle Creek...

  3 490 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 60L/M (Flame)
  3 490 грн
  Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 60L/M (Flame)

  Артикул: EC020584242 Сумка для подорожі Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 60L/M (Flame) в форматі дафла, створена для перенесення спорядження, обладнання та речей. У порівнянні з іншими сумками, ця сумка-рюкзак готова здивувати малою власною вагою - всього 0,82 кг, при цьому корисного об'єму на 60 літрів. Мала вага це заслуга надміцної тканини Bi-Tech Armor Lite від Eagle Creek...

  3 490 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 60L/M (Blue)
  3 490 грн
  Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 60L/M (Blue)

  Артикул: EC020584253 Сумка для подорожі Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 60L/M (Blue) в форматі дафла, створена для перенесення спорядження, обладнання та речей. У порівнянні з іншими сумками, ця сумка-рюкзак готова здивувати малою власною вагою - всього 0,82 кг, при цьому корисного об'єму на 60 літрів. Мала вага це заслуга надміцної тканини Bi-Tech Armor Lite від Eagle Creek...

  3 490 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Wayfinder Backpack 40L (Indigo)
  3 690 грн
  Eagle Creek Wayfinder Backpack 40L (Indigo)

  Артикул: EC0A3SAT258 Рюкзак Eagle Creek Wayfinder Backpack 40L (Indigo) пошитий з міцних і легких матеріалів, завдяки чому його буде зручно брати з собою в будь-яку точку світу. Конструкція і форма елементів рюкзака: рюкзачні лямки, подушка спинки, нагрудний ремінь створювалися так, щоб з ним було зручно кожен день. Різноманітна колірна гамма серії Wayfinder від Eagle Creek -...

  3 690 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Wayfinder Backpack 40L (Black)
  3 690 грн
  Eagle Creek Wayfinder Backpack 40L (Black)

  Артикул: EC0A3SAT257 Рюкзак Eagle Creek Wayfinder Backpack 40L (Black) пошитий з міцних і легких матеріалів, завдяки чому його буде зручно брати з собою в будь-яку точку світу. Конструкція і форма елементів рюкзака: рюкзачні лямки, подушка спинки, нагрудний ремінь створювалися так, щоб з ним було зручно кожен день. Різноманітна колірна гамма серії Wayfinder від Eagle Creek -...

  3 690 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 120L/XL (Black)
  3 703 грн
  Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 120L/XL (Black)
  1 Рейтинг

  Артикул: EC020586010 Сумка для подорожі Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 120L/XL (Black) в форматі дафла, створена для перенесення спорядження, обладнання та речей. У порівнянні з іншими сумками, ця сумка-рюкзак готова здивувати малою власною вагою - всього 1,1 кг, при цьому корисного об'єму на 120 літрів. Мала вага це заслуга надміцної тканини Bi-Tech Armor Lite від Eagle...

  3 703 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 90L/L (Black)
  3 790 грн
  Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 90L/L (Black)

  Артикул: EC020585010 Сумка для подорожі Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 90L/L (Black) в форматі дафла, створена для перенесення спорядження, обладнання та речей. У порівнянні з іншими сумками, ця сумка-рюкзак готова здивувати малою власною вагою - всього 0,99 кг, при цьому корисного об'єму на 90 літрів. Мала вага це заслуга надміцної тканини Bi-Tech Armor Lite від Eagle Creek...

  3 790 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 90L/L (Flame)
  3 790 грн
  Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 90L/L (Flame)

  Артикул: EC020585242 Сумка для подорожі Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 90L/L (Flame) в форматі дафла, створена для перенесення спорядження, обладнання та речей. У порівнянні з іншими сумками, ця сумка-рюкзак готова здивувати малою власною вагою - всього 0,99 кг, при цьому корисного об'єму на 90 літрів. Мала вага це заслуга надміцної тканини Bi-Tech Armor Lite від Eagle Creek...

  3 790 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 90L/L (Blue)
  3 790 грн
  Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 90L/L (Blue)

  Артикул: EC020585253 Сумка для подорожі Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 90L/L (Blue) в форматі дафла, створена для перенесення спорядження, обладнання та речей. У порівнянні з іншими сумками, ця сумка-рюкзак готова здивувати малою власною вагою - всього 0,99 кг, при цьому корисного об'єму на 90 літрів. Мала вага це заслуга надміцної тканини Bi-Tech Armor Lite від Eagle Creek...

  3 790 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Expanse Convertible International Carry-On (Grey)
  3 843 грн
  Eagle Creek Expanse Convertible International Carry-On...

  Артикул: EC0A3CWJ129 Рюкзак на колесах Eagle Creek Expanse Convertible International Carry-On (Grey) - це ще один спосіб користуватися багажем,так як вам зручно, або так як вимагає подорож. У місті зручно котити, а там де вузькі стежки, або пересуватися потрібно швидко - стане в нагоді формат рюкзака. Ця валіза-рюкзак 2-мя колесами ідеально підійде для досвідчених...

  3 843 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Expanse Convertible International Carry-On (Black)
  3 843 грн
  Eagle Creek Expanse Convertible International Carry-On...

  Артикул: EC0A3CWJ010 Рюкзак на колесах Eagle Creek Expanse Convertible International Carry-On (Black) - це ще один спосіб користуватися багажем,так як вам зручно, або так як вимагає подорож. У місті зручно котити, а там де вузькі стежки, або пересуватися потрібно швидко - стане в нагоді формат рюкзака. Ця валіза-рюкзак 2-мя колесами ідеально підійде для досвідчених...

  3 843 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Expanse International Carry-On (Black)
  3 843 грн
  Eagle Creek Expanse International Carry-On (Black)

  Артикул: EC0A3CWK010 Валіза на колесах Eagle Creek Expanse International Carry-On (Black) - в форматі ручній поклажі (на 36 літрів), з 2-ма колесами ідеально підійде для досвідчених мандрівників, яким потрібна валіза яку вони можуть брати в салон літака. Її надміцні колеса мають протектор, що в значній мірі полегшує пересування як по гладким поверхнями так і по кам'янистій...

  3 843 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Expanse International Carry-On (Grey)
  3 843 грн
  Eagle Creek Expanse International Carry-On (Grey)

  Артикул: EC0A3CWK129 Валіза на колесах Eagle Creek Expanse International Carry-On (Grey) - в форматі ручній поклажі (на 36 літрів), з 2-ма колесами ідеально підійде для досвідчених мандрівників, яким потрібна валіза яку вони можуть брати в салон літака. Її надміцні колеса мають протектор, що в значній мірі полегшує пересування як по гладким поверхнями так і по кам'янистій...

  3 843 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Expanse AWD International Carry-On (Black)
  4 193 грн
  Eagle Creek Expanse AWD International Carry-On (Black)

  Артикул: EC0A3CWP010 Валіза на колесах Eagle Creek Expanse AWD International Carry-On (Black) - в форматі ручній поклажі (на 36 літрів), з 4-ма колесами ідеально підійде для досвідчених мандрівників, яким потрібна валіза яку вони можуть брати в салон літака.

  4 193 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Expanse AWD International Carry-On (Grey)
  4 193 грн
  Eagle Creek Expanse AWD International Carry-On (Grey)
  1 Рейтинг

  Артикул: EC0A3CWP129 Валіза на колесах Eagle Creek Expanse AWD International Carry-On (Grey) - в форматі ручній поклажі (на 36 літрів), з 4-ма колесами ідеально підійде для досвідчених мандрівників, яким потрібна валіза яку вони можуть брати в салон літака.

  4 193 грн
 • Eagle Creek Global Companion 40L (Black)
  4 263 грн
  Eagle Creek Global Companion 40L (Black)
  1 Рейтинг

  Артикул: EC0A3K64010 Рюкзак для подорожей Eagle Creek Global Companion 40L (Black) досконала модель, для будь-яких країн, для будь-яких способів подорожей і на будь-які відстані. Незалежно від того, куди ви прямуєте, Eagle Creek Global Companion 40L (Black) - цей травел-рюкзак стане ідеальним партнером в подорожі. Цей організаційний і універсальний рюкзак-трудяга забезпечує...

  4 263 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Expanse Upright 26 (Black)
  5 790 грн
  Eagle Creek Expanse Upright 26 (Black)

  Артикул: EC0A3CWD010 Валіза на колесах Eagle Creek Expanse Upright 26 (Black) на 86,5 літрів, здатна організувати і перевезти багаж сім'ї на кілька днів. Її надміцні колеса в захисному кожусі, полегшують пересування як по гладким поверхнями так і по кам'янистій бруківці або грунтовій дорозі. Блискавки що замикаються, фіксуються до центральної точки блокування, для кращого...

  5 790 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Expanse Upright 26 (Stone Grey)
  5 790 грн
  Eagle Creek Expanse Upright 26 (Stone Grey)

  Артикул: EC0A3CWD129 Валіза на колесах Eagle Creek Expanse Upright 26 (Stone Grey) на 86,5 літрів, здатна організувати і перевезти багаж сім'ї на кілька днів. Її надміцні колеса в захисному кожусі, полегшують пересування як по гладким поверхнями так і по кам'янистій бруківці або грунтовій дорозі. Блискавки що замикаються, фіксуються до центральної точки блокування, для...

  5 790 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Expanse AWD 26 (Stone Grey)
  6 599 грн
  Eagle Creek Expanse AWD 26 (Stone Grey)

  Артикул: EC0A3CWM129 Валіза на колесах Eagle Creek Expanse AWD 26 (Stone Grey) з 4-ма колесами ідеально підійде для досвідчених мандрівників. Її надміцні колеса AWD (All Wheel Drive), з можливістю обертатися в різні боки, мають протектор, що в значній мірі полегшує пересування як по гладким поверхнями так і по кам'янистій бруківці або грунтовій дорозі.

  6 599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Expanse AWD 26 (Black)
  6 599 грн
  Eagle Creek Expanse AWD 26 (Black)

  Артикул: EC0A3CWM010 Валіза на колесах Eagle Creek Expanse AWD 26 (Black) з 4-ма колесами ідеально підійде для досвідчених мандрівників. Її надміцні колеса AWD (All Wheel Drive), з можливістю обертатися в різні боки, мають протектор, що в значній мірі полегшує пересування як по гладким поверхнями так і по кам'янистій бруківці або грунтовій дорозі.

  6 599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Expanse AWD 30 (Black)
  7 599 грн
  Eagle Creek Expanse AWD 30 (Black)

  Артикул: EC0A3CWN010 Валіза на колесах Eagle Creek Expanse AWD 30 (Black) з 4-ма колесами ідеально підійде для досвідчених мандрівників. Її надміцні колеса AWD (All Wheel Drive), з можливістю обертатися в різні боки, мають протектор, що в значній мірі полегшує пересування як по гладким поверхнями так і по кам'янистій бруківці або грунтовій дорозі.

  7 599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Expanse AWD 30 (Stone Grey)
  7 599 грн
  Eagle Creek Expanse AWD 30 (Stone Grey)

  Артикул: EC0A3CWN129 Валіза на колесах Eagle Creek Expanse AWD 30 (Stone Grey) з 4-ма колесами ідеально підійде для досвідчених мандрівників. Її надміцні колеса AWD (All Wheel Drive), з можливістю обертатися в різні боки, мають протектор, що в значній мірі полегшує пересування як по гладким поверхнями так і по кам'янистій бруківці або грунтовій дорозі.

  7 599 грн
  Відсутній
  Докладніше