Fjallraven Bergshell - нова надміцна тканина.

Fjallraven Bergshell - нова надміцна тканина.

Всім добре відомо що Fjallraven багато сил і коштів вкладає в розробку тканин (особливо рюкзаки Fjallraven Kanken), саме завдяки матеріалам G-1000, про Fjallraven знають у всіх куточках земної кулі. Але не менше сил і засобів компанія вкладає в захист навколишнього середовища, в різних формах і проявах. Ось і зараз компанія зі Швеції представила нову тканину Fjallraven Bergshell, на яку покладає великі надії, так як з часом хоче замінити інші тканини на цю. Технічний прогрес уже дозволяє створювати тканини "під вимоги" - ось і Fjallraven Bergshell, стала тією тканиною яка ідеально підходить для виробництва сумок і рюкзаків. Міцна, легка, водонепроникна, тонка - це все тепер називається Fjallraven Bergshell.

Fjallraven Bergshell


Fjallraven Bergshell - це ідеальна сумочна тканина, надзвичайно міцна і повністю водонепроникна (10 000 мм водяного стовпа) завдяки покриттю з TPU. У той же час, вона відповідає високим екологічним стандартам, які переслідує Fjällräven, на 31% вона складається з переробленого нейлону (перевиробництва) і пряжі, така комбінація також дозволяє вдвічі скоротити викиди CO2.

Тканина Fjallraven Bergshell особливості:
- Дуже міцна, ідеально підходить для виробництва сумок і рюкзаків.
- Водонепроникна, вміст сумок та рюкзаків  надійно захищений.
- Посилена (армована) пласкими нитками ріп-стоп.

Кілька років тому з'явився постійний запит до Fjällräven, чому в її асортименті немає водонепроникного рюкзака. Компанія запропонувала комбінувати тканини з G -1000 HeavyDuty і дощовика, цей комплект забезпечував захист від атмосферних опадів і довговічність, необхідними для  більшості трекінгових рюкзаків. Але питання не було закрите остаточно, багатьох просто не влаштовувало таке рішення - так з'явилася Bergshell.

Fjallraven Bergshel володіє як високою стійкістю до стирання, так і високою міцністю на розрив. Це пов'язано з тим, що вона об'єднує звичайну нитку з текстурною ниткою в пласку ріпстопную конструкцію. Звичайні ріпстопние тканини, на відміну від Bergshell мають нерівну поверхню, нитки ріпстоп виступають поверху, роблячи тканину нерівною - армуючі нитки злегка підняті. Це дозволяє захищати основну тканину, так як вона знаходиться під нитками ріпстоп. А тканину Fjallraven Bergshell має рівномірне нанесення армуючих ниток. Нитки ріп-стоп в матеріалі Bergshell вплетені в основну тканину, при цьому вони мають плоску форму, що дозволяє їм не виділятися з основної тканини. Плоскі армувальні нитки мають високу міцність на розрив, але слабкі на зносостійкість. Проте, в поєднанні з повітряно-текстурованою пряжею, яка має негладку поверхню, що забезпечує більшу стійкість до стирання, але меншу міцність на розрив, створюється матеріал, який поєднує в собі найкраще з обох світів.

Fjallraven Bergshell

Завдяки цим особливим функціональним якостям Fjällräven використовує Bergshell для створення різноманітних нових рюкзаків і сумок, включаючи Fjallraven Bergtagen 38, рюкзак, розроблений спеціально для альпінізму. Рюкзак для альпінізму Fjallraven Bergtagen 38 був розроблений в ході тривалих переговорів і досліджень Swedish Mountain Guide Association і Fjällräven. Fjallraven Bergtagen має знімну дерев'яну раму, сертифіковану FSC, верхній клапан і поясний ремінь і сумісний з системами гідратації. Буде випускатися в 2 розмірах спини S/M і M/L, а також буде обладнаний петлями для кріплення льодоруба і петлями зі стропи.

Тканина Fjallraven Bergshell вже встигла отримати нагороду OutDoor Industry 2018 (Winter).

 • Fjallraven Ulvo Hip Pack Medium (Mountain Blue)
  1 700 грн
  Fjallraven Ulvo Hip Pack Medium (Mountain Blue)

  Артикул: 7323450519629 Поясна сумка Fjallraven Ulvo Hip Pack Medium (Mountain Blue) - є частиною серії High Coast, що говорить про її універсальності і практичності на кожен день. Основним матеріалом є остання розробка компанії - міцна і водонепроникна тканина Fjällräven Bergshell, яка на 31% складається з переробленого нейлону.

  1 700 грн
 • Fjallraven Ulvo Hip Pack Medium (Laurel Green)
  1 700 грн
  Fjallraven Ulvo Hip Pack Medium (Laurel Green)

  Артикул: 7323450519636 Поясна сумка Fjallraven Ulvo Hip Pack Medium (Laurel Green) - є частиною серії High Coast, що говорить про її універсальності і практичності на кожен день. Основним матеріалом є остання розробка компанії - міцна і водонепроникна тканина Fjällräven Bergshell, яка на 31% складається з переробленого нейлону.

  1 700 грн
 • Fjallraven Ulvo Hip Pack Medium (Black)
  1 700 грн
  Fjallraven Ulvo Hip Pack Medium (Black)
  1 Рейтинг

  Артикул: 7323450519612 Поясна сумка Fjallraven Ulvo Hip Pack Medium (Black) - є частиною серії High Coast, що говорить про її універсальності і практичності на кожен день. Основним матеріалом є остання розробка компанії - міцна і водонепроникна тканина Fjällräven Bergshell, яка на 31% складається з переробленого нейлону.

  1 700 грн
 • Fjallraven Ulvo Hip Pack Medium (Red Gold)
  1 700 грн
  Fjallraven Ulvo Hip Pack Medium (Red Gold)

  Артикул: 7323450519605 Поясна сумка Fjallraven Ulvo Hip Pack Medium (Red Gold) - є частиною серії High Coast, що говорить про її універсальності і практичності на кожен день. Основним матеріалом є остання розробка компанії - міцна і водонепроникна тканина Fjällräven Bergshell, яка на 31% складається з переробленого нейлону.

  1 700 грн
 • Fjallraven Ulvo Hip Pack Large (Laurel Green)
  2 377 грн
  Fjallraven Ulvo Hip Pack Large (Laurel Green)

  Артикул: 7323450488871 Поясна сумка Fjallraven Ulvo Hip Pack Large (Laurel Green) - є частиною серії High Coast, що говорить про її універсальності і практичності на кожен день. Основним матеріалом є остання розробка компанії - міцна і водонепроникна тканина Fjällräven Bergshell, яка на 31% складається з переробленого нейлону.

  2 377 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Fjallraven Ulvo Hip Pack Large (Mountain Blue)
  2 380 грн
  Fjallraven Ulvo Hip Pack Large (Mountain Blue)

  Артикул: 7323450488864 Поясна сумка Fjallraven Ulvo Hip Pack Large (Mountain Blue) - є частиною серії High Coast, що говорить про її універсальності і практичності на кожен день. Основним матеріалом є остання розробка компанії - міцна і водонепроникна тканина Fjällräven Bergshell, яка на 31% складається з переробленого нейлону.

  2 380 грн
 • Fjallraven Ulvo Hip Pack Large (Black)
  2 380 грн
  Fjallraven Ulvo Hip Pack Large (Black)

  Артикул: 7323450488857 Поясна сумка Fjallraven Ulvo Hip Pack Large (Black) - є частиною серії High Coast, що говорить про її універсальності і практичності на кожен день. Основним матеріалом є остання розробка компанії - міцна і водонепроникна тканина Fjällräven Bergshell, яка на 31% складається з переробленого нейлону.

  2 380 грн
  Відсутній
  Докладніше