Fjallraven Kanken Essentials

Fjallraven Kanken Essentials

Всім хто без розуму від Kanken, шведська компанія презентує серію різнобічних органайзерів: кейсів, пеналів, чохлів для організація всередині сумки або рюкзаків. Зустрічайте Fjallraven Kanken Essentials. Кожен аксесуар має своє призначення і кожен вирішує свою задачу. Серед розмаїття кольорів, є моделі для конкретних завдань як то захисний чохол для ноутбука, захисний чохол для планшета, тревел кейс для туалетного приладдя, сумка для їжі, а також пенал і тревел-кейс.

Як і належить для справжньої шведської якості, вся серія Kanken Essentials виготовлена ​​з максимальним запасом міцності. Всі матеріали і фурнітура тільки найвищої якості, що дозволить цим речам служити багато років і виконувати свої функції бездоганно. Всі аксесуари серії Kanken Essentials можна використовувати як окремо, тобто переносити їх в руці все вони мають закінчений зовнішній вигляд, так і в складі рюкзаків Fjallraven. Особливо сподобаються ці аксесуари до тих у кого багато дрібних речей і органайзера в сумці і кишень явно недостатньо.
Магазин ProBag з радістю допоможе укомплектувати ваші сумки і рюкзаки аксесуарами Kanken Essentials, щоб спростити і допомогти організувати кожен день.