Антимікробний iPhone-чохол

Антимікробний iPhone-чохол

Ні для кого не секрет що наші телефони в значній мірі є переносниками різних бактерій, щоб виправити ситуацію компанія Speck перша в світі застосувала в своїх чохлах для iPhone антимікробне покриття Microban - серія чохлів Speck Presidio Sport. Microban - це лідер в області вбудованого антибактеріального захисту. Популярність цього бренду можна порівняти з такими фірмами як, наприклад, Intel, GoreTex і Lycra. Microban - це надійний бренд, що забезпечує покупцям довготривалий і ефективний антибактеріальний захист виробів.

Що таке Microban антибактеріальний захист?
Технологія Microban - це вбудований антибактеріальний захист для твердих виробів, поверхонь і волокон, що забезпечує продукти додатковим рівнем захисту і запобігає зростання шкідливих мікробів, наприклад, бактерій, грибів цвілі, які викликають утворення плям, неприємного запаху і псування виробів. Технологія Microban в поєднанні з регулярним очищенням сприяє поліпшенню гігієнічних стандартів і гарантує додатковий захист під час користування. Технологія Microban - це цілеспрямований захист. Це означає, що вона працює на області, де її застосування приносить споживачеві максимальну користь.

Який принцип дії антибактеріального захисту Microban?
Захист Microban впроваджується в чохли Speck Presidio Sport в процесі його виробництва. Коли мікроби контактують з поверхнею продукту, захист Microban проникає через клітинну стінку мікроорганізмів і порушує клітинні функції, не дозволяючи їм рости і розмножуватися.

Як можна переконатися в безпечності продуктів з антибактеріальним захистом Microban?
Технологія Microban пройшла комплексну незалежну лабораторну експертизу і вже тривалий час безпечно застосовується. Технологія Microban зареєстрована в Європі відповідно до Директиви по біоцидним продуктам BPD (Biocide Product Directive), а також в США FDA (Food and Drug Administration) для всіх показань, за якими вона використовується. Активні компоненти Microban використовуються по всьому світу в самих різних областях - в медицині, промисловості, тепер і в чохлах для iPhone.

Як довго працюють антибактеріальні властивості Microban?
Захист MicrobanR впроваджується в товар в процесі його виробництва. Вона не змивається і не зношується з часом. Microban захищає товар протягом всього терміну служби.

Антимикробный iPhone-чехол

Результати тесту.
З метою підтвердження було проведено незалежне тестування c допомогою Міжнародної організації зі стандартизації, ІСО (ISO) 22196: 2007. Цей міжнародно-визнаний метод тестування використовується для вимірювання антибактеріального ефекту на оброблених частинах пластмаси та полімерів. Проведений в 2013 року тест підтвердив, що кількість шкідливих бактерій (E.coli, S.aureus, MRSA, Salmonella) на оброблених деталях продукції знижується на 99,9%.

Це графічне зображення було зроблено на основі результатів тестування в травні 2013 року і демонструє зниження вмісту бактерій (в даному випадку кишкової палички) на поверхні матеріалу. Більш точні результати тесту показані в таблиці.