Сандалі Source 30 років історії: інновацій, традицій

Сандалі Source 30 років історії: інновацій, традицій

Прагнучи об'єднати людину і природу, Source виникла як ідея Йокі Гілла (Yoram "Yoki" Gill) і Даніель Бенозіліо (Daniel Benoziliyo) і перетворилася на один із найзнакових брендів Ізраїлю. Сандалі Source, відомі на івриті як сандалії Shoresh ), - це сандалії для прогулянок та походів, які позиціонуються як взуття з «неслизькою підошвою навіть у вологих умовах» і мають запатентовану конструкцію з хрестоподібними ремінцями. Ще одним важливим напрямком компанії Source є виробництво гідрататорів, тому історія цих напрямів перетинається.

1989: першим продуктом була складна косметичка.
Новаторський на той час дизайн, розроблений Йокі та Даніель, парою, що заснувала Shoresh. Складна косметичка для подорожей вже вміщала все косметичні речі, які потрібні в подорожі або поході.

1991: Випуск перших у світі сандалів для піших прогулянок та реєстрація міжнародного патенту на дизайн ременів сандаль із X-strap Design.
З великою рішучістю та творчою енергією Source представили світові нову категорію похідних сандалів для подорожей та прогулянок на природі. Спосіб з'єднання ремінців сандалів до цього дня є унікальною перевагою і надає неповторного вигляду всім сандалям SOURCE.

1993: Презентація полімерної плівки GlassLike та технології Source Hydration, яка й досі робить Source світовим лідером у світі гідраторів.
Після тривалого процесу розробки Source стали однією з двох перших компаній, що представили для всіх нову категорію продуктів – гідратори. Сьогодні більшість велосипедистів, байкерів, бігунів і військових щодня використовують системи гідратації від Source.

1995: Переїзд із Кібуца (Kibbutz).
Коли Source переїхали в Тірат ха-Кармель, то почали з 800 квадратних метрів в 10-му будинку в комплексі Гав-Ям, і сьогодні заводи Source займають сім повних будівель і 8000 квадратних метрів у цьому індустріальному парку, що швидко зростає.

1 січня 2000 р. Сандалії Source включені до «Капсули часу Ізраїлю».
Колекція оригінальних ізраїльських продуктів та предметів повсякденного побуту запечатана в капсулі часу та похована в Національному музеї, очікуючи відкриття 100 років як історичний артефакт. Це велика честь для компанії Source.

2005: Перемога у тендері на постачання гідраторів Source для престижної морської піхоти США.
У наступні 6 років Source поставила Корпусу морської піхоти США понад півмільйона 3-літрових гідрататорів. Один гідрататор Source навіть був зображений на спині солдата морської піхоти на історичній фотографії, зробленій у Багдаді, за кілька хвилин до падіння статуї Саддама Хусейна.

2006: Перемога у тендері на постачання рюкзака та систем гідратації для ізраїльської армії.
Source виграє тендер на постачання рюкзака та систем гідратації для Армії оборони Ізраїлю відразу після другої ліванської війни. Source виграла у більш ніж 16 конкурентів і стала найбільшим постачальником рюкзака для Армії оборони Ізраїлю (IDF). Прізвисько системи гідратації Source IDF "Шлукер (Shluker)" з тих пір стало загальною назвою систем гідратації та водяних гідрататорів на івриті.

2010: Брендинг та новий логотип Source
Логотип Source протягом багатьох років еволюціонував від невеликої рукописної нашивки до першого логотипу, розробленого власником Йокі Гілом, натхненною квіткою лотоса. Логотип лотоса уособлював Шореш протягом багатьох років. У 2010 році Source вирішив, що настав час оновити брендинг до сьогоднішнього синього SOURCE. Представлений новий слоган Human.Nature, що уособлює зв'язок Source між людиною та природою. Продукція Source розроблена та створена для взаємодії з людиною та природою.

2011: Source отримує приз Green Globe
В рамках екологічної програми компанія Source встановила сонячні панелі на дахах заводських будівель у Тірат Кармель. Електроенергія продається електроенергетичної компанії, а прибуток спрямовується на соціальні проекти. Ця ініціатива, як і інші екологічні ініціативи, отримала нагороду Green Globe Award.

2014: Source отримує нагороду за соціальну та екологічну діяльність
Source пишається тим, що отримує щорічну нагороду за лідерство в соціальній та екологічній відповідальності від національної асоціації виробників.

2015: Укладання багаторічного контракту на постачання системи Virtus Soldier.
Після місяців та років оцінки, польових та лабораторних випробувань британська армія оголосила, що Source виграла тендер і отримали право на виробництво та постачання Virtus Soldier протягом 10 років. Інноваційний та революційний дизайн Soldier System робить Source світовим лідером у галузі тактичного спорядження. Це підвищує ефективність та продуктивність солдатів і рятує життя. Виробництво включає 90 заводів у 9 країнах на 3 континентах, на яких щодня виробляють систему понад 1000 осіб.

2018: Сандалії Source названо «Самим споживчим товаром в Ізраїлі»
У травні 2018 року Source здобула величезне визнання від ізраїльської аудиторії, яка обрала сандалі Source як «Найбільший ізраїльський споживчий товар» у рамках конкурсу, проведеного Міністерством економіки з нагоди 70-річчя країни. Він також був названий одним із 70 ізраїльських інноваційних товарів, що змінили світ.

2019: Святкування 30-річчя інновацій та очікувань
Source побудувала автоматизовану посівну фабрику, фабрику балістичних панелей та пластин, розробники розробили нову революційну бойову форму та нову лінійку інноваційних фляг та гідраторів для туристичного ринку. У 2019 році завод Source стане першим заводом в Ізраїлі та одним із перших у світі, який знизить викиди парникових газів до нуля. Усі залишки та сміття будуть спалені, а не викинуті на звалища. Уся енергія для заводу буде зеленою.

Магазин ProBag є офіційним авторизованим дилером Source в Україні. Це дозволяє нам запропонувати грамотну консультацію та допомогу у виборі гідраторів Source та сандали Source. ProBag представляє розширені можливості, щоб Вам було легко і просто купити сандалі Source в Україні: до Ваших послуг: Безвідсоткова Розстрочка - Оплата частинами від Приватбанку та Купівля частинами від Монобанку. Офіційне партнерство між Source та ProBag дозволяє купити сандалі Source з офіційною гарантією та належної якості.

 • Source Widepac 1.5
  1 440 грн
  Source Widepac 1.5
  (31933)

  Source Widepac 1.5 - проста та надійна питна система Source Widepac. Корисна річ в арсеналі кожного велосипеда, туриста або бігуна. Довго зберігає воду свіжою, не надає присмаку пластику, герметична, не потребує специфічного догляду. Запатентоване широке горлечко Wideslide на 100% герметичне і дозволяє легко набирати воду в питну систему як з-під крана,...

  1 440 грн
 • Source Widepac 2
  1 485 грн
  Source Widepac 2
  (30286)

  Source Widepac 2 - проста та надійна питна система Source Widepac. Корисна річ в арсеналі кожного велосипеда, туриста або бігуна. Довго зберігає воду свіжою, не надає присмаку пластику, герметична, не потребує специфічного догляду. Запатентоване широке горлечко Wideslide на 100% герметичне і дозволяє легко набирати воду в питну систему як з-під крана, так...

  1 485 грн
 • Source Widepac LP 2
  1 571 грн
  Source Widepac LP 2
  (31935)

  Source Widepac LP 2 - ергономічна питна система Source Widepac LP (Low Profile) ​​об'ємом 2 літри. Корисна річ в арсеналі кожного велосипеда, туриста або бігуна. Довго зберігає воду свіжою, не надає присмаку пластику, герметична, не потребує специфічного догляду. Зберігає плоску форму незалежно від рівня заповнення. Одна з головних особливостей питної...

  1 571 грн
 • Source Widepac 3
  1 620 грн
  Source Widepac 3
  (30285)

  Source Widepac 3 - проста та надійна питна система Source Widepac. Корисна річ в арсеналі кожного велосипеда, туриста або бігуна. Довго зберігає воду свіжою, не надає присмаку пластику, герметична, не потребує специфічного догляду. Запатентоване широке горлечко Wideslide на 100% герметичне і дозволяє легко набирати воду в питну систему як з-під крана, так...

  1 620 грн
 • Source Widepac LP 3
  1 751 грн
  Source Widepac LP 3
  (40261)

  Source Widepac LP 3 - ергономічна питна система Widepac Low Profile 3 об'ємом 3 літри від ізраїльського бренду Source, зберігає пласку форму незалежно від рівня наповнення. Основною особливістю питної системи Source Widepac LP 3 є її ергономічність. Система має пласку форму та завдяки внутрішній перегородці рівномірно розподіляє воду та залишається...

  1 751 грн
 • Source WXP LP 2L
  1 796 грн
  Source WXP LP 2L
  (40257)

  Source WXP LP 2L - гідратор, плоского виконання, зберігає свою невелику товщину навіть за повного заповнення. Оснащена відразу двома системами закривання - Widepac і Clear Tech. Завдяки системі закривання Widepac зі ковзною вставкою гідратор легко відкривається та закривається, легко наповнюється та миється. А система Clear Tech робить питну систему...

  1 796 грн
 • Source Kangaroo Collapsible Canteen 1L
  2 025 грн
  Source Kangaroo Collapsible Canteen 1L
  (87096)

  Source Kangaroo Collapsible Canteen 1L - питна система підвищеної міцності з тактичної серії Source. Дуже компактна та функціональна. Легко складається і займає мінімум місця в порожньому стані. Модель підходить для більшості туристичних та тактичних рюкзаків. Гідратор оснащений зручною системою приєднання трубки QMT, яка не дозволяє воді витікати без...

  2 025 грн
 • Source Ultimate Hydration System 3L
  2 246 грн
  Source Ultimate Hydration System 3L
  (30287)

  Source Ultimate Hydration System 3L - функціональна питна система ізраїльського виробництва SOURCE Ultimate hydration system - це результат нашого досвіду в розробці систем гідратації та інновацій: революційна система гідратації Widepac з технологією TESTFree і GrungeGuard, універсальний адаптер UTA, магнітна кліпса та багато іншого. Найбільш...

  2 246 грн
 • Source Ultimate Hydration System 2L
  2 246 грн
  Source Ultimate Hydration System 2L
  (29521)

  Source Ultimate Hydration System 2L - функціональна питна система ізраїльського виробництва SOURCE Ultimate hydration system - це результат нашого досвіду в розробці систем гідратації та інновацій: революційна система гідратації Widepac з технологією TESTFree і GrungeGuard, універсальний адаптер UTA, магнітна кліпса та багато іншого. Найбільш...

  2 246 грн
 • Source WLPS LP 3L
  2 250 грн
  Source WLPS LP 3L
  (90788)

  Source WLPS LP 3L - тактична питна система спеціально розроблена для встановлення у бронежилети, тактичні рюкзаки або навісні модулі. Перегородка в резервуарі не дає йому розширюватися при наповненні водою. Форма системи дозволяє краще використовувати вільний простір, що є важливим для рюкзаків невеликого об'єму або навісних чохлів/модулів. Для заповнення...

  2 250 грн
 • Source WXP 2L Storm Valve
  2 250 грн
  Source WXP 2L Storm Valve
  (90787)

  Source WXP 2L Storm Valve – тактична питна система. Сумісна з абсолютною більшістю тактичних рюкзаків. Конструкція WXP поєднує відразу два рішення для відкриття питної системи: Widepac та Clear Tech. Widepac™ – рухлива планка-слайдер, яка відкриває доступ до всього резервуару. Якщо потрібно промити, протерти або висушити резервуар для зберігання.

  2 250 грн
 • Source WXP 3L Upgrade Kit
  3 555 грн
  Source WXP 3L Upgrade Kit
  (90436)

  Source WXP 3L Upgrade Kit - тактична питна система, об’ємом 3 літри. Форма даної моделі питної системи була розроблена для сумісності зі стандартами спорядження типу рюкзаків та підсумків (FILBE), які використовуються в американській армії, та з більшістю стандартних рюкзаків, призначених для роботи з питними системами. Водночас резервуар питної системи є...

  3 555 грн
 • Source IDF/3 Wraptank
  3 564 грн
  Source IDF/3 Wraptank
  (90786)

  Source IDF/3 Wraptank – тактична питна система, об'ємом 3 л із захисним чохлом. Ця питна система поставляється з чохлом оливкового кольору, який призначений для додаткового захисту резервуару від механічних пошкоджень. Чохол має круглий отвір, який поєднується з отвором питної системи, і дозволяє набирати воду або насипати лід у резервуар без необхідності...

  3 564 грн
 • Source Kangaroo With Pouch 1L
  (90748)

  Source Kangaroo With Pouch 1L - це модульна розбірна система гідратації, здатна працювати там, де зазвичай не працюють системи, що встановлюються позаду. Чохол для питної системи (підсумок) виготовлений із зносостійкої та щільної тканини Cordura 500 та ізольований поліетиленовою піною, що дозволяє довше зберігати прохолодну температуру рідини.

  1 грн
 • Source ILPS 3L Armor System W/UTA
  3 060 грн
  Source ILPS 3L Armor System W/UTA
  (90535)

  Source ILPS 3L Armor System W/UTA - питна система від Source, яка підходить для носки під бронепластиною. Основна відмінність даної моделі питної системи від аналогічних полягає в спеціально підібраних розмірах резервуара, які уможливлюють інтеграцію системи в бронежилет чи її носіння безпосередньо під бронепластиною. Водночас систему можна...

  3 060 грн

Ще статті про Source

Source QMT Quick Connector швидкорозємний механізм 2024-06-02 20:08:52

Source QMT Quick Connector швидкорозємний механізм

Source QMT Quick Connect Technology це швидкорозємний запірний

Читати докладніше
Різниця клапанів гідраторів Storm Valve і Helix Bite Valve 2024-05-02 19:06:21

Різниця клапанів гідраторів Storm Valve і Helix Bite Valve

Ізраїльська компанія Source відома своїми інноваційними продуктами для активного

Читати докладніше
Source Co-Extruded Tube - трубка для гідратора 2024-04-25 19:58:01

Source Co-Extruded Tube - трубка для гідратора

Source Co-Extruded Tube це ще одна розробка компанії, яка

Читати докладніше
Сандалі Source 30 років історії: інновацій, традицій 2024-03-07 21:07:53

Сандалі Source 30 років історії: інновацій, традицій

Прагнучи об'єднати людину та природу, Source виникла як ідея Йокі Гілла

Читати докладніше
Source Taste Free-гідратори без стороннього присмаку 2023-10-18 21:34:04

Source Taste Free-гідратори без стороннього присмаку

Source (підрозділи Source Tactical Gear та Source Outdoor) як лідер у виробництві

Читати докладніше
Source Grunge Guard-антимікробне покриття 2023-08-07 20:22:57

Source Grunge Guard-антимікробне покриття

У ізраїльського виробника гідрататорів Source багато патентів та технологічних

Читати докладніше
Source Widepac – широка горловина для гідраторів 2023-07-08 10:25:11

Source Widepac – широка горловина для гідраторів

Source Widepac це технологія широкої горловини, яка замикається

Читати докладніше
Source Glass-Like-гідратори без присмаку плісняви 2023-07-07 23:37:28

Source Glass-Like-гідратори без присмаку плісняви

Світ гідрататорів ділять 3 компанії HydraPak Platypus і, звичайно ж, Source

Читати докладніше
Сандалі Source та система Source X-Strap 2023-06-08 19:55:02

Сандалі Source та система Source X-Strap

Сандалі Source брали участь у незліченних прогулянках на свіжому

Читати докладніше
Source cандаліі зручне рішення для спеки 2021-05-12 23:01:49

Source cандаліі зручне рішення для спеки

Source сандалі в яких зручно, легко і не слизько. Made in Israel

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше