Source cандаліі зручне рішення для спеки

Source cандаліі зручне рішення для спеки

Сумки Ortlieb

Сандалії Source - це один із способів зручно і легко подорожувати в місті і по кам'янистих стежках. Сандалії Source стали першими хто топтав землю приносячи своїм власникам відчуття комфорту і мінімізуючи втому в тривалих піших прогулянках. Компанія Source стала одним з основоположників, застосувала і стала використовувати термін спортивні сандалі, який об'єднав легке прогулянкове взуття та зручну підошву. Саме в підошві Source криється секрет, завдяки якому в сандалях однаково зручно на піщаному грунті, кам'янистих стежках і твердому міському асфальту.

Source сандалі

Зображення оригінального малюнка Yoki Gills сандалі Source Classic з унікальною запатентованою концепцією X-Strap


Майже 30 років тому Source представила новий продукт спільноті любителів активного відпочинку, випустивши перші в світі похідні сандалі. Унікальний дизайн сандалій Adventure, які і сьогодні продаються майже в тому ж дизайні, що і сандалі Source Classic, заклали основу для багатьох майбутніх інновацій і постійно зростаючого асортименту моделей.

Source сандалі

Продати перші сандалі Source було непросто. Власники магазинів толком не знали, що робити з незнайомим взуттям, дивувало рішення і позиціонування сандалів - як спортивна модель. Йокі Гілла і Даніель Бенозіліо (Yoki Gill і Daniel Benoziliyo), засновники Source, спробували щастя в різних магазинах і дистриб'юторів, але результати виявилися неоднозначними. Потім вони уклали угоду з Ізраїльським товариством захисту природи: кожен співробітник організації міг отримати пару сандалій зі знижкою 15%. І коли наступного тижня близько 300 робочих придбали сандалі Source, продукт почав привертати увагу, і незабаром чутки про нове взуття поширилися, як лісова пожежа. Другий літній сезон був справжнім божевіллям: власники магазинів щоранку шикувалися в чергу перед офісом Source, щоб заповнити свої вантажівки сандалями, виготовленими напередодні.

Натхненні цим успіхом, Йокі і Даніель продовжили розробку сандалій. Хоча патент X-Strap і основна концепція сандалій не змінилися в порівнянні з першою моделлю, в дизайн сандалій Source були додані інші істотні нововведення і поліпшення.

Source сандалі


Передові гумові технології.
У співпраці з доктором Деном Циммерманом, директором Інституту гуми і пластмас Техніона, компанія Source розробила підошву для сандалій. Мета полягала в розробці гумової суміші, вдвічі міцнішим, ніж автомобільна шина, яка не залишала б чорних плям на підлозі з плитки  і мала краще зчеплення з мокрими гладкими камінням. Було проведено безліч досліджень і експериментів, щоб знайти відповідний матеріал з достатнім коефіцієнтом зчеплення. Склад гумової підошви залишився незмінним до сьогоднішнього часу, так як вона була розроблена в лабораторіях Техніона за допомогою доктора Циммермана.

Тришарова підошва.
У той час як більшість сандалій на ринку було розроблено з двома підошвами, Source використовував новий підхід: три окремі шари - контактактная частина для стопи, амортизація і контакт із землею. Цей тришаровий склад дозволяє точно налаштувати такі параметри, як зчеплення, довговічність, амортизація і вага. Результатом стали сандалі Source з ідеально збалансованими характеристиками.

Устілка з контролем запаху.
Компанія Source була піонером у створенні антибактеріальної підошви, що запобігає появі неприємних запахів. Разом з доктором Патаччі з фабрики Stiga, який працює в Source з першого дня, Йокі знайшов технологічне рішення, яке майже повністю вирішує проблему: Схвалений FDA і зареєстрований EPA антимікробний агент, постійно інтегрований в верхню частину підошви сандалі. Через роки інші виробники сандалій пішли тим же шляхом.

Швидковисихаючі поліпропіленові стрічки.
Source була першою компанією, яка об'єднала поліпропіленовий текстиль з жакардовим плетінням. Коли не було знайдено жодного виробника, який міг би задовольнити ідею, задуману Йокі і Даніель, вони вирішили взяти завдання в свої руки і переконали фабрику Shiltex в кібуці Шиллера спробувати сплести поліпропіленові нитки на жакардових машинах. Протягом декількох тижнів фабрика Shiltex проводила експерименти та випробування і, нарешті, успішно створила швидковисихаючі стрічки з поліпропілену.

Ідентифікаційний номер.
Щоб домогтися максимальної прозорості та повного контролю якості у виробничому процесі, Source ставить ідентифікаційний номер під логотипом кожної сандалі. Таким чином, Source може простежити шлях кожного продукту, включаючи те, який матеріал був використаний, який співробітник працював над зшиванням, підошвою, тощо. Прагнення до максимально можливої якості на виробничій лінії дозволяє Source перевіряти і вирішувати проблеми, які можуть виникнути.

Source сандалі

Сьогодні в асортименті Source Sandals є широкий вибір сандалій для різних цілей і використання: для веселих прогулянок на свіжому повітрі і тривалих походів, для елегантних прогулянок по місту і веселих вечорів для чоловіків, жінок і дітей. Постійне прагнення до вдосконалення і розвитку призвело до розвитку безпрецедентних технологій і функцій,що роблять сандалі Source унікальними, міцними і культовими.


Актуальні моделі: сандалії Source

Сандалії Source доступні в нашому магазині в Оплату Частинами (Приватбанк) і Покупку Частинами (Монобанк).

Ще статті про Source

Source cандаліі зручне рішення для спеки 2021-05-12 23:01:49

Source cандаліі зручне рішення для спеки

Source сандалі в яких зручно, легко і не слизько. Made in Israel

Читати докладніше
Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
 • Source Crosser Kids (Jeans) 32
  1 271 грн
  Source Crosser Kids (Jeans) 32

  Артикул: 7297104322623 Source Crosser Kids (Jeans) 32 - сандалі з одношарової системою строп. Завдяки застосуванню одного шару строп, сандалі швидко сохнуть, тому їх можна сміливо рекомендувати для водних видів спорту, трекінгу та прогулянок по каньйону і іншим "мокрим" місцях. Внутрішня частина підошви навіть в мокрому стані надійно утримує ступню і не ковзає.

  1 271 грн
 • Source Crosser Kids (Jeans) 28
  1 271 грн
  Source Crosser Kids (Jeans) 28

  Артикул: 7297104322685 Source Crosser Kids (Jeans) 28 - сандалі з одношарової системою строп. Завдяки застосуванню одного шару строп, сандалі швидко сохнуть, тому їх можна сміливо рекомендувати для водних видів спорту, трекінгу та прогулянок по каньйону і іншим "мокрим" місцях. Внутрішня частина підошви навіть в мокрому стані надійно утримує ступню і не ковзає.

  1 271 грн
 • Source Crosser Kids (Jeans) 29
  1 271 грн
  Source Crosser Kids (Jeans) 29

  Артикул: 7297210432292 Source Crosser Kids (Jeans) 29 - сандалі з одношарової системою строп. Завдяки застосуванню одного шару строп, сандалі швидко сохнуть, тому їх можна сміливо рекомендувати для водних видів спорту, трекінгу та прогулянок по каньйону і іншим "мокрим" місцях. Внутрішня частина підошви навіть в мокрому стані надійно утримує ступню і не ковзає.

  1 271 грн
 • Source Crosser Kids (Jeans) 34
  1 271 грн
  Source Crosser Kids (Jeans) 34

  Артикул: 7297104322647 Source Crosser Kids (Jeans) 34 - сандалі з одношарової системою строп. Завдяки застосуванню одного шару строп, сандалі швидко сохнуть, тому їх можна сміливо рекомендувати для водних видів спорту, трекінгу та прогулянок по каньйону і іншим "мокрим" місцях. Внутрішня частина підошви навіть в мокрому стані надійно утримує ступню і не ковзає.

  1 271 грн
 • Source Crosser Kids (Jeans) 31
  1 271 грн
  Source Crosser Kids (Jeans) 31

  Артикул: 7297104322616 Source Crosser Kids (Jeans) 31 - сандалі з одношарової системою строп. Завдяки застосуванню одного шару строп, сандалі швидко сохнуть, тому їх можна сміливо рекомендувати для водних видів спорту, трекінгу та прогулянок по каньйону і іншим "мокрим" місцях. Внутрішня частина підошви навіть в мокрому стані надійно утримує ступню і не ковзає.

  1 271 грн
 • Source Crosser Kids (Jeans) 30
  1 271 грн
  Source Crosser Kids (Jeans) 30

  Артикул: 7297104322609 Source Crosser Kids (Jeans) 30 - сандалі з одношарової системою строп. Завдяки застосуванню одного шару строп, сандалі швидко сохнуть, тому їх можна сміливо рекомендувати для водних видів спорту, трекінгу та прогулянок по каньйону і іншим "мокрим" місцях. Внутрішня частина підошви навіть в мокрому стані надійно утримує ступню і не ковзає.

  1 271 грн
 • SOURCE Urban Kids 101093BX.30
  1 386 грн
  SOURCE Urban Kids 101093BX.30

  Артикул: 7297210050328 Сандалии Urban Kids Цвет: Purple/Pink Размер: 30

  1 386 грн
 • Source Classic Kids (Tatoo Red) 28
  1 485 грн
  Source Classic Kids (Tatoo Red) 28

  Артикул: 7297210119087 Source Classic Kids (Tatoo Red) 28 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 485 грн
 • Source Classic Kids (Tatoo Red) 33
  1 485 грн
  Source Classic Kids (Tatoo Red) 33

  Артикул: 7297210119032 Source Classic Kids (Tatoo Red) 33 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 485 грн
 • Source Classic Kids (Tatoo Red) 35
  1 485 грн
  Source Classic Kids (Tatoo Red) 35

  Артикул: 7297210119056 Source Classic Kids (Tatoo Red) 35- класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 485 грн
 • Source Classic Kids (Pink Green Plaid) 33
  1 485 грн
  Source Classic Kids (Pink Green Plaid) 33

  Артикул: 7297210801074 Source Classic Kids (Pink Green Plaid) 33 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і...

  1 485 грн
 • Source Classic Kids (Jeans) 34
  1 485 грн
  Source Classic Kids (Jeans) 34

  Артикул: 7297210013750 Source Classic Kids (Jeans) 34 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 485 грн
 • Source Classic Kids (Jeans) 29
  1 485 грн
  Source Classic Kids (Jeans) 29

  Артикул: 7297210013705 Source Classic Kids (Jeans) 29 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 485 грн
 • Source Classic Kids (Pink Green Plaid) 35
  1 485 грн
  Source Classic Kids (Pink Green Plaid) 35

  Артикул: 7297210801098 Source Classic Kids (Pink Green Plaid) 35 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і...

  1 485 грн
 • Source Classic Kids (Drops) 29
  1 485 грн
  Source Classic Kids (Drops) 29

  Артикул: 7297210012296 Source Classic Kids (Drops) 29 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 485 грн
 • Source Classic Kids (Pink Green Plaid) 31
  1 485 грн
  Source Classic Kids (Pink Green Plaid) 31

  Артикул: 7297210801296 Source Classic Kids (Pink Green Plaid) 31 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і...

  1 485 грн
 • Source Classic Kids (Tatoo Red) 32
  1 485 грн
  Source Classic Kids (Tatoo Red) 32

  Артикул: 7297210119025 Source Classic Kids (Tatoo Red) 32 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 485 грн
 • Source Classic Kids (Jeans) 27
  1 485 грн
  Source Classic Kids (Jeans) 27

  Артикул: 7297210013682 Source Classic Kids (Jeans) 27 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 485 грн
 • Source Classic Kids (Pink Green Plaid) 30
  1 485 грн
  Source Classic Kids (Pink Green Plaid) 30

  Артикул: 7297210801043 Source Classic Kids (Pink Green Plaid) 30 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і...

  1 485 грн
 • Source Classic Kids (KD Blue) 35
  1 485 грн
  Source Classic Kids (KD Blue) 35

  Артикул: 7297210009357 Source Classic Kids (KD Blue) 35 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 485 грн
 • Source Urban Men (Black) 46
  1 815 грн
  Source Urban Men (Black) 46

  Артикул: 7297210399786 Source Urban Men (Black) 46 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Source Urban Men (Grey/Orange) 47
  1 815 грн
  Source Urban Men (Grey/Orange) 47

  Артикул: 7297210115942 Source Urban Men (Grey/Orange) 47 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Men (Black) 47
  1 815 грн
  Source Urban Men (Black) 47

  Артикул: 7297210399984 Source Urban Men (Black) 47 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Men (Ocean/Gray) 47
  1 815 грн
  Source Urban Men (Ocean/Gray) 47

  Артикул: 7297210403841 Source Urban Men (Ocean/Gray) 47 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Womens (Orange/Turquoise) 42
  1 815 грн
  Source Urban Womens (Orange/Turquoise) 42

  Артикул: 7297210901965 Source Urban Womens (Orange/Turquoise) 42 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Men (Ocean/Gray) 41
  1 815 грн
  Source Urban Men (Ocean/Gray) 41

  Артикул: 7297210403346 Source Urban Men (Ocean/Gray) 41 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 37
  1 815 грн
  Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 37

  Артикул: 7297210410641 Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 37 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Men (Black) 41
  1 815 грн
  Source Urban Men (Black) 41

  Артикул: 7297210360113 Source Urban Men (Black) 41 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Womens (Orange/Turquoise) 38
  1 815 грн
  Source Urban Womens (Orange/Turquoise) 38

  Артикул: 7297210900616 Source Urban Womens (Orange/Turquoise) 38 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Womens (Orange/Turquoise) 41
  1 815 грн
  Source Urban Womens (Orange/Turquoise) 41

  Артикул: 7297210901330 Source Urban Womens (Orange/Turquoise) 41 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Womens (Orange/Grey) 39
  1 815 грн
  Source Urban Womens (Orange/Grey) 39

  Артикул: 7297210907981 Source Urban Womens (Orange/Grey) 39 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Womens (Orange/Grey) 40
  1 815 грн
  Source Urban Womens (Orange/Grey) 40

  Артикул: 7297210910219 Source Urban Womens (Orange/Grey) 40 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Womens (Orange/Turquoise) 36
  1 815 грн
  Source Urban Womens (Orange/Turquoise) 36

  Артикул: 7297210900265 Source Urban Womens (Orange/Turquoise) 36 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Womens (Orange/Grey) 37
  1 815 грн
  Source Urban Womens (Orange/Grey) 37

  Артикул: 7297210903310 Source Urban Womens (Orange/Grey) 37 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Womens (Orange/Grey) 38
  1 815 грн
  Source Urban Womens (Orange/Grey) 38

  Артикул: 7297210907684 Source Urban Womens (Orange/Grey) 38 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Womens (Orange/Turquoise) 37
  1 815 грн
  Source Urban Womens (Orange/Turquoise) 37

  Артикул: 7297210900326 Source Urban Womens (Orange/Turquoise) 37 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 41
  1 815 грн
  Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 41

  Артикул: 7297210411006 Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 41 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 38
  1 815 грн
  Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 38

  Артикул: 7297210410771 Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 38 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Men (Ocean/Gray) 43
  1 815 грн
  Source Urban Men (Ocean/Gray) 43

  Артикул: 7297210403544 Source Urban Men (Ocean/Gray) 43 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Men (Grey/Orange) 40
  1 815 грн
  Source Urban Men (Grey/Orange) 40

  Артикул: 7297210113818 Source Urban Men (Grey/Orange) 40 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Men (Brown/Green) 47
  1 815 грн
  Source Urban Men (Brown/Green) 47

  Артикул: 7297210402042 Source Urban Men (Brown/Green) 47 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 39
  1 815 грн
  Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 39

  Артикул: 7297210410900 Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 39 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 40
  1 815 грн
  Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 40

  Артикул: 7297210410979 Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 40 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Womens (Orange/Grey) 36
  1 815 грн
  Source Urban Womens (Orange/Grey) 36

  Артикул: 7297210902047 Source Urban Womens (Orange/Grey) 36 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Men (Ocean/Gray) 42
  1 815 грн
  Source Urban Men (Ocean/Gray) 42

  Артикул: 7297210403445 Source Urban Men (Ocean/Gray) 42 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Men (Grey/Orange) 41
  1 815 грн
  Source Urban Men (Grey/Orange) 41

  Артикул: 7297210114280 Source Urban Men (Grey/Orange) 41 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 36
  1 815 грн
  Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 36

  Артикул: 7297210410566 Source Urban Womens (Ocean/Turquoise) 36 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Men (Black) 40
  1 815 грн
  Source Urban Men (Black) 40

  Артикул: 7297210350312 Source Urban Men (Black) 40 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Men (Ocean/Gray) 46
  1 815 грн
  Source Urban Men (Ocean/Gray) 46

  Артикул: 7297210403759 Source Urban Men (Ocean/Gray) 46 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Men (Grey/Orange) 44
  1 815 грн
  Source Urban Men (Grey/Orange) 44

  Артикул: 7297210115348 Source Urban Men (Grey/Orange) 44 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Men (Ocean/Gray) 44
  1 815 грн
  Source Urban Men (Ocean/Gray) 44

  Артикул: 7297210403643 Source Urban Men (Ocean/Gray) 44 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Men (Black) 42
  1 815 грн
  Source Urban Men (Black) 42

  Артикул: 7297210360212 Source Urban Men (Black) 42 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Source Urban Men (Grey/Orange) 45
  1 815 грн
  Source Urban Men (Grey/Orange) 45

  Артикул: 7297210115416 Source Urban Men (Grey/Orange) 45 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Urban Men (Ocean/Gray) 45
  1 815 грн
  Source Urban Men (Ocean/Gray) 45

  Артикул: 7297210403704 Source Urban Men (Ocean/Gray) 45 - міська модель сандалів, призначена в першу чергу для повсякденного використання. Виконана на базі бестселера - сандалі Source Classic. Від свого прототипу відрізняється більш легкою підошвою і яскравими кольорами. Основні переваги моделі - стильний дизайн, простота, висока надійність і мінімальна вага.

  1 815 грн
 • Source Classic Womens (Oriental Pink) 37
  1 993 грн
  Source Classic Womens (Oriental Pink) 37

  Артикул: 7297210318107 Source Classic Womens (Oriental Pink) 37 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
 • Source Classic Womens (Dream) 39
  1 993 грн
  Source Classic Womens (Dream) 39

  Артикул: 7297210013989 Source Classic Womens (Dream) 39 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Oriental Brown/Red) 40
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Oriental Brown/Red) 40

  Артикул: 7297210313089 Source Classic Mens (Oriental Brown/Red) 40 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і...

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Triangles Blue) 41
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Triangles Blue) 41

  Артикул: 7297210294111 Source Classic Mens (Triangles Blue) 41 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Greek) 40
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Greek) 40

  Артикул: 7297210013408 Source Classic Mens (Greek) 40 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 993 грн
 • Source Classic Womens (Oriental Pink) 38
  1 993 грн
  Source Classic Womens (Oriental Pink) 38

  Артикул: 7297210319289 Source Classic Womens (Oriental Pink) 38 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Indian) 44
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Indian) 44

  Артикул: 7297210014443 Source Classic Mens (Indian) 44 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Indian) 42
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Indian) 42

  Артикул: 7297210014429 Source Classic Mens (Indian) 42 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 993 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Source Classic Mens (Oriental Brown/Red) 46
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Oriental Brown/Red) 46

  Артикул: 7297210317032 Source Classic Mens (Oriental Brown/Red) 46 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і...

  1 993 грн
 • Source Classic Womens (Oriental Turquoise) 42
  1 993 грн
  Source Classic Womens (Oriental Turquoise) 42

  Артикул: 7297210914040 Source Classic Womens (Oriental Turquoise) 42 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і...

  1 993 грн
 • Source Classic Womens (Blur Blue) 36
  1 993 грн
  Source Classic Womens (Blur Blue) 36

  Артикул: 7297210330147 Source Classic Womens (Blur Blue) 36 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Greek) 44
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Greek) 44

  Артикул: 7297210013446 Source Classic Mens (Greek) 44 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 993 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Source Classic Womens (Oriental Pink) 36
  1 993 грн
  Source Classic Womens (Oriental Pink) 36

  Артикул: 7297210318039 Source Classic Womens (Oriental Pink) 36 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
 • Source Classic Womens (Tribal Red) 38
  1 993 грн
  Source Classic Womens (Tribal Red) 38

  Артикул: 7297210416384 Source Classic Womens (Tribal Red) 38 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
 • Source Classic Womens (Oriental Pink) 40
  1 993 грн
  Source Classic Womens (Oriental Pink) 40

  Артикул: 7297210326782 Source Classic Womens (Oriental Pink) 40 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
 • Source Classic Womens (Oriental Turquoise) 37
  1 993 грн
  Source Classic Womens (Oriental Turquoise) 37

  Артикул: 7297210913111 Source Classic Womens (Oriental Turquoise) 37 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і...

  1 993 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Source Classic Womens (Tribal Red) 37
  1 993 грн
  Source Classic Womens (Tribal Red) 37

  Артикул: 7297210416377 Source Classic Womens (Tribal Red) 37 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
 • Source Classic Womens (Dream) 41
  1 993 грн
  Source Classic Womens (Dream) 41

  Артикул: 7297210013934 Source Classic Womens (Dream) 41 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 993 грн
 • Source Classic Womens (Oriental Pink) 39
  1 993 грн
  Source Classic Womens (Oriental Pink) 39

  Артикул: 7297210326683 Source Classic Womens (Oriental Pink) 39 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Indian) 45
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Indian) 45

  Артикул: 7297210014450 Source Classic Mens (Indian) 45 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Retro Green) 47
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Retro Green) 47

  Артикул: 7297210112415 Source Classic Mens (Retro Green) 47 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Drops) 44
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Drops) 44

  Артикул: 7297210012449 Source Classic Mens (Drops) 44 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Triangles Blue) 44
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Triangles Blue) 44

  Артикул: 7297210310118 Source Classic Mens (Triangles Blue) 44 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Greek) 47
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Greek) 47

  Артикул: 7297210013477 Source Classic Mens (Greek) 47 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Chess Black) 47
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Chess Black) 47

  Артикул: 7297210132871 Source Classic Mens (Chess Black) 47 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Greek) 46
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Greek) 46

  Артикул: 7297210013460 Source Classic Mens (Greek) 46 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Indian) 47
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Indian) 47

  Артикул: 7297210014474 Source Classic Mens (Indian) 47 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 993 грн
 • Source Classic Womens (Tribal Red) 41
  1 993 грн
  Source Classic Womens (Tribal Red) 41

  Артикул: 7297210416414 Source Classic Womens (Tribal Red) 41 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Chess Black) 45
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Chess Black) 45

  Артикул: 7297210112859 Source Classic Mens (Chess Black) 45 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Source Classic Womens (Dream) 36
  1 993 грн
  Source Classic Womens (Dream) 36

  Артикул: 7297210013958 Source Classic Womens (Dream) 36 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Greek) 48
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Greek) 48

  Артикул: 7297210913487 Source Classic Mens (Greek) 48 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Oriental Brown/Red) 42
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Oriental Brown/Red) 42

  Артикул: 7297210315588 Source Classic Mens (Oriental Brown/Red) 42 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і...

  1 993 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Source Classic Mens (Chess Black) 41
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Chess Black) 41

  Артикул: 7297210112811 Source Classic Mens (Chess Black) 41 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Oriental Brown/Red) 44
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Oriental Brown/Red) 44

  Артикул: 7297210316332 Source Classic Mens (Oriental Brown/Red) 44 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і...

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Triangles Blue) 42
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Triangles Blue) 42

  Артикул: 7297210307019 Source Classic Mens (Triangles Blue) 42 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Source Classic Mens (Oriental Brown/Red) 47
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Oriental Brown/Red) 47

  Артикул: 7297210317100 Source Classic Mens (Oriental Brown/Red) 47 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і...

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Greek) 45
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Greek) 45

  Артикул: 7297210013453 Source Classic Mens (Greek) 45 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих умовах....

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Triangles Blue) 40
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Triangles Blue) 40

  Артикул: 7297210294012 Source Classic Mens (Triangles Blue) 40 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
 • Source Classic Mens (Triangles Blue) 46
  1 993 грн
  Source Classic Mens (Triangles Blue) 46

  Артикул: 7297210310316 Source Classic Mens (Triangles Blue) 46 - класична модель сандалів, що стала стандартом більше 30 років тому. До сих пір залишаються стильною і зручною моделлю для вулиці, протестовані у всіх можливих куточках земної кулі і на будь-якій місцевості. Ідеально підходять для піших прогулянок і походів, для пляжу, водних видів спорту, пригод в сухих і вологих...

  1 993 грн
 • Source Crosser Mens (Blue Sunset) 41
  2 422 грн
  Source Crosser Mens (Blue Sunset) 41

  Артикул: 7297210800459 Source Crosser Mens (Blue Sunset) 41 - сандалі з одношарової системою строп. Завдяки застосуванню одного шару строп, сандалі швидко сохнуть, тому їх можна сміливо рекомендувати для водних видів спорту, трекінгу та прогулянок по каньйону і іншим "мокрим" місцях. Внутрішня частина підошви навіть в мокрому стані надійно утримує ступню і не ковзає.

  2 422 грн
 • Source Crosser Mens (Blue Sunset) 43
  2 422 грн
  Source Crosser Mens (Blue Sunset) 43

  Артикул: 7297210800466 Source Crosser Mens (Blue Sunset) 43 - сандалі з одношарової системою строп. Завдяки застосуванню одного шару строп, сандалі швидко сохнуть, тому їх можна сміливо рекомендувати для водних видів спорту, трекінгу та прогулянок по каньйону і іншим "мокрим" місцях. Внутрішня частина підошви навіть в мокрому стані надійно утримує ступню і не ковзає.

  2 422 грн
 • Source Crosser Mens (Blue Sunset) 45
  2 422 грн
  Source Crosser Mens (Blue Sunset) 45

  Артикул: 7297210800480 Source Crosser Mens (Blue Sunset) 45 - сандалі з одношарової системою строп. Завдяки застосуванню одного шару строп, сандалі швидко сохнуть, тому їх можна сміливо рекомендувати для водних видів спорту, трекінгу та прогулянок по каньйону і іншим "мокрим" місцях. Внутрішня частина підошви навіть в мокрому стані надійно утримує ступню і не ковзає.

  2 422 грн
 • Source Crosser Mens (Blue Sunset) 42
  2 422 грн
  Source Crosser Mens (Blue Sunset) 42

  Артикул: 7297210800381 Source Crosser Mens (Blue Sunset) 42 - сандалі з одношарової системою строп. Завдяки застосуванню одного шару строп, сандалі швидко сохнуть, тому їх можна сміливо рекомендувати для водних видів спорту, трекінгу та прогулянок по каньйону і іншим "мокрим" місцях. Внутрішня частина підошви навіть в мокрому стані надійно утримує ступню і не ковзає.

  2 422 грн
 • Source Stream Womens (Oriental Pink) 39
  2 475 грн
  Source Stream Womens (Oriental Pink) 39

  Артикул: 7297210421142 Source Stream Womens (Oriental Pink) 39 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • SOURCE Urban Mens Leather
  2 475 грн
  SOURCE Urban Mens Leather

  Артикул: 7297210257727 Сандалии Urban Mens Leather Цвет: Brown/Green Размер: 46

  2 475 грн
 • SOURCE Urban Mens Leather
  2 475 грн
  SOURCE Urban Mens Leather

  Артикул: 7297210257673 Сандалии Urban Mens Leather Цвет: Brown/Green Размер: 41

  2 475 грн
 • SOURCE Urban Mens Leather
  2 475 грн
  SOURCE Urban Mens Leather

  Артикул: 7297210257710 Сандалии Urban Mens Leather Цвет: Brown/Green Размер: 45

  2 475 грн
 • Source Stream Womens (Oriental Pink) 38
  2 475 грн
  Source Stream Womens (Oriental Pink) 38

  Артикул: 7297210421043 Source Stream Womens (Oriental Pink) 38 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Stream Mens (Triangles Blue) 40
  2 475 грн
  Source Stream Mens (Triangles Blue) 40

  Артикул: 7297210417879 Source Stream Mens (Triangles Blue) 40 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Stream Womens (Oriental Pink) 40
  2 475 грн
  Source Stream Womens (Oriental Pink) 40

  Артикул: 7297210421241 Source Stream Womens (Oriental Pink) 40 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Stream Womens (Dream) 36
  2 475 грн
  Source Stream Womens (Dream) 36

  Артикул: 7297210013521 Source Stream Womens (Dream) 36 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Stream Womens (Dream) 38
  2 475 грн
  Source Stream Womens (Dream) 38

  Артикул: 7297210013545 Source Stream Womens (Dream) 38 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Stream Womens (Dream) 39
  2 475 грн
  Source Stream Womens (Dream) 39

  Артикул: 7297210013552 Source Stream Womens (Dream) 39 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Stream Womens (Oriental Pink) 36
  2 475 грн
  Source Stream Womens (Oriental Pink) 36

  Артикул: 7297210419378 Source Stream Womens (Oriental Pink) 36 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Stream Mens (Chess Black) 46
  2 475 грн
  Source Stream Mens (Chess Black) 46

  Артикул: 7297210128942 Source Stream Mens (Chess Black) 46 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Source Stream Mens (Chess Black) 47
  2 475 грн
  Source Stream Mens (Chess Black) 47

  Артикул: 7297210128959 Source Stream Mens (Chess Black) 47 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Stream Womens (Dream) 40
  2 475 грн
  Source Stream Womens (Dream) 40

  Артикул: 7297210013569 Source Stream Womens (Dream) 40 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Stream Mens (Chess Black) 40
  2 475 грн
  Source Stream Mens (Chess Black) 40

  Артикул: 7297210122803 Source Stream Mens (Chess Black) 40 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Stream Mens (Oriental Brown/Red) 44
  2 475 грн
  Source Stream Mens (Oriental Brown/Red) 44

  Артикул: 7297210416117 Source Stream Mens (Oriental Brown/Red) 44 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Stream Mens (Triangles Blue) 46
  2 475 грн
  Source Stream Mens (Triangles Blue) 46

  Артикул: 7297210419170 Source Stream Mens (Triangles Blue) 46 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Stream Mens (Triangles Blue) 42
  2 475 грн
  Source Stream Mens (Triangles Blue) 42

  Артикул: 7297210418302 Source Stream Mens (Triangles Blue) 42 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Stream Mens (Chess Black) 45
  2 475 грн
  Source Stream Mens (Chess Black) 45

  Артикул: 7297210122858 Source Stream Mens (Chess Black) 45 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Stream Mens (Triangles Blue) 44
  2 475 грн
  Source Stream Mens (Triangles Blue) 44

  Артикул: 7297210418500 Source Stream Mens (Triangles Blue) 44 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Stream Mens (Chess Black) 44
  2 475 грн
  Source Stream Mens (Chess Black) 44

  Артикул: 7297210122841 Source Stream Mens (Chess Black) 44 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Stream Mens (Oriental Brown/Red) 46
  2 475 грн
  Source Stream Mens (Oriental Brown/Red) 46

  Артикул: 7297210416216 Source Stream Mens (Oriental Brown/Red) 46 - оригінальні сандалі з устілкою A.R.T GRIP. Модель Source Stream, є перевіреною класикою, завдяки багаторічним польовим випробуванням в будь-яких умовах. Проста і надійна конструкція Source Stream забезпечує неперевершену довговічність і ефективність в будь-яких умовах використання.

  2 475 грн
 • Source Gobi Womens (Dream) 40
  3 293 грн
  Source Gobi Womens (Dream) 40

  Артикул: 7297210013293 Source Gobi Womens (Dream) 40 - невероятно зручні і міцні сандалі, призначені в основному для трекінгу. Сандалі Source Gobi на відміну від інших серій мають більш "грубу" підошву яка краще підходить для ходьби по нерівних стежках, з камінням і піском.

  3 293 грн
 • Source Gobi Womens (Triangles Red) 38
  3 293 грн
  Source Gobi Womens (Triangles Red) 38

  Артикул: 7297210414243 Source Gobi Womens (Triangles Red) 38 - невероятно зручні і міцні сандалі, призначені в основному для трекінгу. Сандалі Source Gobi на відміну від інших серій мають більш "грубу" підошву яка краще підходить для ходьби по нерівних стежках, з камінням і піском.

  3 293 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Source Gobi Womens (Triangles Red) 40
  3 293 грн
  Source Gobi Womens (Triangles Red) 40

  Артикул: 7297210414441 Source Gobi Womens (Triangles Red) 40 -невероятно зручні і міцні сандалі, призначені в основному для трекінгу. Сандалі Source Gobi на відміну від інших серій мають більш "грубу" підошву яка краще підходить для ходьби по нерівних стежках, з камінням і піском.

  3 293 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Source Gobi Womens (Triangles Red) 37
  3 293 грн
  Source Gobi Womens (Triangles Red) 37

  Артикул: 7297210414144 Source Gobi Womens (Triangles Red) 37 - невероятно зручні і міцні сандалі, призначені в основному для трекінгу. Сандалі Source Gobi на відміну від інших серій мають більш "грубу" підошву яка краще підходить для ходьби по нерівних стежках, з камінням і піском.

  3 293 грн
 • Source Gobi Womens (Dream) 42
  3 293 грн
  Source Gobi Womens (Dream) 42

  Артикул: 7297210012906 Source Gobi Womens (Dream) 42 - невероятно зручні і міцні сандалі, призначені в основному для трекінгу. Сандалі Source Gobi на відміну від інших серій мають більш "грубу" підошву яка краще підходить для ходьби по нерівних стежках, з камінням і піском.

  3 293 грн
 • Source Gobi Womens (Tribal Red) 41
  3 293 грн
  Source Gobi Womens (Tribal Red) 41

  Артикул: 7297210432414 Source Gobi Womens (Tribal Red) 41 - невероятно зручні і міцні сандалі, призначені в основному для трекінгу. Сандалі Source Gobi на відміну від інших серій мають більш "грубу" підошву яка краще підходить для ходьби по нерівних стежках, з камінням і піском.

  3 293 грн
 • Source Gobi Mens (Oriental Brown/Blue) 41
  3 293 грн
  Source Gobi Mens (Oriental Brown/Blue) 41

  Артикул: 7297210411907 Source Gobi Mens (Oriental Brown/Blue) 41 - невероятно зручні і міцні сандалі, призначені в основному для трекінгу. Сандалі Source Gobi на відміну від інших серій мають більш "грубу" підошву яка краще підходить для ходьби по нерівних стежках, з камінням і піском.

  3 293 грн
 • Source Gobi Mens (Black Inca) 40
  3 293 грн
  Source Gobi Mens (Black Inca) 40

  Артикул: 7297210052407 Source Gobi Mens (Black Inca) 40 - невероятно зручні і міцні сандалі, призначені в основному для трекінгу. Сандалі Source Gobi на відміну від інших серій мають більш "грубу" підошву яка краще підходить для ходьби по нерівних стежках, з камінням і піском.

  3 293 грн
 • Source Gobi Mens (Black Inca) 48
  3 293 грн
  Source Gobi Mens (Black Inca) 48

  Артикул: 7297210052100 Source Gobi Mens (Black Inca) 48 - невероятно зручні і міцні сандалі, призначені в основному для трекінгу. Сандалі Source Gobi на відміну від інших серій мають більш "грубу" підошву яка краще підходить для ходьби по нерівних стежках, з камінням і піском.

  3 293 грн
 • Source Gobi Mens (Black Inca) 42
  3 293 грн
  Source Gobi Mens (Black Inca) 42

  Артикул: 7297210052421 Source Gobi Mens (Black Inca) 42 - невероятно зручні і міцні сандалі, призначені в основному для трекінгу. Сандалі Source Gobi на відміну від інших серій мають більш "грубу" підошву яка краще підходить для ходьби по нерівних стежках, з камінням і піском.

  3 293 грн
 • Source Gobi Mens (Black Inca) 41
  3 293 грн
  Source Gobi Mens (Black Inca) 41

  Артикул: 7297210052414 Source Gobi Mens (Black Inca) 41 - невероятно зручні і міцні сандалі, призначені в основному для трекінгу. Сандалі Source Gobi на відміну від інших серій мають більш "грубу" підошву яка краще підходить для ходьби по нерівних стежках, з камінням і піском.

  3 293 грн