Кейси Nanuk та стандарт ASTM D-4169 DC-18 Drop Test

Кейси Nanuk та стандарт ASTM D-4169 DC-18 Drop Test

Отже, ASTM D-4169 DC-18 Drop Test – це стандарт, розроблений Американським товариством випробувачів та матеріалів (ASTM) для перевірки міцності та стійкості товарів та пакування до падінь у різних умовах транспортування. Стандарт визначає процедуру тестування та параметри, які мають бути враховані під час проведення випробувань. Стандарт вперше випущений в 1961 році і з тих пір оновлювався і вдосконалювався, щоб відповідати вимогам ринку та технологій, що змінюється, в тому числі кейси Nanuk.
Навіщо потрібний цей стандарт? Справа в тому, що падіння під час транспортування можуть призвести до пошкоджень товарів, що спричиняє незадоволених клієнтів, втрати прибутку та головний біль для виробників. ASTM D-4169 DC-18 дозволяє оцінити міцність та надійність упаковки, а також запобігти пошкодженню товарів у дорозі.

Основні поняття та визначення.
У стандарті ASTM D-4169 DC-18 є кілька ключових термінів. Наприклад, випробуваний зразок - це виріб, який піддається тестуванню, щоб оцінити його здатність витримувати падіння. Також є термін "висота падіння", що відноситься до вертикальної відстані, на яку зразок падає під час випробування. І головне визначення - "падіння", що означає падіння чи удар зразка на поверхню під час випробування.

Ціль проведення тесту.
Головна мета проведення тесту за стандартом ASTM D-4169 DC-18 – визначити, чи може товар витримати падіння чи удар, які можуть відбуватися у процесі транспортування. Тест допомагає виробникам та логістичним компаніям оцінити, як товар може вплинути на свою фізичну цілісність за різних умов маніпуляції та транспортування. Але насправді навіщо це потрібно? Ну, давайте уявимо, що ви перевозите дрон (коптер) чи фото або відео обладнання, і результат …. зіпсований настрій, розірваний договір. Вам хотілося б отримати розбитий предмет, правда? Звичайно, ні! Падіння та удари під час транспортування можуть завдати шкоди як товару, так і Вашим нервам. Тому проведення тесту важливе для забезпечення якості та надійності продукції.

Процедура проведення тесту.
Коли ми говоримо про стандарт ASTM D-4169 DC-18 – Drop Test, неможливо не звернути увагу на процедуру проведення цього тесту. Адже як ми можемо дізнатися, наскільки надійно якісний кейс, якщо не кинемо його з усіх висот? Давайте з'ясуємо, як саме все відбувається.
Підготовка зразків до випробування. Тут перевіряють, що всі кейси упаковані міцно та надійно. Здається простою справою, але хочете вірте, хочете ні, маленькі деталі можуть зіграти велику роль. І не забудьте, що всі кейси мають відображати реальні умови транспортування.
А тепер найцікавіше – виконання тесту на падіння. Метою є з'ясувати, як кейси витримують падіння з різних висот та на різні поверхні. Можливо, лопнуть частини або деталі при падінні на залізну плиту, а можливо, пластикові елементи виявляться невразливими під час падіння на дерев'яну підлогу. І це лише невелика частина досліджень, які проводять під час тесту на падіння.

Різні види падіння.
Стандарт ASTM D-4169 DC-18 Drop Test пропонує декілька різних видів падінь для випробування продукції. Вони включають падіння на кут, падіння на грань, падіння на ребро та падіння на площину. Давайте розглянемо кожен із них докладніше, але не надто докладно, тому що хтось захоче читати всю цю інфу, я сказав би, навряд чи.
Падіння на кут – це коли зразок падає на гострі кути. Мабуть, це спосіб надати продукту відчуття пригоди, ніби вона грає кубик, який потрапляє на гострі кути під час своєї незабутньої подорожі з Китаю до США.
Продовжуючи з нашими пригодами, падіння на грань є ситуацією, коли зразок падає на його грані. Це ідеальний спосіб перевірити, наскільки ваш продукт якісно упакований, щоб він не обламався на своїй грані, як головний герой в останній серії вашого улюбленого серіалу.
Тепер перейдемо до падіння на ребро. Тут зразок падає на ребро, ніби ви падаєте зі своїми шопінгами та випадково натикаєтесь на куточок столу. Ми все це проходили, правда? Добре, продовжимо.
І, нарешті, падіння на площину. Ви всі маєте бути знайомі з цим, адже, по суті, це коли зразок просто падає на поверхню. Хоча, здається легко, це ті тести, які змушують ваш продукт готуватися до "зльоту" або лідирувати в суперновій стрімкістю. Вау! Може, ваш продукт стане наступною зіркою Instagram?

Отже, коли ви думаєте про різні види падінь, передбачені стандартом ASTM D-4169 DC-18, пам'ятайте, що це не просто тестування. Це унікальна та хвилююча подорож для вашого продукту, яка може завершитися лише одним із двох способів: успішним приземленням або тріском та гуркотом. Зате для нас це добрий спосіб вивчити нашу анатомію, адже наш мозок, здається, падає щоразу, коли ми потрапляємо на кут.

Настройки тестування.
Коли справа доходить до тестування падіння, стандарт ASTM D-4169 DC-18 має кілька ключових параметрів, які потрібно врахувати. Маса випробуваного зразка та внутрішній вміст це вага, якій повинен витримати кейс.
Висота падіння. У тесті падіння висота має значення. Висота падіння визначає, наскільки серйозним буде випробування. Якщо ви зневажливо оберете занадто низьку висоту, не чекайте поблажливості для кейсу.
Кількість повторних випробувань. Кейси Nanuk готові до множинних повторень, тому що якісний кейс має витримати більше одного тесту.
Швидкість падіння. І останній, але не менш важливий параметр – швидкість падіння та прискорення.
Загалом, ці параметри тестування відіграють важливу роль у визначенні міцності та надійності кейсу. Не турбуйтеся, якщо це здалося трохи розумним, якісні та надійні кейси відрізняє підхід до перевірки якості.

Переваги використання стандарту ASTM D-4169 DC-18
Якщо ви вважаєте, що стандарти - це просто нудні документи, які ніхто не читає, то подумайте ще раз! ASTMD-4169 DC-18 - це не просто стандарт, це найвищий рівень якості, і кейси, які його проходять теж завжди будуть якісними, оскільки відповідають цьому стандарту. "Drop Test" (Тест на падіння), є найкращим партнером для всіх виробників та проектувальників, які хочуть бути впевнені у захисті вмісту свого кейсу.

Універсальність та міжнародне визнання – це круті слова, і стандарт ASTM D-4169 DC-18 знає, як ними правильно скористатися. Він застосовується у всьому світі і визнаний безліччю галузей, від електроніки до автомобільного виробництва. Коротше кажучи, це взірець світового стандарту, яким користуються всі.

Забезпечення надійності та якості продукції – ось де стандарт ASTM D-4169 DC-18 відіграє головну роль. Він дозволяє перевірити, наскільки міцними та безпечними є ваші кейси (упаковка). І ніхто не хоче бачити товари, які розвалюються просто на очах споживачів. Адже ніщо не псує настрій більше, ніж розпакувати свій новий гаджет і виявити, що він уже весь уламки.

Зменшення пошкоджень товарів під час транспортування. Ого, це саме те, що нам потрібне. Стандарт ASTM D-4169 DC-18 може захистити їх від будь-яких ігор долі. Він дозволяє визначити, наскільки ваші товари стійкі до різних видів падінь - від удару об кут до падіння на рівну підлогу. Тепер ви можете бути впевнені, що ваші товари дістануться пункту призначення в цілості та безпеці.

Висновок.
Ось кілька ключових моментів та особливості тесту на падіння:
- Стандарт ASTM D-4169 DC-18 є універсально визнаним і широко використовується як національним, так і міжнародним.
- Він допомагає забезпечити надійність та якість продукції, дозволяючи виробникам ретельно перевірити, як їх товари переносять падіння.
- Застосування цього стандарту допомагає знизити пошкодження товарів під час транспортування, що, безумовно, дозволяє уникнути головного болю та втрати прибутку.

У результаті стандарт ASTM D-4169 DC-18 - Drop Test дуже корисний і може бути вашим найкращим другом у світі тестування на міцність. І пам'ятайте, якщо товар не проходить тест на падіння, то, ймовірно, він не заслуговує на вашу довіру.

 • Nanuk 904 Foam
  589 грн
  Nanuk 904 Foam
  (93820)

  Артикул: 5_1-90400-K Nanuk 904 Foam - високоякісний пінополіуретан, багатошаровий набір індивідуальних вкладок включає знімний шар. Цей шар складається з поролонових шарів, які можна знімати у різних конфігураціях для розміщення вмісту кейсу. Це рішення ідеально, якщо ви шукаєте швидкий та простий спосіб захистити та організувати своє обладнання.

  589 грн
 • Nanuk ID Window 962/975/988
  769 грн
  Nanuk ID Window 962/975/988
  (112451)

  Артикул: 5_30-90017 Nanuk ID Window 962/975/988 – ідентифікаційна табличка з полікарбонату розміром 4 x 6 для маркування вмісту кейсу, адреси доставки або будь-якої іншої важливої інформації. Пластина, оснащена двома гачками, сумісна з моделями Nanuk 962, 975, 978 та 988. Її можна додавати або знімати лише при відкритому корпусі.

  769 грн
 • Nanuk 909 Foam
  769 грн
  Nanuk 909 Foam
  (80865)

  Артикул: 5_1-90900-K Nanuk 909 Foam – поролоновий вкладиш. Для установки в кейс Nanuk 909. Складається з 2 частин в основне відділення та кришку кейсу.

  769 грн
 • Nanuk 905 Foam
  769 грн
  Nanuk 905 Foam
  (60537)

  Артикул: 5_1-90500-K Nanuk 905 Foam - високоякісний пінополіуретан, багатошаровий набір індивідуальних вкладишів включає знімний шар із попередньо надрізаними краями. Цей шар складається з поролонових квадратів, які можна знімати у різних конфігураціях для розміщення вмісту кейсу. Це рішення ідеально, якщо ви шукаєте швидкий та простий спосіб захистити та організувати своє...

  769 грн
 • Nanuk 908 Foam
  989 грн
  Nanuk 908 Foam
  (60555)

  Артикул: 5_1-90800-K Nanuk 908 Foam - високоякісний пінополіуретан, багатошаровий набір індивідуальних вкладишів включає знімний шар із попередньо надрізаними краями. Цей шар складається з поролонових квадратів, які можна знімати у різних конфігураціях для розміщення вмісту кейсу. Це рішення ідеально, якщо ви шукаєте швидкий та простий спосіб захистити та організувати своє...

  989 грн
 • Nanuk 910 Foam
  1 079 грн
  Nanuk 910 Foam
  (93830)

  Артикул: 5_1-91000-K Nanuk 910 Foam - високоякісний пінополіуретан, багатошаровий набір індивідуальних вкладишів включає знімний шар із попередньо надрізаними краями. Цей шар складається з поролонових шарів, які можна знімати у різних конфігураціях для розміщення вмісту кейсу. Це рішення ідеально, якщо ви шукаєте швидкий та простий спосіб захистити та організувати своє...

  1 079 грн
 • Nanuk TSA Approved Case Lock
  1 349 грн
  Nanuk TSA Approved Case Lock
  (52630)

  Артикул: 5_30-90019 Nanuk TSA Approved Case Lock - замок для кейсів, поліпшеної конструкції, схвалений TSA. Забезпечує безпеку, як і висячий замок, але може бути легко відкритий і перевірений службою безпеки аеропорту, а потім знову зафіксований. Вдосконалена конструкція замку, спрощує установку і установку на всі наші моделі кейсів Nanuk. Для максимальної безпеки завжди...

  1 349 грн
 • Nanuk 915 Foam
  1 439 грн
  Nanuk 915 Foam
  (79254)

  Артикул: 5_1-91500-K Nanuk 915 Foam - високоякісний поролон, багатошаровий набір індивідуальних вкладишів включає знімний шар із попередньо надрізаними краями. Цей шар складається з поролонових квадратів, які можна знімати у різних конфігураціях для розміщення вмісту кейсу. Це рішення ідеально, якщо ви шукаєте швидкий та простий спосіб захистити та організувати своє обладнання.

  1 439 грн
 • Nanuk Nano 330 (Red)
  1 500 грн 2 479 грн
  Nanuk Nano 330 (Red)
  (38409)

  Артикул: 5_330-0009 Компактний захисний кейс Nanuk Nano 330 (Red) ідеально підходить для перевезення і зберігання невеликих гаджетів. Для всього що чутливе до зовнішніх впливів: смартфонів, навігаторів, карт пам'яті, флеш-носіїв, сигарет, ліхтариків, запальничок, банківських карт і всього іншого. Всі деталі Nanuk Nano 330 створені, щоб забезпечити надійний захист вашого...

  1 500 грн 2 479 грн
  Зменшена ціна!
 • Nanuk 905 Foam Insert for 338 LM
  1 579 грн
  Nanuk 905 Foam Insert for 338 LM
  (93808)

  Артикул: 5_905-FOAM_ammo_338 LM Nanuk 905 Foam Insert for 338 LM – підготовлений вкладиш для 338 LM (для 338 Lapua Magnum). Для установки в кейс Nanuk 905. Складається з 2 частин в основне відділення та кришку кейсу.

  1 579 грн
 • Nanuk TSA Latches Kit
  2 209 грн
  Nanuk TSA Latches Kit
  (38480)

  Артикул: 5_S903-0101-KIT Комплект замків-засувок Nanuk TSA Latches Kit для захисних пластикових кейсів Nanuk 908 - 918 - 920 - 925 - 933 - 935 - 940 - 945 - 950 - 960. Тепер з ключами TSA. Прості в установці для дооснащення можуть бути встановлений на багатьох кейсах і додають ще один рівень безпеки до вашого кейсу. Кожен замок має спеціальний код TSA001 - TSA003, який...

  2 209 грн
 • Nanuk 918 Foam
  2 249 грн
  Nanuk 918 Foam
  (105044)

  Артикул: 5_1-91800-K Nanuk 918 Foam-багатошаровий набір вставок, що настроюються, виготовлений з високоякісного пінополіуретану, включає в себе знімний шар з попередньо надрізаними краями. Цей шар складається з квадратів пінопласту, які можна знімати у різних конфігураціях для розміщення вмісту кейсу. Це рішення ідеально підходить, якщо ви шукаєте швидкий та простий спосіб...

  2 249 грн
 • Nanuk 903 (Lime)
  2 339 грн
  Nanuk 903 (Lime)
  (112851)

  Артикул: 5_903S-000LI-0A0 Компактний ударостійкий кейс Nanuk 903 (Lime) - це найменший кейс в модельній серії Small. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій і ударостійкий. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними елементами з нержавіючої сталі і посиленими кутами. Nanuk 903 комплектується міцною і об'ємної ручкою, вбудованим клапаном...

  2 339 грн
 • Nanuk 903 (Red)
  2 339 грн
  Nanuk 903 (Red)
  (38351)

  Артикул: 5_903S-000RD-0A0 Компактний ударостійкий кейс Nanuk 903 (Red) - це найменший кейс в модельній серії Small. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій і ударостійкий. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними елементами з нержавіючої сталі і посиленими кутами. Nanuk 903 комплектується міцною і об'ємної ручкою, вбудованим клапаном...

  2 339 грн
 • Nanuk 908 Foam Insert for m50 BGM
  2 479 грн
  Nanuk 908 Foam Insert for m50 BGM
  (93809)

  Артикул: 5_908-FOAM_ammo_m50 BGM Nanuk 908 Foam Insert for m50 BGM – підготовлений вкладиш для 50 BMG (для Browning Machine Gun). Для установки в кейс Nanuk 908. Складається з 2 частин в основне відділення та кришку кейсу.

  2 479 грн
 • Nanuk 903 (Black) Foam
  2 789 грн
  Nanuk 903 (Black) Foam
  (38349)

  Артикул: 5_903S-010BK-0A0 Компактний ударостійкий кейс Nanuk 903 (Black) Foam - це найменший кейс в модельній серії Small. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій і ударостійкий. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними елементами з нержавіючої сталі і посиленими кутами. Nanuk 903 комплектується міцною і об'ємної ручкою, вбудованим...

  2 789 грн
 • Nanuk 935 Foam
  2 879 грн
  Nanuk 935 Foam
  (79255)

  Артикул: 5_1-93500-K Nanuk 935 Foam - високоякісний поролон, багатошаровий набір індивідуальних вкладишів включає знімний шар із попередньо надрізаними краями. Цей шар складається з поролонових квадратів, які можна знімати у різних конфігураціях для розміщення вмісту кейсу. Це рішення ідеально, якщо ви шукаєте швидкий та простий спосіб захистити та організувати своє обладнання.

  2 879 грн
 • Nanuk 904 (Orange) Foam
  3 329 грн
  Nanuk 904 (Orange) Foam
  (38358)

  Артикул: 5_904S-010OR-0A0 Захисний кейс Nanuk 904 (Orange) Foam - компактний захисний кейс серії Small. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, ударостойкий. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і посиленими кутами. Nanuk 904 комплектується міцною складною ручкою, вбудованим клапаном...

  3 329 грн
 • Nanuk Foam 910 for Sennheiser ENG or SENAL
  3 559 грн
  Nanuk Foam 910 for Sennheiser ENG or SENAL
  (54366)

  Артикул: 5_910-FOAM_ENG Пінополіуретановий наповнювач Nanuk Foam 910 for Sennheiser ENG or SENAL - готова форма для Sennheiser ENG or SENAL. Для установки в кейс Nanuk 910. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  3 559 грн
 • Nanuk 909 (Blue)
  3 869 грн
  Nanuk 909 (Blue)
  (85935)

  Артикул: 5_909S-000BL-0A0 Nanuk 909 (Blue) - це захисний кейс із ступенем захисту IP67. Made in Canada. підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів стрілянини, щоб захистити своє найцінніше спорядження.

  3 869 грн
 • Nanuk 905 (Graphite)
  4 139 грн
  Nanuk 905 (Graphite)
  (105051)

  Артикул: 5_905S-000GP-0A0 Nanuk 905 (Graphite) ударостійкий кейс зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і...

  4 139 грн
 • Nanuk 905 (Black) AMMO
  4 139 грн
  Nanuk 905 (Black) AMMO
  (40937)

  Артикул: 5_905S-000BK-PA0-AMM01 Nanuk 905 (Black) AMMO -ударостійкий кейс, для патронів, зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з...

  4 139 грн
 • Nanuk 905 (Olive)
  4 139 грн
  Nanuk 905 (Olive)
  (57884)

  Артикул: 5_905S-000OL-0A0 Nanuk 905 (Olive) ударостійкий кейс зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і...

  4 139 грн
 • Nanuk 905 (Black)
  4 139 грн
  Nanuk 905 (Black)
  (60533)

  Артикул: 5_905S-000BK-0A0 Nanuk 905 (Black) ударостійкий кейс зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і...

  4 139 грн
 • Nanuk 905 (Olive) AMMO
  4 139 грн
  Nanuk 905 (Olive) AMMO
  (40938)

  Артикул: 5_905S-000OL-PA0-AMM01 Nanuk 905 (Olive) AMMO -ударостійкий кейс, для патронів, зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з...

  4 139 грн
 • Nanuk 909 (Blue) Foam
  4 279 грн
  Nanuk 909 (Blue) Foam
  (60556)

  Артикул: 5_909S-010BL-0A0 Nanuk 909 (Blue) Foam - це захисний кейс із ступенем захисту IP67. Made in Canada. підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів стрілянини, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Тонкий профіль захисного чохла Nanuk 909 ідеально підходить...

  4 279 грн
 • Nanuk 950 Foam
  4 639 грн
  Nanuk 950 Foam
  (77914)

  Артикул: 5_1-95000-K Nanuk 950 Foam - високоякісний пінополіуретан, багатошаровий набір індивідуальних вкладишів включає знімний шар із попередньо надрізаними краями. Цей шар складається з поролонових квадратів, які можна знімати у різних конфігураціях для розміщення вмісту кейсу. Це рішення ідеально, якщо ви шукаєте швидкий та простий спосіб захистити та організувати своє...

  4 639 грн
 • Nanuk 910 (Black)
  4 769 грн
  Nanuk 910 (Black)
  (105040)

  Артикул: 5_910S-000BK-0A0 Nanuk 910 (Black) - ударостійкий кейс,  для цінного і/або крихкого обладнання. Для різного устаткування яке вразливе до механічного впливу, вологи і екстремальної температури, і якому потрібний особливий захист. Захисний кейс Nanuk 910 зручна модель, ергономічна, в достатній мірі універсальна і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуюча, ударостійка, що...

  4 769 грн
 • Nanuk 910 (Silver)
  4 769 грн
  Nanuk 910 (Silver)
  (85938)

  Артикул: 5_910S-000SV-0A0 Nanuk 910 (Silver) - ударостійкий кейс,  для цінного і/або крихкого обладнання. Для різного устаткування яке вразливе до механічного впливу, вологи і екстремальної температури, і якому потрібний особливий захист. Захисний кейс Nanuk 910 зручна модель, ергономічна, в достатній мірі універсальна і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуюча, ударостійка, що...

  4 769 грн
 • Nanuk 910 (Graphite)
  4 769 грн
  Nanuk 910 (Graphite)
  (57890)

  Артикул: 5_910S-000GP-0A0 Nanuk 910 (Graphite) - ударостійкий кейс для цінного і/або крихкого обладнання. Для різного устаткування яке вразливе до механічного впливу, вологи і екстремальної температури, і якому потрібний особливий захист. Захисний кейс Nanuk 910 зручна модель, ергономічна, в достатній мірі універсальна і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуюча, ударостійка, що...

  4 769 грн
 • Nanuk 905 (Orange) Foam
  4 819 грн
  Nanuk 905 (Orange) Foam
  (38365)

  Артикул: 5_905S-010OR-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 905 (Orange) Foam зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і...

  4 819 грн
 • Nanuk 905 (Yellow) Foam
  4 819 грн
  Nanuk 905 (Yellow) Foam
  (38366)

  Артикул: 5_905S-010YL-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 905 (Yellow) Foam зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і...

  4 819 грн
 • Nanuk 905 (Blue) Foam
  4 819 грн
  Nanuk 905 (Blue) Foam
  (60554)

  Артикул: 5_905S-010BL-0A0 Nanuk 905 (Blue) Foam - ударостійкий кейс зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і...

  4 819 грн
 • Nanuk 908 (Orange)
  4 859 грн
  Nanuk 908 (Orange)
  (54530)

  Артикул: 5_908S-000OR-0A0 Nanuk 908 (Orange) ударостійкий кейс зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і...

  4 859 грн
 • Nanuk Foam 985
  5 089 грн
  Nanuk Foam 985
  (78048)

  Артикул: 5_1-98500-K Nanuk Foam 985 – пінополіуретановий наповнювач, для довільного наповлення. Для установки в кейс Nanuk 985. Складається з 2 частин в основне відділення та кришку кейсу.

  5 089 грн
 • Nanuk 915 Foam Insert for DJI Avata Pro-View Combo
  5 089 грн
  Nanuk 915 Foam Insert for DJI Avata Pro-View Combo
  (79266)

  Артикул: 5_915-FOAM_AVATA Nanuk 915 Foam Insert for DJI Avata Pro-View Combo - поропластовий наповнювач. Готова форма для коптера DJI Avata. Для установки в ключ Nanuk 915. Складається з 2 частин в основному відділенні і кришку кейса.

  5 089 грн
 • Nanuk 910 (Tan) Foam
  5 669 грн
  Nanuk 910 (Tan) Foam
  (38347)

  Артикул: 5_910S-010TN-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 910 (Tan) Foam для цінного і/або крихкого обладнання. Для різного устаткування яке вразливе до механічного впливу, вологи і екстремальної температури, і якому потрібний особливий захист. Захисний кейс Nanuk 910 зручна модель, ергономічна, в достатній мірі універсальна і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуюча, ударостійка, що...

  5 669 грн
 • Nanuk 910 (Yellow) Foam
  5 669 грн
  Nanuk 910 (Yellow) Foam
  (38348)
  1 Рейтинг

  Артикул: 5_910S-010YL-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 910 (Yellow) Foam для цінного і/або крихкого обладнання. Для різного устаткування яке вразливе до механічного впливу, вологи і екстремальної температури, і якому потрібний особливий захист. Захисний кейс Nanuk 910 зручна модель, ергономічна, в достатній мірі універсальна і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуюча, ударостійка, що...

  5 669 грн
 • Nanuk 908 (Graphite) Foam
  5 759 грн
  Nanuk 908 (Graphite) Foam
  (53034)

  Артикул: 5_908S-010GP-0A0 Nanuk 908 (Graphite) Foam, ударостійкий кейс зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі...

  5 759 грн
 • Nanuk 909 (Tan) DJI Mini 3 Pro
  6 119 грн
  Nanuk 909 (Tan) DJI Mini 3 Pro
  (80726)

  Артикул: 5_909S-080TN-0A0-C0598 Nanuk 909 (Tan) DJI Mini 3 Pro - захисний, ударостійкий кейс для Вашого коптера. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mini 3 Pro і додаткове обладнання для нього: батареї пульт управління, лопаті і інше....

  6 119 грн
 • Nanuk 909 (Olive) DJI Mini 3 Pro
  6 119 грн
  Nanuk 909 (Olive) DJI Mini 3 Pro
  (80724)

  Артикул: 5_909S-080OL-0A0-C0598 Nanuk 909 (Olive) DJI Mini 3 Pro - захисний, ударостійкий кейс для Вашого коптера. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mini 3 Pro і додаткове обладнання для нього: батареї пульт управління, лопаті і...

  6 119 грн
 • Nanuk 909 (Orange) DJI Mini 3 Pro
  6 119 грн
  Nanuk 909 (Orange) DJI Mini 3 Pro
  (80720)

  Артикул: 5_909S-080OR-0A0-C0598 Nanuk 909 (Orange) DJI Mini 3 Pro - захисний, ударостійкий кейс для Вашого коптера. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mini 3 Pro і додаткове обладнання для нього: батареї пульт управління, лопаті і...

  6 119 грн
 • Nanuk 909 (Red) DJI Mini 3 Pro
  6 119 грн
  Nanuk 909 (Red) DJI Mini 3 Pro
  (79251)

  Артикул: 5_909S-080RD-0A0-C0598 Nanuk 909 (Red) DJI Mini 3 Pro - захисний, ударостійкий кейс для Вашого коптера. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mini 3 Pro і додаткове обладнання для нього: батареї пульт управління, лопаті і інше....

  6 119 грн
 • Nanuk 995 Foam Insert
  6 169 грн
  Nanuk 995 Foam Insert
  (85945)

  Артикул: 5_1-99500-K Nanuk 995 Foam Insert – поролоновий вкладиш. Для установки в кейс Nanuk 995. Складається з 2 частин в основне відділення та кришку кейсу.

  6 169 грн
 • Nanuk 990 Foam
  6 169 грн
  Nanuk 990 Foam
  (60540)

  Артикул: 5_1-99000-K Nanuk 990 Foam - високоякісний пінополіуретан, багатошаровий набір індивідуальних вкладишів включає знімний шар із попередньо надрізаними краями. Цей шар складається з поролонових квадратів, які можна знімати у різних конфігураціях для розміщення вмісту кейсу. Це рішення ідеально, якщо ви шукаєте швидкий та простий спосіб захистити та організувати своє...

  6 169 грн
 • Nanuk 915 (Graphite)
  7 249 грн
  Nanuk 915 (Graphite)
  (60424)

  Артикул: 5_915S-000GP-0A0 Nanuk 915 (Graphite) - ударостійкий та вологозахищений кейс, без наповнення. Компактний та стильний варіант транспортного кейсу для фото- та відеоапаратури. Захисний кейс Nanuk 915 також однаково ефективно служить як зовнішній захисний корпус для цінної та/або тендітної апаратури, яка вразлива до механічного впливу, вологи та екстремальної температури, і...

  7 249 грн
 • Nanuk 963 Foam
  7 289 грн
  Nanuk 963 Foam
  (57883)

  Артикул: 5_1-96300-K Nanuk 963 Foam - високоякісний пінополіуретан, багатошаровий набір індивідуальних вкладишів включає знімний шар із попередньо надрізаними краями. Цей шар складається з поролонових квадратів, які можна знімати у різних конфігураціях для розміщення вмісту кейсу. Це рішення ідеальне, якщо ви шукаєте швидкий та простий спосіб захистити та організувати своє...

  7 289 грн
 • Nanuk 930 Lid Organizer
  7 789 грн
  Nanuk 930 Lid Organizer
  (40950)

  Артикул: 5_50-93001-K Органайзер Nanuk 930 Lid Organizer призначений для розміщення в кришці кейса. Цей органайзер для кришки кейса Nanuk 930 дозволяє зручно організувати і наочно розмістити аксесуари, до основного контенту кейса. Органайзер для кришки кейса Nanuk 930 Lid Organizer, комплектується набором кріпильних гвинтів і липучкою для простої і легкої установки. Органайзер...

  7 789 грн
 • Nanuk 915 (Graphite) Foam
  8 369 грн
  Nanuk 915 (Graphite) Foam
  (38337)

  Артикул: 5_915S-010GP-0A0 Ударостійкий і вологозахищений кейс Nanuk 915 (Graphite) Foam компактний і стильний варіант транспортного кейса для фото- та відеоапаратури. Захисний кейс Nanuk 915 також також підійде в якості зовнішнього захисного корпусу для цінної і / або крихкої апаратури, яка вразлива до механічного впливу, вологи і екстремальної температури, і якій потрібний...

  8 369 грн
 • Nanuk 918 (Black)
  8 419 грн
  Nanuk 918 (Black)
  (112794)

  Артикул: 5_918S-000BK-0A0 Nanuk 918 (Black) - це ударостійкий, захисний кейс збільшеної ємності, розміру Medium. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів і відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Nanuk 918 оптимальний варіант транспортного кейса для фото- та відеоапаратури та додаткового обладнання для неї (бездротових мікрофонів, об'єктивів,...

  8 419 грн
 • Nanuk 920 (Black)
  8 419 грн
  Nanuk 920 (Black)
  (60558)

  Артикул: 5_920S-000BK-0A0 Nanuk 920 (Black) - ударостійкий, захисний кейс збільшеної ємності, розміру Medium. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів і відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Nanuk 920 оптимальний варіант транспортного кейса для фото- та відеоапаратури та додаткового обладнання для неї (бездротових мікрофонів, об'єктивів,...

  8 419 грн
 • Nanuk 910 DJI Mini 2 Fly More (Yellow)
  8 459 грн
  Nanuk 910 DJI Mini 2 Fly More (Yellow)
  (80722)

  Артикул: 5_910S-080YL-0A0-20283 Nanuk 910 DJI Mini 2 Fly More (Yellow) - ударостійкий та водонепроникний кейс для коптера DJI Mini 2 та аксесуарів. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, пілотів дронів та ентузіастів, які необхідний водонепроникний та неруйнівний полімерний кейс із засувками PowerClaw. Ця модель кейсу має спеціальні вирізи...

  8 459 грн
 • Nanuk 910 DJI Mini 2 Fly More (Silver)
  8 459 грн
  Nanuk 910 DJI Mini 2 Fly More (Silver)
  (80730)

  Артикул: 5_910S-080SV-0A0-20283 Nanuk 910 DJI Mini 2 Fly More (Silver) - ударостійкий та водонепроникний кейс для коптера DJI Mini 2 та аксесуарів. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, пілотів дронів та ентузіастів, які необхідний водонепроникний та неруйнівний полімерний кейс із засувками PowerClaw. Ця модель кейсу має спеціальні вирізи...

  8 459 грн
 • Nanuk Foam 925 DJI Avata
  8 729 грн
  Nanuk Foam 925 DJI Avata
  (79275)

  Артикул: 5_925-FOAM_AVATA Nanuk Foam 925 DJI Avata - поропластова (піна) форма для DJI Avata. Для установки в кейс Nanuk 930. Складається з 2 частин в основне відділення та кришку кейсу.

  8 729 грн
 • Nanuk 915 (Red) DJI Mini 3 Pro Fly More
  9 359 грн
  Nanuk 915 (Red) DJI Mini 3 Pro Fly More
  (79264)

  Артикул: 5_915S-080RD-0A0-C0602 Nanuk 915 (Red) DJI Mini 3 Pro Fly More - захисний кейс для коптера DJI Mini 3 Pro, розширеної комплектації Fly More (6 додаткових польотних батарей та інше). Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють у польових умовах. Ця модель кейсу має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic Air та додаткового...

  9 359 грн
 • Nanuk 915 DJI Avata Pro-View Combo (Orange)
  9 359 грн
  Nanuk 915 DJI Avata Pro-View Combo (Orange)
  (80733)

  Артикул: 5_915S-080OR-0A0-C0778 Nanuk 915 DJI Avata Pro-View Combo (Orange) - міцний кейс для DJI Avata. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, пілотів дронів та ентузіастів, які необхідний водонепроникний та неруйнівний полімерний кейс із засувками PowerClaw.

  9 359 грн
 • Nanuk 915 DJI Mavic 3 (Yellow)
  9 359 грн
  Nanuk 915 DJI Mavic 3 (Yellow)
  (80737)

  Артикул: 5_915S-080YL-0A0-21307 Nanuk 915 DJI Mavic 3 (Yellow) - ударостійкий і водонепроникний кейс для DJI Mavic Air 2S. Ступінь захисту IP67. Зроблено в Канаді. Підійде для фотографів, відеооператорів, пілотів дронів і ентузіастів, які необхідні водонепроникним і нерозрушеним полімерним ключем із защіпками PowerClaw.

  9 359 грн
 • Nanuk 915 DJI Mavic 3 (Graphite)
  9 359 грн
  Nanuk 915 DJI Mavic 3 (Graphite)
  (80736)

  Артикул: 5_915S-080GP-0A0-21307 Nanuk 915 DJI Mavic 3 (Graphite) - ударостійкий і водонепроникний кейс для DJI Mavic Air 2S. Ступінь захисту IP67. Зроблено в Канаді. Підійде для фотографів, відеооператорів, пілотів дронів і ентузіастів, які необхідні водонепроникним і нерозрушеним полімерним ключем із защіпками PowerClaw.

  9 359 грн
 • Nanuk 915 DJI Mavic 3 (Silver)
  9 359 грн
  Nanuk 915 DJI Mavic 3 (Silver)
  (79260)

  Артикул: 5_915S-080SV-0A0-21307 Nanuk 915 DJI Mavic 3 (Silver) - ударостійкий і водонепроникний кейс для DJI Mavic Air 2S. Ступінь захисту IP67. Зроблено в Канаді. Підійде для фотографів, відеооператорів, пілотів дронів і ентузіастів, які необхідні водонепроникним і нерозрушеним полімерним ключем із защіпками PowerClaw.

  9 359 грн
 • Nanuk 915 DJI Avata Pro-View Combo (Red)
  9 359 грн
  Nanuk 915 DJI Avata Pro-View Combo (Red)
  (80734)

  Артикул: 5_915S-080RD-0A0-C0778 Nanuk 915 DJI Avata Pro-View Combo (Red) - міцний кейс для DJI Avata. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, пілотів дронів та ентузіастів, які необхідний водонепроникний та неруйнівний полімерний кейс із засувками PowerClaw.

  9 359 грн
 • Nanuk 920 (Olive) Foam
  9 809 грн
  Nanuk 920 (Olive) Foam
  (38428)

  Артикул: 5_920S-010OL-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 920 (Olive) Foam - це захисний кейс збільшеної ємності, розміру Medium. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів і відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Nanuk 920 оптимальний варіант транспортного кейса для фото- та відеоапаратури та додаткового обладнання для неї (бездротових мікрофонів,...

  9 809 грн
 • Nanuk 920 (Black) Foam
  9 809 грн
  Nanuk 920 (Black) Foam
  (38426)

  Артикул: 5_920S-010BK-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 920 (Black) Foam - це захисний кейс збільшеної ємності, розміру Medium. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів і відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Nanuk 920 оптимальний варіант транспортного кейса для фото- та відеоапаратури та додаткового обладнання для неї (бездротових мікрофонів,...

  9 809 грн
 • Nanuk 925 (Black)
  10 219 грн
  Nanuk 925 (Black)
  (41510)

  Артикул: 5_925S-000BK-0A0 Nanuk 925 (Black) - захисний кейс, порожній без наповнювача. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів постріляти, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Профіль захисного кейса Nanuk 925 ідеально...

  10 219 грн
 • Nanuk 933 (Black) Foam
  12 649 грн
  Nanuk 933 (Black) Foam
  (105056)

  Артикул: 5_933S-010BK-0A0 Nanuk 933 (Black) Foam-ударостійкий захисний кейс збільшеної ємності, розміру Medium. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів і відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Nanuk 933 оптимальний варіант транспортного кейса для фото- та відеоапаратури та додаткового обладнання для неї (бездротових мікрофонів, об'єктивів,...

  12 649 грн
 • Nanuk 933 (Black)
  12 649 грн
  Nanuk 933 (Black)
  (105057)

  Артикул: 5_933S-000BK-0A0 Nanuk 933 (Black)-ударостійкий захисний кейс збільшеної ємності, розміру Medium. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів і відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Nanuk 933 оптимальний варіант транспортного кейса для фото- та відеоапаратури та додаткового обладнання для неї (бездротових мікрофонів, об'єктивів, спалахів,...

  12 649 грн
 • Nanuk 935 (Black)
  13 769 грн
  Nanuk 935 (Black)
  (105037)

  Артикул: 5_935S-000BK-0A0 Nanuk 935 (Black) - захисний кейс, без наповнювача. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів постріляти, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Профіль захисного кейса Nanuk 935 ідеально підходить...

  13 769 грн
 • Nanuk 980 (Black)
  14 579 грн
  Nanuk 980 (Black)
  (85947)

  Артикул: 5_980S-000BK-0A0 Nanuk 980 (Black) - це довгий кейс середнього розміру, який досить універсальний, щоб захистити не дуже довге спорядження, велику кількість меншого спорядження або те й інше. Він не такий довгий, як наші довгомірні кейси, але вдвічі довший від деяких наших середніх кейсів. Він створений для захисту цінного обладнання у важких умовах.Розроблений з глибшими...

  14 579 грн
 • Nanuk 950 (Black)
  15 659 грн
  Nanuk 950 (Black)
  (54528)

  Артикул: 5_950S-000BK-0A0 Nanuk 950 (Black) ударостійкий захисний кейс із ступенем захисту IP67. Made in Canada. Кейс призначений для захисту різного устаткування: військового, оптичного, вимірювального, фото і відеоустаткування, різної електроніки, взагалі всього того що вимагає дбайливогоставлення, надійного зберігання і транспортування. Модель кейса підійде в якості захисного...

  15 659 грн
 • Nanuk 930 (Black) DJI Ronin-S2
  15 979 грн
  Nanuk 930 (Black) DJI Ronin-S2
  (80744)

  Артикул: 5_930S-080BK-0A0-20276 Nanuk 930 (Black) DJI Ronin-S2 ударостійкий кейс з підготовленим ложементом для стедікаму DJI Ronin-S2. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів і відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Nanuk 930 оптимальний варіант транспортного кейса для фото- та відеоапаратури та додаткового обладнання для неї (бездротових мікрофонів,...

  15 979 грн
 • Nanuk 930 (Graphite) DJI Ronin-SC2
  15 979 грн
  Nanuk 930 (Graphite) DJI Ronin-SC2
  (79281)

  Артикул: 5_930S-080GP-0A0-20277 Nanuk 930 (Graphite) DJI Ronin-SC2 ударостійкий кейс з підготовленим ложементом для стедікаму DJI Ronin-SC2. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів та відеооператорів, які часто працюють у польових умовах. Nanuk 930 оптимальний варіант транспортного кейсу для фото- та відеоапаратури та додаткового обладнання для неї (бездротових...

  15 979 грн
 • Nanuk 930 (Black) DJI Ronin-SC2
  15 979 грн
  Nanuk 930 (Black) DJI Ronin-SC2
  (80746)

  Артикул: 5_930S-080BK-0A0-20277 Nanuk 930 (Black) DJI Ronin-SC2 ударостійкий кейс з підготовленим ложементом для стедікаму DJI Ronin-SC2. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів та відеооператорів, які часто працюють у польових умовах. Nanuk 930 оптимальний варіант транспортного кейсу для фото- та відеоапаратури та додаткового обладнання для неї (бездротових...

  15 979 грн
 • Nanuk 925 DJI Avata, Goggles And Fly More (Graphite)
  17 239 грн
  Nanuk 925 DJI Avata, Goggles And Fly More (Graphite)
  (80740)

  Артикул: 5_925S-080GP-0A0-C0745 Nanuk 925 DJI Avata, Goggles And Fly More (Graphite) - ударостійкий кейс для DJI Avata та необхідних аксесуарів (окуляри, акумулятори, інше). Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, пілотів дронів та ентузіастів, які необхідний водонепроникний та неруйнівний полімерний кейс із засувками PowerClaw.

  17 239 грн
 • Nanuk 950 (Black) Foam
  17 869 грн
  Nanuk 950 (Black) Foam
  (38468)

  Артикул: 5_950S-010BK-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 950 (Black) Foam - це захисний кейс із ступенем захисту IP67. Made in Canada. Кейс призначений для захисту різного устаткування: військового, оптичного, вимірювального, фото і відеоустаткування, різної електроніки, взагалі всього того що вимагає дбайливогоставлення, надійного зберігання і транспортування. Модель кейса підійде в...

  17 869 грн
 • Nanuk 950 (Olive) Foam
  17 869 грн
  Nanuk 950 (Olive) Foam
  (77915)

  Артикул: 5_950S-010OL-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 950 (Olive) Foam - це захисний кейс із ступенем захисту IP67. Made in Canada. Кейс призначений для захисту різного устаткування: військового, оптичного, вимірювального, фото і відеоустаткування, різної електроніки, взагалі всього того що вимагає дбайливогоставлення, надійного зберігання і транспортування. Модель кейса підійде в...

  17 869 грн
 • Nanuk 938 (Black)
  18 049 грн
  Nanuk 938 (Black)
  (53036)

  Артикул: 5_938S-000BK-0A0 Nanuk 938 (Black) - захисний кейс без наповнювача. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів постріляти, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Профіль захисного кейса Nanuk 935 ідеально підходить...

  18 049 грн
 • Nanuk 980 (Black) Foam
  18 319 грн
  Nanuk 980 (Black) Foam
  (85927)

  Артикул: 5_980S-010BK-0A0 Nanuk 980 (Black) Foam - це довгий кейс середнього розміру, який досить універсальний, щоб захистити не дуже довге спорядження, велику кількість меншого спорядження або те й інше. Він не такий довгий, як наші довгомірні кейси, але вдвічі довший від деяких наших середніх кейсів. Він створений для захисту цінного обладнання у важких умовах. Розроблений з...

  18 319 грн
 • Nanuk 935 (Yellow) Foam+Lido
  19 799 грн
  Nanuk 935 (Yellow) Foam+Lido
  (112673)

  Артикул: 5_935S-050YL-0A0 Nanuk 935 (Yellow) Foam+Lido - захисний кейс з пінним наповнювачем і органайзером в кришці. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів постріляти, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Профіль...

  19 799 грн
 • Nanuk 935 (Silver) Foam+Lido
  19 799 грн
  Nanuk 935 (Silver) Foam+Lido
  (112672)

  Артикул: 5_935S-050SV-0A0 Nanuk 935 (Silver) Foam+Lido - захисний кейс з пінним наповнювачем і органайзером в кришці. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів постріляти, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Профіль...

  19 799 грн
 • Nanuk 985 (Olive)
  20 789 грн
  Nanuk 985 (Olive)
  (112450)

  Артикул: 5_985S-001OL-0A0 Nanuk 985 (Olive)-ударостійкий захисний кейс, без наповлення. Підходить для перевезення і зберігання чутливого і крихкого обладнання і зброї. Цей кейс створений для використання на відкритому повітрі, на воді, в пилу, підійде для використання правоохоронними органами, екстреними службами, військовими і спортсменами на відкритому повітрі. Кейс Nanuk 985...

  20 789 грн
 • Nanuk 985 (Black)
  20 789 грн
  Nanuk 985 (Black)
  (78049)

  Артикул: 5_985S-001BK-0A0 Nanuk 985 (Black)-ударостійкий захисний кейс, без наповлення. Підходить для перевезення і зберігання чутливого і крихкого обладнання і зброї. Цей кейс створений для використання на відкритому повітрі, на воді, в пилу, підійде для використання правоохоронними органами, екстреними службами, військовими і спортсменами на відкритому повітрі. Кейс Nanuk 985...

  20 789 грн
 • Nanuk 990 (Black)
  21 149 грн
  Nanuk 990 (Black)
  (54527)

  Артикул: 5_990S-001BK-0A0 Nanuk 990 (Black) підійде для зберігання штативів, лука та інших довгих предметів до 1118 мм. Цей кейс створений для використання на на відкритому повітрі, на воді, в пилу, підійде для використання правоохоронними органами, екстреними службами, військовими і спортсменами. Кейс Nanuk 990 оснащений двома пружними ручками, 4 засувками PowerClaw і 2...

  21 149 грн
 • Nanuk 990 (Olive)
  21 149 грн
  Nanuk 990 (Olive)
  (54525)

  Артикул: 5_990S-001OL-0A0 Nanuk 990 (Olive) підійде для зберігання штативів, лука та інших довгих предметів до 1118 мм. Цей кейс створений для використання на на відкритому повітрі, на воді, в пилу, підійде для використання правоохоронними органами, екстреними службами, військовими і спортсменами. Кейс Nanuk 990 оснащений двома пружними ручками, 4 засувками PowerClaw і 2...

  21 149 грн
 • Nanuk 930 (Silver) DJI RS 3/RS 3 Pro Combo
  21 919 грн
  Nanuk 930 (Silver) DJI RS 3/RS 3 Pro Combo
  (79280)

  Артикул: 5_930S-080SV-0A0-C0634 Nanuk 930 (Silver) DJI RS 3/RS 3 Pro Combo ударостійкий кейс із підготовленим ложементом для стедикаму DJI RS 3 або RS 3 Pro. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів та відеооператорів, які часто працюють у польових умовах. Nanuk 930 оптимальний варіант транспортного кейсу для фото- та відеоапаратури та додаткового обладнання для неї...

  21 919 грн
 • Nanuk 930 (Black) DJI RS 3/RS 3 Pro Combo
  21 919 грн
  Nanuk 930 (Black) DJI RS 3/RS 3 Pro Combo
  (80742)

  Артикул: 5_930S-080BK-0A0-C0634 Nanuk 930 (Black) DJI RS 3/RS 3 Pro Combo ударостійкий кейс із підготовленим ложементом для стедикаму DJI RS 3 або RS 3 Pro. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів та відеооператорів, які часто працюють у польових умовах. Nanuk 930 оптимальний варіант транспортного кейсу для фото- та відеоапаратури та додаткового обладнання для неї...

  21 919 грн
 • Nanuk 923 (Silver) with Laptop Kit and Strap
  22 049 грн
  Nanuk 923 (Silver) with Laptop Kit and Strap
  (38470)

  Артикул: 5_923S-041SV-0A0 Ударостійкий кейс для ноутбука Nanuk 923 (Silver) with Laptop Kit and Strap підійде для більшості 15" моделей. Цей кейс найнадійніше рішення для захисту ноутбука, ложемент кейса був розроблений для захисту ноутбука в будь-яких умовах і потенційно небезпечних ситуаціях. При цьому в кейсі передбачено достатньо місця для аксесуарів та інших предметів першої...

  22 049 грн
 • Nanuk 923 (Black) with Laptop Kit and Strap
  22 049 грн
  Nanuk 923 (Black) with Laptop Kit and Strap
  (38469)

  Артикул: 5_923S-041BK-0A0 Ударостійкий кейс для ноутбука Nanuk 923 (Black) with Laptop Kit and Strap підійде для більшості 15" моделей. Цей кейс найнадійніше рішення для захисту ноутбука, ложемент кейса був розроблений для захисту ноутбука в будь-яких умовах і потенційно небезпечних ситуаціях. При цьому в кейсі передбачено достатньо місця для аксесуарів та інших предметів першої...

  22 049 грн
 • Nanuk 995 (Black)
  22 099 грн
  Nanuk 995 (Black)
  (85924)

  Артикул: 5_995S-001BK-0A0 Nanuk 995 (Black) - кейс для зброї, без наповнення, також підійде для зберігання штативів, лука та інших довгих предметів до 1118 мм. Цей кейс створений для використання на на відкритому повітрі, на воді, в пилу, підійде для використання правоохоронними органами, екстреними службами, військовими і спортсменами. Кейс Nanuk 995 оснащений двома пружними...

  22 099 грн
 • Nanuk 995 (Olive)
  22 099 грн
  Nanuk 995 (Olive)
  (85940)

  Артикул: 5_995S-001OL-0A0 Nanuk 995 (Olive) - кейс для зброї, без наповнення, також підійде для зберігання штативів, лука та інших довгих предметів до 1118 мм. Цей кейс створений для використання на на відкритому повітрі, на воді, в пилу, підійде для використання правоохоронними органами, екстреними службами, військовими і спортсменами. Кейс Nanuk 995 оснащений двома пружними...

  22 099 грн
 • Nanuk 995 (Graphite)
  22 099 грн
  Nanuk 995 (Graphite)
  (85929)

  Артикул: 5_995S-001GP-0A0 Nanuk 995 (Graphite) - кейс для зброї, без наповнення, також підійде для зберігання штативів, лука та інших довгих предметів до 1118 мм. Цей кейс створений для використання на на відкритому повітрі, на воді, в пилу, підійде для використання правоохоронними органами, екстреними службами, військовими і спортсменами. Кейс Nanuk 995 оснащений двома пружними...

  22 099 грн
 • Nanuk 963 (Black)
  22 589 грн
  Nanuk 963 (Black)
  (41516)

  Артикул: 5_963S-000BK-0A0 Nanuk 963 (Black) - захисний кейс з пінним наповнювачем. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів постріляти, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Профіль захисного кейса Nanuk 963 ідеально...

  22 589 грн
 • Nanuk 935 (Silver) Foam 6UP Pistol Case
  23 719 грн
  Nanuk 935 (Silver) Foam 6UP Pistol Case
  (38473)

  Артикул: 5_935S-080SV-0A0-16708 Захисний кейс для пістолетів (зброї) Nanuk 935 (Silver) Foam 6UP Pistol Case підходить для роботи зі зброєю в будь-якому середовищі. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання 6 популярних моделей, також передбачено місце для 6 одинарних або подвійних магазинів. У підготовленому ложементі для зброї поміщається 6 пістолетів з...

  23 719 грн
 • Nanuk 970 (Black)
  24 389 грн
  Nanuk 970 (Black)
  (40959)

  Артикул: 5_970S-000BK-0A0 Nanuk 970 (Black) - захисний кейс, на колесах. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів постріляти, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Профіль захисного кейса Nanuk 970 ідеально підходить для...

  24 389 грн
 • Nanuk 955 (Black) Foam
  24 569 грн
  Nanuk 955 (Black) Foam
  (53039)

  Артикул: 5_955S-010BK-0A0 Nanuk 955 (Black) Foam - захисний кейс з пінним наповнювачем. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів постріляти, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Профіль захисного кейса Nanuk 955 ідеально...

  24 569 грн
 • Nanuk 965 (Black)
  25 199 грн
  Nanuk 965 (Black)
  (41517)

  Артикул: 5_965S-000BK-0A0 Nanuk 965 (Black) - захисний кейс пустий, без наповнювача. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів постріляти, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Профіль захисного кейса Nanuk 965 ідеально...

  25 199 грн
 • Nanuk 962 (Black)
  25 199 грн
  Nanuk 962 (Black)
  (85939)

  Артикул: 5_962S-000BK-0A0 Nanuk 962 (Black) - міцний та компактний, ударозахисний кейс. Захищає та перевозить важкі вантажі з мінімальними зусиллями. Він створений для того, щоб легко ковзати найскладнішою місцевістю завдяки двом (2) комплектам надміцних подвійних коліс з підшипниками з нержавіючої сталі. Він поставляється у стандартній комплектації з висувною ручкою, що робить...

  25 199 грн
 • Nanuk 960 (Black) Foam
  27 809 грн
  Nanuk 960 (Black) Foam
  (54365)

  Артикул: 5_960S-010BK-0A0 Nanuk 960 (Black) Foam - це захисний кейс із ступенем захисту IP67. Made in Canada. Кейс призначений для захисту різного устаткування: військового, оптичного, вимірювального, фото і відеоустаткування, різної електроніки, взагалі всього того що вимагає дбайливогоставлення, надійного зберігання і транспортування. Модель кейса підійде в якості захисного...

  27 809 грн
 • Nanuk 968 (Black) Foam
  29 519 грн
  Nanuk 968 (Black) Foam
  (53040)

  Артикул: 5_968S-010BK-0A0 Nanuk 968 (Black) Foam - захисний кейс, на колесах. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів постріляти, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Профіль захисного кейса Nanuk 970 ідеально підходить...

  29 519 грн
 • Nanuk 991 (Black)
  29 699 грн
  Nanuk 991 (Black)
  (112669)

  Артикул: 5_991S-001BK-0A0 Nanuk 991 (Black) ударостійкий кейс на колесах підійде для зберігання штативів, лука та інших довгих предметів до 1131 мм.Made in Canada. Цей кейс створений для використання на на відкритому повітрі, на воді, в пилу, підійде для використання правоохоронними органами, екстреними службами, військовими і спортсменами. Кейс Nanuk 991 оснащений двома пружними...

  29 699 грн
 • Nanuk 988 (Black)
  31 769 грн
  Nanuk 988 (Black)
  (85928)

  Артикул: 5_988S-000BK-0A0 Nanuk 988 (Black) - великий, довгий, глибокий, міцний та міцний кейс для транспортування. Захистить та мобілізує безліч спорядження із запасом місця. Він створений для швидкої їзди завдяки колесам з нержавіючої сталі на шарикопідшипниках та трьом пружним ручкам, які роблять його ідеальним транспортним кейсом преміум-класу, який можна взяти з собою будь-куди.

  31 769 грн
 • Nanuk 975 (Black)
  33 659 грн
  Nanuk 975 (Black)
  (85926)

  Артикул: 5_975S-000BK-0A0 Nanuk 975 (Black) - водонепроникний захисний кейс. Версія без наповнювача. Nanuk перші в галузі розробили серію 975 з модульними функціями, тому існує версія практично для будь-якого користувача та потреб. Існує чотири версії: 975, 975W, 975T та 975M. Повнофункціональна базова модель 975 включає нашу жорстку двоступінчасту висувну ручку та чотири (4)...

  33 659 грн
 • Nanuk 903 Foam
  539 грн
  Nanuk 903 Foam
  (112853)

  Артикул: 5_1-90300-K Nanuk 903 Foam - високоякісний пінополіуретан, багатошаровий набір індивідуальних вкладок включає знімний шар. Цей шар складається з поролонових шарів, які можна знімати у різних конфігураціях для розміщення вмісту кейсу. Це рішення ідеально, якщо ви шукаєте швидкий та простий спосіб захистити та організувати своє обладнання.

  539 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk Padlock
  879 грн
  Nanuk Padlock
  (38464)

  Артикул: 5_900-LOCK NANUK Замок для кейсів Nanuk Padlock з функцією огляду TSA. Замок для кейсів Nanuk і не тільки, з підтримкою функції TSA дозволить зберегти ваші замки після огляду цілими і неушкодженими, на відміну замків без функції TSA. Хочемо зауважити, що агенти огляду TSA і HRSC (Великобританія), в цілях безпеки, зможуть відкрити і додивитися вашу сумку, використовуючи...

  879 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 904 Foam insert for 308W
  1 129 грн
  Nanuk 904 Foam insert for 308W
  (93810)

  Артикул: 5_904-FOAM_ammo_308W Nanuk 904 Foam insert for 308W - пінополіуретановий наповнювач для патронів .308 Winchester. Для установки в кейс Nanuk 904. Складається з 2 частин в основне відділення та кришку кейсу.

  1 129 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk TSA Accepted Luggage Lock
  1 259 грн
  Nanuk TSA Accepted Luggage Lock
  (93825)

  Артикул: 5_900-TSA LOCK NANUK Nanuk TSA Accepted Luggage Lock - замок для кейсів, поліпшеної конструкції, схвалений TSA. Забезпечує безпеку, як і висячий замок, але може бути легко відкритий і перевірений службою безпеки аеропорту, а потім знову зафіксований. Вдосконалена конструкція замку, спрощує установку і установку на всі наші моделі кейсів Nanuk. Для максимальної безпеки завжди...

  1 259 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk Foam 905 for Sennheiser EW wireless mic
  1 349 грн
  Nanuk Foam 905 for Sennheiser EW wireless mic
  (57885)

  Артикул: 5_905-FOAM_EW Nanuk Foam 905 for Sennheiser EW wireless mic - пінополіуретановий наповнювач та готова форма для Sennheiser EW wireless mic. Для установки в кейс Nanuk 905. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  1 349 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk Nano 330 (Purple)
  1 500 грн 2 369 грн
  Nanuk Nano 330 (Purple)
  (38412)

  Артикул: 5_330-0013 Компактний захисний кейс Nanuk Nano 330 (Purple) ідеально підходить для перевезення і зберігання невеликих гаджетів. Для всього що чутливе до зовнішніх впливів: смартфонів, навігаторів, карт пам'яті, флеш-носіїв, сигарет, ліхтариків, запальничок, банківських карт і всього іншого. Всі деталі Nanuk Nano 330 створені, щоб забезпечити надійний захист вашого...

  1 500 грн 2 369 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Nanuk Nano 330 (White)
  1 500 грн 2 369 грн
  Nanuk Nano 330 (White)
  (38411)

  Артикул: 5_330-0012 Компактний захисний кейс Nanuk Nano 330 (White) ідеально підходить для перевезення і зберігання невеликих гаджетів. Для всього що чутливе до зовнішніх впливів: смартфонів, навігаторів, карт пам'яті, флеш-носіїв, сигарет, ліхтариків, запальничок, банківських карт і всього іншого. Всі деталі Nanuk Nano 330 створені, щоб забезпечити надійний захист вашого...

  1 500 грн 2 369 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Nanuk Nano 330 (Clear)
  1 500 грн 2 369 грн
  Nanuk Nano 330 (Clear)
  (38410)

  Артикул: 5_330-0011 Компактний захисний кейс Nanuk Nano 330 (Clear) ідеально підходить для перевезення і зберігання невеликих гаджетів. Для всього що чутливе до зовнішніх впливів: смартфонів, навігаторів, карт пам'яті, флеш-носіїв, сигарет, ліхтариків, запальничок, банківських карт і всього іншого. Всі деталі Nanuk Nano 330 створені, щоб забезпечити надійний захист вашого...

  1 500 грн 2 369 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Nanuk Nano 330 (Orange)
  1 500 грн 2 479 грн
  Nanuk Nano 330 (Orange)
  (38408)

  Артикул: 5_330-0003 Компактний захисний кейс Nanuk Nano 330 (Orange) ідеально підходить для перевезення і зберігання невеликих гаджетів. Для всього що чутливе до зовнішніх впливів: смартфонів, навігаторів, карт пам'яті, флеш-носіїв, сигарет, ліхтариків, запальничок, банківських карт і всього іншого. Всі деталі Nanuk Nano 330 створені, щоб забезпечити надійний захист вашого...

  1 500 грн 2 479 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Nanuk Nano 330 (Blue)
  1 500 грн 2 369 грн
  Nanuk Nano 330 (Blue)
  (38436)

  Артикул: 5_330-0008 Компактний захисний кейс Nanuk Nano 330 (Blue) ідеально підходить для перевезення і зберігання невеликих гаджетів. Для всього що чутливе до зовнішніх впливів: смартфонів, навігаторів, карт пам'яті, флеш-носіїв, сигарет, ліхтариків, запальничок, банківських карт і всього іншого. Всі деталі Nanuk Nano 330 створені, щоб забезпечити надійний захист вашого...

  1 500 грн 2 369 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Nanuk Nano 330 (Lime)
  1 500 грн 2 369 грн
  Nanuk Nano 330 (Lime)
  (38407)

  Артикул: 5_330-0002 Компактний захисний кейс Nanuk Nano 330 (Lime) ідеально підходить для перевезення і зберігання невеликих гаджетів. Для всього що чутливе до зовнішніх впливів: смартфонів, навігаторів, карт пам'яті, флеш-носіїв, сигарет, ліхтариків, запальничок, банківських карт і всього іншого. Всі деталі Nanuk Nano 330 створені, щоб забезпечити надійний захист вашого...

  1 500 грн 2 369 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Nanuk 920 Foam
  1 669 грн
  Nanuk 920 Foam
  (60559)

  Артикул: 5_1-92000-K Nanuk 920 Foam - високоякісний пінополіуретан, багатошаровий набір індивідуальних вкладишів включає знімний шар із попередньо надрізаними краями. Цей шар складається з поролонових квадратів, які можна знімати у різних конфігураціях для розміщення вмісту кейсу. Це рішення ідеально, якщо ви шукаєте швидкий та простий спосіб захистити та організувати своє...

  1 669 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 Foam insert Classic Pistol
  1 889 грн
  Nanuk 909 Foam insert Classic Pistol
  (80761)

  Артикул: 5_909-FOAM_CLASG Nanuk 909 Foam insert Classic Pistol - поропластова (піна) форма для пістолета. Для установки в кейс Nanuk 909. Складається з 2 частин в основне відділення та кришку кейсу.

  1 889 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk Foam 909 Glock Pistol
  1 889 грн
  Nanuk Foam 909 Glock Pistol
  (53042)

  Артикул: 5_909-FOAM_GLOCK Пінополіуретановий наповнювач Nanuk Foam 909 Glock Pistol - готова форма для пістолетів типу Glock. Для установки в кейс Nanuk 909. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  1 889 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 Foam insert for DJI Mini 3 Pro
  1 979 грн
  Nanuk 909 Foam insert for DJI Mini 3 Pro
  (79265)

  Артикул: 5_909-FOAM_DJI 3 Nanuk 909 Foam insert for DJI Mini 3 Pro - поропластовий наповнювач. Готова форма для коптера DJI Mini 3 Pro. Для установки в ключ Nanuk 909. Складається з 2 частин в основному відділенні і кришку кейса.

  1 979 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 Foam DJI Mini 3 Pro
  1 989 грн
  Nanuk 909 Foam DJI Mini 3 Pro
  (79253)

  Артикул: 5_631-909-NANU03-C0598 Nanuk 909 Foam DJI Mini 3 Pro - пінополіуретановий наповнювач для DJI Mini 3 Pro. Готова форма для коптера. Для встановлення в кейс Nanuk 909. Складається з 2 частин в основне відділення та кришку кейсу.

  1 989 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk Nano 330 (Black)
  2 089 грн
  Nanuk Nano 330 (Black)
  (38370)

  Артикул: 5_330-0001 Компактний захисний кейс Nanuk Nano 330 (Black) ідеально підходить для перевезення і зберігання невеликих гаджетів. Для всього що чутливе до зовнішніх впливів: смартфонів, навігаторів, карт пам'яті, флеш-носіїв, сигарет, ліхтариків, запальничок, банківських карт і всього іншого. Всі деталі Nanuk Nano 330 створені, щоб забезпечити надійний захист вашого...

  2 089 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk Foam 910 Classic Pistol
  2 559 грн
  Nanuk Foam 910 Classic Pistol
  (60532)

  Артикул: 5_910-FOAM_CLASSIC Pistol Nanuk Foam 910 Classic Pistol - пінополіуретановий наповнювач, готова форма для класичних пістолетів. Для установки в кейс Nanuk 910. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  2 559 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 903 (Olive) Foam
  2 789 грн
  Nanuk 903 (Olive) Foam
  (38352)

  Артикул: 5_903S-010OL-0A0 Компактний ударостійкий кейс Nanuk 903 (Olive) Foam - це найменший кейс в модельній серії Small. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій і ударостійкий. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними елементами з нержавіючої сталі і посиленими кутами. Nanuk 903 комплектується міцною і об'ємної ручкою, вбудованим...

  2 789 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 903 (Lime) Foam
  2 789 грн
  Nanuk 903 (Lime) Foam
  (38353)

  Артикул: 5_903S-010LI-0A0 Компактний ударостійкий кейс Nanuk 903 (Lime) Foam - це найменший кейс в модельній серії Small. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій і ударостійкий. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними елементами з нержавіючої сталі і посиленими кутами. Nanuk 903 комплектується міцною і об'ємної ручкою, вбудованим...

  2 789 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 903 (Graphite) Foam
  2 789 грн
  Nanuk 903 (Graphite) Foam
  (38350)

  Артикул: 5_903S-010GP-0A0 Компактний ударостійкий кейс Nanuk 903 (Graphite) Foam - це найменший кейс в модельній серії Small. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій і ударостійкий. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними елементами з нержавіючої сталі і посиленими кутами. Nanuk 903 комплектується міцною і об'ємної ручкою, вбудованим...

  2 789 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Orange) DJI Mavic
  3 269 грн
  Nanuk 909 (Orange) DJI Mavic
  (38451)

  Артикул: 5_909-MAVIA3 Ударостійкий кейс для DJI Mavic - Nanuk 909 (Orange) DJI Mavic - це захисний кейс для Вашого коптера. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic і додаткове обладнання для нього: батареї пульт...

  3 269 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 904 (Silver) Foam
  3 329 грн
  Nanuk 904 (Silver) Foam
  (41500)

  Артикул: 5_904S-010SV-0A0 Захисний кейс Nanuk 904 (Silver) Foam - компактний захисний кейс серії Small. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, ударостойкий. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і посиленими кутами. Nanuk 904 комплектується міцною складною ручкою, вбудованим клапаном...

  3 329 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 904 (Lime) Foam
  3 329 грн
  Nanuk 904 (Lime) Foam
  (38357)

  Артикул: 5_904S-010LI-0A0 Захисний кейс Nanuk 904 (Lime) Foam - компактний захисний кейс серії Small. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, ударостойкий. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і посиленими кутами. Nanuk 904 комплектується міцною складною ручкою, вбудованим клапаном...

  3 329 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 904 (Black) Foam
  3 329 грн
  Nanuk 904 (Black) Foam
  (38354)

  Артикул: 5_904S-010BK-0A0 Захисний кейс Nanuk 904 (Black) Foam - компактний захисний кейс серії Small. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, ударостойкий. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і посиленими кутами. Nanuk 904 комплектується міцною складною ручкою, вбудованим клапаном...

  3 329 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 904 (Blue) Foam
  3 329 грн
  Nanuk 904 (Blue) Foam
  (38355)

  Артикул: 5_904S-010BL-0A0 Захисний кейс Nanuk 904 (Blue) Foam - компактний захисний кейс серії Small. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, ударостойкий. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і посиленими кутами. Nanuk 904 комплектується міцною складною ручкою, вбудованим клапаном...

  3 329 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 904 (Graphite) Foam
  3 329 грн
  Nanuk 904 (Graphite) Foam
  (38356)

  Артикул: 5_904S-010GP-0A0 Захисний кейс Nanuk 904 (Graphite) Foam - компактний захисний кейс серії Small. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, ударостойкий. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і посиленими кутами. Nanuk 904 комплектується міцною складною ручкою, вбудованим клапаном...

  3 329 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 904 (Yellow) Foam
  3 329 грн
  Nanuk 904 (Yellow) Foam
  (38360)

  Артикул: 5_904S-010YL-0A0 Захисний кейс Nanuk 904 (Yellow) Foam - компактний захисний кейс серії Small. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, ударостойкий. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і посиленими кутами. Nanuk 904 комплектується міцною складною ручкою, вбудованим клапаном...

  3 329 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 904 (Olive) Foam
  3 329 грн
  Nanuk 904 (Olive) Foam
  (38359)

  Артикул: 5_904S-010OL-0A0 Захисний кейс Nanuk 904 (Olive) Foam - компактний захисний кейс серії Small. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, ударостойкий. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і посиленими кутами. Nanuk 904 комплектується міцною складною ручкою, вбудованим клапаном...

  3 329 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 915 Foam Insert for DJI Mavic Air
  3 829 грн
  Nanuk 915 Foam Insert for DJI Mavic Air
  (41505)

  Артикул: 5_915-FOAM_MAVIC A Поропластовий наповнювач Nanuk 915 Foam Insert for DJI Mavic Air - готова форма для коптера DJI Mavic Air. Для установки в кейс Nanuk 915. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  3 829 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk Foam 909 for 8 Knives
  3 829 грн
  Nanuk Foam 909 for 8 Knives
  (53348)

  Артикул: 5_909-FOAM_8KNIVES Пінополіуретановий наповнювач Nanuk Foam 909 for 8 Knives - готова форма для 8 складаных ножів. Для установки в кейс Nanuk 909. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  3 829 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 915 Foam insert for DJI Mini 3 Pro Fly More
  3 829 грн
  Nanuk 915 Foam insert for DJI Mini 3 Pro Fly More
  (93826)

  Артикул: 5_915-FOAM_DJI_MINI_3_PRO Nanuk 915 Foam insert for DJI Mini 3 Pro Fly More - пінополіуретановий наповнювач для DJI Mini 3 Pro. Готова форма для коптера DJI Mini 3 Pro у комплектації Fly More. Для установки в кейс Nanuk 915. Складається з 2 частин в основне відділення та кришку кейсу.

  3 829 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Graphite)
  3 869 грн
  Nanuk 909 (Graphite)
  (60420)

  Артикул: 5_909S-000GP-0A0 Nanuk 909 (Graphite) - це захисний кейс із ступенем захисту IP67. Made in Canada. підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів стрілянини, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Тонкий профіль захисного чохла Nanuk 909 ідеально підходить...

  3 869 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Tan)
  3 869 грн
  Nanuk 909 (Tan)
  (60535)

  Артикул: 5_909S-000TN-0A0 Nanuk 909 (Tan) - це захисний кейс із ступенем захисту IP67. Made in Canada. підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів стрілянини, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Тонкий профіль захисного чохла Nanuk 909 ідеально підходить для...

  3 869 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Olive)
  3 869 грн
  Nanuk 909 (Olive)
  (53354)

  Артикул: 5_909S-000OL-0A0 Nanuk 909 (Olive) - це захисний кейс із ступенем захисту IP67. Made in Canada. підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів стрілянини, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Тонкий профіль захисного чохла Nanuk 909 ідеально підходить для...

  3 869 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Black)
  3 869 грн
  Nanuk 909 (Black)
  (53350)

  Артикул: 5_909S-000BK-0A0 Nanuk 909 (Black) - це захисний кейс із ступенем захисту IP67. Made in Canada. підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів стрілянини, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Тонкий профіль захисного чохла Nanuk 909 ідеально підходить для...

  3 869 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Orange)
  3 869 грн
  Nanuk 909 (Orange)
  (57891)

  Артикул: 5_909S-000OR-0A0 Nanuk 909 (Orange) - це захисний кейс із ступенем захисту IP67. Made in Canada. підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів стрілянини, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Тонкий профіль захисного чохла Nanuk 909 ідеально підходить для...

  3 869 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 930 Foam Insert
  4 009 грн
  Nanuk 930 Foam Insert
  (85941)

  Артикул: 5_1-93000-K Nanuk 930 Foam Insert – поролоновий вкладиш. Для установки в кейс Nanuk 930. Складається з 2 частин в основне відділення та кришку кейсу.

  4 009 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 905 (Orange)
  4 139 грн
  Nanuk 905 (Orange)
  (54529)

  Артикул: 5_905S-000OR-0A0 Nanuk 905 (Orange) ударостійкий кейс зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і...

  4 139 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 905 (Yellow)
  4 139 грн
  Nanuk 905 (Yellow)
  (60536)

  Артикул: 5_905S-000YL-0A0 Nanuk 905 (Yellow) ударостійкий кейс зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і...

  4 139 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Graphite) Classic Gun
  4 149 грн
  Nanuk 910 (Graphite) Classic Gun
  (38463)

  Артикул: 5_910-CLASGO7 Захисний кейс для пістолета (-тів) Nanuk 910 (Graphite) Classic Gun підходить для роботи зі зброєю в будь-якому середовищі. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання багатьох популярних моделей, також передбачено місце для двох одинарних магазинів або одного подвійного. У підготовленому ложементі для пістолета поміщається 2...

  4 149 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Black) Classic Gun
  4 149 грн
  Nanuk 910 (Black) Classic Gun
  (38461)

  Артикул: 5_910-CLASGO1 Захисний кейс для пістолета (-тів) Nanuk 910 (Black) Classic Gun підходить для роботи зі зброєю в будь-якому середовищі. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання багатьох популярних моделей, також передбачено місце для двох одинарних магазинів або одного подвійного. У підготовленому ложементі для пістолета поміщається 2...

  4 149 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 915 Foam insert DJI Mavic Air 2S
  4 219 грн
  Nanuk 915 Foam insert DJI Mavic Air 2S
  (80760)

  Артикул: 5_915-FOAM_MAVIC AIR 2S Nanuk 915 Foam insert DJI Mavic Air 2S – поропластова (піна) форма для коптера DJI Mavic Air 2S. Для установки в кейс Nanuk 915. Складається з 2 частин в основне відділення та кришку кейсу.

  4 219 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Graphite) Foam
  4 279 грн
  Nanuk 909 (Graphite) Foam
  (112781)

  Артикул: 5_909S-010GP-0A0 Nanuk 909 (Graphite) Foam - це захисний кейс із ступенем захисту IP67. Made in Canada. підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів стрілянини, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Тонкий профіль захисного чохла Nanuk 909 ідеально...

  4 279 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Black) Foam
  4 279 грн
  Nanuk 909 (Black) Foam
  (53349)

  Артикул: 5_909S-010BK-0A0 Nanuk 909 (Black) Foam - це захисний кейс із ступенем захисту IP67. Made in Canada. підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів стрілянини, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Тонкий профіль захисного чохла Nanuk 909 ідеально підходить...

  4 279 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Olive) Foam
  4 279 грн
  Nanuk 909 (Olive) Foam
  (38446)

  Артикул: 5_909S-010OL-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 909 (Olive) Foam - це захисний кейс із ступенем захисту IP67. Made in Canada. підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів стрілянини, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Тонкий профіль захисного чохла Nanuk 909...

  4 279 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Tan) Foam
  4 279 грн
  Nanuk 909 (Tan) Foam
  (38445)

  Артикул: 5_909S-010TN-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 909 (Tan) Foam - це захисний кейс із ступенем захисту IP67. Made in Canada. підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів стрілянини, щоб захистити своє найцінніше спорядження. Тонкий профіль захисного чохла Nanuk 909...

  4 279 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Black)
  4 449 грн
  Nanuk 910 (Black)
  (78050)

  Артикул: 5_910-0001 Nanuk 910 (Black) - ударостійкий кейс,  для цінного і/або крихкого обладнання. Для різного устаткування яке вразливе до механічного впливу, вологи і екстремальної температури, і якому потрібний особливий захист. Захисний кейс Nanuk 910 зручна модель, ергономічна, в достатній мірі універсальна і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуюча, ударостійка, що...

  4 449 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 920 Sennheiser EW-DX EM2
  4 499 грн
  Nanuk 920 Sennheiser EW-DX EM2
  (105043)

  Артикул: 5_920-FOAM_Sennheiser_EW-DX_EM2 Nanuk 920 Sennheiser EW-DX EM2 - підготовлений (попередньо вирізаний) ложемент для Sennheiser EW-DX EM2.

  4 499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 905 (Lime) Foam
  4 499 грн
  Nanuk 905 (Lime) Foam
  (38363)

  Артикул: 5_905-1002 Ударостійкий кейс Nanuk 905 (Lime) Foam зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і...

  4 499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 920 Foam Insert for Sennheiser EW-DX2ch
  4 579 грн
  Nanuk 920 Foam Insert for Sennheiser EW-DX2ch
  (93813)

  Артикул: 5_920-FOAM_EW-DX-2ch Nanuk 920 Foam Insert for Sennheiser EW-DX2ch - підготовлений вкладиш для Sennheiser EW-DX2ch. Готова форма для радіомікрофону Sennheiser EW-DX2ch. Для установки в кейс Nanuk 920. Складається з 2 частин в основне відділення та кришку кейсу.

  4 579 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 908 Waterproof Ammo (Olive)
  4 649 грн
  Nanuk 908 Waterproof Ammo (Olive)
  (85950)

  Артикул: 5_908S-000OL-PA0-AMM01 Nanuk 908 Waterproof Ammo (Olive) - захисний кейс, як варіант чудовий апгрейд для металевих та дешевих пластикових кейсів - все що потрібно для гарантованого сухого зберігання. Кейс Nanuk 908 Ammo Case, створений для того, щоб витримувати найсуворіші умови, - це ідеальний водонепроникний, пиленепроникний та стійкий до іржі спосіб захистити та...

  4 649 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Yellow)
  4 769 грн
  Nanuk 910 (Yellow)
  (85944)

  Артикул: 5_910S-000YL-0A0 Nanuk 910 (Yellow) - ударостійкий кейс,  для цінного і/або крихкого обладнання. Для різного устаткування яке вразливе до механічного впливу, вологи і екстремальної температури, і якому потрібний особливий захист. Захисний кейс Nanuk 910 зручна модель, ергономічна, в достатній мірі універсальна і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуюча, ударостійка, що...

  4 769 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Olive)
  4 769 грн
  Nanuk 910 (Olive)
  (79252)

  Артикул: 5_910S-000OL-0A0 Nanuk 910 (Olive) - ударостійкий кейс,  для цінного і/або крихкого обладнання. Для різного устаткування яке вразливе до механічного впливу, вологи і екстремальної температури, і якому потрібний особливий захист. Захисний кейс Nanuk 910 зручна модель, ергономічна, в достатній мірі універсальна і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуюча, ударостійка, що...

  4 769 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Tan)
  4 769 грн
  Nanuk 910 (Tan)
  (60534)

  Артикул: 5_910S-000TN-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 910 (Tan) для цінного і/або крихкого обладнання. Для різного устаткування яке вразливе до механічного впливу, вологи і екстремальної температури, і якому потрібний особливий захист. Захисний кейс Nanuk 910 зручна модель, ергономічна, в достатній мірі універсальна і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуюча, ударостійка, що підтверджено...

  4 769 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 905 (Graphite) Foam
  4 819 грн
  Nanuk 905 (Graphite) Foam
  (38362)

  Артикул: 5_905S-010GP-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 905 (Graphite) Foam зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і...

  4 819 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 908 (Black)
  4 859 грн
  Nanuk 908 (Black)
  (57888)

  Артикул: 5_908S-000BK-0A0 Nanuk 908 (Black) ударостійкий кейс зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і...

  4 859 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 908 Waterproof Ammo (Black)
  4 859 грн
  Nanuk 908 Waterproof Ammo (Black)
  (85931)

  Артикул: 5_908S-000BK-PA0-AMM01 Nanuk 908 Waterproof Ammo (Black) - захисний кейс, як варіант чудовий апгрейд для металевих та дешевих пластикових кейсів - все що потрібно для гарантованого сухого зберігання. Кейс Nanuk 908 Ammo Case, створений для того, щоб витримувати найсуворіші умови, - це ідеальний водонепроникний, пиленепроникний та стійкий до іржі спосіб захистити та...

  4 859 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 925 Foam Insert for DSLR
  4 989 грн
  Nanuk 925 Foam Insert for DSLR
  (41509)

  Артикул: 5_925-FOAM_DSLR Поропластовий наповнювач Nanuk 925 Foam Insert for DSLR - готова форма для фотокамер DSLR. Для установки в кейс Nanuk 925. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  4 989 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk Foam 915 insert для DJI Avata Pro-view Combo
  5 149 грн
  Nanuk Foam 915 insert для DJI Avata Pro-view Combo
  (79258)

  Артикул: 5_631-915-C0778 Nanuk Foam 915 insert для DJI Avata Pro-view Combo - пінополіуретановий наповнювач для DJI Avata Pro-view Combo. Готова форма для коптера коптера та DJI Goggles 2. Для встановлення в кейс Nanuk 915. Складається з 2 частин в основне відділення та кришку кейсу.

  5 149 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Olive) DJI Mavic Mini
  5 249 грн
  Nanuk 909 (Olive) DJI Mavic Mini
  (38448)

  Артикул: 5_909-MAVM6 Ударостійкий кейс для DJI Mavic Mini - Nanuk 909 (Olive) DJI Mavic Mini - це захисний кейс для Вашого коптера. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic Mini і додаткове обладнання для нього: батареї...

  5 249 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Olive) Classic Pistol
  5 249 грн
  Nanuk 909 (Olive) Classic Pistol
  (40942)

  Артикул: 5_909-CLASG6 Захисний кейс для зброї Nanuk 909 (Olive) Classic Pistol, а точніше для пістолета. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання багатьох популярних моделей, також передбачено місце для двох одинарних магазинів або одного подвійного. У підготовленому ложементі для пістолета поміщається пістолет з блокуванням спускового гачка, а також...

  5 249 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Tan) Glock Pistol
  5 249 грн
  Nanuk 909 (Tan) Glock Pistol
  (38454)

  Артикул: 5_909-GLOCK0 Захисний кейс для зброї Nanuk 909 (Tan) Glock Pistol, а точніше для пістолета типу Glock. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання багатьох популярних моделей, також передбачено місце для двох одинарних магазинів або одного подвійного. У підготовленому ложементі для пістолета поміщається пістолет з блокуванням спускового гачка,...

  5 249 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Graphite) Classic Pistol
  5 249 грн
  Nanuk 909 (Graphite) Classic Pistol
  (40941)

  Артикул: 5_909-CLASG7 Захисний кейс для зброї Nanuk 909 (Graphite) Classic Pistol, а точніше для пістолета. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання багатьох популярних моделей, також передбачено місце для двох одинарних магазинів або одного подвійного. У підготовленому ложементі для пістолета поміщається пістолет з блокуванням спускового гачка, а...

  5 249 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Olive) Glock Pistol
  5 249 грн
  Nanuk 909 (Olive) Glock Pistol
  (38453)

  Артикул: 5_909-GLOCK6 Захисний кейс для зброї Nanuk 909 (Black) Glock Pistol, а точніше для пістолета типу Glock. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання багатьох популярних моделей, також передбачено місце для двох одинарних магазинів або одного подвійного. У підготовленому ложементі для пістолета поміщається пістолет з блокуванням спускового...

  5 249 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Yellow) DJI Mavic Mini
  5 249 грн
  Nanuk 909 (Yellow) DJI Mavic Mini
  (38450)

  Артикул: 5_909-MAVM4 Ударостійкий кейс для DJI Mavic Mini - Nanuk 909 (Yellow) DJI Mavic Mini - це захисний кейс для Вашого коптера. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic Mini і додаткове обладнання для нього: батареї...

  5 249 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk Foam 930 DJI Ronin-S2
  5 639 грн
  Nanuk Foam 930 DJI Ronin-S2
  (79278)

  Артикул: 5_930-FOAM_RONIN-S2 Nanuk Foam 930 DJI Ronin-S2 - поропластова (піна) форма для DJI Ronin-S2. Для установки в кейс Nanuk 930. Складається з 2 частин в основне відділення та кришку кейсу.

  5 639 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Silver) Foam
  5 669 грн
  Nanuk 910 (Silver) Foam
  (38346)
  1 Рейтинг

  Артикул: 5_910S-010SV-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 910 (Silver) Foam для цінного і/або крихкого обладнання. Для різного устаткування яке вразливе до механічного впливу, вологи і екстремальної температури, і якому потрібний особливий захист. Захисний кейс Nanuk 910 зручна модель, ергономічна, в достатній мірі універсальна і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуюча, ударостійка, що...

  5 669 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Olive) Foam
  5 669 грн
  Nanuk 910 (Olive) Foam
  (40948)

  Артикул: 5_910S-010OL-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 910 (Olive) Foam для цінного і/або крихкого обладнання. Для різного устаткування яке вразливе до механічного впливу, вологи і екстремальної температури, і якому потрібний особливий захист. Захисний кейс Nanuk 910 зручна модель, ергономічна, в достатній мірі універсальна і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуюча, ударостійка, що...

  5 669 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Lime) Foam
  5 669 грн
  Nanuk 910 (Lime) Foam
  (38343)

  Артикул: 5_910S-010LI-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 910 (Lime) Foam для цінного і/або крихкого обладнання. Для різного устаткування яке вразливе до механічного впливу, вологи і екстремальної температури, і якому потрібний особливий захист. Захисний кейс Nanuk 910 зручна модель, ергономічна, в достатній мірі універсальна і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуюча, ударостійка, що...

  5 669 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Black) Foam
  5 669 грн
  Nanuk 910 (Black) Foam
  (38340)

  Артикул: 5_910S-010BK-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 910 (Black) Foam для цінного і/або крихкого обладнання. Для різного устаткування яке вразливе до механічного впливу, вологи і екстремальної температури, і якому потрібний особливий захист. Захисний кейс Nanuk 910 зручна модель, ергономічна, в достатній мірі універсальна і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуюча, ударостійка, що...

  5 669 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Graphite) Foam
  5 669 грн
  Nanuk 910 (Graphite) Foam
  (38342)

  Артикул: 5_910S-010GP-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 910 (Graphite) Foam для цінного і/або крихкого обладнання. Для різного устаткування яке вразливе до механічного впливу, вологи і екстремальної температури, і якому потрібний особливий захист. Захисний кейс Nanuk 910 зручна модель, ергономічна, в достатній мірі універсальна і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуюча, ударостійка, що...

  5 669 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 935 Waterproof Panel Kit Aluminium (TOP)
  5 759 грн
  Nanuk 935 Waterproof Panel Kit Aluminium (TOP)
  (38459)

  Артикул: 5_935-PANEL ALUM. KIT (TOP) Алюмінієва панель Nanuk 935 Waterproof Panel Kit Aluminium (TOP) для кейсів серії 935. Верхня частина в кришку кейса, з ущільнювачем і монтажним комплектом.

  5 759 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Olive) 8 Knives
  5 939 грн
  Nanuk 909 (Olive) 8 Knives
  (53356)

  Артикул: 5_909-8KNI6 Nanuk 909 (Olive) 8 Knives - захисний кейс для ножів. Призначений для розміщення восьми складних ножів з одним лезом. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання Вашої колекції ножів. Внутрішня частина захисного поропласту попередньо нарізана, щоб вміщати до 8 ножів довжиною до 5 5/8 "в закритому положенні і 3/4" в ширину,...

  5 939 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Silver) 8 Knives
  5 939 грн
  Nanuk 909 (Silver) 8 Knives
  (38455)

  Артикул: 5_909-8KNI5 Захисний кейс для ножів Nanuk 909 (Silver) 8 Knives призначений для розміщення восьми складних ножів з одним лезом. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання Вашої колекції ножів. Внутрішня частина захисного поропласту попередньо нарізана, щоб вміщати до 8 ножів довжиною до 5 5/8 "в закритому положенні і 3/4" в ширину, включаючи...

  5 939 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 920 Lid Organizer
  5 939 грн
  Nanuk 920 Lid Organizer
  (38433)

  Артикул: 5_50-92001-K Органайзер Nanuk 920 Lid Organizer призначений для розміщення в кришці кейса. Цей органайзер для кришки кейса Nanuk 920 дозволяє зручно організувати і наочно розмістити аксесуари, до основного контенту кейса. Органайзер для кришки кейса Nanuk 920 Lid Organizer, комплектується набором кріпильних гвинтів і липучкою для простої і легкої установки. Органайзер...

  5 939 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Orange) 8 Knives
  5 939 грн
  Nanuk 909 (Orange) 8 Knives
  (57892)

  Артикул: 5_909-8KNI3 Nanuk 909 (Orange) 8 Knives - захисний кейс для ножів. Призначений для розміщення восьми складних ножів з одним лезом. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання Вашої колекції ножів. Внутрішня частина захисного поропласту попередньо нарізана, щоб вміщати до 8 ножів довжиною до 5 5/8 "в закритому положенні і 3/4" в ширину,...

  5 939 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 905 for Sennheiser EW Wireless Mic (Orange)
  6 089 грн
  Nanuk 905 for Sennheiser EW Wireless Mic (Orange)
  (77910)

  Артикул: 5_905-SE23 Nanuk 905 for Sennheiser EW Wireless Mic (Orange) - ударостійкий кейс для радіосистем Sennheiser EW. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- та пилостійкий, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника та випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений із удароміцної...

  6 089 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Yellow) DJI Mini 3 Pro
  6 119 грн
  Nanuk 909 (Yellow) DJI Mini 3 Pro
  (80727)

  Артикул: 5_909S-080YL-0A0-C0598 Nanuk 909 (Yellow) DJI Mini 3 Pro - захисний, ударостійкий кейс для Вашого коптера. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mini 3 Pro і додаткове обладнання для нього: батареї пульт управління, лопаті і...

  6 119 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Graphite) DJI Mini 3 Pro
  6 119 грн
  Nanuk 909 (Graphite) DJI Mini 3 Pro
  (80723)

  Артикул: 5_909S-080GP-0A0-C0598 Nanuk 909 (Graphite) DJI Mini 3 Pro - захисний, ударостійкий кейс для Вашого коптера. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mini 3 Pro і додаткове обладнання для нього: батареї пульт управління, лопаті і...

  6 119 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Blue) DJI Mini 3 Pro
  6 119 грн
  Nanuk 909 (Blue) DJI Mini 3 Pro
  (80721)

  Артикул: 5_909S-080BL-0A0-C0598 Nanuk 909 (Blue) DJI Mini 3 Pro - захисний, ударостійкий кейс для Вашого коптера. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mini 3 Pro і додаткове обладнання для нього: батареї пульт управління, лопаті і...

  6 119 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Black) 8 Knives
  6 209 грн
  Nanuk 909 (Black) 8 Knives
  (53355)

  Артикул: 5_909-8KNI1 Nanuk 909 (Black) 8 Knives - захисний кейс для ножівю Призначений для розміщення восьми складних ножів з одним лезом. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання Вашої колекції ножів. Внутрішня частина захисного поропласту попередньо нарізана, щоб вміщати до 8 ножів довжиною до 5 5/8 "в закритому положенні і 3/4" в ширину,...

  6 209 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 905 (Olive) Padded Divider
  6 259 грн
  Nanuk 905 (Olive) Padded Divider
  (38368)

  Артикул: 5_905S-020OL-0A0 Ударостійкий кейс Nanuk 905 (Olive) Padded Divider зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої...

  6 259 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 915 (Black) DJI Mavic Air Fly More
  6 289 грн
  Nanuk 915 (Black) DJI Mavic Air Fly More
  (38441)

  Артикул: 5_915-MAVIA1 Ударостійкий кейс для DJI Mavic Air - Nanuk 915 (Black) DJI Mavic Air Fly More - це захисний кейс для Вашого коптера розширеної комплектації Fly More. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic Air і додаткове обладнання...

  6 289 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk Foam 930 for DJI Ronin-S2
  6 629 грн
  Nanuk Foam 930 for DJI Ronin-S2
  (57887)

  Артикул: 5_930-FOAM_RONS23 Пінополіуретановий наповнювач Nanuk Foam 930 for DJI Ronin-S2 - готова форма для DJI Ronin-S2. Для установки в кейс Nanuk 930. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  6 629 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 923 Customized Foam Insert for RONIN-S
  6 639 грн