WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

Наша компанія піклується про безпеку здійснення покупок, тому ми використовуємо одна з найбільш передових і захищених систем прийому платежів WayForPay. Дана система дозволяє купувати усі товари від кардхолдеров і гаманців до рюкзаків і валіз в захищеному режимі з (Увага!) 128-бітовим шифруванням і подвійний верифікацією. Система забезпечення безпечної оплати WayForPay функціонує за принципом багаторівневого моніторингу транзитних акцій. Це дозволяє забезпечити максимальну ефективність грошових коштів і захист особистих даних кожного клієнта.

Щоб захистити користувачів від інтернет-шахраїв, WayForPay використовують ручну і автоматичну перевірку транзакцій. Все це дозволяє мінімізувати ризики і надати надійний захист кожного платежу. Переваги платіжної системи WayForPay.

Для простих покупців використання даної системи має ряд переваг, до основних переваг відносяться:
- 128-бітна система шифрування.
Дозволяє проводити оплату для покупця, в максимально захищеному середовищі.
- Адаптивний дизайн для будь-яких пристроїв і екранів. Сторінка оплати в системі WayForPay має приємний зовнішній вигляд. Сервіс такий зручний, що навіть недосвідчений інтернет-користувач зможе з легкістю оформити покупку і розплатитися будь-яким доступним способом.
- Стабільність роботи сервісу.
WayForPay надає своїм клієнтам безперебійний інтернет-еквайринг. Дана компанія співпрацює з багатьма банками, які дозволяють забезпечити постійний прийом і обробку онлайн платежів. Система сервісу так влаштована, що якщо з якої-небудь причини один банк буде недоступний, платіж буде перенаправлений в інший банк. Це дозволяє забезпечити стабільність при роботі з платежами, тому спірні моменти максимально мінімізовані.
Платіжний віджет.
Ця функція завжди знаходиться поверх всіх вікон, тому наші користувачі можуть в будь-який момент оформити платіж. Це досить зручне і практичне рішення, яке дозволяє зробити покупку і оплату на сайті комфортніше. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати потрібний товар і ввести дані своєї карти: номер, термін закінчення дії і CVV код.

Серед багатьох існуючих платіжних систем, яких в інтернеті предостатньо, WayForPay зарекомендувала себе як надійна і проста платіжна система, тому ми віддаємо перевагу саме цьому сервісу.

Ще статті про %s

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше