Захисні кейси і ударостійки кейси Nanuk

Захисні кейси і ударостійки кейси Nanuk

Сумки Ortlieb

Nanuk - це не тільки захисні та ударостійкі кейси. Nanuk це запатентовані захисні технології і надійні високоякісні матеріали, а функціональні переваги які перевірені і випробувані в найскладніших умовах від наднизьких до надвисоких температур. Nanuk це топовий бренд, для захисту фототехніки, зброї, дронів та іншого обладнання, вони завжди там де цінність обладнання необхідно захистити найнадійнішим способом.

Nanuk не входила б в 5 кращих компаній, якщо не запропонувала унікальних особливостей, які відрізняють її від інших, а тим більше видокремлювало від низькоякісних і дешевих брендів. Ми зібрали ті особливості які вигідно виділяють надміцні кейси Nanuk, в порівнянні з іншими компаніями.

Чудовий дизайн.
Плавні кути і скошені краї (фаски) зливаються з ребрами жорсткості формуючи дизайн і задаючи форму, дозволяючи кейсу виглядати стильно і сучасно. Але головне кейс міцний і надійний.

Система фіксації PowerClaw.
Запатентована система фіксації PowerClaw (U.S. Patent 8,297,464) застосовується на всіх кейсах Nanuk. Гачки-засувки PowerClaw розроблені спеціально щоб щільно тримати кейс закритим в будь-яких ситуаціях, під час перевезення, під час падінь, стисненні, тощо. Затискачі PowerClaw замикають кейс з допомогою стискаючого зусилля, а блокування після закриття запобігає відкриттю кришки. Ультра-твердий матеріал з якого виготовлені засувки гарантує, що ваші дорогоцінні речі залишаються в безпеці усередині корпусу, незалежно від того куди б ви не вирушили.

Водонепроникний і пилозахисний - ступінь захисту IP67.
Вода і бруд - вороги для чутливого обладнання. Пилозахищені і водозахищені кейси Nanuk мають ступінь захисту IP67, і розраховані на те, щоб ваше обладнання залишалося сухим і без пилу. Згідно ступеня захисту IP67 кейси забезпечують захист від попадання всередину води на глибині 1 м протягом 30 хвилин і повний захист від потрапляння пилу.

Клапан регулювання тиску.
Кейси Nanuk мають автоматичний клапан, який автоматично регулює тиск повітря всередині кейса. Зміни висоти і географічного положення створюють вакуум, який може перешкоджати відкриттю кейса. Вбудований автоматичний клапан тиску Nanuk вирівнює перепад атмосферного тиску. Використовуючи найсучасніші технології, мікро отвори пропускає повітря, але запобігають потраплянню води.

Ущільнювач.
Ущільнювальна прокладка в захисних кейсах Nanuk виготовлена ​​з високоякісного EPDM (еластомеру). Її завдання звести до мінімуму деформацію (і старіння) протягом усього терміну служби і забезпечити водонепроникність незалежно навколишнього середовища.

Надміцна і легка смола NK-7.
В якості основного матеріалу для виготовлення кейсів Nanuk застосовується смола NK-7. Застосування цього матеріалу в конструкції кейса дає можливість витримувала удари і падіння, тиск на стінки і повернення до попереднього стану завдяки високій еластичності. У разі використання кейсів Nanuk в умовах екстремальних температур (спека або холод) жодна з деталей кейса не втрачає своїх характеристик, та й кейс в цілому.

Довічна гарантія.
Кейси Nanuk виробляються в Канаді і проходять випробування в найсуворіших умовах. Кожен кейс NANUK має довічну гарантію, тому в разі виникнення проблеми з вашим кейсом він буде або відремонтований і повернений, або замінений на новий.

Сертифікація.
Захисні та ударостійкі кейси Nanuk придатні і сертифіковані для більш ніж 100 авіакомпаній. Вони в змозі витримувати сильні і повторювані удари, які можуть виникнути при транспортуванні вантажу, мають екстремальну вібростійкість, численні опади в будь-якій формі, занурення в воду і нагрів. Це не просто слова. Кейси для обладнання Nanuk були протестовані незалежною випробувальною лабораторією на відповідність наступним стандартам:
- ATA Specification 300
- Category 1 Impact
- ASTM D-4169 DC-18 Drop - Vibration - Rainfall
- MIL-STD-810F Immersion
- IP67 Ingress protection

Різноманіття кольорів.
Будь то для естетичних переваг, корпоративна колірна гамма або для більш практичних цілей, вибір кольору - важлива функція для всіх хто хоче купити Nanuk. Покупцеві доступні 10 кольорів на вибір. Колірна гамма дуже різноманітна від аварійного оранжевого до оливкового, що означає, що ви можете злитися або виділитися, залежно від завдання яка стоїть перед вашим кейсом.

М'яка ручка.
Захисні кейси Nanuk створені також для максимального комфорту і зручності. На кожному з них, незалежно від розміру або серії встановлена ​​ручка з м'якою накладкою. Каркас ручки виготовлений з тієї ж легкої і надійної смоли NK-7, що і решта жорсткого кейса. Ручка покрита ударостійким м'яким шаром, що робить її більш зручною для перенесення.

Верхня і нижня панель кріплення.
Кріплення деяких елементів всередині кейса за допомогою гвинтів або заклепок може послабити корпус і знизити водонепроникність. Nanuk вирішує цю проблему за допомогою вбудованої системи рамок. Ця міцна внутрішня кромка, розташована в нижній частині всіх корпусів NANUK (а також у верхній частині деяких моделей Nanuk), розроблена спеціально для монтажу і полегшує установку і монтаж обладнання.

Посилені металеві втулки під замок.
Доступні в серії Wheeled і Long. Посилені отвори для металевих замків дозволяють заблокувати обладнання і впевнено носити його з собою. Можна використовувати з фірмовими навісними замками Nanuk. Ці замки з жорстким корпусом, схвалені TSA, є ідеальним аксесуаром для часто літаючих пасажирів.

Поліуретанові гладкі колеса.
Плавний хід для ударостійкого кейса на колесах - головна перевага, особливо під час перевезення громіздкого обладнання. Всі корпуси Nanuk Wheeled і Nanuk Long оснащені полікарбонатними колесами, з шаром поліуретану. Точно такі як на роликових ковзанах, ці колеса, разом з підшипниками з нержавіючої сталі, забезпечують тихе і легке кочення по різному покриттю і при різних погодних умовах.

2-х ступінчаста висувна ручка.
Транспортування кейса на колесах для обладнання, забезпечується завдяки двоступеневій висувній ручці. Зручна для постави ручка, може бути відрегульована на дві різні висоти однією рукою за допомогою кнопки фіксації.

Підпружинена ручка.
М'які ручки Nanuk роблять важке транспортування комфортним та зручним. А в кейсах серії 960 і Nanuk Long ви виявите додаткову перевагу двох подовжених пружинних рукояток, які прибираються при відпусканні, зводячи до мінімуму ймовірність пошкодження при транспортуванні.

Функція відкритої кришки.
Всі кейси Nanuk мають мають вбудовані фіксатори кришки, відлиті в шарнірі, які утримують кришку корпусу відкритою, коли це необхідно. Немає більше затиснених пальців, від випадково падаючоїкришки.

Елементи з нержавіючої сталі.
У кожному кейсі Nanuk встановлені елементи з нержавіючої сталі марки 304. Використовуючи матеріали найвищої якості, компанія прагне створити більш якісний кейс, який буде працювати і через 10 років, як і в день його придбання.

Штабелювання.
Кожен кейс Nanuk може нарощуватися (надбудовуватися) разом з іншими кейсами того ж розміру. Інтегровані ніжки в нижній частині кейсів чіпляються за верхні частини кейса, що дозволяє безпечно штабелювати кілька кейсів на одні одних для економії місця і зручного транспортування.

Всілякі розміри.
Зараз важко відслідковувати скільки розмірів кейсів Nanuk існує. Ще недавно їх було 31, тепер перевалило за 50. Різні розміри дозволяють вибрати ударостійкий кейс під свої завдання. Готові розміри під конкретне обладнання, вирішують завдання з уже підготовленим ложементом.

Актуальні моделі: кейси Nanuk.

Захисні кейси Nanuk доступні в нашому магазині в Оплату Частинами (Приватбанк) і Покупку Частинами (Монобанк)

 • Nanuk Nano 330 (Red)
  1 500 грн 2 479 грн
  Nanuk Nano 330 (Red)
  (38409)

  Артикул: 5_330-0009 Компактний захисний кейс Nanuk Nano 330 (Red) ідеально підходить для перевезення і зберігання невеликих гаджетів. Для всього що чутливе до зовнішніх впливів: смартфонів, навігаторів, карт пам'яті, флеш-носіїв, сигарет, ліхтариків, запальничок, банківських карт і всього іншого. Всі деталі Nanuk Nano 330 створені, щоб забезпечити надійний захист вашого...

  1 500 грн 2 479 грн
  Зменшена ціна!
 • Nanuk TSA Latches Kit
  2 209 грн
  Nanuk TSA Latches Kit
  (38480)

  Артикул: 5_S903-0101-KIT Комплект замків-засувок Nanuk TSA Latches Kit для захисних пластикових кейсів Nanuk 908 - 918 - 920 - 925 - 933 - 935 - 940 - 945 - 950 - 960. Тепер з ключами TSA. Прості в установці для дооснащення можуть бути встановлений на багатьох кейсах і додають ще один рівень безпеки до вашого кейсу. Кожен замок має спеціальний код TSA001 - TSA003, який...

  2 209 грн
 • Nanuk Foam 910 for Sennheiser ENG or SENAL
  3 559 грн
  Nanuk Foam 910 for Sennheiser ENG or SENAL
  (54366)

  Артикул: 5_910-FOAM_ENG Пінополіуретановий наповнювач Nanuk Foam 910 for Sennheiser ENG or SENAL - готова форма для Sennheiser ENG or SENAL. Для установки в кейс Nanuk 910. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  3 559 грн
 • Nanuk Padlock
  879 грн
  Nanuk Padlock
  (38464)

  Артикул: 5_900-LOCK NANUK Замок для кейсів Nanuk Padlock з функцією огляду TSA. Замок для кейсів Nanuk і не тільки, з підтримкою функції TSA дозволить зберегти ваші замки після огляду цілими і неушкодженими, на відміну замків без функції TSA. Хочемо зауважити, що агенти огляду TSA і HRSC (Великобританія), в цілях безпеки, зможуть відкрити і додивитися вашу сумку, використовуючи...

  879 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk Foam 905 for Sennheiser EW wireless mic
  1 349 грн
  Nanuk Foam 905 for Sennheiser EW wireless mic
  (57885)

  Артикул: 5_905-FOAM_EW Nanuk Foam 905 for Sennheiser EW wireless mic - пінополіуретановий наповнювач та готова форма для Sennheiser EW wireless mic. Для установки в кейс Nanuk 905. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  1 349 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk Nano 330 (Blue)
  1 500 грн 2 369 грн
  Nanuk Nano 330 (Blue)
  (38436)

  Артикул: 5_330-0008 Компактний захисний кейс Nanuk Nano 330 (Blue) ідеально підходить для перевезення і зберігання невеликих гаджетів. Для всього що чутливе до зовнішніх впливів: смартфонів, навігаторів, карт пам'яті, флеш-носіїв, сигарет, ліхтариків, запальничок, банківських карт і всього іншого. Всі деталі Nanuk Nano 330 створені, щоб забезпечити надійний захист вашого...

  1 500 грн 2 369 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Nanuk Nano 330 (Orange)
  1 500 грн 2 479 грн
  Nanuk Nano 330 (Orange)
  (38408)

  Артикул: 5_330-0003 Компактний захисний кейс Nanuk Nano 330 (Orange) ідеально підходить для перевезення і зберігання невеликих гаджетів. Для всього що чутливе до зовнішніх впливів: смартфонів, навігаторів, карт пам'яті, флеш-носіїв, сигарет, ліхтариків, запальничок, банківських карт і всього іншого. Всі деталі Nanuk Nano 330 створені, щоб забезпечити надійний захист вашого...

  1 500 грн 2 479 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Nanuk Nano 330 (Purple)
  1 500 грн 2 369 грн
  Nanuk Nano 330 (Purple)
  (38412)

  Артикул: 5_330-0013 Компактний захисний кейс Nanuk Nano 330 (Purple) ідеально підходить для перевезення і зберігання невеликих гаджетів. Для всього що чутливе до зовнішніх впливів: смартфонів, навігаторів, карт пам'яті, флеш-носіїв, сигарет, ліхтариків, запальничок, банківських карт і всього іншого. Всі деталі Nanuk Nano 330 створені, щоб забезпечити надійний захист вашого...

  1 500 грн 2 369 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Nanuk Nano 330 (White)
  1 500 грн 2 369 грн
  Nanuk Nano 330 (White)
  (38411)

  Артикул: 5_330-0012 Компактний захисний кейс Nanuk Nano 330 (White) ідеально підходить для перевезення і зберігання невеликих гаджетів. Для всього що чутливе до зовнішніх впливів: смартфонів, навігаторів, карт пам'яті, флеш-носіїв, сигарет, ліхтариків, запальничок, банківських карт і всього іншого. Всі деталі Nanuk Nano 330 створені, щоб забезпечити надійний захист вашого...

  1 500 грн 2 369 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Nanuk Nano 330 (Lime)
  1 500 грн 2 369 грн
  Nanuk Nano 330 (Lime)
  (38407)

  Артикул: 5_330-0002 Компактний захисний кейс Nanuk Nano 330 (Lime) ідеально підходить для перевезення і зберігання невеликих гаджетів. Для всього що чутливе до зовнішніх впливів: смартфонів, навігаторів, карт пам'яті, флеш-носіїв, сигарет, ліхтариків, запальничок, банківських карт і всього іншого. Всі деталі Nanuk Nano 330 створені, щоб забезпечити надійний захист вашого...

  1 500 грн 2 369 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Nanuk Nano 330 (Clear)
  1 500 грн 2 369 грн
  Nanuk Nano 330 (Clear)
  (38410)

  Артикул: 5_330-0011 Компактний захисний кейс Nanuk Nano 330 (Clear) ідеально підходить для перевезення і зберігання невеликих гаджетів. Для всього що чутливе до зовнішніх впливів: смартфонів, навігаторів, карт пам'яті, флеш-носіїв, сигарет, ліхтариків, запальничок, банківських карт і всього іншого. Всі деталі Nanuk Nano 330 створені, щоб забезпечити надійний захист вашого...

  1 500 грн 2 369 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Nanuk Foam 909 Glock Pistol
  1 889 грн
  Nanuk Foam 909 Glock Pistol
  (53042)

  Артикул: 5_909-FOAM_GLOCK Пінополіуретановий наповнювач Nanuk Foam 909 Glock Pistol - готова форма для пістолетів типу Glock. Для установки в кейс Nanuk 909. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  1 889 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk Nano 330 (Black)
  2 089 грн
  Nanuk Nano 330 (Black)
  (38370)

  Артикул: 5_330-0001 Компактний захисний кейс Nanuk Nano 330 (Black) ідеально підходить для перевезення і зберігання невеликих гаджетів. Для всього що чутливе до зовнішніх впливів: смартфонів, навігаторів, карт пам'яті, флеш-носіїв, сигарет, ліхтариків, запальничок, банківських карт і всього іншого. Всі деталі Nanuk Nano 330 створені, щоб забезпечити надійний захист вашого...

  2 089 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk Foam 910 Classic Pistol
  2 559 грн
  Nanuk Foam 910 Classic Pistol
  (60532)

  Артикул: 5_910-FOAM_CLASSIC Pistol Nanuk Foam 910 Classic Pistol - пінополіуретановий наповнювач, готова форма для класичних пістолетів. Для установки в кейс Nanuk 910. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  2 559 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Orange) DJI Mavic
  3 269 грн
  Nanuk 909 (Orange) DJI Mavic
  (38451)

  Артикул: 5_909-MAVIA3 Ударостійкий кейс для DJI Mavic - Nanuk 909 (Orange) DJI Mavic - це захисний кейс для Вашого коптера. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic і додаткове обладнання для нього: батареї пульт...

  3 269 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk Foam 909 for 8 Knives
  3 829 грн
  Nanuk Foam 909 for 8 Knives
  (53348)

  Артикул: 5_909-FOAM_8KNIVES Пінополіуретановий наповнювач Nanuk Foam 909 for 8 Knives - готова форма для 8 складаных ножів. Для установки в кейс Nanuk 909. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  3 829 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 915 Foam Insert for DJI Mavic Air
  3 829 грн
  Nanuk 915 Foam Insert for DJI Mavic Air
  (41505)

  Артикул: 5_915-FOAM_MAVIC A Поропластовий наповнювач Nanuk 915 Foam Insert for DJI Mavic Air - готова форма для коптера DJI Mavic Air. Для установки в кейс Nanuk 915. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  3 829 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Graphite) Classic Gun
  4 149 грн
  Nanuk 910 (Graphite) Classic Gun
  (38463)

  Артикул: 5_910-CLASGO7 Захисний кейс для пістолета (-тів) Nanuk 910 (Graphite) Classic Gun підходить для роботи зі зброєю в будь-якому середовищі. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання багатьох популярних моделей, також передбачено місце для двох одинарних магазинів або одного подвійного. У підготовленому ложементі для пістолета поміщається 2...

  4 149 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Black) Classic Gun
  4 149 грн
  Nanuk 910 (Black) Classic Gun
  (38461)

  Артикул: 5_910-CLASGO1 Захисний кейс для пістолета (-тів) Nanuk 910 (Black) Classic Gun підходить для роботи зі зброєю в будь-якому середовищі. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання багатьох популярних моделей, також передбачено місце для двох одинарних магазинів або одного подвійного. У підготовленому ложементі для пістолета поміщається 2...

  4 149 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 905 (Lime) Foam
  4 499 грн
  Nanuk 905 (Lime) Foam
  (38363)

  Артикул: 5_905-1002 Ударостійкий кейс Nanuk 905 (Lime) Foam зі ступенем захисту IP67. Made in Canada. Легкий, зручний, ергономічний і, зрозуміло, водо- і пиловідштовхуючій, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника і випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і...

  4 499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 925 Foam Insert for DSLR
  4 989 грн
  Nanuk 925 Foam Insert for DSLR
  (41509)

  Артикул: 5_925-FOAM_DSLR Поропластовий наповнювач Nanuk 925 Foam Insert for DSLR - готова форма для фотокамер DSLR. Для установки в кейс Nanuk 925. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  4 989 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Graphite) Classic Pistol
  5 249 грн
  Nanuk 909 (Graphite) Classic Pistol
  (40941)

  Артикул: 5_909-CLASG7 Захисний кейс для зброї Nanuk 909 (Graphite) Classic Pistol, а точніше для пістолета. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання багатьох популярних моделей, також передбачено місце для двох одинарних магазинів або одного подвійного. У підготовленому ложементі для пістолета поміщається пістолет з блокуванням спускового гачка, а...

  5 249 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Olive) Classic Pistol
  5 249 грн
  Nanuk 909 (Olive) Classic Pistol
  (40942)

  Артикул: 5_909-CLASG6 Захисний кейс для зброї Nanuk 909 (Olive) Classic Pistol, а точніше для пістолета. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання багатьох популярних моделей, також передбачено місце для двох одинарних магазинів або одного подвійного. У підготовленому ложементі для пістолета поміщається пістолет з блокуванням спускового гачка, а також...

  5 249 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Tan) Glock Pistol
  5 249 грн
  Nanuk 909 (Tan) Glock Pistol
  (38454)

  Артикул: 5_909-GLOCK0 Захисний кейс для зброї Nanuk 909 (Tan) Glock Pistol, а точніше для пістолета типу Glock. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання багатьох популярних моделей, також передбачено місце для двох одинарних магазинів або одного подвійного. У підготовленому ложементі для пістолета поміщається пістолет з блокуванням спускового гачка,...

  5 249 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Olive) DJI Mavic Mini
  5 249 грн
  Nanuk 909 (Olive) DJI Mavic Mini
  (38448)

  Артикул: 5_909-MAVM6 Ударостійкий кейс для DJI Mavic Mini - Nanuk 909 (Olive) DJI Mavic Mini - це захисний кейс для Вашого коптера. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic Mini і додаткове обладнання для нього: батареї...

  5 249 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Yellow) DJI Mavic Mini
  5 249 грн
  Nanuk 909 (Yellow) DJI Mavic Mini
  (38450)

  Артикул: 5_909-MAVM4 Ударостійкий кейс для DJI Mavic Mini - Nanuk 909 (Yellow) DJI Mavic Mini - це захисний кейс для Вашого коптера. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic Mini і додаткове обладнання для нього: батареї...

  5 249 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Olive) Glock Pistol
  5 249 грн
  Nanuk 909 (Olive) Glock Pistol
  (38453)

  Артикул: 5_909-GLOCK6 Захисний кейс для зброї Nanuk 909 (Black) Glock Pistol, а точніше для пістолета типу Glock. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання багатьох популярних моделей, також передбачено місце для двох одинарних магазинів або одного подвійного. У підготовленому ложементі для пістолета поміщається пістолет з блокуванням спускового...

  5 249 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 935 Waterproof Panel Kit Aluminium (TOP)
  5 759 грн
  Nanuk 935 Waterproof Panel Kit Aluminium (TOP)
  (38459)

  Артикул: 5_935-PANEL ALUM. KIT (TOP) Алюмінієва панель Nanuk 935 Waterproof Panel Kit Aluminium (TOP) для кейсів серії 935. Верхня частина в кришку кейса, з ущільнювачем і монтажним комплектом.

  5 759 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Orange) 8 Knives
  5 939 грн
  Nanuk 909 (Orange) 8 Knives
  (57892)

  Артикул: 5_909-8KNI3 Nanuk 909 (Orange) 8 Knives - захисний кейс для ножів. Призначений для розміщення восьми складних ножів з одним лезом. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання Вашої колекції ножів. Внутрішня частина захисного поропласту попередньо нарізана, щоб вміщати до 8 ножів довжиною до 5 5/8 "в закритому положенні і 3/4" в ширину,...

  5 939 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Olive) 8 Knives
  5 939 грн
  Nanuk 909 (Olive) 8 Knives
  (53356)

  Артикул: 5_909-8KNI6 Nanuk 909 (Olive) 8 Knives - захисний кейс для ножів. Призначений для розміщення восьми складних ножів з одним лезом. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання Вашої колекції ножів. Внутрішня частина захисного поропласту попередньо нарізана, щоб вміщати до 8 ножів довжиною до 5 5/8 "в закритому положенні і 3/4" в ширину,...

  5 939 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Silver) 8 Knives
  5 939 грн
  Nanuk 909 (Silver) 8 Knives
  (38455)

  Артикул: 5_909-8KNI5 Захисний кейс для ножів Nanuk 909 (Silver) 8 Knives призначений для розміщення восьми складних ножів з одним лезом. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання Вашої колекції ножів. Внутрішня частина захисного поропласту попередньо нарізана, щоб вміщати до 8 ножів довжиною до 5 5/8 "в закритому положенні і 3/4" в ширину, включаючи...

  5 939 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 909 (Black) 8 Knives
  6 209 грн
  Nanuk 909 (Black) 8 Knives
  (53355)

  Артикул: 5_909-8KNI1 Nanuk 909 (Black) 8 Knives - захисний кейс для ножівю Призначений для розміщення восьми складних ножів з одним лезом. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання Вашої колекції ножів. Внутрішня частина захисного поропласту попередньо нарізана, щоб вміщати до 8 ножів довжиною до 5 5/8 "в закритому положенні і 3/4" в ширину,...

  6 209 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 915 (Black) DJI Mavic Air Fly More
  6 289 грн
  Nanuk 915 (Black) DJI Mavic Air Fly More
  (38441)

  Артикул: 5_915-MAVIA1 Ударостійкий кейс для DJI Mavic Air - Nanuk 915 (Black) DJI Mavic Air Fly More - це захисний кейс для Вашого коптера розширеної комплектації Fly More. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic Air і додаткове обладнання...

  6 289 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk Foam 930 for DJI Ronin-S2
  6 629 грн
  Nanuk Foam 930 for DJI Ronin-S2
  (57887)

  Артикул: 5_930-FOAM_RONS23 Пінополіуретановий наповнювач Nanuk Foam 930 for DJI Ronin-S2 - готова форма для DJI Ronin-S2. Для установки в кейс Nanuk 930. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  6 629 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 923 Customized Foam Insert for RONIN-S
  6 639 грн
  Nanuk 923 Customized Foam Insert for RONIN-S
  (38437)

  Артикул: 5_923-FOAM_RONIN-S Поропластовий наповнювач Nanuk 923 Customized Foam Insert for RONIN-S - готова форма для стабілізатора DJI Ronin-S. Для установки в кейс Nanuk 923. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  6 639 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Olive) Classic Gun
  6 799 грн
  Nanuk 910 (Olive) Classic Gun
  (41499)

  Артикул: 5_910-CLASG6 Захисний кейс для пістолета (-тів) Nanuk 910 (Olive) Classic Gun підходить для роботи зі зброєю в будь-якому середовищі. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання багатьох популярних моделей, також передбачено місце для двох одинарних магазинів або одного подвійного. У підготовленому ложементі для пістолета поміщається 2...

  6 799 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Olive) Glock Pistol
  6 799 грн
  Nanuk 910 (Olive) Glock Pistol
  (40947)

  Артикул: 5_910-GLOCK6 Захисний кейс для пістолета (-тів) Nanuk 910 (Olive) Glock Pistol підходить для роботи зі зброєю в будь-якому середовищі. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання багатьох популярних моделей, також передбачено місце для двох одинарних магазинів або одного подвійного. У підготовленому ложементі для пістолета поміщається 2...

  6 799 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Graphite) Classic Gun
  6 799 грн
  Nanuk 910 (Graphite) Classic Gun
  (40945)

  Артикул: 5_910-CLASG7 Захисний кейс для пістолета (-тів) Nanuk 910 (Graphite) Classic Gun підходить для роботи зі зброєю в будь-якому середовищі. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання багатьох популярних моделей, також передбачено місце для двох одинарних магазинів або одного подвійного. У підготовленому ложементі для пістолета поміщається 2...

  6 799 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Black) Classic Gun
  6 799 грн
  Nanuk 910 (Black) Classic Gun
  (40944)

  Артикул: 5_910-CLASG1 Захисний кейс для пістолета (-тів) Nanuk 910 (Black) Classic Gun підходить для роботи зі зброєю в будь-якому середовищі. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Забезпечує надійне зберігання багатьох популярних моделей, також передбачено місце для двох одинарних магазинів або одного подвійного. У підготовленому ложементі для пістолета поміщається 2...

  6 799 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Graphite) Mavic Air
  7 109 грн
  Nanuk 910 (Graphite) Mavic Air
  (38345)

  Артикул: 5_910-MAVIA7 Ударостійкий кейс для DJI Mavic Air - Nanuk 910 (Graphite) Mavic Air - це захисний кейс для Вашого коптера. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic Air і додаткове устаткування для нього: батареї, пульт управління,...

  7 109 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Olive) Mavic Air
  7 109 грн
  Nanuk 910 (Olive) Mavic Air
  (38344)

  Артикул: 5_910-MAVIA6 Ударостійкий кейс для DJI Mavic Air - Nanuk 910 (Olive) Mavic Air - це захисний кейс для Вашого коптера. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic Air і додаткове устаткування для нього: батареї, пульт управління, лопасті,...

  7 109 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 910 (Graphite) w/foam Sennheiser ENG system/2 Senal system
  8 529 грн
  Nanuk 910 (Graphite) w/foam Sennheiser ENG system/2 Senal...
  (57886)

  Артикул: 5_910-SE37 Nanuk 910 (Graphite) w/foam Sennheiser ENG system/2 Senal system - захисний кейс для радіосистем Sennheiser ENG або радіосистем Senal. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Кейс надійно захищатиме від механічних пошкоджень, вологи та екстремальної температури.

  8 529 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 915 (Black) DJI Mavic Air 2 Fly More
  8 949 грн
  Nanuk 915 (Black) DJI Mavic Air 2 Fly More
  (41504)

  Артикул: 5_915-MAVIA21 Ударостійкий кейс для DJI Mavic Air 2 - Nanuk 915 (Black) DJI Mavic Air 2 Fly More- це захисний кейс для Вашого коптера розширеної комплектації Fly More. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic Air і додаткове обладнання...

  8 949 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 915 (Orange) DJI Mavic Air 2 Fly More
  8 949 грн
  Nanuk 915 (Orange) DJI Mavic Air 2 Fly More
  (41503)

  Артикул: 5_915-MAVIA23 Ударостійкий кейс для DJI Mavic Air 2 - Nanuk 915 (Orange) DJI Mavic Air 2 Fly More- це захисний кейс для Вашого коптера розширеної комплектації Fly More. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic Air і додаткове обладнання...

  8 949 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 915 (Olive) DJI Mavic Air 2 Fly More
  8 949 грн
  Nanuk 915 (Olive) DJI Mavic Air 2 Fly More
  (41502)
  1 Рейтинг

  Артикул: 5_915-MAVIA26 Ударостійкий кейс для DJI Mavic Air 2 - Nanuk 915 (Olive) DJI Mavic Air 2 Fly More- це захисний кейс для Вашого коптера розширеної комплектації Fly More. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic Air і додаткове обладнання...

  8 949 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 915 (Graphite) DJI Mavic Air 2 Fly More
  8 949 грн
  Nanuk 915 (Graphite) DJI Mavic Air 2 Fly More
  (41501)
  1 Рейтинг

  Артикул: 5_915-MAVIA27 Ударостійкий кейс для DJI Mavic Air 2 - Nanuk 915 (Graphite) DJI Mavic Air 2 Fly More- це захисний кейс для Вашого коптера розширеної комплектації Fly More. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic Air і додаткове...

  8 949 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 915 (Olive) DJI Mavic Air Fly More
  9 359 грн
  Nanuk 915 (Olive) DJI Mavic Air Fly More
  (38443)

  Артикул: 5_915-MAVIA6 Ударостійкий кейс для DJI Mavic Air - Nanuk 915 (Olive) DJI Mavic Air Fly More - це захисний кейс для Вашого коптера розширеної комплектації Fly More. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic Air і додаткове обладнання...

  9 359 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 915 (Orange) DJI Mavic Air Fly More
  9 359 грн
  Nanuk 915 (Orange) DJI Mavic Air Fly More
  (38444)

  Артикул: 5_915-MAVIA3 Ударостійкий кейс для DJI Mavic Air - Nanuk 915 (Orange) DJI Mavic Air Fly More - це захисний кейс для Вашого коптера розширеної комплектації Fly More. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic Air і додаткове обладнання...

  9 359 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 915 (Graphite) DJI Mavic Air Fly More
  9 359 грн
  Nanuk 915 (Graphite) DJI Mavic Air Fly More
  (38442)

  Артикул: 5_915-MAVIA7 Ударостійкий кейс для DJI Mavic Air - Nanuk 915 (Graphite) DJI Mavic Air Fly More - це захисний кейс для Вашого коптера розширеної комплектації Fly More. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic Air і додаткове обладнання...

  9 359 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 915 (Orange) Kayak Logo
  9 749 грн
  Nanuk 915 (Orange) Kayak Logo
  (53035)

  Артикул: 5_915-KAY3 Nanuk 915 (Orange) Kayak Logo - це ударостійкий захисний кейс, що захистить телефон, обладнання для камер, iPad, безпілотник та інше. Він плаває, водонепроникний, кріпиться як Вам зручно, поміщається у вантажному люку, на центральній консолі або у відсіку для зберігання. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які...

  9 749 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 920 (Silver) DJI Mavic 2 Pro-Zoom
  9 789 грн
  Nanuk 920 (Silver) DJI Mavic 2 Pro-Zoom
  (38431)

  Артикул: 5_920-MAV2PZ5 Ударостійкий кейс для DJI Mavic 2 Pro | Zoom - Nanuk 920 (Silver) DJI Mavic 2 Pro | Zoom - це захисний кейс для Вашого коптера . Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic 2 Pro або DJI Mavic 2 Zoom і додаткового устаткування...

  9 789 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 920 (Olive) DJI Mavic 2 Pro-Zoom
  9 789 грн
  Nanuk 920 (Olive) DJI Mavic 2 Pro-Zoom
  (38430)

  Артикул: 5_920-MAV2PZ6 Ударостійкий кейс для DJI Mavic 2 Pro | Zoom - Nanuk 920 (Olive) DJI Mavic 2 Pro | Zoom - це захисний кейс для Вашого коптера . Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic 2 Pro або DJI Mavic 2 Zoom і додаткового устаткування...

  9 789 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 920 (Yellow) DJI Mavic
  10 489 грн
  Nanuk 920 (Yellow) DJI Mavic
  (38432)

  Артикул: 5_920-MAV4 Ударостійкий кейс для DJI Mavic - Nanuk 920 (Yellow) DJI Mavic - це захисний кейс для Вашого коптера. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic і додаткового устаткування для нього: батареї, пульт управління, лопасті і інше....

  10 489 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 918 (Black) Foam
  11 009 грн
  Nanuk 918 (Black) Foam
  (38369)

  Артикул: 5_918-1001 Ударостійкий кейс Nanuk 918 (Black) Foam - це захисний кейс збільшеної ємності, розміру Medium. Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів і відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Nanuk 918 оптимальний варіант транспортного кейса для фото- та відеоапаратури та додаткового обладнання для неї (бездротових мікрофонів,...

  11 009 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 950 Foam Insert for Ronin
  11 029 грн
  Nanuk 950 Foam Insert for Ronin
  (41515)

  Артикул: 5_950-FOAM_RONIN Поропластовий наповнювач Nanuk 950 Foam Insert for Ronin - готова форма для стабілізатора DJI Ronin. Для установки в кейс Nanuk 950. Складається з 2 частин в основне відділення і кришку кейса.

  11 029 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 925 (Silver) DJI Mavic 2 Smart Controller
  14 749 грн
  Nanuk 925 (Silver) DJI Mavic 2 Smart Controller
  (38476)

  Артикул: 5_925-MAV25 Ударостійкий кейс для Nanuk 925 (Silver) DJI Mavic 2 Smart Controller - це захисний кейс для Вашого коптера . Made in Canada. Кейс орієнтований на професійних фотографів, відеооператорів, які часто працюють в польових умовах. Ця модель кейса має спеціальні вирізи під коптер DJI Mavic 2 і додаткового устаткування для нього: батареї (3 шт), пульт...

  14 749 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 990 (Tan) Foam
  15 829 грн
  Nanuk 990 (Tan) Foam
  (38415)

  Артикул: 5_990-1000 Кейс для зброї Nanuk 990 (Tan) Foam підійде для зберігання штативів, лука та інших довгих предметів до 1118 мм. Цей кейс створений для використання на на відкритому повітрі, на воді, в пилу, підійде для використання правоохоронними органами, екстреними службами, військовими і спортсменами. Кейс Nanuk 990 оснащений двома пружними ручками, 4 засувками...

  15 829 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 995 (Tan) Foam
  16 639 грн
  Nanuk 995 (Tan) Foam
  (38440)

  Артикул: 5_995-1000 Кейс для зброї Nanuk 995 (Tan) Foam підійде для зберігання штативів, лука та інших довгих предметів до 1118 мм. Цей кейс створений для використання на на відкритому повітрі, на воді, в пилу, підійде для використання правоохоронними органами, екстреними службами, військовими і спортсменами. Кейс Nanuk 995 оснащений двома пружними ручками, 4 засувками...

  16 639 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 935 (Olive) Photo Kit Foam + Lido
  18 479 грн
  Nanuk 935 (Olive) Photo Kit Foam + Lido
  (41512)

  Артикул: 5_935-5006 Nanuk 935 (Olive) Photo Kit Foam + Lido - захисний кейс з пінним наповнювачем і органайзером в кришці. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів постріляти, щоб захистити своє найцінніше спорядження....

  18 479 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 935 (Graphite) Photo Kit Foam + Lido
  18 479 грн
  Nanuk 935 (Graphite) Photo Kit Foam + Lido
  (40951)
  1 Рейтинг

  Артикул: 5_935-5007 Nanuk 935 (Graphite) Photo Kit Foam + Lido - захисний кейс з пінним наповнювачем і органайзером в кришці. Ступінь захисту IP67. Made in Canada. Підійде для фотографів, відеооператорів, любителів активного відпочинку, спортсменів, співробітники правоохоронних органів, військових, мисливців і любителів постріляти, щоб захистити своє найцінніше спорядження....

  18 479 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 985 (Black) Foam Takedown
  26 359 грн
  Nanuk 985 (Black) Foam Takedown
  (60539)

  Артикул: 5_985-TAK1 Кейс для зброї Nanuk 985 (Black) Foam Takedown - якщо точніше для карабінів типу Takedown В поропластовом наповнювачі нарізана спеціальна форма під карабін в розібраному вигляді також передбачені місця для зберігання і розміщення популярних аксесуарів. У всьому іншому цей кейс зроблений за формою звичайного Nanuk 985. Кейс призначений для використання на...

  26 359 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 985 (Black) Foam AR
  26 359 грн
  Nanuk 985 (Black) Foam AR
  (38421)

  Артикул: 5_985-AR01 Кейс для зброї Nanuk 985 (Black) Foam AR - якщо точніше під гвинтівки типу AR 15. У парапластовому наповнювачі нарізана спеціальна форма під гвинтівку, і 8 магазинів, також передбачені місця для зберігання і розміщення популярних аксесуарів гвинтівки типу  AR 15 і два спеціальних слота для вологопоглиначів. У всьому іншому цей кейс зроблений за формою...

  26 359 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 985 (Olive) Foam Takedown
  26 359 грн
  Nanuk 985 (Olive) Foam Takedown
  (52629)

  Артикул: 5_985-TAK6 Кейс для зброї Nanuk 985 (Olive) Foam Takedown - якщо точніше для карабінів типу Takedown В поропластовом наповнювачі нарізана спеціальна форма під карабін в розібраному вигляді також передбачені місця для зберігання і розміщення популярних аксесуарів. У всьому іншому цей кейс зроблений за формою звичайного Nanuk 985. Кейс призначений для використання на...

  26 359 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 950 (Graphit) DJI Ronin M
  29 519 грн
  Nanuk 950 (Graphit) DJI Ronin M
  (41514)

  Артикул: 5_950-RON7 Nanuk 950 (Graphit) DJI Ronin M - ударостійкий кейс з підготовленим наповненням для стабілізатора DJI Ronin M. Ступінь захисту IP67.Nanuk 950 відрізняється глибиною і зручною висувною ручкою для транспортування, а також 3 ручками для перенесення. Цей кейс створений для використання на відкритому повітрі, на воді, в пилу, підійде для використання...

  29 519 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Nanuk 990 (Olive) Foam AR
  30 019 грн
  Nanuk 990 (Olive) Foam AR
  (41519)

  Артикул: 5_990-AR06 Кейс для зброї Nanuk 990 (Olive) Foam AR - якщо точніше під гвинтівки типу AR 15. У парапластовому наповнювачі нарізана спеціальна форма під гвинтівку, і 8 магазинів, також передбачені місця для зберігання і розміщення популярних аксесуарів гвинтівки типу AR 15 і два спеціальних слота для вологопоглиначів. У всьому іншому цей кейс зроблений за формою...

  30 019 грн
  Відсутній
  Докладніше

Ще статті про Nanuk

Кейси Nanuk і стандарт ASTM D-4169 DC-18 Vibration Test 2024-05-26 21:16:39

Кейси Nanuk і стандарт ASTM D-4169 DC-18 Vibration Test

ASTM D-4169 DC-18 Vibration Test - це стандарт упаковки, який оцінює

Читати докладніше
Кейси Nanuk і стандарт ASTM D-4169 DC-18 Rainfall 2024-05-26 16:21:36

Кейси Nanuk і стандарт ASTM D-4169 DC-18 Rainfall

ASTM D-4169 DC-18 Rainfall – це стандартизований метод, який

Читати докладніше
Кейси Nanuk 925 DJI Avata 2 і Nanuk 930 DJI Ronin RS4. 2024-05-14 20:50:17

Кейси Nanuk 925 DJI Avata 2 і Nanuk 930 DJI Ronin RS4.

Nanuk представляє нові кейси для DJI Avata 2 та Ronin RS4: неперевершений

Читати докладніше
Кейси Nanuk та плавучість, що впливає? Важливі параметри. 2024-05-06 18:21:09

Кейси Nanuk та плавучість, що впливає? Важливі параметри.

Кейси Nanuk – відомі за свою удароміцність, водозахищеність

Читати докладніше
Nanuk Top Loaders нова серія вертикальних кейсів 2024-04-30 20:26:11

Nanuk Top Loaders нова серія вертикальних кейсів

Nanuk -преміальний виробник ударостійких і водонепроникних кейсів

Читати докладніше
Ударостійкі кейси Nanuk-R із переробленої смоли 2024-02-27 22:05:59

Ударостійкі кейси Nanuk-R із переробленої смоли

Ударостійкі кейси Nanuk-R - лінійка із переробленої смоли

Читати докладніше
Кейси Nanuk - клапан вирівнювання тиску 2024-02-14 21:43:30

Кейси Nanuk - клапан вирівнювання тиску

Кейси Nanuk - вбудований клапан автоматичного вирівнювання тиску

Читати докладніше
Кейси Nanuk 5 способів збільшити ефективний простір 2024-01-14 19:31:41

Кейси Nanuk 5 способів збільшити ефективний простір

Кейси Nanuk 5 способів збільшити ефективний простір

Читати докладніше
Що подарувати чоловікові на Новий Рік? Бренди 2024 року. 2023-12-23 16:38:33

Що подарувати чоловікові на Новий Рік? Бренди 2024 року.

Вибір подарунка залежить від переваг та потреб, але сумка або рюкзак

Читати докладніше
Захисні кейси – що потрібно знати? 2023-12-10 19:19:38

Захисні кейси – що потрібно знати?

Що потрібно знати? Факти та деталі, які потрібно знати при виборі кейсу

Читати докладніше
Кейси Nanuk та стандарт MIL-STD-810F Immersion 2023-11-28 20:45:37

Кейси Nanuk та стандарт MIL-STD-810F Immersion

Ви коли-небудь думали, що відбувається з технікою, коли її

Читати докладніше
Кейси Nanuk та стандарт ASTM D-4169 DC-18 Drop Test 2023-11-23 21:42:43

Кейси Nanuk та стандарт ASTM D-4169 DC-18 Drop Test

Отже, ASTM D-4169 DC-18 Drop Test – це стандарт, розроблений

Читати докладніше
Кейси Nanuk для захисту обладнання 2023-11-11 22:26:01

Кейси Nanuk для захисту обладнання

Життя та обставини змушують багато подорожувати та переміщатися

Читати докладніше
Кейси Nanuk і ступінь захисту IP67 2023-11-04 17:54:53

Кейси Nanuk і ступінь захисту IP67

Кейси Nanuk як і належить високоякісним ударозахисним кейсам

Читати докладніше
Nanuk 915 DJI Mini 4 Pro-захист для Вашего коптера 2023-10-28 21:56:44

Nanuk 915 DJI Mini 4 Pro-захист для Вашего коптера

Ще не пройшло й місяця, від презентації нового коптера (дрона) DJI Mini 4 Pro

Читати докладніше
Nanuk 940 EMS-кейс для швидкої допомоги 2023-10-18 19:53:50

Nanuk 940 EMS-кейс для швидкої допомоги

Nanuk 940 EMS - це модель кейсу для швидкої та невідкладної медичної

Читати докладніше
Nanuk N-PVD Bags - нова лінійка сумок та рюкзаків 2023-09-03 12:42:32

Nanuk N-PVD Bags - нова лінійка сумок та рюкзаків

Відомий виробник кейсів канадська компанія Nanuk представила

Читати докладніше
Чому протиударні кейси мають бути яскравими? 2023-02-28 23:19:12

Чому протиударні кейси мають бути яскравими?

Протиударні кейси зазвичай мають бути яскравими, щоб забезпечити видимість

Читати докладніше
Кейси Nanuk та Category 1 Impact сертифікація. 2023-02-28 23:00:49

Кейси Nanuk та Category 1 Impact сертифікація.

"Category 1 Impact" - це термін, який часто використовується в контексті

Читати докладніше
Кейси Nanuk та стандарт ATA Specification 300 2023-02-24 22:33:24

Кейси Nanuk та стандарт ATA Specification 300

ATA Specification 300 - це набір стандартів та рекомендацій, розроблених Асоціацією

Читати докладніше
Nanuk Nano 330 - найкращий захист для гаджетів 2023-02-01 23:18:00

Nanuk Nano 330 - найкращий захист для гаджетів

Чохли для телефонів, смартфонів, навігаторів не захищають, так це роблять

Читати докладніше
Nanuk 920-фотообзор особливостей і характеристик 2022-08-02 22:03:37

Nanuk 920-фотообзор особливостей і характеристик

Удароміцні кейси Nanuk, фотоогляд на прикладі моделі Nanuk 920

Читати докладніше
Захисний кейс Nanuk для обладнання, як вибрати? 2021-06-26 21:43:51

Захисний кейс Nanuk для обладнання, як вибрати?

Ударостійкі кейси Nanuk один із способів захистити ваше обладнання

Читати докладніше
Кейси Nanuk - всі варіанти наповнення (ложемент) 2020-08-15 23:30:28

Кейси Nanuk - всі варіанти наповнення (ложемент)

Всім відомо, що кейси Nanuk - кращий варіант надійно захистити своє обладнання

Читати докладніше
Захисні кейси і ударостійки кейси Nanuk 2020-07-08 14:30:34

Захисні кейси і ударостійки кейси Nanuk

Nanuk - це не тільки захисні та ударостійкі кейси. Nanuk це запатентовані захисні

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
Ударостійкі кейси Nanuk (Plasticase) вже в Україні 2020-05-30 18:02:44

Ударостійкі кейси Nanuk (Plasticase) вже в Україні

Ударостійкі кейси Nanuk (Plasticase) новинка в Україні

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше