Трюкові самокати Slamm - основа якісного трюку

Трюкові самокати Slamm - основа якісного трюку

Сумки Ortlieb

Самокати Slamm Scooters або просто Slamm (Великобританія, Amersham, Buckinghamshire London) один з лідерів трюкових самокатів для дітей, підлітків і дорослих. Трюкові самокати Slamm - це бренд з багаторічним досвідом роботи в сфері самокатів для фрістайлу. Якісні трюкові самокати від Slamm розроблені відповідно до найвищих стандартів, розсуваючи межі, щоб запропонувати одні з найбільш конкурентоспроможних самокатів для фрістайлу.

Самокаты Slamm (Slamm Scooters)

Slamm витрачає багато часу на розробку нових моделей і з гордістю пропонує високоякісні самокати для трюків, з прекрасним зовнішнім виглядом за доступними цінами, а це означає, що нові райдери можуть отримати справжнє задоволення від самоката, за прийнятні гроші. Slamm Scooters створює самокати та супутню продукцію найвищої якості за доступними цінами. Компанія прагне додавати нові технології, матеріали і покриття для своїх самокатів.

Slamm Scooters працює зі своїми райдерамі і магазинами скутерів круглий рік, це означає, що компанія може швидко реагувати і бути впевненими, що розробляє то, що потрібно райдерам, на нових моделях, а також регулярно допрацьовуємо і оновлюємо існуючі моделі.

Самокати для трюків Slamm особливості
- Перемичка між декою і рульовою колонкою з особливою формою.
Самокати Slamm застосовують 2 види перемичок "клиноподібна" для моделей початкового рівня, і "рейко-образна" для просунутих моделей які забезпечують підвищену міцність. Обидві форми дозволяють максимально знизити вагу і забезпечити неймовірну надійність.

Самокаты Slamm (Slamm Scooters)

- Більш широка і довша дека.
Розмір деки 4,8 x 20,5 дюйма для моделей середнього і просунутого рівнів. Більше простору для ніг відкриває можливості для більшої кількості райдерів, а також забезпечує підвищену стійкість і керованість самоката.

- Нейлонова заглушка деки.
Ексклюзивне рішення для моделей з широкою 4,8-дюймової декою. Забезпечує додатковий захист, а також значне естетичне оновлення самоката.

Самокаты Slamm (Slamm Scooters)

- Вилка з алюмінію з кованої головкою.
Ретельно спроектована і випробувана, вилка з алюмінію з кованої головкою, в самокатах топового рівня. Ексклюзивний дизайн і форма не тільки покращує зовнішній вигляд, але і зменшує вагу і збільшує ефективність під час виконання трюку.

Самокаты Slamm (Slamm Scooters)

- Особлива форма рульової колонки, вирізана на верстаті з ЧПУ.
Характерно для самокатів середнього та просунутого рівнів, додає візуальна відмінність деці самоката, акцентуючи увагу на графіку нанесену на шток вилки самоката.

Самокаты Slamm (Slamm Scooters)

Магазин ProBag є офіційним авторизованим дилером Slamm Scooters в Україні. Це дозволяє нам запропонувати грамотну консультацію і допомогу у виборі трюкових самокатів Slamm. ProBag представляє розширені можливості щоб Вам було легко і просто купити самокат Slamm в Україні: до Ваших послуг: Безвідсокова Розстрочка - Оплата частинами від Приватбанку і Купівля частинами від Монобанк. Офіційне партнерство між Slamm Scooters і ProBag дозволяє купити трюковий самокат Slamm з офіційною гарантією та належної якості.

Slamm Scooters належить компанії Stateside Skates. Ця компанія вже більше 25 років є виробником товарів для стрітових екстремальних видів спорту і має в своєму арсеналі кілька брендів, серед яких скейтборд Enuff Skateboards, Voltage і лонгборди Mindless Longboards. Шоломи й захист REKD Protection, стильні вінтажні ролики Rio Roller і більш звичні SFR Skates, міські самокати Frenzy, ролики Anarchy.

Самокати доступні в нашому магазині в Оплату Частинами (Приватбанк) і Покупку Частинами (Монобанк).

Актуальні моделі: самокати Slamm

 • Slamm Slamm наклейки Sticker Sheet
  252 грн
  Slamm Slamm наклейки Sticker Sheet
  (48222)

  Артикул: adr-SL565 Slamm Sticker Sheet – лист стильных наклеек для украшения самоката, шлема, учебников,  чехлов телефонов и многого другого. Slamm – ведущий британский бренд, специализирующийся на производстве фристайловых самокатов и комплектующих. Топовые компоненты, стильная графика и доступная цена – отличительная черта самокатов Slamm. Особенности: 32 наклейки...

  252 грн
 • Slamm Grip Tape (Strobe)
  336 грн
  Slamm Grip Tape (Strobe)
  (49692)

  Артикул: adr-SL588-SB Slamm Grip Tape (Strobe) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  336 грн
 • Slamm Grip Tape (Nebula)
  336 грн
  Slamm Grip Tape (Nebula)
  (49693)

  Артикул: adr-SL588-NB Slamm Grip Tape (Nebula) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  336 грн
 • Slamm Grip Tape (Arrow)
  336 грн
  Slamm Grip Tape (Arrow)
  (49691)

  Артикул: adr-SL588-AR Slamm Grip Tape (Arrow) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  336 грн
 • Slamm Grip Tape (Spectrum)
  336 грн
  Slamm Grip Tape (Spectrum)
  (48221)

  Артикул: adr-SL588-SP Slamm Grip Tape (Spectrum) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  336 грн
 • Slamm Grip Tape (Clear)
  336 грн
  Slamm Grip Tape (Clear)
  (48218)

  Артикул: adr-SL588-CL Slamm Grip Tape (Clear) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  336 грн
 • Slamm Grip Tape (Pyramid)
  336 грн
  Slamm Grip Tape (Pyramid)
  (48219)

  Артикул: adr-SL588-PY Slamm Grip Tape (Pyramid) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  336 грн
 • Slamm Grip Tape (Sentinel)
  336 грн
  Slamm Grip Tape (Sentinel)
  (48220)

  Артикул: adr-SL588-SN Slamm Grip Tape (Sentinel) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  336 грн
 • Slamm Ny-Core 100 mm (Green)
  462 грн
  Slamm Ny-Core 100 mm (Green)
  (59151)

  Артикул: adr-SL509-GR Slamm Ny-Core 100 mm (Green) – міцне колесо з нейлоновим сердечником для трюкових самокатів. Поліуретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  462 грн
 • Slamm Ny-Core 100 mm (Blue)
  462 грн
  Slamm Ny-Core 100 mm (Blue)
  (59150)

  Артикул: adr-SL509-BL Slamm Ny-Core 100 mm (Blue) – міцне колесо з нейлоновим сердечником для трюкових самокатів. Поліуретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  462 грн
 • Slamm Ny-Core 100 mm (Orange)
  462 грн
  Slamm Ny-Core 100 mm (Orange)
  (59152)

  Артикул: adr-SL509-OR Slamm Ny-Core 100 mm (Orange) – міцне колесо з нейлоновим сердечником для трюкових самокатів. Поліуретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  462 грн
 • Slamm Ny-Core 100 mm (Black)
  462 грн
  Slamm Ny-Core 100 mm (Black)
  (59149)

  Артикул: adr-SL509-BK Slamm Ny-Core 100 mm (Black) – міцне колесо з нейлоновим сердечником для трюкових самокатів. Поліуретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  462 грн
 • Slamm Pro Bar Grips (Red)
  567 грн
  Slamm Pro Bar Grips (Red)
  (48193)

  Артикул: adr-SL583-RD Slamm Pro Bar Grips (Red) - міцні і комфортні для рук гріпси. М'які зносостійкі гріпси підходять для будь-якого керма. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні.

  567 грн
 • Slamm Pro Bar Grips (Green)
  567 грн
  Slamm Pro Bar Grips (Green)
  (48192)

  Артикул: adr-SL583-GR Slamm Pro Bar Grips (Green) - міцні і комфортні для рук гріпси. М'які зносостійкі гріпси підходять для будь-якого керма. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні.

  567 грн
 • Slamm Pro Bar Grips (Black)
  567 грн
  Slamm Pro Bar Grips (Black)
  (48190)

  Артикул: adr-SL583-BK Slamm Pro Bar Grips (Black) - міцні і комфортні для рук гріпси. М'які зносостійкі гріпси підходять для будь-якого керма. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні.

  567 грн
 • Slamm Pro Bar Grips (Blue)
  567 грн
  Slamm Pro Bar Grips (Blue)
  (48191)

  Артикул: adr-SL583-BL Slamm Pro Bar Grips (Blue) - міцні і комфортні для рук гріпси. М'які зносостійкі гріпси підходять для будь-якого керма. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні.

  567 грн
 • Slamm Team Bar Grips (Gum)
  672 грн
  Slamm Team Bar Grips (Gum)
  (48195)

  Артикул: adr-SL486-GM Slamm Team Bar Grips (Gum) - гріпси поєднують в собі баланс комфорту і контролю. Різноспрямований патерн виглядає неймовірно стильно і забезпечує чудове зчеплення. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні. Довжина 165 мм підходить райдерам будь-якого віку, і дозволяє кататися як в рукавичках, так...

  672 грн
 • Slamm Team Bar Grips (Black)
  672 грн
  Slamm Team Bar Grips (Black)
  (48194)

  Артикул: adr-SL486-BK Slamm Team Bar Grips (Black) – грипсы сочетают в себе баланс комфорта и контроля. Разнонаправленный паттерн выглядит невероятно стильно и обеспечивает превосходной сцепление. Заглушки из термопластичного эластомера помогают минимизировать повреждения при агрессивном катании. Длина 165 мм подходит райдерам любого возраста, и позволяет кататься как в...

  672 грн
 • Slamm Internal Semi-Sealed (Black)
  693 грн
  Slamm Internal Semi-Sealed (Black)
  (48229)

  Артикул: adr-SL577 Slamm Internal Semi-Sealed (Black) - напівгерметична рульова колонка з підшипниками закритого типу. Рульовий стакан інтегрований в колонку і знаходиться на одному рівні з нею. Підшипники знаходяться всередині, герметично закриті і захищені від бруду і пилу. Поставляється з усіма необхідними кришками і гайками.

  693 грн
 • Slamm Cylinder Pegs (Red)
  840 грн
  Slamm Cylinder Pegs (Red)
  (48227)

  Артикул: adr-SL541-RD Slamm Cylinder Pegs (Red) - надміцні пеги для трюкового самокату. Підходять для більшості дек завдяки болтам різної довжини. Поставляються парами - для переднього і заднього колеса.

  840 грн
 • Slamm Cylinder Pegs (Purple)
  840 грн
  Slamm Cylinder Pegs (Purple)
  (48226)

  Артикул: adr-SL541-PR Slamm Cylinder Pegs (Purple) - надміцні пеги для трюкового самокату. Підходять для більшості дек завдяки болтам різної довжини. Поставляються парами - для переднього і заднього колеса.

  840 грн
 • Slamm Flair 2.0 100 mm (Black)
  840 грн
  Slamm Flair 2.0 100 mm (Black)
  (59140)

  Артикул: adr-SL580-2BK Slamm Flair 2.0 100 mm (Black) – міцне та легке колесо з алюмінієвим сердечником для трюкових самокатів. Уретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  840 грн
 • Slamm Flair 2.0 100 mm (Green)
  840 грн
  Slamm Flair 2.0 100 mm (Green)
  (59143)

  Артикул: adr-SL580-2GR Slamm Flair 2.0 100 mm (Green) – міцне та легке колесо з алюмінієвим сердечником для трюкових самокатів. Уретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  840 грн
 • Slamm Flair 2.0 100 mm (Red)
  840 грн
  Slamm Flair 2.0 100 mm (Red)
  (59144)

  Артикул: adr-SL580-2RD Slamm Flair 2.0 100 mm (Red) – міцне та легке колесо з алюмінієвим сердечником для трюкових самокатів. Уретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  840 грн
 • Slamm Cylinder Pegs (Green)
  840 грн
  Slamm Cylinder Pegs (Green)
  (48225)

  Артикул: adr-SL541-GR Slamm Cylinder Pegs (Green) - надміцні пеги для трюкового самокату. Підходять для більшості дек завдяки болтам різної довжини. Поставляються парами - для переднього і заднього колеса.

  840 грн
 • Slamm Flair 2.0 100 mm (Blue)
  840 грн
  Slamm Flair 2.0 100 mm (Blue)
  (59141)

  Артикул: adr-SL580-2BL Slamm Flair 2.0 100 mm (Blue) – міцне та легке колесо з алюмінієвим сердечником для трюкових самокатів. Уретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  840 грн
 • Slamm Cylinder Pegs (Blue)
  840 грн
  Slamm Cylinder Pegs (Blue)
  (48224)

  Артикул: adr-SL541-BL Slamm Cylinder Pegs (Blue) - надміцні пеги для трюкового самокату. Підходять для більшості дек завдяки болтам різної довжини. Поставляються парами - для переднього і заднього колеса.

  840 грн
 • Slamm Team Swirl Bar Grips (Jungle)
  840 грн
  Slamm Team Swirl Bar Grips (Jungle)
  (48197)

  Артикул: adr-SL487-JN Slamm Team Swirl Bar Grips (Jungle) - комфортні яскраві гріпси зі стильним забарвленням. Гріпси поєднують в собі баланс комфорту і контролю. Різноспрямований патерн виглядає неймовірно стильно і забезпечує чудове зчеплення. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні. Довжина 165 мм підходить...

  840 грн
 • Slamm Team Swirl Bar Grips (Tropical)
  840 грн
  Slamm Team Swirl Bar Grips (Tropical)
  (48198)

  Артикул: adr-SL487-TR Slamm Team Swirl Bar Grips (Tropical) - комфортні яскраві гріпси зі стильним забарвленням. Гріпси поєднують в собі баланс комфорту і контролю. Різноспрямований патерн виглядає неймовірно стильно і забезпечує чудове зчеплення. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні. Довжина 165 мм підходить...

  840 грн
 • Slamm Team Swirl Bar Grips (Arctic)
  840 грн
  Slamm Team Swirl Bar Grips (Arctic)
  (48196)

  Артикул: adr-SL487-AR Slamm Team Swirl Bar Grips (Arctic) - комфортні яскраві гріпси зі стильним забарвленням. Гріпси поєднують в собі баланс комфорту і контролю. Різноспрямований патерн виглядає неймовірно стильно і забезпечує чудове зчеплення. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні. Довжина 165 мм підходить...

  840 грн
 • Slamm Team Swirl Bar Grips (Urban)
  840 грн
  Slamm Team Swirl Bar Grips (Urban)
  (48199)

  Артикул: adr-SL487-UR Slamm Team Swirl Bar Grips (Urban) - комфортні яскраві гріпси зі стильним забарвленням. Гріпси поєднують в собі баланс комфорту і контролю. Різноспрямований патерн виглядає неймовірно стильно і забезпечує чудове зчеплення. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні. Довжина 165 мм підходить райдерам...

  840 грн
 • Slamm Cylinder Pegs (Black)
  840 грн
  Slamm Cylinder Pegs (Black)
  (48223)

  Артикул: adr-SL541-BK Slamm Cylinder Pegs (Black) - надміцні пеги для трюкового самокату. Підходять для більшості дек завдяки болтам різної довжини. Поставляються парами - для переднього і заднього колеса.

  840 грн
 • Slamm Orbit 100 mm (Green)
  941 грн 1 176 грн
  Slamm Orbit 100 mm (Green)
  (59154)

  Артикул: adr-SL581-GR Slamm Orbit 100 mm (Green) – дуже міцне колесо діаметром 100 мм, для трюкового самокату. Посилений алюміній, уретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  941 грн 1 176 грн
  Зменшена ціна!
 • Slamm Orbit 100 mm (Blue)
  941 грн 1 176 грн
  Slamm Orbit 100 mm (Blue)
  (59153)

  Артикул: adr-SL581-BL Slamm Orbit 100 mm (Blue) – дуже міцне колесо діаметром 100 мм, для трюкового самокату. Посилений алюміній, уретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  941 грн 1 176 грн
  Зменшена ціна!
 • Slamm V-Ten II 110 mm (Titanium)
  1 134 грн
  Slamm V-Ten II 110 mm (Titanium)
  (59158)

  Артикул: adr-SL582-TI Slamm V-Ten II 110 mm (Titanium) – дуже міцне колесо діаметром 110 мм, для трюкового самокату. Посилений алюміній, уретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  1 134 грн
 • Slamm V-Ten II 110 mm (Red)
  1 134 грн
  Slamm V-Ten II 110 mm (Red)
  (59157)

  Артикул: adr-SL582-RD Slamm V-Ten II 110 mm (Red) – дуже міцне колесо діаметром 110 мм, для трюкового самокату. Посилений алюміній, уретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  1 134 грн
 • Slamm V-Ten II 110 mm (Black)
  1 134 грн
  Slamm V-Ten II 110 mm (Black)
  (59155)

  Артикул: adr-SL582-BK Slamm V-Ten II 110 mm (Black) – дуже міцне колесо діаметром 110 мм, для трюкового самокату. Посилений алюміній, уретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  1 134 грн
 • Slamm V-Ten II 110 mm (Blue)
  1 134 грн
  Slamm V-Ten II 110 mm (Blue)
  (59156)

  Артикул: adr-SL582-BL Slamm V-Ten II 110 mm (Blue) – дуже міцне колесо діаметром 110 мм, для трюкового самокату. Посилений алюміній, уретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  1 134 грн
 • Slamm Internal Sealed (Black)
  1 260 грн
  Slamm Internal Sealed (Black)
  (48228)

  Артикул: adr-SL578 Slamm Internal Sealed (Black) - герметична рульова колонка з підшипниками закритого типу. Проста в установці і обслуговуванні. Підшипники Neco знаходяться всередині, герметично закриті і захищені від бруду, пилу і вологи. Підходить більшості самокатів на ринку.

  1 260 грн
 • Slamm Gyro 110 mm (Black)
  1 344 грн
  Slamm Gyro 110 mm (Black)
  (59145)

  Артикул: adr-SL591-BK Slamm Gyro 110 mm (Black) – легке та міцне колесо діаметром 110 мм для трюкових самокатів. Ідеально для приземлень із великої висоти. Уретановий компаунд, алюмінієвий сердечник та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  1 344 грн
 • Slamm Gyro 110 mm (Neochrom)
  1 512 грн
  Slamm Gyro 110 mm (Neochrom)
  (59146)

  Артикул: adr-SL591R-NH Slamm Gyro 110 mm (Black) – легке та міцне колесо діаметром 110 мм для трюкових самокатів. Ідеально для приземлень із великої висоти. Уретановий компаунд, алюмінієвий сердечник та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  1 512 грн
 • Slamm Logo Helmet (Black) 49-52
  1 638 грн
  Slamm Logo Helmet (Black) 49-52
  (48249)

  Артикул: adr-SL159-BK-49-52 Slamm Logo Helmet (Black) 49-52 - надійний шолом для захисту, з контрастною обробкою. Захист - ключовий елемент будь-якого екстремального спорту. Шолом сертифікований відповідно до стандарту безпеки EN1078, що дає впевненість у вивченні і вдосконаленні трюків. Вентиляційні отвори шолома створюють відчуття прохолоди і комфорту. Slamm - провідний...

  1 638 грн
 • Slamm Logo Helmet (Black) 57-59
  1 638 грн
  Slamm Logo Helmet (Black) 57-59
  (48251)

  Артикул: adr-SL159-BK-57-59 Slamm Logo Helmet (Black) 57-59 - надійний шолом для захисту, з контрастною обробкою. Захист - ключовий елемент будь-якого екстремального спорту. Шолом сертифікований відповідно до стандарту безпеки EN1078, що дає впевненість у вивченні і вдосконаленні трюків. Вентиляційні отвори шолома створюють відчуття прохолоди і комфорту. Slamm - провідний...

  1 638 грн
 • Slamm Logo Helmet (Black) 53-56
  1 638 грн
  Slamm Logo Helmet (Black) 53-56
  (48250)

  Артикул: adr-SL159-BK-53-56 Slamm Logo Helmet (Black) 53-56 - надійний шолом для захисту, з контрастною обробкою. Захист - ключовий елемент будь-якого екстремального спорту. Шолом сертифікований відповідно до стандарту безпеки EN1078, що дає впевненість у вивченні і вдосконаленні трюків. Вентиляційні отвори шолома створюють відчуття прохолоди і комфорту. Slamm - провідний...

  1 638 грн
 • Slamm Tantrum V9 (Orange)
  5 250 грн
  Slamm Tantrum V9 (Orange)
  (53681)

  Артикул: adr-SL0530-OR Slamm Tantrum V9 (Orange) – ідеальний трюковий самокат для наймолодших райдерів віком 4+. Комплектація компонентами високого рівня робить його найкращим трюковим самокатом для дітей. Інтегрована рульова склянка NECO з підшипниками закритого типу та компресійною системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилене низьке кермо Т-подібної...

  5 250 грн
 • Slamm Tantrum V9 (Blue)
  5 250 грн
  Slamm Tantrum V9 (Blue)
  (49732)

  Артикул: adr-SL0530-BL Slamm Tantrum V9 (Blue) – ідеальний трюковий самокат для наймолодших райдерів віком 4+. Комплектація компонентами високого рівня робить його найкращим трюковим самокатом для дітей. Інтегрована рульова склянка NECO з підшипниками закритого типу та компресійною системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилене низьке кермо Т-подібної форми...

  5 250 грн
 • Slamm Tantrum V9 (Yellow)
  5 250 грн
  Slamm Tantrum V9 (Yellow)
  (58663)

  Артикул: adr-SL0530-YL Slamm Tantrum V9 (Yellow) – ідеальний трюковий самокат для наймолодших райдерів віком 4+. Комплектація компонентами високого рівня робить його найкращим трюковим самокатом для дітей. Інтегрована рульова склянка NECO з підшипниками закритого типу та компресійною системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилене низьке кермо Т-подібної...

  5 250 грн
 • Slamm Mischief V5 (Camo)
  5 712 грн 7 140 грн
  Slamm Mischief V5 (Camo)
  (48237)

  Артикул: adr-SL1115-CAMO Slamm Mischief V5 (Camo) - нова версія трюкового самоката в яскравому забарвленні. Підходить райдерам початкового і середнього рівня. Модель зі 110-мм колесами, інтегрованим рульовим стаканом NECO з підшипниками закритого типу і компресійною системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилений сталеве кермо Т-подібної форми та гріпси Pro...

  5 712 грн 7 140 грн
  Зменшена ціна!
 • Slamm Mischief V6 (Geo)
  6 048 грн 7 560 грн
  Slamm Mischief V6 (Geo)
  (49750)

  Артикул: adr-SL1120-GE Slamm Mischief V6 (Geo) – міцний трюковий самокат у яскравому забарвленні, для віку 8+. Підходить райдерам початкового та середнього рівня. Модель зі 110-мм колесами, інтегрованим кермовим стаканом NECO з підшипниками закритого типу та компресійною системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилене сталеве кермо Т-подібної форми та грипси...

  6 048 грн 7 560 грн
  Зменшена ціна!
 • Slamm Mischief V6 (Nebula)
  6 048 грн 7 560 грн
  Slamm Mischief V6 (Nebula)
  (57950)

  Артикул: adr-SL1120-NB Slamm Mischief V6 (Nebula) – міцний трюковий самокат у яскравому забарвленні, для віку 8+. Підходить райдерам початкового та середнього рівня. Модель зі 110-мм колесами, інтегрованим кермовим стаканом NECO з підшипниками закритого типу та компресійною системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилене сталеве кермо Т-подібної форми та...

  6 048 грн 7 560 грн
  Зменшена ціна!
 • Slamm Classic V9 (Black-Blue)
  6 510 грн
  Slamm Classic V9 (Black-Blue)
  (53683)

  Артикул: adr-SL1030-BB Slamm Classic V9 (Black-Blue) – трюковий самокат початкового рівня, що настроюється. Дещо подовжена дека оснащена захисними вставками з нейлону в передній і задній частині. Яскраві контрастні грипси та напівпрозорі кольорові колеса з неохромними маточками на чорному тлі виглядають стильно та сучасно. Інтегрована рульова склянка NECO з підшипниками...

  6 510 грн
 • Slamm Classic V9 (Black-Red)
  6 510 грн
  Slamm Classic V9 (Black-Red)
  (58795)

  Артикул: adr-SL1030-BR Slamm Classic V9 (Black-Red) – трюковий самокат початкового рівня, що настроюється. Дещо подовжена дека оснащена захисними вставками з нейлону в передній і задній частині. Яскраві контрастні грипси та напівпрозорі кольорові колеса з неохромними маточками на чорному тлі виглядають стильно та сучасно. Інтегрована рульова склянка NECO з підшипниками...

  6 510 грн
 • Slamm Classic V9 Neochrome (Black-Neochrome)
  7 140 грн
  Slamm Classic V9 Neochrome (Black-Neochrome)
  (58871)

  Артикул: adr-SL1035-BN Slamm Classic V9 Neochrome (Black-Neochrome) – трюковий самокат початкового рівня, що настроюється. Дещо подовжена дека оснащена захисними вставками з нейлону в передній і задній частині. Яскраві контрастні грипси та напівпрозорі кольорові колеса з неохромними маточками на чорному тлі виглядають стильно та сучасно. Інтегрована рульова склянка NECO з...

  7 140 грн
 • Slamm Urban V9 (Black-Red)
  7 980 грн
  Slamm Urban V9 (Black-Red)
  (53771)

  Артикул: adr-SL1425-BR Slamm Urban V9 (Black-Red) – міцний самокат для тренувань у скейтпарку для віку 8+. Анодована дека з чорним матовим покриттям та захисними елементами створена для активного катання. Інтегрована рульова склянка NECO з підшипниками закритого типу та компресійною системою IHC надають впевненості в момент навчання. Безшумна безрізьбова вилка, посилене кермо...

  7 980 грн
 • Slamm Urban V9 (Black-Teal)
  7 980 грн
  Slamm Urban V9 (Black-Teal)
  (49728)

  Артикул: adr-SL1425-BT Slamm Urban V9 (Black-Teal) – міцний самокат для тренувань у скейтпарку для віку 8+. Анодована дека з чорним матовим покриттям та захисними елементами створена для активного катання. Інтегрована рульова склянка NECO з підшипниками закритого типу та компресійною системою IHC надають впевненості в момент навчання. Безшумна безрізьбова вилка, посилене кермо...

  7 980 грн
 • Slamm Sentinel V4 (Pharaoh)
  8 736 грн 10 920 грн
  Slamm Sentinel V4 (Pharaoh)
  (52584)

  Артикул: adr-SL1720-GD Slamm Sentinel V4 (Pharaoh)  топовий трюковий самокат в золотому кольорі з лазерним гравіюванням. Стійкі до ударів гріпси з заглушками і захисні нейлонові вставки на деці продовжують термін використання самоката. Велике кермо Т-подібної форми з хромованої сталі, екструдоване з'єднання рами з ексклюзивним коннектором Rail, інтегрований рульовий стакан NECO...

  8 736 грн 10 920 грн
  Зменшена ціна!
 • Slamm Assault V6 (Teal)
  9 240 грн
  Slamm Assault V6 (Teal)
  (53756)

  Артикул: adr-SL1635-TL Slamm Assault V6 (Teal) – трюковий самокат для сучасних райдерів, для віку 8+. Гравірований малюнок на яскравій деці створений для того, щоб залишатися видимим, незважаючи на активне використання. Дека із захисними нейлоновими вставками у передній та задній частині, а також грипси зі стійкими до ударів заглушками створюють додаткову безпеку. Інтегрована...

  9 240 грн
 • Slamm Assault V6 (Gold)
  9 240 грн
  Slamm Assault V6 (Gold)
  (49751)

  Артикул: adr-SL1635-GD Slamm Assault V6 (Gold) – трюковий самокат для сучасних райдерів, для віку 8+. Гравірований малюнок на яскравій деці створений для того, щоб залишатися видимим, незважаючи на активне використання. Дека із захисними нейлоновими вставками у передній та задній частині, а також грипси зі стійкими до ударів заглушками створюють додаткову безпеку. Інтегрована...

  9 240 грн
 • Slamm Strobe V4 (Laser)
  9 240 грн 11 550 грн
  Slamm Strobe V4 (Laser)
  (49730)

  Артикул: adr-SL1770-LS Slamm Strobe V4 (Laser) – трюковий самокат, який вражає яскравою графікою та комплектуючими преміум рівня для віку 8+. Збільшена дека повністю покрита гідрографічною плівкою, а нейлонові захисні вставки в передній і задній частині деки збільшують експлуатаційні характеристики самокату. Інтегрована кермова склянка NECO з підшипниками закритого типу та...

  9 240 грн 11 550 грн
  Зменшена ціна!
 • Slamm Treason (Black)
  9 744 грн 12 180 грн
  Slamm Treason (Black)
  (49727)

  Артикул: adr-SL1800-BK Slamm Treason (Black) – новий трюковий самокат у лінійці Slamm, для віку 8+. Вражає своїм стилем та комплектуючими преміум рівня. Дека, рульова колонка, анодований хомут та сердечник виконані на верстаті з ЧПУ. Алюмінієва чорна дека з лазерним гравіюванням, контрастні колеса та грипси привертають до себе увагу. Захисні нейлонові вставки у передній та...

  9 744 грн 12 180 грн
  Зменшена ціна!
 • Slamm Axle Bolts
  462 грн
  Slamm Axle Bolts
  (48188)

  Артикул: adr-SL520 Slamm Axle Bolts - осьові болти для самокатів. Підходять для всіх трюкових самокатів Slamm, а також для самокатів інших брендів зі схожими характеристиками.

  462 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Threadless Extruded Fork (Black)
  1 050 грн
  Slamm Threadless Extruded Fork (Black)
  (48189)

  Артикул: adr-SL587-BK Slamm Threadless Extruded Fork (Black) - вилка для трюкового самоката. Цілісна вилка без різьби виготовлена з алюмінію.

  1 050 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Halo 110 mm (Black)
  1 176 грн
  Slamm Halo 110 mm (Black)
  (59147)

  Артикул: adr-SL590-BK Slamm Halo 110 mm (Black) - міцне та легке колесо збільшеного розміру для трюкових самокатів. Уретановий компаунд, алюмінієвий сердечник та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  1 176 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Flair 2.0 100 mm (Gold)
  1 176 грн
  Slamm Flair 2.0 100 mm (Gold)
  (59142)

  Артикул: adr-SL580-GD Slamm Flair 2.0 100 mm (Gold) – міцне та легке колесо з алюмінієвим сердечником для трюкових самокатів. Уретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  1 176 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Halo 110 mm (Neochrom)
  1 344 грн
  Slamm Halo 110 mm (Neochrom)
  (59148)

  Артикул: adr-SL590R-NH Slamm Halo 110 mm (Neochrom) - міцне та легке колесо збільшеного розміру для трюкових самокатів. Уретановий компаунд, алюмінієвий сердечник та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  1 344 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Tantrum V8 (Blue)
  3 422 грн
  Slamm Tantrum V8 (Blue)
  (48241)

  Артикул: adr-SL0525-BL Slamm Tantrum V8 (Blue) - трюковий самокат, для самих юних райдерів. Незважаючи на свої зменшені габарити, комплектація самоката складається з компонентів високого рівня. На сьогоднішній день це кращий трюкових самокат для дітей. Більш вузьке і коротке кеaрмо стало ще зручніше для маленьких райдерів, і дозволяє легко дістатися до школи, магазин або в...

  3 422 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Classic V8 (Black-Grey)
  4 060 грн
  Slamm Classic V8 (Black-Grey)
  (48234)

  Артикул: adr-SL1020-BG Slamm Classic V8 (Black-Grey) - трюкових самокат початкового рівня в покращеному виконанні, з можливістю повністю налаштувати під себе. Яскраві акценти на чорному тлі виглядають стильно і сучасно. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилений сталеве кермо...

  4 060 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Classic V8 (Black-Blue)
  4 060 грн
  Slamm Classic V8 (Black-Blue)
  (48233)

  Артикул: adr-SL1020-BB Slamm Classic V8 (Black-Blue) - трюкових самокат початкового рівня в покращеному виконанні, з можливістю повністю налаштувати під себе. Яскраві акценти на чорному тлі виглядають стильно і сучасно. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилений сталеве кермо...

  4 060 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Classic V8 (Black-Yellow)
  4 060 грн
  Slamm Classic V8 (Black-Yellow)
  (48236)

  Артикул: adr-SL1020-BY Slamm Classic V8 (Black-Yellow) - трюкових самокат початкового рівня в покращеному виконанні, з можливістю повністю налаштувати під себе. Яскраві акценти на чорному тлі виглядають стильно і сучасно. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилений сталеве...

  4 060 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Classic V8 (Black-Orange)
  4 060 грн
  Slamm Classic V8 (Black-Orange)
  (48235)

  Артикул: adr-SL1020-BO Slamm Classic V8 (Black-Orange) - трюкових самокат початкового рівня в покращеному виконанні, з можливістю повністю налаштувати під себе. Яскраві акценти на чорному тлі виглядають стильно і сучасно. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилений сталеве...

  4 060 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Tantrum V8 (Green)
  4 366 грн
  Slamm Tantrum V8 (Green)
  (48242)

  Артикул: adr-SL0525-GR Slamm Tantrum V8 (Green) - трюковий самокат, для самих юних райдерів. Незважаючи на свої зменшені габарити, комплектація самоката складається з компонентів високого рівня. На сьогоднішній день це кращий трюкових самокат для дітей. Більш вузьке і коротке кеaрмо стало ще зручніше для маленьких райдерів, і дозволяє легко дістатися до школи, магазин або в...

  4 366 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Classic V8 (Neochrome-Neochrome)
  4 843 грн
  Slamm Classic V8 (Neochrome-Neochrome)
  (48232)

  Артикул: adr-SL1025-NH Slamm Classic V8 (Neochrome-Neochrome) - трюкових самокат початкового рівня в покращеному виконанні, з можливістю повністю налаштувати під себе. Яскраві акценти на чорному тлі виглядають стильно і сучасно. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилений...

  4 843 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Urban V8 (Teal)
  4 930 грн
  Slamm Urban V8 (Teal)
  (48246)

  Артикул: adr-SL1420-TL Slamm Urban V8 (Teal) - ідеальний самокат для навчання трюкам. Анодована дека з глянцевим покриттям в двокольоровому виконанні, інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC надають впевненості в момент навчання. Безшумна безрізьбова вилка, посилене кермо Т-подібної форми з оцинкованої сталі і гріпси з...

  4 930 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Urban V8 (Red)
  4 930 грн
  Slamm Urban V8 (Red)
  (48245)

  Артикул: adr-SL1420-RD Slamm Urban V8 (Red) - ідеальний самокат для навчання трюкам. Анодована дека з глянцевим покриттям в двокольоровому виконанні, інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC надають впевненості в момент навчання. Безшумна безрізьбова вилка, посилене кермо Т-подібної форми з оцинкованої сталі і гріпси з стійкими...

  4 930 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Mischief V5 (Nebula)
  4 930 грн
  Slamm Mischief V5 (Nebula)
  (48238)

  Артикул: adr-SL1115-NB Slamm Mischief V5 (Nebula) - нова версія трюкового самоката в яскравому забарвленні. Підходить райдерам початкового і середнього рівня. Модель зі 110-мм колесами, інтегрованим рульовим стаканом NECO з підшипниками закритого типу і компресійною системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилений сталеве кермо Т-подібної форми та гріпси Pro...

  4 930 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Tantrum V8 (Orange)
  4 956 грн
  Slamm Tantrum V8 (Orange)
  (48243)

  Артикул: adr-SL0525-OR Slamm Tantrum V8 (Orange) - трюковий самокат, для самих юних райдерів. Незважаючи на свої зменшені габарити, комплектація самоката складається з компонентів високого рівня. На сьогоднішній день це кращий трюкових самокат для дітей. Більш вузьке і коротке кермо стало ще зручніше для маленьких райдерів, і дозволяє легко дістатися до школи, магазин або в...

  4 956 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Strobe V3 (Spectrum)
  6 728 грн
  Slamm Strobe V3 (Spectrum)
  (48240)

  Артикул: adr-SL1765-SP Slamm Strobe V3 (Spectrum) - покращена версія трюкового самоката. Вражає яскравою графікою і комплектуючими преміум рівня. Збільшена дека повністю покрита гідрографічною плівкою, а захисні нейлонові вставки в передній і задній частині деки збільшують експлуатаційні характеристики самоката. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і...

  6 728 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Sentinel V3 (Ninja)
  7 795 грн 9 744 грн
  Slamm Sentinel V3 (Ninja)
  (48239)
  1 Рейтинг

  Артикул: adr-SL1715-NJ Slamm Sentinel V3 (Ninja) - топовий трюковий самокат, оновлена версія. Графіка виконана методом лазерного гравірування на анодируваному покритті деки. Стійкі до ударів гріпси з заглушками і захисні нейлонові вставки на деці продовжують термін використання самоката. Велике кермо Т-подібної форми з хромованої сталі, екструдоване з'єднання рами з...

  7 795 грн 9 744 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Slamm Assault V5 (Green)
  8 358 грн
  Slamm Assault V5 (Green)
  (48231)

  Артикул: adr-SL1630-GR Slamm Assault V5 (Green) - нова модель трюкового самоката для продвинутих райдерів. Збільшений розмір деки з яскравим анодованим покриттям дозволяє легко ковзати на ній. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC і 110 мм колеса стали вже класикою і успішно використовуються в багатьох моделях. Новий дизайн...

  8 358 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Assault V5 (Gold)
  8 358 грн
  Slamm Assault V5 (Gold)
  (48230)

  Артикул: adr-SL1630-GD Slamm Assault V5 (Gold) - нова модель трюкового самоката для продвинутих райдерів. Збільшений розмір деки з яскравим анодованим покриттям дозволяє легко ковзати на ній. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC і 110 мм колеса стали вже класикою і успішно використовуються в багатьох моделях. Новий дизайн...

  8 358 грн
  Відсутній
  Докладніше

Ще статті про Slamm

Трюкові самокати Slamm - основа якісного трюку 2021-04-04 18:56:25

Трюкові самокати Slamm - основа якісного трюку

Трюкові самокати Slamm (Slamm Scooters) - коли за якість беруться

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше