Трюкові самокати Slamm - основа якісного трюку

Трюкові самокати Slamm - основа якісного трюку

Сумки Ortlieb

Самокати Slamm Scooters або просто Slamm (Великобританія, Amersham, Buckinghamshire London) один з лідерів трюкових самокатів для дітей, підлітків і дорослих. Трюкові самокати Slamm - це бренд з багаторічним досвідом роботи в сфері самокатів для фрістайлу. Якісні трюкові самокати від Slamm розроблені відповідно до найвищих стандартів, розсуваючи межі, щоб запропонувати одні з найбільш конкурентоспроможних самокатів для фрістайлу.

Самокаты Slamm (Slamm Scooters)

Slamm витрачає багато часу на розробку нових моделей і з гордістю пропонує високоякісні самокати для трюків, з прекрасним зовнішнім виглядом за доступними цінами, а це означає, що нові райдери можуть отримати справжнє задоволення від самоката, за прийнятні гроші. Slamm Scooters створює самокати та супутню продукцію найвищої якості за доступними цінами. Компанія прагне додавати нові технології, матеріали і покриття для своїх самокатів.

Slamm Scooters працює зі своїми райдерамі і магазинами скутерів круглий рік, це означає, що компанія може швидко реагувати і бути впевненими, що розробляє то, що потрібно райдерам, на нових моделях, а також регулярно допрацьовуємо і оновлюємо існуючі моделі.

Самокати для трюків Slamm особливості
- Перемичка між декою і рульовою колонкою з особливою формою.
Самокати Slamm застосовують 2 види перемичок "клиноподібна" для моделей початкового рівня, і "рейко-образна" для просунутих моделей які забезпечують підвищену міцність. Обидві форми дозволяють максимально знизити вагу і забезпечити неймовірну надійність.

Самокаты Slamm (Slamm Scooters)

- Більш широка і довша дека.
Розмір деки 4,8 x 20,5 дюйма для моделей середнього і просунутого рівнів. Більше простору для ніг відкриває можливості для більшої кількості райдерів, а також забезпечує підвищену стійкість і керованість самоката.

- Нейлонова заглушка деки.
Ексклюзивне рішення для моделей з широкою 4,8-дюймової декою. Забезпечує додатковий захист, а також значне естетичне оновлення самоката.

Самокаты Slamm (Slamm Scooters)

- Вилка з алюмінію з кованої головкою.
Ретельно спроектована і випробувана, вилка з алюмінію з кованої головкою, в самокатах топового рівня. Ексклюзивний дизайн і форма не тільки покращує зовнішній вигляд, але і зменшує вагу і збільшує ефективність під час виконання трюку.

Самокаты Slamm (Slamm Scooters)

- Особлива форма рульової колонки, вирізана на верстаті з ЧПУ.
Характерно для самокатів середнього та просунутого рівнів, додає візуальна відмінність деці самоката, акцентуючи увагу на графіку нанесену на шток вилки самоката.

Самокаты Slamm (Slamm Scooters)

Магазин ProBag є офіційним авторизованим дилером Slamm Scooters в Україні. Це дозволяє нам запропонувати грамотну консультацію і допомогу у виборі трюкових самокатів Slamm. ProBag представляє розширені можливості щоб Вам було легко і просто купити самокат Slamm в Україні: до Ваших послуг: Безвідсокова Розстрочка - Оплата частинами від Приватбанку і Купівля частинами від Монобанк. Офіційне партнерство між Slamm Scooters і ProBag дозволяє купити трюковий самокат Slamm з офіційною гарантією та належної якості.

Slamm Scooters належить компанії Stateside Skates. Ця компанія вже більше 25 років є виробником товарів для стрітових екстремальних видів спорту і має в своєму арсеналі кілька брендів, серед яких скейтборд Enuff Skateboards, Voltage і лонгборди Mindless Longboards. Шоломи й захист REKD Protection, стильні вінтажні ролики Rio Roller і більш звичні SFR Skates, міські самокати Frenzy, ролики Anarchy.

Самокати доступні в нашому магазині в Оплату Частинами (Приватбанк) і Покупку Частинами (Монобанк).

Актуальні моделі: самокати Slamm

Ще статті про Slamm

Трюкові самокати Slamm - основа якісного трюку 2021-04-04 18:56:25

Трюкові самокати Slamm - основа якісного трюку

Трюкові самокати Slamm (Slamm Scooters) - коли за якість беруться

Read More
Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Read More
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Read More
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Read More
 • Slamm Grip Tape (Clear)
  203 грн
  Slamm Grip Tape (Clear)

  Артикул: adr-SL588-CL Slamm Grip Tape (Clear) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  203 грн
 • Slamm Grip Tape (Spectrum)
  203 грн
  Slamm Grip Tape (Spectrum)

  Артикул: adr-SL588-SP Slamm Grip Tape (Spectrum) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  203 грн
 • Slamm Grip Tape (Sentinel)
  203 грн
  Slamm Grip Tape (Sentinel)

  Артикул: adr-SL588-SN Slamm Grip Tape (Sentinel) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  203 грн
 • Slamm Grip Tape (Pyramid)
  203 грн
  Slamm Grip Tape (Pyramid)

  Артикул: adr-SL588-PY Slamm Grip Tape (Pyramid) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  203 грн
 • Slamm Ny-Core (Blue) 100 мм
  290 грн
  Slamm Ny-Core (Blue) 100 мм

  Артикул: adr-SL509-BL-100 мм Slamm Ny-Core (Blue) 100 мм - міцне колесо з нейлоновим сердечником для трюкових самокатів. Поліуретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  290 грн
 • Slamm Ny-Core (Orange) 100 мм
  290 грн
  Slamm Ny-Core (Orange) 100 мм

  Артикул: adr-SL509-OR-100 мм Slamm Ny-Core (Orange) 100 мм - міцне колесо з нейлоновим сердечником для трюкових самокатів. Поліуретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  290 грн
 • Slamm Ny-Core (Black) 100 мм
  290 грн
  Slamm Ny-Core (Black) 100 мм

  Артикул: adr-SL509-BK-100 мм Slamm Ny-Core (Black) 100 мм - міцне колесо з нейлоновим сердечником для трюкових самокатів. Поліуретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  290 грн
 • Slamm Axle Bolts
  319 грн
  Slamm Axle Bolts

  Артикул: adr-SL520 Slamm Axle Bolts - осьові болти для самокатів. Підходять для всіх трюкових самокатів Slamm, а також для самокатів інших брендів зі схожими характеристиками.

  319 грн
 • Slamm Pro Bar Grips (Green)
  392 грн
  Slamm Pro Bar Grips (Green)

  Артикул: adr-SL583-GR Slamm Pro Bar Grips (Green) - міцні і комфортні для рук гріпси. М'які зносостійкі гріпси підходять для будь-якого керма. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні.

  392 грн
 • Slamm Pro Bar Grips (Red)
  392 грн
  Slamm Pro Bar Grips (Red)

  Артикул: adr-SL583-RD Slamm Pro Bar Grips (Red) - міцні і комфортні для рук гріпси. М'які зносостійкі гріпси підходять для будь-якого керма. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні.

  392 грн
 • Slamm Pro Bar Grips (Blue)
  392 грн
  Slamm Pro Bar Grips (Blue)

  Артикул: adr-SL583-BL Slamm Pro Bar Grips (Blue) - міцні і комфортні для рук гріпси. М'які зносостійкі гріпси підходять для будь-якого керма. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні.

  392 грн
 • Slamm Pro Bar Grips (Black)
  392 грн
  Slamm Pro Bar Grips (Black)

  Артикул: adr-SL583-BK Slamm Pro Bar Grips (Black) - міцні і комфортні для рук гріпси. М'які зносостійкі гріпси підходять для будь-якого керма. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні.

  392 грн
 • Slamm Team Bar Grips (Gum)
  464 грн
  Slamm Team Bar Grips (Gum)

  Артикул: adr-SL486-GM Slamm Team Bar Grips (Gum) - гріпси поєднують в собі баланс комфорту і контролю. Різноспрямований патерн виглядає неймовірно стильно і забезпечує чудове зчеплення. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні. Довжина 165 мм підходить райдерам будь-якого віку, і дозволяє кататися як в рукавичках, так...

  464 грн
 • Slamm Team Bar Grips (Black)
  464 грн
  Slamm Team Bar Grips (Black)

  Артикул: adr-SL486-BK Slamm Team Bar Grips (Black) – грипсы сочетают в себе баланс комфорта и контроля. Разнонаправленный паттерн выглядит невероятно стильно и обеспечивает превосходной сцепление. Заглушки из термопластичного эластомера помогают минимизировать повреждения при агрессивном катании. Длина 165 мм подходит райдерам любого возраста, и позволяет кататься как в...

  464 грн
 • Slamm Internal Semi-Sealed (Black)
  478 грн
  Slamm Internal Semi-Sealed (Black)

  Артикул: adr-SL577 Slamm Internal Semi-Sealed (Black) - напівгерметична рульова колонка з підшипниками закритого типу. Рульовий стакан інтегрований в колонку і знаходиться на одному рівні з нею. Підшипники знаходяться всередині, герметично закриті і захищені від бруду і пилу. Поставляється з усіма необхідними кришками і гайками.

  478 грн
 • Slamm Team Swirl Bar Grips (Arctic)
  522 грн
  Slamm Team Swirl Bar Grips (Arctic)

  Артикул: adr-SL487-AR Slamm Team Swirl Bar Grips (Arctic) - комфортні яскраві гріпси зі стильним забарвленням. Гріпси поєднують в собі баланс комфорту і контролю. Різноспрямований патерн виглядає неймовірно стильно і забезпечує чудове зчеплення. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні. Довжина 165 мм підходить...

  522 грн
 • Slamm Team Swirl Bar Grips (Urban)
  522 грн
  Slamm Team Swirl Bar Grips (Urban)

  Артикул: adr-SL487-UR Slamm Team Swirl Bar Grips (Urban) - комфортні яскраві гріпси зі стильним забарвленням. Гріпси поєднують в собі баланс комфорту і контролю. Різноспрямований патерн виглядає неймовірно стильно і забезпечує чудове зчеплення. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні. Довжина 165 мм підходить райдерам...

  522 грн
 • Slamm Team Swirl Bar Grips (Tropical)
  522 грн
  Slamm Team Swirl Bar Grips (Tropical)

  Артикул: adr-SL487-TR Slamm Team Swirl Bar Grips (Tropical) - комфортні яскраві гріпси зі стильним забарвленням. Гріпси поєднують в собі баланс комфорту і контролю. Різноспрямований патерн виглядає неймовірно стильно і забезпечує чудове зчеплення. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні. Довжина 165 мм підходить...

  522 грн
 • Slamm Team Swirl Bar Grips (Jungle)
  522 грн
  Slamm Team Swirl Bar Grips (Jungle)

  Артикул: adr-SL487-JN Slamm Team Swirl Bar Grips (Jungle) - комфортні яскраві гріпси зі стильним забарвленням. Гріпси поєднують в собі баланс комфорту і контролю. Різноспрямований патерн виглядає неймовірно стильно і забезпечує чудове зчеплення. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні. Довжина 165 мм підходить...

  522 грн
 • Slamm Cylinder Pegs (Red)
  551 грн
  Slamm Cylinder Pegs (Red)

  Артикул: adr-SL541-RD Slamm Cylinder Pegs (Red) - надміцні пеги для трюкового самокату. Підходять для більшості дек завдяки болтам різної довжини. Поставляються парами - для переднього і заднього колеса.

  551 грн
 • Slamm Cylinder Pegs (Green)
  551 грн
  Slamm Cylinder Pegs (Green)

  Артикул: adr-SL541-GR Slamm Cylinder Pegs (Green) - надміцні пеги для трюкового самокату. Підходять для більшості дек завдяки болтам різної довжини. Поставляються парами - для переднього і заднього колеса.

  551 грн
 • Slamm Cylinder Pegs (Purple)
  551 грн
  Slamm Cylinder Pegs (Purple)

  Артикул: adr-SL541-PR Slamm Cylinder Pegs (Purple) - надміцні пеги для трюкового самокату. Підходять для більшості дек завдяки болтам різної довжини. Поставляються парами - для переднього і заднього колеса.

  551 грн
 • Slamm Cylinder Pegs (Blue)
  551 грн
  Slamm Cylinder Pegs (Blue)

  Артикул: adr-SL541-BL Slamm Cylinder Pegs (Blue) - надміцні пеги для трюкового самокату. Підходять для більшості дек завдяки болтам різної довжини. Поставляються парами - для переднього і заднього колеса.

  551 грн
 • Slamm Cylinder Pegs (Black)
  551 грн
  Slamm Cylinder Pegs (Black)

  Артикул: adr-SL541-BK Slamm Cylinder Pegs (Black) - надміцні пеги для трюкового самокату. Підходять для більшості дек завдяки болтам різної довжини. Поставляються парами - для переднього і заднього колеса.

  551 грн
 • Slamm Flair 2.0 (Green) 100 мм
  580 грн
  Slamm Flair 2.0 (Green) 100 мм

  Артикул: adr-SL580-2GR-100 мм Slamm Flair 2.0 (Green) 100 мм - міцне і легке колесо з алюмінієвою серцевиною для трюкових самокатів. Уретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  580 грн
 • Slamm Flair 2.0 (Red) 100 мм
  580 грн
  Slamm Flair 2.0 (Red) 100 мм

  Артикул: adr-SL580-2RD-100 мм Slamm Flair 2.0 (Red) 100 мм - міцне і легке колесо з алюмінієвою серцевиною для трюкових самокатів. Уретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  580 грн
 • Slamm Flair 2.0 (Blue) 100 мм
  580 грн
  Slamm Flair 2.0 (Blue) 100 мм

  Артикул: adr-SL580-2BL-100 мм Slamm Flair 2.0 (Blue) 100 мм - міцне і легке колесо з алюмінієвою серцевиною для трюкових самокатів. Уретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  580 грн
 • Slamm Flair 2.0 (Black) 100 мм
  580 грн
  Slamm Flair 2.0 (Black) 100 мм

  Артикул: adr-SL580-2BK-100 мм Slamm Flair 2.0 (Black) 100 мм - міцне і легке колесо з алюмінієвою серцевиною для трюкових самокатів. Уретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  580 грн
 • Slamm Threadless Extruded Fork (Black)
  725 грн
  Slamm Threadless Extruded Fork (Black)

  Артикул: adr-SL587-BK Slamm Threadless Extruded Fork (Black) - вилка для трюкового самоката. Цілісна вилка без різьби виготовлена з алюмінію.

  725 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Orbit (Green) 100 мм
  812 грн
  Slamm Orbit (Green) 100 мм

  Артикул: adr-SL581-GR-100 мм Slamm Orbit (Green) 100 мм - екстра міцне колесо діаметром 100 мм для трюкового самоката. Посилений алюміній, уретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  812 грн
 • Slamm Halo (Black) 110 мм
  812 грн
  Slamm Halo (Black) 110 мм

  Артикул: adr-SL590-BK-110 мм Slamm Halo (Black) 110 мм - міцне і легке колесо збільшеного розміру для трюкових самокатів. Уретановий компаунд, алюмінієвий сердечник і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  812 грн
 • Slamm Orbit (Blue) 100 мм
  812 грн
  Slamm Orbit (Blue) 100 мм

  Артикул: adr-SL581-BL-100 мм Slamm Orbit (Blue) 100 мм - екстра міцне колесо діаметром 100 мм для трюкового самоката. Посилений алюміній, уретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  812 грн
 • Slamm V-Ten II (Titanium) 110 мм
  856 грн
  Slamm V-Ten II (Titanium) 110 мм

  Артикул: adr-SL582-TI-110 мм Slamm V-Ten II (Titanium) 110 мм - міцне колесо діаметром 110 мм для трюкового самоката. Посилений алюміній, уретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  856 грн
 • Slamm V-Ten II (Red) 110 мм
  856 грн
  Slamm V-Ten II (Red) 110 мм

  Артикул: adr-SL582-RD-110 мм Slamm V-Ten II (Red) 110 мм - міцне колесо діаметром 110 мм для трюкового самоката. Посилений алюміній, уретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  856 грн
 • Slamm V-Ten II (Black) 110 мм
  856 грн
  Slamm V-Ten II (Black) 110 мм

  Артикул: adr-SL582-BK-110 мм Slamm V-Ten II (Black) 110 мм - міцне колесо діаметром 110 мм для трюкового самоката. Посилений алюміній, уретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  856 грн
 • Slamm V-Ten II (Blue) 110 мм
  856 грн
  Slamm V-Ten II (Blue) 110 мм

  Артикул: adr-SL582-BL-110 мм Slamm V-Ten II (Blue) 110 мм - міцне колесо діаметром 110 мм для трюкового самоката. Посилений алюміній, уретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  856 грн
 • Slamm Internal Sealed (Black)
  870 грн
  Slamm Internal Sealed (Black)

  Артикул: adr-SL578 Slamm Internal Sealed (Black) - герметична рульова колонка з підшипниками закритого типу. Проста в установці і обслуговуванні. Підшипники Neco знаходяться всередині, герметично закриті і захищені від бруду, пилу і вологи. Підходить більшості самокатів на ринку.

  870 грн
 • Slamm Halo (Neochrom) 110 мм
  928 грн
  Slamm Halo (Neochrom) 110 мм

  Артикул: adr-SL590R-NH-110 мм Slamm Halo (Neochrom) 110 мм - міцне і легке колесо збільшеного розміру для трюкових самокатів. Уретановий компаунд, алюмінієвий сердечник і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  928 грн
 • Slamm Gyro (Black ) 110 мм
  928 грн
  Slamm Gyro (Black ) 110 мм

  Артикул: adr-SL591-BK-110 мм Slamm Gyro (Black) 110 мм - легке і міцне колесо діаметром 110 мм для трюкових самокатів. Ідеально для приземлень з великої висоти. Уретановий компаунд, алюмінієвий сердечник і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  928 грн
 • Slamm Logo Helmet (Black) 49-52
  986 грн
  Slamm Logo Helmet (Black) 49-52

  Артикул: adr-SL159-BK-49-52 Slamm Logo Helmet (Black) 49-52 - надійний шолом для захисту, з контрастною обробкою. Захист - ключовий елемент будь-якого екстремального спорту. Шолом сертифікований відповідно до стандарту безпеки EN1078, що дає впевненість у вивченні і вдосконаленні трюків. Вентиляційні отвори шолома створюють відчуття прохолоди і комфорту. Slamm - провідний...

  986 грн
 • Slamm Logo Helmet (Black) 57-59
  986 грн
  Slamm Logo Helmet (Black) 57-59

  Артикул: adr-SL159-BK-57-59 Slamm Logo Helmet (Black) 57-59 - надійний шолом для захисту, з контрастною обробкою. Захист - ключовий елемент будь-якого екстремального спорту. Шолом сертифікований відповідно до стандарту безпеки EN1078, що дає впевненість у вивченні і вдосконаленні трюків. Вентиляційні отвори шолома створюють відчуття прохолоди і комфорту. Slamm - провідний...

  986 грн
 • Slamm Logo Helmet (Black) 53-56
  986 грн
  Slamm Logo Helmet (Black) 53-56

  Артикул: adr-SL159-BK-53-56 Slamm Logo Helmet (Black) 53-56 - надійний шолом для захисту, з контрастною обробкою. Захист - ключовий елемент будь-якого екстремального спорту. Шолом сертифікований відповідно до стандарту безпеки EN1078, що дає впевненість у вивченні і вдосконаленні трюків. Вентиляційні отвори шолома створюють відчуття прохолоди і комфорту. Slamm - провідний...

  986 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Gyro (Neochrom) 110 мм
  1 044 грн
  Slamm Gyro (Neochrom) 110 мм

  Артикул: adr-SL591R-NH-110 мм Slamm Gyro (Neochrom) 110 мм - легке і міцне колесо діаметром 110 мм для трюкових самокатів. Ідеально для приземлень з великої висоти. Уретановий компаунд, алюмінієвий сердечник і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків.

  1 044 грн
 • Slamm Tantrum V8 (Orange)
  3 422 грн
  Slamm Tantrum V8 (Orange)

  Артикул: adr-SL0525-OR Slamm Tantrum V8 (Orange) - трюковий самокат, для самих юних райдерів. Незважаючи на свої зменшені габарити, комплектація самоката складається з компонентів високого рівня. На сьогоднішній день це кращий трюкових самокат для дітей. Більш вузьке і коротке кермо стало ще зручніше для маленьких райдерів, і дозволяє легко дістатися до школи, магазин або в...

  3 422 грн
 • Slamm Tantrum V8 (Green)
  3 422 грн
  Slamm Tantrum V8 (Green)

  Артикул: adr-SL0525-GR Slamm Tantrum V8 (Green) - трюковий самокат, для самих юних райдерів. Незважаючи на свої зменшені габарити, комплектація самоката складається з компонентів високого рівня. На сьогоднішній день це кращий трюкових самокат для дітей. Більш вузьке і коротке кеaрмо стало ще зручніше для маленьких райдерів, і дозволяє легко дістатися до школи, магазин або в...

  3 422 грн
 • Slamm Tantrum V8 (Blue)
  3 422 грн
  Slamm Tantrum V8 (Blue)

  Артикул: adr-SL0525-BL Slamm Tantrum V8 (Blue) - трюковий самокат, для самих юних райдерів. Незважаючи на свої зменшені габарити, комплектація самоката складається з компонентів високого рівня. На сьогоднішній день це кращий трюкових самокат для дітей. Більш вузьке і коротке кеaрмо стало ще зручніше для маленьких райдерів, і дозволяє легко дістатися до школи, магазин або в...

  3 422 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Classic V8 (Black-Yellow)
  4 060 грн
  Slamm Classic V8 (Black-Yellow)

  Артикул: adr-SL1020-BY Slamm Classic V8 (Black-Yellow) - трюкових самокат початкового рівня в покращеному виконанні, з можливістю повністю налаштувати під себе. Яскраві акценти на чорному тлі виглядають стильно і сучасно. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилений сталеве...

  4 060 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Classic V8 (Black-Orange)
  4 060 грн
  Slamm Classic V8 (Black-Orange)

  Артикул: adr-SL1020-BO Slamm Classic V8 (Black-Orange) - трюкових самокат початкового рівня в покращеному виконанні, з можливістю повністю налаштувати під себе. Яскраві акценти на чорному тлі виглядають стильно і сучасно. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилений сталеве...

  4 060 грн
 • Slamm Classic V8 (Black-Grey)
  4 060 грн
  Slamm Classic V8 (Black-Grey)

  Артикул: adr-SL1020-BG Slamm Classic V8 (Black-Grey) - трюкових самокат початкового рівня в покращеному виконанні, з можливістю повністю налаштувати під себе. Яскраві акценти на чорному тлі виглядають стильно і сучасно. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилений сталеве кермо...

  4 060 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Classic V8 (Black-Blue)
  4 060 грн
  Slamm Classic V8 (Black-Blue)

  Артикул: adr-SL1020-BB Slamm Classic V8 (Black-Blue) - трюкових самокат початкового рівня в покращеному виконанні, з можливістю повністю налаштувати під себе. Яскраві акценти на чорному тлі виглядають стильно і сучасно. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилений сталеве кермо...

  4 060 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Classic V8 (Neochrome-Neochrome)
  4 843 грн
  Slamm Classic V8 (Neochrome-Neochrome)

  Артикул: adr-SL1025-NH Slamm Classic V8 (Neochrome-Neochrome) - трюкових самокат початкового рівня в покращеному виконанні, з можливістю повністю налаштувати під себе. Яскраві акценти на чорному тлі виглядають стильно і сучасно. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилений...

  4 843 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Urban V8 (Teal)
  4 930 грн
  Slamm Urban V8 (Teal)

  Артикул: adr-SL1420-TL Slamm Urban V8 (Teal) - ідеальний самокат для навчання трюкам. Анодована дека з глянцевим покриттям в двокольоровому виконанні, інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC надають впевненості в момент навчання. Безшумна безрізьбова вилка, посилене кермо Т-подібної форми з оцинкованої сталі і гріпси з...

  4 930 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Urban V8 (Red)
  4 930 грн
  Slamm Urban V8 (Red)

  Артикул: adr-SL1420-RD Slamm Urban V8 (Red) - ідеальний самокат для навчання трюкам. Анодована дека з глянцевим покриттям в двокольоровому виконанні, інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC надають впевненості в момент навчання. Безшумна безрізьбова вилка, посилене кермо Т-подібної форми з оцинкованої сталі і гріпси з стійкими...

  4 930 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Mischief V5 (Camo)
  4 930 грн
  Slamm Mischief V5 (Camo)

  Артикул: adr-SL1115-CAMO Slamm Mischief V5 (Camo) - нова версія трюкового самоката в яскравому забарвленні. Підходить райдерам початкового і середнього рівня. Модель зі 110-мм колесами, інтегрованим рульовим стаканом NECO з підшипниками закритого типу і компресійною системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилений сталеве кермо Т-подібної форми та гріпси Pro...

  4 930 грн
 • Slamm Mischief V5 (Nebula)
  4 930 грн
  Slamm Mischief V5 (Nebula)

  Артикул: adr-SL1115-NB Slamm Mischief V5 (Nebula) - нова версія трюкового самоката в яскравому забарвленні. Підходить райдерам початкового і середнього рівня. Модель зі 110-мм колесами, інтегрованим рульовим стаканом NECO з підшипниками закритого типу і компресійною системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилений сталеве кермо Т-подібної форми та гріпси Pro...

  4 930 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Assault V5 (Green)
  5 771 грн
  Slamm Assault V5 (Green)

  Артикул: adr-SL1630-GR Slamm Assault V5 (Green) - нова модель трюкового самоката для продвинутих райдерів. Збільшений розмір деки з яскравим анодованим покриттям дозволяє легко ковзати на ній. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC і 110 мм колеса стали вже класикою і успішно використовуються в багатьох моделях. Новий дизайн...

  5 771 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Assault V5 (Gold)
  5 771 грн
  Slamm Assault V5 (Gold)

  Артикул: adr-SL1630-GD Slamm Assault V5 (Gold) - нова модель трюкового самоката для продвинутих райдерів. Збільшений розмір деки з яскравим анодованим покриттям дозволяє легко ковзати на ній. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC і 110 мм колеса стали вже класикою і успішно використовуються в багатьох моделях. Новий дизайн...

  5 771 грн
 • Slamm Strobe V3 (Spectrum)
  6 728 грн
  Slamm Strobe V3 (Spectrum)

  Артикул: adr-SL1765-SP Slamm Strobe V3 (Spectrum) - покращена версія трюкового самоката. Вражає яскравою графікою і комплектуючими преміум рівня. Збільшена дека повністю покрита гідрографічною плівкою, а захисні нейлонові вставки в передній і задній частині деки збільшують експлуатаційні характеристики самоката. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і...

  6 728 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slamm Sentinel V3 (Ninja)
  6 728 грн
  Slamm Sentinel V3 (Ninja)
  1 Рейтинг

  Артикул: adr-SL1715-NJ Slamm Sentinel V3 (Ninja) - топовий трюковий самокат, оновлена версія. Графіка виконана методом лазерного гравірування на анодируваному покритті деки. Стійкі до ударів гріпси з заглушками і захисні нейлонові вставки на деці продовжують термін використання самоката. Велике кермо Т-подібної форми з хромованої сталі, екструдоване з'єднання рами з...

  6 728 грн