Сумки і рюкзаки Skip Hop (Скіп Хоп) - історія компанії

Сумки і рюкзаки Skip Hop (Скіп Хоп) - історія компанії

Сумки і рюкзаки Skip Hop (Скіп Хоп)

Сумки і рюкзаки Skip Hop (Скіп Хоп) це вірні друзі і помічники в дорозі, в дитячому садку чи школі. Це яскравий і цікавий спосіб зробити з такої повсякденної рєчі як дитяча сумка (рюкзак) ще одну веселу і при цьому практичну "іграшку". Зараз Skip Hop - це глобальний бренд стилю життя, який прагне зробити виховання дітей максимально простим і захоплюючим, з елементами виховання і навчання.

Сумки и рюкзаки Skip Hop


Історія Skip Hop почалася 2003 році в Нью Йорку, коли новоспечені батьки Майкл і Еллен Діамант (Michael and Ellen Diamant) зрозуміли, що на ринку немає, хороших і якісних сумок для матусь, вибір був не просто обмежений, він був мізерний. Насправді ж це сумка не тільки для памперсів, але і для всього, що може знадобитися мамі в будь-який момент: ключі, телефон, серветки, пляшечки, соски, пеленальний килимок, комплект чистого одягу і т.д. Серед представлених в магазинах рожевих і блакитних дитячих сумок не було функціональних моделей, які б вирішували питання легкого використання і постійної готовності до несподіванок. Тоді молода мама Еллен Діамант накидала на серветці ескіз сумки, яка була стильною, але головне функціональної - особливо для міста і в дорозі. Так з'явилася Skip Hop Duo Diaper Bag яка виробляється до сих пір, так як довела свою практичність і функціональність не для одного покоління мам.

Ні Еллен, ні Майкл не були пов'язані з дитячими товарами. Прагнення Еллен до інновацій в продуктах і її досвід роботи в якості арт-директора в видавничій сфері та маркетингу, а також в брендінгу предметів розкоші забезпечило особливе бачення і стратегію Skip Hop. Майкл повірив дружині і в Skip Hop, після 15 років роботи в якості технічного директора на різних підприємствах, так як він бачив що тільки прагнення до нового відкриває нові можливості. Це секретний соус, і став фундаментом успіху Skip Hop - баланс сучасного дизайну і практичною функціональності.

Сумки и рюкзаки Skip Hop


Сьогодні Skip Hop - це глобальний бренд стилю життя для батьків, дітей і малюків. Під творчим керівництвом Еллен мільйони якісних товарів з'явилися в сім'ях в більш ніж 30 країнах світу. Від Китаю до Польщі, Франції, Мексики, Бразилії, Австралії, а завдяки ProBag і в Україні. Це дивовижний досвід успішного партнерства через кордони і культури.

Компанія Skip Hop впевнена, "виховання - це праця любові", і компанія прагне зробити це якомога простіше і веселіше. Це починається з глибокої прихильності до безпеки і якості. Сумки і рюкзаки Skip Hop (Скіп Хоп) проходять ретельне тестування, щоб не турбуватися про безпеку. І закінчується це тим, що Skip Hop передає частину прибутку через благодійні організації, такі як Good + Foundation і Ovarian Cancer Research Fund, які допомагають знедоленим сім'ям отримати те, що їм потрібно, щоб стати кращими батьками. Для компанії Skip Hop велика честь співпрацювати з такими людьми і організаціями.

Сумки и рюкзаки Skip Hop

Сьогодні над створенням продуктів Skip Hop трудиться команда фахівців, з компанією співпрацюють кращі дизайнери Нью-Йорка. Продукція Skip Hop відповідає високим вимогам найвибагливіших покупців і відома по всьому світу. Марку Skip Hop оцінили багато зіркових батьків: з сумками, іграшками та дитячими рюкзаками від Skip Hop папараці не раз вдавалося зафіксувати Мадонну, Ніколь Кідман, Наталі Портман, Метта Деймона, Орландо Блума, Хіларі Дафф, Рікі Мартіна, Хеллі Беррі, Пінк та інших відомих і популярних батьків .

Дитячі сумки і рюкзаки Skip Hop - справжня знахідка для батьків, які прагнуть привчати малюка до самостійності і відповідальності з малих років. Вже у віці 3-х років, дитина зможе користуватися особистою сумкою або рюкзаком, а для самих самостійних є навіть валізи: самостійно упаковувати його і діставати звідти все необхідне. Сумки і рюкзаки Skip Hop зовні унікальні і оригінальні. Виконані за формою відомих дитині тварин і мультиплікаційних персонажів, такі валізи ніколи не загубляться в багажі, так як їх головна відмінна риса - це оригінальний і впізнаваний дизайн. Підібрати дитині сумку або рюкзак Skip Hop ви можете в будь-якому кольорі і формі. Вироби оснащені регульованими зручними ручками і функціональними кишенями. Матеріал водонепроникний, тому весь вміст буде в цілісності, навіть якщо потрапить під дощ або на нього проллють випадково рідина.

Сумки и рюкзаки Skip Hop

У 2017 році, компанію Skip Hop придбав один з найстаріших і знаменитих брендів у виробництві дитячого одягу Carter's (був заснований в 1865 році). Під крилом Carter's, компанії Skip Hop вдалося відразу стати №1 дитячих сумок і рюкзаків, в більшості магазинів по всьому світу.

Ще статті про Skip Hop

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
Сумки і рюкзаки Skip Hop (Скіп Хоп) - історія компанії 2019-12-25 21:57:10

Сумки і рюкзаки Skip Hop (Скіп Хоп) - історія компанії

Сумки і рюкзаки Skip Hop (Скіп Хоп) це вірні друзі і помічники в дорозі, в дитячому

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
 • Skip Hop Божа корівка Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Божа корівка Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212110 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Божа корівка призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
 • Skip Hop Бджілка Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Бджілка Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212105 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Бджілка призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
 • Skip Hop Метелик Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Метелик Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212121 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Метелик призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Собачка Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Собачка Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212101 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Собачка призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Мавпочка Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Мавпочка Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212103 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Мавпочка призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Кішка Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Кішка Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212117 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Кішка призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Долматинець Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Долматинець Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212139 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Долматинець призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Совеня Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Совеня Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212104 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Совеня призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
 • Skip Hop Іжачок Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Іжачок Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212120 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Іжачок призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Жираф Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Жираф Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212116 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Жираф призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Корівка Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Корівка Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212123 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Корівка призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Динозаврик Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Динозаврик Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212114 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Динозаврик призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Єдиноріг Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Єдиноріг Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212124 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Єдиноріг призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Панда Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Панда Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212119 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Панда призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Лисиця Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Лисиця Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212156 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Лисиця призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Леопард Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Леопард Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212138 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Леопард призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Хамелеон Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Хамелеон Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212126 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Хамелеон призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Єнот Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Єнот Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212127 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Єнот призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Safety Harness Жираф
  730 грн
  Skip Hop Safety Harness Жираф

  Артикул: skip-hop-212258 Рюкзак Skip Hop Safety Harness Жираф з ремінцем безпеки. Ця модель дитячого рюкзака розрахована на найменших мандрівників і дослідників, особливо добре цей рюкзачок показав себе в момент коли руки батьків зайняті, і вимагають максимальної зосередженості - наприклад в подорожі або поїздці.

  730 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Safety Harness Мавпочка
  730 грн
  Skip Hop Safety Harness Мавпочка

  Артикул: skip-hop-212203 Рюкзак Skip Hop Safety Harness Мавпочка з ремінцем безпеки. Ця модель дитячого рюкзака розрахована на найменших мандрівників і дослідників, особливо добре цей рюкзачок показав себе в момент коли руки батьків зайняті, і вимагають максимальної зосередженості - наприклад в подорожі або поїздці.

  730 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Safety Harness Динозаврик
  730 грн
  Skip Hop Safety Harness Динозаврик

  Артикул: skip-hop-212255 Рюкзак Skip Hop Safety Harness Динозаврик з ремінцем безпеки. Ця модель дитячого рюкзака розрахована на найменших мандрівників і дослідників, особливо добре цей рюкзачок показав себе в момент коли руки батьків зайняті, і вимагають максимальної зосередженості - наприклад в подорожі або поїздці.

  730 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Safety Harness Совеня
  730 грн
  Skip Hop Safety Harness Совеня

  Артикул: skip-hop-212204 Рюкзак Skip Hop Safety Harness Совеня з ремінцем безпеки. Ця модель дитячого рюкзака розрахована на найменших мандрівників і дослідників, особливо добре цей рюкзачок показав себе в момент коли руки батьків зайняті, і вимагають максимальної зосередженості - наприклад в подорожі або поїздці.

  730 грн
 • Skip Hop Safety Harness Бджілка
  730 грн
  Skip Hop Safety Harness Бджілка

  Артикул: skip-hop-212205 Рюкзак Skip Hop Safety Harness Бджілка з ремінцем безпеки. Ця модель дитячого рюкзака розрахована на найменших мандрівників і дослідників, особливо добре цей рюкзачок показав себе в момент коли руки батьків зайняті, і вимагають максимальної зосередженості - наприклад в подорожі або поїздці.

  730 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Safety Harness Метелик
  730 грн
  Skip Hop Safety Harness Метелик

  Артикул: skip-hop-212202 Рюкзак Skip Hop Safety Harness Метелик з ремінцем безпеки. Ця модель дитячого рюкзака розрахована на найменших мандрівників і дослідників, особливо добре цей рюкзачок показав себе в момент коли руки батьків зайняті, і вимагають максимальної зосередженості - наприклад в подорожі або поїздці.

  730 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Safety Harness Божа корівка
  730 грн
  Skip Hop Safety Harness Божа корівка

  Артикул: skip-hop-212210 Рюкзак Skip Hop Safety Harness Божа корівка з ремінцем безпеки. Ця модель дитячого рюкзака розрахована на найменших мандрівників і дослідників, особливо добре цей рюкзачок показав себе в момент коли руки батьків зайняті, і вимагають максимальної зосередженості - наприклад в подорожі або поїздці.

  730 грн
 • Skip Hop Safety Harness Кішка
  730 грн
  Skip Hop Safety Harness Кішка

  Артикул: skip-hop-212257 Рюкзак Skip Hop Safety Harness Кішка з ремінцем безпеки. Ця модель дитячого рюкзака розрахована на найменших мандрівників і дослідників, особливо добре цей рюкзачок показав себе в момент коли руки батьків зайняті, і вимагають максимальної зосередженості - наприклад в подорожі або поїздці.

  730 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Safety Harness Єдиноріг
  730 грн
  Skip Hop Safety Harness Єдиноріг

  Артикул: skip-hop-212265 Рюкзак Skip Hop Safety Harness Єдиноріг з ремінцем безпеки. Ця модель дитячого рюкзака розрахована на найменших мандрівників і дослідників, особливо добре цей рюкзачок показав себе в момент коли руки батьків зайняті, і вимагають максимальної зосередженості - наприклад в подорожі або поїздці.

  730 грн
 • Skip Hop Safety Harness Лисеня
  730 грн
  Skip Hop Safety Harness Лисеня

  Артикул: skip-hop-212267 Рюкзак Skip Hop Safety Harness Лисеня з ремінцем безпеки. Ця модель дитячого рюкзака розрахована на найменших мандрівників і дослідників, особливо добре цей рюкзачок показав себе в момент коли руки батьків зайняті, і вимагають максимальної зосередженості - наприклад в подорожі або поїздці.

  730 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Ежик
  785 грн
  Skip Hop Ежик

  Артикул: skip-hop-210221 Дитячий рюкзак Skip Hop Іжачок з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Жираф
  785 грн
  Skip Hop Жираф

  Артикул: skip-hop-210216 Дитячий рюкзак Skip Hop Жираф з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Метелик
  785 грн
  Skip Hop Метелик

  Артикул: skip-hop-210225 Дитячий рюкзак Skip Hop Метелик з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Божа корівка
  785 грн
  Skip Hop Божа корівка

  Артикул: skip-hop-210210 Дитячий рюкзак Skip Hop Божа корівка з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
 • Skip Hop Кішка
  785 грн
  Skip Hop Кішка

  Артикул: skip-hop-210217 Дитячий рюкзак Skip Hop Кішка з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Совёнок
  785 грн
  Skip Hop Совёнок

  Артикул: skip-hop-210204 Дитячий рюкзак Skip Hop Совёнок з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
 • Skip Hop Мавпочка
  785 грн
  Skip Hop Мавпочка

  Артикул: skip-hop-210203 Дитячий рюкзак Skip Hop Мавпочка з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
 • Skip Hop Собачка
  785 грн
  Skip Hop Собачка
  1 Рейтинг

  Артикул: skip-hop-210201 Дитячий рюкзак Skip Hop Собачка з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
 • Skip Hop Бджілка
  785 грн
  Skip Hop Бджілка

  Артикул: skip-hop-210205 Дитячий рюкзак Skip Hop Бджілка з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
 • Skip Hop Єнот
  785 грн
  Skip Hop Єнот

  Артикул: skip-hop-210229 Дитячий рюкзак Skip Hop Єнот з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Кролик
  785 грн
  Skip Hop Кролик

  Артикул: skip-hop-210236 Дитячий рюкзак Skip Hop Кролик з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Лама
  785 грн
  Skip Hop Лама

  Артикул: skip-hop-210258 Дитячий рюкзак Skip Hop Лама з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Єдиноріг
  785 грн
  Skip Hop Єдиноріг

  Артикул: skip-hop-210227 Дитячий рюкзак Skip Hop Єдиноріг з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Хамелеон
  785 грн
  Skip Hop Хамелеон

  Артикул: skip-hop-210228 Дитячий рюкзак Skip Hop Хамелеон з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Лисиця
  785 грн
  Skip Hop Лисиця

  Артикул: skip-hop-210256 Дитячий рюкзак Skip Hop Лисиця з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Долматинець
  785 грн
  Skip Hop Долматинець

  Артикул: skip-hop-210239 Дитячий рюкзак Skip Hop Долматинець з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Корівка
  785 грн
  Skip Hop Корівка

  Артикул: skip-hop-210226 Дитячий рюкзак Skip Hop Корівка з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Летюча миша
  785 грн
  Skip Hop Летюча миша

  Артикул: skip-hop-210257 Дитячий рюкзак Skip Hop Летюча миша з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Леопард
  785 грн
  Skip Hop Леопард

  Артикул: skip-hop-210238 Дитячий рюкзак Skip Hop Леопард з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Поросятко
  785 грн
  Skip Hop Поросятко

  Артикул: skip-hop-210237 Дитячий рюкзак Skip Hop Поросятко з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Black)
  1 340 грн
  Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Black)

  Артикул: skip-hop-205450 Поясна сумка Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Black) - дозволяє тримати все необхідне під рукою, при цьому руки залишаються завжди вільними. Як би ви не носили цю сумку, на поясі, через плече або в руці весь вміст для Вас знаходиться у вільному доступі.

  1 340 грн
 • Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Dusty Rose)
  1 340 грн
  Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Dusty Rose)

  Артикул: skip-hop-200609 Поясна сумка Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Dusty Rose) - дозволяє тримати все необхідне під рукою, при цьому руки залишаються завжди вільними. Як би ви не носили цю сумку, на поясі, через плече або в руці весь вміст для Вас знаходиться у вільному доступі.

  1 340 грн
 • Skip Hop Duo Signature (Grey Feather)
  2 645 грн
  Skip Hop Duo Signature (Grey Feather)

  Артикул: skip-hop-200319 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Grey Feather) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Duo Signature (Cubes)
  2 645 грн
  Skip Hop Duo Signature (Cubes)
  1 Рейтинг

  Артикул: skip-hop-200318 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Cubes) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Duo Signature (Onyx)
  2 645 грн
  Skip Hop Duo Signature (Onyx)
  1 Рейтинг

  Артикул: skip-hop-200305 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Onyx) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Duo Signature (Hearts)
  2 645 грн
  Skip Hop Duo Signature (Hearts)

  Артикул: skip-hop-200315 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Hearts) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Duo Signature (Prizm)
  2 645 грн
  Skip Hop Duo Signature (Prizm)
  1 Рейтинг

  Артикул: skip-hop-200320 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Prizm) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Duo Signature (Triangle)
  2 645 грн
  Skip Hop Duo Signature (Triangle)

  Артикул: skip-hop-200313 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Triangle) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
 • Skip Hop MainFrame (Cement)
  2 690 грн
  Skip Hop MainFrame (Cement)

  Артикул: skip-hop-200151 Рюкзак-сумка для мами Skip Hop MainFrame (Cement) полегшує доступ до підгузків, іграшок, пелюшок, тощо, завдяки широкому доступу на жорсткій основі. Основне відділення з конструкцією, на жорсткій рамі, дозволяє залишатися сумці відкритою коли ви дістаєте щось або навпаки необхідно швидко заховати.

  2 690 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop MainFrame (Black)
  2 690 грн
  Skip Hop MainFrame (Black)

  Артикул: skip-hop-200150 Рюкзак-сумка для мами Skip Hop MainFrame (Black) полегшує доступ до підгузків, іграшок, пелюшок, тощо, завдяки широкому доступу на жорсткій основі. Основне відділення з конструкцією, на жорсткій рамі, дозволяє залишатися сумці відкритою коли ви дістаєте щось або навпаки необхідно швидко заховати.

  2 690 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Forma (Grey)
  2 999 грн
  Skip Hop Forma (Grey)

  Артикул: skip-hop-203107 Рюкзак для мами Skip Hop Forma (Grey) комплектується м'якою підкладкою для сповивання і 2 органайзерами, один з яких з термошаром, для збереження температури. Цей рюкзак підійде для поїздок з дитиною на великі відстані, так як в змозі вмістити дуже багато, або для прогулянок з 2 дітьми, коли потрібно всього в 2 рази більш

  2 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Forma (Jet Black)
  2 999 грн
  Skip Hop Forma (Jet Black)

  Артикул: skip-hop-203100 Рюкзак для мами Skip Hop Forma (Jet Black) комплектується м'якою підкладкою для сповивання і 2 органайзерами, один з яких з термошаром, для збереження температури. Цей рюкзак підійде для поїздок з дитиною на великі відстані, так як в змозі вмістити дуже багато, або для прогулянок з 2 дітьми, коли потрібно всього в 2 рази більше.

  2 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Greenwich Simply Chic (Black)
  3 999 грн
  Skip Hop Greenwich Simply Chic (Black)

  Артикул: skip-hop-200251 Рюкзак Skip Hop Greenwich Simply Chic (Black) підходить не тільки для мам, це стильна модель зі штучної шкіри підійде на кожен день. Про те що це рюкзак для мами, видають тільки знімні петлі для кріплення до коляски і м'яка підкладка для сповивання -яка йде в комплекті (замість неї можна розмістити ноутбук 15 "). У всьому іншому це відмінний рюкзак на...

  3 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Greenwich Simply Chic (Dusty Rose)
  3 999 грн
  Skip Hop Greenwich Simply Chic (Dusty Rose)

  Артикул: skip-hop-200600 Рюкзак Skip Hop Greenwich Simply Chic (Dusty Rose) підходить не тільки для мам, це стильна модель зі штучної шкіри підійде на кожен день. Про те що це рюкзак для мами, видають тільки знімні петлі для кріплення до коляски і м'яка підкладка для сповивання -яка йде в комплекті (замість неї можна розмістити ноутбук 15 "). У всьому іншому це відмінний рюкзак...

  3 999 грн
 • Skip Hop Greenwich Simply Chic (Oliv)
  3 999 грн
  Skip Hop Greenwich Simply Chic (Oliv)

  Артикул: skip-hop-200605 Рюкзак Skip Hop Greenwich Simply Chic (Oliv) підходить не тільки для мам, це стильна модель зі штучної шкіри підійде на кожен день. Про те що це рюкзак для мами, видають тільки знімні петлі для кріплення до коляски і м'яка підкладка для сповивання -яка йде в комплекті (замість неї можна розмістити ноутбук 15 "). У всьому іншому це відмінний рюкзак на...

  3 999 грн
 • Skip Hop Greenwich Simply Chic (Smoke)
  3 999 грн
  Skip Hop Greenwich Simply Chic (Smoke)

  Артикул: skip-hop-200604 Рюкзак Skip Hop Greenwich Simply Chic (Smoke) підходить не тільки для мам, це стильна модель зі штучної шкіри підійде на кожен день. Про те що це рюкзак для мами, видають тільки знімні петлі для кріплення до коляски і м'яка підкладка для сповивання -яка йде в комплекті (замість неї можна розмістити ноутбук 15 "). У всьому іншому це відмінний рюкзак на...

  3 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Greenwich Simply Chic Tote (Smoke)
  4 150 грн
  Skip Hop Greenwich Simply Chic Tote (Smoke)

  Артикул: skip-hop-200602 Сумка Skip Hop Greenwich Simply Chic Tote (Smoke) підходить не тільки для мам, це стильна модель з екошкіри підійде на кожен день. Про те що це сумка для мами, видають тільки знімні петлі для кріплення до коляски і м'яка підкладка для сповивання -яка йде в комплекті. У всьому іншому це відмінна сумка на кожен день з необхідною кількістю кишень і належним...

  4 150 грн