Ви ніколи не полюбите гітарні чохли Mono якщо Ви не любите свою гітару, або якщо не хочете захистити її найкращим. Сьогодні у нас на огляді чохол для електрогітари найвищого класу Mono M80 Single Electric Guitar - (розшифруємо: Mono - ім'я компанії, M80-серія чохла, Single Electric Guitar - для 1 електрогітари, так як є ще чохол для 2 гітар). Сьогодні ми постараємося розповісти і показати чому цей чохол коштує дорожче всіх на ринку, ми звернемо Вашу увагу на деталі за які компанії просити трішки більше грошей, і Ви вже самостійно будете вирішувати чи варто купувати чохол для електрогітара від цієї компанії.
Якщо уважно придивитися до цього гітарного чохла, то ви побачите багато деталей, яких не видно із загальних фотографій і природно не видно якщо ви читаєте просто опис до чохла. Особливості цього гітарного чохла добре видно, якщо ви тримаєте його в руках. До того поки ви не прощупайте його, порівнювати його з іншими брендами не має сенсу. Та й напевно навіть відеоогляд не передасть всіх особливостей чохла. А ось фотографіями ми постаралися виділити деталі, і звернути увагу на акценти, які будуть полегшувати використання гітари в чохлі весь час і кожну хвилину.
1. Фронтальна панель (передня сторона) - тут явно виділяється сіра вставка на додатковій кишені.
2. Задня панель із захованими і пристебнутими рюкзачними лямками.
3. Додаткова ручка для перехоплювання чохла, переносити за неї неможливо так як вона знаходиться занадто високо.
4. Зверніть увагу на міжпанельний кедер, він служить для жорсткості, і подивіться як він вклеєний - стику немає.
5. Підніжки чохла виконані з помірно жорсткого пластику, і нижня панель теж з полімерного матеріалу. Підніжки прошиті до цього полімерному шару.
6. Загальний вигляд кишені-органайзера.
7. Акцентуючі кутки, які на дозволяють відвалюватися клапану кишені, і показує-маркує якщо кишеня відкрита.
8. Стропа на липучці ідеально підійде для фіксації гітарного кабелю, навушників, іншого.
9. Верхнє відділення для всіляких аксесуарів, також тут розташована кишеня для картки ідентифікації або візитівок.
10. А цей вшитий карабін ідеально підійде для розміщення ключів.
11. Гітарний чохол в розгорнутому вигляді, добре видно внутрішній флісовий шар.
12. Запатентований механізм фіксації головки грифа Headlock, в фіксуючому клапані знаходиться кишеня для медіаторів.
13. Товщина захисного шару з поропласту 25 мм - верхній частині чохла.
14. Товщина захисного шару з поропласту 30 мм-бокова стінка.
15. Товщина захисного шару з поропласту 35 мм-дно бічної стінки разом з подушечками.
16. Так як переносити чохол за бічну ручку (чохол горизонтально), є одним з основних способів - то для надійності ручка укріплена металевою заклепкою.
17. Закреп-шов для максимальної надійності і кращої фіксації.
18. Металева і пластикова фурнітура від ITW Nexus.
Ось простий приклад, у багатьох гітарних чохлів є додаткова кишеня для чого завгодно, у деяких в цей кишені навіть можна складати гітарні педалі. А тепер подивіться на акцентну помаранчеву вставку яка стримувати відкривання клапана. Начебто проста річ, а ось оранжевий колір контрастує і акцентує увагу на те що кишеню не закрита, тим самим запобігаючи випадання з нього.
Бюджетні виробників гітарних чохлів не мають можливості і не бачать необхідності використовувати закріп-шви, максимум на що вони здатні, це зміцнити місце високого навантаження конвертиком (спосіб фіксації). Mono використовує закріп-шов, що дозволяє значно підсилити навантаження і при цьому зробити це красиво.
Ніхто не буде сперечатися, що найкращим виробником фурнітури для сумок чохлів і рюкзаків є компанія YKK (Японія), але всі забувають, що основним виробником фурнітури для високонавантажених сумок, рюкзаків, одягу військових використовується фурнітура компанія ITW Nexus. Ось і в цьому гітарному чохлі застосовується фурнітура з ацеталу від компанії ITW Nexus. І ви можете бути впевнені на 100%, що вона не трісне на морозі, та й взагалі ви забудете, про те що фурнітура іноді ламається.
У гітарних чохлах Mono використовується найякісніша тканину і фурнітура (ITW Nexus) і тут криється відповідь на як би просте запитання - "Скільки прослужить гітарний чохол?". Цей точно прослужить довгі роки. Ідеальна компоновка матеріалів, підбір фурнітури в розмір елементів самого чохла наприклад для відкриття основного відділення використовується блискавка і бігунки №10. По-перше менший розмір виглядав би безглуздо, а по-друге завдяки використанню цього розміру досягається необхідна надійність і жорсткість загальної конструкції гітарного чохла.
Як і інші чохли для гітари Mono, ця модель має фірмовими технологіями які спрощують використання чохла.
Запатентований механізм фіксації головки грифа Headlock забезпечує захист для будь-якого інструменту. Гітара надійно закріплена протягом всієї транспортування. Головка грифа надійно захищена всередині кейса від будь-яких впливів з боків або ззаду, які могли б її зруйнувати. Численне тестування показує захист жорстким кофром є міфом, і що Headlock виграє і у пластикових і у дерев'яних кейсів за всіма параметрами. Також Headlock має прозора кишеня для зберігання медіаторів.
Потрійні кільця для кріплення Guitar Tick - модульного відділу кейса, який має поліпшити місткість чохла.
Ціна. Ціна на цей гітарний чохол, це найбільший мінус. У порівняння з усіма іншими гітарними чохлами їм немає конкурентів вони найдорожчі на ринку, але і найякісніші. Єдиним пом'якшувальним аргументом, на захист ціни, є той факт, що в Україні гітарні чохли Mono коштують стільки ж, скільки і по всьому світу. З чим можна порівняти гітарні чохли Mono, тільки з топової лінійкою Gator і Rockbag, але повірте ця спроба марна, якщо Ви візуально і тактильно порівняйте два чохла Mono і будь-який інший, Mono не залишить шансів конкурентам.