Рюкзаки Cabin Max - №1 серед ручної поклажі

Рюкзаки Cabin Max - №1 серед ручної поклажі

Рюкзаки та сумки Cabin Max

Рюкзаки та сумки Cabin Max в усьому світі стали символом подорожі, по всьому світу, щогодини, в повітрі знаходиться близько тисячі рюкзаків Cabin Max. Любителі подорожувати якісно і без нічого вибирають ці прості і надійні сумки та рюкзаки, з ними подорож проходить максимально просто і легко. Компанія Cabin Max єдина в світі запропонувала розміри, що підходять для перевезення в салоні літака, і не просто запропонувала, а допомогла відфільтрувати і постійно підтримує список авіакомпаній з якими ваш рюкзак підійде для салону літака. Їх розмір ідеально підходить для пронесення на борт літака більшості компаній-авіаперевізників без доплати за об’єм. Якість виконання і функціональність рюкзаків Cabin Max (Кабін Макс) - на висоті. А різноманітність кольорів і принтів припаде до смаку всім, від дітей до дорослих мандрівників.

Рюкзаки Cabin Max


Історія Cabin Max почалася влітку 2007 року, коли Мартін Барвайс (Martin Barwise) вирішив заснувати компанію з 3 партнерами. Основним бізнесом для Мартіна був веб-сайт, присвячений подарункам і гаджетам під назвою http://gadgetsuk.com там він відповідав за дизайн товарів. Основним товаром що приніс успіх, і дозволив накопичити початковий капітал, став брелок для ключів SmartFinder, який дозволяє знаходити ключі.

Але напевно у Мартіна Барвайса нічого б не вийшло якби він не був захопленим мандрівником. Ще зі студентських років, коли в 17 років він їздив на велосипеді по всій Франції під час сильної спеки із St.Malo до Narbonne зі своєю моторною і більш рухливою кузиною, він засвоїв основне правило - подорожувати без нічого! З тих пір всі його подорожі відповідають цьому правилу.

Влітку 2007 року Мартін повинен був летіти авіакомпанією Ryanair, і звичайно він не хотів доплачувати за провезення багажу, тому вирушив на пошуки сумки, яка б відповідала суворому обмеженню Ryanair 55 x 40 x 20 см і підходила для ручної поклажі, при цьому коштувала розумні гроші і була гідної якості. Йому довго не вдавалося знайти відповідний розмір, все варіанти були або занадто великими, або занадто маленькими, а коли вдалося знайти відповідну валізу - вона виявилася надзвичайно важкою. Як вихід із ситуації йому довелося купити рюкзак за 50 фунтів, який впорався зі своїм завданням але, на жаль, не використав дозволене місце ефективно. Коли він повернувся, він вирішив створити рюкзак/сумку, яка б підходила максимально ефективно за розмірами і була не дорогою. Так з'явився рюкзак Cabin Max 44L - але поки тільки на папері.

Знайти підходящу фабрику, щоб зробити якісний рюкзак, було ще те завдання, адже якщо у тебе одна сумка на всю подорож, то як правило вона заповнена по максимуму, і повинна витримувати 10 кг наповненої ваги, при цьому залишатися легкою. Наступним кроком було придбання, багажної полиці і почалося тестування. Через кілька місяців, коли було протестовано десятки рюкзаків - вдалося знайти підходящу фабрику, яка з тих пір і до сьогоднішнього дня є надійним партнером по виробництву в Китаї.

Рюкзаки Cabin Max

На сьогоднішній день рюкзаки Cabin Max розробляються також ретельно, як і перша вдала модель, що привела компанію до успіху і вивела в лідери ринку рюкзаків для ручної поклажі. Компанія намагається забезпечити кращий варіант серед усіх конкурентів багажних сумок і рюкзаків для ручної поклажі, за адекватні гроші і з гідною якістю, за яку не соромно. Клієнти - це ВСЕ! для команди Cabin Max, бренд, що виріс завдяки “сарафанному радіо”, і залишається одним з лідером в своєму сегменті.

Ще статті про Cabin Max

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзаки Cabin Max - №1 серед ручної поклажі 2019-04-09 22:00:31

Рюкзаки Cabin Max - №1 серед ручної поклажі

Рюкзаки та сумки Cabin Max в усьому світі стали символом подорожі, по всьому світу

Читати докладніше
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
 • Cabin Max TSA Lock
  358 грн
  Cabin Max TSA Lock

  Артикул: 0609722796187.1 Замок для багажу (або багажний замок) Cabin Max TSA Lock в яскравому кольорі, для візуального зручності і наочності. Замок призначений для замикання бігунків багажних сумок, валіз, і іншої багажної поклажі.

  358 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Cabin Max Haul (Panda)
  489 грн
  Cabin Max Haul (Panda)
  1 Рейтинг

  Артикул: HAULPANDA Рюкзак Cabin Max Haul (Panda) - легкий і простий рюкзак, який підійде дитині. У рюкзаку передбачена повнорозмірна внутрішня кишеня розміром А4, дві зовнішніх кишені на блискавці, одна кишеня на блискавці для цінних речей і кишеню для пляшки з водою. Підійде як повсякденний рюкзак або шкільний рюкзак.

  489 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Cabin Max Haul (Black)
  520 грн
  Cabin Max Haul (Black)

  Артикул: HAULBLACK Рюкзак Cabin Max Haul (Black) - легкий і простий рюкзак, який підійде дитині. У рюкзаку передбачена повнорозмірна внутрішня кишеня розміром А4, дві зовнішніх кишені на блискавці, одна кишеня на блискавці для цінних речей і кишеню для пляшки з водою. Підійде як повсякденний рюкзак або шкільний рюкзак.

  520 грн
 • Cabin Max Haul (Fenza)
  520 грн
  Cabin Max Haul (Fenza)
  1 Рейтинг

  Артикул: FENZABACKPACK Рюкзак Cabin Max Haul (Fenza) - легкий і простий рюкзак, який підійде дитині. У рюкзаку передбачена повнорозмірна внутрішня кишеня розміром А4, дві зовнішніх кишені на блискавці, одна кишеня на блискавці для цінних речей і кишеню для пляшки з водою. Підійде як повсякденний рюкзак або шкільний рюкзак.

  520 грн
 • Cabin Max Arezzo (Blue/Yellow)
  696 грн
  Cabin Max Arezzo (Blue/Yellow)

  Артикул: AREZZOBLUEYELLOW Сумка для ручної поклажі Cabin Max Arezzo (Blue/Yellow) задумана розміщення ручної поклажі під сидінням. Ця сумка розроблена відповідно до вимог Ryanair для другого місця ручної поклажі. Розміри 20х35х20см, вага 0,4 кг. У ній можна перевозити важливі документи, рідини і електронні пристрої без шкоди для встановленого ваги ручноїпоклажі в 10 кг.

  696 грн
 • Cabin Max Cool Bag (Penguin)
  1 008 грн
  Cabin Max Cool Bag (Penguin)
  1 Рейтинг

  Артикул: COOLBAGPENGUIN Сумка холодильник Cabin Max Cool Bag (Penguin) є відмінним рішенням для сімейних пікніків і відпочинку. При вазі трохи більше 1 кг сумка з легкістю вміщує об’єм 28 літрів. Завдяки підкладці з ізоляційного матеріалу, ваші продукти залишаються свіжими, а комплекті тримачі для пляшок зберігають температуру напоїв максимально довго. Для перенесення можна...

  1 008 грн
 • Cabin Max Metz (Atlantic Blue)
  1 089 грн
  Cabin Max Metz (Atlantic Blue)

  Артикул: METZATLANTICBLUE Рюкзак Cabin Max Metz (Atlantic Blue) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 089 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Cabin Max Metz (Nocturna Camo Speckle)
  1 199 грн
  Cabin Max Metz (Nocturna Camo Speckle)

  Артикул: METZNOCTURNA Рюкзак Cabin Max Metz (Nocturna Camo Speckle) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 199 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Cabin Max Metz (Vintage Mustard)
  1 199 грн
  Cabin Max Metz (Vintage Mustard)

  Артикул: METZVINTAGEYELLOW Рюкзак Cabin Max Metz (Vintage Mustard) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 199 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Cabin Max Metz (Vintage Orange)
  1 199 грн
  Cabin Max Metz (Vintage Orange)

  Артикул: METZVINTAGEORANGE Рюкзак Cabin Max Metz (Vintage Orange) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 199 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Cabin Max Metz (Reef Camo Speckle)
  1 199 грн
  Cabin Max Metz (Reef Camo Speckle)

  Артикул: METZREEF Рюкзак Cabin Max Metz (Reef Camo Speckle) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 199 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Cabin Max Bear (Camo)
  1 217 грн
  Cabin Max Bear (Camo)

  Артикул: 5060505760538 Дитяча валіза для ручної поклажі Cabin Max Bear (Camo) - зручна валіза з телескопічною ручкою і двома колесами. Виготовлена з міцного 600D поліестеру, має легку вагу 1кг. На передній панелі валізи знаходиться кріплення для улюбленої іграшки (ляльки, плюшевого ведмедика і тд.). У цій моделі одна внутрішня кишеня, одня зовнішня кишеню і кишеню для пляшки...

  1 217 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Cabin Max Metz (Samba)
  1 227 грн
  Cabin Max Metz (Samba)

  Артикул: 5060505761245 Рюкзак Cabin Max Metz (Samba) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 227 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Cabin Max Metz (Paradise)
  1 227 грн
  Cabin Max Metz (Paradise)

  Артикул: 5060505761252 Рюкзак Cabin Max Metz (Paradise) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 227 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Cabin Max Metz (Emoji)
  1 289 грн
  Cabin Max Metz (Emoji)

  Артикул: METZEMOJI Рюкзак Cabin Max Metz (Emoji) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 289 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Cabin Max Metz (Rainforest)
  1 399 грн
  Cabin Max Metz (Rainforest)
  1 Рейтинг

  Артикул: METZRAINFOREST Рюкзак Cabin Max Metz (Rainforest) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 399 грн
 • Cabin Max Metz (Flip Flop)
  1 399 грн
  Cabin Max Metz (Flip Flop)

  Артикул: METZFLIPFLOP Рюкзак Cabin Max Metz (Flip Flop) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 399 грн
 • Cabin Max Metz (Pool)
  1 399 грн
  Cabin Max Metz (Pool)
  2 Рейтинг

  Артикул: METZPOOL Рюкзак Cabin Max Metz (Pool) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 399 грн
 • Cabin Max Metz (Stars)
  1 399 грн
  Cabin Max Metz (Stars)

  Артикул: METZSTARS Рюкзак Cabin Max Metz (Stars) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 399 грн
 • Cabin Max Metz (Navy Blue)
  1 399 грн
  Cabin Max Metz (Navy Blue)
  1 Рейтинг

  Артикул: METZNAVYBLUE Рюкзак Cabin Max Metz (Navy Blue) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 399 грн
 • Cabin Max Metz (Stratos Blue)
  1 399 грн
  Cabin Max Metz (Stratos Blue)
  1 Рейтинг

  Артикул: METZSTRATOSBLUE Рюкзак Cabin Max Metz (Stratos Blue) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 399 грн
 • Cabin Max Metz (Blue Rose)
  1 399 грн
  Cabin Max Metz (Blue Rose)
  2 Рейтинг

  Артикул: METZBLUEROSE Рюкзак Cabin Max Metz (Blue Rose) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 399 грн
 • Cabin Max Metz (Galaxy Blue)
  1 399 грн
  Cabin Max Metz (Galaxy Blue)

  Артикул: METZGALAXYBLUE Рюкзак Cabin Max Metz (Galaxy Blue) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 399 грн
 • Cabin Max Metz (Re.Source Black & Blue Zip)
  1 429 грн
  Cabin Max Metz (Re.Source Black & Blue Zip)
  1 Рейтинг

  Артикул: METZRESOURCEBLACK Рюкзак Cabin Max Metz (Re.Source Black & Blue Zip) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 429 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Cabin Max Metz (Vintage Stone Grey)
  1 499 грн
  Cabin Max Metz (Vintage Stone Grey)

  Артикул: METZVINTAGESTONE Рюкзак Cabin Max Metz (Vintage Stone Grey) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 499 грн
 • Cabin Max Metz (Vintage Teal)
  1 499 грн
  Cabin Max Metz (Vintage Teal)

  Артикул: METZVINTAGETEAL Рюкзак Cabin Max Metz (Vintage Teal) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 499 грн
 • Cabin Max Metz (Vintage Khaki)
  1 499 грн
  Cabin Max Metz (Vintage Khaki)
  2 Рейтинг

  Артикул: METZVINTAGEKHAKI Рюкзак Cabin Max Metz (Vintage Khaki) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 499 грн
 • Cabin Max Metz (Rogue Camo Speckle)
  1 499 грн
  Cabin Max Metz (Rogue Camo Speckle)
  1 Рейтинг

  Артикул: METZROGUE Рюкзак Cabin Max Metz (Rogue Camo Speckle) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 499 грн
 • Cabin Max Metz (Vintage Purple)
  1 499 грн
  Cabin Max Metz (Vintage Purple)

  Артикул: METZVINTAGEPURPLE Рюкзак Cabin Max Metz (Vintage Purple) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 499 грн
 • Cabin Max Palermo (Black)
  1 499 грн
  Cabin Max Palermo (Black)
  2 Рейтинг

  Артикул: PALERMO Рюкзак Cabin Max Palermo (Black) підходить в якості ручної поклажі в салон літака, його розміри 55x40x20 см. Його вага всього 850 грам, а ось обсягу цілих 44 літри чого буде достатньо для поїздки або подорожі на 1-3 дні.

  1 499 грн
 • Cabin Max Metz (Oxide Red)
  1 499 грн
  Cabin Max Metz (Oxide Red)
  2 Рейтинг

  Артикул: METZOXIDERED Рюкзак Cabin Max Metz (Oxide Red) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 499 грн
 • Cabin Max Metz (Black)
  1 499 грн
  Cabin Max Metz (Black)

  Артикул: METZBLACK Рюкзак Cabin Max Metz (Black) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 499 грн
 • Cabin Max Metz (Hunter Green)
  1 499 грн
  Cabin Max Metz (Hunter Green)

  Артикул: METZHUNTERGREEN Рюкзак Cabin Max Metz (Hunter Green) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 499 грн
 • Cabin Max Metz (Camo)
  1 499 грн
  Cabin Max Metz (Camo)
  1 Рейтинг

  Артикул: METZCAMO Рюкзак Cabin Max Metz (Camo) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 499 грн
 • Cabin Max Tromso (Black)
  1 649 грн
  Cabin Max Tromso (Black)
  2 Рейтинг

  Артикул: TROMSOCARBONBLACK Рюкзак Cabin Max Tromso (Black) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х35х20 см. Це легка модель - всього 1,2 кг, але дуже містка, корисний об'єм на 38 літрів, чого буде достатньо для поїздки / подорожі на 1-3 дні.

  1 649 грн
 • Cabin Max Tromso (Grey)
  1 699 грн
  Cabin Max Tromso (Grey)
  1 Рейтинг

  Артикул: TROMSOSTEELGREY Рюкзак Cabin Max Tromso (Grey) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х35х20 см. Це легка модель - всього 1,2 кг, але дуже містка, корисний об'єм на 38 літрів, чого буде достатньо для поїздки / подорожі на 1-3 дні.

  1 699 грн
 • Cabin Max Edinburgh (Gray/Orange)
  1 699 грн
  Cabin Max Edinburgh (Gray/Orange)
  3 Рейтинг

  Артикул: EDINBURGHGREYORANGE Рюкзак Cabin Max Edinburgh (Gray/Orange) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х40х20 см. Це легка модель - всього 0,7 кг, але дуже містка, корисний об'єм на 40 літрів, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  1 699 грн
 • Cabin Max Tromso (Navy)
  1 849 грн
  Cabin Max Tromso (Navy)
  2 Рейтинг

  Артикул: TROMSOCITYNAVY Рюкзак Cabin Max Tromso (Navy) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х35х20 см. Це легка модель - всього 1,2 кг, але дуже містка, корисний об'єм на 38 літрів, чого буде достатньо для поїздки / подорожі на 1-3 дні.

  1 849 грн
 • Cabin Max Tromso (Blue)
  1 999 грн
  Cabin Max Tromso (Blue)
  2 Рейтинг

  Артикул: TROMSOWAYFARERNAVY Рюкзак Cabin Max Tromso (Blue) створений спеціально як ручна поклажа, яку можна взяти з собою в літак, розміри 55х35х20 см. Це легка модель - всього 1,2 кг, але дуже містка, корисний об'єм на 38 літрів, чого буде достатньо для поїздки / подорожі на 1-3 дні.

  1 999 грн
 • Cabin Max Tokyo Anti-Theft (Blue)
  2 104 грн
  Cabin Max Tokyo Anti-Theft (Blue)
  1 Рейтинг

  Артикул: TOKYO Cabin Max Tokyo Anti-Theft (Blue) - рюкзак в форматі ручної поклажі, з функціями захисту від крадіжок. Як і в найкращих рюкзаках з захистом від крадіжки, доступ в Tokyo Anti-Theft здійснюється через безпечні блискавки (замок в комплект не входить) з доступом зі спини - це тримає їх в недоступності для злодіїв. Посилене дно і м'яка зовнішня оболонка...

  2 104 грн
 • Cabin Max Santiago (Black)
  2 399 грн
  Cabin Max Santiago (Black)
  2 Рейтинг

  Артикул: SANTIAGO Рюкзак Cabin Max Santiago (Black) технологічний і стильний рюкзак, який підходить в якості ручної поклажі в салон літака, його розміри 55x40x20 см. Це легка модель рюкзака, з відділенням для ноутбука на 17 дюймів, його вага всього 1,3 кг, а корисний обсяг 44 літри, чого буде достатньо для поїздки/подорожі на 1-3 дні.

  2 399 грн
 • Cabin Max Equator (Purple/Black)
  2 699 грн
  Cabin Max Equator (Purple/Black)
  2 Рейтинг

  Артикул: EQUATORPURPLEBLACK Рюкзак Cabin Max Equator (Purple/Black) - оновлена ​​версія рюкзака для ручної поклажі. Створено спеціально, в форматі та розмірах ручної поклажі, яку можна взяти з собою в літак, розміри 54х36х23 см. Це легка модель - всього 1,3 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри (загальний 46л), чого буде достатньо для поїздки / подорожі на 1 -3 дні.

  2 699 грн
 • Cabin Max Equator (Gray/Orange)
  2 899 грн
  Cabin Max Equator (Gray/Orange)
  1 Рейтинг

  Артикул: EQUATORGREYORANGE Рюкзак Cabin Max Equator (Gray/Orange) - оновлена ​​версія рюкзака для ручної поклажі. Створено спеціально, в форматі та розмірах ручної поклажі, яку можна взяти з собою в літак, розміри 54х36х23 см. Це легка модель - всього 1,3 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри (загальний 46л), чого буде достатньо для поїздки / подорожі на 1-3 дні.

  2 899 грн
 • Cabin Max Equator (Gray/Black)
  2 899 грн
  Cabin Max Equator (Gray/Black)
  1 Рейтинг

  Артикул: EQUATORBLACKGREY Рюкзак Cabin Max Equator (Gray/Black) - оновлена ​​версія рюкзака для ручної поклажі. Створено спеціально, в форматі та розмірах ручної поклажі, яку можна взяти з собою в літак, розміри 54х36х23 см. Це легка модель - всього 1,3 кг, але дуже містка, корисний об'єм 44 літри (загальний 46л), чого буде достатньо для поїздки / подорожі на 1-3 дні.

  2 899 грн