Огляд рюкзак бестселера - Timbuk2 Rogue

Огляд рюкзак бестселера - Timbuk2 Rogue

Американська компанія Timbuk2 (Тімбукту) відома в першу чергу своїми мессенджерами, і успіх до неї прийшов багато в чому завдяки мессенджерам для велосипедистів, але є у Timbuk2 два рюкзака які компанія випускає багато років, за ці роки вони досягли своєї досконалості в виконанні американської компанії це: Rogue і Spire. Мова сьогодні піде про один з них це Timbuk2 Rogue. Рюкзак в серії може відрізнятись використаними матеріалами в конструкції, так може може бути використаний як звичайний нейлон так і інші матеріали на основі полієстера, є навіть коттоновий варіант. Але про все по порядку і детальніше.

Купить Timbuk2 Rouge

Купить Timbuk2 Rouge

Купить Timbuk2 Rouge

Конструкція рюкзака це модель з верхнім завантаженням природно з верхнім клапаном, це дозволяє отримати миттєвий доступ в основне відділення, потрібно розстебнути всього 2 фастекса (пластикові пряжки). У рюкзака взагалі немає блискавки для доступу в основне відділення. В конструкції застосовано багато не характерних особливостей для міських рюкзаках, серед них варто відзначити двошарову стропу по периметру за типом системи MOLLE (MOLLE) - абревіатура від Modular Lightweight Load-carrying Equipment, що дослівно перекладається з англійської як Модульне Полегшене (легковаге) Розвантажувальне Спорядження зустрічається у військових рюкзаках. Таке рішення дозволяє додатково навісити на рюкзак різні аксесуари: пляшки з водою, портативні колонки камери, переносні колонки ... та що завгодно.

Купить Timbuk2 Rouge

Купить Timbuk2 Rouge

Купить Timbuk2 Rouge

Купить Timbuk2 Rouge

Як і належить якісним міським рюкзаків, в Timbuk2 Rogue використовується м'яка спинка (5 мм), це не просто м'який шар, між спиною і рюкзаком - це продумана система відводу теплого повітря, а також приємний масажний ефект для спини. Такий же шар передбачений на рюкзачних лямках, так що власник рюкзака опиняється між двох м'яких шарів, особливо це зручно і відчуваєш коли в в рюкзаку перевозиш тверді і досить важкі речі. Для тих хто захоче використовувати цей рюкзак при їзді на велосипеді відразу помітять передбачену нагрудну стропу, яка дозволяє додатково зафіксувати лямки, і не сповзати їм з плечей. Хто не захоче використовувати цю стропу, я легко можна відстебнути. Відділення для ноутбука має верхню застібку на відміну від недорогих рюкзаків, вона тягнеться і має надійну фіксацію на застібці липучці. Доступ до цього відділення є тільки через основне відділення, на відміну від старшої моделі Spire.

Купить Timbuk2 Rouge

Купить Timbuk2 Rouge

Купить Timbuk2 Rouge

На що ще варто слід звернути увагу, внутрішній шар це не промокаючий нейлон з покриттям, що ж стосується лицьового шару, то він може бути різним, найчастіше це не промокаючий нейлон з покриттям, але буває і котоновий шар (все залежить від артикулу в серії), коттонові моделі пошиті до якоїсь дати, або ж лімітована серія. Але найчастіше компанія застосовують непромокаючий шар як то нейлон або поліестер з покриттям. Що ж стосується фурнітури компанія використовує кращі рішення серед існуючих на ринку, як і належить в сумках і рюкзаках Timbuk2 з самого початку і ось вже більше 25 років використовуються відомі і кращі виробники фурнітури, до слова в цьому рюкзаку блискавка №5, від японської компанії YKK, фастекси та пряжки від компанії Duraflex, стропа і липучка - YKK. Тим хто не знає, що таке якість YKK (Японія) підкажемо, що липучки цієї компанії витримує по кілька тисяч відкриттів-закривань, нам не раз доводилося стикатися з рюкзаками у яких в конструкції використовуются липучки YKK і працюють без нарікань вже кілька років. Звичайно липучка втратила жорсткість, але тим не менш виконує свою роль, утримує вже на жаль не пам'ятаю який конструктивний елемент.

Купить Timbuk2 Rouge

Купить Timbuk2 Rouge

Купить Timbuk2 Rouge

Купить Timbuk2 Rouge

Для кого ж призначений цей рюкзак, в першу чергу він націлений на молодих людей незмінним атрибутом яких є ноутбук в рюкзак легко поміщається ноутбук до 15 ". Загального корисного об'єму 25 літрів буде достатньо для переміщення в межах міста. Конструкція рюкзака дозволяє вмістити змінне взуття, фотоапарат і launchbox, ще багато-багато чого що стане в нагоді в місті. Особливо припаде до душі цей рюкзак студентам, загальна конструкція і стиль припаде до душі чоловічій половині, але тут все напевно більше залежить від кольору. Щоб бути не зовсім сексистом, слід зазначити цей рюкзак вибирають і носять також жінки. Рюкзак Timbuk2 Rogue це найбільш рейтингова модель, так би мовити бестселер, і напевно сама успішна модель. Компанія оновлює лінійку сумок і рюкзаків два рази в році, але ця модель до цих пір залишається в виробництві і не втратила своєї актуальності на сьогоднішній день.

Ще статті про Timbuk2

Сумки і рюкзаки Timbuk2 від гаража до всесвітнього бренду 2020-12-22 23:44:49

Сумки і рюкзаки Timbuk2 від гаража до всесвітнього бренду

Немає в світі практичніше (краще, надійніше) сумок і рюкзаків ніж Timbuk2

Читати докладніше
Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзак Timbuk2 Parkside - міський універсал 2019-05-21 00:35:57

Рюкзак Timbuk2 Parkside - міський універсал

Американська компанія Timbuk2 славиться в першу чергу мессенджерами

Читати докладніше
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
Огляд рюкзак бестселера - Timbuk2 Rogue 2018-06-18 22:51:55

Огляд рюкзак бестселера - Timbuk2 Rogue

Огляд рюкзака Timbuk2 Rogue в кольорі Black - Nylon: бестселера

Читати докладніше
Timbuk2 - pop your pocket. Нові кольори 2018-03-10 15:43:47

Timbuk2 - pop your pocket. Нові кольори

Відома американська компанія компанія Timbuk2 представила 4 нові

Читати докладніше
 • Timbuk2 Rogue Laptop Backpack
  2 800 грн
  Timbuk2 Rogue Laptop Backpack
  11 Рейтинг

  Артикул: 422-3-1007 Рюкзак Timbuk2 Rogue Laptop Backpack пошитий в стилі військових рюкзаків, але в якості несучоїтканини використаний тонший, а завдяки цьому і легше нейлон з водовідштовхувальним просоченням.

  2 800 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Timbuk2 Rogue Laptop Backpack Midway Reverse FARP
  2 844 грн
  Timbuk2 Rogue Laptop Backpack Midway Reverse FARP
  1 Рейтинг

  Артикул: 422-3-1269 Рюкзак Timbuk2 Rogue Laptop Backpack Midway Reverse FARP пошитий в стилі військових рюкзаків, але в якості несучоїтканини використаний тонший, а завдяки цьому і легше нейлон з водовідштовхувальним просоченням.

  2 844 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Timbuk2 Spire Laptop Backpack (New Black)
  3 564 грн
  Timbuk2 Spire Laptop Backpack (New Black)
  1 Рейтинг

  Артикул: 306-3-2007 Рюкзак Timbuk2 Spire Laptop Backpack (New Black) черговий бестселер в США, він пошитий в стилі військових рюкзаків, але в якості несучоїтканини використаний тонший, а завдяки цьому і легше нейлон з водовідштовхувальним просоченням.

  3 564 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Timbuk2 Spire Laptop Backpack (Surplus)
  3 564 грн
  Timbuk2 Spire Laptop Backpack (Surplus)
  1 Рейтинг

  Артикул: 306-3-4730 Рюкзак Timbuk2 Spire Laptop Backpack (Surplus) черговий бестселер в США, він пошитий в стилі військових рюкзаків, але в якості несучоїтканини використаний тонший, а завдяки цьому і легше нейлон з водовідштовхувальним просоченням.

  3 564 грн
 • Timbuk2 Rogue Laptop Backpack (Black - Nylon)
  3 564 грн
  Timbuk2 Rogue Laptop Backpack (Black - Nylon)
  4 Рейтинг

  Артикул: 422-3-2001 Рюкзак Timbuk2 Rogue Laptop Backpack в кольорі Black з непромокаючого нейлону пошитий в стилі військових рюкзаків, але в якості несучої тканини використаний більш тонкий, а завдяки цьому і легший нейлон з водовідштовхувальним покриттям.

  3 564 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Timbuk2 Spire Laptop Backpack Midway Reverse FARP
  3 564 грн
  Timbuk2 Spire Laptop Backpack Midway Reverse FARP

  Артикул: 306-3-1269 Рюкзак Timbuk2 Spire Laptop Backpack в колорній гаммі Midway Reverse FARP черговий бестселер в США, він пошитий в стилі військових рюкзаків, але в якості несучоїтканини використаний тонший, а завдяки цьому і легше нейлон з водовідштовхувальним просоченням.

  3 564 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Timbuk2 Rogue Laptop Backpack (Surplus - Coated Polyester)
  3 564 грн
  Timbuk2 Rogue Laptop Backpack (Surplus - Coated Polyester)

  Артикул: 422-3-4730 Рюкзак Timbuk2 Rogue Laptop Backpack в кольорі Surplus з непромокаючого поліестеру з покриттям (Coated Polyester) пошитий в стилі військових рюкзаків, але в якості несучої тканини використаний більш тонкий, а завдяки цьому і легший полієстер з водовідштовхувальним просоченням.

  3 564 грн
  Відсутній
  Докладніше