Laken 100 років виробництва пляшок та термосів

Laken 100 років виробництва пляшок та термосів

Laken - це іспанська компанія, яка спеціалізується на виробництві пляшок і термосів зі сталі та інших матеріалів. Laken була заснована в 1912 році в Іспанії і спеціалізувалася на виробництві пляшок для води та інших напоїв. Протягом своєї довготривалої історії компанія зарекомендувала себе як провідний виробник в цій галузі. Коли компанія Laken була заснована понад 100 років тому, напої та їжу перевозили та зберігали у багаторазових контейнерах. Окрім потреби у довговічних контейнерах, вони мали бути виготовлені з матеріалів, які сприяли б збереженню вмісту якомога довше. У той час, коли мікрохвильові печі та холодильники були ще невідомими словами, чим довше їжа залишалася теплою і чим свіжішою була вода, тим краще.

Це не була турбота про навколишнє середовище, це був єдиний доступний варіант - сьогодні все змінилось. З цієї причини, з моменту заснування компанії в Мурсії (Іспанія) у 1912 році, консервація, багаторазове використання, якість і довговічність - це слова, які стали частиною ДНК Laken. Технології стрімко розвиваються, змінилися матеріали та способи їх обробки, а також оздоблення, дизайн... Споживачі стали набагато вибагливішими щодо зовнішнього вигляду та експлуатаційних характеристик, як всередині, так і зовні будинку, а також ми стикаємося з одним із найбільших викликів цього століття: скороченням споживання одноразового пластику.

Laken

І цей новий контекст робить потреби в збереженні, багаторазовому використанні, якості та довговічності більш актуальними, ніж будь-коли. Хоч і зовсім по-іншому, але 100 років потому, в Laken продовжують виробляти пляшки, фляги та інші багаторазові контейнери з алюмінію, нержавіючої сталі та пластику останнього покоління, найвищої якості та довговічності, з максимальними тепловими характеристиками та дуже продуманим дизайном.

Laken експортує свою продукцію у понад 50 країн світу, серед них і Україна. Магазин ProBag є офіційним авторизованим дилером Laken в Україні (разом з іншими виробниками пляшок і термосів: Kambukka, Klean Kanteen, Esbit та інші). Це дає змогу запропонувати грамотну консультацію та допомогу у виборі пляшок і термосів. ProBag представляє розширені можливості, щоб Вам було легко і просто купити пляшку або термос Laken в Україні: до Ваших послуг: Безвідсоткова Розстрочка - Оплата частинами від ПриватБанку і Купівля частинами від Монобанку, Безкоштовна доставка і консультація на професійному рівні. Офіційне партнерство між Laken і ProBag дає змогу купити пляшку або термос Laken з офіційною гарантією та належної якості.

Laken


Головною метою Laken залишається задоволення потреб у транспортуванні та збереженні рідин і продуктів харчування, причому з максимальною турботою про навколишнє середовище. Laken робить це, керуючись цими цінностями:
- Досвід: Більш ніж столітня історія дозволила компанії домінувати серед представлених продуктів, матеріалах, з яких вони виготовлені, і знати вимоги споживачів.
- Постійне вдосконалення та інновації: Досвід Laken супроводжується чітким прагненням до постійного вдосконалення продукції, дизайну та процесів, щоб запропонувати найновіші ринкові тенденції. Доказом цього є наявність стандарту ISO 9001 або підтримка європейських фондів.
- Якість і безпека матеріалів: Laken вважає за необхідне використовувати найкращі матеріали для своєї продукції, щоб ви могли насолоджуватися найкращими враженнями. Тому вся продукція не містить шкідливих речовин, таких як бісфенол, фталати або свинець.
- Відповідальність за навколишнє середовище: Весь асортимент Laken придатний для багаторазового використання та переробки. Компанія дбає про те, щоб створювати мінімальну кількість відходів під час виробництва та переробляти ті, які не можна уникнути. Laken має сертифікат ISO14001 як знак екологічно відповідального виробництва.

Ключові моменти про Laken:
Історія: Laken була заснована в 1919 році в Іспанії.
Продукти: Laken виробляє широкий спектр пляшок, термосів, контейнерів для їжі та інших багаторазових контейнерів.
Матеріали: Продукти Laken виготовляються з високоякісних матеріалів, таких як алюміній, нержавіюча сталь та пластик без BPA.
Стійкість: Laken прагне до екологічно чистого виробництва та пропонує багаторазові та переробляються продукти.
Інновації: Laken постійно вдосконалює свої продукти та пропонує нові інноваційні рішення.

Ще статті про Laken

Laken 100 років виробництва пляшок та термосів 2024-06-22 14:21:15

Laken 100 років виробництва пляшок та термосів

Laken - це іспанська компанія, яка спеціалізується на виробництві

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше