Rolser сумка-візок. Made in Spain.

Rolser сумка-візок. Made in Spain.

У 1966 році в Педрегері (Pedreguer, Іспанія) зародилась ідея компанії Rolser… Ні Вісенте Сервер Феррер (Vicente Server Ferrer), ні його дружина Ізабель Перес Коста (Isabel Pérez Costa) не усвідомлювали, що вони закладають перше “зерно” компанії яка через роки стане лідером господарських сумок-візків та прикладом для наслідування. Назва Rolser походить від перших трьох літер дієслова “to roll” англійською мовою (ROL) і першим складом сімейного прізвища (SER).

Першим значним кроком безсумнівно стало виробництво сумок-візків, і перехід від виробництва звичайних сумок для покупок, до сумок-візків з колесами.  Це сталося в 1972 році до тканинних сумок , які виробляла компанія, було додано шасі (несучу раму) та колеса , і того ж року компанія запустили перший каталог, у якому такі моделі, як Isabel , Mari , Fany та Líder, мали приголомшливий успіх.  У 1972 році виникла необхідність дати назву новому проекту… так те що було мануфактурою і цехом перетворилось на бренд Rolser, які знають у всьому світі (і особливо в Європі) завдяки сумці-візку.

Господарські сумки-візки є популярними серед тих, хто шукає зручний та практичний спосіб перенесення важких речей. Ці сумки-візки зазвичай мають міцну раму з колесами, що дозволяє легко переносити важкі предмети, такі як покупки, багаж чи інструменти. Особливо вони корисні для людей, які часто подорожують або здійснюють багато покупок, оскільки вони допомагають зменшити навантаження на спину та руки.
Щодо моди, господарські сумки-візки можуть виглядати стильно та сучасно, оскільки дизайнери створюють різноманітні варіанти, які відповідають сучасним тенденціям. Вони можуть бути виконані з різних матеріалів, таких як шкіра, текстиль або синтетичні матеріали, і мати різноманітний дизайн, включаючи різні кольори, принти та деталі.
Таким чином, господарські сумки-візки можуть бути не лише дуже практичними, але й стильними аксесуарами, що доповнюють образ їх власників. Ці вироби поєднують у собі зручність і моду, роблячи їх популярними серед широкого кола людей.

Магазин ProBag є офіційним авторизованим дилером Rolser в Україні. Це дозволяє нам запропонувати грамотну консультацію та допомогу у виборі господарських сумок Rolser. ProBag представляє розширені можливості, щоб Вам було легко і просто купити сумку-візок Rolser в Україні: до Ваших послуг: Безвідсоткова Розстрочка - Оплата частинами від Приватбанку та Покупка частинами від Монобанку, Безкоштовна доставка та консультація на професійному рівні. Офіційне партнерство між Rolser та ProBag дозволяє купити сумку-візок Rolserc з офіційною гарантією та належної якості.

Rolser історія компанії.

1966 рік. Вісенте Сервер Феррер та Ізабель Перес Коста заснували компанію з виробництва ручних сумок і кошиків, яка стала початком Rolser.

Rolser сумка-візок


1972 рік. Сумку прикріплюють до шасі, і народжується перший візок для покупок. Створено перший каталог візків для покупок і народився бренд ROLSER SA. Роздрібні торгові точки, такі як Galerias Preciados і Spar, починають робити великі замовлення в Rolser.

1974 рік. Третій із братів і сестер, Пакібель, приєднується до сімейного бізнесу та починає працювати в адміністративному відділі. Того ж року компанія Rolser взяла участь як експонент у виставці Expo Hogar (Барселона), першій національній виставці, яку вона коли-небудь відвідувала.

1975 рік. Було випущено дві революційні моделі: Standmodel з джинсовою сумкою та модель Plegamatic, яка перетворила місткий візок на зручну сумку (і навпаки).

Rolser сумка-тележка


1978 рік. Зареєстровано торговий знак ROLSER. Друге покоління очолює компанію, і починається шлях до продуктивного розширення та вдосконалення.

1980 рік. Rolser поступово починає свою міжнародну експансію, відкриваючи нові ринки у Франції, Великобританії, Португалії та Бельгії. Урочисте відкриття виробничого заводу Gata de Gorgos.

1983 рік. Rolser купує Industrias Sarasqueta і починає виробництво драбин. Це також рік, коли компанія починає використовувати алюміній у своїх виробничих процесах.

1990 рік. Rolser отримує сертифікати якості TÜV і AENOR. Починається новий етап технологічних інновацій, а експортні кордони розширюються.

1994 рік. Rolser запатентувала першу чотириколісну сумку-візок.

1997 рік. Урочисте відкриття нові виробничих цехів і приміщень в Педрегері, площею 21 000 м2, які сьогодні є штаб-квартирою Rolser.

2005 рік. Rolser вперше бере участь у міжнародній виставці, виставляючись у Ambiente (Франкфурт), купує компанію Estampaciones Metálicas del Sur, і відкриває другий склад у Pedreguer і починає виробництво прасувальних дощок.

2008 рік. Модель складного шасі вперше випускається з гачком, який дозволяє встановити сумку-візок на візок супермаркету.

2012 рік. З'являться Rolser USA, перша міжнародна штаб-квартира в Маямі, США.

2018 рік. Проходить зміна поколінь, 3-є покоління Rolser бере на себе управління компанією. Паралельно викуповує фабрику у В'єтнамі з виробництва та обробки сумок.

2021 рік.  Rolser розширює свої горизонти, щоб представити світові революцію з безпечної використання ресурсів. Компанія дотримується Глобального договору ООН..

2022 рік. Нова модель сумки-візка 8 Plus, перший у світі візок для покупок із вторинної переробки.

Сумки-візки або господарські сумки широко дуже популярні  в Європі і в інших країнах через їхню практичність і зручність. Ось декілька причин, чому їх так люблять:
- Мобільність: Сумки-візки дозволяють легко переносити важкі речі, не навантажуючи спину або руки. Це особливо корисно для покупок на ринку або в супермаркеті.
- Економія часу: Вони дозволяють здійснювати одночасно декілька перевезень, зменшуючи кількість поїздок, необхідних для перенесення речей.
- Спрощення під час подорожей: У місцях, де відсутні підйомники або ескалатори, сумки-візки роблять перенесення вантажу значно легше, особливо на великі відстані.
- Екологічність: Використання сумок-візків може зменшити кількість пластикових пакетів, що використовуються для перенесення товарів, тим самим сприяючи екологічній діяльності.
- Універсальність: Їх можна використовувати для різних цілей, включаючи шопінг, подорожі, перевезення речей на роботу або на пікнік.
У цілому, сумки-візки або господарські сумки є практичним та зручним варіантом для перенесення вантажів у різних ситуаціях, що робить їх популярними серед населення Європи.

 • Rolser Neo LN Joy 38 (Azul)
  1 899 грн
  Rolser Neo LN Joy 38 (Azul)
  (32144)

  Артикул: sv-925937 Rolser Neo LN Joy 38 (Azul) - сумка тележка на 38 литров, на шасси Joy.  Удобная и вместительная хозяйственная сумка поможет в поездке за покупками в торговый центр или на рынок за продуктами. Фирменное алюминиевое шасси тележки позволяет транспортировать груз весом до 40 кг. Раскладное основание выполнено из прочного термостойкого пластика.

  1 899 грн
 • Rolser K-Mini Surf 80 х 37 см (Negro)
  2 199 грн
  Rolser K-Mini Surf 80 х 37 см (Negro)
  (57312)

  Артикул: sv-929915 Rolser K-Mini Surf 80 х 37 см (Negro) - дошка для прасування Rolser K-S це високоякісний 100% іспанський продукт! Модель адаптована для прасування різноманітних видів білизни, обладнана підставкою для праски або середнього за габаритами парогенератора. Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію на кшталт сітки. Завдяки такій конструкції, пара...

  2 199 грн
 • Rolser Akanto MF 2 43 (Burdeos)
  2 949 грн
  Rolser Akanto MF 2 43 (Burdeos)
  (57320)

  Артикул: sv-929365 Rolser Akanto MF 2 43 (Burdeos) сумка-візок стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутікову галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування. Шасі 2L можна складати вперед та назад одним натисканням кнопки. Це означає, що його можна без проблем прибрати у мінімальному просторі. Він також пропонує зручну можливість...

  2 949 грн
 • Rolser Akanto MF 2 43 (Klein)
  2 949 грн
  Rolser Akanto MF 2 43 (Klein)
  (77981)

  Артикул: sv-929639 Rolser Akanto MF 2 43 (Klein) сумка-візок стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутікову галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування. Шасі 2L можна складати вперед та назад одним натисканням кнопки. Це означає, що його можна без проблем прибрати у мінімальному просторі. Він також пропонує зручну можливість...

  2 949 грн
 • Rolser Akanto MF 2 43 (Marengo)
  2 949 грн
  Rolser Akanto MF 2 43 (Marengo)
  (77980)

  Артикул: sv-929638 Rolser Akanto MF 2 43 (Marengo) сумка-візок стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутікову галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування. Шасі 2L можна складати вперед та назад одним натисканням кнопки. Це означає, що його можна без проблем прибрати у мінімальному просторі. Він також пропонує зручну можливість...

  2 949 грн
 • Rolser Plegamatic Original MF 40 (Burdeos)
  2 999 грн
  Rolser Plegamatic Original MF 40 (Burdeos)
  (78016)

  Артикул: sv-929654 Rolser Plegamatic Original MF 40 (Burdeos) - сумка-візок, що складається до розмірів сумки, має передню опору та легко зберігається. Двома простими рухами дана модель може перетворитися з повноцінного візка для покупок у мініатюрну сумочку. Пара литих ультралегких коліс сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях. Рукоятка має...

  2 999 грн
 • Rolser Plegamatic Original MF 40 (Negro)
  2 999 грн
  Rolser Plegamatic Original MF 40 (Negro)
  (42356)

  Артикул: sv-928592 Rolser Plegamatic Original MF 40 (Negro) - сучасна сумка-візок Rolser Plegamatic Original MF стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  2 999 грн
 • Rolser Plegamatic Original MF 40 (Marengo)
  2 999 грн
  Rolser Plegamatic Original MF 40 (Marengo)
  (31954)

  Артикул: sv-926697 Rolser Plegamatic Original MF 40 (Marengo) - сучасна сумка-візок Rolser Plegamatic Original MF стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  2 999 грн
 • Rolser I-Max MF 2L 43 (Burdeos)
  3 499 грн
  Rolser I-Max MF 2L 43 (Burdeos)
  (78004)

  Артикул: sv-929649 Rolser I-Max MF 2L 43 (Burdeos) - сучасна сумка-візок. Ця господарська сумка стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або ринку по продуктам. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Шасі 2L має систему для повного складання, а також оснащено адаптером для з'єднання з візком супермаркету....

  3 499 грн
 • Rolser K-UNO Black Tube 115х35 см (Natural-Turquesa)
  4 249 грн
  Rolser K-UNO Black Tube 115х35 см (Natural-Turquesa)
  (54814)

  Артикул: sv-928596 Rolser K-UNO Black Tube 115х35 см (Natural-Turquesa) - дошка для прасування Rolser K-UNO це високоякісний 100% іспанський продукт! Модель адаптована для прасування різноманітних видів білизни, обладнана підставкою для праски або середнього за габаритами парогенератора. Широка робоча поверхня дошки дозволяє з легкістю погладити білизну різних форм та...

  4 249 грн
 • Rolser K-TRES 120х38 см (Lido-Blanco/Negro)
  5 199 грн
  Rolser K-TRES 120х38 см (Lido-Blanco/Negro)
  (57334)

  Артикул: sv-929366 Rolser K-TRES 120х38 см (Lido-Blanco/Negro) - дошка для прасування Rolser K-TRES це високоякісний 100% іспанський продукт! Модель адаптована для прасування різноманітних видів білизни, обладнана підставкою для праски або середнього за габаритами парогенератора. Широка робоча поверхня дошки дозволяє з легкістю погладити білизну різних форм та великих...

  5 199 грн
 • Rolser Funda Muleton 120 х 42 (Negro)
  225 грн 450 грн
  Rolser Funda Muleton 120 х 42 (Negro)
  (57506)

  Артикул: sv-929916 Rolser Funda Muleton 120 х 42 (Negro) - силіконова підставка під праску. Нековзна поверхня. Стійкий до високих температур. Протріть вологою тканиною. Силіконова основа захищає корпус. Ніколи не залишайте праску на підставці без нагляду. Не містить заліза.

  225 грн 450 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Rolser K-Mini Surf Funda Muleton 81*37 (Surf)
  315 грн 630 грн
  Rolser K-Mini Surf Funda Muleton 81*37 (Surf)
  (57329)

  Артикул: sv-929917 Rolser K-Mini Surf Funda Muleton 81*37 (Surf) - чохол для дошки для прасування K-SURF. Спеціальна тканина K-SURF із 100% бавовни з термостійким технічним покриттям та флісовою тканиною. Кришка з регулюванням, що здійснюється за допомогою міцної застібки на шнурку, що обертає кришку навколо дошки. шнур при необхідності можна підтягнути за допомогою...

  315 грн 630 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Rolser Jet C. Capri Joy 40 (Rojo)
  1 218 грн
  Rolser Jet C. Capri Joy 40 (Rojo)
  (35827)

  Артикул: sv-927678 Rolser Jet C. Capri Joy 40 (Rojo) - сучасна сумка-візок Rolser Jet C. Capri Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 218 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet LN City Joy 40 (Lima)
  1 218 грн
  Rolser Jet LN City Joy 40 (Lima)
  (32148)

  Артикул: sv-925931 Rolser Jet LN City Joy 40 (Lima) - сучасна сумка-візок Rolser Jet LN City Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 218 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet C. Capri Joy 40 (Malva)
  1 218 грн
  Rolser Jet C. Capri Joy 40 (Malva)
  (35826)

  Артикул: sv-927679 Rolser Jet C. Capri Joy 40 (Malva) - сучасна сумка-візок Rolser Jet C. Capri Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 218 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet LN Joy 40 (Lima)
  1 230 грн
  Rolser Jet LN Joy 40 (Lima)
  (31971)

  Артикул: sv-926679 Rolser Jet LN Joy 40 (Lima) - сучасна сумка-візок Rolser Jet LN Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 230 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet F1 Joy 40 (Azul)
  1 290 грн
  Rolser Jet F1 Joy 40 (Azul)
  (31964)

  Артикул: sv-926687 Rolser Jet F1 Joy 40 (Azul) - сучасна сумка-візок Rolser Jet F1 Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 290 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet LN City Joy 40 (Plato)
  1 290 грн
  Rolser Jet LN City Joy 40 (Plato)
  (35828)

  Артикул: sv-927677 Rolser Jet LN City Joy 40 (Plato) - сучасна сумка-візок Rolser Jet LN City Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 290 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Claudia Joy 40 (Bassi)
  1 308 грн
  Rolser Jet Claudia Joy 40 (Bassi)
  (35852)

  Артикул: sv-925925 Rolser Jet Claudia Joy 40 (Bassi) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Claudia Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 308 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Face Joy 40 (Azul Lois)
  1 308 грн
  Rolser Jet Face Joy 40 (Azul Lois)
  (31965)

  Артикул: sv-926686 Rolser Jet Face Joy 40 (Azul Lois) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Face Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 308 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Face Joy 40 (More Carla)
  1 308 грн
  Rolser Jet Face Joy 40 (More Carla)
  (31966)

  Артикул: sv-926685 Rolser Jet Face Joy 40 (More Carla) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Face Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 308 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Claudia Joy 40 (Rojo)
  1 308 грн
  Rolser Jet Claudia Joy 40 (Rojo)
  (35830)

  Артикул: sv-927675 Rolser Jet Claudia Joy 40 (Rojo) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Claudia Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 308 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Logos Joy 40 (Rojo)
  1 332 грн
  Rolser Jet Logos Joy 40 (Rojo)
  (32151)

  Артикул: sv-925928 Rolser Jet Logos Joy 40 (Rojo) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Logos Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 332 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Macrofibra Joy 40 (Bassi)
  1 332 грн
  Rolser Jet Macrofibra Joy 40 (Bassi)
  (32157)

  Артикул: sv-925923 Rolser Jet Macrofibra Joy 40 (Bassi) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Macrofibra Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 332 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Macrofibra Joy 40 (Negro)
  1 332 грн
  Rolser Jet Macrofibra Joy 40 (Negro)
  (35831)

  Артикул: sv-927674 Rolser Jet Macrofibra Joy 40 (Negro) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Macrofibra Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 332 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Dama Joy 40 (Blanco)
  1 368 грн
  Rolser Jet Dama Joy 40 (Blanco)
  (31963)

  Артикул: sv-926688 Rolser Jet Vora Joy 40 (Blanco) сучасна сумка-візок Rolser Jet Vora Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 368 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Dama Joy 40 (Bassi)
  1 368 грн
  Rolser Jet Dama Joy 40 (Bassi)
  (35821)

  Артикул: sv-927680 Rolser Jet Dama Joy 40 (Bassi) сучасна сумка-візок Rolser Jet Dama Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 368 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Taku Joy 40 (Bassi)
  1 380 грн
  Rolser Jet Taku Joy 40 (Bassi)
  (31959)

  Артикул: sv-926692 Rolser Jet Taku Joy 40 (Bassi)  - сучасна сумка-візок Rolser Jet Taku Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 380 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Cala Joy 40 (Azul)
  1 398 грн
  Rolser Jet Cala Joy 40 (Azul)
  (32147)

  Артикул: sv-925978 Rolser Jet Cala Joy 40 (Azul) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Cala Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 398 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Bora N Joy 40 (Negro)
  1 398 грн
  Rolser Jet Bora N Joy 40 (Negro)
  (35829)

  Артикул: sv-927676 Rolser Jet Bora N Joy 40 (Negro) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Bora N Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 398 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Symbol Joy 40 (Amarillo)
  1 422 грн
  Rolser Jet Symbol Joy 40 (Amarillo)
  (35819)

  Артикул: sv-927686 Rolser Jet Symbol Joy 40 (Amarillo) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Symbol Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 422 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Vora Joy 40 (More)
  1 422 грн
  Rolser Jet Vora Joy 40 (More)
  (35823)

  Артикул: sv-927683 Rolser Jet Vora Joy 40 (More) сучасна сумка-візок Rolser Jet Vora Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 422 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Gloria Joy 40 (Malva)
  1 422 грн
  Rolser Jet Gloria Joy 40 (Malva)
  (35822)

  Артикул: sv-927684 Rolser Jet Gloria Joy 40 (Malva) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Gloria Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 422 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Symbol Joy 40 (Verde)
  1 422 грн
  Rolser Jet Symbol Joy 40 (Verde)
  (35820)

  Артикул: sv-927685 Rolser Jet Symbol Joy 40 (Verde) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Symbol Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 422 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Claudia Joy 40 (Azul)
  1 422 грн
  Rolser Jet Claudia Joy 40 (Azul)
  (32153)

  Артикул: sv-925926 Rolser Jet Claudia Joy 40 (Azul) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Claudia Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 422 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Macrofibra Joy 40 (Lima)
  1 452 грн
  Rolser Jet Macrofibra Joy 40 (Lima)
  (31970)

  Артикул: sv-926680 Rolser Jet Macrofibra Joy 40 (Lima) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Macrofibra Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 452 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Macrofibra Joy 40 (Marengo)
  1 452 грн
  Rolser Jet Macrofibra Joy 40 (Marengo)
  (32156)

  Артикул: sv-925924 Rolser Jet Macrofibra Joy 40 (Marengo) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Macrofibra Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 452 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Arazzo Joy 40 (Negro)
  1 470 грн
  Rolser Jet Arazzo Joy 40 (Negro)
  (31958)

  Артикул: sv-926693 Rolser Jet Arazzo Joy 40 (Negro) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Arazzo Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 470 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Escalera Brico 3
  1 470 грн
  Rolser Escalera Brico 3
  (54805)

  Артикул: sv-928604 Rolser Escalera Brico 3 - драбини на 4 ступені. Міцна та надійна драбинка сертифікована в TÜV та AENOR відповідно до європейського стандарту якості UNE-EN131. Максимальне навантаження згідно зі стандартом ЕН131 становить 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина обладнана захистом від випадкового...

  1 470 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Dama Joy 40 (Verde)
  1 470 грн
  Rolser Jet Dama Joy 40 (Verde)
  (52573)

  Артикул: sv-928934 Rolser Jet Dama Joy 40 (Verde) сучасна сумка-візок Rolser Jet Dama Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 470 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Symbol Joy 40 (Negro)
  1 470 грн
  Rolser Jet Symbol Joy 40 (Negro)
  (35818)

  Артикул: sv-927687 Rolser Jet Symbol Joy 40 (Negro) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Symbol Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 470 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet C. Capri Joy 40 (Negro)
  1 494 грн
  Rolser Jet C. Capri Joy 40 (Negro)
  (31968)

  Артикул: sv-926683 Rolser Jet C. Capri Joy 40 (Negro) - сучасна сумка-візок Rolser Jet C. Capri Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 494 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Joia Joy 40 (Bassi)
  1 494 грн
  Rolser Jet Joia Joy 40 (Bassi)
  (42345)

  Артикул: sv-928528 Rolser Jet Joia Joy 40 (Bassi) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Joia Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 494 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet LN City Joy 40 (Malva)
  1 500 грн
  Rolser Jet LN City Joy 40 (Malva)
  (31969)

  Артикул: sv-926682 Rolser Jet LN City Joy 40 (Malva) - сучасна сумка-візок Rolser Jet LN City Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 500 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet G-Tres Joy 40 (Azul Malva)
  1 536 грн
  Rolser Jet G-Tres Joy 40 (Azul Malva)
  (32146)

  Артикул: sv-925933 Rolser Jet G-Tres Joy 40 (Azul Malva) - сучасна сумка-візок Rolser Jet G-Tres Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 536 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Escalera Unica 4
  1 536 грн
  Rolser Escalera Unica 4
  (54798)

  Артикул: sv-928611 Rolser Escalera Unica 4 - драбини на 4 ступені, високоякісний 100% іспанський продукт! Міцна та надійна драбинка сертифікована в AENOR згідно з європейським стандартом якості UNE-EN131. Максимальне навантаження згідно зі стандартом ЕН131 становить 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина має 5 зручних...

  1 536 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Symbol Joy 40 (Azul)
  1 536 грн
  Rolser Jet Symbol Joy 40 (Azul)
  (31962)

  Артикул: sv-926689 Rolser Jet Symbol Joy 40 (Azul) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Symbol Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 536 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Marina Joy 40 (Negro Lima)
  1 536 грн
  Rolser Jet Marina Joy 40 (Negro Lima)
  (31967)

  Артикул: sv-926684 Rolser Jet Marina Joy 40 (Negro Lima) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Marina Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 536 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet G-Dos Joy 40 (Oro Negro)
  1 560 грн
  Rolser Jet G-Dos Joy 40 (Oro Negro)
  (32114)

  Артикул: sv-925979 Rolser Jet G-Dos Joy 40 (Oro Negro) - сучасна сумка-візок Rolser Jet G-Dos Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 560 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Savana Joy 40 (Camel)
  1 560 грн
  Rolser Jet Savana Joy 40 (Camel)
  (35836)

  Артикул: sv-926681 Rolser Jet Savana Joy 40 (Camel) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Savana Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 560 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Flor Joy 40 (Lila Negro)
  1 626 грн
  Rolser Jet Flor Joy 40 (Lila Negro)
  (32149)

  Артикул: sv-925930 Rolser Jet Flor Joy 40 (Lila Negro) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Flor Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 626 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Bora N Joy 40 (More)
  1 626 грн
  Rolser Jet Bora N Joy 40 (More)
  (32152)

  Артикул: sv-925927 Rolser Jet Bora N Joy 40 (More) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Bora N Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 626 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet MF Cherry Joy 40 (Negro)
  1 680 грн
  Rolser Jet MF Cherry Joy 40 (Negro)
  (42313)

  Артикул: sv-928530 Rolser Jet MF Cherry Joy 40 (Negro) - сучасна сумка-візок Rolser Jet MF Cherry Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 680 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet LN Joy 40 (Mandarina)
  1 749 грн
  Rolser Jet LN Joy 40 (Mandarina)
  (31972)

  Артикул: sv-926678 Rolser Jet LN Joy 40 (Mandarina) - сучасна сумка-візок Rolser Jet LN Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 749 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Pep MF Joy 37 (Negro)
  1 749 грн
  Rolser Pep MF Joy 37 (Negro)
  (42357)

  Артикул: sv-928591 Rolser Pep MF Joy 37 (Negro) сумка-візок на 37 літрів. Ця модель стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутікову галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування. Фірмові, алюмінієві шасі візки Joy від Rolser дозволяють проводити транспортування вантажу вагою до 40 кг. Розкладна опорна основа виконана з міцного,...

  1 749 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet LN Joy 40 (Verde)
  1 749 грн
  Rolser Jet LN Joy 40 (Verde)
  (77972)

  Артикул: sv-929631 Rolser Jet LN Joy 40 (Verde) - сучасна сумка-візок Rolser Jet LN Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 749 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Neo LN Joy 38 (Negro)
  1 749 грн
  Rolser Neo LN Joy 38 (Negro)
  (32145)

  Артикул: sv-925936 Rolser Neo LN Joy 38 (Negro) – сумка візок на 38 літрів, на шасі Joy. Зручна та містка господарська сумка допоможе у поїздці за покупками до торгового центру чи ринку за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Розкладна основа виконана із міцного термостійкого пластику.

  1 749 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Pep MF Joy 37 (Marengo)
  1 749 грн
  Rolser Pep MF Joy 37 (Marengo)
  (77978)

  Артикул: sv-929636 Rolser Pep MF Joy 37 (Marengo) сумка-візок на 37 літрів. Ця модель стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутікову галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування. Фірмові, алюмінієві шасі візки Joy від Rolser дозволяють проводити транспортування вантажу вагою до 40 кг. Розкладна опорна основа виконана з міцного,...

  1 749 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Сумка-тележка Rolser Jean LN Dos+2_43 Negro 925974
  1 830 грн
  Rolser Сумка-тележка Rolser Jean LN Dos+2_43 Negro 925974
  (32121)

  Артикул: sv-925974  Испанцы говорят "Rolser это яркая жемчужина в мире шоппинга" Современная сумка-тележка Rolser Jean LN Dos+2 станет надежным спутником при поездке за покупками, будь то в бутиковую галерею при торговых центрах или на рынок за продуктами питания.  Фирменные, алюминиевые, раскладные шасси Dos+2 от Rolser, позволяют...

  1 830 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Neo LN Joy 38 (Rojo)
  1 890 грн
  Rolser Neo LN Joy 38 (Rojo)
  (57480)

  Артикул: sv-926694 Rolser Neo LN Joy 38 (Rojo) – сумка візок на 38 літрів, на шасі Joy. Зручна та містка господарська сумка допоможе у поїздці за покупками до торгового центру чи ринку за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Розкладна основа виконана із міцного термостійкого пластику.

  1 890 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Neo LN Joy 38 (Verde)
  1 899 грн
  Rolser Neo LN Joy 38 (Verde)
  (77976)

  Артикул: sv-929635 Rolser Neo LN Joy 38 (Verde) – сумка візок на 38 літрів, на шасі Joy. Зручна та містка господарська сумка допоможе у поїздці за покупками до торгового центру чи ринку за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Розкладна основа виконана із міцного термостійкого пластику.

  1 899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet LN Joy 40 (Azul)
  1 899 грн
  Rolser Jet LN Joy 40 (Azul)
  (32155)

  Артикул: sv-925922 Rolser Jet LN Joy 40 (Azul) - сучасна сумка-візок Rolser Jet LN Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet LN Joy 40 (Malva)
  1 899 грн
  Rolser Jet LN Joy 40 (Malva)
  (32154)

  Артикул: sv-925920 Rolser Jet LN Joy 40 (Malva) - сучасна сумка-візок Rolser Jet LN Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet LN Joy 40 (Rojo)
  1 899 грн
  Rolser Jet LN Joy 40 (Rojo)
  (32158)

  Артикул: sv-925919 Rolser Jet LN Joy 40 (Rojo) - сучасна сумка-візок Rolser Jet LN Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet LN Joy 40 (Negro)
  1 899 грн
  Rolser Jet LN Joy 40 (Negro)
  (32159)

  Артикул: sv-925921 Rolser Jet LN Joy 40 (Negro) - сучасна сумка-візок Rolser Jet LN Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet LN Joy 40 (Mar)
  1 899 грн
  Rolser Jet LN Joy 40 (Mar)
  (77973)

  Артикул: sv-929632 Rolser Jet LN Joy 40 (Mar) - сучасна сумка-візок Rolser Jet LN Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Plegamatic Original MF 40 (Bassi)
  1 980 грн
  Rolser Plegamatic Original MF 40 (Bassi)
  (35825)

  Артикул: sv-927681 Rolser Plegamatic Original MF 40 (Bassi) - сучасна сумка-візок Rolser Plegamatic Original MF стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 980 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Tweed Joy 40 (Negro)
  1 999 грн
  Rolser Jet Tweed Joy 40 (Negro)
  (42344)

  Артикул: sv-928529 Rolser Jet Tweed Joy 40 (Negro) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Tweed Joy 40 стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  1 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Tweed Joy 40 (Azul)
  2 049 грн
  Rolser Jet Tweed Joy 40 (Azul)
  (31960)

  Артикул: sv-926691 Rolser Jet Tweed Joy 40 (Azul) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Tweed Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  2 049 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Tweed Joy 40 (Marino)
  2 049 грн
  Rolser Jet Tweed Joy 40 (Marino)
  (31961)

  Артикул: sv-926690 Rolser Jet Tweed Joy 40 (Marino) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Tweed Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  2 049 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Tweed Joy 40 (Verde)
  2 049 грн
  Rolser Jet Tweed Joy 40 (Verde)
  (77974)

  Артикул: sv-929633 Rolser Jet Tweed Joy 40 (Verde) - господарська сумка-візок на 40 літрів, на шасі Joy. Підійде при поїздці за покупками до торгового центру або ринку за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Розкладна основа виконана із міцного термостійкого пластику. Пара литих ультралегких коліс діаметром 13,5 см...

  2 049 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Tweed Joy 40 (Gris)
  2 049 грн
  Rolser Jet Tweed Joy 40 (Gris)
  (77975)

  Артикул: sv-929634 Rolser Jet Tweed Joy 40 (Gris) - господарська сумка-візок на 40 літрів, на шасі Joy. Підійде при поїздці за покупками до торгового центру або ринку за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Розкладна основа виконана із міцного термостійкого пластику. Пара литих ультралегких коліс діаметром 13,5 см сприяють...

  2 049 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Plegamatic Original MF 40 (Azul)
  2 070 грн
  Rolser Plegamatic Original MF 40 (Azul)
  (42355)

  Артикул: sv-928593 Rolser Plegamatic Original MF 40 (Azul) - сучасна сумка-візок Rolser Plegamatic Original MF стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  2 070 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Plegamatic Original Vora N 40 (Giro)
  2 112 грн
  Rolser Plegamatic Original Vora N 40 (Giro)
  (32134)

  Артикул: sv-925949 Rolser Plegamatic Original Vora N 40 (Giro) - сучасна сумка-візок Rolser Plegamatic Original Vora стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  2 112 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Jet Termo LN Joy 40 (Azul)
  2 148 грн
  Rolser Jet Termo LN Joy 40 (Azul)
  (32150)

  Артикул: sv-925929 Rolser Jet Termo LN Joy 40 (Azul) - сучасна сумка-візок Rolser Jet Termo LN Joy стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.

  2 148 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser K-S 110х32 см (Lido-Blanco/Negro)
  2 280 грн
  Rolser K-S 110х32 см (Lido-Blanco/Negro)
  (56891)

  Артикул: sv-928936 Rolser K-S 110х32 см (Lido-Blanco/Negro) - дошка для прасування Rolser K-S це високоякісний 100% іспанський продукт! Модель адаптована для прасування різноманітних видів білизни, обладнана підставкою для праски або середнього за габаритами парогенератора. Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію на кшталт сітки. Завдяки такій конструкції, пара...

  2 280 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser K-S 110х32 см (Coto-Lima)
  2 280 грн
  Rolser K-S 110х32 см (Coto-Lima)
  (54810)

  Артикул: sv-928614 Rolser K-S 110х32 см (Coto-Lima) - прасувальна дошка адаптована для прасування різноманітних видів білизни, обладнана підставкою для праски або середнього за габаритами парогенератора. Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію на кшталт сітки. Завдяки такій конструкції, пара з-під праски проходить крізь саму дошку, тим самим запобігає...

  2 280 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser K-S 110х32 см (Vintage-Plata)
  2 280 грн
  Rolser K-S 110х32 см (Vintage-Plata)
  (54809)

  Артикул: sv-928615 Rolser K-S 110х32 см (Vintage-Plata) - прасувальна дошка адаптована для прасування різноманітних видів білизни, обладнана підставкою для праски або середнього за габаритами парогенератора. Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію на кшталт сітки. Завдяки такій конструкції, пара з-під праски проходить крізь саму дошку, тим самим запобігає...

  2 280 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Akanto MF 2 43 (Negro)
  2 400 грн
  Rolser Akanto MF 2 43 (Negro)
  (57310)

  Артикул: sv-929912 Rolser Akanto MF 2 43 (Negro) сумка-візок стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутікову галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування. Шасі 2L можна складати вперед та назад одним натисканням кнопки. Це означає, що його можна без проблем прибрати у мінімальному просторі. Він також пропонує зручну можливість...

  2 400 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Сумка-тележка Rolser I-Max MF Logic RG 43 Mandarina 925953
  2 400 грн
  Rolser Сумка-тележка Rolser I-Max MF Logic RG 43...
  (35846)

  Артикул: sv-925953  Испанцы говорят "Rolser это яркая жемчужина в мире шоппинга" Современная сумка-тележка Rolser I-Max MF Logic RG станет надежным спутником при поездке за покупками, будь то в бутиковую галерею при торговых центрах или на рынок за продуктами питания.  Фирменные, алюминиевые шасси Logic RG от Rolser, позволяют производить...

  2 400 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Escalera Brico 4
  2 490 грн
  Rolser Escalera Brico 4
  (54804)

  Артикул: sv-928605 Rolser Escalera Brico 4 - драбини на 4 ступені, міцні та надійні сходи сертифіковані в TÜV та AENOR відповідно до європейського стандарту якості UNE-EN131. Максимальне навантаження згідно зі стандартом ЕН131 становить 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Конструкція обладнана захистом від випадкового...

  2 490 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max MF 4L 43 (Marengo)
  2 580 грн
  Rolser I-Max MF 4L 43 (Marengo)
  (57330)

  Артикул: sv-929360 Rolser I-Max MF 4L 43 (Marengo) - сумка-візок надійним супутником при поїздці за покупками. Ви можете керувати легким алюмінієвим шасі Logic Dos+2 на 2/4 колеса. У двоколісному положенні, щоб перевозити його ззаду, коли він порожній, і штовхати вперед, коли він сповнений, на 4 колесах. Шасі з передньою опорою і нижньою основою, що складається, для...

  2 580 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Mini Bag Plus Tornasol Logic RG 21 (Mandarina)
  2 640 грн
  Rolser Mini Bag Plus Tornasol Logic RG 21 (Mandarina)
  (35817)

  Артикул: sv-927688 Rolser Mini Bag Plus Tornasol Logic RG 21 (Mandarina) - сучасна сумка-візок Rolser стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутікову галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування. Фірмові, алюмінієві шасі Logic RG від Rolser дозволяють проводити транспортування вантажу вагою до 40 кг. Розкладна опорна основа...

  2 640 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max Logos 4L 43 (Malva)
  2 730 грн
  Rolser I-Max Logos 4L 43 (Malva)
  (57331)

  Артикул: sv-929361 Rolser I-Max Logos 4L 43 (Malva) - сумка-візок Rolser I-Max Logos стане надійним супутником при поїздці за покупками. Фірмові, алюмінієві, розкладні шасі Logic Dos+2 від Rolser дозволяють проводити транспортування вантажу вагою до 40 кг. Конструкцією шасі передбачена можливість скласти самі шасі навпіл для компактніших розмірів при зберіганні. Розкладна...

  2 730 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max Logos 4L 43 (Azul)
  2 730 грн
  Rolser I-Max Logos 4L 43 (Azul)
  (57332)

  Артикул: sv-929362 Rolser I-Max Logos 4L 43 (Azul) - сумка-візок Rolser I-Max Logos стане надійним супутником при поїздці за покупками. Фірмові, алюмінієві, розкладні шасі Logic Dos+2 від Rolser дозволяють проводити транспортування вантажу вагою до 40 кг. Конструкцією шасі передбачена можливість скласти самі шасі навпіл для компактніших розмірів при зберіганні. Розкладна...

  2 730 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser K-UNO 115х35 см (Coto-More)
  2 820 грн
  Rolser K-UNO 115х35 см (Coto-More)
  (54816)

  Артикул: sv-928594 Rolser K-UNO 115х35 см (Coto-More) - дошка для прасування Rolser K-UNO це високоякісний 100% іспанський продукт! Модель адаптована для прасування різноманітних видів білизни, обладнана підставкою для праски або середнього за габаритами парогенератора. Широка робоча поверхня дошки дозволяє з легкістю погладити білизну різних форм та великих розмірів,...

  2 820 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser K-UNO 115х35 см (Spiral-Oro)
  2 820 грн
  Rolser K-UNO 115х35 см (Spiral-Oro)
  (54815)

  Артикул: sv-928595 Rolser K-UNO 115х35 см (Spiral-Oro) - дошка для прасування Rolser K-UNO це високоякісний 100% іспанський продукт! Модель адаптована для прасування різноманітних видів білизни, обладнана підставкою для праски або середнього за габаритами парогенератора. Широка робоча поверхня дошки дозволяє з легкістю погладити білизну різних форм та великих розмірів,...

  2 820 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Saquet LN 4 43 (Azul)
  2 849 грн
  Rolser Saquet LN 4 43 (Azul)
  (77984)

  Артикул: sv-929642 Rolser Saquet LN 4 43 (Azul) господарська сумка-візок для покупок. Сучасна модель стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або ринку по продуктам. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Розкладна основа виконана з алюмінію, а опора – із міцного термостійкого пластику. Дві пари литих...

  2 849 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Saquet LN 4 43 (Negro)
  2 849 грн
  Rolser Saquet LN 4 43 (Negro)
  (77983)

  Артикул: sv-929641 Rolser Saquet LN 4 43 (Negro) господарська сумка-візок для покупок. Сучасна модель стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або ринку по продуктам. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Розкладна основа виконана з алюмінію, а опора – із міцного термостійкого пластику. Дві пари литих...

  2 849 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Saquet LN 4 43 (Verde)
  2 849 грн
  Rolser Saquet LN 4 43 (Verde)
  (77982)

  Артикул: sv-929640 Rolser Saquet LN 4 43 (Verde) господарська сумка-візок для покупок. Сучасна модель стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або ринку по продуктам. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Розкладна основа виконана з алюмінію, а опора – із міцного термостійкого пластику. Дві пари литих...

  2 849 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Saquet LN 4 43 (Mar)
  2 849 грн
  Rolser Saquet LN 4 43 (Mar)
  (77985)

  Артикул: sv-929643 Rolser Saquet LN 4 43 (Mar) господарська сумка-візок для покупок. Сучасна модель стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або ринку по продуктам. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Розкладна основа виконана з алюмінію, а опора – із міцного термостійкого пластику. Дві пари литих...

  2 849 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Akanto MF 2 43 (Negro)
  2 899 грн
  Rolser Akanto MF 2 43 (Negro)
  (77979)

  Артикул: sv-929637 Rolser Akanto MF 2 43 (Negro) сумка-візок стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутікову галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування. Шасі 2L можна складати вперед та назад одним натисканням кнопки. Це означає, що його можна без проблем прибрати у мінімальному просторі. Він також пропонує зручну можливість...

  2 899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Сумка-тележка Rolser Lider LT Dos+2_40 Rojo 925975
  2 928 грн
  Rolser Сумка-тележка Rolser Lider LT Dos+2_40 Rojo 925975
  (32120)

  Артикул: sv-925975  Испанцы говорят "Rolser это яркая жемчужина в мире шоппинга" Современная сумка-тележка Rolser Lider LT Dos+2 станет надежным спутником при поездке за покупками, будь то в бутиковую галерею при торговых центрах или на рынок за продуктами питания.  Фирменные, алюминиевые, раскладные шасси Dos+2 от Rolser, позволяют...

  2 928 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser Plegamatic Original MF (Klein)
  2 999 грн
  Rolser Plegamatic Original MF (Klein)
  (57516)

  Артикул: sv-929502 Rolser Plegamatic Original MF (Klein) - сучасна сумка-візок Rolser Plegamatic Original MF стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутікову галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування. Алюмінієві візки для покупок Rolser на 2 колесах. Складається у форму сумки з опорою спереду та легко зберігається. Елегантність...

  2 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser K-22 Black Tube 120х38 см (Logos-Lima)
  3 150 грн
  Rolser K-22 Black Tube 120х38 см (Logos-Lima)
  (54807)

  Артикул: sv-928601 Rolser K-22 Black Tube 120х38 см (Logos-Lima) - прасувальна дошка адаптована для прасування різноманітних видів білизни, обладнана підставкою для праски або середнього за габаритами парогенератора. Широка робоча поверхня дошки дозволяє з легкістю погладити білизну різних форм та великих розмірів, будь-то штори або двоспальні постільні набори. Серія...

  3 150 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max MF 6L 43 Marengo
  3 210 грн
  Rolser I-Max MF 6L 43 Marengo
  (57518)

  Артикул: sv-929503 Rolser I-Max MF 6L 43 Marengo (IMX307-1031) - сучасна сумка-візок Rolser I-Max Tweed ідеально підходить для легкого підйому сходами і стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутікову галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування. Візок для покупок Rolser з алюмінію, з шістьма колесами, для полегшення підйому...

  3 210 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser K-S 110х32 см (Coto-Negro)
  3 349 грн
  Rolser K-S 110х32 см (Coto-Negro)
  (56892)

  Артикул: sv-928937 Rolser K-S 110х32 см (Coto-Negro) - дошка для прасування Rolser K-S це високоякісний 100% іспанський продукт! Модель адаптована для прасування різноманітних видів білизни, обладнана підставкою для праски або середнього за габаритами парогенератора. Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію на кшталт сітки. Завдяки такій конструкції, пара з-під...

  3 349 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser SuperBag Logic RG 44 (Azul)
  3 390 грн
  Rolser SuperBag Logic RG 44 (Azul)
  (42359)

  Артикул: sv-928621 Rolser SuperBag Logic RG 44 (Azul) - сучасна сумка-візок Rolser SuperBag Logic RG стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.Фірмові, алюмінієві шасі Logic RG від Rolser, дозволяють виробляти транспортування вантажу вагою до 40 кг. Розкладна опорна основа...

  3 390 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser SuperBag Logic RG 44 (Negro)
  3 390 грн
  Rolser SuperBag Logic RG 44 (Negro)
  (32131)

  Артикул: sv-925960 Rolser SuperBag Logic RG 44 (Negro) - сучасна сумка-візок Rolser SuperBag Logic RG стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутиковую галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування.Фірмові, алюмінієві шасі Logic RG від Rolser, дозволяють виробляти транспортування вантажу вагою до 40 кг. Розкладна опорна основа...

  3 390 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser K-TRES 120х38 см (Coto-Rojo)
  3 450 грн
  Rolser K-TRES 120х38 см (Coto-Rojo)
  (54796)

  Артикул: sv-928613 Rolser K-TRES 120х38 см (Coto-Rojo) - прасувальна дошка адаптована для прасування різноманітних видів білизни, обладнана підставкою для праски або середнього за габаритами парогенератора. Широка робоча поверхня дошки дозволяє з легкістю погладити білизну різних форм та великих розмірів, будь-то штори або двоспальні постільні набори. Для додаткового...

  3 450 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max MF 2L 43 (Marengo)
  3 499 грн
  Rolser I-Max MF 2L 43 (Marengo)
  (57326)

  Артикул: sv-929357 Rolser I-Max MF 2L 43 (Marengo) - сумка-візок Rolser I-Max MF стане надійним супутником при поїздці за покупками. Ви можете керувати легким алюмінієвим шасі LOGIC RSG однією рукою завдяки двом Надвеликим змінним колесам. Його два міцні колеса добре справляються з менш комфортним ландшафтом і допоможуть вам із покупкою 40 кг. Одним рухом ви складаєте ручку...

  3 499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max MF 2L 43 (Negro)
  3 499 грн
  Rolser I-Max MF 2L 43 (Negro)
  (78003)

  Артикул: sv-929648 Rolser I-Max MF 2L 43 (Negro) - сучасна сумка-візок. Ця господарська сумка стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або ринку по продуктам. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Шасі 2L має систему для повного складання, а також оснащено адаптером для з'єднання з візком супермаркету....

  3 499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max MF 2L 43 (Klein)
  3 499 грн
  Rolser I-Max MF 2L 43 (Klein)
  (78005)

  Артикул: sv-929650 Rolser I-Max MF 2L 43 (Klein) - сучасна сумка-візок. Ця господарська сумка стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або ринку по продуктам. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Шасі 2L має систему для повного складання, а також оснащено адаптером для з'єднання з візком супермаркету....

  3 499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max Tweed 6 43 (Negro)
  3 799 грн
  Rolser I-Max Tweed 6 43 (Negro)
  (77988)

  Артикул: sv-929646 Rolser I-Max Tweed 6 43 (Negro) - сумка візок на 6 коліс та 43 літри. Сучасна господарська сумка ідеально підходить для легкого підйому сходами і стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру чи ринку продуктів. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 50 кг. Розкладна основа виконана з алюмінію, а...

  3 799 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max Tweed 6 43 (Azul)
  3 799 грн
  Rolser I-Max Tweed 6 43 (Azul)
  (77989)

  Артикул: sv-929647 Rolser I-Max Tweed 6 43 (Azul) - сумка візок на 6 коліс та 43 літри. Сучасна господарська сумка ідеально підходить для легкого підйому сходами і стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру чи ринку продуктів. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 50 кг. Розкладна основа виконана з алюмінію, а...

  3 799 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max Tweed 6 43 (Gris)
  3 799 грн
  Rolser I-Max Tweed 6 43 (Gris)
  (77987)

  Артикул: sv-929645 Rolser I-Max Tweed 6 43 (Gris) - сумка візок на 6 коліс та 43 літри. Сучасна господарська сумка ідеально підходить для легкого підйому сходами і стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру чи ринку продуктів. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 50 кг. Розкладна основа виконана з алюмінію, а...

  3 799 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max Tweed 6 43 Marino
  3 799 грн
  Rolser I-Max Tweed 6 43 Marino
  (57517)

  Артикул: sv-929961 Rolser I-Max Tweed 6 43 Marino (IMX383-1001) - сучасна сумка-візок Rolser I-Max Tweed ідеально підходить для легкого підйому сходами і стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутікову галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування. Візок для покупок Rolser з алюмінію, з шістьма колесами, для полегшення підйому...

  3 799 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max Tweed 6 43 (Verde)
  3 799 грн
  Rolser I-Max Tweed 6 43 (Verde)
  (77986)

  Артикул: sv-929644 Rolser I-Max Tweed 6 43 (Verde) - сумка візок на 6 коліс та 43 літри. Сучасна господарська сумка ідеально підходить для легкого підйому сходами і стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру чи ринку продуктів. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 50 кг. Розкладна основа виконана з алюмінію, а...

  3 799 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max Rock 2 43 (Negro Rojo)
  3 870 грн
  Rolser I-Max Rock 2 43 (Negro Rojo)
  (57442)

  Артикул: sv-929501 Rolser I-Max Rock 2 43 (Negro Rojo) - сумка-візок Rolser I-Max Rock стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутікову галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування. Фірмові, алюмінієві шасі від Rolser дозволяють проводити транспортування вантажу вагою до 50 кг. Складана опорна основа виконана з алюмінію та...

  3 870 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser K-TRES Black Tube 120х38 см (Lido-Blanco/Negro)
  3 930 грн
  Rolser K-TRES Black Tube 120х38 см (Lido-Blanco/Negro)
  (54813)

  Артикул: sv-928598 Rolser K-TRES Black Tube 120х38 см (Lido-Blanco/Negro) - дошка для прасування Rolser K-TRES це високоякісний 100% іспанський продукт! Модель адаптована для прасування різноманітних видів білизни, обладнана підставкою для праски або парогенератора. Широка робоча поверхня дошки дозволяє з легкістю погладити білизну різних форм та великих розмірів, будь-то...

  3 930 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max MF 43 (Klein)
  3 999 грн
  Rolser I-Max MF 43 (Klein)
  (78012)

  Артикул: sv-929653 Rolser I-Max MF 43 (Klein) - сучасна сумка-візок. Стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру чи ринку за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Шасі 2LRSG має систему для повного складання, а також оснащено адаптером для з'єднання з візком супермаркету. Складна основа...

  3 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max MF 43 (Burdeos)
  4 049 грн
  Rolser I-Max MF 43 (Burdeos)
  (78011)
  1 Рейтинг

  Артикул: sv-929652 Rolser I-Max MF 43 (Burdeos) - сучасна сумка-візок. Стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру чи ринку за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Шасі 2LRSG має систему для повного складання, а також оснащено адаптером для з'єднання з візком супермаркету. Складна основа...

  4 049 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max MF 2LRSG 43 (Negro)
  4 049 грн
  Rolser I-Max MF 2LRSG 43 (Negro)
  (57328)

  Артикул: sv-929359 Rolser I-Max MF 2LRSG 43 (Negro) - сумка-візок Rolser I-Max MF стане надійним супутником при поїздці за покупками. Ви можете керувати легким алюмінієвим шасі LOGIC RSG однією рукою завдяки двом Надвеликим змінним колесам. Його два міцні колеса добре справляються з менш комфортним ландшафтом і допоможуть вам із покупкою 40 кг. Одним рухом ви складаєте...

  4 049 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max MF 43 (Marengo)
  4 049 грн
  Rolser I-Max MF 43 (Marengo)
  (78010)

  Артикул: sv-929651 Rolser I-Max MF 43 (Marengo) - сучасна сумка-візок. Стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру чи ринку за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Шасі 2LRSG має систему для повного складання, а також оснащено адаптером для з'єднання з візком супермаркету. Складна основа...

  4 049 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser I-Max MF 2LRSG 43 (Lima)
  4 049 грн
  Rolser I-Max MF 2LRSG 43 (Lima)
  (57327)

  Артикул: sv-929358 Rolser I-Max MF 2LRSG 43 (Lima) - сумка-візок Rolser I-Max MF стане надійним супутником при поїздці за покупками. Ви можете керувати легким алюмінієвим шасі LOGIC RSG однією рукою завдяки двом Надвеликим змінним колесам. Його два міцні колеса добре справляються з менш комфортним ландшафтом і допоможуть вам із покупкою 40 кг. Одним рухом ви складаєте ручку...

  4 049 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Rolser EcoMaku Logic Tour 52 (Marino)
  5 490 грн
  Rolser EcoMaku Logic Tour 52 (Marino)
  (57318)

  Артикул: sv-929504 Rolser EcoMaku Logic Tour 52 (Marino) - сумка-візок Rolser EcoMaku Logic Tour стане надійним супутником при поїздці за покупками, будь то в бутікову галерею при торгових центрах або на ринок за продуктами харчування. Алюмінієвий візок для покупок з 4 колесами (2 обертових). У двоколісному положенні, щоб тягнути, а коли завантажена штовхати у...

  5 490 грн
  Відсутній
  Докладніше

Ще статті про Rolser

Rolser сумка-візок. Made in Spain. 2024-04-01 22:06:06

Rolser сумка-візок. Made in Spain.

У 1966 році в Педрегері (Іспанія) зародилась ідея компанії Rolser

Читати докладніше
Як вибрати сумку-візок: поради та особливості 2023-11-26 12:27:01

Як вибрати сумку-візок: поради та особливості

Сумка-візок - річ, без якої сучасній людині вже складно

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше