Валізи Heys: 37 років багажу, валіз та сумок

Валізи Heys: 37 років багажу, валіз та сумок

Валізи Heys є синонімом високих стандартів якості, займаючи при цьому лідируючі позиції на світовому ринку в галузі виробництва високоякісного багажу. Компанія Heys (Heys International Ltd) була заснована в 1986 році в передмісті Торонто як сімейний бізнес і досі є приватною компанією. Компанія Heys виготовляє валізи, ділові валізи, рюкзаки, дорожні сумки, а з недавнього часу (з 2012 р.) сумочки для жінок, а також різноманітні дорожні аксесуари. Валізи Heys стали відомі і популярні завдяки модним тенденціям за якими компанія стежить, а також тому, що багажні валізи Heys виготовлені з полікарбонатного композиту. За кілька років до введення плати за багаж Heys створила серію xCase, легку ручну поклажу. Про компанію Heys знають не тільки в Канаді, компанія відома своєю мультимедійною рекламою по всьому світу.

Валізи Heys

Всього за 12 років Heys перетворилася з невеликого сімейного підприємства в Міссісозі на глобальну компанію в області яскравого багажу з жорсткими стінками. Використовуючи легкий пластик яскравих тонів та принтів, валізи Heys змогли перевизначити індустрію, яка потрапила до колії нудного, чорного багажу з м'якими стінками, і допомогла знову зробити валізи з жорсткими стінками модними. Коли Heys з'явився на сцені, багажні валізи перетворилися на модну річ, і тепер вам не потрібно було витрачати сотні доларів на Louis Vuitton, щоб виділити свій багаж у черзі на огляд в аеропорту.

Емран Шейх (Emran Sheikh) пройшов шлях від управління магазинами в торгових центрах до створення компанії з виробництва модних валіз. Куди б не поїхав Емран Шейх, він скрізь бачить проекти своєї компанії. Проблема в тому, що не всі вони виробляються компанією Sheikh's Heys International, найбільшим виробником валіз у Канаді. Коріння бізнесу Heys сягає дитинства Емран Шейха. Коли сім'я емігрувала до Канади зі Швеції в 1974 році (вони переїхали в Скандинавію з Бангладеш, коли Шейх був ще немовлям, і провела там три роки), його мати, Раїса, працювала клерком у Zellers, а його батько, Яхья, працював у фінансовому відділ поліції провінції Онтаріо. У вихідні сім'я продавала широкий асортимент товарів (від шкіряних курток до засобів для чищення та шовкових квіткових композицій, створених Раїсою) у кіосках торгових центрів. Зрештою, цей бізнес, у якому часто працювали Емран та його старший брат Харун, розширився до імпортних шкіряних сумок та інших товарів для подорожей.

Валізи Heys


Компанія була офіційно заснована у 1986 році, коли Емрану було 16 років. Назва є відсиланням до прізвищ сім'ї: Харун, Емран, Яхья і Шейх (де буква Y виконує подвійну функцію, представляючи ім'я їхнього батька та по батькові їхньої матері, що однакові). «Коли нормальні діти влаштовували вечірки та веселилися, я їхав у Кітченер-Ватерлоо і займався усіма цими кіосками», — каже Емран.

Товари для подорожей продавали так добре, що Хейс розширився до багажу, спочатку імпортуючи валізи з м'якими стінками з-за кордону. До кінця 1990-х Емран, який відразу після закінчення школи зайнявся бізнесом на повну ставку, почав розробляти власні сумки на коліщатках з м'якими стінками. Але галузь дозріла для перезавантаження. "Ми помітили повільне погіршення індустрії багажу", - говорить він. «Ті ж люди робили те саме. Нічого інноваційного не відбувалося. Все було чорним і було так багато багажу з м'якими стінками». Він пам'ятає, що бачив оголошення про продаж сумок Samsonite у мережі магазинів багажу Bentley у торговому центрі за ціною 49,99 доларів. Як такий невідомий бренд, як Heys, міг конкурувати?

Одним словом: пластик. У той час галузь переживала свого роду технологічний ренесанс з розробкою легких полікарбонатів, які були міцнішими, гнучкішими і з ними було легше працювати, ніж із чимось, що було раніше. Це означало, що Heys міг запропонувати покупцям той самий захист і довговічність, як і старі валізи з жорсткими стінками, але з використанням набагато тонших матеріалів.

Проте дизайн епохи диско не пасував. Брати Шейх заокруглили гострі кути, надавши їм більш сучасного вигляду, і зробили свої кейси набагато глибшими. Вони замінили металеві застібки блискавками, що зробило валізи більш гнучкими для людей, котрі люблять набивати свої сумки. І не було межі того, як новий пластик можна було фарбувати, текстурувати та полірувати. Вони могли зробити багаж схожим на коштовності, цукерки чи морозиво – і вони це зробили. Кожен із них був прикрашений логотипом Heys, намальованим дружиною Емрана, Фаріхою: лев на щиті, що означає силу.

Приблизно водночас німецький туристичний бренд класу люкс Rimowa, який у 1950-х роках вперше випустив сріблясті алюмінієві валізи, також перейшов на високотехнологічний пластик. Але для більшості виробників валіз полікарбонатні чохли здавалися марною тратою часу. "Тоді не існувало такої категорії, як легкий багаж, і це дивно, якщо подумати, тому що зараз це все, що має значення", - каже Емран.

Дві події допомогли зміцнити статус Heys на ринку. По-перше, він потрапив до списку найкращих фільмів на Міжнародному кінофестивалі в Торонто в 2003 році, а його валізи потрапили до готельних номерів деяких з найбільших голлівудських зірок. Коли кілька з них, у тому числі Мадонна, пізніше були помічені в аеропорту, що тягли за собою білий Heys, бренд раптово отримав статус must-have, а його непомітне сходження лише додало містики.

Валізи Heys


Потім ціни на нафту почали підніматися до 100 доларів за барель. Несподівано авіаційна галузь почала шукати нові джерела доходу, оскільки ціни на пальне знизили прибуток. Пасажирський багаж став універсальною мішенню і перевізники по всьому світу почали стягувати плату за будь-яку сумку вагою понад 50 фунтів. Додатковий податок був бичем для льотчиків, але подарунком для Хейса. Раптом вага вашої валізи стала мати більше значення, ніж будь-коли раніше. Люди почали купувати багаж із іншою метою. «Ми були на крок попереду, – каже Шейх.

Була лише одна крихітна чи величезна проблема. Samsonite, якому належить близько 10% світового ринку та річний обсяг продажів якого становить близько 2 мільярдів доларів США, також почав трансформуватися у твердолобого гіганта з власним набором кольорових, пишних валіз. «Великий корабель попрямував до нас, – каже Шейх.

Коли Samsonite залучила 1,3 мільярда доларів США в ході IPO в 2011 році, аналітики HSBC провели дослідження сектору валіз, яке показало, наскільки складно досягти успіху. "Ринок багажу, ймовірно, не найкраща галузь", - йдеться у звіті, посилаючись на "низькі бар'єри для входу" та "обмежену можливість ціноутворення". Точно так, як Heys міг прийти та перевизначити себе як жорсткого лідера багажу, так само міг Samsonite або хтось інший, якщо вони задумали це. І вони є: сьогодні, за даними Шейха, на жорсткий багаж припадає 35 або 40 відсотків всього ринку.

Шейх був настільки зайнятий створенням Heys у Північній Америці, що визнає, що не витрачав достатньо енергії на контроль за його товарними знаками на інших континентах (хоча Північна Америка є найбільшим ринком компанії, вона також має велику кількість шанувальників на Близькому Сході та в Азії) . потім слідують Росія та Європейський Союз). Масштаби його промаху стали очевидними у 2010 році, коли Хейс вирішив відкрити роздрібні магазини в Китаї. «Коли ми реєстрували наш логотип, нам сказали, що його вже зареєстровано якоюсь невідомою шанхайською компанією, — каже він.

Це знайома проблема для канадських компаній, каже Дуглас Рейд, професор стратегії у Королівському університеті у Кінгстоні. Від парків Canada Goose до смартфонів BlackBerry компанії, що розширюються за межі Північної Америки, можуть розраховувати на те, що їхні продукти будуть викрадені за кордоном. "У вас є низькорівневі гравці з Китаю, які досить спокушені і, ймовірно, можуть відбиватися від ваших судових позовів протягом чотирьох або п'яти років і нажити купу, поки ви боретеся з цим у суді", - каже Рейд. «Я припускаю, що деякі з цих компаній насправді кажуть: «Знаєте, що? Якщо ми зможемо затягнути цю гру на досить довгий час, ми просто заплатимо щось пізніше. А поки що ми цілуватимемося як бандити».

Той простий факт, що ти канадець, лише посилює ситуацію. Шейх каже, що його та його товаришів по «Кенакс» часто вважають другорядними гравцями, бо вони не американці. Іноді Heys використовує свій американський підрозділ, що базується в Чикаго, щоб представити себе в Азії, просто щоб надіслати інше повідомлення (хоча він наполягає на тому, що компанія пишається тим, що є канадською).

Шейх мало втішається, знаючи, що його компанія не самотня. Він зайшов на виробничі потужності в Китаї, і оператори фабрик запитали його, чи не хоче він побачити креслення та специфікації продуктів конкуруючих брендів багажу, які також виробляють там. Для них це звичайна справа. «Це не та фабрика, з якою ви працюєте, я можу вам це гарантувати», — каже Шейх, який проводить 12 тижнів на рік в Азії, спостерігаючи за виробничими операціями та зустрічаючись із дистриб'юторами.

Здебільшого ці справи про інтелектуальну власність лише відволікання Шейха. Він і Хейс дуже ризикували тим, що валіза з твердими стінами стане хітом, і ця авантюра виявилася геніальною. Тепер усі інші зрозуміли те саме. "Конкуренція наздогнала", - говорить Шейх. Його робота полягає в тому, щоб переконатись, що Хейс знову зможе вийти вперед.

Валізи Heys


Валізи Heys, основні етапи та факти про розвиток компанії:
- У 2003 році Heys представила валізу Heys xCase, яка на той час була найлегшою валізою для ручної поклажі.
- У 2004 році Heys почала використовувати полікарбонат як основний матеріал для своїх валіз, що стало ключовим моментом в їхній історії і призвело до значного зростання продажів. З того часу компанія продовжує інноваційний підхід до дизайну та матеріалів, що використовуються у виробництві валіз.
- У 2008 році Heys представила портативні ваги Heys xScale, які дозволяли зважувати свій багаж на ходу, до ваги в аеропорту.
- У 2008 році Heys представила, першу екологічну валізу Heys EcoCase. Серія валіз Heys EcoCase виготовлена зі 100% переробленого пластику. Це була екологічна ініціатива, запущена компанією Heys, яка призвела до розробки екологічно чистих аксесуарів для подорожей, зроблених Ecotex.
- У 2008 році Heys налагодила партнерські відносини з Disney та представила дитячі рюкзаки, валізи та аксесуари для подорожей.
- У 2009 році Heys перевела свій головний офіс до нового офісу в Місіссауга, Онтаріо, Канада.
– У 2011 році валізи Heys стали офіційним багажем авіакомпанії Porter Airlines.
- У 2012 році компанія Heys вирішує вийти на ринок жіночих сумок - підрозділ Heys Handbags став природним продовженням серед модних аксесуарів.
– У 2013 році компанія Heys International Ltd. була нагороджена престижною нагородою Red Dot Design Award за свою валізу "Xcase". Ця валіза була визнана експертами найінноваційнішим і найфункціональнішим продуктом у категорії "Подорожі".
- Компанія Heys є офіційним постачальником валіз для Канадської Олімпійської команди та інших спортивних команд по всьому світу. Їхні валізи відомі своєю міцністю, надійністю та легкістю, що робить їх ідеальним вибором для спортивних команд.
- У 2017 році компанія Heys International Ltd. оголосила про запуск нової лінійки валіз, оснащених технологією біометричної ідентифікації. Це дозволяє мандрівникам відкривати та закривати свою валізу за допомогою сканера відбитків пальців, що забезпечує додатковий захист від крадіжки.
- Компанія Heys International Ltd. також є активним учасником благодійних програм та підтримує різноманітні благодійні організації та ініціативи. Наприклад, компанія брала участь у програмі "One Laptop per Child", яка надає комп'ютери та навчання дітям у країнах, що розвиваються.
- Компанія Heys International Ltd. також створює спеціальні колекції валіз, натхненні відомими особистостями, арт-колекціями та іншими темами. Наприклад, вони випускали колекції із зображеннями Черепашки-ніндзя, Міккі Мауса, Харлі Квін, а також валізи із зображеннями робіт відомих художників, таких як Вінсент Ван Гог та Клод Моне.

Компанія Heys International Ltd. володіє декількома патентами на свої технології та винаходи, пов'язані з виробництвом валіз та інших виробів для подорожей. Деякі патенти компанії включають:
Патент на технологію виготовлення валіз з полікарбонату з використанням інжекційного формування. Ця технологія дозволяє створювати легкі, міцні та стійкі до подряпин валізи з гладкою поверхнею.
Патент на технологію управління вагою валізи, яка дозволяє розподіляти вагу рівномірно по всій валізі і робить її більш стійкою та зручною для перенесення.
Патент на систему вбудованих коліс, які дозволяють легко та плавно переміщати валізу по будь-якій поверхні.
Патент на технологію створення валіз з інтегрованим замком, який забезпечує додатковий захист від крадіжки та зберігає вміст валізи у безпеці.

Крім того, Heys продовжує працювати над новими розробками та технологіями для покращення своїх продуктів та підвищення зручності та комфорту мандрівників. Деякі з останніх розробок включають інтегровані порти USB для заряджання пристроїв і спеціальні кишені для ноутбуків і планшетів.

Валіза Heys можна купити по всьому світу, компанія має дистриб'юторів у більш ніж 100 країнах. В Україні валізи Heys можна придбати у офіційного партнера магазину ProBag. Наш магазин є офіційним авторизованим дилером Heys в Україні. Це дозволяє нам запропонувати грамотну консультацію та допомогу у виборі валізки для подорожей від Heys. ProBag представляє розширені можливості, щоб Вам було легко та просто купити валізу на колесах Heys в Україні: до Ваших послуг: Безвідсоткова Розстрочка - Оплата частинами від Приватбанку та Купівля частинами від Монобанку. Офіційне партнерство між Heys та ProBag дозволяє купити дорожню валізу Heys з офіційною гарантією та належної якості.

 • Heys Pastel
  5 665 грн
  Heys Pastel
  (103989)

  Heys Pastel - дорожня валіза, модель 2023 року. Серія валіз Pastel Heys виконана в м'яких пастельних тонах, втілює у своєму дизайні лаконічність та стиль. Всі зовнішні деталі виконані в колір кейсу, що підкреслює детальний підхід дизайнерів до найдрібніших дрібниць. Виготовлений із композитного полікарбонату: легкий та удароміцний матеріал, що гарантує...

  5 665 грн
 • Heys Cruze
  6 570 грн 7 299 грн
  Heys Cruze
  (57293)

  Heys Cruze - ця серія валіз втілила у своєму дизайні лаконічність, стиль та сміливість геометричного візерунка. Матове металеве оздоблення надає елегантного зовнішнього вигляду та допомагає запобігти появі подряпин і потертостей на поверхні. Виготовлений з композитного полікарбонату: легкий і ударостійкий матеріал, що використовується при виробництві...

  6 570 грн 7 299 грн
  Зменшена ціна!
 • Heys EZ Access
  5 049 грн
  Heys EZ Access
  (121928)

  Heys EZ Access - ця серія валіз  втілила в своєму дизайні лаконічність, стиль і сміливість геометричного візерунка.Матове металеве оздоблення надає елегантного зовнішнього вигляду та допомагає запобігти появі подряпин і потертостей на поверхні.

  5 049 грн
 • Heys SpinLite
  5 130 грн
  Heys SpinLite
  (121911)

  Heys SpinLite - ці валізи виконані з дуже легкого, еластичного і в той же час міцного матеріалу з алмазним тисненням. Завдяки своїм властивостям, полікарбонат композитний (Polycarbonate Composite) стійкий до деформацій (після деформації приймає колишню форму), не розтріскується на морозі, також використовується при виготовленні куленепробивного скла.

  5 130 грн
 • Heys Commander
  5 699 грн 6 099 грн
  Heys Commander
  (57248)

  Heys Commander - ця серія валіз втілила у своєму дизайні лаконічність, стиль та сміливість геометричного візерунка. Матове металеве оздоблення надає елегантного зовнішнього вигляду та допомагає запобігти появі подряпин і потертостей на поверхні. Виготовлений з композитного полікарбонату: легкий і ударостійкий матеріал, що використовується при виробництві...

  5 699 грн 6 099 грн
  Зменшена ціна!
 • Heys Milos
  5 699 грн
  Heys Milos
  (103975)

  Heys Milos - дорожня валіза серії Milos. Це неповторний дизайн, функціональність та легкість. Дані валізи виготовлені з міцного та еластичного матеріалу Duraflex, здатного витримати удар 340 кг. Бічні ніжки, подвійні поворотні колеса на 360°, верхня та бічна ручки для перенесення, вбудований кодовий замок TSA, система розширення, компресійні ремені з...

  5 699 грн
 • Heys Neo
  5 699 грн
  Heys Neo
  (103936)

  Heys Neo - ця серія валіз втілила у своєму дизайні лаконічність, стиль та сміливість геометричного візерунка. Матове металеве оздоблення надає елегантного зовнішнього вигляду та допомагає запобігти появі подряпин і потертостей на поверхні. Виготовлений з композитного полікарбонату: легкий і ударостійкий матеріал, що використовується при виробництві...

  5 699 грн
 • Heys AirLite
  5 699 грн
  Heys AirLite
  (103942)

  Heys AirLite - дорожня валіза, модель 2023 року. Валіза Heys серії AirLite – це неповторний дизайн, функціональність та легкість. Дані валізи виготовлені з міцного та еластичного матеріалу Duraflex, здатного витримати удар 1814 кг.

  5 699 грн
 • Heys Brown Leopard
  6 480 грн
  Heys Brown Leopard
  (121909)

  Heys Brown Leopard - ці валізи виконані з дуже легкого, еластичного і в той же час міцного матеріалу. Завдяки своїм властивостям, полікарбонат композитний (Polycarbonate Composite) стійкий до деформацій (після деформації приймає колишню форму), не розтріскується на морозі, також використовується при виготовленні куленепробивного скла.

  6 480 грн
 • Heys White Camo
  6 480 грн
  Heys White Camo
  (121894)

  Heys White Camo - ці валізи виконані з дуже легкого, еластичного і в той же час міцного матеріалу. Завдяки своїм властивостям, полікарбонат композитний (Polycarbonate Composite) стійкий до деформацій (після деформації приймає колишню форму), не розтріскується на морозі, також використовується при виготовленні куленепробивного скла.

  6 480 грн
 • Heys Black Camo
  6 480 грн
  Heys Black Camo
  (121919)

  Heys Black Camo - валізи виконані з дуже легкого, еластичного і в той же час міцного матеріалу. Завдяки своїм властивостям, полікарбонат композитний (Polycarbonate Composite) стійкий до деформацій (після деформації приймає колишню форму), не розтріскується на морозі, також використовується при виготовленні куленепробивного скла.

  6 480 грн
 • Heys Luxe
  6 899 грн
  Heys Luxe
  (103969)

  Heys Luxe - дорожня валіза, серії Luxe поєднують у собі розкіш та функціональність. Валіза відрізняється шикарною обробкою з матовим піщаним рельєфом та металевими накладками. Окрім унікального дизайну, ця серія має розширений функціонал. Внутрішня підкладка валізи виготовлена з сатину, ремені для фіксації речей містять окремі кишені для розміщення різних...

  6 899 грн
 • Heys Earth Tones
  6 899 грн
  Heys Earth Tones
  (103953)

  Heys Earth Tones - дорожня валіза, серія Earth Tones. У цій серії від Heys приділено максимальну увагу дрібницям, зовнішні деталі, внутрішня підкладка та фурнітура, навіть такі деталі як кріплення коліс, виготовлені в теплих кольорах, які дизайнера Heys розробляли надихаючись природними тонами, яким і присвячена дана серія валіз.

  6 899 грн
 • Heys Vantage
  7 344 грн
  Heys Vantage
  (121897)

  Heys Vantage - ця серія валіз втілила у своєму дизайні візуально гладкі поверхні та скульптурні сучасні лінії Vantage. Відрізняється спортивним, але витонченим дизайном, який дивує зовнішнім виглядом і виділить вас у подорожі.

  7 344 грн

Ще статті про Heys

Okoban - що це? І навіщо про це треба знати? 2024-02-19 20:25:43

Okoban - що це? І навіщо про це треба знати?

Okoban - це глобальна система втрачених та знайдених речей

Читати докладніше
Валізи Heys: 37 років багажу, валіз та сумок 2023-10-07 21:03:07

Валізи Heys: 37 років багажу, валіз та сумок

Валіза Heys - є синонімом високих стандартів якості

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше