Lorpen Т3-3-х шарова технологія для шкарпеток

Lorpen Т3-3-х шарова технологія для шкарпеток

Всесвітньо відомий виробник шкарпеток компанія Lorpen (Іспанія) - єдиний бренд у світі, що виробляє шкарпетки за технологією Т3, тобто із трьома шарами пряжі різних типів. Шкарпетки Lorpen буквально просочені текстильними технологіями для ніг. Ексклюзивні технології з трьома диференційованими шарами пряжі, що забезпечують максимальну ефективність кожного типу пряжі та забезпечує максимальну користь мандрівникам та спортсменам. Дана технологія дозволяє Lorpen поєднувати в одному носінні різну кількість шарів, розташованих на різних ділянках шкарпеток, відповідно до навантаження, характерного для
кожного виду рухової діяльності.

Шкарпетки Lorpen технологія Lorpen Т3

Тришарова технологія Т3 (T3+, T3, T2 та T1) від Lorpen складається:
Гідрофобна нитка, що контактує зі шкірою, відводить піт і зберігає суху шкіру.
Гідрофільна пряжа на зовнішній стороні поглинає піт, відводячи його від шкіри, і розподіляє його, прискорюючи висихання.
Міцна зовнішня нитка (зазвичай нейлон) для захисту ділянок стопи, схильних до тертя, залежно від виду та рівня активності.

На ринку є безліч однониткових шкарпеток (Т1) різного ступеня якості. Існує також безліч шкарпеток, які вважаються технічними та містять два шари (Т2), при цьому одна нитка, що контактує зі шкірою, поєднує в собі волокна різних типів, що забезпечують обмежені характеристики та посилені нейлоном у певних областях. Тільки технологія Lorpen T3 забезпечує максимальну продуктивність кожного типу пряжі та максимальну користь для спортсменів.

Шкарпетки Lorpen технологія Lorpen Т3

Lorpen Т2 це похідна технологія технічних шкарпеток з двома диференційованими шарами пряжі, в яких змішуються різні типи волокон, щоб забезпечити обмежену продуктивність для спортсменів. Крім кількості шарів, які використовуються при виробництві шкарпеток Lorpen, має значення, товщина цих шарів, компанія розрізняє 4 товщини, а також сезонність.

Щоб визначити, чи справді склад технологічних шкарпеток відповідає заявленому, а також якість їх
виконання, важливо враховувати 4 умови:

Шкарпетки Lorpen технологія Lorpen Т3

1. Еластичність або адаптивність: Здатність носка набувати анатомічної форми ноги будь-якого розміру, без утворення складок, які ведуть до потертостей на ноги. Еластичність забезпечується нейлоном стрейч, із внутрішнім еластановим шаром та нейлоновим покриттям. Відсоток змісту та якість нейлону стрейч визначає характеристику еластичності та міцності нового носка. Lycra® – найкраща еластанова нитка на ринку. У матеріалі шкарпеток Lorpen міститься до 10% нейлону стрейч із лайкрою. Подібний результат досі не вдалося перевершити жодного іншого світового виробника. Саме тому шкарпетки Lorpen зберігають властивість прилягання навіть після тривалого використання та численних прань.

2. Шов на мисці: Безшовних шкарпеток немає. Усі твердження про їхнє існування – брехня. Дешеві шкарпетки мають лінійний шов, який розташовується на виворітному частини під верхнім краєм миски. У шкарпетках середнього цінового діапазону шов знаходиться на поверхні верхнього краю миски. У технічному носінні Lorpen використовується горизонтальний шов по лицьовій гладі, який ще зветься «петля в петлю» (SBS Toe Seam).

3. Різні показники густини: У технічних шкарпетках використовуються тканини різної густини залежно від виду спорту, для якого вони призначені. Протектори з підкладками у зонах тертя стопи, вставки з нещільної тканини чи відкриті сітки у зонах провітрювання тощо. Lorpen використовує власну технологію зі змінною щільністю MDK = Multiple Density Knit.

4. Зносостійкість і довговічність: Зовнішній шар (розташований у шкарпетках для екстремальних навантажень по всій площі або тільки в зонах тертя) повинен бути виконаний з матеріалу, що має підвищену зносостійкість (нейлон 6.6). У колекціях шкарпеток Lorpen для екстремальних навантажень нейлоновий шар розташований по всій площі, а для помірних – у тертях. Саме тому на них надається гарантія на весь термін використання.

Незалежні лабораторні випробування, проведені в Північній Кароліні (США), показали, що поєднання T3 матеріалів Coolmax® та Tencel® забезпечує підвищені результати при вертикальному вологоперенесенні та абсорбуванні вологи в порівнянні з рядом інших традиційних волокон, що використовуються в спортивних шкарпетках. Це означає, що людина, яка використовує шкарпетки з комбінації волокон Т3 може досягти більш високих спортивних показників, ніж при використанні класичних шкарпеток.

Ще статті про Lorpen

Lorpen-компресійні шкарпетки. Факти 2023-10-21 21:40:38

Lorpen-компресійні шкарпетки. Факти

Компанія Lorpen легка на підйом: легкою ходою компанія йде стежкою

Читати докладніше
Lorpen Т3-3-х шарова технологія для шкарпеток 2023-10-04 22:11:23

Lorpen Т3-3-х шарова технологія для шкарпеток

Всесвітньо відомий виробник шкарпеток компанія Lorpen (Іспанія)

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше