Складні велосипеди DAHON: історія 1974-2023 рр.

Складні велосипеди DAHON: історія 1974-2023 рр.

Завдяки першому у світі складному велосипеду DAHON, який міг поміститися під сидіння поїзда за рахунок своєї компактності, брати Хон свого часу розпочали революцію. Маючи за плечима понад 220 патентів та 30 років роботи, що ознаменувалися поетапною еволюцією та геніальними технологічними розробками, DAHON є лідером у галузі технологій виробництва складаних велосипедів, змінюючи те, як люди по всьому світу дістаються точки А в точку Б.

Доктор Девід Т. Хон завжди був майстром попри всі руки. І він завжди був велосипедистом. Непереборне бажання зробити складним найгеніальніший винахід людства виник у нього в 70-ті роки, коли він щодня їздив до Каліфорнійського університету, працюючи над своєю докторською дисертацією з фізики: щодня йому доводилося знімати колесо зі свого велосипеда, щоб засунути його в машину, припарковану у віддаленій частині академмістечка. Через роки, досягнувши великих успіхів у галузі новаторських досліджень лазерної технології в Науково-дослідному центрі ім. Х'юза, Хон відмовився від своєї перспективної кар'єри, щоб, нарешті, повністю присвятити себе розробці своєї концепції складного екологічно чистого виду транспорту.

Разом зі своїм братом Генрі, інженером-технологом з дипломом з інформатики, Хон розпочав розробку своєї концепції та отримав перші сім патентів на свої розробки. Їхня унікальна модель складаного велосипеда вигравала нагороду за нагородою на конструкторських змаганнях у всьому світі. Зареєструвавши перші сім патентів, Девід почав пошук виробника велосипедів, зацікавленого в отриманні ліцензії на його оригінальний засіб пересування або на його виробництво. Але, незважаючи на приголомшливий успіх, зроблений у конструкторському світі, жоден виробник не наважився зв'язатися з таким нішевим продуктом.

На той момент Генрі було далеко за двадцять, і він був одружений та мав трьох маленьких дітей. Однак він скористався своїми власними заощадженнями, накопиченими за час своєї високооплачуваної роботи програміста, та вніс перші 60 000 дол. США. Цих грошей, а також вкладів від 35 інших далекоглядних інвесторів було достатньо, щоб зібрати 2 мільйони доларів і налагодити виробництво перших велосипедів у Тайвані. Брати Хон продали перші 6 000 з цих складаних велосипедів лише за півроку!


DAHON історія компанії.
1972 Доктор Девід Хон, авіаційно-космічний фізик і провідний експерт у галузі твердотільних лазерних технологій у корпорації «Хьюз Ейркрафт» (Hughs Aircraft) у Каліфорнії, займається інноваційними дослідженнями у сфері систем наведення ракет, зенітних установок з лазерним наведенням та космічних систем.
1974 р. Усвідомлюючи, що його зусилля спрямовані на створення знарядь війни, а не на благо людства, доктор Хон все більше і більше розчаровується у своїй роботі.
1975 Світова нафтова криза, що загострюється, залишає свій відбиток у свідомості доктора Хона. Приголомшений тим, наскільки сильно світ залежить від нафти, він повертається до свого студентського транспортного засобу велосипеда. Посіяно насіння, з якого виростуть складані велосипеди DAHON.
1980 Доктор Девід Хон вже подав заявки та отримав 7 патентів на свій революційний складаний велосипед. Його розробка завойовує нагороди у всьому світі.
1981 р. Генрі Хон бере на себе зобов'язання щодо реалізації нового складаного велосипеда, намагаючись знайти виробника велосипедів, готового зайнятися виробництвом їх технічної розробки. Оскільки вони так і не змогли знайти жодної компанії, яка згодна підтримати їхню «нішеву» ідею, Генрі починає збирати кошти, щоб заснувати своє власне виробництво.
1982 Не зламаний усіма відмовами, доктор Хон звільняється і їде до Тайваню, де він будує свій перший завод на 2 мільйони доларів венчурних коштів, які він отримав від спонсорів, які поділяють його ідеалістичні погляди. До кінця року складні велосипеди DAHON «скочуються» з конвеєра.
1983 Перший складаний велосипед має успіх, адже він має всі ті ж експлуатаційні характеристики, що й звичайний велосипед, але швидко складається до компактного розміру для зберігання і перенесення. За перші шість місяців було вироблено та продано 6000 складаних велосипедів.
1984 року Генрі йде зі своєї високоприбуткової компанії, що займається комп'ютерним програмуванням, і починає штатну роботу в DAHON, відповідаючи за збут та управління фінансами. Цього ж року він стає віце-президентом.
1985 Мода на складні велосипеди DAHON поширюється країною; преса дізнається про революційну ідею братів Хон. Навіть телебачення зацікавлене у демонстрації цього актуального винаходу, і Девід та Генрі по праву стають знаменитостями. У цьому році DAHON продав 10 000 велосипедів.
1987 р. Велосипеди DAHON «злітають»! Геніальний складаний велосипед DAHON з'являється на обкладинці журналу "Ін Флайт" (In Flight) авіакомпанії "Грейт Американ Ейрвейз" (Great American Airways), а також під сидіннями пасажирів.
1993 DAHON завойовує нагороду за «Винятковий продукт» Ради Китаю з розвитку зовнішньої торгівлі/Тайвань.
1995 У Китаї р. Шеньчжень відкривається нова фабрика. Вона досі залишається найбільшим виробничим об'єктом DAHON, який щорічно випускає 400 000 велосипедів.
2000 DAHON занесений у видання Книги рекордів Гіннеса за 2000 р. як «найбільший світовий виробник складаних велосипедів».
2002 DAHON отримує нагороду «Тайванська відзнака» за свої інновації в галузі велобудування.
2005 Журнал "Сайклінг Плюс" (Cycling Plus) удостоює DAHON нагородою "Срібний велосипед" за модель Speed D6 та бюджетні велосипеди на щорічному врученні нагород.
2006 Срібна нагорода за дизайн на Eurobike: модель Glide P7/P8
2009 Міжнародне велошоу у Тайбей: Нагорода за інноваційні продукти
2014 DAHON відзначає 30 безперервних років, що ознаменувалися визначними успіхами та інноваціями в галузі складаних велосипедів, продовжуючи ставити тенденції, яким йдуть екологічно грамотні люди у всьому світі.

Девід і Генрі зберегли свою пристрасть до розробки новаторських транспортних засобів, що відрізняються зручністю та екологічною чистотою. Сприяючи становленню транспортного засобу, що використовується мільйонами просунутих людей у всьому світі для того, щоб в сучасних умовах добиратися з точки А до точки Б, DAHON не припиняє займатися розвитком, перепроектуванням та покращенням ідеального механізму складання.

Механічна основа 98% сучасних складаних велосипедів бере свій початок у запатентованих доктором Девідом Хоном технологій, що охоплюють конфігурацію рам та коліс, металеві сплави та механізми складання. DAHON, що налічує п'ять мільйонів складаних велосипедів на ходу, є безперечним світовим лідером у галузі складаних велосипедів, які стали невід'ємною частиною стилю життя у більш ніж 30 країнах.

В даний час DAHON, головний офіс якого розташований в Лос-Анджелесі, Каліфорнія, випускає свої оригінальні складні велосипеди на своїх власних заводах, у тому числі в Макау, Китай, і на нещодавно відкритому заводі в Болгарії, де випускається весь товар, що йде до Європи . DAHON незмінно закуповує запасні частини та комплектуючі лише найвищої якості у найкращих світових виробників. Майже через 40 років DAHON – це найвідоміший бренд складаних велосипедів у світі. Але пошуки нових та кращих технологій для виробництва легковажних засобів пересування не припиняються: цього року компанія представляє свої перші новинки в галузі складних електровелосипедів.

Філософія DAHON.
DAHON був заснований на концепції екологічно чистого пересування – способі проїзду, який не тільки покликаний зміцнити здоров'я людей, а й зберегти навколишнє середовище для майбутніх поколінь. У DAHON вважають, що справжній екологічно чистий продукт – це зовсім не продукт разового користування, а скоріше майстерно виготовлений товар, розроблений для того, щоб радувати своїх власників протягом довгих років. DAHON тримає пальму першості на ринку, адже компанія невпинно прагне постачати найкращі складні велосипеди, які тільки можна купити за гроші, і завжди залишається на крок попереду щодо технологій. Ми впевнені, що складні велосипеди можуть і навіть повинні нічим не поступатися традиційним велосипедам у плані експлуатаційних характеристик, а може й перевершувати ці характеристики.

За характером доктор Хон невгамовний винахідник. Найновіші товари ще не встигають потрапити на прилавки магазинів, а він уже завзято шукає способи, як зробити наступне покоління складаних велосипедів DAHON ще кращим. Такою є корпоративна культура компанії. Шляхом виробництва велосипедів, що відрізняються більшою простотою та зручністю експлуатації, ми можемо допомогти приросту кількості людей, які можуть зробити велосипед частиною свого життя. Ось чому Ви можете переконатися в тому, що практично для кожної людини та для кожної ситуації існує відповідний складаний велосипед DAHON.

DAHON – це багатопрофільна компанія, що забезпечує ринки по всьому світу широким асортиментом інноваційних продуктів, які ми виробляємо та збираємо на наших заводах та виробничих об'єктах на кількох континентах. Отже, наші співробітники є колоритним колективом: талановитими, творчими особистостями, які звели охорону навколишнього середовища в ранг стилю життя. Щоб підкріпити цю життєву енергію, наш керівний склад, в умовах змін ринкової кон'юнктури та стрімкого розширення та розвитку компанії, практикує гнучкість та еволюційний стиль управління. Ми заохочуємо командну роботу та винагороджуємо за особливі успіхи, сприяючи внесенню індивідуальних та колективних вкладів в інновації. У цьому є зобов'язання DAHON і «управління з людським обличчям», як його називає генеральний директор і засновник компанії, доктор Девід Хон.

Магазин ProBag є офіційним авторизованим дилером DAHON в Україні. Це дозволяє нам запропонувати грамотну консультацію та допомогу у виборі складаних велосипедів DAHON. ProBag представляє розширені можливості, щоб Вам було легко і просто купити велосипед DAHON в Україні: до Ваших послуг: Безвідсоткова Розстрочка - Оплата частинами від Приватбанку та Купівля частинами від Монобанку. Офіційне партнерство між DAHON та ProBag дозволяє купити мілітарі рукавички Ironclad з офіційною гарантією та належної якості.

 • Dahon Hit (Pitch)
  31 240 грн
  Dahon Hit (Pitch)
  (93050)

  Артикул: CACKBA06A23XA2201 Dahon Hit (Pitch) – складаний велосипед. Ця серія була створена як відповідь на виклики, пов'язані з пандемією коронавірусу. У той час як решта виробників піднімала ціни, що було обумовлено дефіцитом комплектуючих через нестабільну роботу постачальників, у компанії вирішили, навпаки, створити бюджетну модель, щоб допомогти споживачам пересуватися містами...

  31 240 грн
 • Dahon Vybe D7 (Flock)
  32 340 грн
  Dahon Vybe D7 (Flock)
  (93062)

  Артикул: CACABA07A23XA1102 Dahon Vybe D7 (Flock) - легкий алюмінієвий складаний велосипед, в стилі ретро, трансмісія Shimano на 7 швидкостей. Цей улюбленець мільйонів гарантує зручність та справжній комфорт під час їзди. Характеризується компактними розмірами у складеному стані. Кожна поїздка на Vybe D7 – це суцільне задоволення від старту до фінішу! Розмір коліс: 20” Вага: 11,52...

  32 340 грн
 • Dahon Vybe D7 (Black Blue)
  32 340 грн
  Dahon Vybe D7 (Black Blue)
  (93049)

  Артикул: CACABA07A23XA1501 Dahon Vybe D7 (Black Blue) - легкий алюмінієвий складаний велосипед, в стилі ретро, трансмісія Shimano на 7 швидкостей. Цей улюбленець мільйонів гарантує зручність та справжній комфорт під час їзди. Характеризується компактними розмірами у складеному стані. Кожна поїздка на Vybe D7 – це суцільне задоволення від старту до фінішу! Розмір коліс: 20” Вага:...

  32 340 грн
 • Dahon Mariner D8 (Cloud)
  36 520 грн
  Dahon Mariner D8 (Cloud)
  (93064)

  Артикул: CACKMA08A23X11901 Dahon Mariner D8 (Cloud) - складний велосипед та світовий бестселер серед велосипедів такого формату. Є одним із найпопулярніших складаних велосипедів компанії DAHON. Це високоякісний, легкий велосипед за доступною ціною. Його портативність робить Mariner D8 ідеальним велосипедом для міських поїздок, що включають пересадки в автобус або поїзд.

  36 520 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Dahon Mariner D8 (Brushed Aluminum)
  36 520 грн
  Dahon Mariner D8 (Brushed Aluminum)
  (93063)

  Артикул: CACKMA08A23X07001 Dahon Mariner D8 (Brushed Aluminum) - складний велосипед та світовий бестселер серед велосипедів такого формату. Є одним із найпопулярніших складаних велосипедів компанії DAHON. Це високоякісний, легкий велосипед за доступною ціною. Його портативність робить Mariner D8 ідеальним велосипедом для міських поїздок, що включають пересадки в автобус або поїзд.

  36 520 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Dahon Mariner D8 (Dazzling gray)
  36 520 грн
  Dahon Mariner D8 (Dazzling gray)
  (93051)

  Артикул: CACKMA08A22XA3701 Dahon Mariner D8 (Dazzling gray) - складний велосипед та світовий бестселер серед велосипедів такого формату. Є одним із найпопулярніших складаних велосипедів компанії DAHON. Це високоякісний, легкий велосипед за доступною ціною. Його портативність робить Mariner D8 ідеальним велосипедом для міських поїздок, що включають пересадки в автобус або поїзд.

  36 520 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Dahon Mariner D8 (Obsidian)
  36 520 грн
  Dahon Mariner D8 (Obsidian)
  (93052)

  Артикул: CACKMA08A22X00802 Dahon Mariner D8 (Obsidian) - складний велосипед та світовий бестселер серед велосипедів такого формату. Є одним із найпопулярніших складаних велосипедів компанії DAHON. Це високоякісний, легкий велосипед за доступною ціною. Його портативність робить Mariner D8 ідеальним велосипедом для міських поїздок, що включають пересадки в автобус або поїзд.

  36 520 грн
  Відсутній
  Докладніше

Ще статті про Dahon

Dahon Deltech – нове слово в конструкції рам 2024-03-02 21:09:52

Dahon Deltech – нове слово в конструкції рам

Трос-спиця Deltech - це великий крок вперед для галузі

Читати докладніше
Складні велосипеди DAHON: історія 1974-2023 рр. 2023-06-29 22:53:39

Складні велосипеди DAHON: історія 1974-2023 рр.

Завдяки першому у світі складному велосипеду, який міг

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше