NACA Vent-більше повітря для голови у велошоломі

NACA Vent-більше повітря для голови у велошоломі

NACA Vent-потоплений повітрозабірник з низьким опором спочатку розроблений Національним консультативним комітетом з аеронавтики США (NACA), попередник НАСА в 1945 році. Велошоломи MET як одного з лідерів у виробництві велошоломів, дуже часто використовують технології, які полегшують, роблять безпечною та оптимізують рух велосипедистів. Ось і з цією технологією, яку компанія запозичала в аерокосмічній галузі, велошоломи MET отримали спрямований потік повітря, який явно покращує теплообмін між головою і шоломом. Вперше ця технологія застосована у шоломі MET Rivale MIPS у 2022 році.

Технологія NACA Vent особливо популярна у конструкції гоночних автомобілів. Спортивні автомобілі з втопленими повітроводами NACA застосовується у Ferrari F40, Lamborghini Countach, 1996-2002 Dodge Viper, 1971-1973 Ford Mustang, 1973 Pontiac GTO, Porsche 911 GT2, 1979 Pors3

NACA Vent

Небагато наукових термінів.
Правильна реалізація каналу NACA Vent дозволяє повітря проходити у внутрішній канал, для кращого охолодження, з мінімальним порушенням потоку повітря та зміни аеродинаміки шолома. Спочатку ця конструкція називалася затопленим повітрозабірником, оскільки він складається з неглибокої аппарелі з вигнутими стінками, потопленими у відкриту поверхню корпусу, що обтікає, такого як літак.

Попередні експерименти з зануреним входом показали погане відновлення тиску через прикордонний шар, що повільно рухається, що входить у вхідний отвір. Вважається, що ця конструкція працює, тому що поєднання невеликого кута нахилу і профілю кривизни стін створює обертові в протилежних напрямках вихори, які відхиляють прикордонний шар від входу і втягують повітря, що швидко рухається, в той час як запобігання перетягування форми і поділу потоку, яке може виникнути при використанні совків, що виступають.

 • MET Rivale MIPS
  7 140 грн
  MET Rivale MIPS
  (76151)

  MET Rivale MIPS – шосейний велосипедний шолом. Забезпечує чудову ефективність і агресивність на дорозі, залишаючи незабутнє враження. Безпечніше, зручніше, ефективніше.

  7 140 грн
 • MET Manta Mips
  10 400 грн
  MET Manta Mips
  (76139)

  MET Manta MIPS – аеродинамічний велосипедний шолом Manta Mips® для шосейних, триатлонних та зимових поїздок. Абсолютно новий MET Manta MIPS – чудовий приклад естетичного та сучасного дизайну MET. Керуючись думкою професіоналів та вимогами велосипедистів, шолом має чотири основні напрями: безпека, аеродинаміка, посадка та стиль. З урахуванням цих елементів...

  10 400 грн

Ще статті про MET

NACA Vent-більше повітря для голови у велошоломі 2023-05-21 13:00:20

NACA Vent-більше повітря для голови у велошоломі

NACA Vent-потоплений повітрозабірник з низьким опором

Читати докладніше
Велошолом та MIPS необхідність чи маркетинг? 2022-11-04 21:27:05

Велошолом та MIPS необхідність чи маркетинг?

Абревіатура MIPS означає Multi-directional Impact Protection System

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше