KinetiXx рукавички з історією - відтепер в Україні

KinetiXx рукавички з історією - відтепер в Україні

Сумки Ortlieb

KinetiXx велосипедні рукавички - це один з напрямків компанії W + R, яка протягом більше 90 років використовуються при найскладніших умовах. Простіше кажучи KinetiXx це спортивне (тактичне, зимовий спорт) напрямок W + R. Виходячи з принципу "Більше захисту - більше енергії", більше 40 спортивних команд з велогонок і лижних гонок, біатлону, лижного двоєборства і стрибків на лижах з трампліна покладаються на рукавички KinetiXx від W + R з 2018 року. Ця довіра до рукавичок KinetiXx від спортсменів найвищого і професійного рівня є визнанням якості, і в той же час викликом. Вибір рукавичок KinetiXx настільки величезний, що компанія задовольняє, майже всі запити - не тільки в зимових видах спорту, але і в гірських лижах, а також для велотренування. Інноваційні технології, добре продуманий дизайн і багаторічний досвід у виробництві рукавичок роблять рукавички KinetiXx ідеальними партнерами для бігових, лижних, велосипедних і глибоких снігових трас.

Рукавички KinetiXx особливості:
- Інноваційні 3D-елементи на долоні забезпечують поліпшену передачу енергії і ідеальне зчеплення.
- Надійна водонепроникна, вітрозахисна і високо дихаюча мембрана.
- Легкий як перо, шар ізоляції в різній масі з дуже високими ізоляційними показниками; пухнастий і водовідштовхувальний.
- На 100% вітрозахисний і добре дихаючий софтшелл або флісовий шар.
- На 100% вітрозахисний, еластичний і швидковисихаючий шар Softshell. Доступно тільки в KinetiXx.
- Постійно водостійка і дихаюча мембрана. Доступно тільки в KinetiXx.
- На 100% вітрозахисний і добре дихаючий шар софтшелла. Доступно тільки в KinetiXx.
- Дуже чіпкий і щільний синтетичний матеріал. Добре дихаючий, стійкий до деформацій і еластичний. Доступно тільки в KinetiXx.
- Спеціальний матеріал touchscreen для використання смартфона або планшета в рукавичках.

Щоб зрозуміти і усвідомити якість KinetiXx наведемо кілька історичних фактів про компанії W + R це допоможе зрозуміти, що стоїть за більш ніж 90 роками досвіду німецької компанії.

1928 р. Кожевник Якоб Вейблен (Jakob Weiblen) і його зять, виробник рукавичок Теодор Рюммелін (Theodor Rümmelin), заснували Weiblen & Rümmelin OHG (назві компанії поєднанні прізвищ) в Нойхаузене-на-Ермсе. Водійські і робочі рукавички виготовлялися зі шкіри.

1936 р Weiblen & Rümmelin купує шкіряну фабрику Siehler & Co в Метцінгене і будує власну фабрику рукавичок в Метцинген-Нойхаузене.

1937 р. Метцінгене відкрито відділ шкіряного одягу.

1955 р. Шкіряна фабрика в Метцінгене розширюється, стає великим постачальником для взуттєвих фабрик. Шкіра для промислових захисних рукавичок також виробляється у всіх варіантах: гідрофобна, маслостійка або термостійка.

1965 р. Будівництво фабрики рукавичок ISA GmbH в Альтенмюнстере, Баварія.

1969 р. Заснування фабрики рукавичок W + R srl в м Клес, Італія.

1986 р. W + R переміщує виробництво рукавичок в Індію, а спільні підприємства створюються в Бангалорі та Калькутті.

1987 р. Крім виробництва рукавичок, створюються нові напрямки компанії з переробки, чищення, ремонту та оренди рукавичок.

1995 р. Сім'я Юнге (Junger) викуповує акції, що залишилися компанії і тепер є єдиним власником компанії W + R.

1996 р. W + R розпочинає співпрацю з компанією Seiz в Метцінгене, виробником рукавичок із тканини.

2000 р. Тепер компанія називається W + R GmbH.

2004 р. W + R сертифікована відповідно до DIN ISO 9001 та 14001.

2005 р. Заснуванняторгової компанії W + R Seiz Gloves GmbH.

2006 р. W + R купує частку румунського виробника рукавичок GLOVER.

2008 р. Власна клінінгова компанія переїжджає в Метцинген-Глемс. W + R вводить в експлуатацію першу в світі машину очищення / прання BÖWE INDULINE 100 кращим рішенням в області промислового очищення на той момент.

2009 р. W + R GmbH переміщує свою штаб-квартиру на Carl-Zeiss-Strasse в Метцінгене, де вона переїжджає на власну територію площею 4500 м². Weiblen & Rümmelin GmbH & Co. KG будує ErmsCenter для відомих торгових марок роздрібної торгівлі площею більше 6: 400 м² в центрі Метцинген.

2012 р. W + R під власним брендом KinetiXx виводить на ринок функціональні, модні і привабливі функціональні рукавички для спорту, мілітарі і на кожен день.

2014 р. Придбання клінінгової компанії Ruoff в Ухінгене.

2016 р. W + R приймає клієнтів клінінгової компанії Dieffenbach в Шлангенбаді.

2017 р. У зв'язку з постійним успішним розвитком двох сфер діяльності - Промисловості та Військової / Поліції - було прийнято рішення про створення юридично незалежних дочірніх компаній W + R INDUSTRY GmbH і W + R PRO GmbH.

KinetiXx: якість, доведена часом
Протягом 90 років рукавички W + R допомагали триматися в найскладніших ситуаціях в світі. Рукавички KinetiXx - гарантують максимальне зчеплення, якого не було ніколи раніше, в них закладена вся компетентність, досвід і революційна інноваційна технологія: як і шкіра акули, вдосконалена еволюцією в мільйони років, зимові рукавички KinetiXx з технологією Sharktec гарантують оптимальне зчеплення і унікальну передачу енергії.

Для максимального зчеплення і найкращою еластичності KinetiXx використовує спеціально розроблену циліндричну 3D форму на зразок вулкана, разом з 3D пірамідою для оптимального поглинання ударів і вібрацій. Для крос-кантрі рукавичок KinetiXx з технологією Sharktech® компанія застосовує спеціальну технічну мікро замшу, покриту термостойкими полімерами. Ця тканина вкрай еластична, дуже м'яка і дихаюча. Лижні рукавички KinetiXx з технологією Sharktech® відкривають абсолютно новий вимір комфорту та контролю над лижною палицею з максимальним рівнем силової віддачі.

Магазин ProBag є офіційним авторизованим дилером KinetiXx в Україні. Це дозволяє нам запропонувати грамотну консультацію і допомогу у виборі рукавичок KinetiXx. ProBag представляє розширені можливості щоб Вам було легко і просто купити рукавички KinetiXx в Україні: до Ваших послуг: Безвідсоткова Розстрочка - Оплата частинами від Приватбанку і Купівля частинами від Монобанк. Офіційне партнерство між KinetiXx і ProBag дозволяє купити рукавички KinetiXx з офіційною гарантією та належної якості.


Актуальні моделі: рукавички KinetiXx.

KinetiXx доступні в нашому магазині в Оплату Частинами (Приватбанк) і Покупку Частинами (Монобанк).

 • KinetiXx Lexy Kids Bike Glove
  524 грн
  KinetiXx Lexy Kids Bike Glove
  (53345)

  KinetiXx Lexy Kids Bike Glove - велосипедні рукавички з цікавим дизайном зможуть вразити будь-якого юного велосипедиста! Рукавички яскравих кольорів з симпатичним узором з тетрису стануть родзинкою як для хлопчиків, так і для дівчаток. Завдяки своєму крою, адаптованому спеціально для дитячих ручок, і приємному м'якому еластанових матеріалу на тильній...

  524 грн
 • KinetiXx Levi Smart Bike Glove
  561 грн
  KinetiXx Levi Smart Bike Glove
  (53106)

  KinetiXx Levi Smart Bike Glove - ідеальна модель для початківців велосипедистів. Велоперчатки ергономічного крою виготовлені з еластану з повітряної мікро-сіткою на тильній стороні долоні для хорошої вентиляції і відчуття легкості навіть у найспекотніші дні. Долоню рукавички виготовлена ​​з еластичного і м'якого матеріалу, але в той же час зносостійка і...

  561 грн
 • KinetiXx Lou Smart Bike Glove
  898 грн
  KinetiXx Lou Smart Bike Glove
  (53118)

  KinetiXx Lou Smart Bike Glove - ідеальне доповнення для частих і тривалих велосипедних поїздок. Тильна сторона долоні виготовлена ​​з еластичного і дихаючого спандекса, цей матеріал надає рукавичці з короткими пальцями ергономічну посадку.

  898 грн
 • KinetiXx Lonny Smart Bike Glove
  972 грн
  KinetiXx Lonny Smart Bike Glove
  (53124)

  KinetiXx Lonny Smart Bike Glove - велорукавички для завзятих вело мандрівників і цінителів інновацій та технологічності в усьому. Тильна сторона рукавички виготовлена ​​з комбінації еластану, спандекса і сітчастого матеріалу для додаткової вентиляції і свободи рухів. Долоня виконана зі спеціальної синтетичної шкіри Amara, яка не тільки стійка до погодних...

  972 грн
 • KinetiXx Liam Active Bike Glove
  1 122 грн
  KinetiXx Liam Active Bike Glove
  (53142)

  KinetiXx Liam Active Bike Glove - легка і функціональна модель рукавичок для велоспорту. Особливо оцінять Liam велосипедисти, які активно катаються навіть у жарку погоду. Тильна сторона рукавички виконана з легкого і дихаючого нейлону Cool Span, який сприяє циркуляції повітря і виводить вологу на поверхню тканини.

  1 122 грн
 • KinetiXx Liz Ladies Bike Glove
  1 144 грн
  KinetiXx Liz Ladies Bike Glove
  (53127)

  KinetiXx Liz Ladies Bike Glove - жіночі велорукавички Liz від KinetiXx підійдуть усім вело-леді, які приділяють велику увагу якості, функціональності і дизайну. Ця модель скроєна з урахуванням форми жіночої ручки. Дівчата, які активно їздять на велосипеді в теплу і жарку погоду, оцінять легкість і повітропроникність рукавичок, тильна сторона яких виконана...

  1 144 грн
 • KinetiXx Laif Active Bike Glove
  1 346 грн
  KinetiXx Laif Active Bike Glove
  (53133)

  KinetiXx Laif Active Bike Glove - велосипедні рукавички з короткими пальцями Laif стали однією з найпопулярніших моделей компанії KinetiXx, завдяки особливим захисним функціям. Кісточки пальців захищені м'якими силіконовими протекторами на випадок падіння, які чуйно адаптуються до стилю катання, і, завдяки своїй гнучкості, не відчуваються на руці.

  1 346 грн
 • KinetiXx Luke Top Function Bike Glove
  1 346 грн
  KinetiXx Luke Top Function Bike Glove
  (53155)

  KinetiXx Luke Top Function Bike Glove - велосипедні рукавички KinetiXx Luke ідеальні для тривалих велоподорожей, їзди на шосейному велосипеді, а також прекрасно підходять для трекінгу або просто катання по місту. Тильна сторони долоні виконана з дихаючої сітчастої тканини, яка швидко сохне під час літніх занять спортом.

  1 346 грн
 • KinetiXx Leo Active Bike Glove
  1 514 грн
  KinetiXx Leo Active Bike Glove
  (53145)

  KinetiXx Leo Active Bike Glove - cуперлегкі велорукавички просто необхідні в сонячні літні дні! Навіть в саму жарку погоду, коли не хочеться перевантажувати себе зайвим, велорукавички - обов'язкова частина екіпірування. При високих температурах, коли руки пітніють, саме рукавичка зможе забезпечити надійний хват керма.

  1 514 грн
 • KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove
  1 571 грн
  KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove
  (53134)

  KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove - якісні велорукавички з довгими пальцями від KinetiXx. Ідеально підходять для всіх велосипедистів, які їздять по трасах, гравію і пересіченій місцевості, оскільки вони забезпечують всебічний захист рук. Завдяки довгим пальцях, ці рукавички особливо популярні серед гірських велосипедистів і туристів.

  1 571 грн
 • KinetiXx Lando Active Bike Glove
  1 571 грн
  KinetiXx Lando Active Bike Glove
  (53150)

  KinetiXx Lando Active Bike Glove - велосипедні рукавички продумані до дрібниць, тому в них є все, що необхідно велотуристу для комфорту під час тривалої подорожі в літню спеку. Завдяки надтонкій і повітропроникній сітчастій тканині на тильній стороні рукавички, Lando відмінно проявляє себе в спеку.

  1 571 грн

Ще статті про KinetiXx

KinetiXx рукавички з історією - відтепер в Україні 2021-09-03 22:11:59

KinetiXx рукавички з історією - відтепер в Україні

KinetiXx велосипедні рукавички - це один з напрямків компанії W + R

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше