KinetiXx рукавички з історією - відтепер в Україні

KinetiXx рукавички з історією - відтепер в Україні

Сумки Ortlieb

KinetiXx велосипедні рукавички - це один з напрямків компанії W + R, яка протягом більше 90 років використовуються при найскладніших умовах. Простіше кажучи KinetiXx це спортивне (тактичне, зимовий спорт) напрямок W + R. Виходячи з принципу "Більше захисту - більше енергії", більше 40 спортивних команд з велогонок і лижних гонок, біатлону, лижного двоєборства і стрибків на лижах з трампліна покладаються на рукавички KinetiXx від W + R з 2018 року. Ця довіра до рукавичок KinetiXx від спортсменів найвищого і професійного рівня є визнанням якості, і в той же час викликом. Вибір рукавичок KinetiXx настільки величезний, що компанія задовольняє, майже всі запити - не тільки в зимових видах спорту, але і в гірських лижах, а також для велотренування. Інноваційні технології, добре продуманий дизайн і багаторічний досвід у виробництві рукавичок роблять рукавички KinetiXx ідеальними партнерами для бігових, лижних, велосипедних і глибоких снігових трас.

Рукавички KinetiXx особливості:
- Інноваційні 3D-елементи на долоні забезпечують поліпшену передачу енергії і ідеальне зчеплення.
- Надійна водонепроникна, вітрозахисна і високо дихаюча мембрана.
- Легкий як перо, шар ізоляції в різній масі з дуже високими ізоляційними показниками; пухнастий і водовідштовхувальний.
- На 100% вітрозахисний і добре дихаючий софтшелл або флісовий шар.
- На 100% вітрозахисний, еластичний і швидковисихаючий шар Softshell. Доступно тільки в KinetiXx.
- Постійно водостійка і дихаюча мембрана. Доступно тільки в KinetiXx.
- На 100% вітрозахисний і добре дихаючий шар софтшелла. Доступно тільки в KinetiXx.
- Дуже чіпкий і щільний синтетичний матеріал. Добре дихаючий, стійкий до деформацій і еластичний. Доступно тільки в KinetiXx.
- Спеціальний матеріал touchscreen для використання смартфона або планшета в рукавичках.

Щоб зрозуміти і усвідомити якість KinetiXx наведемо кілька історичних фактів про компанії W + R це допоможе зрозуміти, що стоїть за більш ніж 90 роками досвіду німецької компанії.

1928 р. Кожевник Якоб Вейблен (Jakob Weiblen) і його зять, виробник рукавичок Теодор Рюммелін (Theodor Rümmelin), заснували Weiblen & Rümmelin OHG (назві компанії поєднанні прізвищ) в Нойхаузене-на-Ермсе. Водійські і робочі рукавички виготовлялися зі шкіри.

1936 р Weiblen & Rümmelin купує шкіряну фабрику Siehler & Co в Метцінгене і будує власну фабрику рукавичок в Метцинген-Нойхаузене.

1937 р. Метцінгене відкрито відділ шкіряного одягу.

1955 р. Шкіряна фабрика в Метцінгене розширюється, стає великим постачальником для взуттєвих фабрик. Шкіра для промислових захисних рукавичок також виробляється у всіх варіантах: гідрофобна, маслостійка або термостійка.

1965 р. Будівництво фабрики рукавичок ISA GmbH в Альтенмюнстере, Баварія.

1969 р. Заснування фабрики рукавичок W + R srl в м Клес, Італія.

1986 р. W + R переміщує виробництво рукавичок в Індію, а спільні підприємства створюються в Бангалорі та Калькутті.

1987 р. Крім виробництва рукавичок, створюються нові напрямки компанії з переробки, чищення, ремонту та оренди рукавичок.

1995 р. Сім'я Юнге (Junger) викуповує акції, що залишилися компанії і тепер є єдиним власником компанії W + R.

1996 р. W + R розпочинає співпрацю з компанією Seiz в Метцінгене, виробником рукавичок із тканини.

2000 р. Тепер компанія називається W + R GmbH.

2004 р. W + R сертифікована відповідно до DIN ISO 9001 та 14001.

2005 р. Заснуванняторгової компанії W + R Seiz Gloves GmbH.

2006 р. W + R купує частку румунського виробника рукавичок GLOVER.

2008 р. Власна клінінгова компанія переїжджає в Метцинген-Глемс. W + R вводить в експлуатацію першу в світі машину очищення / прання BÖWE INDULINE 100 кращим рішенням в області промислового очищення на той момент.

2009 р. W + R GmbH переміщує свою штаб-квартиру на Carl-Zeiss-Strasse в Метцінгене, де вона переїжджає на власну територію площею 4500 м². Weiblen & Rümmelin GmbH & Co. KG будує ErmsCenter для відомих торгових марок роздрібної торгівлі площею більше 6: 400 м² в центрі Метцинген.

2012 р. W + R під власним брендом KinetiXx виводить на ринок функціональні, модні і привабливі функціональні рукавички для спорту, мілітарі і на кожен день.

2014 р. Придбання клінінгової компанії Ruoff в Ухінгене.

2016 р. W + R приймає клієнтів клінінгової компанії Dieffenbach в Шлангенбаді.

2017 р. У зв'язку з постійним успішним розвитком двох сфер діяльності - Промисловості та Військової / Поліції - було прийнято рішення про створення юридично незалежних дочірніх компаній W + R INDUSTRY GmbH і W + R PRO GmbH.

KinetiXx: якість, доведена часом
Протягом 90 років рукавички W + R допомагали триматися в найскладніших ситуаціях в світі. Рукавички KinetiXx - гарантують максимальне зчеплення, якого не було ніколи раніше, в них закладена вся компетентність, досвід і революційна інноваційна технологія: як і шкіра акули, вдосконалена еволюцією в мільйони років, зимові рукавички KinetiXx з технологією Sharktec гарантують оптимальне зчеплення і унікальну передачу енергії.

Для максимального зчеплення і найкращою еластичності KinetiXx використовує спеціально розроблену циліндричну 3D форму на зразок вулкана, разом з 3D пірамідою для оптимального поглинання ударів і вібрацій. Для крос-кантрі рукавичок KinetiXx з технологією Sharktech® компанія застосовує спеціальну технічну мікро замшу, покриту термостойкими полімерами. Ця тканина вкрай еластична, дуже м'яка і дихаюча. Лижні рукавички KinetiXx з технологією Sharktech® відкривають абсолютно новий вимір комфорту та контролю над лижною палицею з максимальним рівнем силової віддачі.

Магазин ProBag є офіційним авторизованим дилером KinetiXx в Україні. Це дозволяє нам запропонувати грамотну консультацію і допомогу у виборі рукавичок KinetiXx. ProBag представляє розширені можливості щоб Вам було легко і просто купити рукавички KinetiXx в Україні: до Ваших послуг: Безвідсоткова Розстрочка - Оплата частинами від Приватбанку і Купівля частинами від Монобанк. Офіційне партнерство між KinetiXx і ProBag дозволяє купити рукавички KinetiXx з офіційною гарантією та належної якості.


Актуальні моделі: рукавички KinetiXx.

KinetiXx доступні в нашому магазині в Оплату Частинами (Приватбанк) і Покупку Частинами (Монобанк).

Ще статті про KinetiXx

KinetiXx рукавички з історією - відтепер в Україні 2021-09-03 22:11:59

KinetiXx рукавички з історією - відтепер в Україні

KinetiXx велосипедні рукавички - це один з напрямків компанії W + R

Читати докладніше
Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
 • KinetiXx Lexy Kids Bike Glove 5 (Grey Printed)
  434 грн
  KinetiXx Lexy Kids Bike Glove 5 (Grey Printed)

  Артикул: 7021-763-09-5 KinetiXx Lexy Kids Bike Glove 5 (Grey Printed) - велосипедні рукавички з цікавим дизайном зможуть вразити будь-якого юного велосипедиста! Рукавички яскравих кольорів з симпатичним узором з тетрису стануть родзинкою як для хлопчиків, так і для дівчаток. Завдяки своєму крою, адаптованому спеціально для дитячих ручок, і приємному м'якому еластанових...

  434 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KinetiXx Lexy Kids Bike Glove 5 (Black Printed)
  518 грн
  KinetiXx Lexy Kids Bike Glove 5 (Black Printed)

  Артикул: 7021-763-01-5 KinetiXx Lexy Kids Bike Glove 5 (Black Printed) - велосипедні рукавички з цікавим дизайном зможуть вразити будь-якого юного велосипедиста! Рукавички яскравих кольорів з симпатичним узором з тетрису стануть родзинкою як для хлопчиків, так і для дівчаток. Завдяки своєму крою, адаптованому спеціально для дитячих ручок, і приємному м'якому еластанових...

  518 грн
 • KinetiXx Lexy Kids Bike Glove 4 (Grey Printed)
  518 грн
  KinetiXx Lexy Kids Bike Glove 4 (Grey Printed)

  Артикул: 7021-763-09-4 KinetiXx Lexy Kids Bike Glove 4 (Grey Printed) - велосипедні рукавички з цікавим дизайном зможуть вразити будь-якого юного велосипедиста! Рукавички яскравих кольорів з симпатичним узором з тетрису стануть родзинкою як для хлопчиків, так і для дівчаток. Завдяки своєму крою, адаптованому спеціально для дитячих ручок, і приємному м'якому еластанових...

  518 грн
 • KinetiXx Lexy Kids Bike Glove 6 (Black Printed)
  518 грн
  KinetiXx Lexy Kids Bike Glove 6 (Black Printed)

  Артикул: 7021-763-01-6 KinetiXx Lexy Kids Bike Glove 6 (Black Printed) - велосипедні рукавички з цікавим дизайном зможуть вразити будь-якого юного велосипедиста! Рукавички яскравих кольорів з симпатичним узором з тетрису стануть родзинкою як для хлопчиків, так і для дівчаток. Завдяки своєму крою, адаптованому спеціально для дитячих ручок, і приємному м'якому еластанових...

  518 грн
 • KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black-Red)
  555 грн
  KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black-Red)

  Артикул: 7021-704-03-9,5 KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black-Red) - ідеальна модель для початківців велосипедистів. Велоперчатки ергономічного крою виготовлені з еластану з повітряної мікро-сіткою на тильній стороні долоні для хорошої вентиляції і відчуття легкості навіть у найспекотніші дні. Долоню рукавички виготовлена ​​з еластичного і м'якого матеріалу, але...

  555 грн
 • KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black-Blue)
  555 грн
  KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black-Blue)

  Артикул: 7021-704-04-8,5 KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black-Blue) - ідеальна модель для початківців велосипедистів. Велоперчатки ергономічного крою виготовлені з еластану з повітряної мікро-сіткою на тильній стороні долоні для хорошої вентиляції і відчуття легкості навіть у найспекотніші дні. Долоню рукавички виготовлена ​​з еластичного і м'якого матеріалу, але...

  555 грн
 • KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 22-8-M (Black-Blue)
  555 грн
  KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 22-8-M (Black-Blue)

  Артикул: 7021-704-04-8 KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 22-8-M (Black-Blue) - ідеальна модель для початківців велосипедистів. Велоперчатки ергономічного крою виготовлені з еластану з повітряної мікро-сіткою на тильній стороні долоні для хорошої вентиляції і відчуття легкості навіть у найспекотніші дні. Долоню рукавички виготовлена ​​з еластичного і м'якого матеріалу, але в...

  555 грн
 • KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 24-9-L (Black-Red)
  555 грн
  KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 24-9-L (Black-Red)

  Артикул: 7021-704-03-9 KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 24-9-L (Black-Red) - ідеальна модель для початківців велосипедистів. Велоперчатки ергономічного крою виготовлені з еластану з повітряної мікро-сіткою на тильній стороні долоні для хорошої вентиляції і відчуття легкості навіть у найспекотніші дні. Долоню рукавички виготовлена ​​з еластичного і м'якого матеріалу, але в...

  555 грн
 • KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black-Red)
  555 грн
  KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black-Red)

  Артикул: 7021-704-03-8,5 KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black-Red) - ідеальна модель для початківців велосипедистів. Велоперчатки ергономічного крою виготовлені з еластану з повітряної мікро-сіткою на тильній стороні долоні для хорошої вентиляції і відчуття легкості навіть у найспекотніші дні. Долоню рукавички виготовлена ​​з еластичного і м'якого матеріалу, але...

  555 грн
 • KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 20,5-7,5-S (Black)
  555 грн
  KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 20,5-7,5-S (Black)

  Артикул: 7021-704-01-7,5 KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 20,5-7,5-S (Black) - ідеальна модель для початківців велосипедистів. Велоперчатки ергономічного крою виготовлені з еластану з повітряної мікро-сіткою на тильній стороні долоні для хорошої вентиляції і відчуття легкості навіть у найспекотніші дні. Долоню рукавички виготовлена ​​з еластичного і м'якого матеріалу, але в...

  555 грн
 • KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 24-9-L (Black)
  555 грн
  KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 24-9-L (Black)

  Артикул: 7021-704-01-9 KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 24-9-L (Black) - ідеальна модель для початківців велосипедистів. Велоперчатки ергономічного крою виготовлені з еластану з повітряної мікро-сіткою на тильній стороні долоні для хорошої вентиляції і відчуття легкості навіть у найспекотніші дні. Долоню рукавички виготовлена ​​з еластичного і м'якого матеріалу, але в той...

  555 грн
 • KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 19-7-S (Black)
  555 грн
  KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 19-7-S (Black)

  Артикул: 7021-704-01-7 KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 19-7-S (Black) - ідеальна модель для початківців велосипедистів. Велоперчатки ергономічного крою виготовлені з еластану з повітряної мікро-сіткою на тильній стороні долоні для хорошої вентиляції і відчуття легкості навіть у найспекотніші дні. Долоню рукавички виготовлена ​​з еластичного і м'якого матеріалу, але в той...

  555 грн
 • KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black)
  555 грн
  KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black)

  Артикул: 7021-704-01-9,5 KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black) - ідеальна модель для початківців велосипедистів. Велоперчатки ергономічного крою виготовлені з еластану з повітряної мікро-сіткою на тильній стороні долоні для хорошої вентиляції і відчуття легкості навіть у найспекотніші дні. Долоню рукавички виготовлена ​​з еластичного і м'якого матеріалу, але в...

  555 грн
 • KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 27-10-XL (Black)
  555 грн
  KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 27-10-XL (Black)

  Артикул: 7021-704-01-10 KinetiXx Levi Smart Bike Glove Unisex 27-10-XL (Black) - ідеальна модель для початківців велосипедистів. Велоперчатки ергономічного крою виготовлені з еластану з повітряної мікро-сіткою на тильній стороні долоні для хорошої вентиляції і відчуття легкості навіть у найспекотніші дні. Долоню рукавички виготовлена ​​з еластичного і м'якого матеріалу, але в...

  555 грн
 • KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black-Red) 23-8,5-M
  888 грн
  KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black-Red) 23-8,5-M

  Артикул: 7021-700-03-8,5 KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black-Red) 23-8,5-M - ідеальне доповнення для частих і тривалих велосипедних поїздок. Тильна сторона долоні виготовлена ​​з еластичного і дихаючого спандекса, цей матеріал надає рукавичці з короткими пальцями ергономічну посадку.

  888 грн
 • KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black-Red) 22-8-M
  888 грн
  KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black-Red) 22-8-M

  Артикул: 7021-700-03-8 KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black-Red) 22-8-M - ідеальне доповнення для частих і тривалих велосипедних поїздок. Тильна сторона долоні виготовлена ​​з еластичного і дихаючого спандекса, цей матеріал надає рукавичці з короткими пальцями ергономічну посадку.

  888 грн
 • KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black-Red) 24-9-L
  888 грн
  KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black-Red) 24-9-L

  Артикул: 7021-700-03-9 KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black-Red) 24-9-L - ідеальне доповнення для частих і тривалих велосипедних поїздок. Тильна сторона долоні виготовлена ​​з еластичного і дихаючого спандекса, цей матеріал надає рукавичці з короткими пальцями ергономічну посадку.

  888 грн
 • KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black-Red) 27-10-XL
  888 грн
  KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black-Red) 27-10-XL

  Артикул: 7021-700-03-10 KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black-Red) 27-10-XL - ідеальне доповнення для частих і тривалих велосипедних поїздок. Тильна сторона долоні виготовлена ​​з еластичного і дихаючого спандекса, цей матеріал надає рукавичці з короткими пальцями ергономічну посадку.

  888 грн
 • KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 27-10-XL
  888 грн
  KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 27-10-XL

  Артикул: 7021-700-01-10 KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 27-10-XL - ідеальне доповнення для частих і тривалих велосипедних поїздок. Тильна сторона долоні виготовлена ​​з еластичного і дихаючого спандекса, цей матеріал надає рукавичці з короткими пальцями ергономічну посадку.

  888 грн
 • KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black-Red) 26-9,5-L
  888 грн
  KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black-Red) 26-9,5-L

  Артикул: 7021-700-03-9,5 KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black-Red) 26-9,5-L - ідеальне доповнення для частих і тривалих велосипедних поїздок. Тильна сторона долоні виготовлена ​​з еластичного і дихаючого спандекса, цей матеріал надає рукавичці з короткими пальцями ергономічну посадку.

  888 грн
 • KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 19-7-S
  888 грн
  KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 19-7-S

  Артикул: 7021-700-01-7 KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 19-7-S - ідеальне доповнення для частих і тривалих велосипедних поїздок. Тильна сторона долоні виготовлена ​​з еластичного і дихаючого спандекса, цей матеріал надає рукавичці з короткими пальцями ергономічну посадку.

  888 грн
 • KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 26-9,5-L
  888 грн
  KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 26-9,5-L

  Артикул: 7021-700-01-9,5 KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 26-9,5-L - ідеальне доповнення для частих і тривалих велосипедних поїздок. Тильна сторона долоні виготовлена ​​з еластичного і дихаючого спандекса, цей матеріал надає рукавичці з короткими пальцями ергономічну посадку.

  888 грн
 • KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 22-8-M
  888 грн
  KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 22-8-M

  Артикул: 7021-700-01-8 KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 22-8-M - ідеальне доповнення для частих і тривалих велосипедних поїздок. Тильна сторона долоні виготовлена ​​з еластичного і дихаючого спандекса, цей матеріал надає рукавичці з короткими пальцями ергономічну посадку.

  888 грн
 • KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 20,5-7,5-S
  888 грн
  KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 20,5-7,5-S

  Артикул: 7021-700-01-7,5 KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 20,5-7,5-S - ідеальне доповнення для частих і тривалих велосипедних поїздок. Тильна сторона долоні виготовлена ​​з еластичного і дихаючого спандекса, цей матеріал надає рукавичці з короткими пальцями ергономічну посадку.

  888 грн
 • KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 23-8,5-M
  888 грн
  KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 23-8,5-M

  Артикул: 7021-700-01-8,5 KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 23-8,5-M - ідеальне доповнення для частих і тривалих велосипедних поїздок. Тильна сторона долоні виготовлена ​​з еластичного і дихаючого спандекса, цей матеріал надає рукавичці з короткими пальцями ергономічну посадку.

  888 грн
 • KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 24-9-L
  888 грн
  KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 24-9-L

  Артикул: 7021-700-01-9 KinetiXx Lou Smart Bike Glove Unisex (Black) 24-9-L - ідеальне доповнення для частих і тривалих велосипедних поїздок. Тильна сторона долоні виготовлена ​​з еластичного і дихаючого спандекса, цей матеріал надає рукавичці з короткими пальцями ергономічну посадку.

  888 грн
 • KinetiXx Liz Ladies Bike Glove 17,5-6-XS (Black-Pink)
  962 грн
  KinetiXx Liz Ladies Bike Glove 17,5-6-XS (Black-Pink)

  Артикул: 7021-720-06-6 KinetiXx Liz Ladies Bike Glove 17,5-6-XS (Black-Pink) - жіночі велорукавички Liz від KinetiXx підійдуть усім вело-леді, які приділяють велику увагу якості, функціональності і дизайну. Ця модель скроєна з урахуванням форми жіночої ручки. Дівчата, які активно їздять на велосипеді в теплу і жарку погоду, оцінять легкість і повітропроникність рукавичок,...

  962 грн
 • KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black-Red)
  962 грн
  KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black-Red)

  Артикул: 7021-702-03-9,5 KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black-Red) - велорукавички для завзятих вело мандрівників і цінителів інновацій та технологічності в усьому. Тильна сторона рукавички виготовлена ​​з комбінації еластану, спандекса і сітчастого матеріалу для додаткової вентиляції і свободи рухів. Долоня виконана зі спеціальної синтетичної шкіри Amara, яка...

  962 грн
 • KinetiXx Liz Ladies Bike Glove 20,5-7,5-S (Black-Pink)
  962 грн
  KinetiXx Liz Ladies Bike Glove 20,5-7,5-S (Black-Pink)

  Артикул: 7021-720-06-7,5 KinetiXx Liz Ladies Bike Glove 20,5-7,5-S (Black-Pink) - жіночі велорукавички Liz від KinetiXx підійдуть усім вело-леді, які приділяють велику увагу якості, функціональності і дизайну. Ця модель скроєна з урахуванням форми жіночої ручки. Дівчата, які активно їздять на велосипеді в теплу і жарку погоду, оцінять легкість і повітропроникність рукавичок,...

  962 грн
 • KinetiXx Liz Ladies Bike Glove 19-7-S (Black-Pink)
  962 грн
  KinetiXx Liz Ladies Bike Glove 19-7-S (Black-Pink)

  Артикул: 7021-720-06-7 KinetiXx Liz Ladies Bike Glove 19-7-S (Black-Pink) - жіночі велорукавички Liz від KinetiXx підійдуть усім вело-леді, які приділяють велику увагу якості, функціональності і дизайну. Ця модель скроєна з урахуванням форми жіночої ручки. Дівчата, які активно їздять на велосипеді в теплу і жарку погоду, оцінять легкість і повітропроникність рукавичок, тильна...

  962 грн
 • KinetiXx Liz Ladies Bike Glove 18-6,5-XS (Black-Pink)
  962 грн
  KinetiXx Liz Ladies Bike Glove 18-6,5-XS (Black-Pink)

  Артикул: 7021-720-06-6,5 KinetiXx Liz Ladies Bike Glove 18-6,5-XS (Black-Pink) - жіночі велорукавички Liz від KinetiXx підійдуть усім вело-леді, які приділяють велику увагу якості, функціональності і дизайну. Ця модель скроєна з урахуванням форми жіночої ручки. Дівчата, які активно їздять на велосипеді в теплу і жарку погоду, оцінять легкість і повітропроникність рукавичок,...

  962 грн
 • KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 27-10-XL (Black)
  962 грн
  KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 27-10-XL (Black)

  Артикул: 7021-702-01-10 KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 27-10-XL (Black) - велорукавички для завзятих вело мандрівників і цінителів інновацій та технологічності в усьому. Тильна сторона рукавички виготовлена ​​з комбінації еластану, спандекса і сітчастого матеріалу для додаткової вентиляції і свободи рухів. Долоня виконана зі спеціальної синтетичної шкіри Amara, яка не...

  962 грн
 • KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 22-8-M (Black)
  962 грн
  KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 22-8-M (Black)

  Артикул: 7021-702-01-8 KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 22-8-M (Black) - велорукавички для завзятих вело мандрівників і цінителів інновацій та технологічності в усьому. Тильна сторона рукавички виготовлена ​​з комбінації еластану, спандекса і сітчастого матеріалу для додаткової вентиляції і свободи рухів. Долоня виконана зі спеціальної синтетичної шкіри Amara, яка не...

  962 грн
 • KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 20,5-7,5-S (Black)
  962 грн
  KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 20,5-7,5-S (Black)

  Артикул: 7021-702-01-7,5 KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 20,5-7,5-S (Black) - велорукавички для завзятих вело мандрівників і цінителів інновацій та технологічності в усьому. Тильна сторона рукавички виготовлена ​​з комбінації еластану, спандекса і сітчастого матеріалу для додаткової вентиляції і свободи рухів. Долоня виконана зі спеціальної синтетичної шкіри Amara, яка не...

  962 грн
 • KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black)
  962 грн
  KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black)

  Артикул: 7021-702-01-8,5 KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black) - велорукавички для завзятих вело мандрівників і цінителів інновацій та технологічності в усьому. Тильна сторона рукавички виготовлена ​​з комбінації еластану, спандекса і сітчастого матеріалу для додаткової вентиляції і свободи рухів. Долоня виконана зі спеціальної синтетичної шкіри Amara, яка не...

  962 грн
 • KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 24-9-L (Black)
  962 грн
  KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 24-9-L (Black)

  Артикул: 7021-702-01-9 KinetiXx Lonny Smart Bike Glove Unisex 24-9-L (Black) - велорукавички для завзятих вело мандрівників і цінителів інновацій та технологічності в усьому. Тильна сторона рукавички виготовлена ​​з комбінації еластану, спандекса і сітчастого матеріалу для додаткової вентиляції і свободи рухів. Долоня виконана зі спеціальної синтетичної шкіри Amara, яка не...

  962 грн
 • KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 27-10-XL (Grey-Green)
  1 110 грн
  KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 27-10-XL (Grey-Green)

  Артикул: 7021-732-09-10 KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 27-10-XL (Grey-Green) - легка і функціональна модель рукавичок для велоспорту. Особливо оцінять Liam велосипедисти, які активно катаються навіть у жарку погоду. Тильна сторона рукавички виконана з легкого і дихаючого нейлону Cool Span, який сприяє циркуляції повітря і виводить вологу на поверхню тканини.

  1 110 грн
 • KinetiXx Leo Active Bike Glove Unisex 23-8,5-M (White-Red)
  1 110 грн
  KinetiXx Leo Active Bike Glove Unisex 23-8,5-M (White-Red)

  Артикул: 7021-733-03-8,5 KinetiXx Leo Active Bike Glove Unisex 23-8,5-M (White-Red) - cуперлегкі велорукавички просто необхідні в сонячні літні дні! Навіть в саму жарку погоду, коли не хочеться перевантажувати себе зайвим, велорукавички - обов'язкова частина екіпірування. При високих температурах, коли руки пітніють, саме рукавичка зможе забезпечити надійний хват керма.

  1 110 грн
 • KinetiXx Leo Active Bike Glove Unisex 26-9,5-L (White-Red)
  1 110 грн
  KinetiXx Leo Active Bike Glove Unisex 26-9,5-L (White-Red)

  Артикул: 7021-733-03-9,5 KinetiXx Leo Active Bike Glove Unisex 26-9,5-L (White-Red) - cуперлегкі велорукавички просто необхідні в сонячні літні дні! Навіть в саму жарку погоду, коли не хочеться перевантажувати себе зайвим, велорукавички - обов'язкова частина екіпірування. При високих температурах, коли руки пітніють, саме рукавичка зможе забезпечити надійний хват керма.

  1 110 грн
 • KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Grey-Green)
  1 110 грн
  KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Grey-Green)

  Артикул: 7021-732-09-9,5 KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Grey-Green) - легка і функціональна модель рукавичок для велоспорту. Особливо оцінять Liam велосипедисти, які активно катаються навіть у жарку погоду. Тильна сторона рукавички виконана з легкого і дихаючого нейлону Cool Span, який сприяє циркуляції повітря і виводить вологу на поверхню тканини.

  1 110 грн
 • KinetiXx Leo Active Bike Glove Unisex 24-9-L (White-Red)
  1 110 грн
  KinetiXx Leo Active Bike Glove Unisex 24-9-L (White-Red)

  Артикул: 7021-733-03-9 KinetiXx Leo Active Bike Glove Unisex 24-9-L (White-Red) - cуперлегкі велорукавички просто необхідні в сонячні літні дні! Навіть в саму жарку погоду, коли не хочеться перевантажувати себе зайвим, велорукавички - обов'язкова частина екіпірування. При високих температурах, коли руки пітніють, саме рукавичка зможе забезпечити надійний хват керма.

  1 110 грн
 • KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 24-9-L (Grey-Green)
  1 110 грн
  KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 24-9-L (Grey-Green)

  Артикул: 7021-732-09-9 KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 24-9-L (Grey-Green) - легка і функціональна модель рукавичок для велоспорту. Особливо оцінять Liam велосипедисти, які активно катаються навіть у жарку погоду. Тильна сторона рукавички виконана з легкого і дихаючого нейлону Cool Span, який сприяє циркуляції повітря і виводить вологу на поверхню тканини.

  1 110 грн
 • KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black)
  1 110 грн
  KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black)

  Артикул: 7021-732-01-8,5 KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black) - легка і функціональна модель рукавичок для велоспорту. Особливо оцінять Liam велосипедисти, які активно катаються навіть у жарку погоду. Тильна сторона рукавички виконана з легкого і дихаючого нейлону Cool Span, який сприяє циркуляції повітря і виводить вологу на поверхню тканини.

  1 110 грн
 • KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black)
  1 110 грн
  KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black)

  Артикул: 7021-732-01-9,5 KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black) - легка і функціональна модель рукавичок для велоспорту. Особливо оцінять Liam велосипедисти, які активно катаються навіть у жарку погоду. Тильна сторона рукавички виконана з легкого і дихаючого нейлону Cool Span, який сприяє циркуляції повітря і виводить вологу на поверхню тканини.

  1 110 грн
 • KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 24-9-L (Black)
  1 110 грн
  KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 24-9-L (Black)

  Артикул: 7021-732-01-9 KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 24-9-L (Black) - легка і функціональна модель рукавичок для велоспорту. Особливо оцінять Liam велосипедисти, які активно катаються навіть у жарку погоду. Тильна сторона рукавички виконана з легкого і дихаючого нейлону Cool Span, який сприяє циркуляції повітря і виводить вологу на поверхню тканини.

  1 110 грн
 • KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 22-8-M (Grey-Green)
  1 110 грн
  KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 22-8-M (Grey-Green)

  Артикул: 7021-732-09-8 KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 22-8-M (Grey-Green) - легка і функціональна модель рукавичок для велоспорту. Особливо оцінять Liam велосипедисти, які активно катаються навіть у жарку погоду. Тильна сторона рукавички виконана з легкого і дихаючого нейлону Cool Span, який сприяє циркуляції повітря і виводить вологу на поверхню тканини.

  1 110 грн
 • KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Grey-Green)
  1 110 грн
  KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Grey-Green)

  Артикул: 7021-732-09-8,5 KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Grey-Green) - легка і функціональна модель рукавичок для велоспорту. Особливо оцінять Liam велосипедисти, які активно катаються навіть у жарку погоду. Тильна сторона рукавички виконана з легкого і дихаючого нейлону Cool Span, який сприяє циркуляції повітря і виводить вологу на поверхню тканини.

  1 110 грн
 • KinetiXx Luke Top Function Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black-Green)
  1 332 грн
  KinetiXx Luke Top Function Bike Glove Unisex 23-8,5-M...

  Артикул: 7021-730-01-8,5 KinetiXx Luke Top Function Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black-Green) - велосипедні рукавички KinetiXx Luke ідеальні для тривалих велоподорожей, їзди на шосейному велосипеді, а також прекрасно підходять для трекінгу або просто катання по місту. Тильна сторони долоні виконана з дихаючої сітчастої тканини, яка швидко сохне під час літніх занять спортом.

  1 332 грн
 • KinetiXx Luke Top Function Bike Glove Unisex 24-9-L (Black-Green)
  1 332 грн
  KinetiXx Luke Top Function Bike Glove Unisex 24-9-L...

  Артикул: 7021-730-01-9 KinetiXx Luke Top Function Bike Glove Unisex 24-9-L (Black-Green) - велосипедні рукавички KinetiXx Luke ідеальні для тривалих велоподорожей, їзди на шосейному велосипеді, а також прекрасно підходять для трекінгу або просто катання по місту. Тильна сторони долоні виконана з дихаючої сітчастої тканини, яка швидко сохне під час літніх занять спортом.

  1 332 грн
 • KinetiXx Luke Top Function Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black-Green)
  1 332 грн
  KinetiXx Luke Top Function Bike Glove Unisex 26-9,5-L...

  Артикул: 7021-730-01-9,5 KinetiXx Luke Top Function Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black-Green) - велосипедні рукавички KinetiXx Luke ідеальні для тривалих велоподорожей, їзди на шосейному велосипеді, а також прекрасно підходять для трекінгу або просто катання по місту. Тильна сторони долоні виконана з дихаючої сітчастої тканини, яка швидко сохне під час літніх занять спортом.

  1 332 грн
 • KinetiXx Luke Top Function Bike Glove Unisex 22-8-M (Black-Green)
  1 332 грн
  KinetiXx Luke Top Function Bike Glove Unisex 22-8-M...

  Артикул: 7021-730-01-8 KinetiXx Luke Top Function Bike Glove Unisex 22-8-M (Black-Green) - велосипедні рукавички KinetiXx Luke ідеальні для тривалих велоподорожей, їзди на шосейному велосипеді, а також прекрасно підходять для трекінгу або просто катання по місту. Тильна сторони долоні виконана з дихаючої сітчастої тканини, яка швидко сохне під час літніх занять спортом.

  1 332 грн
 • KinetiXx Luke Top Function Bike Glove Unisex 27-10-XL (Black-Green)
  1 332 грн
  KinetiXx Luke Top Function Bike Glove Unisex 27-10-XL...

  Артикул: 7021-730-01-10 KinetiXx Luke Top Function Bike Glove Unisex 27-10-XL (Black-Green) - велосипедні рукавички KinetiXx Luke ідеальні для тривалих велоподорожей, їзди на шосейному велосипеді, а також прекрасно підходять для трекінгу або просто катання по місту. Тильна сторони долоні виконана з дихаючої сітчастої тканини, яка швидко сохне під час літніх занять спортом.

  1 332 грн
 • KinetiXx Laif Active Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black)
  1 332 грн
  KinetiXx Laif Active Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black)

  Артикул: 7021-735-01-8,5 KinetiXx Laif Active Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black) - велосипедні рукавички з короткими пальцями Laif стали однією з найпопулярніших моделей компанії KinetiXx, завдяки особливим захисним функціям. Кісточки пальців захищені м'якими силіконовими протекторами на випадок падіння, які чуйно адаптуються до стилю катання, і, завдяки своїй гнучкості, не...

  1 332 грн
 • KinetiXx Laif Active Bike Glove Unisex 22-8-M (Black)
  1 332 грн
  KinetiXx Laif Active Bike Glove Unisex 22-8-M (Black)

  Артикул: 7021-735-01-8 KinetiXx Laif Active Bike Glove Unisex 22-8-M (Black) - велосипедні рукавички з короткими пальцями Laif стали однією з найпопулярніших моделей компанії KinetiXx, завдяки особливим захисним функціям. Кісточки пальців захищені м'якими силіконовими протекторами на випадок падіння, які чуйно адаптуються до стилю катання, і, завдяки своїй гнучкості, не...

  1 332 грн
 • KinetiXx Laif Active Bike Glove Unisex 27-10-XL (Black)
  1 332 грн
  KinetiXx Laif Active Bike Glove Unisex 27-10-XL (Black)

  Артикул: 7021-735-01-10 KinetiXx Laif Active Bike Glove Unisex 27-10-XL (Black) - велосипедні рукавички з короткими пальцями Laif стали однією з найпопулярніших моделей компанії KinetiXx, завдяки особливим захисним функціям. Кісточки пальців захищені м'якими силіконовими протекторами на випадок падіння, які чуйно адаптуються до стилю катання, і, завдяки своїй гнучкості, не...

  1 332 грн
 • KinetiXx Laif Active Bike Glove Unisex 24-9-L (Black)
  1 332 грн
  KinetiXx Laif Active Bike Glove Unisex 24-9-L (Black)

  Артикул: 7021-735-01-9 KinetiXx Laif Active Bike Glove Unisex 24-9-L (Black) - велосипедні рукавички з короткими пальцями Laif стали однією з найпопулярніших моделей компанії KinetiXx, завдяки особливим захисним функціям. Кісточки пальців захищені м'якими силіконовими протекторами на випадок падіння, які чуйно адаптуються до стилю катання, і, завдяки своїй гнучкості, не...

  1 332 грн
 • KinetiXx Laif Active Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black)
  1 332 грн
  KinetiXx Laif Active Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black)

  Артикул: 7021-735-01-9,5 KinetiXx Laif Active Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black) - велосипедні рукавички з короткими пальцями Laif стали однією з найпопулярніших моделей компанії KinetiXx, завдяки особливим захисним функціям. Кісточки пальців захищені м'якими силіконовими протекторами на випадок падіння, які чуйно адаптуються до стилю катання, і, завдяки своїй гнучкості, не...

  1 332 грн
 • KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove Unisex 24-9-L (Black)
  1 554 грн
  KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove Unisex 24-9-L...

  Артикул: 7021-750-01-9 KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove Unisex 24-9-L (Black) - якісні велорукавички з довгими пальцями від KinetiXx. Ідеально підходять для всіх велосипедистів, які їздять по трасах, гравію і пересіченій місцевості, оскільки вони забезпечують всебічний захист рук. Завдяки довгим пальцях, ці рукавички особливо популярні серед гірських велосипедистів...

  1 554 грн
 • KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black)
  1 554 грн
  KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove Unisex 23-8,5-M...

  Артикул: 7021-750-01-8,5 KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black) - якісні велорукавички з довгими пальцями від KinetiXx. Ідеально підходять для всіх велосипедистів, які їздять по трасах, гравію і пересіченій місцевості, оскільки вони забезпечують всебічний захист рук. Завдяки довгим пальцях, ці рукавички особливо популярні серед гірських...

  1 554 грн
 • KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove Unisex 27-10-XL (Black)
  1 554 грн
  KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove Unisex 27-10-XL...

  Артикул: 7021-750-01-10 KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove Unisex 27-10-XL (Black) - якісні велорукавички з довгими пальцями від KinetiXx. Ідеально підходять для всіх велосипедистів, які їздять по трасах, гравію і пересіченій місцевості, оскільки вони забезпечують всебічний захист рук. Завдяки довгим пальцях, ці рукавички особливо популярні серед гірських...

  1 554 грн
 • KinetiXx Lando Active Bike Glove Unisex 27-10-XL (Black)
  1 554 грн
  KinetiXx Lando Active Bike Glove Unisex 27-10-XL (Black)

  Артикул: 7021-736-01-10 KinetiXx Lando Active Bike Glove Unisex 27-10-XL (Black) - велосипедні рукавички продумані до дрібниць, тому в них є все, що необхідно велотуристу для комфорту під час тривалої подорожі в літню спеку. Завдяки надтонкій і повітропроникній сітчастій тканині на тильній стороні рукавички, Lando відмінно проявляє себе в спеку.

  1 554 грн
 • KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black)
  1 554 грн
  KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove Unisex 26-9,5-L...

  Артикул: 7021-750-01-9,5 KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black) - якісні велорукавички з довгими пальцями від KinetiXx. Ідеально підходять для всіх велосипедистів, які їздять по трасах, гравію і пересіченій місцевості, оскільки вони забезпечують всебічний захист рук. Завдяки довгим пальцях, ці рукавички особливо популярні серед гірських...

  1 554 грн
 • KinetiXx Lando Active Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black)
  1 554 грн
  KinetiXx Lando Active Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black)

  Артикул: 7021-736-01-8,5 KinetiXx Lando Active Bike Glove Unisex 23-8,5-M (Black) - велосипедні рукавички продумані до дрібниць, тому в них є все, що необхідно велотуристу для комфорту під час тривалої подорожі в літню спеку. Завдяки надтонкій і повітропроникній сітчастій тканині на тильній стороні рукавички, Lando відмінно проявляє себе в спеку.

  1 554 грн
 • KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove Unisex 22-8-M (Black)
  1 554 грн
  KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove Unisex 22-8-M...

  Артикул: 7021-750-01-8 KinetiXx Lenox Protect & Grip Bike Glove Unisex 22-8-M (Black) - якісні велорукавички з довгими пальцями від KinetiXx. Ідеально підходять для всіх велосипедистів, які їздять по трасах, гравію і пересіченій місцевості, оскільки вони забезпечують всебічний захист рук. Завдяки довгим пальцях, ці рукавички особливо популярні серед гірських велосипедистів...

  1 554 грн
 • KinetiXx Lando Active Bike Glove Unisex 22-8-M (Black)
  1 554 грн
  KinetiXx Lando Active Bike Glove Unisex 22-8-M (Black)

  Артикул: 7021-736-01-8 KinetiXx Lando Active Bike Glove Unisex 22-8-M (Black) - велосипедні рукавички продумані до дрібниць, тому в них є все, що необхідно велотуристу для комфорту під час тривалої подорожі в літню спеку. Завдяки надтонкій і повітропроникній сітчастій тканині на тильній стороні рукавички, Lando відмінно проявляє себе в спеку.

  1 554 грн
 • KinetiXx Lando Active Bike Glove Unisex 24-9-L (Black)
  1 554 грн
  KinetiXx Lando Active Bike Glove Unisex 24-9-L (Black)

  Артикул: 7021-736-01-9 KinetiXx Lando Active Bike Glove Unisex 24-9-L (Black) - велосипедні рукавички продумані до дрібниць, тому в них є все, що необхідно велотуристу для комфорту під час тривалої подорожі в літню спеку. Завдяки надтонкій і повітропроникній сітчастій тканині на тильній стороні рукавички, Lando відмінно проявляє себе в спеку.

  1 554 грн
 • KinetiXx Lando Active Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black)
  1 554 грн
  KinetiXx Lando Active Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black)

  Артикул: 7021-736-01-9,5 KinetiXx Lando Active Bike Glove Unisex 26-9,5-L (Black) - велосипедні рукавички продумані до дрібниць, тому в них є все, що необхідно велотуристу для комфорту під час тривалої подорожі в літню спеку. Завдяки надтонкій і повітропроникній сітчастій тканині на тильній стороні рукавички, Lando відмінно проявляє себе в спеку.

  1 554 грн