Kriega Quadloc - свобода для моторюкзаків

Kriega Quadloc - свобода для моторюкзаків

Kriega Quadloc - це система лямок з кріпленням, розроблена спеціально для мотоциклетних рюкзаків. Quadloc відразу полюбилася мотоциклістам, так як значно полегшує їзду з рюкзаком на мотоциклі: легше надягати / знімати, байкер не втомлюється і його рухи не скуті. Вперше система лямок Kriega Quadloc застосована в 1999 році, назва Quadloc сформувалося завдяки грі слів Quad (чотири, чотиристоронній) Loc (Lock - замок), а форма це 4-точковий дизайн нагадує букву X. У 2002 році була випущена версія Quadloc Lite для невеликих рюкзаків (об'ємом менше 20 літрів). Обидва варіанти фіксації і перенесення рюкзака ніколи не розроблялися як рішення для активного переміщення. Вони були розроблені для вирішення основних питань перенесення ваги і "звільнення" пахв. Від бічної підтримки у вигляді поясних "крил", які зазвичай застосовуються для розподілу навантаження, було вирішено відмовитися, так як часто вони чіплялися за бензобак. Також довелося переглянути і внести зміни в звичні рюкзачні лямки (з нагрудним ременем або без нього) через імовірність порушити кровообіг в руках байкера. Ще одна проблема, добре відома байкерам, яку потрібно було вирішити, - це «танець живота». При носінні шкіряного одягу / екіпіровки дуже важко надіти звичайні лямки звичного рюкзака, і часто потрібно інша людина, щоб надіти другий ремінь через плече.

Kriega Quadloc

В основі концепції Quadloc лежала ідея «мега» нагрудного ременя, що запобігає тиску ременів під пахвами і перенесення навантаження з плечей на груди. Плюс парашутний вхід, щоб було легше одягати рюкзак (переважно без допомоги мами). Системою розвантаження Quadloc вперше була застосована в рюкзаку Kriega R35, цей рюкзак виробляється до сих пір з нетрадиційним входом на блискавці. Kriega досі виробляє цей рюкзак, невеликі зміни в дизайні були проведені в 2014 році, до цих пір це найкращий рюкзак Kriega для далеких поїздок. В той момент ця модель рюкзака стала знахідкою для байкерів ... відсутність болю в плечі / шиї, супер стабільний на швидкості і легкість в надяганні / зняття (без регулювання ременя кожен раз). Перша партія рюкзака з системою розвантаження Quadloc була позитивно сприйнята практично всіма мотоциклетними видавцями / власниками журналів в Великобританії, що, поряд з позитивними відгуками перших мотоциклістів, зробило компанію Kriega еталонним брендом рюкзаків для мотоциклістів.

Kriega Quadloc


Зараз Kriega виробляє рюкзаки з 3-тя варіантами оригінальних лямок Quadloc. По суті, це рішення меншого розміру, так як розмір упаковки / завантаження зменшується і варіант лямок залежить від обсягу рюкзака і прямо пропорційний навантаженню. Мало хто з клієнтів Kriega їздять на MTB або займаються зимовими видами спорту, і версія підвіски Quadloc Lite дуже добре підходить для будь-якого активного катання - на мотоциклі, велосипеді або на дошці. Але як бренд, Kriega не планує диверсифікувати свою діяльність на інших ринках, так як вони - мотоциклетна компанія, і саме цим вони рухають. Kriega вважає, що продукт, розроблений виключно для ринку, є ключем до сильного бренду.

Ще статті про Kriega

Kriega Quadloc - свобода для моторюкзаків 2021-06-19 19:06:17

Kriega Quadloc - свобода для моторюкзаків

Kriega Quadloc - це система лямок з кріпленням, розроблена спеціально

Читати докладніше
Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
Сумки і рюкзаки Kriega - історія компанії 2020-06-11 18:13:02

Сумки і рюкзаки Kriega - історія компанії

Сумки і рюкзаки Kriega з'явилися на світ у 2000 році. Продакт-менеджер і фанат

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
 • Kriega Hydro-2 (Lime)
  4 033 грн
  Kriega Hydro-2 (Lime)

  Артикул: ADM-761341 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Lime) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  4 033 грн
 • Kriega Hydro-2 (Black)
  4 033 грн
  Kriega Hydro-2 (Black)

  Артикул: ADM-761310 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Black) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  4 033 грн
 • Kriega Hydro-2 (Silver)
  4 033 грн
  Kriega Hydro-2 (Silver)

  Артикул: ADM-761327 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Silver) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  4 033 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Hydro-2 (Orange)
  4 033 грн
  Kriega Hydro-2 (Orange)

  Артикул: ADM-761334 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Orange) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  4 033 грн
 • Kriega R15
  4 773 грн
  Kriega R15

  Артикул: ADM-760047 Kriega R15 - моторюкзак, який пропонує свободу рухів, малу вагу, міцність і витривалість, необхідну для суворого світу позашляхової їзди. Унікальні лямки Quadloc-lite ™ спроектовані так, щоб не сковувати рухи райдера. Завдяки легкій і міцної конструкції, короткій довжині спини і необмежуючій  лямочній системі, R15 - ідеальний компаньйон для їзди по...

  4 773 грн
 • Kriega Hydro-3
  5 143 грн
  Kriega Hydro-3

  Артикул: ADM-760054 Kriega Hydro-3 - рюкзак-гідратор 3-літровим резервуаром Hydrapak. І якщо інші гідратори "приходять і йдуть" то надміцний, довговічний і надійний гідратор Kriega Hydro-3 буде служити довго. Міцна конструкція з матеріалу Cordura®, створений на основі інноваційних лямок Quadloc-lite і всередині вже знаходиться 3-літровий резервуар HydraPak.

  5 143 грн
 • Kriega R20
  5 365 грн
  Kriega R20

  Артикул: ADM-760030 Kriega R20 - моторюкзак, який ідеально підійде для більшості байкерів (мотоциклістів). Kriega R20 «не великий але і не маленький». R20 - майстер універсальності, надміцний і надійний рюкзак. Король зручності, завдяки власній запатентованій системі QUADLOC-Lite ™, це спеціальної форми лямки і замок. Як і всі рюкзаки, R20 зроблений з тих же преміальних...

  5 365 грн
 • Kriega Trail 9L (Orange)
  5 883 грн
  Kriega Trail 9L (Orange)

  Артикул: ADM-761839 Моторюкзак Kriega Trail 9L (Orange) компактна модель для спортсменів і любителів пригод. Рюкзак отримав оновлену систему рюкзачних лямок з кріпленням Quadloc-Lite, що в поєднанні з високотехнологічними матеріалами задовольняє всі вимоги мотоциклістів під час пригод.

  5 883 грн
 • Kriega Trail 9L (Lime)
  5 883 грн
  Kriega Trail 9L (Lime)

  Артикул: ADM-761846 Моторюкзак Kriega Trail 9L (Lime) компактна модель для спортсменів і любителів пригод. Рюкзак отримав оновлену систему рюкзачних лямок з кріпленням Quadloc-Lite, що в поєднанні з високотехнологічними матеріалами задовольняє всі вимоги мотоциклістів під час пригод.

  5 883 грн
 • Kriega Trail 9L (Black)
  5 883 грн
  Kriega Trail 9L (Black)

  Артикул: ADM-761754 Моторюкзак Kriega Trail 9L (Black) компактна модель для спортсменів і любителів пригод. Рюкзак отримав оновлену систему рюкзачних лямок з кріпленням Quadloc-Lite, що в поєднанні з високотехнологічними матеріалами задовольняє всі вимоги мотоциклістів під час пригод.

  5 883 грн
 • Kriega R25 Backpack
  6 253 грн
  Kriega R25 Backpack

  Артикул: ADM-760023 Kriega R25 Backpack - мото рюкзак для щоденних поїздок на роботу і подорожей на вихідних. Kriega R25 - надійний напарник, розрахований на тривалий термін служби. Універсальний і об'ємний рюкзак дає можливість переносити все з комфортом, від ноутбука до речей для щоденного користування. Комфорт при їзді досягається завдяки повнорозмірний лямочній системі...

  6 253 грн
 • Kriega Trail 18L (Orange)
  7 363 грн
  Kriega Trail 18L (Orange)

  Артикул: ADM-761815 Моторюкзак Kriega Trail 18L (Orange) - ідеальний партнер для всепогодних пригод. Рюкзак отримав оновлену систему рюкзачних лямок з кріпленням Quadloc-Lite, що в поєднанні з високотехнологічними матеріалами задовольняє всі вимоги мотоциклістів під час пригод.

  7 363 грн
 • Kriega Trail 18L (Lime)
  7 363 грн
  Kriega Trail 18L (Lime)

  Артикул: ADM-761822 Моторюкзак Kriega Trail 18L (Lime) - ідеальний партнер для всепогодних пригод. Рюкзак отримав оновлену систему рюкзачних лямок з кріпленням Quadloc-Lite, що в поєднанні з високотехнологічними матеріалами задовольняє всі вимоги мотоциклістів під час пригод.

  7 363 грн
 • Kriega Trail 18L (Black)
  7 363 грн
  Kriega Trail 18L (Black)

  Артикул: ADM-761747 Моторюкзак Kriega Trail 18L (Black) - ідеальний партнер для всепогодних пригод. Рюкзак отримав оновлену систему рюкзачних лямок з кріпленням Quadloc-Lite, що в поєднанні з високотехнологічними матеріалами задовольняє всі вимоги мотоциклістів під час пригод.

  7 363 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Max 28 Expandable Backpack
  8 325 грн
  Kriega Max 28 Expandable Backpack

  Артикул: ADM-761808 Kriega Max 28 Expandable Backpack - універсальний моторюкзак-трансформер із змінним обсягом,  від 22 л. до 28 л. Рекомендується не тільки для подорожей, але і на кожен день. Рюкзак виготовлений з преміальних матеріалів: Cordura і Hypalon. Власна запатентована технологія Quadlock-Lite ™ в поєднанні з високотехнологічними матеріалами, що відповідають...

  8 325 грн
 • Kriega R35 (Black)
  8 325 грн
  Kriega R35 (Black)

  Артикул: ADM-760009 Моторюкзак (або рюкзак для мотоцикліста, байкера) Kriega R35 (Black) - ідеальний рюкзак для швидкостей. Ідеальний розподіл ваги і унікальна система фіксації лямок Quadloc дозволяє використовувати рюкзак при повному завантаженні, з комфортом і на великі відстані.

  8 325 грн
 • Kriega R30 Backpack
  8 325 грн
  Kriega R30 Backpack

  Артикул: ADM-760016 Kriega R30 Backpack - водонепроникний захист для серйозних пригод на мотоциклі. Зазначений нагородами Kriega R30 дає байкеру впевненість в тому, що він може безпечно носити з собою ноутбук / камеру і інший комплект для захисту від вологи навіть в сильну погоду.

  8 325 грн