Сумки і рюкзаки Kriega - історія компанії

Сумки і рюкзаки Kriega - історія компанії

Сумки і рюкзаки Kriega з'явилися на світ у 2000 році. Продакт-менеджер і фанат мотоциклів Доминик Лонгман (Dominic Longman ) і Майкл Котто (Michael Cottam) разом міркували про те, що в світі мотоциклів відсутній якісний і добре зроблений рюкзак для мотоциклістів. Тоді вони вирішили об'єднати досвід та заповнити цю прогалину на ринку. Доминик Лонгман (Dominic Longman ) і Майкл Котто (Michael Cottam) до спільної роботи, працювали в Karrimor - Майкл по виробничій частині, а Доминик Лонгман в якості позаштатного дизайнера. Їх метою було розробити і виготовити сумки і рюкзаки для мотоцикла такого ж рівня якості, що і туристичне спорядження топового рівня. Так з'явилася компанія Kriega. Тепер коли мова заходить про сумки для мотоциклів, або про будь-якому іншому способі перевезення пов'язаним з мотоциклом, першим на думку завжди приходить Kriega. Більше десяти років Kriega присвятила себе всьому, що стосується перевезення на мотоциклі, зарекомендувавши себе як одне з найбільш шанованих імен в бізнесі.

Сумки и рюкзаки Kriega

У той час бренд називався KRUG (від створеного Уесом Крейвеном персонажа, який пізніше став Фредді Крюгером). Але коли з'явилася перша партія рюкзаків KRUG, прийшло і лист з порушенням прав на товарний знак від шампанського KRUG (не найкраще початок, для нової компанії, погодьтеся). І всього лише після одного року торгівлі бренд змінив назву на KRIEGA, товарні залишки під брендом KRUG були розпродані на eBay.

Kriega завжди була дуже «компактною» компанією, Dominic Longman  відповідав за дизайн, а Michael Cottam за виробництво. Так було в протягом перших п'яти років, і навіть зараз це відносно невелика команда, успіх Kriega багато в чому можна пояснити цим. З самого початку, свідомим рішенням було створити бренд, який був відомий своїм функціонально-орієнтованим дизайном, без необхідних сезонних змін, диктованих модою. Крім того, це також дозволило розробити продукт, на який не поширювалися цінові обмеження, що пред'являються великими роздрібними мережами. Перший рюкзак Kriega можна було купити майже вдвічі дорожче, ніж найближчий аналог на ринку. Віра в те, що продукти, розроблені з ентузіазмом і з продуманою функціональністю і якістю, будуть дивувати, дозволила Kriega зайняти лідируючі позиції на ринку сумок і багажу для мотоциклів. Майк і Домінік люблять мотоцикли і були визнаними байкерами, як на дорозі, так і поза нею, до створення фірми. Саме це розуміння дозволило їм мати пряме розуміння того, чого хочуть мотоциклісти.

Основне завдання яке б полегшило життя мотоцикліста (і перевезення речей в тому числі) була заснована на ідеї створити універсальний нагрудний ремінь з лямками. Цей спосіб перенесення повинен не сковувати рухи, при цьому надійно фіксувався і переносив навантаження з плечей на груди. Крім того, був потрібний простий спосіб одягання і регулювання (бажано без допомоги мами). Вперше таке рішення було застосовано в рюкзаку Kriega R35, і нехай для початку рішення було громіздким і незграбним, але байкери проголосували гаманцями, за зручність, яке раніше було недосяжно. Коли представили рюкзак Kriega R35, його поява стала відкриттям в сегменті їздових рюкзаків - не було болю в плечах і шиї, рюкзак дуже стабільно сидів на швидкості і не потрібно було постійно регулювати довжину лямок. Першу партію Kriega R35 схвалили практично всі мотоциклісти, що працюють в пресі і журналах у Великобританії, що поряд з позитивними відгуками з перших вуст, підтвердило, що компанія є еталонним брендом для гоночних рюкзаків. Kriega досі виробляє рюкзак цієї моделі, з деякими конструктивними змінами (були проведені в 2014 році), як основна модель для перевезення великих вантажів.

Сумки и рюкзаки Kriega


Перші розроблені рюкзачні лямки були названі Quadloc, завдяки 4-точковому дизайну нагадує букву X. У 2002 році була випущена версія Quadloc Lite для невеликих рюкзаків (об'ємом менше 20 літрів). Обидва варіанти фіксації і перенесення рюкзака ніколи не розроблялися як рішення для активного переміщення. Вони були розроблені для вирішення основних питань перенесення ваги і "звільнення" пахв. Від бічної підтримки у вигляді поясних "крил", які зазвичай застосовуються для розподілу навантаження, було вирішено відмовитися, так як часто вони чіплялися за бензобак. Також довелося переглянути і внести зміни в звичні рюкзачні лямки (з нагрудним ременем або без нього) через імовірність порушити кровообіг в руках байкера. Ще одна проблема, добре відома байкерам, яку потрібно було вирішити, - це «танець живота». При носінні шкіряного одягу / екіпіровки дуже важко надіти звичайні лямки звичного рюкзака, і часто потрібно інша людина, щоб надіти другий ремінь через плече.

Зараз Kriega виробляє рюкзаки з 3-тя варіантами оригінальних лямок Quadloc. Варіант лямок залежить від обсягу рюкзака і прямо пропорційний навантаженню. Мало хто з клієнтів Kriega їздять на MTB або займаються зимовими видами спорту, і версія підвіски Quadloc Lite дуже добре підходить для будь-якого активного катання - на мотоциклі, велосипеді або на дошці. Але як бренд, Kriega не планує диверсифікувати свою діяльність на інших ринках, так як вони - мотоциклетна компанія, і саме цим вони приваблюють. Kriega вважає, що продукт, розроблений виключно для ринку, є ключем до сильного бренду.

Сумки и рюкзаки Kriega

Мотоциклісти - це певна культура, так би мовити особливий тип людей і Kriega знає, що їм потрібно в дорозі. Адже багато співробітників в Kriega - байкери з досвідом, і завдяки цьому в компанії розуміють що потрібно мотоциклістам і які проблеми доводиться вирішувати для сумки, рюкзака або баула. Більшість вимог і побажань - це елементарні речі, наприклад надійна фіксація, або ремені які не б'ють вас по обличчю на швидкості, елементи і фурнітура які легко використовувати в товстих рукавичках, тощо. Kriega отримує багато відгуків від клієнтів на мотоциклетних виставках, там же компанія намагається отримати конкретні ідеї від мотоциклістів з усього світу. Хорошим прикладом цих слів є петлі - Kriega Haul Loop для мотоциклів ендуро, які дозволяють переносити або піднімати свій байк, коли на ньому неможливо їздити. Або спеціальні водонепроникні сумки Kriega Rally Pack, які створювалися для Dakar Rally. Співробітники і партнери постійно тестують сумки і рюкзаки Kriega, що само собою передбачає багато їздити на мотоциклі, але це вже не робота))) - так кажуть в Kriega.

Kriega невелика фірма, навіть сьогодні коли її продукція поставляється в 40 країн світу. Невеликий колектив дозволяє швидше проходити шлях створення нових моделей, швидше вносити правки і коригувати модель або виправляти ситуацію. Маленька команда не дозволяє зосередитися на довгостроковій стратегії, завжди відбуваються зміни. Але, можливо, це найскладніша і найцікавіша частина незалежно від розміру компанії. Починаючи з 2000 року, репутація бренду Kriega постійно зміцнюється, разом з розширенням продуктової лінійки: зараз бренд пропонує великий вибір рюкзаків, кофров і аксесуарів. Незважаючи на карколомний успіх, команда Kriega втратила свою пристрасть до знаходження кращого з можливих рішень по конструкції мотоциклетного багажу; вона дійсно вірить, що хороший дизайн - це важливо!


Ще статті про Kriega

Kriega Quadloc - свобода для моторюкзаків 2021-06-19 19:06:17

Kriega Quadloc - свобода для моторюкзаків

Kriega Quadloc - це система лямок з кріпленням, розроблена спеціально

Читати докладніше
Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
Сумки і рюкзаки Kriega - історія компанії 2020-06-11 18:13:02

Сумки і рюкзаки Kriega - історія компанії

Сумки і рюкзаки Kriega з'явилися на світ у 2000 році. Продакт-менеджер і фанат

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
 • Kriega US Hook Strap Single
  204 грн
  Kriega US Hook Strap Single

  Артикул: ADM-760849 Kriega US Hook Strap Single - запасна стропа з легкосплавними гачком і пряжкою для кофрів US-10 US-20 або US-30 Drypack.

  204 грн
 • Kriega Subframe Loop Set (Grey)
  370 грн
  Kriega Subframe Loop Set (Grey)

  Артикул: ADM-760528 Kriega Subframe Loop Set (Grey) - комплект ременів для фіксації кофрів OS-Adventure Packs або US-Drypacks для більшості типів мотоциклів. Просто оберніть навколо підрамника мотоцикла і назад через пряжку. Стропа довжиною 4 x 500 мм (20 дюймів) з петлею і пряжкою на одному кінці.

  370 грн
 • Kriega Subframe Loop Set (Black)
  370 грн
  Kriega Subframe Loop Set (Black)

  Артикул: ADM-760511 Kriega Subframe Loop Set (Black) - комплект ременів для фіксації кофрів OS-Adventure Packs або US-Drypacks для більшості типів мотоциклів. Просто оберніть навколо підрамника мотоцикла і назад через пряжку. Стропа довжиною 4 x 500 мм (20 дюймів) з петлею і пряжкою на одному кінці.

  370 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Fork Seal Covers
  648 грн
  Kriega Fork Seal Covers

  Артикул: ADM-760474 Kriega Fork Seal Covers -захист для вилки мотоцикла. Захист надзвичайно легко зафіксувати за допомогою липучок, не розбираючи вилку. Традиційні протектори вилки важко чистити від бруду, яка потрапляє під захист. Конструкція захисту від Kriega дозволяє легко чистити його після кожної поїздки по бездоріжжю. Протектор можна встановлювати як без використання...

  648 грн
 • Kriega Shoulder Strap KS40
  648 грн
  Kriega Shoulder Strap KS40

  Артикул: ADM-760580 Kriega Shoulder Strap KS40 - наплічний ремінь для Kriega KS40.

  648 грн
 • Kriega Shoulder Strap US20
  648 грн
  Kriega Shoulder Strap US20

  Артикул: ADM-760603 Kriega Shoulder Strap US20 - наплічний ремінь для Kriega US20.

  648 грн
 • Kriega Shoulder Strap US30
  648 грн
  Kriega Shoulder Strap US30

  Артикул: ADM-760597 Kriega Shoulder Strap US30 -запасний регульований ремінь для кофра US30 Drypack.

  648 грн
 • Kriega Cam Straps
  648 грн
  Kriega Cam Straps

  Артикул: ADM-760306 Kriega Cam Straps - стягуючі (компресійні) ремені. Підходять для фіксації і утяжки рюкзаків, наметів тощо. Пряжки з зажимами і агресивними зубцями унеможливлють прослизання ременів навіть під сильним навантаженням, також передбачені пряжки для фіксації зайвої довжини ременя.

  648 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Buff
  722 грн
  Kriega Buff

  Артикул: ADM-KMBU-B Kriega Buff - фірмовий баф з логотипом Kriega «K Logo». Багатофункціональний - можна носити як шийну хустку, головну хустку, балаклаву або маску.

  722 грн
 • Kriega OS-Cam Straps
  833 грн
  Kriega OS-Cam Straps

  Артикул: ADM-760979 Kriega OS-Cam Straps - комплект строп для кріплення сумок з округленим верхом, наметів, тощо. Кріпиться за петлі OS-Rack Loops або до OS-32 Soft Pannier. Функція «Hook-back» також дозволяє вам закріпити один кінець навколо рами мотоцикла або направляючої. Вага 100 г.

  833 грн
 • Kriega XDiavel US-Drypack Fit Kit
  833 грн
  Kriega XDiavel US-Drypack Fit Kit

  Артикул: ADM-760962 Kriega XDiavel US-Drypack Fit Kit - комплект кріплень US-Drypack для Ducati XDiavel. Комплект складається з високоякісних петель з Hypalon і нейлону, які легко поміщаються під сидіння пасажира, використовуючи існуючі місця кріплення. Після установки вони забезпечують надійні точки кріплення для будь-якого комплекту Kriega US-Drypack або Kriega US-Drypack...

  833 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega US-Drypack Fit Kit (Ducati Panigale 959/1299)
  833 грн
  Kriega US-Drypack Fit Kit (Ducati Panigale 959/1299)

  Артикул: ADM-760955 Kriega US-Drypack Fit Kit (Ducati Panigale 959/1299) - комплект кріплень US-Drypack для Ducati Panigale 959/1299. Комплект складається з високоякісних петель з Hypalon і нейлону, які легко поміщаються під сидіння пасажира, використовуючи існуючі місця кріплення. Після установки вони забезпечують надійні точки кріплення для будь-якого комплекту Kriega...

  833 грн
 • Kriega US-Drypack Fit Kit (Ducati Panigale 899/1199)
  833 грн
  Kriega US-Drypack Fit Kit (Ducati Panigale 899/1199)

  Артикул: ADM-760191 Kriega US-Drypack Fit Kit (Ducati Panigale 899/1199) - комплект кріплень US-Drypack для Ducati Panigale 899/1199. Комплект складається з високоякісних петель з Hypalon і нейлону, які легко поміщаються під сидіння пасажира, використовуючи існуючі місця кріплення. Після установки вони забезпечують надійні точки кріплення для будь-якого комплекту Kriega...

  833 грн
 • Kriega T-Shirt (Black) L
  907 грн
  Kriega T-Shirt (Black) L

  Артикул: ADM-KMTS-L Kriega T-Shirt (Black) L - чорна фірмова футболка з 100% бавовни.

  907 грн
 • Kriega Hook Strap Set US-5 Drypack
  925 грн
  Kriega Hook Strap Set US-5 Drypack

  Артикул: ADM-760542 Kriega Hook Strap Set US-5 Drypack: - комплект строп для US-5 Drypack : 2 х стропи з гачками і пряжками і 4 х петлі для підрамника.

  925 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Shoulder Strap SaddleBags
  925 грн
  Kriega Shoulder Strap SaddleBags

  Артикул: ADM-760832 Kriega Shoulder Strap SaddleBags - наплічний ремінь.

  925 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Kube
  925 грн
  Kriega Kube

  Артикул: ADM-760221 Kriega Kube - м'який органайзер, для захисту вмісту: інструментів, зарядних кабелів або інших дрібниць, виготовлений ​​з кордура (1000D Cordura). Дозволяє зберігати і перевозити потрібні речі в одному місці.

  925 грн
 • Kriega Kube Mini Tablet
  925 грн
  Kriega Kube Mini Tablet

  Артикул: ADM-760245 Kriega Kube Mini Tablet - фірмовий чохол папка для планшета, до 7 дюймів. Має захисний м'який внутрішній шар, пошитий з 1000D Cordura. Конструктивно відрізняється великою блискавкою і наявністю кишені всередині основного відділення, а також ручкою для перенесення.

  925 грн
 • Kriega OS-Shoulder Strap
  925 грн
  Kriega OS-Shoulder Strap

  Артикул: ADM-761020 Kriega OS-Shoulder Strap - підходить для кофрів OS-6, OS-12, OS-18, OS-22 і OS-32. Регульована довжина. Міцна накладка на плече з Hypalon. Пряжки з авіаційного сплаву. Вага: 100 г.

  925 грн
 • Kriega Kube Organizer XL
  1 018 грн
  Kriega Kube Organizer XL

  Артикул: ADM-760238 Kriega Kube Organizer XL - фірмовий органайзер. Має захисний м'який внутрішній шар, пошитий з 1000D Cordura. Конструктивно відрізняється великою блискавкою і наявністю кишені всередині основного відділення, а також ручкою для перенесення.

  1 018 грн
 • Kriega Stash Wallet
  1 018 грн
  Kriega Stash Wallet

  Артикул: ADM-760283 Kriega Stash Wallet -бумажнік-органайзер з Cordura. Підходить для зберігання для ключів, пластикових карт, банкнот, навушників і інших дрібних речей.

  1 018 грн
 • Kriega US-Drypack Hook Strap Set
  1 073 грн
  Kriega US-Drypack Hook Strap Set

  Артикул: ADM-760436 Kriega US-Drypack Hook Strap Set - набір строп для кофрів US-10 і US-20 (до 2012 року випуску) з легкосплавними гачками. Дуже міцний комплект строп і петель для підрамника дозволяє встановлювати модульні багажні системи загальним обсягом до 90 л. Комплект підходить практично для будь-яких мотоциклів, які мають традиційні цільні сидіння або знімні...

  1 073 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Haul Loop - Front
  1 073 грн
  Kriega Haul Loop - Front

  Артикул: ADM-760481 Kriega Haul Loop - Front - передня тягова стропа. Особливості та два способи кріплення стропи. В обох випадках слід використовувати міцні пластикові стяжки: Витягніть кінці стропи металевих пряжок, пропустіть їх навколо вилки безпосередньо під нижньою траверсою. Вставте кінці в пряжки, пропустіть їх так, щоб пряжки блокували ослаблення стропи. Вільні...

  1 073 грн
 • Kriega Harness Pocket
  1 073 грн
  Kriega Harness Pocket

  Артикул: ADM-760214 Kriega Harness Pocket - зручна сумка-кишеня для фіксації на будь-яку стропу-ремінь підходящої ширини. Зручний доступ до необхідних речей. Сумка ідеальна для смартфона, невеликої камери, сонцезахисних окулярів, ключів тощо. Harness Pocket кріпиться стропами і липучкою до лямок рюкзака, ременя наплічної або поясної сумки.

  1 073 грн
 • Kriega Haul Loop - Rear
  1 073 грн
  Kriega Haul Loop - Rear

  Артикул: ADM-760498 Kriega Haul Loop - Rear - задня тягова стропа. На відміну від передньої стропи, задня може бути закріплена різними способами. Головна вимога - зафіксувати кінці стропи на підрамнику. Для цього, можливо, доведеться зробити прорізи в пластикових детялях. Увага! На мотоциклах KTM серії EXC оптимальні точки кріплення стропи розташовані під крилом, відразу на...

  1 073 грн
 • Kriega Pack Liner (S)
  1 164 грн
  Kriega Pack Liner (S)

  Артикул: ADM-760368 Kriega Pack Liner (S) - гермомішок, на 100% водонепроникний з проклеєними швами.

  1 164 грн
 • Kriega Kube Tablet
  1 164 грн
  Kriega Kube Tablet

  Артикул: ADM-760252 Kriega Kube Tablet - фірмовий чохол папка для планшета, до 10 дюймів. Має захисний м'який внутрішній шар, пошитий з 1000D Cordura. Конструктивно відрізняється великою блискавкою і наявністю кишені всередині основного відділення, а також ручкою для перенесення.

  1 164 грн
 • Kriega Kube Notebook
  1 203 грн
  Kriega Kube Notebook

  Артикул: ADM-760276 Kriega Kube Notebook - фірмовий чохол папка для ноутбука, до 13 дюймів. Має захисний м'який внутрішній шар, пошитий з 1000D Cordura. Конструктивно відрізняється великою блискавкою і наявністю кишені всередині основного відділення, а також ручкою для перенесення.

  1 203 грн
 • Kriega Tool-Roll
  1 203 грн
  Kriega Tool-Roll

  Артикул: ADM-760290 Kriega Tool-Roll - міцна сумка для інструментів з 1000D Cordura®. Має 30 еластичних петель для інструментів, а також внутрішню кишеню на блискавці YKK®. Просто додайте інструменти!Важливо! Інструменти не йдуть в комплекті.

  1 203 грн
 • Kriega Hydrapak Shape-Shift Reservoir 2 L
  1 295 грн
  Kriega Hydrapak Shape-Shift Reservoir 2 L

  Артикул: ADM-761426 Kriega Hydrapak Shape-Shift Reservoir 2 L - гідратор або питна система від лідера ринку Hydrapak. Сумісний з усіма рюкзаками Kriega. Гідратор поєднує в собі сучасну конструкцію і максимальну ефективність. Внутрішня закриваєма перетинка Shape-Shift підтримує резервуар в вертикальному положенні, за рахунок чого він зберігає плоску форму і легко поміщається...

  1 295 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Steelcore Security Strap (Black)
  1 326 грн
  Kriega Steelcore Security Strap (Black)

  Артикул: ADM-852555 Kriega Steelcore Security Strap (Black) - ремені, що закриваються на замок ремені з металевим тросом всередині. Ідеально підходять для фіксації м'яких сумок OS-32 до мотоциклу, щоб запобігти крадіжці або доступ до сумок. Kriega OS-32 мають захисний блок на верхній частині кожної упаковки, призначений для цієї мети. Також підходить для кріплення шоломів...

  1 326 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Pack Liner (M)
  1 405 грн
  Kriega Pack Liner (M)

  Артикул: ADM-760351 Kriega Pack Liner (M) - гермомішок, на 100% водонепроникний з проклеєними швами.

  1 405 грн
 • Kriega Hands Free Kit
  1 443 грн
  Kriega Hands Free Kit

  Артикул: ADM-760504 Kriega Hands Free Kit - додаткова (запасна) трубка для гідратора з кріпленням для шолома. Монтується по нижній частині шолома за допомогою липучок Velcro®, які кріпляться під внутрішньої підкладкою. Кінець трубки з питним клапаном вставляється в передній вентиляційний канал на підборідді шолома, щоб райдеру було зручно пити. Швидкознімний коннектор між...

  1 443 грн
 • Kriega Tank US-Drypack Converter
  1 443 грн
  Kriega Tank US-Drypack Converter

  Артикул: ADM-760146 Kriega Tank US-Drypack Converter - універсальне адаптивне кріплення на бак, яке дозволяє кріпити сумки Kriega US-Drypack US-5, US-10 і US-20, а також з Kriega OS-Adventure OS-6 і OS-12.

  1 443 грн
 • Kriega OS-Rack Loops
  1 443 грн
  Kriega OS-Rack Loops

  Артикул: ADM-760948 Kriega OS-Rack Loops - петлі для кофров Kriega OS-Adventure Pack . Надлегка альтернатива задньому багажнику. Авіаційний сплав і конструкція з Hypalon, вирізана лазером. Унікальні низькопрофільні застібки підходять для мотоциклів будь-якого стилю, і навіть для моделей із заднім паливним баком.

  1 443 грн
 • Kriega Kube Laptop
  1 566 грн
  Kriega Kube Laptop

  Артикул: ADM-760269 Kriega Kube Laptop - фірмовий чохол папка для ноутбука, до 17 дюймів. Має захисний м'який внутрішній шар, пошитий з 1000D Cordura. Конструктивно відрізняється великою блискавкою і наявністю кишені всередині основного відділення, а також ручкою для перенесення.

  1 566 грн
 • Kriega OS-Straps
  1 665 грн
  Kriega OS-Straps

  Артикул: ADM-760931 Kriega OS-Straps - комплект строп для кріплення кофрів OS-32 або OS-22 традиційним способом через сидіння. Ультра-міцна конструкція з Hypalon. Пряжки з авіаційного сплаву. Вага: 200 г.

  1 665 грн
 • Kriega Pack Liner (L)
  1 807 грн
  Kriega Pack Liner (L)

  Артикул: ADM-760344 Kriega Pack Liner (L) - гермомешок, на 100% водонепроникний з проклеєними швами.

  1 807 грн
 • Kriega Hydrapak Reservoir 3 L
  1 813 грн
  Kriega Hydrapak Reservoir 3 L

  Артикул: ADM-760313 Kriega Hydrapak Reservoir 3 L - гідратор або питна система від лідера ринку Hydrapak. Сумісний з усіма рюкзаками Kriega (крім Hydro-2 і Trail 18). Цей гідратор «Першої хвилі» (військова специфікація) призначений для роботи в екстремальних умовах. Термополиуретан (ТПУ) товщиною 0,4 мм вдвічі перевищує товщину стандартної споживчої моделі. Повністю...

  1 813 грн
 • Kriega Rotopax Mount Extension
  1 943 грн
  Kriega Rotopax Mount Extension

  Артикул: ADM-131052 Kriega Rotopax Mount Extension - подовжуюче кріплення для каністр Rotopax DLX або Rotopax LOX Pack Mount. Дозволяє кріпити кожну каністру окремо. Вага 330 г.

  1 943 грн
 • Kriega SB Platform - Ducati Scrambler - Solo
  2 035 грн
  Kriega SB Platform - Ducati Scrambler - Solo

  Артикул: ADM-760818 Kriega SB Platform - Ducati Scrambler - Solo - кріплення для сумки Kriega Solo, тільки для мотоцикла Ducati Scrambler 2015-2018 рр. Інноваційний дизайн доповнює загальний дизайн мотоцикла Ducati Scrambler і являє собою стильну альтернативу стандартним металевим багажникам для сідельних сумок.

  2 035 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Rotopax Water 3,8L
  2 313 грн
  Kriega Rotopax Water 3,8L

  Артикул: ADM-760412 Kriega Rotopax Water 3,8L - каністра для води на 3,8 літра (1 галон). Виготовлена ​​методом ротаційного формування (rotationally moulded), що забезпечує чудову міцність і герметичну конструкцію, на відміну від більш масового методу видувного формування (blow-moulded). Експедиційна каністра RotopaX має тверді товсті стінки і додаткову різьблення з надійною...

  2 313 грн
 • Kriega Back Protector (M)
  2 509 грн
  Kriega Back Protector (M)

  Артикул: ADM-761143 Kriega Back Protector (M) - захист для спини для байкера (мотоцикліста). Для установки в рюкзаки Kriega. Об'єднує вражаючі ударопоглинаючі властивості з чудовими експлуатаційними характеристиками. Легкий, еластичний і надійний. Матеріал ідеально підходить для поглинання ударів. Він стискається і розсіює енергію удару, а потім повільно повертається до...

  2 509 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Back Protector (S)
  2 509 грн
  Kriega Back Protector (S)

  Артикул: ADM-761150 Kriega Back Protector (S) - захист для спини для байкера (мотоцикліста). Для установки в рюкзаки Kriega. Об'єднує вражаючі ударопоглинаючі властивості з чудовими експлуатаційними характеристиками. Легкий, еластичний і надійний. Матеріал ідеально підходить для поглинання ударів. Він стискається і розсіює енергію удару, а потім повільно повертається до...

  2 509 грн
 • Kriega Rally Pack
  2 553 грн
  Kriega Rally Pack

  Артикул: ADM-760467 Kriega Rally Pack - інноваційна сумка з болтовим кріпленням на заднє крило ендуро і дуал-спорт мотоциклів. 100% водонепроникна, виготовлена ​​з кордури щільністю 1000D. 2,5 л об'єму достатньо для перевезення замка на диск або невеликого троса, набору інструментів, запасних рукавичок тощо. Інноваційні легкосплавні застібки «урівень» кріпляться до заднього...

  2 553 грн
 • Kriega Rotopax DLX Pack Mount
  2 775 грн
  Kriega Rotopax DLX Pack Mount

  Артикул: ADM-131014 Kriega Rotopax DLX Pack Mount - кріплення для каністр Rotopax. Унікальна конструкція дозволяє міцно фіксувати каністри на багажній платформі. Платформа з міцного і гнучкого термопластика, який практично неможливо зламати. Фіксуеться до OS-PLATFORM чотирма М6 болтами (в комплекті). Вага: 700 г.

  2 775 грн
 • Kriega Rotopax Water 6,6L
  2 775 грн
  Kriega Rotopax Water 6,6L

  Артикул: ADM-761013 Kriega Rotopax Water 6,6L - каністра для води на 6,6 літрів (1,75 галона). Виготовлена ​​методом ротаційного формування (rotationally moulded), що забезпечує чудову міцність і герметичну конструкцію, на відміну від більш масового методу видувного формування (blow-moulded). Експедиційна каністра RotopaX має тверді товсті стінки і додаткову різьблення з...

  2 775 грн
 • Kriega Rotopax Fuel 3,8L
  3 145 грн
  Kriega Rotopax Fuel 3,8L

  Артикул: ADM-760405 Kriega Rotopax Fuel 3,8L - паливна каністра на 3,8 літра (1 галон). Виготовлена ​​методом ротаційного формування (rotationally moulded), що забезпечує чудову міцність і герметичну конструкцію, на відміну від більш масового методу видувного формування (blow-moulded). Експедиційна каністра RotopaX має тверді товсті стінки і додаткову різьблення з надійною...

  3 145 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega US-5 Drypack
  3 145 грн
  Kriega US-5 Drypack

  Артикул: ADM-761501 Kriega US-5 Drypack - мотоциклетний кофр системи Kriega US-Drypack. Універсальна водонепроникна сумка для перевезення речей / спорядження на мотоциклі. В якості основної тканини використовується CORDURA. Завдяки підвищеній міцності і стійкості до стирання універсальна система US-Drypack забезпечує гарантовану всепогодний захист вашого спорядження на...

  3 145 грн
 • Kriega OS-6 Adventure Pack
  3 145 грн
  Kriega OS-6 Adventure Pack

  Артикул: ADM-760900 Kriega OS-6 Adventure Pack - кофр-сумка для мотоцикла. Серія сумок і кріплення Kriega Overlander-System (Kriega OS) - створена спеціально для тривалих і серйозних подорожей на мотоциклі. Kriega OS-6 Adventure Pack спеціально розроблена для катання в найскладніших умовах. Можете використовувати як окремий кофр або як частина системи для суміщення /...

  3 145 грн
 • Kriega R3 Waist Pack
  3 145 грн
  Kriega R3 Waist Pack

  Артикул: ADM-760078 Kriega R3 Waist Pack - поясна сумка, виконана з преміальних тканин Hypalon / Cordura®. Сумка водонепроникна, основне відділення з згортаємим верхом rolltop, дозволяє зручно переносити телефон, фотоапарат, гаманець, документи, компактний замок на передній диск, багатофункціональний інструмент і ключі. Все в межах швидкого і легкого доступу завдяки...

  3 145 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Rotopax Fuel 6,6L
  3 608 грн
  Kriega Rotopax Fuel 6,6L

  Артикул: ADM-761006 Kriega Rotopax Fuel 6,6L - паливна каністра на 6,6 літрів (1,75 галона). Виготовлена ​​методом ротаційного формування (rotationally moulded), що забезпечує чудову міцність і герметичну конструкцію, на відміну від більш масового методу видувного формування (blow-moulded). Експедиційна каністра RotopaX має тверді товсті стінки і додаткову різьблення з...

  3 608 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Rotopax Lox Pack Mount
  3 608 грн
  Kriega Rotopax Lox Pack Mount

  Артикул: ADM-131021 Kriega Rotopax Lox Pack Mount - крепление для канистр Rotopax. Вырезаются из цельного алюминия, затем анодируются в черный цвет и, наконец, гравируются. Они используют стальную резьбу 5/16 дюйма со стальной резьбовой вставкой (Helicoil) в основании. Это не дешевые пластиковые детали, изготовленные литьем под давлением, которые выйдут из строя после...

  3 608 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega SB Platform - Ducati Scrambler - Duo
  3 663 грн
  Kriega SB Platform - Ducati Scrambler - Duo

  Артикул: ADM-760825 Kriega SB Platform - Ducati Scrambler - Duo - кріплення для сумки Kriega Solo, тільки для мотоцикла Ducati Scrambler 2015-2018 рр. Інноваційний дизайн доповнює загальний дизайн мотоцикла Ducati Scrambler і являє собою стильну альтернативу стандартним металевим багажникам для сідельних сумок.

  3 663 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega US-10 Drypack
  3 663 грн
  Kriega US-10 Drypack

  Артикул: ADM-761495 Kriega US-10 Drypack - мотоциклетний кофр системи Kriega US-Drypack. Універсальна водонепроникна сумка для перевезення речей / спорядження на мотоциклі. В якості основної тканини використовується CORDURA. Завдяки підвищеній міцності і стійкості до стирання універсальна система US-Drypack забезпечує гарантовану всепогодний захист вашого спорядження на...

  3 663 грн
 • Kriega OS-Platform Tube 16-20 мм
  3 663 грн
  Kriega OS-Platform Tube 16-20 мм

  Артикул: ADM-761525 Kriega OS-Platform Tube 16-20 мм - платформа основа для кріплення сумок, каністр, кофрів, тощо. Оновлена ​​модель після 2019 р.Платформа виготовлена ​​з міцного і гнучкого термопластика, який практично неможливо зламати. Кріплення в комплекті підходить для всіх 16-20 мм трубчастих багажних рамок виробництва Touratech, Hepco & Becker, Givi, Ktm, Rally...

  3 663 грн
 • Kriega OS-Base
  3 663 грн
  Kriega OS-Base

  Артикул: ADM-761297 Kriega OS-Base - модульна платформа для кріплення сумок Kriega OS. Ця інноваційна модульна система багажників, яка підходить практично для будь-якого трейлового, ендуро або подвійного спортивного мотоцикла без необхідності використання металевих рамок (дуг). Як і вся серія Kriega Overlander-System (Kriega OS) - створена спеціально для тривалих і серйозних...

  3 663 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega OS-12 Adventure Pack
  3 663 грн
  Kriega OS-12 Adventure Pack

  Артикул: ADM-760894 Kriega OS-12 Adventure Pack - кофр-сумка для мотоцикла. Серія сумок і кріплення Kriega Overlander-System (Kriega OS) - створена спеціально для тривалих і серйозних подорожей на мотоциклі. Kriega OS-12 Adventure Pack  спеціально розроблена для катання в найскладніших умовах. Можете використовувати як окремий кофр або як частина системи для суміщення /...

  3 663 грн
 • Kriega Hydro-2 (Silver)
  4 033 грн
  Kriega Hydro-2 (Silver)

  Артикул: ADM-761327 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Silver) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  4 033 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Hydro-2 (Black)
  4 033 грн
  Kriega Hydro-2 (Black)

  Артикул: ADM-761310 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Black) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  4 033 грн
 • Kriega Hydro-2 (Lime)
  4 033 грн
  Kriega Hydro-2 (Lime)

  Артикул: ADM-761341 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Lime) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  4 033 грн
 • Kriega Hydro-2 (Orange)
  4 033 грн
  Kriega Hydro-2 (Orange)

  Артикул: ADM-761334 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Orange) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  4 033 грн
 • Kriega OS-18 Adventure Pack
  4 255 грн
  Kriega OS-18 Adventure Pack

  Артикул: ADM-760887 Kriega OS-18 Adventure Pack - кофр-сумка для мотоцикла. Серія сумок і кріплення Kriega Overlander-System (Kriega OS) - створена спеціально для тривалих і серйозних подорожей на мотоциклі. Kriega OS-18 Adventure Pack спеціально розроблена для катання в найскладніших умовах. Можете використовувати як окремий кофр або як частина системи для суміщення /...

  4 255 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Sling
  4 625 грн
  Kriega Sling

  Артикул: ADM-760092 Kriega Sling - зручна сумка-слінг проста, стильна і водонепроникна, дозволяє носити з собою невеликі предмети. Фотоапарати, планшети та інші предмети першої необхідності, залишаться сухими в будь-яку погоду. Є додатковий фіксуючий ремінь. Просто накиньте шолом, натягніть ремінь і катайтеся!

  4 625 грн
 • Kriega Sling EDC
  4 625 грн
  Kriega Sling EDC

  Артикул: ADM-760863 Kriega Sling EDC - ідеальна сумка для переміщення по місту, на роботу / з роботи, для мотопрогулянок. Kriega Sling EDC (Every Day Carry) - це безпечний і надійний спосіб організувати ваші повсякденні справи. Сумка має 5 кишень різного розміру і міцні блискавки. А завдяки преміальним матерілам Hypalon / Cordura® і YKK®, ви отримаєте універсальну і дуже...

  4 625 грн
 • Kriega R15
  4 773 грн
  Kriega R15

  Артикул: ADM-760047 Kriega R15 - моторюкзак, який пропонує свободу рухів, малу вагу, міцність і витривалість, необхідну для суворого світу позашляхової їзди. Унікальні лямки Quadloc-lite ™ спроектовані так, щоб не сковувати рухи райдера. Завдяки легкій і міцної конструкції, короткій довжині спини і необмежуючій  лямочній системі, R15 - ідеальний компаньйон для їзди по...

  4 773 грн
 • Kriega OS-Platform (BMW GS Adventure)
  4 995 грн
  Kriega OS-Platform (BMW GS Adventure)

  Артикул: ADM-761549 Kriega OS-Platform (BMW GS Adventure) - платформа основа для кріплення сумок, каністр, кофров, іншого для мотоцикла BMW GS Adventure. Відрізняються складною формою і нерівним профілем з боку глушника вихлопної системи. Спеціальні версія Kriega OS-Platform має в комплекті сталевий перехідник, який дозволяє надійно закріпити платформу, а на неї - будь-яку...

  4 995 грн
 • Kriega Pannier Travel Bag KS40
  4 995 грн
  Kriega Pannier Travel Bag KS40

  Артикул: ADM-760207 Kriega Pannier Travel Bag KS40 - універсальна дорожня сумка. Розрахована на те, щоб поміститися в алюмінієві кофри більшості марок мотоциклів. Завдяки розширювальним бокам ємність для зберігання може бути збільшена в два етапи з 30 до 40 літрів, що ідеально для кофров на 31, 38 і 45 літрів. Завдяки зносостійкому посиленню з Hypalon ™ ця сумка забезпечує...

  4 995 грн
 • Kriega R8 Waist Pack
  5 143 грн
  Kriega R8 Waist Pack

  Артикул: ADM-760061 Kriega R8 Waist Pack - подвійна поясна сумка, пошита з преміальних тканин Hypalon + Cordura. Сумка водонепроникна, основне відділення з спеціальним згортаємим верхом, і може використовуватися для різних аксесуарів: телефон, фотоапарат, гаманець, документи, замка на передній диск, багатофункціонального інструменту і ключів. Все в межах швидкого і легкого...

  5 143 грн
 • Kriega Hydro-3
  5 143 грн
  Kriega Hydro-3

  Артикул: ADM-760054 Kriega Hydro-3 - рюкзак-гідратор 3-літровим резервуаром Hydrapak. І якщо інші гідратори "приходять і йдуть" то надміцний, довговічний і надійний гідратор Kriega Hydro-3 буде служити довго. Міцна конструкція з матеріалу Cordura®, створений на основі інноваційних лямок Quadloc-lite і всередині вже знаходиться 3-літровий резервуар HydraPak.

  5 143 грн
 • Kriega US-20 Drypack
  5 365 грн
  Kriega US-20 Drypack

  Артикул: ADM-761488 Kriega US-20 Drypack - мотоциклетний кофр системи Kriega US-Drypack. Універсальна водонепроникна сумка для перевезення речей / спорядження на мотоциклі. В якості основної тканини використовується CORDURA. Завдяки підвищеній міцності і стійкості до стирання універсальна система US-Drypack забезпечує гарантований всепогодний захист вашого спорядження на...

  5 365 грн
 • Kriega R20
  5 365 грн
  Kriega R20

  Артикул: ADM-760030 Kriega R20 - моторюкзак, який ідеально підійде для більшості байкерів (мотоциклістів). Kriega R20 «не великий але і не маленький». R20 - майстер універсальності, надміцний і надійний рюкзак. Король зручності, завдяки власній запатентованій системі QUADLOC-Lite ™, це спеціальної форми лямки і замок. Як і всі рюкзаки, R20 зроблений з тих же преміальних...

  5 365 грн
 • Kriega Urban Messenger Bag
  6 105 грн
  Kriega Urban Messenger Bag

  Артикул: ADM-760085 Kriega Urban Messenger Bag - заплічна мотоциклетна сумка, з відділенням для ноутбука до 17 дюймів. Гарантований  водонепроникний захист цінної електроніки: з одним великим основним відділенням. Є також багато кишень і відділень для предметів першої необхідності, які повинні залишатися сухими, що є ідеальним рішенням для «всепогодного» використання.

  6 105 грн
 • Kriega Urban EDC
  6 105 грн
  Kriega Urban EDC

  Артикул: ADM-760856 Kriega Urban EDC - наплічна сумка для байкера (мотоцикліста). Розроблена для щоденного використання, ця наплічна сумка зручна і для райдера, і для звичайного пішохода. Як би ви не подорожували: мотоцикл, поїзд або літак, ця надміцна універсальна сумка, яка підійде всім. Усередині сумки з Hypalon і Cordura® досить м'яких відділень для зберігання та...

  6 105 грн
 • Kriega US-30 Drypack
  6 253 грн
  Kriega US-30 Drypack

  Артикул: ADM-761471 Kriega US-30 Drypack - мотоциклетний кофр системи Kriega US-Drypack. Універсальна водонепроникна сумка для перевезення речей / спорядження на мотоциклі. В якості основної тканини використовується CORDURA. Завдяки підвищеній міцності і стійкості до стирання універсальна система US-Drypack забезпечує гарантований всепогодний захист вашого спорядження на...

  6 253 грн
 • Kriega R25 Backpack
  6 253 грн
  Kriega R25 Backpack

  Артикул: ADM-760023 Kriega R25 Backpack - мото рюкзак для щоденних поїздок на роботу і подорожей на вихідних. Kriega R25 - надійний напарник, розрахований на тривалий термін служби. Універсальний і об'ємний рюкзак дає можливість переносити все з комфортом, від ноутбука до речей для щоденного користування. Комфорт при їзді досягається завдяки повнорозмірний лямочній системі...

  6 253 грн
 • Kriega Saddlebag Solo-14
  7 770 грн
  Kriega Saddlebag Solo-14

  Артикул: ADM-760771 Kriega Saddlebag Solo-14 - одиночна сумка-кофр для мотоцикла, на 14 літрів. Ці сумка для мотоцикла ма’ універсальне кріплення, і краще за все підійде для мотоциклів в ретро-стилі, так як її вид, це поєднання класичного дизайну і сучасних технологій. Доступна також у версії DUO (пара сумок на 14 літрів).

  7 770 грн
 • Kriega Saddlebag Solo-18
  8 325 грн
  Kriega Saddlebag Solo-18

  Артикул: ADM-760788 Kriega Saddlebag Solo-18 - одиночна сумка-кофр для мотоцикла, на 18 літрів. Ці сумка для мотоцикла ма’ універсальне кріплення, і краще за все підійде для мотоциклів в ретро-стилі, так як її вид, це поєднання класичного дизайну і сучасних технологій. Доступна також у версії DUO (пара сумок на 18 літрів).

  8 325 грн
 • Kriega R30 Backpack
  8 325 грн
  Kriega R30 Backpack

  Артикул: ADM-760016 Kriega R30 Backpack - водонепроникний захист для серйозних пригод на мотоциклі. Зазначений нагородами Kriega R30 дає байкеру впевненість в тому, що він може безпечно носити з собою ноутбук / камеру і інший комплект для захисту від вологи навіть в сильну погоду.

  8 325 грн
 • Kriega R35 (Black)
  8 325 грн
  Kriega R35 (Black)

  Артикул: ADM-760009 Моторюкзак (або рюкзак для мотоцикліста, байкера) Kriega R35 (Black) - ідеальний рюкзак для швидкостей. Ідеальний розподіл ваги і унікальна система фіксації лямок Quadloc дозволяє використовувати рюкзак при повному завантаженні, з комфортом і на великі відстані.

  8 325 грн
 • Kriega OS-22 Soft Pannier
  9 435 грн
  Kriega OS-22 Soft Pannier

  Артикул: ADM-761518 Kriega OS-22 Soft Pannier - кофр-сумка для мотоцикла. Серія сумок і кріплення Kriega Overlander-System (Kriega OS) - створена спеціально для тривалих і серйозних подорожей на мотоциклі. Ця модель володіє багатьма характеристиками традиційного жорсткого кейса ADV, але має додаткові переваги по міцності і безпеці для їзди в складних умовах.

  9 435 грн
 • Kriega OS-32 Soft Pannier
  10 323 грн
  Kriega OS-32 Soft Pannier

  Артикул: ADM-760870 Kriega OS-32 Soft Pannier - кофр-сумка для мотоцикла. Серія сумок і кріплення Kriega Overlander-System (Kriega OS) - створена спеціально для тривалих і серйозних подорожей на мотоциклі. Ця модель володіє багатьма характеристиками традиційного жорсткого кейса ADV, але має додаткові переваги по міцності і безпеці для їзди в складних умовах.

  10 323 грн
 • Kriega Saddlebags DUO-28
  12 395 грн
  Kriega Saddlebags DUO-28

  Артикул: ADM-760795 Kriega Saddlebags DUO-28 - бічні мото кофри на мотоцикл, сумарним об'ємом 36 л. Ці сумки для мотоцикла мають універсальне кріплення, і найкраще підійдуть для мотоциклів в ретро-стилі, так як їх вид, це поєднання класичного дизайну і сучасних технологій. Доступні в версіях SOLO або DUO.

  12 395 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Saddlebags DUO-36
  13 283 грн
  Kriega Saddlebags DUO-36

  Артикул: ADM-760801 Kriega Saddlebags DUO-36 - бічні мото кофри на мотоцикл, сумарним об'ємом 36 л. Ці сумки для мотоцикла мають універсальне кріплення, і найкраще підійдуть для мотоциклів в ретро-стилі, так як їх вид, це поєднання класичного дизайну і сучасних технологій. Доступні в версіях SOLO або DUO.

  13 283 грн