Сумки і рюкзаки Kriega - історія компанії

Сумки і рюкзаки Kriega - історія компанії

Сумки і рюкзаки Kriega з'явилися на світ у 2000 році. Продакт-менеджер і фанат мотоциклів Доминик Лонгман (Dominic Longman ) і Майкл Котто (Michael Cottam) разом міркували про те, що в світі мотоциклів відсутній якісний і добре зроблений рюкзак для мотоциклістів. Тоді вони вирішили об'єднати досвід та заповнити цю прогалину на ринку. Доминик Лонгман (Dominic Longman ) і Майкл Котто (Michael Cottam) до спільної роботи, працювали в Karrimor - Майкл по виробничій частині, а Доминик Лонгман в якості позаштатного дизайнера. Їх метою було розробити і виготовити сумки і рюкзаки для мотоцикла такого ж рівня якості, що і туристичне спорядження топового рівня. Так з'явилася компанія Kriega. Тепер коли мова заходить про сумки для мотоциклів, або про будь-якому іншому способі перевезення пов'язаним з мотоциклом, першим на думку завжди приходить Kriega. Більше десяти років Kriega присвятила себе всьому, що стосується перевезення на мотоциклі, зарекомендувавши себе як одне з найбільш шанованих імен в бізнесі.

Сумки и рюкзаки Kriega

У той час бренд називався KRUG (від створеного Уесом Крейвеном персонажа, який пізніше став Фредді Крюгером). Але коли з'явилася перша партія рюкзаків KRUG, прийшло і лист з порушенням прав на товарний знак від шампанського KRUG (не найкраще початок, для нової компанії, погодьтеся). І всього лише після одного року торгівлі бренд змінив назву на KRIEGA, товарні залишки під брендом KRUG були розпродані на eBay.

Kriega завжди була дуже «компактною» компанією, Dominic Longman  відповідав за дизайн, а Michael Cottam за виробництво. Так було в протягом перших п'яти років, і навіть зараз це відносно невелика команда, успіх Kriega багато в чому можна пояснити цим. З самого початку, свідомим рішенням було створити бренд, який був відомий своїм функціонально-орієнтованим дизайном, без необхідних сезонних змін, диктованих модою. Крім того, це також дозволило розробити продукт, на який не поширювалися цінові обмеження, що пред'являються великими роздрібними мережами. Перший рюкзак Kriega можна було купити майже вдвічі дорожче, ніж найближчий аналог на ринку. Віра в те, що продукти, розроблені з ентузіазмом і з продуманою функціональністю і якістю, будуть дивувати, дозволила Kriega зайняти лідируючі позиції на ринку сумок і багажу для мотоциклів. Майк і Домінік люблять мотоцикли і були визнаними байкерами, як на дорозі, так і поза нею, до створення фірми. Саме це розуміння дозволило їм мати пряме розуміння того, чого хочуть мотоциклісти.

Основне завдання яке б полегшило життя мотоцикліста (і перевезення речей в тому числі) була заснована на ідеї створити універсальний нагрудний ремінь з лямками. Цей спосіб перенесення повинен не сковувати рухи, при цьому надійно фіксувався і переносив навантаження з плечей на груди. Крім того, був потрібний простий спосіб одягання і регулювання (бажано без допомоги мами). Вперше таке рішення було застосовано в рюкзаку Kriega R35, і нехай для початку рішення було громіздким і незграбним, але байкери проголосували гаманцями, за зручність, яке раніше було недосяжно. Коли представили рюкзак Kriega R35, його поява стала відкриттям в сегменті їздових рюкзаків - не було болю в плечах і шиї, рюкзак дуже стабільно сидів на швидкості і не потрібно було постійно регулювати довжину лямок. Першу партію Kriega R35 схвалили практично всі мотоциклісти, що працюють в пресі і журналах у Великобританії, що поряд з позитивними відгуками з перших вуст, підтвердило, що компанія є еталонним брендом для гоночних рюкзаків. Kriega досі виробляє рюкзак цієї моделі, з деякими конструктивними змінами (були проведені в 2014 році), як основна модель для перевезення великих вантажів.

Сумки и рюкзаки Kriega


Перші розроблені рюкзачні лямки були названі Quadloc, завдяки 4-точковому дизайну нагадує букву X. У 2002 році була випущена версія Quadloc Lite для невеликих рюкзаків (об'ємом менше 20 літрів). Обидва варіанти фіксації і перенесення рюкзака ніколи не розроблялися як рішення для активного переміщення. Вони були розроблені для вирішення основних питань перенесення ваги і "звільнення" пахв. Від бічної підтримки у вигляді поясних "крил", які зазвичай застосовуються для розподілу навантаження, було вирішено відмовитися, так як часто вони чіплялися за бензобак. Також довелося переглянути і внести зміни в звичні рюкзачні лямки (з нагрудним ременем або без нього) через імовірність порушити кровообіг в руках байкера. Ще одна проблема, добре відома байкерам, яку потрібно було вирішити, - це «танець живота». При носінні шкіряного одягу / екіпіровки дуже важко надіти звичайні лямки звичного рюкзака, і часто потрібно інша людина, щоб надіти другий ремінь через плече.

Зараз Kriega виробляє рюкзаки з 3-тя варіантами оригінальних лямок Quadloc. Варіант лямок залежить від обсягу рюкзака і прямо пропорційний навантаженню. Мало хто з клієнтів Kriega їздять на MTB або займаються зимовими видами спорту, і версія підвіски Quadloc Lite дуже добре підходить для будь-якого активного катання - на мотоциклі, велосипеді або на дошці. Але як бренд, Kriega не планує диверсифікувати свою діяльність на інших ринках, так як вони - мотоциклетна компанія, і саме цим вони приваблюють. Kriega вважає, що продукт, розроблений виключно для ринку, є ключем до сильного бренду.

Сумки и рюкзаки Kriega

Мотоциклісти - це певна культура, так би мовити особливий тип людей і Kriega знає, що їм потрібно в дорозі. Адже багато співробітників в Kriega - байкери з досвідом, і завдяки цьому в компанії розуміють що потрібно мотоциклістам і які проблеми доводиться вирішувати для сумки, рюкзака або баула. Більшість вимог і побажань - це елементарні речі, наприклад надійна фіксація, або ремені які не б'ють вас по обличчю на швидкості, елементи і фурнітура які легко використовувати в товстих рукавичках, тощо. Kriega отримує багато відгуків від клієнтів на мотоциклетних виставках, там же компанія намагається отримати конкретні ідеї від мотоциклістів з усього світу. Хорошим прикладом цих слів є петлі - Kriega Haul Loop для мотоциклів ендуро, які дозволяють переносити або піднімати свій байк, коли на ньому неможливо їздити. Або спеціальні водонепроникні сумки Kriega Rally Pack, які створювалися для Dakar Rally. Співробітники і партнери постійно тестують сумки і рюкзаки Kriega, що само собою передбачає багато їздити на мотоциклі, але це вже не робота))) - так кажуть в Kriega.

Kriega невелика фірма, навіть сьогодні коли її продукція поставляється в 40 країн світу. Невеликий колектив дозволяє швидше проходити шлях створення нових моделей, швидше вносити правки і коригувати модель або виправляти ситуацію. Маленька команда не дозволяє зосередитися на довгостроковій стратегії, завжди відбуваються зміни. Але, можливо, це найскладніша і найцікавіша частина незалежно від розміру компанії. Починаючи з 2000 року, репутація бренду Kriega постійно зміцнюється, разом з розширенням продуктової лінійки: зараз бренд пропонує великий вибір рюкзаків, кофров і аксесуарів. Незважаючи на карколомний успіх, команда Kriega втратила свою пристрасть до знаходження кращого з можливих рішень по конструкції мотоциклетного багажу; вона дійсно вірить, що хороший дизайн - це важливо!


 • Kriega Subframe Loop Set (Grey)
  460 грн
  Kriega Subframe Loop Set (Grey)
  (34314)

  Артикул: ADM-760528 Kriega Subframe Loop Set (Grey) - комплект ременів для фіксації кофрів OS-Adventure Packs або US-Drypacks для більшості типів мотоциклів. Просто оберніть навколо підрамника мотоцикла і назад через пряжку. Стропа довжиною 4 x 500 мм (20 дюймів) з петлею і пряжкою на одному кінці.

  460 грн
 • Kriega Subframe Loop Set (Black)
  575 грн
  Kriega Subframe Loop Set (Black)
  (34313)

  Артикул: ADM-760511 Kriega Subframe Loop Set (Black) - комплект ременів для фіксації кофрів OS-Adventure Packs або US-Drypacks для більшості типів мотоциклів. Просто оберніть навколо підрамника мотоцикла і назад через пряжку. Стропа довжиною 4 x 500 мм (20 дюймів) з петлею і пряжкою на одному кінці.

  575 грн
 • Kriega Shoulder Strap US20
  805 грн
  Kriega Shoulder Strap US20
  (34347)

  Артикул: ADM-760603 Kriega Shoulder Strap US20 - наплічний ремінь для Kriega US20.

  805 грн
 • Kriega Fork Seal Covers
  805 грн
  Kriega Fork Seal Covers
  (34344)

  Артикул: ADM-760474 Kriega Fork Seal Covers -захист для вилки мотоцикла. Захист надзвичайно легко зафіксувати за допомогою липучок, не розбираючи вилку. Традиційні протектори вилки важко чистити від бруду, яка потрапляє під захист. Конструкція захисту від Kriega дозволяє легко чистити його після кожної поїздки по бездоріжжю. Протектор можна встановлювати як без використання...

  805 грн
 • Kriega Cam Straps
  874 грн
  Kriega Cam Straps
  (34230)

  Артикул: ADM-760306 Kriega Cam Straps - стягуючі (компресійні) ремені. Підходять для фіксації і утяжки рюкзаків, наметів тощо. Пряжки з зажимами і агресивними зубцями унеможливлють прослизання ременів навіть під сильним навантаженням, також передбачені пряжки для фіксації зайвої довжини ременя.

  874 грн
 • Kriega Pack Liner (S)
  932 грн 1 447 грн
  Kriega Pack Liner (S)
  (34292)

  Артикул: ADM-760368 Kriega Pack Liner (S) - гермомішок, на 100% водонепроникний з проклеєними швами.

  932 грн 1 447 грн
  Зменшена ціна!
 • Kriega Shoulder Strap KS40
  943 грн
  Kriega Shoulder Strap KS40
  (34348)

  Артикул: ADM-760580 Kriega Shoulder Strap KS40 - наплічний ремінь для Kriega KS40.

  943 грн
 • Kriega Shoulder Strap US30
  943 грн
  Kriega Shoulder Strap US30
  (34346)

  Артикул: ADM-760597 Kriega Shoulder Strap US30 -запасний регульований ремінь для кофра US30 Drypack.

  943 грн
 • Kriega XDiavel US-Drypack Fit Kit
  1 035 грн
  Kriega XDiavel US-Drypack Fit Kit
  (34233)

  Артикул: ADM-760962 Kriega XDiavel US-Drypack Fit Kit - комплект кріплень US-Drypack для Ducati XDiavel. Комплект складається з високоякісних петель з Hypalon і нейлону, які легко поміщаються під сидіння пасажира, використовуючи існуючі місця кріплення. Після установки вони забезпечують надійні точки кріплення для будь-якого комплекту Kriega US-Drypack або Kriega US-Drypack...

  1 035 грн
 • Kriega US-Drypack Fit Kit (Ducati Panigale 899/1199)
  1 035 грн
  Kriega US-Drypack Fit Kit (Ducati Panigale 899/1199)
  (34232)

  Артикул: ADM-760191 Kriega US-Drypack Fit Kit (Ducati Panigale 899/1199) - комплект кріплень US-Drypack для Ducati Panigale 899/1199. Комплект складається з високоякісних петель з Hypalon і нейлону, які легко поміщаються під сидіння пасажира, використовуючи існуючі місця кріплення. Після установки вони забезпечують надійні точки кріплення для будь-якого комплекту Kriega...

  1 035 грн
 • Kriega US-Drypack Fit Kit (Ducati Panigale 959/1299)
  1 035 грн
  Kriega US-Drypack Fit Kit (Ducati Panigale 959/1299)
  (34231)

  Артикул: ADM-760955 Kriega US-Drypack Fit Kit (Ducati Panigale 959/1299) - комплект кріплень US-Drypack для Ducati Panigale 959/1299. Комплект складається з високоякісних петель з Hypalon і нейлону, які легко поміщаються під сидіння пасажира, використовуючи існуючі місця кріплення. Після установки вони забезпечують надійні точки кріплення для будь-якого комплекту Kriega...

  1 035 грн
 • Kriega OS-Cam Straps
  1 150 грн
  Kriega OS-Cam Straps
  (34315)

  Артикул: ADM-760979 Kriega OS-Cam Straps - комплект строп для кріплення сумок з округленим верхом, наметів, тощо. Кріпиться за петлі OS-Rack Loops або до OS-32 Soft Pannier. Функція «Hook-back» також дозволяє вам закріпити один кінець навколо рами мотоцикла або направляючої. Вага 100 г.

  1 150 грн
 • Kriega Hook Strap Set US-5 Drypack
  1 150 грн
  Kriega Hook Strap Set US-5 Drypack
  (34353)

  Артикул: ADM-760542 Kriega Hook Strap Set US-5 Drypack: - комплект строп для US-5 Drypack : 2 х стропи з гачками і пряжками і 4 х петлі для підрамника.

  1 150 грн
 • Kriega Kube
  1 334 грн
  Kriega Kube
  (34289)

  Артикул: ADM-760221 Kriega Kube - м'який органайзер, для захисту вмісту: інструментів, зарядних кабелів або інших дрібниць, виготовлений ​​з кордура (1000D Cordura). Дозволяє зберігати і перевозити потрібні речі в одному місці.

  1 334 грн
 • Kriega Haul Loop - Front
  1 334 грн
  Kriega Haul Loop - Front
  (36613)

  Артикул: ADM-760481 Kriega Haul Loop - Front - передня тягова стропа. Особливості та два способи кріплення стропи. В обох випадках слід використовувати міцні пластикові стяжки: Витягніть кінці стропи металевих пряжок, пропустіть їх навколо вилки безпосередньо під нижньою траверсою. Вставте кінці в пряжки, пропустіть їх так, щоб пряжки блокували ослаблення стропи. Вільні...

  1 334 грн
 • Kriega Haul Loop - Rear
  1 334 грн
  Kriega Haul Loop - Rear
  (34345)

  Артикул: ADM-760498 Kriega Haul Loop - Rear - задня тягова стропа. На відміну від передньої стропи, задня може бути закріплена різними способами. Головна вимога - зафіксувати кінці стропи на підрамнику. Для цього, можливо, доведеться зробити прорізи в пластикових детялях. Увага! На мотоциклах KTM серії EXC оптимальні точки кріплення стропи розташовані під крилом, відразу на...

  1 334 грн
 • Kriega Stash Wallet
  1 495 грн
  Kriega Stash Wallet
  (34261)

  Артикул: ADM-760283 Kriega Stash Wallet -бумажнік-органайзер з Cordura. Підходить для зберігання для ключів, пластикових карт, банкнот, навушників і інших дрібних речей.

  1 495 грн
 • Kriega Kube Organizer XL
  1 495 грн
  Kriega Kube Organizer XL
  (34290)

  Артикул: ADM-760238 Kriega Kube Organizer XL - фірмовий органайзер. Має захисний м'який внутрішній шар, пошитий з 1000D Cordura. Конструктивно відрізняється великою блискавкою і наявністю кишені всередині основного відділення, а також ручкою для перенесення.

  1 495 грн
 • Kriega Harness Pocket
  1 725 грн
  Kriega Harness Pocket
  (34199)

  Артикул: ADM-760214 Kriega Harness Pocket - зручна сумка-кишеня для фіксації на будь-яку стропу-ремінь підходящої ширини. Зручний доступ до необхідних речей. Сумка ідеальна для смартфона, невеликої камери, сонцезахисних окулярів, ключів тощо. Harness Pocket кріпиться стропами і липучкою до лямок рюкзака, ременя наплічної або поясної сумки.

  1 725 грн
 • Kriega Tool-Roll
  1 794 грн
  Kriega Tool-Roll
  (34262)

  Артикул: ADM-760290 Kriega Tool-Roll - міцна сумка для інструментів з 1000D Cordura®. Має 30 еластичних петель для інструментів, а також внутрішню кишеню на блискавці YKK®. Просто додайте інструменти!Важливо! Інструменти не йдуть в комплекті.

  1 794 грн
 • Kriega Hands Free Kit
  2 070 грн
  Kriega Hands Free Kit
  (36618)

  Артикул: ADM-760504 Kriega Hands Free Kit - додаткова (запасна) трубка для гідратора з кріпленням для шолома. Монтується по нижній частині шолома за допомогою липучок Velcro®, які кріпляться під внутрішньої підкладкою. Кінець трубки з питним клапаном вставляється в передній вентиляційний канал на підборідді шолома, щоб райдеру було зручно пити. Швидкознімний коннектор між...

  2 070 грн
 • Kriega Tank US-Drypack Converter
  2 070 грн
  Kriega Tank US-Drypack Converter
  (34229)

  Артикул: ADM-760146 Kriega Tank US-Drypack Converter - універсальне адаптивне кріплення на бак, яке дозволяє кріпити сумки Kriega US-Drypack US-5, US-10 і US-20, а також з Kriega OS-Adventure OS-6 і OS-12.

  2 070 грн
 • Kriega OS-Rack Loops
  2 070 грн
  Kriega OS-Rack Loops
  (34312)

  Артикул: ADM-760948 Kriega OS-Rack Loops - петлі для кофров Kriega OS-Adventure Pack . Надлегка альтернатива задньому багажнику. Авіаційний сплав і конструкція з Hypalon, вирізана лазером. Унікальні низькопрофільні застібки підходять для мотоциклів будь-якого стилю, і навіть для моделей із заднім паливним баком.

  2 070 грн
 • Kriega Back Protector (S)
  2 164 грн 3 120 грн
  Kriega Back Protector (S)
  (34288)

  Артикул: ADM-761150 Kriega Back Protector (S) - захист для спини для байкера (мотоцикліста). Для установки в рюкзаки Kriega. Об'єднує вражаючі ударопоглинаючі властивості з чудовими експлуатаційними характеристиками. Легкий, еластичний і надійний. Матеріал ідеально підходить для поглинання ударів. Він стискається і розсіює енергію удару, а потім повільно повертається до...

  2 164 грн 3 120 грн
  Зменшена ціна!
 • Kriega OS-Straps
  2 254 грн
  Kriega OS-Straps
  (34317)

  Артикул: ADM-760931 Kriega OS-Straps - комплект строп для кріплення кофрів OS-32 або OS-22 традиційним способом через сидіння. Ультра-міцна конструкція з Hypalon. Пряжки з авіаційного сплаву. Вага: 200 г.

  2 254 грн
 • Kriega Rotopax Mount Extension
  2 415 грн
  Kriega Rotopax Mount Extension
  (34318)

  Артикул: ADM-131052 Kriega Rotopax Mount Extension - подовжуюче кріплення для каністр Rotopax DLX або Rotopax LOX Pack Mount. Дозволяє кріпити кожну каністру окремо. Вага 330 г.

  2 415 грн
 • Kriega Hydrapak Reservoir 3 L
  2 714 грн
  Kriega Hydrapak Reservoir 3 L
  (34190)

  Артикул: ADM-760313 Kriega Hydrapak Reservoir 3 L - гідратор або питна система від лідера ринку Hydrapak. Сумісний з усіма рюкзаками Kriega (крім Hydro-2 і Trail 18). Цей гідратор «Першої хвилі» (військова специфікація) призначений для роботи в екстремальних умовах. Термополиуретан (ТПУ) товщиною 0,4 мм вдвічі перевищує товщину стандартної споживчої моделі. Повністю...

  2 714 грн
 • Kriega Rotopax DLX Pack Mount
  3 450 грн
  Kriega Rotopax DLX Pack Mount
  (36601)

  Артикул: ADM-131014 Kriega Rotopax DLX Pack Mount - кріплення для каністр Rotopax. Унікальна конструкція дозволяє міцно фіксувати каністри на багажній платформі. Платформа з міцного і гнучкого термопластика, який практично неможливо зламати. Фіксуеться до OS-PLATFORM чотирма М6 болтами (в комплекті). Вага: 700 г.

  3 450 грн
 • Kriega Rally Pack
  3 634 грн
  Kriega Rally Pack
  (34342)

  Артикул: ADM-760467 Kriega Rally Pack - інноваційна сумка з болтовим кріпленням на заднє крило ендуро і дуал-спорт мотоциклів. 100% водонепроникна, виготовлена ​​з кордури щільністю 1000D. 2,5 л об'єму достатньо для перевезення замка на диск або невеликого троса, набору інструментів, запасних рукавичок тощо. Інноваційні легкосплавні застібки «урівень» кріпляться до заднього...

  3 634 грн
 • Kriega R3 Waist Pack
  4 370 грн
  Kriega R3 Waist Pack
  (34162)

  Артикул: ADM-760078 Kriega R3 Waist Pack - поясна сумка, виконана з преміальних тканин Hypalon / Cordura®. Сумка водонепроникна, основне відділення з згортаємим верхом rolltop, дозволяє зручно переносити телефон, фотоапарат, гаманець, документи, компактний замок на передній диск, багатофункціональний інструмент і ключі. Все в межах швидкого і легкого доступу завдяки...

  4 370 грн
 • Kriega US-5 Drypack
  4 554 грн
  Kriega US-5 Drypack
  (34208)

  Артикул: ADM-761501 Kriega US-5 Drypack - мотоциклетний кофр системи Kriega US-Drypack. Універсальна водонепроникна сумка для перевезення речей / спорядження на мотоциклі. В якості основної тканини використовується CORDURA. Завдяки підвищеній міцності і стійкості до стирання універсальна система US-Drypack забезпечує гарантовану всепогодний захист вашого спорядження на...

  4 554 грн
 • Kriega OS-6 Adventure Pack
  4 554 грн
  Kriega OS-6 Adventure Pack
  (34204)

  Артикул: ADM-760900 Kriega OS-6 Adventure Pack - кофр-сумка для мотоцикла. Серія сумок і кріплення Kriega Overlander-System (Kriega OS) - створена спеціально для тривалих і серйозних подорожей на мотоциклі. Kriega OS-6 Adventure Pack спеціально розроблена для катання в найскладніших умовах. Можете використовувати як окремий кофр або як частина системи для суміщення /...

  4 554 грн
 • Kriega US-10 Drypack
  5 290 грн
  Kriega US-10 Drypack
  (34207)

  Артикул: ADM-761495 Kriega US-10 Drypack - мотоциклетний кофр системи Kriega US-Drypack. Універсальна водонепроникна сумка для перевезення речей / спорядження на мотоциклі. В якості основної тканини використовується CORDURA. Завдяки підвищеній міцності і стійкості до стирання універсальна система US-Drypack забезпечує гарантовану всепогодний захист вашого спорядження на...

  5 290 грн
 • Kriega OS-12 Adventure Pack
  5 290 грн
  Kriega OS-12 Adventure Pack
  (34203)

  Артикул: ADM-760894 Kriega OS-12 Adventure Pack - кофр-сумка для мотоцикла. Серія сумок і кріплення Kriega Overlander-System (Kriega OS) - створена спеціально для тривалих і серйозних подорожей на мотоциклі. Kriega OS-12 Adventure Pack  спеціально розроблена для катання в найскладніших умовах. Можете використовувати як окремий кофр або як частина системи для суміщення /...

  5 290 грн
 • Kriega OS-Base
  5 290 грн
  Kriega OS-Base
  (34205)

  Артикул: ADM-761297 Kriega OS-Base - модульна платформа для кріплення сумок Kriega OS. Ця інноваційна модульна система багажників, яка підходить практично для будь-якого трейлового, ендуро або подвійного спортивного мотоцикла без необхідності використання металевих рамок (дуг). Як і вся серія Kriega Overlander-System (Kriega OS) - створена спеціально для тривалих і серйозних...

  5 290 грн
 • Kriega OS-18 Adventure Pack
  6 210 грн
  Kriega OS-18 Adventure Pack
  (34202)

  Артикул: ADM-760887 Kriega OS-18 Adventure Pack - кофр-сумка для мотоцикла. Серія сумок і кріплення Kriega Overlander-System (Kriega OS) - створена спеціально для тривалих і серйозних подорожей на мотоциклі. Kriega OS-18 Adventure Pack спеціально розроблена для катання в найскладніших умовах. Можете використовувати як окремий кофр або як частина системи для суміщення /...

  6 210 грн
 • Kriega R15
  6 394 грн
  Kriega R15
  (34166)

  Артикул: ADM-760047 Kriega R15 - моторюкзак, який пропонує свободу рухів, малу вагу, міцність і витривалість, необхідну для суворого світу позашляхової їзди. Унікальні лямки Quadloc-lite ™ спроектовані так, щоб не сковувати рухи райдера. Завдяки легкій і міцної конструкції, короткій довжині спини і необмежуючій  лямочній системі, R15 - ідеальний компаньйон для їзди по...

  6 394 грн
 • Kriega Hydro-2 (Orange)
  6 670 грн
  Kriega Hydro-2 (Orange)
  (34163)

  Артикул: ADM-761334 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Orange) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  6 670 грн
 • Kriega Hydro-2 (Lime)
  6 670 грн
  Kriega Hydro-2 (Lime)
  (34160)

  Артикул: ADM-761341 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Lime) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  6 670 грн
 • Kriega Sling
  6 670 грн
  Kriega Sling
  (34193)

  Артикул: ADM-760092 Kriega Sling - зручна сумка-слінг проста, стильна і водонепроникна, дозволяє носити з собою невеликі предмети. Фотоапарати, планшети та інші предмети першої необхідності, залишаться сухими в будь-яку погоду. Є додатковий фіксуючий ремінь. Просто накиньте шолом, натягніть ремінь і катайтеся!

  6 670 грн
 • Kriega OS-Platform Tube 16-20 мм
  6 670 грн
  Kriega OS-Platform Tube 16-20 мм
  (34293)

  Артикул: ADM-761525 Kriega OS-Platform Tube 16-20 мм - платформа основа для кріплення сумок, каністр, кофрів, тощо. Оновлена ​​модель після 2019 р.Платформа виготовлена ​​з міцного і гнучкого термопластика, який практично неможливо зламати. Кріплення в комплекті підходить для всіх 16-20 мм трубчастих багажних рамок виробництва Touratech, Hepco & Becker, Givi, Ktm, Rally...

  6 670 грн
 • Kriega Hydro-2 (Black)
  6 670 грн
  Kriega Hydro-2 (Black)
  (34187)

  Артикул: ADM-761310 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Black) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  6 670 грн
 • Kriega Sling EDC
  6 854 грн
  Kriega Sling EDC
  (36619)

  Артикул: ADM-760863 Kriega Sling EDC - ідеальна сумка для переміщення по місту, на роботу / з роботи, для мотопрогулянок. Kriega Sling EDC (Every Day Carry) - це безпечний і надійний спосіб організувати ваші повсякденні справи. Сумка має 5 кишень різного розміру і міцні блискавки. А завдяки преміальним матерілам Hypalon / Cordura® і YKK®, ви отримаєте універсальну і дуже...

  6 854 грн
 • Kriega Hydro-3
  7 314 грн
  Kriega Hydro-3
  (34189)

  Артикул: ADM-760054 Kriega Hydro-3 - рюкзак-гідратор 3-літровим резервуаром Hydrapak. І якщо інші гідратори "приходять і йдуть" то надміцний, довговічний і надійний гідратор Kriega Hydro-3 буде служити довго. Міцна конструкція з матеріалу Cordura®, створений на основі інноваційних лямок Quadloc-lite і всередині вже знаходиться 3-літровий резервуар HydraPak.

  7 314 грн
 • Kriega R8 Waist Pack
  7 590 грн
  Kriega R8 Waist Pack
  (34194)

  Артикул: ADM-760061 Kriega R8 Waist Pack - подвійна поясна сумка, пошита з преміальних тканин Hypalon + Cordura. Сумка водонепроникна, основне відділення з спеціальним згортаємим верхом, і може використовуватися для різних аксесуарів: телефон, фотоапарат, гаманець, документи, замка на передній диск, багатофункціонального інструменту і ключів. Все в межах швидкого і легкого...

  7 590 грн
 • Kriega Saddlebag Solo-14
  7 660 грн 9 660 грн
  Kriega Saddlebag Solo-14
  (34235)

  Артикул: ADM-760771 Kriega Saddlebag Solo-14 - одиночна сумка-кофр для мотоцикла, на 14 літрів. Ці сумка для мотоцикла ма’ універсальне кріплення, і краще за все підійде для мотоциклів в ретро-стилі, так як її вид, це поєднання класичного дизайну і сучасних технологій. Доступна також у версії DUO (пара сумок на 14 літрів).

  7 660 грн 9 660 грн
  Зменшена ціна!
 • Kriega US-20 Drypack
  7 774 грн
  Kriega US-20 Drypack
  (34206)

  Артикул: ADM-761488 Kriega US-20 Drypack - мотоциклетний кофр системи Kriega US-Drypack. Універсальна водонепроникна сумка для перевезення речей / спорядження на мотоциклі. В якості основної тканини використовується CORDURA. Завдяки підвищеній міцності і стійкості до стирання універсальна система US-Drypack забезпечує гарантований всепогодний захист вашого спорядження на...

  7 774 грн
 • Kriega Saddlebag Solo-18
  8 208 грн 10 350 грн
  Kriega Saddlebag Solo-18
  (34234)

  Артикул: ADM-760788 Kriega Saddlebag Solo-18 - одиночна сумка-кофр для мотоцикла, на 18 літрів. Ці сумка для мотоцикла ма’ універсальне кріплення, і краще за все підійде для мотоциклів в ретро-стилі, так як її вид, це поєднання класичного дизайну і сучасних технологій. Доступна також у версії DUO (пара сумок на 18 літрів).

  8 208 грн 10 350 грн
  Зменшена ціна!
 • Kriega OS-Platform (BMW GS Adventure)
  8 234 грн
  Kriega OS-Platform (BMW GS Adventure)
  (36600)

  Артикул: ADM-761549 Kriega OS-Platform (BMW GS Adventure) - платформа основа для кріплення сумок, каністр, кофров, іншого для мотоцикла BMW GS Adventure. Відрізняються складною формою і нерівним профілем з боку глушника вихлопної системи. Спеціальні версія Kriega OS-Platform має в комплекті сталевий перехідник, який дозволяє надійно закріпити платформу, а на неї - будь-яку...

  8 234 грн
 • Kriega Urban Messenger Bag
  8 694 грн
  Kriega Urban Messenger Bag
  (34192)

  Артикул: ADM-760085 Kriega Urban Messenger Bag - заплічна мотоциклетна сумка, з відділенням для ноутбука до 17 дюймів. Гарантований  водонепроникний захист цінної електроніки: з одним великим основним відділенням. Є також багато кишень і відділень для предметів першої необхідності, які повинні залишатися сухими, що є ідеальним рішенням для «всепогодного» використання.

  8 694 грн
 • Kriega US-30 Drypack
  8 970 грн
  Kriega US-30 Drypack
  (34228)

  Артикул: ADM-761471 Kriega US-30 Drypack - мотоциклетний кофр системи Kriega US-Drypack. Універсальна водонепроникна сумка для перевезення речей / спорядження на мотоциклі. В якості основної тканини використовується CORDURA. Завдяки підвищеній міцності і стійкості до стирання універсальна система US-Drypack забезпечує гарантований всепогодний захист вашого спорядження на...

  8 970 грн
 • Kriega Urban EDC
  8 970 грн
  Kriega Urban EDC
  (34161)

  Артикул: ADM-760856 Kriega Urban EDC - наплічна сумка для байкера (мотоцикліста). Розроблена для щоденного використання, ця наплічна сумка зручна і для райдера, і для звичайного пішохода. Як би ви не подорожували: мотоцикл, поїзд або літак, ця надміцна універсальна сумка, яка підійде всім. Усередині сумки з Hypalon і Cordura® досить м'яких відділень для зберігання та...

  8 970 грн
 • Kriega OS-22 Soft Pannier
  13 754 грн
  Kriega OS-22 Soft Pannier
  (34201)

  Артикул: ADM-761518 Kriega OS-22 Soft Pannier - кофр-сумка для мотоцикла. Серія сумок і кріплення Kriega Overlander-System (Kriega OS) - створена спеціально для тривалих і серйозних подорожей на мотоциклі. Ця модель володіє багатьма характеристиками традиційного жорсткого кейса ADV, але має додаткові переваги по міцності і безпеці для їзди в складних умовах.

  13 754 грн
 • Kriega OS-32 Soft Pannier
  14 950 грн
  Kriega OS-32 Soft Pannier
  (34200)

  Артикул: ADM-760870 Kriega OS-32 Soft Pannier - кофр-сумка для мотоцикла. Серія сумок і кріплення Kriega Overlander-System (Kriega OS) - створена спеціально для тривалих і серйозних подорожей на мотоциклі. Ця модель володіє багатьма характеристиками традиційного жорсткого кейса ADV, але має додаткові переваги по міцності і безпеці для їзди в складних умовах.

  14 950 грн
 • Kriega US Hook Strap Single
  345 грн
  Kriega US Hook Strap Single
  (34350)

  Артикул: ADM-760849 Kriega US Hook Strap Single - запасна стропа з легкосплавними гачком і пряжкою для кофрів US-10 US-20 або US-30 Drypack.

  345 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Buff
  858 грн
  Kriega Buff
  (34360)

  Артикул: ADM-KMBU-B Kriega Buff - фірмовий баф з логотипом Kriega «K Logo». Багатофункціональний - можна носити як шийну хустку, головну хустку, балаклаву або маску.

  858 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Pack Liner (M)
  1 125 грн 1 747 грн
  Kriega Pack Liner (M)
  (34291)

  Артикул: ADM-760351 Kriega Pack Liner (M) - гермомішок, на 100% водонепроникний з проклеєними швами.

  1 125 грн 1 747 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Kriega T-Shirt (Black) L
  1 265 грн
  Kriega T-Shirt (Black) L
  (34359)

  Артикул: ADM-KMTS-L Kriega T-Shirt (Black) L - чорна фірмова футболка з 100% бавовни.

  1 265 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Steelcore Security Strap (Black)
  1 326 грн
  Kriega Steelcore Security Strap (Black)
  (36624)

  Артикул: ADM-852555 Kriega Steelcore Security Strap (Black) - ремені, що закриваються на замок ремені з металевим тросом всередині. Ідеально підходять для фіксації м'яких сумок OS-32 до мотоциклу, щоб запобігти крадіжці або доступ до сумок. Kriega OS-32 мають захисний блок на верхній частині кожної упаковки, призначений для цієї мети. Також підходить для кріплення шоломів...

  1 326 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega OS-Shoulder Strap
  1 334 грн
  Kriega OS-Shoulder Strap
  (34316)

  Артикул: ADM-761020 Kriega OS-Shoulder Strap - підходить для кофрів OS-6, OS-12, OS-18, OS-22 і OS-32. Регульована довжина. Міцна накладка на плече з Hypalon. Пряжки з авіаційного сплаву. Вага: 100 г.

  1 334 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Kube Mini Tablet
  1 334 грн
  Kriega Kube Mini Tablet
  (34265)

  Артикул: ADM-760245 Kriega Kube Mini Tablet - фірмовий чохол папка для планшета, до 7 дюймів. Має захисний м'який внутрішній шар, пошитий з 1000D Cordura. Конструктивно відрізняється великою блискавкою і наявністю кишені всередині основного відділення, а також ручкою для перенесення.

  1 334 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Shoulder Strap SaddleBags
  1 430 грн
  Kriega Shoulder Strap SaddleBags
  (36637)

  Артикул: ADM-760832 Kriega Shoulder Strap SaddleBags - наплічний ремінь.

  1 430 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Pack Liner (L)
  1 447 грн 2 246 грн
  Kriega Pack Liner (L)
  (34164)

  Артикул: ADM-760344 Kriega Pack Liner (L) - гермомешок, на 100% водонепроникний з проклеєними швами.

  1 447 грн 2 246 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Kriega Kube Tablet
  1 495 грн
  Kriega Kube Tablet
  (34266)

  Артикул: ADM-760252 Kriega Kube Tablet - фірмовий чохол папка для планшета, до 10 дюймів. Має захисний м'який внутрішній шар, пошитий з 1000D Cordura. Конструктивно відрізняється великою блискавкою і наявністю кишені всередині основного відділення, а також ручкою для перенесення.

  1 495 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega US-Drypack Hook Strap Set
  1 610 грн
  Kriega US-Drypack Hook Strap Set
  (34349)

  Артикул: ADM-760436 Kriega US-Drypack Hook Strap Set - набір строп для кофрів US-10 і US-20 (до 2012 року випуску) з легкосплавними гачками. Дуже міцний комплект строп і петель для підрамника дозволяє встановлювати модульні багажні системи загальним обсягом до 90 л. Комплект підходить практично для будь-яких мотоциклів, які мають традиційні цільні сидіння або знімні...

  1 610 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Kube Notebook
  1 725 грн
  Kriega Kube Notebook
  (34264)

  Артикул: ADM-760276 Kriega Kube Notebook - фірмовий чохол папка для ноутбука, до 13 дюймів. Має захисний м'який внутрішній шар, пошитий з 1000D Cordura. Конструктивно відрізняється великою блискавкою і наявністю кишені всередині основного відділення, а також ручкою для перенесення.

  1 725 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Hydrapak Shape-Shift Reservoir 2 L
  1 980 грн
  Kriega Hydrapak Shape-Shift Reservoir 2 L
  (34191)

  Артикул: ADM-761426 Kriega Hydrapak Shape-Shift Reservoir 2 L - гідратор або питна система від лідера ринку Hydrapak. Сумісний з усіма рюкзаками Kriega. Гідратор поєднує в собі сучасну конструкцію і максимальну ефективність. Внутрішня закриваєма перетинка Shape-Shift підтримує резервуар в вертикальному положенні, за рахунок чого він зберігає плоску форму і легко поміщається...

  1 980 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Kube Laptop
  2 070 грн
  Kriega Kube Laptop
  (34263)

  Артикул: ADM-760269 Kriega Kube Laptop - фірмовий чохол папка для ноутбука, до 17 дюймів. Має захисний м'який внутрішній шар, пошитий з 1000D Cordura. Конструктивно відрізняється великою блискавкою і наявністю кишені всередині основного відділення, а також ручкою для перенесення.

  2 070 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Back Protector (M)
  2 400 грн 2 984 грн
  Kriega Back Protector (M)
  (34267)

  Артикул: ADM-761143 Kriega Back Protector (M) - захист для спини для байкера (мотоцикліста). Для установки в рюкзаки Kriega. Об'єднує вражаючі ударопоглинаючі властивості з чудовими експлуатаційними характеристиками. Легкий, еластичний і надійний. Матеріал ідеально підходить для поглинання ударів. Він стискається і розсіює енергію удару, а потім повільно повертається до...

  2 400 грн 2 984 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Kriega SB Platform - Ducati Scrambler - Solo
  2 420 грн
  Kriega SB Platform - Ducati Scrambler - Solo
  (34259)

  Артикул: ADM-760818 Kriega SB Platform - Ducati Scrambler - Solo - кріплення для сумки Kriega Solo, тільки для мотоцикла Ducati Scrambler 2015-2018 рр. Інноваційний дизайн доповнює загальний дизайн мотоцикла Ducati Scrambler і являє собою стильну альтернативу стандартним металевим багажникам для сідельних сумок.

  2 420 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Rotopax Water 3,8L
  2 750 грн
  Kriega Rotopax Water 3,8L
  (34319)

  Артикул: ADM-760412 Kriega Rotopax Water 3,8L - каністра для води на 3,8 літра (1 галон). Виготовлена ​​методом ротаційного формування (rotationally moulded), що забезпечує чудову міцність і герметичну конструкцію, на відміну від більш масового методу видувного формування (blow-moulded). Експедиційна каністра RotopaX має тверді товсті стінки і додаткову різьблення з надійною...

  2 750 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Rotopax Water 6,6L
  3 300 грн
  Kriega Rotopax Water 6,6L
  (34341)

  Артикул: ADM-761013 Kriega Rotopax Water 6,6L - каністра для води на 6,6 літрів (1,75 галона). Виготовлена ​​методом ротаційного формування (rotationally moulded), що забезпечує чудову міцність і герметичну конструкцію, на відміну від більш масового методу видувного формування (blow-moulded). Експедиційна каністра RotopaX має тверді товсті стінки і додаткову різьблення з...

  3 300 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Rotopax Fuel 3,8L
  3 740 грн
  Kriega Rotopax Fuel 3,8L
  (36612)

  Артикул: ADM-760405 Kriega Rotopax Fuel 3,8L - паливна каністра на 3,8 літра (1 галон). Виготовлена ​​методом ротаційного формування (rotationally moulded), що забезпечує чудову міцність і герметичну конструкцію, на відміну від більш масового методу видувного формування (blow-moulded). Експедиційна каністра RotopaX має тверді товсті стінки і додаткову різьблення з надійною...

  3 740 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Rotopax Fuel 6,6L
  4 290 грн
  Kriega Rotopax Fuel 6,6L
  (36606)

  Артикул: ADM-761006 Kriega Rotopax Fuel 6,6L - паливна каністра на 6,6 літрів (1,75 галона). Виготовлена ​​методом ротаційного формування (rotationally moulded), що забезпечує чудову міцність і герметичну конструкцію, на відміну від більш масового методу видувного формування (blow-moulded). Експедиційна каністра RotopaX має тверді товсті стінки і додаткову різьблення з...

  4 290 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega SB Platform - Ducati Scrambler - Duo
  4 356 грн
  Kriega SB Platform - Ducati Scrambler - Duo
  (34258)

  Артикул: ADM-760825 Kriega SB Platform - Ducati Scrambler - Duo - кріплення для сумки Kriega Solo, тільки для мотоцикла Ducati Scrambler 2015-2018 рр. Інноваційний дизайн доповнює загальний дизайн мотоцикла Ducati Scrambler і являє собою стильну альтернативу стандартним металевим багажникам для сідельних сумок.

  4 356 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Rotopax Lox Pack Mount
  4 485 грн
  Kriega Rotopax Lox Pack Mount
  (34295)

  Артикул: ADM-131021 Kriega Rotopax Lox Pack Mount - крепление для канистр Rotopax. Вырезаются из цельного алюминия, затем анодируются в черный цвет и, наконец, гравируются. Они используют стальную резьбу 5/16 дюйма со стальной резьбовой вставкой (Helicoil) в основании. Это не дешевые пластиковые детали, изготовленные литьем под давлением, которые выйдут из строя после...

  4 485 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega R25 Backpack
  6 165 грн 8 970 грн
  Kriega R25 Backpack
  (34159)

  Артикул: ADM-760023 Kriega R25 Backpack - мото рюкзак для щоденних поїздок на роботу і подорожей на вихідних. Kriega R25 - надійний напарник, розрахований на тривалий термін служби. Універсальний і об'ємний рюкзак дає можливість переносити все з комфортом, від ноутбука до речей для щоденного користування. Комфорт при їзді досягається завдяки повнорозмірний лямочній системі...

  6 165 грн 8 970 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Kriega Hydro-2 (Silver)
  6 670 грн
  Kriega Hydro-2 (Silver)
  (34188)

  Артикул: ADM-761327 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Silver) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  6 670 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Pannier Travel Bag KS40
  6 854 грн
  Kriega Pannier Travel Bag KS40
  (34343)

  Артикул: ADM-760207 Kriega Pannier Travel Bag KS40 - універсальна дорожня сумка. Розрахована на те, щоб поміститися в алюмінієві кофри більшості марок мотоциклів. Завдяки розширювальним бокам ємність для зберігання може бути збільшена в два етапи з 30 до 40 літрів, що ідеально для кофров на 31, 38 і 45 літрів. Завдяки зносостійкому посиленню з Hypalon ™ ця сумка забезпечує...

  6 854 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega R20
  7 590 грн
  Kriega R20
  (34165)

  Артикул: ADM-760030 Kriega R20 - моторюкзак, який ідеально підійде для більшості байкерів (мотоциклістів). Kriega R20 «не великий але і не маленький». R20 - майстер універсальності, надміцний і надійний рюкзак. Король зручності, завдяки власній запатентованій системі QUADLOC-Lite ™, це спеціальної форми лямки і замок. Як і всі рюкзаки, R20 зроблений з тих же преміальних...

  7 590 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega R35 (Black)
  8 208 грн 11 730 грн
  Kriega R35 (Black)
  (34157)

  Артикул: ADM-760009 Моторюкзак (або рюкзак для мотоцикліста, байкера) Kriega R35 (Black) - ідеальний рюкзак для швидкостей. Ідеальний розподіл ваги і унікальна система фіксації лямок Quadloc дозволяє використовувати рюкзак при повному завантаженні, з комфортом і на великі відстані.

  8 208 грн 11 730 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Kriega R30 Backpack
  8 208 грн 11 730 грн
  Kriega R30 Backpack
  (34158)

  Артикул: ADM-760016 Kriega R30 Backpack - водонепроникний захист для серйозних пригод на мотоциклі. Зазначений нагородами Kriega R30 дає байкеру впевненість в тому, що він може безпечно носити з собою ноутбук / камеру і інший комплект для захисту від вологи навіть в сильну погоду.

  8 208 грн 11 730 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Kriega Saddlebags DUO-36
  11 959 грн 15 796 грн
  Kriega Saddlebags DUO-36
  (34237)

  Артикул: ADM-760801 Kriega Saddlebags DUO-36 - бічні мото кофри на мотоцикл, сумарним об'ємом 36 л. Ці сумки для мотоцикла мають універсальне кріплення, і найкраще підійдуть для мотоциклів в ретро-стилі, так як їх вид, це поєднання класичного дизайну і сучасних технологій. Доступні в версіях SOLO або DUO.

  11 959 грн 15 796 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Kriega Saddlebags DUO-28
  14 740 грн
  Kriega Saddlebags DUO-28
  (34236)

  Артикул: ADM-760795 Kriega Saddlebags DUO-28 - бічні мото кофри на мотоцикл, сумарним об'ємом 36 л. Ці сумки для мотоцикла мають універсальне кріплення, і найкраще підійдуть для мотоциклів в ретро-стилі, так як їх вид, це поєднання класичного дизайну і сучасних технологій. Доступні в версіях SOLO або DUO.

  14 740 грн
  Відсутній
  Докладніше

Ще статті про Kriega

Kriega Saddlebags серія багажних сумок-кофрів 2024-06-02 21:26:15

Kriega Saddlebags серія багажних сумок-кофрів

Серія Kriega Saddlebags - це високоякісні бічні сумки для мотоциклів,

Читати докладніше
Kriega Rollpack - універсальні мотосумки. 2024-03-06 07:30:13

Kriega Rollpack - універсальні мотосумки.

Серія сумок Kriega Rollpack - це новий асортимент 100% водонепроникних

Читати докладніше
Kriega US-Drypack - багажні сумки для мотоцикла. 2024-02-19 22:48:40

Kriega US-Drypack - багажні сумки для мотоцикла.

Kriega US-Drypacks водонепромокаюча модульна багажна система

Читати докладніше
Kriega Roam Collection - нова колекція сумок 2024-02-18 13:51:43

Kriega Roam Collection - нова колекція сумок

Kriega Roam Collection колаборація Roland Sands Design X Kriega

Читати докладніше
Kriega x Chris Birch спільна колекція. 2024-01-14 18:29:24

Kriega x Chris Birch спільна колекція.

Починаючи з 2000 року, бренд Kriega безперервно зміцнюється.

Читати докладніше
Kriega Quadloc - свобода для моторюкзаків 2021-06-19 19:06:17

Kriega Quadloc - свобода для моторюкзаків

Kriega Quadloc - це система лямок з кріпленням, розроблена спеціально

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
Сумки і рюкзаки Kriega - історія компанії 2020-06-11 18:13:02

Сумки і рюкзаки Kriega - історія компанії

Сумки і рюкзаки Kriega з'явилися на світ у 2000 році. Продакт-менеджер і фанат

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше