Сумки і рюкзаки Kriega - історія компанії

Сумки і рюкзаки Kriega - історія компанії

Сумки і рюкзаки Kriega з'явилися на світ у 2000 році. Продакт-менеджер і фанат мотоциклів Доминик Лонгман (Dominic Longman ) і Майкл Котто (Michael Cottam) разом міркували про те, що в світі мотоциклів відсутній якісний і добре зроблений рюкзак для мотоциклістів. Тоді вони вирішили об'єднати досвід та заповнити цю прогалину на ринку. Доминик Лонгман (Dominic Longman ) і Майкл Котто (Michael Cottam) до спільної роботи, працювали в Karrimor - Майкл по виробничій частині, а Доминик Лонгман в якості позаштатного дизайнера. Їх метою було розробити і виготовити сумки і рюкзаки для мотоцикла такого ж рівня якості, що і туристичне спорядження топового рівня. Так з'явилася компанія Kriega. Тепер коли мова заходить про сумки для мотоциклів, або про будь-якому іншому способі перевезення пов'язаним з мотоциклом, першим на думку завжди приходить Kriega. Більше десяти років Kriega присвятила себе всьому, що стосується перевезення на мотоциклі, зарекомендувавши себе як одне з найбільш шанованих імен в бізнесі.

Сумки и рюкзаки Kriega

У той час бренд називався KRUG (від створеного Уесом Крейвеном персонажа, який пізніше став Фредді Крюгером). Але коли з'явилася перша партія рюкзаків KRUG, прийшло і лист з порушенням прав на товарний знак від шампанського KRUG (не найкраще початок, для нової компанії, погодьтеся). І всього лише після одного року торгівлі бренд змінив назву на KRIEGA, товарні залишки під брендом KRUG були розпродані на eBay.

Kriega завжди була дуже «компактною» компанією, Dominic Longman  відповідав за дизайн, а Michael Cottam за виробництво. Так було в протягом перших п'яти років, і навіть зараз це відносно невелика команда, успіх Kriega багато в чому можна пояснити цим. З самого початку, свідомим рішенням було створити бренд, який був відомий своїм функціонально-орієнтованим дизайном, без необхідних сезонних змін, диктованих модою. Крім того, це також дозволило розробити продукт, на який не поширювалися цінові обмеження, що пред'являються великими роздрібними мережами. Перший рюкзак Kriega можна було купити майже вдвічі дорожче, ніж найближчий аналог на ринку. Віра в те, що продукти, розроблені з ентузіазмом і з продуманою функціональністю і якістю, будуть дивувати, дозволила Kriega зайняти лідируючі позиції на ринку сумок і багажу для мотоциклів. Майк і Домінік люблять мотоцикли і були визнаними байкерами, як на дорозі, так і поза нею, до створення фірми. Саме це розуміння дозволило їм мати пряме розуміння того, чого хочуть мотоциклісти.

Основне завдання яке б полегшило життя мотоцикліста (і перевезення речей в тому числі) була заснована на ідеї створити універсальний нагрудний ремінь з лямками. Цей спосіб перенесення повинен не сковувати рухи, при цьому надійно фіксувався і переносив навантаження з плечей на груди. Крім того, був потрібний простий спосіб одягання і регулювання (бажано без допомоги мами). Вперше таке рішення було застосовано в рюкзаку Kriega R35, і нехай для початку рішення було громіздким і незграбним, але байкери проголосували гаманцями, за зручність, яке раніше було недосяжно. Коли представили рюкзак Kriega R35, його поява стала відкриттям в сегменті їздових рюкзаків - не було болю в плечах і шиї, рюкзак дуже стабільно сидів на швидкості і не потрібно було постійно регулювати довжину лямок. Першу партію Kriega R35 схвалили практично всі мотоциклісти, що працюють в пресі і журналах у Великобританії, що поряд з позитивними відгуками з перших вуст, підтвердило, що компанія є еталонним брендом для гоночних рюкзаків. Kriega досі виробляє рюкзак цієї моделі, з деякими конструктивними змінами (були проведені в 2014 році), як основна модель для перевезення великих вантажів.

Сумки и рюкзаки Kriega


Перші розроблені рюкзачні лямки були названі Quadloc, завдяки 4-точковому дизайну нагадує букву X. У 2002 році була випущена версія Quadloc Lite для невеликих рюкзаків (об'ємом менше 20 літрів). Обидва варіанти фіксації і перенесення рюкзака ніколи не розроблялися як рішення для активного переміщення. Вони були розроблені для вирішення основних питань перенесення ваги і "звільнення" пахв. Від бічної підтримки у вигляді поясних "крил", які зазвичай застосовуються для розподілу навантаження, було вирішено відмовитися, так як часто вони чіплялися за бензобак. Також довелося переглянути і внести зміни в звичні рюкзачні лямки (з нагрудним ременем або без нього) через імовірність порушити кровообіг в руках байкера. Ще одна проблема, добре відома байкерам, яку потрібно було вирішити, - це «танець живота». При носінні шкіряного одягу / екіпіровки дуже важко надіти звичайні лямки звичного рюкзака, і часто потрібно інша людина, щоб надіти другий ремінь через плече.

Зараз Kriega виробляє рюкзаки з 3-тя варіантами оригінальних лямок Quadloc. Варіант лямок залежить від обсягу рюкзака і прямо пропорційний навантаженню. Мало хто з клієнтів Kriega їздять на MTB або займаються зимовими видами спорту, і версія підвіски Quadloc Lite дуже добре підходить для будь-якого активного катання - на мотоциклі, велосипеді або на дошці. Але як бренд, Kriega не планує диверсифікувати свою діяльність на інших ринках, так як вони - мотоциклетна компанія, і саме цим вони приваблюють. Kriega вважає, що продукт, розроблений виключно для ринку, є ключем до сильного бренду.

Сумки и рюкзаки Kriega

Мотоциклісти - це певна культура, так би мовити особливий тип людей і Kriega знає, що їм потрібно в дорозі. Адже багато співробітників в Kriega - байкери з досвідом, і завдяки цьому в компанії розуміють що потрібно мотоциклістам і які проблеми доводиться вирішувати для сумки, рюкзака або баула. Більшість вимог і побажань - це елементарні речі, наприклад надійна фіксація, або ремені які не б'ють вас по обличчю на швидкості, елементи і фурнітура які легко використовувати в товстих рукавичках, тощо. Kriega отримує багато відгуків від клієнтів на мотоциклетних виставках, там же компанія намагається отримати конкретні ідеї від мотоциклістів з усього світу. Хорошим прикладом цих слів є петлі - Kriega Haul Loop для мотоциклів ендуро, які дозволяють переносити або піднімати свій байк, коли на ньому неможливо їздити. Або спеціальні водонепроникні сумки Kriega Rally Pack, які створювалися для Dakar Rally. Співробітники і партнери постійно тестують сумки і рюкзаки Kriega, що само собою передбачає багато їздити на мотоциклі, але це вже не робота))) - так кажуть в Kriega.

Kriega невелика фірма, навіть сьогодні коли її продукція поставляється в 40 країн світу. Невеликий колектив дозволяє швидше проходити шлях створення нових моделей, швидше вносити правки і коригувати модель або виправляти ситуацію. Маленька команда не дозволяє зосередитися на довгостроковій стратегії, завжди відбуваються зміни. Але, можливо, це найскладніша і найцікавіша частина незалежно від розміру компанії. Починаючи з 2000 року, репутація бренду Kriega постійно зміцнюється, разом з розширенням продуктової лінійки: зараз бренд пропонує великий вибір рюкзаків, кофров і аксесуарів. Незважаючи на карколомний успіх, команда Kriega втратила свою пристрасть до знаходження кращого з можливих рішень по конструкції мотоциклетного багажу; вона дійсно вірить, що хороший дизайн - це важливо!


Ще статті про Kriega

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Read More
Сумки і рюкзаки Kriega - історія компанії 2020-06-11 18:13:02

Сумки і рюкзаки Kriega - історія компанії

Сумки і рюкзаки Kriega з'явилися на світ у 2000 році. Продакт-менеджер і фанат

Read More
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Read More
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Read More
 • KRIEGA OS-COMBO 36
  68 грн
  KRIEGA OS-COMBO 36

  Артикул: ADM-249 Особливості Після встановлення основи OS-BASE, кофри легко навішувати на мотоцикл та знімати з нього. Використання Hypalon™ та напівжорсткого поліпропілену робить їх легкими та зручними у використанні.Унікальна система кріплення петлями OS-RACK* — це витривале та надійне рішення для перевезення багажу в умовах бездоріжжя.*Складається з двох петель...

  68 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KRIEGA Комплект строп для підрамника, сірий
  340 грн
  KRIEGA Комплект строп для підрамника, сірий

  Артикул: ADM-760528 Просто протягніть стропу довкола труби підрамника та зафіксуйте її пряжкою.4 х 500 мм стропи з петлями та пряжками на кінцях. Вага: 50 г

  340 грн
 • KRIEGA Комплект строп для підрамника, чорний
  340 грн
  KRIEGA Комплект строп для підрамника, чорний

  Артикул: ADM-760511 Просто протягніть стропу довкола труби підрамника та зафіксуйте її пряжкою.4 х 500 мм стропи з петлями та пряжками на кінцях. Вага: 50 г

  340 грн
 • Kriega Shoulder Strap KS40
  595 грн
  Kriega Shoulder Strap KS40

  Артикул: ADM-760580 Kriega Shoulder Strap KS40 - наплічний ремінь для Kriega KS40.

  595 грн
 • KRIEGA Захист сальників вилки
  595 грн
  KRIEGA Захист сальників вилки

  Артикул: ADM-760474 ОсобливостіЗахист надзвичайно легко зафіксувати на пері за допомогою липучок, не розбираючи вилку. Традиційні протектори вилки важко чистити від бруду, який потрапляє під захист. Конструкція захисту від Kriega дозволяє легко чистити його після кожної поїздки бездоріжжям. Протектор можна встановлювати як без використання пластикових стяжок, так і з ними (є...

  595 грн
 • KRIEGA Стяжні ремені
  595 грн
  KRIEGA Стяжні ремені

  Артикул: ADM-760306 Довжина: 1,5 м Ширина: 25 мм Вага: 100 г

  595 грн
 • Kriega Shoulder Strap US20
  595 грн
  Kriega Shoulder Strap US20

  Артикул: ADM-760603 Kriega Shoulder Strap US20 - наплічний ремінь для Kriega US20.

  595 грн
 • KRIEGA Баф
  663 грн
  KRIEGA Баф

  Артикул: ADM-KMBU-B ХарактеристикиБагатофункціональна: можна одягти як шийну хустку, балаклаву або маску.Чудово розтягуєтьсяМає термоізоляційні властивості100% безшовнийUPF50 сонцезахисні властивостіДихаючий та швидкосохнучий матеріалМікрофібра з поліестеруВиготовлений з перероблених пластикових пляшокВироблено в Іспанії

  663 грн
 • KRIEGA Стропи OS-CAM
  765 грн
  KRIEGA Стропи OS-CAM

  Артикул: ADM-760979 Характеристики Дві високоякісні стропи довжино 1,3 м та шириною 25 ммШтамповані пряжки із затискачамиАгресивні зубці пряжок унеможливлюють прослизання стропГачки з авіаційного сплаву Вага: 100 г

  765 грн
 • KRIEGA Кріплення US-Drypack для Ducati XDiavel
  765 грн
  KRIEGA Кріплення US-Drypack для Ducati XDiavel

  Артикул: ADM-760962 Склад комплекту4 х петлі з Hypalon™4 х болти М58 х шайб М5 МонтажЗніміть сидіння, вставте шайби М5 всередину петель. Підкладіть решту шайб М5 під кожний болт М5. Зафіксуйте петлі як вказано на фото. Вага: 20 г

  765 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KRIEGA Кріплення US-Drypack для Ducati Panigale 899/1199
  765 грн
  KRIEGA Кріплення US-Drypack для Ducati Panigale 899/1199

  Артикул: ADM-760191 Склад комплекту4 х сталевих шайби, інтегрованих в петлі з нейлону / полімеру Hypalon™2 х шайби з нержавіючої сталі, пофарбовані в чорний МонтажЗніміть пасажирське сидіння та елементи обвісу, щоби дістатися точок кріплень ременя для пасажира. Зафіксуйте передні петлі в точках кріплення ременя, використовуючи болти і гайки Ducati M6. Зафіксуйте задні...

  765 грн
 • KRIEGA Кріплення US-Drypack Ducati Panigale 959/1299
  765 грн
  KRIEGA Кріплення US-Drypack Ducati Panigale 959/1299

  Артикул: ADM-760955 Склад комплекту2 х довгих петлі з Hypalon™2 х коротких петлі з Hypalon™2 х болти М52 х шайби М84 х шайби М5 МонтажЗніміть пасажирське сидіння, вставте шайби М8 всередину довгих петель і зафіксуйте їх на точках кріплень (на фото позначені А) болтами Ducati М8. Вставте шайби М5 всередину коротких петель, зафіксуйте їх на точках кріплень (на фото...

  765 грн
 • Kriega T-Shirt (Black) L
  833 грн
  Kriega T-Shirt (Black) L

  Артикул: ADM-KMTS-L Kriega T-Shirt (Black) L - чорна фірмова футболка з 100% бавовни.

  833 грн
 • KRIEGA Сумка Harness Pocket XL LEFT
  848 грн
  KRIEGA Сумка Harness Pocket XL LEFT

  Артикул: ADM-KKHPXL-L Особливості Сумка ідеальна для сонцезахисних окулярів, гаманця або великого смартфона на кшталт IPHONE 8 PLUS, IPHONE XS MAX, SAMSUNG GALAXY NOTE 9, SONY XPERIA XZ3 та HUAWEI P20 PRO. Доступна у двох версіях:LEFT — кріпиться на праву лямку з доступом до сумки лівою рукою;RIGHT — кріпиться на ліву лямку з доступом до сумки правою рукою....

  848 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KRIEGA Сумка Harness Pocket XL RIGHT
  848 грн
  KRIEGA Сумка Harness Pocket XL RIGHT

  Артикул: ADM-KKHPXL-R Особливості Сумка ідеальна для сонцезахисних окулярів, гаманця або великого смартфона на кшталт IPHONE 8 PLUS, IPHONE XS MAX, SAMSUNG GALAXY NOTE 9, SONY XPERIA XZ3 та HUAWEI P20 PRO. Доступна у двох версіях:LEFT — кріпиться на праву лямку з доступом до сумки лівою рукою;RIGHT — кріпиться на ліву лямку з доступом до сумки правою рукою....

  848 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Shoulder Strap SaddleBags
  850 грн
  Kriega Shoulder Strap SaddleBags

  Артикул: ADM-760832 Kriega Shoulder Strap SaddleBags - наплічний ремінь.

  850 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Kube Mini Tablet
  850 грн
  Kriega Kube Mini Tablet

  Артикул: ADM-760245 Kriega Kube Mini Tablet - фірмовий чохол папка для планшета, до 7 дюймів. Має захисний м'який внутрішній шар, пошитий з 1000D Cordura. Конструктивно відрізняється великою блискавкою і наявністю кишені всередині основного відділення, а також ручкою для перенесення.

  850 грн
 • KRIEGA Наплічний ремінь
  850 грн
  KRIEGA Наплічний ремінь

  Артикул: ADM-761020 Характеристики Підходить до кофрів OS-6, OS-12, OS-18, OS-22 та OS-32Регульована довжинаМіцна накладка на плече з Hypalon™Пряжки з авіаційного сплаву Вага: 100 г

  850 грн
 • Kriega Kube
  850 грн
  Kriega Kube

  Артикул: ADM-760221 Kriega Kube - м'який органайзер, для захисту вмісту: інструментів, зарядних кабелів або інших дрібниць, виготовлений ​​з кордура (1000D Cordura). Дозволяє зберігати і перевозити потрібні речі в одному місці.

  850 грн
 • Kriega Kube Organizer XL
  935 грн
  Kriega Kube Organizer XL

  Артикул: ADM-760238 Kriega Kube Organizer XL - фірмовий органайзер. Має захисний м'який внутрішній шар, пошитий з 1000D Cordura. Конструктивно відрізняється великою блискавкою і наявністю кишені всередині основного відділення, а також ручкою для перенесення.

  935 грн
 • KRIEGA Портмоне Stash Travel
  935 грн
  KRIEGA Портмоне Stash Travel

  Артикул: ADM-760283 ХарактеристикиКонструкція з 1000D кордуриІнтегрована петля для поясного ременяСвітловідбиваючий принт4 кишені на блискавках YKK®3 відділення для пластикових карток2 відкритих кишені1 кишеня на блискавці для паспорту1 прихована кишеня з карабіном для ключівГарантія 10 років Розміри (В х Ш х Г): 100 х 170 х 30 ммОб’єм: 0,5 л...

  935 грн
 • Kriega Haul Loop - Front
  986 грн
  Kriega Haul Loop - Front

  Артикул: ADM-760481 Kriega Haul Loop - Front - передня тягова стропа. Особливості та два способи кріплення стропи. В обох випадках слід використовувати міцні пластикові стяжки: Витягніть кінці стропи металевих пряжок, пропустіть їх навколо вилки безпосередньо під нижньою траверсою. Вставте кінці в пряжки, пропустіть їх так, щоб пряжки блокували ослаблення стропи. Вільні...

  986 грн
 • KRIEGA Комплект строп US-Drypack
  986 грн
  KRIEGA Комплект строп US-Drypack

  Артикул: ADM-760436 ОсобливостіОновіть кофри US-10 та US-20 (до 2012 року випуску) стропами з легкосплавними гачками. Надзвичайно міцний комплект строп та петель для підрамника дозволяє встановлювати модульні багажні системи загальним об’ємом до 90 л. Комплект підходить практично для будь-яких мотоциклів, які мають традиційни цільні сидіння або з’ємні пасажирські....

  986 грн
 • Kriega Haul Loop - Rear
  986 грн
  Kriega Haul Loop - Rear

  Артикул: ADM-760498 Kriega Haul Loop - Rear - задня тягова стропа. На відміну від передньої стропи, задня може бути закріплена різними способами. Головна вимога - зафіксувати кінці стропи на підрамнику. Для цього, можливо, доведеться зробити прорізи в пластикових детялях. Увага! На мотоциклах KTM серії EXC оптимальні точки кріплення стропи розташовані під крилом, відразу на...

  986 грн
 • KRIEGA Сумка Harness Pocket
  986 грн
  KRIEGA Сумка Harness Pocket

  Артикул: ADM-760214 Особливості Harness Pocket кріпиться петлями та гачками до лямки рюкзака, ременя наплічної чи поясної сумки. ХарактеристикиМ’яка підкладкаКріплення подвійними петлями та гачкамиСумісна з усіма рюкзаками Kriega (за винятком R35)Водозахисна блискавка YKK®Конструкція з Hypalon™ та 1000D кордуриСвітловідбиваючий принтГарантія 10 років...

  986 грн
 • Kriega Pack Liner (S)
  1 070 грн
  Kriega Pack Liner (S)

  Артикул: ADM-760368 Kriega Pack Liner (S) - гермомішок, на 100% водонепроникний з проклеєними швами.

  1 070 грн
 • Kriega Kube Tablet
  1 070 грн
  Kriega Kube Tablet

  Артикул: ADM-760252 Kriega Kube Tablet - фірмовий чохол папка для планшета, до 10 дюймів. Має захисний м'який внутрішній шар, пошитий з 1000D Cordura. Конструктивно відрізняється великою блискавкою і наявністю кишені всередині основного відділення, а також ручкою для перенесення.

  1 070 грн
 • Kriega Kube Notebook
  1 105 грн
  Kriega Kube Notebook

  Артикул: ADM-760276 Kriega Kube Notebook - фірмовий чохол папка для ноутбука, до 13 дюймів. Має захисний м'який внутрішній шар, пошитий з 1000D Cordura. Конструктивно відрізняється великою блискавкою і наявністю кишені всередині основного відділення, а також ручкою для перенесення.

  1 105 грн
 • KRIEGA Сумка для інструментів Tool-Roll
  1 105 грн
  KRIEGA Сумка для інструментів Tool-Roll

  Артикул: ADM-760290 Важливо!Інструменти не йдуть в комплектіХарактеристикиКонструкція з 1000D кордуриВнутрішня кишеня на блискавці30 еластичних петельСистема кріплення з петлями та гачкамиГарантія 10 років Розміри відкритої сумки (В х Ш х Г): 550 х 225 ммРозміри закритої сумки (В х Ш х Г): 135 х 225 ммВага: 250 г

  1 105 грн
 • KRIEGA Резервуар Hydropak, 2л
  1 190 грн
  KRIEGA Резервуар Hydropak, 2л

  Артикул: ADM-761426 Особливості Система закривання Slide-Seal™ полегшує наповнення гідратора водою та гарантує його герметичність.Клапан High-flow Blaster™ в питній трубці самоблокується після кожного ковтка води та має поворотний механізм для повного перекривання трубки.Система фіксації питної трубки Plug-N-Play™ дозволяє легко від’єднувати її та не перейматися...

  1 190 грн
 • Kriega Pack Liner (M)
  1 291 грн
  Kriega Pack Liner (M)

  Артикул: ADM-760351 Kriega Pack Liner (M) - гермомішок, на 100% водонепроникний з проклеєними швами.

  1 291 грн
 • KRIEGA Захисна стропа STEELCORE, 1,37 м чорного кольору
  1 326 грн
  KRIEGA Захисна стропа STEELCORE, 1,37 м чорного кольору

  Артикул: ADM-852555 Характеристики Стійкий до негоди сталевий замок із затискачем дозволяє регулювати довжину стропи відповідно до об’єму кофра. 2 ключі в комплекті.Міцний сталевий кордСталевий замок із затискачем Вага: 100 г

  1 326 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Hands Free Kit
  1 326 грн
  Kriega Hands Free Kit

  Артикул: ADM-760504 Kriega Hands Free Kit - додаткова (запасна) трубка для гідратора з кріпленням для шолома. Монтується по нижній частині шолома за допомогою липучок Velcro®, які кріпляться під внутрішньої підкладкою. Кінець трубки з питним клапаном вставляється в передній вентиляційний канал на підборідді шолома, щоб райдеру було зручно пити. Швидкознімний коннектор між...

  1 326 грн
 • KRIEGA TANK US-Drypack Converter
  1 326 грн
  KRIEGA TANK US-Drypack Converter

  Артикул: ADM-760146 Характеристики Універсальне кріплення для більшості байківПідходить для мотоциклів з металевими або пластиковими бакамиНе дряпає лакофарбову поверхнюФіксується за допомогою самоклеючих платформ з липучками Velcro®Світловідбивний принт 3M Scotchlite™Швидко знімається, даючи доступ для заливної горловиниСумісна з усіма сумками серії Kriega...

  1 326 грн
 • KRIEGA Петлі OS-RACK
  1 326 грн
  KRIEGA Петлі OS-RACK

  Артикул: ADM-760948 Характеристики Дозволяють кріпити будь-який кофр OS-лінійки до будь-якого ендуро чи дуал-спорт мотоцикла.Ідеальні для перевезення гермомішків та наметівНадійне кріплення за найжорсткіших умов експлуатаціїВага кожної петлі — лише 25 гПростий монтаж, достатньо лише просвердлити в хвості чотири 6-мм дірки Вага: 100 г

  1 326 грн
 • Kriega Kube Laptop
  1 439 грн
  Kriega Kube Laptop

  Артикул: ADM-760269 Kriega Kube Laptop - фірмовий чохол папка для ноутбука, до 17 дюймів. Має захисний м'який внутрішній шар, пошитий з 1000D Cordura. Конструктивно відрізняється великою блискавкою і наявністю кишені всередині основного відділення, а також ручкою для перенесення.

  1 439 грн
 • KRIEGA Стропи OS-STRAPS
  1 530 грн
  KRIEGA Стропи OS-STRAPS

  Артикул: ADM-760931 ХарактеристикиУльтра-міцна конструкція з Hypalon™Пряжки з авіаційного сплаву Вага: 200 г

  1 530 грн
 • Kriega Pack Liner (L)
  1 660 грн
  Kriega Pack Liner (L)

  Артикул: ADM-760344 Kriega Pack Liner (L) - гермомешок, на 100% водонепроникний з проклеєними швами.

  1 660 грн
 • KRIEGA Резервуар Hydropak, 3л
  1 666 грн
  KRIEGA Резервуар Hydropak, 3л

  Артикул: ADM-760313 Особливості Зручна для наповнення резервуара система закривання Slide-Seal™ гарантує повну герметичність. Міцна та легка питна трубка Hydrofusion™ вкрита ізоляцією, що зберігає воду прохолодною навіть за високих температур.Питний клапан Surge™ відрізняється ергономічною формою, має поворотну систему замикання та захисний ковпачок.Система фіксації...

  1 666 грн
 • KRIEGA Платформи Ducati Scrambler Solo
  1 870 грн
  KRIEGA Платформи Ducati Scrambler Solo

  Артикул: ADM-760818 Характеристики Міцний та гнучкий термопластик, який практично неможливо зламатиАнодована металева фурнітура з авіаційного сплавуМонтаж без потреби свердлити чи зрізати деталі підрамникаЛегкий демонтажНадійне кріплення кофрів завдяки отворам у платформах

  1 870 грн
 • KRIEGA OS-COMBO 12
  2 038 грн
  KRIEGA OS-COMBO 12

  Артикул: ADM-246 Особливості Після встановлення основи OS-BASE, кофри легко навішувати на мотоцикл та знімати з нього. Використання Hypalon™ та напівжорсткого поліпропілену робить їх легкими та зручними у використанні.Унікальна система кріплення петлями OS-RACK* — це витривале та надійне рішення для перевезення багажу в умовах бездоріжжя.*Складається з двох петель...

  2 038 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Rotopax Water 3,8L
  2 125 грн
  Kriega Rotopax Water 3,8L

  Артикул: ADM-760412 Kriega Rotopax Water 3,8L - каністра для води на 3,8 літра (1 галон). Виготовлена ​​методом ротаційного формування (rotationally moulded), що забезпечує чудову міцність і герметичну конструкцію, на відміну від більш масового методу видувного формування (blow-moulded). Експедиційна каністра RotopaX має тверді товсті стінки і додаткову різьблення з надійною...

  2 125 грн
 • Kriega Back Protector (S)
  2 306 грн
  Kriega Back Protector (S)

  Артикул: ADM-761150 Kriega Back Protector (S) - захист для спини для байкера (мотоцикліста). Для установки в рюкзаки Kriega. Об'єднує вражаючі ударопоглинаючі властивості з чудовими експлуатаційними характеристиками. Легкий, еластичний і надійний. Матеріал ідеально підходить для поглинання ударів. Він стискається і розсіює енергію удару, а потім повільно повертається до...

  2 306 грн
 • Kriega Back Protector (M)
  2 306 грн
  Kriega Back Protector (M)

  Артикул: ADM-761143 Kriega Back Protector (M) - захист для спини для байкера (мотоцикліста). Для установки в рюкзаки Kriega. Об'єднує вражаючі ударопоглинаючі властивості з чудовими експлуатаційними характеристиками. Легкий, еластичний і надійний. Матеріал ідеально підходить для поглинання ударів. Він стискається і розсіює енергію удару, а потім повільно повертається до...

  2 306 грн
 • KRIEGA Сумка Rally
  2 346 грн
  KRIEGA Сумка Rally

  Артикул: ADM-760467 Особливості 100% водонепроникна сумка з болтовим кріпленням на заднє крило виготовлена з кордури щільністю 1000D. 2,5 л об’єму достатньо для перевезення замка на диск або невеликого троса, набору інструментів, запасних рукавичок тощо. Фіксується заклепками (в комплекті). В основі сумки з ультра-міцної тканини Rhinotek є отвори для чотирьох заклепок....

  2 346 грн
 • KRIEGA Кріплення ROTOPAX™ DLX
  2 550 грн
  KRIEGA Кріплення ROTOPAX™ DLX

  Артикул: ADM-131014 ОсобливостіУнікальна конструкція дозволяє міцно фіксувати каністри на багажній платформі. Платформа з міцного та гнучкого термопластику, який практично неможливо зламати.ХарактеристикиФіксується до OS-PLATFORM чотирма М6 болтами (в комплекті). Вага: 700 г

  2 550 грн
 • Kriega Rotopax Water 6,6L
  2 550 грн
  Kriega Rotopax Water 6,6L

  Артикул: ADM-761013 Kriega Rotopax Water 6,6L - каністра для води на 6,6 літрів (1,75 галона). Виготовлена ​​методом ротаційного формування (rotationally moulded), що забезпечує чудову міцність і герметичну конструкцію, на відміну від більш масового методу видувного формування (blow-moulded). Експедиційна каністра RotopaX має тверді товсті стінки і додаткову різьблення з...

  2 550 грн
 • KRIEGA OS-COMBO 24
  2 888 грн
  KRIEGA OS-COMBO 24

  Артикул: ADM-248 Особливості Після встановлення основи OS-BASE, кофри легко навішувати на мотоцикл та знімати з нього. Використання Hypalon™ та напівжорсткого поліпропілену робить їх легкими та зручними у використанні.Унікальна система кріплення петлями OS-RACK* — це витривале та надійне рішення для перевезення багажу в умовах бездоріжжя.*Складається з двох петель...

  2 888 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Rotopax Fuel 3,8L
  2 890 грн
  Kriega Rotopax Fuel 3,8L

  Артикул: ADM-760405 Kriega Rotopax Fuel 3,8L - паливна каністра на 3,8 літра (1 галон). Виготовлена ​​методом ротаційного формування (rotationally moulded), що забезпечує чудову міцність і герметичну конструкцію, на відміну від більш масового методу видувного формування (blow-moulded). Експедиційна каністра RotopaX має тверді товсті стінки і додаткову різьблення з надійною...

  2 890 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KRIEGA Сумка на пояс R3
  2 890 грн
  KRIEGA Сумка на пояс R3

  Артикул: ADM-760078 Особливості 100% водонепроникне основне відділення з рол-топ системою закривання гарантовано збереже ваші речі сухими за будь-якої погоди. З’ємну підкладку білого кольору легко прати. Сітчаста кишеня на блискавці ідеальна для карток та документів. Передня кишеня на блискавці надає швидкий доступ до замка на диск, ключів тощо. Міцна конструкція з Hypalon™...

  2 890 грн
 • KRIEGA US-5
  2 890 грн
  KRIEGA US-5

  Артикул: ADM-761501 Характеристики Гарантовано 100% водонепроникний верхМожливість використання на будь-якому мотоцикліМонтаж вздовж чи поперек сидінняЛегко фіксується швидкоз’ємними гачками та стропами, закріпленими на підрамникуВикористовується окремо або в комбінації з іншими сумками Kriega DrypackДодаткове швидкодоступне відділення у вигляді бічної кишені та сіточкиУ...

  2 890 грн
 • KRIEGA OS-6
  2 890 грн
  KRIEGA OS-6

  Артикул: ADM-760900 Характеристики 100% водонепроникний верхРол-топ система закриванняHypalon™ та 1000D Cordura®Гачки з алюмінієвого сплавуНадміцні пряжки із затискачамиСвітловідбивні елементиПетлі для наплічного ременя 10 років гарантії МонтажЧотири інтегровані петлі в основі кофра дозволяють фіксувати його:- на більшість задніх багажних платформ;-...

  2 890 грн
 • Kriega Rotopax Fuel 6,6L
  3 315 грн
  Kriega Rotopax Fuel 6,6L

  Артикул: ADM-761006 Kriega Rotopax Fuel 6,6L - паливна каністра на 6,6 літрів (1,75 галона). Виготовлена ​​методом ротаційного формування (rotationally moulded), що забезпечує чудову міцність і герметичну конструкцію, на відміну від більш масового методу видувного формування (blow-moulded). Експедиційна каністра RotopaX має тверді товсті стінки і додаткову різьблення з...

  3 315 грн
 • KRIEGA Кріплення ROTOPAX™ LOX
  3 315 грн
  KRIEGA Кріплення ROTOPAX™ LOX

  Артикул: ADM-131021 ОсобливостіЦе кріплення значно міцніше за пластикові аналоги і не вийде з ладу після 40-кілометрового проїзду бездоріжжям.Унікальна конструкція дозволяє міцно фіксувати каністри на багажній платформі. Інтегрований у верхню частину кріплення замок надійно захищає каністри від злодіїв.ХарактеристикиФіксується до OS-PLATFORM чотирма М6 болтами (в...

  3 315 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KRIEGA Платформи Ducati Scrambler Duo
  3 366 грн
  KRIEGA Платформи Ducati Scrambler Duo

  Артикул: ADM-760825 Характеристики Міцний та гнучкий термопластик, який практично неможливо зламатиАнодована металева фурнітура з авіаційного сплавуМонтаж без потреби свердлити чи зрізати деталі підрамникаЛегкий демонтажНадійне кріплення кофрів завдяки отворам у платформах

  3 366 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KRIEGA US-10
  3 366 грн
  KRIEGA US-10

  Артикул: ADM-761495 Характеристики Гарантовано 100% водонепроникний верх Можливість використання на будь-якому мотоцикліМонтаж вздовж чи поперек сидінняЛегко фіксується швидкоз’ємними гачками та стропами, закріпленими на підрамникуВикористовується окремо або в комбінації з іншими сумками Kriega DrypackДодаткове швидкодоступне відділення у вигляді бічної кишені та сіточкиУ...

  3 366 грн
 • KRIEGA OS-PLATFORM для 16-20 мм багажних рамок
  3 366 грн
  KRIEGA OS-PLATFORM для 16-20 мм багажних рамок

  Артикул: ADM-761525 ОсобливостіКріплення в комплекті підходить для всіх 16-20 мм трубчастих багажних рамок виробництва TOURATECH, HEPCO & BECKER, GIVI, KTM, RALLYRAID PRODUCTS, SHIFT MANUFACTURING, METAL MULE тощо.Характеристики10-мм конструкція з міцного полімеру Nylon 6Виготовлено методом ЧПК-фрезеруванняВ комплекті кріплення для рамок SW-Motech EvoУніверсальний...

  3 366 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KRIEGA OS-BASE
  3 366 грн
  KRIEGA OS-BASE

  Артикул: ADM-761297 ОсобливостіЗ використанням кофрів OS-12/OS-18 як центрального кофра, ви отримаєте 100% водонепроникну, надзвичайно витривалу багажну систему об’ємом до 54 л.Гнучкий дизайн OS-BASE дозволяє використовувати ранні моделі кофрів Overlander 15 чи сумки US-Drypack в якості центрального кофра, а також кріпити зверху намет або туристичний килимок.Після...

  3 366 грн
 • Kriega OS-12 Adventure Pack
  3 366 грн
  Kriega OS-12 Adventure Pack

  Артикул: ADM-760894 Kriega OS-12 Adventure Pack - кофр-сумка для мотоцикла. Серія сумок і кріплення Kriega Overlander-System (Kriega OS) - створена спеціально для тривалих і серйозних подорожей на мотоциклі. Kriega OS-12 Adventure Pack  спеціально розроблена для катання в найскладніших умовах. Можете використовувати як окремий кофр або як частина системи для суміщення /...

  3 366 грн
 • Kriega Hydro-2 (Black)
  3 706 грн
  Kriega Hydro-2 (Black)

  Артикул: ADM-761310 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Black) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  3 706 грн
 • Kriega Hydro-2 (Silver)
  3 706 грн
  Kriega Hydro-2 (Silver)

  Артикул: ADM-761327 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Silver) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  3 706 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Hydro-2 (Orange)
  3 706 грн
  Kriega Hydro-2 (Orange)

  Артикул: ADM-761334 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Orange) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  3 706 грн
 • Kriega Hydro-2 (Lime)
  3 706 грн
  Kriega Hydro-2 (Lime)

  Артикул: ADM-761341 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Lime) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  3 706 грн
 • Kriega OS-18 Adventure Pack
  3 910 грн
  Kriega OS-18 Adventure Pack

  Артикул: ADM-760887 Kriega OS-18 Adventure Pack - кофр-сумка для мотоцикла. Серія сумок і кріплення Kriega Overlander-System (Kriega OS) - створена спеціально для тривалих і серйозних подорожей на мотоциклі. Kriega OS-18 Adventure Pack спеціально розроблена для катання в найскладніших умовах. Можете використовувати як окремий кофр або як частина системи для суміщення /...

  3 910 грн
 • KRIEGA Захисна стропа STEELCORE, 1,37 м помаранчевого кольору
  4 078 грн
  KRIEGA Захисна стропа STEELCORE, 1,37 м помаранчевого...

  Артикул: ADM-KSCSS-OR Характеристики Стійкий до негоди сталевий замок із затискачем дозволяє регулювати довжину стропи відповідно до об’єму кофра. 2 ключі в комплекті.Міцний сталевий кордСталевий замок із затискачем Вага: 100 г

  4 078 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Sling
  4 250 грн
  Kriega Sling

  Артикул: ADM-760092 Kriega Sling - зручна сумка-слінг проста, стильна і водонепроникна, дозволяє носити з собою невеликі предмети. Фотоапарати, планшети та інші предмети першої необхідності, залишаться сухими в будь-яку погоду. Є додатковий фіксуючий ремінь. Просто накиньте шолом, натягніть ремінь і катайтеся!

  4 250 грн
 • Kriega Sling EDC
  4 250 грн
  Kriega Sling EDC

  Артикул: ADM-760863 Kriega Sling EDC - ідеальна сумка для переміщення по місту, на роботу / з роботи, для мотопрогулянок. Kriega Sling EDC (Every Day Carry) - це безпечний і надійний спосіб організувати ваші повсякденні справи. Сумка має 5 кишень різного розміру і міцні блискавки. А завдяки преміальним матерілам Hypalon / Cordura® і YKK®, ви отримаєте універсальну і дуже...

  4 250 грн
 • KRIEGA Рюкзак R15
  4 386 грн
  KRIEGA Рюкзак R15

  Артикул: ADM-760047 ОсобливостіБічна кишеня зручна для перевезення дрібних речей, інструментів, карт або маски. Головне відділення має захищену внутрішню кишеню. Обидві закриваються водозахисними блискавками YKK®.Світловідбиваючі нашивки на лямках і лого ззаду додають безпеки під час їзди в темну пору доби.Об’єм R15 можна збільшити за допомогою сумок серії US Drypack....

  4 386 грн
 • KRIEGA OS-PLATFORM для BMW GS Adventure
  4 590 грн
  KRIEGA OS-PLATFORM для BMW GS Adventure

  Артикул: ADM-761549 ОсобливостіПлатформа дозволяє: закріпити м’який кофр OS-32, OS-22 або 6,6-літрову каністру для води ROTOPAX™;закріпити кофр OS-6, OS-12 разом з 3,8- або 6,6-літровою каністрою для води ROTOPAX™.3,8- та 6,6-літрові каністри для пального ROTOPAX™ також можуть бути закріплені на платформі, але ми не рекомендуємо встановлювати їх з боку глушника вихлопної...

  4 590 грн
 • KRIEGA Дорожня сумка KS40
  4 590 грн
  KRIEGA Дорожня сумка KS40

  Артикул: ADM-760207 Особливості Сумка посилена стійким до стирання Hypalon™, має м’які стінки для захисту ваших речей і готова до всіх можливих під час мотоподорожі випробувань.Для зручного носіння поза мотоциклом сумка має міцну ручку та наплічний ремінь з м’якою накладкою.В 30-літровому об’ємі сумка відповідає обмеженням розміру ручної поклажі більшості авіакомпаній....

  4 590 грн
 • KRIEGA Сумка на пояс R8
  4 726 грн
  KRIEGA Сумка на пояс R8

  Артикул: ADM-760061 Особливості 100% водонепроникний бічний модуль з рол-топ системою закривання гарантовано збереже ваші речі сухими за будь-якої погоди. З’ємну підкладку білого кольору легко прати.Сітчаста кишеня на блискавці ідеальна для карток та документів. Передня кишеня на блискавці надає швидкий доступ до сумки для інструментів (в комплекті).Сумка для...

  4 726 грн
 • KRIEGA Hydro-3
  4 726 грн
  KRIEGA Hydro-3

  Артикул: ADM-760054 Особливості Маленька бічна кишеня зручна для перевезення дрібних інструментів або енергетичних батончиків. В основному відділенні поміщається гідратор армійського класу. Обидві кишені закриваються водозахисними блискавками YKK®.Гідратор виготовлено з 0,4 мм термополіуретану, вдвічі товстішого, ніж у цивільних моделей. Резервуар має посилений слайдер...

  4 726 грн
 • KRIEGA US-20
  4 930 грн
  KRIEGA US-20

  Артикул: ADM-761488 Характеристики Гарантовано 100% водонепроникний верхМожливість використання на будь-якому мотоцикліМонтаж вздовж чи поперек сидінняЛегко фіксується швидкоз’ємними гачками та стропами, закріпленими на підрамникуВикористовується окремо або в комбінації з іншими сумками Kriega DrypackДодаткове швидкодоступне відділення у вигляді бічної кишені та сіточкиУ...

  4 930 грн
 • KRIEGA Рюкзак R20
  4 930 грн
  KRIEGA Рюкзак R20

  Артикул: ADM-760030 ОсобливостіR20 має бічну кишеню з водозахисною блискавкою YKK®. Всередині є кишеня для гідратора або захисту спини CE-Level 2, а також карабін для зв’язки ключів. Спроектований та виготовлений з матеріалів найвищої якості, рюкзак Kriega відрізняється бездоганною ергономікою, навіть якщо райдер користується ним, не знімаючи...

  4 930 грн
 • KRIEGA Urban
  5 610 грн
  KRIEGA Urban

  Артикул: ADM-760085 ОсобливостіОпційний поясний ремінь додає стабільності під час їзди на мотоциклі.Головне 16-літрове відділення з рол-топ системою закривання має з’ємну підкладку білого кольору, яку легко прати.Швидкодоступна бічна кишеня із водозахисною блискавкою YKK® ідеальна для пляшки води, рукавичок тощо.Внутрішня сітчаста кишеня з блискавкою YKK® зручна для...

  5 610 грн
 • KRIEGA Urban EDC
  5 610 грн
  KRIEGA Urban EDC

  Артикул: ADM-760856 Особливості Надзвичайно міцна конструкція з Cordura® та Hypalon™ доповнена такими ж надійними блискавками YKK®. Наплічний двосторонній ремінь з м’якою набивкою зручний для носіння сумки з правого або лівого боку. Фірмові легкосплавні регулювальні кільця Kriega дозволяють швидко змінювати довжину наплічного ременя. Більше не треба знімати шолом, щоб...

  5 610 грн
 • Kriega R25 Backpack
  5 746 грн
  Kriega R25 Backpack

  Артикул: ADM-760023 Kriega R25 Backpack - мото рюкзак для щоденних поїздок на роботу і подорожей на вихідних. Kriega R25 - надійний напарник, розрахований на тривалий термін служби. Універсальний і об'ємний рюкзак дає можливість переносити все з комфортом, від ноутбука до речей для щоденного користування. Комфорт при їзді досягається завдяки повнорозмірний лямочній системі...

  5 746 грн
 • KRIEGA US-30
  5 746 грн
  KRIEGA US-30

  Артикул: ADM-761471 Характеристики Гарантовано 100% водонепроникний верхМожливість використання на будь-якому мотоцикліМонтаж вздовж чи поперек сидінняЛегко фіксується швидкоз’ємними гачками та стропами, закріпленими на підрамникуВикористовується окремо або в комбінації з іншими сумками Kriega DrypackДодаткове швидкодоступне відділення у вигляді бічної кишені та сіточкиУ...

  5 746 грн
 • KRIEGA Solo-14
  7 140 грн
  KRIEGA Solo-14

  Артикул: ADM-760771 ОсобливостіРол-топ система закривання гарантує повний захист від вологи та бруду. З’ємну підкладку білого кольору легко прати. Кофр надійно фіксується стропами з анодованими гачками з авіаційного сплаву та надміцними пряжками.В комплекті є необхідні для одиночного або парного кріплення стропи та регульований наплічний ремінь, щоб використовувати кофр...

  7 140 грн
 • KRIEGA Solo-18
  7 650 грн
  KRIEGA Solo-18

  Артикул: ADM-760788 ОсобливостіРол-топ система закривання гарантує повний захист від вологи та бруду. З’ємну підкладку білого кольору легко прати. Кофр надийно фіксується стропами з анодованими гачками з авіаційного сплаву та надміцними пряжками.В комплекті є необхідні для одиночного або парного кріплення стропи та регульований наплічний ремінь, щоб використовувати кофр...

  7 650 грн
 • Kriega R30 Backpack
  7 650 грн
  Kriega R30 Backpack

  Артикул: ADM-760016 Kriega R30 Backpack - водонепроникний захист для серйозних пригод на мотоциклі. Зазначений нагородами Kriega R30 дає байкеру впевненість в тому, що він може безпечно носити з собою ноутбук / камеру і інший комплект для захисту від вологи навіть в сильну погоду.

  7 650 грн
 • Kriega R35 (Black)
  7 650 грн
  Kriega R35 (Black)

  Артикул: ADM-760009 Моторюкзак (або рюкзак для мотоцикліста, байкера) Kriega R35 (Black) - ідеальний рюкзак для швидкостей. Ідеальний розподіл ваги і унікальна система фіксації лямок Quadloc дозволяє використовувати рюкзак при повному завантаженні, з комфортом і на великі відстані.

  7 650 грн
 • Kriega OS-22 Soft Pannier
  8 670 грн
  Kriega OS-22 Soft Pannier

  Артикул: ADM-761518 Kriega OS-22 Soft Pannier - кофр-сумка для мотоцикла. Серія сумок і кріплення Kriega Overlander-System (Kriega OS) - створена спеціально для тривалих і серйозних подорожей на мотоциклі. Ця модель володіє багатьма характеристиками традиційного жорсткого кейса ADV, але має додаткові переваги по міцності і безпеці для їзди в складних умовах.

  8 670 грн
 • Kriega OS-32 Soft Pannier
  9 486 грн
  Kriega OS-32 Soft Pannier

  Артикул: ADM-760870 Kriega OS-32 Soft Pannier - кофр-сумка для мотоцикла. Серія сумок і кріплення Kriega Overlander-System (Kriega OS) - створена спеціально для тривалих і серйозних подорожей на мотоциклі. Ця модель володіє багатьма характеристиками традиційного жорсткого кейса ADV, але має додаткові переваги по міцності і безпеці для їзди в складних умовах.

  9 486 грн
 • Kriega Saddlebags DUO-28
  11 390 грн
  Kriega Saddlebags DUO-28

  Артикул: ADM-760795 Kriega Saddlebags DUO-28 - бічні мото кофри на мотоцикл, сумарним об'ємом 36 л. Ці сумки для мотоцикла мають універсальне кріплення, і найкраще підійдуть для мотоциклів в ретро-стилі, так як їх вид, це поєднання класичного дизайну і сучасних технологій. Доступні в версіях SOLO або DUO.

  11 390 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Saddlebags DUO-36
  12 206 грн
  Kriega Saddlebags DUO-36

  Артикул: ADM-760801 Kriega Saddlebags DUO-36 - бічні мото кофри на мотоцикл, сумарним об'ємом 36 л. Ці сумки для мотоцикла мають універсальне кріплення, і найкраще підійдуть для мотоциклів в ретро-стилі, так як їх вид, це поєднання класичного дизайну і сучасних технологій. Доступні в версіях SOLO або DUO.

  12 206 грн