Peak Design: рюкзаки, сумки і штативи - історія успіху.

Peak Design: рюкзаки, сумки і штативи - історія успіху.

Колись про Peak Design знімуть фільм, це однозначно буде "історія успіху". Історія про людину яка змінила ринок сумок і аксесуарів для фотокамер - самотужки. Про людину яка завдяки успіху, намагається вплинути на кліматичні зміни і доносить інформацію всіма можливими способами. Катаючись по вулицях Мейпл-Гроув на своєму велосипеді в дитинстві, Пітер Дерінг мріяв про конструювання та винаходи. Як випускник середньої школи Maple Grove Senior High, Пітер дуже чітко пам'ятає, як сподівався піти по стопах свого кумира Томаса Едісона. «Я завжди хотів бути винахідником. Я завжди думав про те, щоб бути винахідником, - каже Дерінг. Замість того щоб слідувати цій пристрасті в коледжі, Дерінг вирішив отримати спеціальність цивільного будівництва в Університеті Вісконсін-Медісон і на якийсь час відклав мрію стати винахідником.

Однак він поняття не мав, що його дитяча мрія стане реальністю всього через кілька років - і все завдяки ще одному його творчому захопленню - фотографії. Його любов до фотографії почалася незабаром після закінчення середньої школи. «Моїм подарунком на випускну школу Maple Grove Senior High в 2001 році була цифрова камера. І це дуже сильно збудило мій інтерес до фотографії », - пояснює Дерінг. «Камери змінювалися, але пристрасть залишилася».

У 2010 році Пітер Дерінг (Peter Dering) відправився в 4-х місячну подорож навколо світу. Він подорожує по Південно-Східній Азії і Індії з рюкзаком, прив'язаним до спини, і камерою в руці. Знімаючи гарні краєвиди і запам'ятовуючи спогади за допомогою фотографій, Дерінг не міг не помітити явну проблему. «Коли камера була в рюкзаку, ви нею не користуєтеся. А коли фотоапарат не в рюкзаку, він знаходиться у вас на шиї, і це дуже боляче, - пояснює Дерінг. Перебуваючи в дорозі і маючи час на роздумування, Дерінг отримав прекрасну можливість знайти рішення цієї проблеми.

Peak Design рюкзаки и сумки

Пішовши з роботи і вклавши весь свій час і енергію на створення того, чим він був захоплений. У травні 2011 року на Kickstarter з'явився перший проект, це було кріплення для камери Capture Camera Clip. Ставши другим по залучених інвестицій на Kickstarter на той час, це дозволило Дерінгу не тільки запустити виробництво Capture, а ще це дало йому можливість заснувати компанію Peak Design, яку він давно мріяв створити. Компанію на Kickstarter підтримали більше 5500 чоловік і замість заявлених 10 000 $ було зібрано більш ніж в 30 разів більше - $ 364 698. Це був неймовірний ефект про Peak Design заговорили у всіх фототусовках. Пітер почав наймати друзів, друзів друзів і випадкових людей, яких він зустрічав у різних місцях. Peak Design знімає невеликий офіс в районі Dogpatch в Сан-Франциско. На зібрані кошти команда Peak Design створила інші товари, проекти яких також були розміщені на Kickstarter в 2012, 2013, 2014 і 2015 роках.

Peak Design рюкзаки и сумки

Peak Design рюкзаки и сумки

Peak Design рюкзаки и сумки

Зараз в Peak Design 34 штатних співробітника, понад 100 товарів і більше сотні людей, що працюють повний робочий день для виробництва рюкзаков, сумок, кріплень, штативів та аксесуарів на наших заводах-партнерах. Щоб стати тією компанією Peak Design про яку знає кожен фотограф, потрібна була важка робота, ощадливість і акуратність, інтенсивні суперечки, невдалі спроби і багато удачі. Але Peak Design ніколи б не стала Peak Design якби не краудфандінг. Всі в компанії знають це і пам'ятають, що на запуск своїх товарів компанія авансувати у людей гроші в обмін на якісні продукти і ніколи не підвела.

Разом зі співробітниками компанія Peak Design також розширила асортимент продукції. Компанія з Сан-Франциско додала ще більше товарів для своїх клієнтів. «Затискачі до ременів, ремені до сумок для фотоапаратів, сумки для фотоапаратів - і сумки для всіх, - пояснює Дерінг. Також компанія запустила лінію сумок і рюкзаків для подорожей, в яку входить кілька унікальних сумок. Що робить Peak Design настільки унікальним, так це те, що компанія продовжує використовувати Kickstarter для допомоги у фінансуванні продуктів, запускаючи Kickstarter кожен календарний рік. «Це тенденція, яку ми продовжуємо дотримуватися і сьогодні і в наступному році. Ми не збираємося припиняти цю тенденцію», - каже Дерінг.

Поряд з відмінними продуктами, Peak Design також багато пропонує для творчих людей Сан-Франциско. Співробітники компанії хотіли надати місце іншим цікавим людям, таким як вони, щоб зібратися разом і попрацювати, тому вони відкрили свій флагманський магазин в Hayes Valley, який Дерінг порівнює з Uptown в Міннеаполісі. «Це просто центр спільноти для нашої мережі фотографів і креативників», - говорить він. «Це місце для відпочинку і навчання. Це просто спосіб налагодити більш глибокий зв'язок з нашими клієнтами, ніж просто показавши їм наші продукти ». Вони пропонують вільний час для роботи в студії, а також навчальний курс, як «Фотографія 101: спорядження і методи для початківців», і проведення заходів, які допомагають розслабити розум, наприклад, «Йога для фотографів».

Peak Design рюкзаки и сумки

З 2011 року Peak Design зібрала понад 15 мільйонів доларів США в ході 6 проектів Kickstarter. Це не світовий рекорд, але Peak Design найактивніша в світі компанія. Завдяки Kickstarter компанія знайшла найпалкіших, лояльних і активних клієнтів у світі. Кошти, які Peak Design збирає в раундах краудфандінга, дозволяють зосередитися на наших клієнтах і товарах, а не на досягненні прибутку, яку так часто вимагають традиційні інвестори.

Пітер Дерінг (Peter Dering)

Я заснував компанію Peak Design і некомерційну організацію Climate Neutral (в 2018). Я ніколи не брав ні копійки зовнішніх інвестицій, і не хочу цього робити. Я - син пожежного та медсестри, які дійсно думали, що я збираюся стати професійним бейсболістом. На даний момент в моєму житті, напевно, найкраще грати в сквош. З дитинства я був мрійником. Це означає, що я ухиляюся від дійсності, але не дуже сильно. Я люблю кататися на лижах, в основному через викид адреналіну. Я отримую такий же результат, коли катаюся на своєму велосипеді по Сан-Франциско в навушниках під улюблену музику. Я вважаю, що поєднання ризику і результату дуже корисно і цікаво. У мене є дочка, якій майже 8 років, яка живе в Чикаго з тих пір, як їй виповнилося 2 роки. Я налітав більше 1200 годин в небі, подорожуючи туди-сюди в спробі стати справжнім батьком. Розміщення офісу в Сан-Франциско (Південно-Захід США) це краще розташування для бізнесу, і поки я не збираюся нічого змінювати.

Спостереження за грою Pink Floyd і їх шоу Laser Spectacular у віці 22 років в коледжі - одна з моїх самих вражаючих подій на сьогоднішній день. Так 8 разів я бачив це шоу, в тому числі один раз в Сансет-центрі в Кармелі. Перегляд цього шоу від Pink Floyd і покупка гідромасажної ванни знаходяться в топі мого списку «речей, які зробили люди». Я часто фантазую про те, щоб балотуватися на пост президента, але боюся, що мій список «того, що, на мою думку, повинні робити люди», завадить цим зусиллям.

Peak Design рюкзаки и сумки

Дерінг любить керувати різними аспектами діяльності компанії - пише він, знімає відео, яке буде розміщено на сторінці Kickstarter, або працює із зарубіжними постачальниками у В'єтнамі і Китаї, Дерінг отримує від цього задоволення. «Це надзвичайне розмаїття видів роботи - як з творчої точки зору, так і з точки зору, орієнтованої на людину», - говорить він.

Хоча Сан-Франциско був тим місцем, де він побудував своє життя і компанію, Дерінг каже, що Міннесота завжди буде його будинком. «Мої люди все ще в Плімуті, - говорить він. «Я приїжджаю туди досить часто. Мій брат живе в Міннеаполісі, і у нього двоє дітей ». Крім своєї сім'ї, Дерінг сумує за зміну пір року і озерам в Міннесоті. Його найтепліші спогади про те, як він ріс в передмісті, - це здатність мати таку свободу, як в дитинстві. «Найкраще, що у мене залишилося, - це скрізь їздити на велосипеді», - говорить він.

Робити речі - це весело, а робити якісні сумки і рюкзак Peak Design и це ще й захоплююче. Навіть маленькі діти знають це. Peak Design вважає що їхній офіс - це місце для дошкільних мистецьких проектів (гурток за інтересами), де застосовуються кращі матеріали і сучасні інструменти. Коли справа доходить до виготовлення речей, Peak Design вважає, що менше - це більше, а простота = елегантність. А універсальність повинна бути закладена в такий спосіб, щоб товари Peak Design використовувалися будь-якими способами, які навіть складно уявити в момент створення. Peak Design вважає, що продукти повинні вирішувати реальні проблеми, а не створювати їх. Коли компанія запускає продукти, ніхто і ніколи не припиняє їх удосконалювати. Компанія також впевнена, що люди, які використовують і люблять рюкзаки Peak Design, заслуговують ідеальних речей.

Peak Design рюкзаки и сумки

Виробництво Peak Design знаходиться в південно-східній Азії - у В'єтнамі і доставляють їх по всьому світу. Звичайно Peak Design використовує перероблені матеріали, і сумлінно ставиться до упаковки. Peak Design виробляє продукцію, яка прослужить довго, і компанія намагається уникати авіаперевезень. Зрозуміло, що штамп Made in Vietnam не відноситься до числа престижних, але все ж треба визнати: якість у Peak Design дуже гідна, причому це вірно і по відношенню до матеріалів, і по відношенню до рівня виконання. Причепитися, ні до чого, якщо не брати до уваги естетичну сторону - тут, ясна річ, смаки у всіх різних, і напевно комусь речі Peak Design не подобається зовні. Усім догодити неможливо.

З деяких пір сумки і рюкзаки Peak Design, а також аксесуари і штативи для камер отримали маркування Climate Neutral (це ще одна компанія-ініціатива выд Пітера Дерінга). Основним завданням Climate Neutral є створення, поширення і сертифікація "маркера", який ми називаємо Climate Neutral Certified.

Peak Design рюкзаки и сумки

Peak Design рюкзаки и сумки

Peak Design рюкзаки и сумки

Ви, мабуть, знайомі з такими маркерами як 1% для The Planet, Certified Organic і Certified B-Corp. Ці маркери розповідають про товари, які Ви купуєте, або про бізнес, який ми підтримуємо. Коли ви бачите ярлик Climate Neutral Certified на рюкзаку Peak Design, це означає, що компанія виміряла свій вуглецевий слід, скоротила і оптимізувала процеси, а потім компенсувала інше. У світі, де зміна клімату існує, і є справжньою загрозою для способу життя наших дітей, Peak Design твердо вірить, що потрібно починати з себе і економити ресурси планети. А також максимально зменшити виділення вуглецю, і не платити за його очищення.

Основна місія Peak Design - дати можливість активним, творчим, заповзятливим людям цінувати прекрасний світ навколо них. Компанія допомагаємо людям відчувати себе більш комфортно під час подорожей з фото і відео технікою. Peak Design ставить перед собою амбітні цілі і планує розширювати горизонти своїх продуктів ще більше. В активі Peak Design є різноманітні нагороди від Carryology.com, National Geographic, Popular Photography, Resource Magazine, Men's Journal, International Design Excellence (IDEA).

 • Peak Design 2PK-CB-8L
  270 грн
  Peak Design 2PK-CB-8L
  (26937)

  Артикул: 2PK-CB-8L Затискні болти Peak Design 2PK-CB-8L - подовжена версія для Capturev2 і CapturePRO, дозволяють кріпити Capture на більш товстому ремені або лямці. Рекомендується для ременів товщиною більш ніж 1,3 см. Зверніть увагу, що це ті ж затискні болти, які поставляються з ProPad і POV Kit.

  270 грн
 • Peak Design 2PK-CB-8
  270 грн
  Peak Design 2PK-CB-8
  (26947)

  Артикул: 2PK-CB-8 Затискні болти Peak Design 2PK-CB-8, можуть замінити ті що йдуть в комплекті або виконувати роль резервних стандартних затискних болтів для Capturev2 або CapturePRO. Поворотна головка з анодованого алюмінію з віссю з нержавіючої сталі.

  270 грн
 • Peak Design Anchor 4-pack
  490 грн
  Peak Design Anchor 4-pack
  (31160)

  Артикул: 4PK-AN-4 Peak Design Anchor 4-pack - 4 додаткових кріплення для використання з Leash, Cuff, Slide і Clutch. Завдяки запасним фіксаторам, Ви можете використовувати ремені з іншими корпусами камер, POV відео пристроями, біноклями, компасами, пляшками з водою та ін. Кожен якір витримує до 90 кг і має кутову форму для зручного підключення.

  490 грн
 • Peak Design Pro Pad
  990 грн
  Peak Design Pro Pad
  (26991)

  Артикул: PP-2 Підкладка Peak Design Pro Pad сумісний тільки з Capture v3. Напівжорстка конструкція EVA забезпечує кращу стабільність при перенесенні важких камер, що забезпечує підвищену безпеку і комфорт. Легко встановлюється на внутрішній петлі, прикріпивши затиск до нижньої частини тканини. Дозволяє максимально комфортно повісити фотокамеру на рівні талії,...

  990 грн
 • Peak Design Shoe Pouch
  1 230 грн
  Peak Design Shoe Pouch
  (35627)

  Артикул: BSP-CH-1 Чохол для взуття Peak Design Shoe Pouch - легкий, міцний чохол для взуття забезпечує надійне зберігання взуття та одягу. Чудово підходить для будь-якої валізи або сумки, як і для будь-якої сумки в лінійці Peak Design Travel Line. Якщо ви не використовуєте Shoe Pouch, він легко згортається для зберігання. Ідеальний невеликий чохол, щоб мати під рукою, якщо...

  1 230 грн
 • Peak Design Rain Fly
  1 480 грн
  Peak Design Rain Fly
  (33072)

  Артикул: BTR-RF-45-BK-1 Peak Design Rain Fly чохол від дощу для рюкзака Peak Design Travel Backpack 45L знадобиться коли вам потрібно повністю захистити рюкзак від негоди. Цей дощовик не звичайний пластиковий чохол, він створений з водостійкого і щільного силіконового ріпстоп нейлону 200D. Rain Fly упаковується в інтегровану сумку для перенесення. Чохол надійно з'єднується з...

  1 480 грн
 • Peak Design Packing Cube Small (Charcoal)
  1 480 грн
  Peak Design Packing Cube Small (Charcoal)
  (26989)
  1 Рейтинг

  Артикул: BPC-S-CH-1 Peak Design Packing Cube Small (Charcoal) - органайзер для одягу. Дозволяє акуратно складати одяг і економити місце в подорожах. Організатор відкривається: потрібно потягнути за "вушка" посередині центральної блискавки, і бігунки швидко розійдуться в різні боки. Це забезпечує швидкий доступ до вмісту.

  1 480 грн
 • Peak Design Cuff (Black)
  1 730 грн
  Peak Design Cuff (Black)
  (26996)

  Артикул: CF-BL-3 Кистьовий ремінь Peak Design Cuff (Black) - швидко і надійно з'єднується з будь-якою камерою, біноклем або іншим пристроєм, використовуючи унікальну систему прив'язки Anchor Link. Сумісний з компактними камерами аж до повнокадрових DSLR і навіть камер середнього формату. Ви також можете прикріплювати манжету до GoPro, брелоки, мікрофонів або чого-небудь...

  1 730 грн
 • Peak Design Cuff (Ash))
  1 730 грн
  Peak Design Cuff (Ash))
  (26995)

  Артикул: CF-AS-3 Кистьовий ремінь Peak Design Cuff (Ash) - швидко і надійно з'єднується з будь-якою камерою, біноклем або іншим пристроєм, використовуючи унікальну систему прив'язки Anchor Link. Сумісний з компактними камерами аж до повнокадрових DSLR і навіть камер середнього формату. Ви також можете прикріплювати манжету до GoPro, брелоки, мікрофонів або чого-небудь ще,...

  1 730 грн
 • Peak Design Packing Cube Medium (Charcoal)
  1 980 грн
  Peak Design Packing Cube Medium (Charcoal)
  (26988)

  Артикул: BPC-M-CH-1 Peak Design Packing Cube Medium (Charcoal) - органайзер для одягу. Дозволяє акуратно складати одяг і економити місце в подорожах. Організатор відкривається: потрібно потягнути за "вушка" посередині центральної блискавки, і бігунки швидко розійдуться в різні боки. Це забезпечує швидкий доступ до вмісту.

  1 980 грн
 • Peak Design Leash (Charcoal)
  2 230 грн
  Peak Design Leash (Charcoal)
  (26997)

  Артикул: L-BL-3 Peak Design Leash (Charcoal) універсальний ремінь для фотокамери з фірмовою системою кріплення і регулювання. Підходить для дзеркальних і компактних камер. Ремінь оснащений запатентованою системою карабінів Peak Design Anchor Link, що дозволяє швидко від'єднати камеру або замінити її на інший апарат. Також в комплект включена швидкознімна палтформа, яка...

  2 230 грн
 • Peak Design Leash (Ash)
  2 230 грн
  Peak Design Leash (Ash)
  (31789)

  Артикул: L-AS-3 Peak Design Leash (Ash) універсальний ремінь для фотокамери з фірмовою системою кріплення і регулювання. Підходить для дзеркальних і компактних камер. Ремінь оснащений запатентованою системою карабінів Peak Design Anchor Link, що дозволяє швидко від'єднати камеру або замінити її на інший апарат. Також в комплект включена швидкознімна палтформа, яка...

  2 230 грн
 • Peak Design Clutch Hand strap
  2 230 грн
  Peak Design Clutch Hand strap
  (31144)

  Артикул: CL-3 Кистьовий ремінь для фотокамери Peak Design Clutch Hand strap - перший в світі ремінь з швидким налаштуванням і регулюванням. З цим ременем у вас є повний і вільний доступ до камери і знаєте, що ваш гаджет знаходиться в абсолютній безпеці. Якщо фотоапарат буде падати, Peak Design Clutch автоматично затягнеться у вас на зап'ясті і не дасть гаджету розбитися.

  2 230 грн
 • Peak Design Camera Cube Small (Black)
  2 390 грн
  Peak Design Camera Cube Small (Black)
  (27137)

  Артикул: BCC-S-BK-1 Peak Design Camera Cube Small (Black) - кофр для фототехніки, за допомогою якого вам буде безпечніше, легше і зручніше транспортувати обладнання. Випускається в 3 розмірах: S, M, L, ергономічно поміститься у валізу або рюкзак Peak Design Travel Backpack. Спеціально розроблений для зберігання фотоапаратів, відео, аудіо або цифрового мультимедійного...

  2 390 грн
 • Peak Design Capture Clip (Black)
  2 720 грн
  Peak Design Capture Clip (Black)
  (26951)

  Артикул: CC-BK-3 Peak Design Capture Clip (Black) - кріплення для швидкого, зручного захоплення і розміщення фотокамери, на ремені, рюкзачній лямці, сумці, інше. Дуже міцне і надійне кріплення для камер з об'єктивами. Унікальність цієї системи в тому, що її можна кріпити куди завгодно: до лямки рюкзака, до ременя, сумці і багато чому іншому.

  2 720 грн
 • Peak Design Wash Pouch (Sage)
  2 970 грн
  Peak Design Wash Pouch (Sage)
  (40855)

  Артикул: BWP-SG-1 Peak Design Wash Pouch (Sage) косметичка в подорож. Цей дорожній несесер для туалетного приладдя, є незамінним предметом в будь-якій поїздці. Цей аксесуар створений для того, щоб всі засоби гігієни лежали організовано в одному місці. При розробці, Peak Design прагнула створити ідеальний баланс між елегантною мінімалістичністю і продуманою функціональністю.

  2 970 грн
 • Peak Design Slide Lite (Black)
  2 970 грн
  Peak Design Slide Lite (Black)
  (31143)

  Артикул: SLL-BK-3 Ремінь для фотокамери Peak Design Slide Lite (Black) - найбільш універсальний sling-ремінь для професійних фотокамер. Може використовуватися трьома різними способами: через плече, на шиї або на плече. Peak Design Slide виготовлений з ременя шириною 32 мм. Він має алюмінієві елементи (швидкі регулятори) і запатентовані роз'єми-з'єднувачі Anchor Link. У...

  2 970 грн
 • Peak Design Wash Pouch (Black)
  2 970 грн
  Peak Design Wash Pouch (Black)
  (31773)

  Артикул: BWP-BK-1 Peak Design Wash Pouch (Black) косметичка в подорож. Цей дорожній несесер для туалетного приладдя, є незамінним предметом в будь-якій поїздці. Цей аксесуар створений для того, щоб всі засоби гігієни лежали організовано в одному місці. При розробці, Peak Design прагнула створити ідеальний баланс між елегантною мінімалістичністю і продуманою функціональністю.

  2 970 грн
 • Peak Design Slide Lite (Ash)
  2 970 грн
  Peak Design Slide Lite (Ash)
  (31155)

  Артикул: SLL-AS-3 Ремінь для фотокамери Peak Design Slide Lite (Ash) - найбільш універсальний sling-ремінь для професійних фотокамер. Може використовуватися трьома різними способами: через плече, на шиї або на плече. Peak Design Slide виготовлений з ременя шириною 32 мм. Він має алюмінієві елементи (швидкі регулятори) і запатентовані роз'єми-з'єднувачі Anchor Link. У...

  2 970 грн
 • Peak Design Slide (Ash)
  3 460 грн
  Peak Design Slide (Ash)
  (26993)

  Артикул: SL-AS-3 Ремінь для фотокамери Peak Design Slide (Ash) - найбільш універсальний sling-ремінь для професійних фотокамер. Може використовуватися трьома різними способами: через плече, на шиї або на плече. Peak Design Slide виготовлений з ременя шириною 45мм. Він має алюмінієві елементи (швидкі регулятори) і запатентовані роз'єми-з'єднувачі Anchor Link. У комплекті 4...

  3 460 грн
 • Peak Design Slide (Black)
  3 460 грн
  Peak Design Slide (Black)
  (26994)

  Артикул: SL-BK-3 Ремінь для фотокамери Peak Design Slide (Black) - найбільш універсальний sling-ремінь для професійних фотокамер. Може використовуватися трьома різними способами: через плече, на шиї або на плече. Peak Design Slide виготовлений з ременя шириною 45мм.. Він має алюмінієві елементи (швидкі регулятори) і запатентовані роз'єми-з'єднувачі Anchor Link. У...

  3 460 грн
 • Peak Design Capture Silver with Standard Plate (Silver)
  3 710 грн
  Peak Design Capture Silver with Standard Plate (Silver)
  (26952)

  Артикул: CP-S-3 Peak Design Capture Silver with Standard Plate (Silver) - набір кріплення (Capture Clip + Standard Plate) для швидкого, зручного захоплення і розміщення фотокамери, на ремені, рюкзачній лямці, сумці, інше. Дуже міцне і надійне кріплення для камер з об'єктивами. Унікальність цієї системи в тому, що її можна кріпити куди завгодно: до лямки рюкзака, до...

  3 710 грн
 • Peak Design Capture Black with Standard Plate (Black)
  3 710 грн
  Peak Design Capture Black with Standard Plate (Black)
  (26950)

  Артикул: CP-BK-3 Peak Design Capture Black with Standard Plate (Black) - набір кріплення (Capture Clip + Standard Plate) для швидкого, зручного захоплення і розміщення фотокамери, на ремені, рюкзачній лямці, сумці, інше. Дуже міцне і надійне кріплення для камер з об'єктивами. Унікальність цієї системи в тому, що її можна кріпити куди завгодно: до лямки рюкзака, до ременя,...

  3 710 грн
 • Peak Design Everyday Sling 3L (Ash)
  4 450 грн
  Peak Design Everyday Sling 3L (Ash)
  (35676)

  Артикул: BEDS-3-AS-2 Peak Design Everyday Sling 3L (Ash) - компактна сумка-слінг на кожен день. Може використовуватися в якості сумки для фотоапарату, тим паче що весь необхідний функціонал присутній: роздільники, стропи для фіксації штатива і тд.

  4 450 грн
 • Peak Design Everyday Sling 3L (Black)
  4 450 грн
  Peak Design Everyday Sling 3L (Black)
  (35677)

  Артикул: BEDS-3-BK-2 Peak Design Everyday Sling 3L (Black) - компактна сумка-слінг на кожен день. Може використовуватися в якості сумки для фотоапарату, тим паче що весь необхідний функціонал присутній: роздільники, стропи для фіксації штатива і тд.

  4 450 грн
 • Peak Design Everyday Sling 6L (Ash)
  5 930 грн
  Peak Design Everyday Sling 6L (Ash)
  (35678)

  Артикул: BEDS-6-AS-2 Peak Design Everyday Sling 6L (Ash) - компактна сумка-слінг на кожен день. Може використовуватися в якості сумки для фотоапарату, тим паче що весь необхідний функціонал присутній: роздільники, стропи для фіксації штатива і тд.

  5 930 грн
 • Peak Design Everyday Sling 6L (Midnight)
  5 930 грн
  Peak Design Everyday Sling 6L (Midnight)
  (35680)

  Артикул: BEDS-6-MN-2 Peak Design Everyday Sling 6L (Midnight) - компактна сумка-слінг на кожен день. Може використовуватися в якості сумки для фотоапарату, тим паче що весь необхідний функціонал присутній: роздільники, стропи для фіксації штатива і тд.

  5 930 грн
 • Peak Design Everyday Sling 10L (Ash)
  7 920 грн
  Peak Design Everyday Sling 10L (Ash)
  (35674)

  Артикул: BEDS-10-AS-2 Peak Design Everyday Sling 10L (Ash) - компактна сумка-слінг на кожен день. Може використовуватися в якості сумки для фотоапарату, тим паче що весь необхідний функціонал присутній: роздільники, стропи для фіксації штатива і тд.

  7 920 грн
 • Peak Design Everyday Sling 10L (Black)
  7 920 грн
  Peak Design Everyday Sling 10L (Black)
  (35675)
  1 Рейтинг

  Артикул: BEDS-10-BK-2 Peak Design Everyday Sling 10L (Black) - компактна сумка-слінг на кожен день. Може використовуватися в якості сумки для фотоапарату, тим паче що весь необхідний функціонал присутній: роздільники, стропи для фіксації штатива і тд.

  7 920 грн
 • Peak Design Everyday Backpack Zip 15L (Black)
  9 400 грн
  Peak Design Everyday Backpack Zip 15L (Black)
  (35668)

  Артикул: BEDBZ-15-BK-2 Peak Design Everyday Backpack Zip 15L (Black) візуально зручний і функціонально простий варіант рюкзак культового Peak Design Everyday. Обтічна форма без виступаючих елементів роблять цей повсякденний рюкзак ідеальним для щоденної експлуатації в місті, або надійним партнером для фототехніки.

  9 400 грн
 • Peak Design Everyday Backpack Zip 15L (Ash)
  9 400 грн
  Peak Design Everyday Backpack Zip 15L (Ash)
  (35665)

  Артикул: BEDBZ-15-AS-2 Peak Design Everyday Backpack Zip 15L (Ash) візуально зручний і функціонально простий варіант рюкзак культового Peak Design Everyday. Обтічна форма без виступаючих елементів роблять цей повсякденний рюкзак ідеальним для щоденної експлуатації в місті, або надійним партнером для фототехніки.

  9 400 грн
 • Peak Design Everyday Backpack Zip 15L (Midnight)
  9 400 грн
  Peak Design Everyday Backpack Zip 15L (Midnight)
  (35670)

  Артикул: BEDBZ-15-MN-2 Peak Design Everyday Backpack Zip 15L (Midnight) візуально зручний і функціонально простий варіант рюкзак культового Peak Design Everyday. Обтічна форма без виступаючих елементів роблять цей повсякденний рюкзак ідеальним для щоденної експлуатації в місті, або надійним партнером для фототехніки.

  9 400 грн
 • Peak Design Everyday Backpack Zip 20L (Ash)
  10 890 грн
  Peak Design Everyday Backpack Zip 20L (Ash)
  (35671)

  Артикул: BEDBZ-20-AS-2 Peak Design Everyday Backpack Zip 20L (Ash) візуально зручний і функціонально простий варіант рюкзак культового Peak Design Everyday. Обтічна форма без виступаючих елементів роблять цей повсякденний рюкзак ідеальним для щоденної експлуатації в місті, або надійним партнером для фототехніки.

  10 890 грн
 • Peak Design Everyday Backpack Zip 20L (Midnight)
  10 890 грн
  Peak Design Everyday Backpack Zip 20L (Midnight)
  (35673)

  Артикул: BEDBZ-20-MN-2 Peak Design Everyday Backpack Zip 20L (Midnight) візуально зручний і функціонально простий варіант рюкзак культового Peak Design Everyday. Обтічна форма без виступаючих елементів роблять цей повсякденний рюкзак ідеальним для щоденної експлуатації в місті, або надійним партнером для фототехніки.

  10 890 грн
 • Peak Design Everyday Backpack 20L (Midnight) V2
  13 850 грн
  Peak Design Everyday Backpack 20L (Midnight) V2
  (35666)

  Артикул: BEDB-20-MN-2 Peak Design Everyday Backpack 20L (Midnight) V2 - оновлена ​​модель, світового бестселера Peak Design Everyday Backpack. Цей знаковий рюкзак підійде для щоденного використання і для транспортування фототехніки.

  13 850 грн
 • Peak Design Everyday Backpack 20L (Black) V2
  13 850 грн
  Peak Design Everyday Backpack 20L (Black) V2
  (40531)

  Артикул: BEDB-20-BK-2 Рюкзак Peak Design Everyday Backpack 20L (Black) V2 - оновлена ​​модель, світового бестселера Peak Design Everyday Backpack. Цей знаковий рюкзак підійде для щоденного використання і для транспортування фототехніки.

  13 850 грн
 • Peak Design Everyday Backpack 20L (Ash) V2
  13 850 грн
  Peak Design Everyday Backpack 20L (Ash) V2
  (35667)

  Артикул: BEDB-20-AS-2 Peak Design Everyday Backpack 20L (Ash) V2 - оновлена ​​модель, світового бестселера Peak Design Everyday Backpack. Цей знаковий рюкзак підійде для щоденного використання і для транспортування фототехніки.

  13 850 грн
 • Peak Design Everyday Backpack 30L (Charcoal)
  14 850 грн
  Peak Design Everyday Backpack 30L (Charcoal)
  (40857)

  Артикул: BEDB-30-CH-2 Peak Design Everyday Backpack 30L (Charcoal) - рюкзак, який адаптується до постійно мінливих завдань, способу життя і навколишнього середовища. Everyday Backpack від Peak Design був створений командою дизайнерів, інженерів і фотографів для задоволення потреб творчих, підприємливих людей. Ця модель надає вам швидкий доступ до устаткування, можливість...

  14 850 грн
 • Peak Design Travel Backpack 45L (Sage)
  14 850 грн
  Peak Design Travel Backpack 45L (Sage)
  (31140)

  Артикул: BTR-45-SG-1 Peak Design Travel Backpack 45L (Sage) - дорожній рюкзак, з величезними можливостями і надзвичайно зручною конструкцією, а також функціонально наворочений. Практичний, міцний до кожної нитки, стильний і при цьому зручний для коротких і тривалих поїздок. Жодна поїздка не може бути однаковою, і тому не відомо де знадобляться водостійкі блискавки, а де...

  14 850 грн
 • Peak Design Travel Backpack 45L (Black)
  14 850 грн
  Peak Design Travel Backpack 45L (Black)
  (27012)

  Артикул: BTR-45-BK-1 Peak Design Travel Backpack 45L (Black) - дорожній рюкзак, з величезними можливостями і надзвичайно зручною конструкцією, а також функціонально наворочений. Практичний, міцний до кожної нитки, стильний і при цьому зручний для коротких і тривалих поїздок. Жодна поїздка не може бути однаковою, і тому не відомо де знадобляться водостійкі блискавки, а де...

  14 850 грн
 • Peak Design BINO Kit for Capture
  399 грн
  Peak Design BINO Kit for Capture
  (26953)

  Артикул: PL-BIN-1 Кріплення (тримач) для бінокля Peak Design BINO Kit for Capture перетворює ваше кріплення Capture в тримач для бінокля. Тримач BINO Kit виготовлений з алюмінію, це легкий і міцний метал, що дозволяє переносити бінокль прямо в вашому кріпленні Capture.

  399 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design Anchor Links strap
  1 090 грн
  Peak Design Anchor Links strap
  (28502)

  Артикул: AL-4 Комплект кріплень Peak Design Anchor Links strap (AL-4) дозволяють створити власний спосіб кріплення, або модернізувати існуючий. У комплект входять 4 кріплення Anchors і 2 з'єднувальних затискачі Link Clips.

  1 090 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design Tech Pouch (Black)
  1 720 грн
  Peak Design Tech Pouch (Black)
  (27054)

  Артикул: BTP-BK-1 Органайзер Peak Design Tech Pouch (чорний) створений спеціально для зберігання та організації кабелів, зарядок, гаджетів, накопичувачів та всього іншого. Цей дорожній органайзер гарантує неперевершену організацію та легкий доступ. Кармани в стилі орігамі створюють величезну просторову ефективність, дозволяючи вам впадати більше в меншій просторі, так що в...

  1 720 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design Range Pouch Medium (Charcoal)
  2 150 грн
  Peak Design Range Pouch Medium (Charcoal)
  (27046)

  Артикул: BRP-M-BL-1 Peak Design Range Pouch Medium (Charcoal) - сумка для об'єктива, середній розмір. Підходить для різних аксесуарів, шнурів, акумуляторів і об'єктивів. Для перенесення беззеркальной камери на сумці є спеціальне місце для кріплення камери, що значно полегшує фотографам процес перенесення обладнання.

  2 150 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design Everyday Sling 5L (Sage)
  2 599 грн
  Peak Design Everyday Sling 5L (Sage)
  (27055)

  Артикул: BSL-5-SG-1 Peak Design Everyday Sling 5L (Sage) - компактна сумка-слінг (5 літрів) для щоденного використання, але також з можливістю зручно розмістити камеру, і іншу фототехніку. Будучи найменшою і найлегшою сумкою в лінійці сумок на кожен день, Everyday Sling 5L ідеально підходить для організації, транспортування і швидкого доступу до предметів першої...

  2 599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design Everyday Sling 10L (Black)
  2 999 грн
  Peak Design Everyday Sling 10L (Black)
  (27058)

  Артикул: BSL-10-BK-1 Peak Design Everyday Sling 10L (Black) - зручна сумка слінг на кожен день, але продуманим функціоналом для фотокамери і супутнього обладнання. Незалежно від того, чи є ви початківцям фотографом або професіоналом, якому просто потрібно носити предмети першої необхідності, або просто кимось, хто вважає за краще упаковуватися легко, повсякденний слінг Peak...

  2 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design Everyday Sling 10L (Charcoal)
  2 999 грн
  Peak Design Everyday Sling 10L (Charcoal)
  (27057)

  Артикул: BSL-10-BL-1 Peak Design Everyday Sling 10L (Charcoal) - зручна сумка слінг на кожен день, але продуманим функціоналом для фотокамери і супутнього обладнання. Незалежно від того, чи є ви початківцям фотографом або професіоналом, якому просто потрібно носити предмети першої необхідності, або просто кимось, хто вважає за краще упаковуватися легко, повсякденний слінг...

  2 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design Camera Cube Medium (Black)
  3 350 грн
  Peak Design Camera Cube Medium (Black)
  (27044)

  Артикул: BCC-M-BK-1 Peak Design Camera Cube Medium (Black) - кофр для фототехніки, за допомогою якого вам буде безпечніше, легше і зручніше транспортувати обладнання. Випускається в 3 розмірах: S, M, L, ергономічно поміститься у валізу або рюкзак Peak Design Travel Backpack. Спеціально розроблений для зберігання фотоапаратів, відео, аудіо або цифрового мультимедійного...

  3 350 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design Everyday Sling 10L (Ash)
  4 290 грн
  Peak Design Everyday Sling 10L (Ash)
  (27059)

  Артикул: BSL-10-AS-1 Peak Design Everyday Sling 10L (Ash) - зручна сумка слінг на кожен день, але продуманим функціоналом для фотокамери і супутнього обладнання. Незалежно від того, чи є ви початківцям фотографом або професіоналом, якому просто потрібно носити предмети першої необхідності, або просто кимось, хто вважає за краще упаковуватися легко, повсякденний слінг Peak...

  4 290 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design Camera Cube Large (Black)
  4 310 грн
  Peak Design Camera Cube Large (Black)
  (33071)
  1 Рейтинг

  Артикул: BCC-L-BK-1 Peak Design Camera Cube Large (Black) - кофр для фототехніки, за допомогою якого вам буде безпечніше, легше і зручніше транспортувати обладнання. Випускається в 3 розмірах: S, M, L, ергономічно поміститься у валізу або рюкзак Peak Design Travel Backpack. Спеціально розроблений для зберігання фотоапаратів, відео, аудіо або цифрового мультимедійного...

  4 310 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design The Everyday Messenger 13" (Charcoal)
  5 399 грн
  Peak Design The Everyday Messenger 13" (Charcoal)
  (35624)

  Артикул: BS-13-BL-2 Peak Design The Everyday Messenger 13" (Charcoal) - сумка для повсякденного використання з можливістю зручно переносити фототехніку. Це не просто фотосумка. Завдяки знімним розділювачам і внутрішнього дизайну вона підійде і фотографам, і мандрівникам, і студентам, і офісним працівникам для поїздок і повсякденного використання. The Everyday Messenger...

  5 399 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design Everyday Sling 6L (Black)
  5 930 грн
  Peak Design Everyday Sling 6L (Black)
  (35679)

  Артикул: BEDS-6-BK-2 Peak Design Everyday Sling 6L (Black) - компактна сумка-слінг на кожен день. Може використовуватися в якості сумки для фотоапарату, тим паче що весь необхідний функціонал присутній: роздільники, стропи для фіксації штатива і тд.

  5 930 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design Everyday Backpack 30L (Black)
  6 999 грн
  Peak Design Everyday Backpack 30L (Black)
  (33067)

  Артикул: BB-30-BK-1 Peak Design Everyday Backpack 30L (Black) - рюкзак, який адаптується до постійно мінливих завдань, способу життя і навколишнього середовища. Everyday Backpack від Peak Design був створений командою дизайнерів, інженерів і фотографів для задоволення потреб творчих, підприємливих людей. Ця модель надає вам швидкий доступ до устаткування, можливість...

  6 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design Everyday Backpack 20L (Charcoal)
  7 290 грн
  Peak Design Everyday Backpack 20L (Charcoal)
  (27008)

  Артикул: BB-20-BL-1 Peak Design Everyday Backpack 20L (Charcoal) - рюкзак, який адаптується до постійно мінливих завдань, способу життя і навколишнього середовища. Everyday Backpack від Peak Design був створений командою дизайнерів, інженерів і фотографів для задоволення потреб творчих, підприємливих людей. Ця модель надає вам швидкий доступ до устаткування, можливість...

  7 290 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design Everyday Backpack 30L (Charcoal)
  7 599 грн
  Peak Design Everyday Backpack 30L (Charcoal)
  (27011)

  Артикул: BB-30-BL-1 Peak Design Everyday Backpack 30L (Charcoal) - рюкзак, який адаптується до постійно мінливих завдань, способу життя і навколишнього середовища. Everyday Backpack від Peak Design був створений командою дизайнерів, інженерів і фотографів для задоволення потреб творчих, підприємливих людей. Ця модель надає вам швидкий доступ до устаткування, можливість...

  7 599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design Everyday Backpack Zip 15L (Bone)
  9 110 грн
  Peak Design Everyday Backpack Zip 15L (Bone)
  (35669)

  Артикул: BEDBZ-15-BO-2 Peak Design Everyday Backpack Zip 15L (Bone) візуально зручний і функціонально простий варіант рюкзак культового Peak Design Everyday. Обтічна форма без виступаючих елементів роблять цей повсякденний рюкзак ідеальним для щоденної експлуатації в місті, або надійним партнером для фототехніки.

  9 110 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design Everyday Backpack Zip 20L (Black)
  10 890 грн
  Peak Design Everyday Backpack Zip 20L (Black)
  (35672)

  Артикул: BEDBZ-20-BK-2 Peak Design Everyday Backpack Zip 20L (Black) візуально зручний і функціонально простий варіант рюкзак культового Peak Design Everyday. Обтічна форма без виступаючих елементів роблять цей повсякденний рюкзак ідеальним для щоденної експлуатації в місті, або надійним партнером для фототехніки.

  10 890 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Peak Design Everyday Backpack 20L (Charcoal) V2
  13 850 грн
  Peak Design Everyday Backpack 20L (Charcoal) V2
  (35664)

  Артикул: BEDB-20-CH-2 Peak Design Everyday Backpack 20L (Charcoal) V2 - оновлена ​​модель, світового бестселера Peak Design Everyday Backpack. Цей знаковий рюкзак підійде для щоденного використання і для транспортування фототехніки.

  13 850 грн
  Відсутній
  Докладніше

Ще статті про Peak Design

Okoban - що це? І навіщо про це треба знати? 2024-02-19 20:25:43

Okoban - що це? І навіщо про це треба знати?

Okoban - це глобальна система втрачених та знайдених речей

Читати докладніше
Peak Design: рюкзаки, сумки і штативи - історія успіху. 2020-11-13 21:57:18

Peak Design: рюкзаки, сумки і штативи - історія успіху.

Рюкзаки и сумки Peak Design - история успеха.

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше