Рюкзаки Tatonka и система спини Thermo Mold-System

Рюкзаки Tatonka и система спини Thermo Mold-System

Рюкзаки Tatonka це не тільки моделі для походів, або для сходження, в асортименті компанії є міські моделі і нехай вони не такі місткі і функціональні, але досить комфортні. А за комфорт в міських умовах, так само як і в походах відповідає система спини (система підвісу) - одна з них яка застосовується в міських рюкзаках Tatonka це - Thermo Mold-System. Система спини Thermo Mold-System це одна з останніх розробок компанії, яка також використовується рюкзаках Tasmanian Tiger, яка використовує розробки компанії Tatonka (вона є власником торгової марки Tasmanian Tiger). До речі Tasmanian Tiger є відомим виробником спорядження та одягу для військових, спецпідрозділів і поліції.

Система спини Tatonka Thermo Mold-System являє собою суцільнолиту задню панель з EVA-піни з воздухопровідними канавками, які також служать місцями згинів для більшої мобільності і практичності. Гладка поверхня Thermo Mold-System не забиваєтся брудом і не вбирає піт, також завдяки цьому її легко чистити і мити. На відміну від сітки Air Mesh, EVA-піна краще чинить опір навантаженню, так як має велику щільність, особливо це помітно якщо за спиною в рюкзаку тверді предмети: ноутбук або обладнання. Лямки рюкзаків з Thermo Mold-System зроблені з сітки.

Рюкзаки Tatonka з системою спини (системою підвісу) Tatonka Thermo Mold-System не поділяють на чоловічі і жіночі моделі, по тій простій причині, навантаження і вимоги для перенесення у них не мають критичних точок.

Висновок. Міські рюкзаки Tatonka з системою спини Thermo Mold-System, ще раз доводять прогресивні погляди німецької компанії, на такі усталені погляди по відношенню до рюкзаків на кожен день. Сучасні та практичні матеріали здатні посунути і змінити думку щодо звичної сітки за спиною. Останні роки якість рюкзаків Tatonka сильно зросла, особливо помітно як ця компанія розвивається в матеріалах і покращує функціональні можливості рюкзаків. За розумні гроші покупець отримує всі сучасні матеріали і багаторічні технології, які перевірені в самих різних умовах. Компанія дбає про своє ім'я, і ​​представляє можливість купити рюкзаки Tatonka в Оплату частинами з щомісячною виплатою без комісії.

 • Tatonka City Pack 25 (Ash Grey Confetti)
  2 686 грн
  Tatonka City Pack 25 (Ash Grey Confetti)

  Артикул: TAT 1667.059 Рюкзак Tatonka City Pack 25 (Ash Grey Confetti) відрізняється стильним дизайном і пошитий з перероблених матеріалів. Карман для ноутбука до 15,4 дюймів, сумарний об'єм 25 літрів, бічні кишені, петля для фіксації миготливого ліхтарика, секція органайзера і переднє відділення на блискавці.

  2 686 грн
 • Tatonka City Pack 25 (Red Orange)
  2 686 грн
  Tatonka City Pack 25 (Red Orange)

  Артикул: TAT 1667.211 Рюкзак Tatonka City Pack 25 (Red Orange) відрізняється стильним дизайном і пошитий з перероблених матеріалів. Карман для ноутбука до 15,4 дюймів, сумарний об'єм 25 літрів, бічні кишені, петля для фіксації миготливого ліхтарика, секція органайзера і переднє відділення на блискавці.

  2 686 грн
 • Tatonka City Pack 25 (Black)
  2 686 грн
  Tatonka City Pack 25 (Black)

  Артикул: TAT 1667.040 Рюкзак Tatonka City Pack 25 (Black) відрізняється стильним дизайном і пошитий з перероблених матеріалів. Карман для ноутбука до 15,4 дюймів, сумарний об'єм 25 літрів, бічні кишені, петля для фіксації миготливого ліхтарика, секція органайзера і переднє відділення на блискавці.

  2 686 грн
 • Tatonka City Pack 25 (Navy)
  2 856 грн
  Tatonka City Pack 25 (Navy)

  Артикул: TAT 1667.004 Рюкзак Tatonka City Pack 25 (Navy) відрізняється стильним дизайном і пошитий з перероблених матеріалів. Карман для ноутбука до 15,4 дюймів, сумарний об'єм 25 літрів, бічні кишені, петля для фіксації миготливого ліхтарика, секція органайзера і переднє відділення на блискавці.

  2 856 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tatonka Flightcase 25 (Titan Grey)
  3 131 грн
  Tatonka Flightcase 25 (Titan Grey)

  Артикул: TAT 1933.021 Рюкзак Tatonka Flightcase 25 (Titan Grey) підходить для щоденного використання, а також для коротких поїздок. Карман для ноутбука до 15 дюймів і для планшета має окремий доступ з боку спини. Завдяки легкій системі перенесення Thermo Mold Back Carrying System, рюкзак буде зручно носити навіть протягом декількох годин, за нею також легко доглядати.

  3 131 грн
 • Tatonka Flightcase 25 (Bordeaux Red)
  3 131 грн
  Tatonka Flightcase 25 (Bordeaux Red)

  Артикул: TAT 1933.047 Рюкзак Tatonka Flightcase 25 (Bordeaux Red) підходить для щоденного використання, а також для коротких поїздок. Карман для ноутбука до 15 дюймів і для планшета має окремий доступ з боку спини. Завдяки легкій системі перенесення Thermo Mold Back Carrying System, рюкзак буде зручно носити навіть протягом декількох годин, за нею також легко доглядати.

  3 131 грн