Рюкзаки Slumberjack - історія на 60 років

Рюкзаки Slumberjack - історія на 60 років

Slumberjack або SJK (Сламберджек) американська компанія яка була заснована в 1959 році в місті St. Louis (Сент-Луїс) ш. Міссурі. З самого початку і до сьогоднішнього дня компанія відома спальними мішками і їх варіаціями. Компанія багато років випускала спальні мішки для дітей, для дорослих, подвійні спальні мішки, намети та туристичну меблі, а також багато супутнього обладнання та до останнього моменту все вироблялося в США. Виробництво в США дуже виділяло компанію серед всіх конкурентів. І клієнти голосували доларом - перетворивши маленьку компанію Slumberjack - в сильного гравця на ринку туристичного спорядження.

Slumberjack

Перший логотип компанії Slumberjack з 1959 по 2015 рік.


Новим днем ​​народження Slumberjack став 2008 рік, коли компанія стала частиною корпорації American Recreation Products, Inc. (American Rec) куди до того моменту вже входили Kelty, Sierra Designs, Ultimate Direction і інші. Штаб квартира переїжджає Boulder ш. Colorado - на цьому закінчується ера Made in USA.

У 2009 Slumberjack компанія святкує 50 річчя, клієнти отримують знижки і численні акції. Про компанію заговорили з новою силою, адже досвід компанії дозволяє компанії впевнено тримаються на плаву, тим більше з сильною підтримкою за спиною в особі American Rec.

Slumberjack

Логотип на 50-ти річчя компанії Slumberjack.

У 2014 році в асортименті компанії з'являються мисливські рюкзаки та супутні товари. Компанія Slumberjack однією з перших запропонувала мисливцям унікальні рюкзаки з дуже широкими функціональними можливостями і що найголовніше в різних кольорах. Що дозволяло підібрати рюкзак під пору року, і навколишнє середовище.

В цьому ж році 2014 компанія презентує і успішно випробовує "платформу" Tactical Hunting Gear (Тактичне мисливське спорядження). Вся світова спільнота мисливців приймає ідею на ура, компанії вдалося об'єднати мисливців, запропонувавши їм унікальні рішення які стали прикладом для багатьох послідовників. Компанія сформувала і реалізувала мультиплатформенні рішення для полювання, які включали трансформацію, всілякі комбінації і були досить універсальні, при цьому компанія реалізовувала це в різних колірних компоновках - камуфляжах. Серед яких: DST (Disruptive Shadow Technology), Kryptek і Realtree MAX-1. Платформа Tactical Hunting Gear (Тактичне мисливське спорядження) також включає підсумки, мати і чохли для зброї, а також теплі непромокаючі плащі.

У квітні 2015 року American Recreation Products (Slumberjack входила до складу цієї корпорації) об'єднується з Exxel Outdoors, щоб стати провідним постачальником високоякісних та інноваційних товарів для відпочинку на свіжому повітрі, а також найбільшою компанією з виробництва спальних мішків в Сполучених Штатах Америки. Це дозволило, розширити і без того постійно зростаючий асортимент в екіпіровці і одязі, для туристів, а також любителів відпочивати у себе на задньому дворі і альпіністів. Новостворена компанія отримала назву Exxel Outdoors, і об'єднала Slumberjack, Kelty, Sierra Designs, Ultimate Direction, Wenzel, Insta-Bed, Tadpool, Master-Sportsman, X2O-sports, Serta.

Slumberjack

Логотип компанії Slumberjack після 2015 року і до сьогодні.


Протягом багатьох років компанія Slumberjack співпрацює з безліччю мисливських клубів на території США і підтримує їх, серед них такі відомі об'єднання: CCS Outdoor (Coyote Control Specialists), Total Archery (Total Archery Challenge), Full Draw, The MudbuMs, Montana Full Circle.

У 2016 році компанія вперше в світі представляє перший мисливський рюкзак для жінок Slumberjack Wild-Her, він був створений з урахуванням жіночої анатомії.

У 2019 рюкзаки Slumberjack вперше були показані в Україні, і магазин ProBag є офіційним авторизованим дилером Slumberjack в Україні. Це дозволяє нам запропонувати грамотну консультацію і допомогу у виборі рюкзака для полювання Slumberjack. ProBag представляє розширені можливості щоб Вам було легко і просто купити Slumberjack в Україні: до Ваших послуг: Безвідсоткова розстрочка - Оплата частинами від Приватбанку і Купівля частинами від Монобанк, Безкоштовна доставка і Консультація на самому професійному рівні. Офіційне партнерство між Slumberjack і ProBag дозволяє купити оригінальний рюкзак Slumberjack з офіційною гарантією та належної якості.

Сьогодні Slumberjack - це досконалі рішення для кемпінгу, з широким асортиментом рюкзаків, спальних мішків, наметів, килимків, похідних меблів і аксесуарів. Slumberjack забезпечує велику різноманітність можливостей для підтримки комфорту під час відпочинку на природі та просто неба. Мисливські рюкзаки і спорядження Slumberjack ую відрізняються легкістю і довговічністю, що гарантують надійність і дозволяє повністю зосередитися на полюванні.


 • Slumberjack Sage 32 Realtree Edge
  2 772 грн
  Slumberjack Sage 32 Realtree Edge
  (36273)

  Артикул: adr-53763819-RTE Рюкзак Slumberjack Sage 32 Realtree Edge зроблений з міцних і надійних матеріалів, він завжди готовий коли потрібно Вам. Рюкзак Slumberjack Sage 32 має кілька кишень для організації ваших речей, а на передній кишені має точки кріплення PALS для додаткового спорядження.

  2 772 грн
 • Slumberjack Rampage 30 (Leaf Green)
  2 940 грн
  Slumberjack Rampage 30 (Leaf Green)
  (36272)

  Артикул: adr-53768119-LG Тактичний рюкзак Slumberjack Rampage 30 (Leaf Green) пошитий з міцних матеріалів і має надійний функціонал. Цей рюкзак завжди готовий коли треба Вам, в ньому передбачені зовнішні та внутрішні кишені, а також точки кріплення PALS для кріплення додаткового спорядження.

  2 940 грн
 • Slumberjack Hone Kryptek Highlander
  8 358 грн
  Slumberjack Hone Kryptek Highlander
  (36269)

  Артикул: adr-53762416-KPH Рюкзак для полювання Slumberjack Hone Kryptek Highlander - легка і функціональна модель. Пошитий на основі моделей Strider, Snare і Carbine він ввібрав все найкраще, що робить його кращим рюкзаком для полювання в денний час, підійде для походів і нескладних сходжень. Багаторівневий камуфляж Kryptek Highlander підсилює маскування на місцевості.

  8 358 грн
 • Slumberjack Carbine 2500 Kryptek Highlander
  10 080 грн
  Slumberjack Carbine 2500 Kryptek Highlander
  (36262)

  Артикул: adr-53760614-KPH Рюкзак для полювання Slumberjack Carbine 2500 Kryptek Highlander - міцна і функціональна модель на 40 літрів. Багаторівневий камуфляж Kryptek Highlander розроблений для різноманітної місцевості, включаючи відкриту, і підсилює маскування. Відмінний вибір для полювання в денний час, підійде для походів і нескладних сходжень.

  10 080 грн
 • Slumberjack Deadfall 65 Kryptek Highlander
  12 810 грн
  Slumberjack Deadfall 65 Kryptek Highlander
  (36266)

  Артикул: adr-53760318-HLD Рюкзак для полювання Slumberjack Deadfall 65 Kryptek Highlander 65-ти літровий гігант з великими можливостями. Багаторівневий камуфляж Kryptek Highlander розроблений для різноманітної місцевості, включаючи відкриту, і підсилює маскування. Цей функціональний рюкзак призначений для перенесення великої кількості спорядження, різного виду мисливської зброї, а...

  12 810 грн
 • Slumberjack Bounty 2.0 Kryptek Highlander
  15 540 грн
  Slumberjack Bounty 2.0 Kryptek Highlander
  (36261)

  Артикул: adr-53760215-KPH Рюкзак для полювання Slumberjack Bounty 2.0 Kryptek Highlander - топова і функціональна модель, на 80 літрів. Багаторівневий камуфляж Kryptek Highlander розроблений для різноманітної місцевості, включаючи відкриту, і підсилює маскування. Відмінний вибір для полювання в денний час. Цей рюкзак призначений для перенесення великої кількості спорядження,...

  15 540 грн
 • Slumberjack Crossroad 20 Realtree Edge
  1 260 грн
  Slumberjack Crossroad 20 Realtree Edge
  (36265)

  Артикул: adr-53763519-RTE Slumberjack Crossroad 20 Realtree Edge - ультра компактний рюкзак для полювання і риболовлі. Виконаний з міцного поліестеру з камуфляжним принтом Realtree Edge, який дозволяє злитися з навколишнім середовищем як на великsq, так і на малій відстані. Невеликий мягкий прошарок на спинці і плечових ременях підвищує комфорт під час перенесення. Основне...

  1 260 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slumberjack Hogback 24 Realtree Edge
  1 806 грн
  Slumberjack Hogback 24 Realtree Edge
  (36268)

  Артикул: adr-53763619-RTE Рюкзак Slumberjack Hogback 24 Realtree Edge - компактна модель на 24 літра, для полювання в денний час. Пошитий з міцного поліестеру з камуфляжним принтом Realtree Edge, який дозволяє злитися з навколишнім середовищем, як на великій, так і на малій відстані.

  1 806 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slumberjack Chaos 20 (Leaf Green)
  2 100 грн
  Slumberjack Chaos 20 (Leaf Green)
  (36264)

  Артикул: adr-53767819-LG Тактичний рюкзак Slumberjack Chaos 20 (Leaf Green) пошитий з міцних матеріалів, і підійде в якості універсального рюкзака на кожен день. М'який шар з боку спини і плечових лямках підвищує комфорт під час перенесення. Основне відділення з відсіком для гідратора, секція органайзера, а також система кріплень PALS допоможуть зручно розмістити різноманітне...

  2 100 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slumberjack Chaos 20 (Black)
  2 100 грн
  Slumberjack Chaos 20 (Black)
  (36263)

  Артикул: adr-53767819-BK Тактичний рюкзак Slumberjack Chaos 20 (Black) пошитий з міцних матеріалів, і підійде в якості універсального рюкзака на кожен день. М'який шар з боку спини і плечових лямках підвищує комфорт під час перенесення. Основне відділення з відсіком для гідратора, секція органайзера, а також система кріплень PALS допоможуть зручно розмістити різноманітне...

  2 100 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slumberjack Deadwood 30 Realtree Edge
  2 184 грн
  Slumberjack Deadwood 30 Realtree Edge
  (36267)

  Артикул: adr-53763719-RTE Рюкзак для полювання Slumberjack Deadwood 30 Realtree Edge середнього розміру, на 30 літрів. Пошитий з міцного поліестеру з камуфляжним принтом Realtree Edge, який дозволяє злитися з навколишнім середовищем, як на великій, так і на малій відстані. Цей рюкзак має кілька кишень для організації ваших речей, а на передній кишені має точки кріплення PALS для...

  2 184 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slumberjack Rampage 30 (Black)
  2 940 грн
  Slumberjack Rampage 30 (Black)
  (36271)

  Артикул: adr-53768119-BK Тактичний рюкзак Slumberjack Rampage 30 (Black) пошитий з міцних матеріалів і має надійний функціонал. Цей рюкзак завжди готовий коли треба Вам, в ньому передбачені зовнішні та внутрішні кишені, а також точки кріплення PALS для кріплення додаткового спорядження.

  2 940 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Slumberjack Hone Perception DST
  7 140 грн
  Slumberjack Hone Perception DST
  (36270)

  Артикул: adr-53762416-DST Рюкзак для полювання Slumberjack Hone Perception DST - легка і функціональна модель. Пошитий на основі моделей Strider, Snare і Carbine він ввібрав все найкраще, що робить його кращим рюкзаком для полювання в денний час, підійде для походів і нескладних сходжень. Багаторівневий камуфляж Perception DST підсилює маскування на місцевості.

  7 140 грн
  Відсутній
  Докладніше

Ще статті про Slumberjack

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
Рюкзаки Slumberjack - історія на 60 років 2020-04-18 20:42:29

Рюкзаки Slumberjack - історія на 60 років

Історія компанії Slumberjack - рюкзаки та сумки Slumberjack в Україні.

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше