Рюкзак Deuter Guide 45+ Bay Midnight розрахований на суворе поводження - на такий рюкзак можна сісти під час привалу на сходженні, в ньому можна носити все ваше металеве спорядження. Вузька, щільно прилягає до тіла форма рюкзака забезпечує комфорт навіть при лазінні на складному рельєфі.
У наявності з:
Рюкзак Deuter Guide 45+ Bay Midnight розрахований на суворе поводження - на такий рюкзак можна сісти під час привалу на сходженні, в ньому можна носити все ваше металеве спорядження. Вузька, щільно прилягає до тіла форма рюкзака забезпечує комфорт навіть при лазінні на складному рельєфі.
Рюкзак для походу Рюкзак Deuter Guide 45+ Bay Midnight особливості:
- Рухливі крила пояса Vari Flex можна прибрати, при необхідності. Їх можна замінити простим поясним ременем (теж знімним)
- Сумний, виключно легкий стільниковий алюмінієвий X-подібний каркас.
- Довжина спинки розрахована на людей зростом від 170 до 195 см.
- Гнучкий анатомічний стегнах пояс Vari Flex може бути знятий, при необхідності.
- Бічні блискавки для прямого доступу до центрального відділення.
- Клапан, що регулюється по висоті, з кишенею для дрібних речей
- Знімна стропа для кріплення мотузки.
- Компресійні стропи, які можна затягнути на середині рюкзака
- Різні варіанти кріплення спорядження: посилені бічні стропи для кріплення лиж, стропи для кріплення кішок, нові петлі для льодоруба, кільця на верхньому клапані для кріплення додаткових вантажів, петлі для кріплення спорядження на стегнах поясу.
- Петлі для шлемодержателя (аксесуар).
- Знімна сидушка.
Рюкзак Deuter Guide 45+ Bay Midnight система спини Deuter Alpine Back System:
- Підвіска Vari Flex слід за всіма рухами тіла. Таким чином, вантаж може бути рівномірно розподілений на плечі і стегна, забезпечуючи свободу пересування і зменшуючи втому (Guide, Rise Pro, Rise Tour, Freerider Pro). Для зниження ваги і зручності роботи в страхувальної систе-ме, пояс Vari Flex можна зняти, отстегнув стропи - стабілізатори. Ці стропи теж можна зняти (Guide, Rise Pro, Rise Tour).
- X-подібний каркас спинки з вигнутого алюмінієвого профілю, забезпечує виняткову гнучкість і перенесення ваги на стегна (Guide, Rise Tour).
- Каркас з гнучкого, волокнистого пластика Delrin U-подібної форми забезпечує стабільність і ефективний розподіл навантаження при малому власній вазі. Підвіска легко слід за найскладнішими рухами тіла. (Freerider Pro, Guide Lite, Rise, Rise Pro).
- Затягування пасків стабілізаторів на лямках і на стегнах поясу можна змінювати в залежності від характеру рельєфу місцевості: послабити> більше вентиляції і рухливості; затягнути> більше контролю і більш компактна підгонка.
- Плечові лямки анатомічної форми обшиті матеріалом 3D AirMesh.
- Знімна поропластовая сидушка розташована всередині у спинки.
- Анатомічний стегнах пояс посилений PE в моделях великого обсягу.
Рюкзак Deuter Guide 45+ Bay Midnight використовувані матеріали:
Deuter 330D Micro Rip Pro 6.6
330D Micro Rip Pro 6.6: ця комбінована нейлонова тканина з товщиною нитки 330 den має фантастичну міцність на розрив. Завдяки використанню нейлону 6.6, тканину дуже довговічна і міцна. Висока водостійкість (2000 мм водяного стовпа) завдяки ПУ покриття. Ідеальний матеріал для великих рюкзаків нової серії Aircontact.
Deuter-Duratex
Полиамидная тканина, що володіє винятковою стійкістю до стирання і міцність на розрив. Застосовується для виготовлення дна всіх рюкзаків великого об'єму. Виготовлена з нитки 1000 den і має потужне ПУ покриття з внутрішньої сторони.
Рюкзак Deuter Guide 45+ Bay Midnight технічні характеристики:
Вага: 1700 г.
Об'єм: 45 + 8 л.
Розмір: 74 x 28 x 22 см.
Матеріал: Deuter 330D Micro Rip Pro 6.6 / Deuter-Duratex.
Матеріал | Нейлон |
Deuter класифікація: | Альпінізм |
Deuter:Система спини: | Deuter Alpine Back System |
Дівчині/Хлопцю: | Хлопцю |
Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу, а потім оплачувати його частинами. Для оформлення покупки частинами потрібне попереднє отримання карти банку. Якщо вона є, просто уточніть встановлений по ній ліміт в додатку. Для цього на Вашому смартфоні відкрийте інтернет банкінг і перейдіть у вкладку «розстрочка». Доступний ліміт ідентичний також для послуги покупки частинами.
Оформити покупку частинами можна у випадках, якщо:
- рюкзак, сумка або валіза коштує від 1000 гривень;
- Ви попередили продавця про плани придбати продукцію, погасивши її вартість частинами;
- у Вас є мобільний додаток, в якому Ви можете підтвердити придбання в розстрочку.
Рюкзак, сумка або валіза не представлені на сайті?
Напишіть на підтримку: info@probag.com.ua і ми додамо в каталог для оформлення розстрочки.
Поширені запитання
Які існують обмеження по «покупці частинами»?
Банк реалізує персональний підхід. У кожного власника картки власний ліміт на придбання частинами. Він дорівнює Вашому ліміту розстрочки по карті. При цьому обмежень по числу укладених договорів немає.
Скільки реально доведеться заплатити за покупку в розстрочку?
Анітрохи! Навіть в тому випадку, якщо Ви оплачуєте товар в рахунок кредитних коштів, для Вас ця послуга абсолютно безкоштовна.
Уточніть список документів, які необхідні для оформлення «покупки частинами»?
Ніякі додаткові документи не потрібні. І окремого схвалення банку не потрібно. Просто купуйте продукцію, яка Вам потрібна, оплачуючи її своєю карткою Монобанк.
Яка кількість товарів можна придбати при оплаті частинами?
Рівно стільки, скільки Вам потрібно. Обмежень ніяких немає, навіть якщо у Вас вже оформлено кілька розстрочок.
Стягується комісія при щомісячній оплаті за кредитом?
Окремих тарифів на списання коштів щомісячного платежу по кредиту, немає. Монобанк дійсно дарує своїм клієнтам справжню розстрочку без «підводних каменів» і зайвих комісій.
У чому ж «підводні камені»?
Їх немає. Ваші витрати на розстрочку покриває магазин, в якому клієнт оформляє покупку. Відповідно до політики рекомендованої ціни в роздробі зменшити вартість товару торгова точка не може. Але вона має право скоротити власний дохід, щоб більша кількість клієнтів могло придбати щось саме у них.
Порівняння з конкурентами.
Система внесення платежу частинами від Монобанк має ряд плюсів в порівнянні з схожими послугами інших фінансових установ. Монобанк не стягує комісію при списанні плати за користування кредитом і не вимагаємо підписання нових паперів для підключення опції «оплата частинами».
Monobank, як і Приватбанк дає можливість в разі відсутності грошей на рахунку в день оплати обов'язкового платежу піти в кредитний ліміт, ось тільки комісію за використання коштів не бере, тоді як з карти Приватбанк зніметься 4% від суми заборгованості
Є питання? Ми готові відповісти:
- (044) 36-180-36
- (066) 646-20-05
- (097) 931-66-59 (Viber) (Telegram)
Для Deuter - Вірність принципам, це не просто слова! Рюкзаки та сумки Deuter ось уже 122 роки (з 1898 р) випробовуються в різних експедиціях за участю альпіністів і туристів, а з 80-х років вони випробовуються в рейдах гірських велосипедистів. Метою Deuter завжди залишалося забезпечення захоплених спортсменів кращим спорядженням, адже продукція від Deuter відома у всьому світі своєю довговічністю і невисокою ціною. Але це не означає, що компанія досягла всього, що могла і спочиває на лаврах. Компанія добре бачить, як багато нового ще належить зробити і як багато вона може поліпшити в уже зробленому. Крок за кроком вона рухається в цьому напрямку в самих різних напрямках. У своїй роботі вона дотримується головного кредо: "Великі дерева виростають з маленького насіння!".
Компанія Deuter була заснована в 1898 році Хансом Дойтером (Hans Deuter) в Аугсбурзі - Оберхаузені. У цей час почалося масове захоплення альпінізмом, проте, настільки популярна зараз серед аутдорщіков компанія Deuter не мала ніякого відношення ні до зароджуваного ринку спорядження для туристів і альпіністів, ні тим більше до рюкзаків. Спочатку компанія виробляла мішки і сумки для пошти. Якість продукції Deuter було оцінено відразу і компанія стала ексклюзивним постачальником Королівської Баварської пошти. Компанія процвітала і стала розширюватися.
На початку 20-го століття компанія займається поставками мішковини і парусини для тентів вантажних машин, попон для коней і нарешті з'явилися перші намети, які компанія почала продавати і здавати в оренду. У 1910-му році з'явився високий попит на спорядження з боку військових. З огляду на перший успішний досвід з наметами, компанія Deuter починає виробництво необхідної військовим продукції. Так почалися перші поставки рюкзаків, ременів, мішків для провізії, наметів Deuter для військових потреб. Ставши офіційним постачальником німецьких збройних сил, компанія була забезпечена стабільними замовленнями, що природно сприятливо позначилося на розвитку Deuter.
Компанія активно розширюється та у 1919-му році стає лідером німецького ринку у виробництві рюкзаків і наметів. Ганс Дойтер вирішує також почати виробництво тентів для вантажних автомобілів і знімних дахів для легкових авто. В цьому ж році в окреме підприємство виводиться виробництво сумок, а секція наметів досягає розміру в 10000 квадратних метрів. І вперше компанія бере участь у виставці під час Октоберфесту.
Перші спортивні успіхи Deuter відзначаються в 1934-му році. Компанія спонсорувала німецьку експедицію в Гімалаї на Нангапарбат (8125м). Легендарний рюкзак Deuter Tauern довів свою надійність і якість. Вже тоді компанія примудрилася встановити настільки високий стандарт спорядження, що ім'я Deuter стало прозивним. В подальшому компанія споряджала ще багато інших експедицій, а рюкзаки Deuter протягом 30 років були бестселерами, побувавши на безлічі великих вершин світу. І хоча основне джерело доходу, як і раніше давали поставки продукції в регулярну німецьку армію, перші кроки в світ аутдор були зроблені. Всі німецькі експедиції споряджалися продукцією Ганса Дойтер, що розширювала свій асортимент, і втілює інноваційні рішення.
У 1938-му році 22-24 червня Андреас Хекмайр зі своїм другом Людвігом Ворга і двома австрійцями Фріцем Каспарек і Генріхом Харрер підкорили північну стіну Ейгера. Останній бастіон Альп упав. Нескладно здогадатися, що за рюкзаки були на їхніх спинах. Ця експедиція дала важливу інформацію для подальшого вдосконалення рюкзаків Deuter.
1939 й - темний час світової історії. Початок другої світової війни. Все спорядження, яке виробляє Deuter йде тільки на оснащення військ Третього рейху. Післявоєнний час, коли вся Німеччина лежала в руїнах, став важким і для компанії Deuter, щосили старається вижити. Ганс спрямовує всі сили на використання наявного потенціалу та розширення асортименту продукції. У 1953-му році, через 19 років, рюкзаки Deuter повернулися в Гімалаї на величну гору Нангапарбат і допомогли альпіністам! Ми побачимо тріумф Германа Буля. Цей рік став проривом в індустрії рюкзаків, вперше Deuter застосував у виробництві матеріал перлон - альтернатива нейлону.
У наступні роки Deuter оснащує численні гірські експедиції. Тепер в компанії чітко розуміють - зворотний зв'язок з тими хто використовує спорядження це запорука майбутнього успіху.
1957 й перша глобальна зміна сімейний бізнес змінюється на акціонерне товариство. В даний час компанія називається "Deuter Industriewerke AG-Augsburg".
1962 й рік. Нове поділ в компанії. Філія Hallenbau виділився в окремий підрозділ "Deuter Hallenbau GmbH, Augsburg". І ще один успіх - одна з багатьох спонсорованих Deuter експедицій досягає вершини Нангапарбат по одному з найскладніших шляхів Diamir Flank.
Deuter продовжує наступати і пропонує партію перших рюкзаків з нейлону. І незабаром нова тканина стає нормою усюди! У сімдесятих роках Deuter стає загальновизнаним лідером ринку в Німеччині з виробництва рюкзаків, валіз і сумок. Зарекомендувавши себе як виробник спортивного спорядження, в 1972-му компанія отримує замовлення на забезпечення олімпійської збірної Німеччини сумками і рюкзаками до літньої Олімпіади в Мюнхені.
1985-й - особливий рік в успішній історії Deuter. Перший патент! Це рік народження технології Air Comfort - першої системи вентилювання спини в рюкзаках Deuter. Саме вони починають технологічну революцію, за якої потягнеться весь світ! У 1987-му перший досвід кооперації з тими для кого Deuter виробляє свою продукцію. Пітер Хабелер, всесвітньо відомий альпініст, запрошений в компанію Deuter в якості партнера і технічного консультанта. Відтепер і аж до 1991 року в своїх експедиціях він випробовує продукцію Deuter в самих екстремальних умовах.
1988-й. Початок нової ери - альпіністи, гірські гіди і байкери приєдналися до команди розробників Deuter для консультацій і тестування нової продукції. І знову Deuter тут один з перших! 1989-ий рік став черговою сходинкою. Напрямок подорожі і рюкзаки відокремилися від компанії "Deuter AG" в відокремлений підрозділ "Deuter Sport & Leder GmbH". 1990-й - рік тріумфу велосипедистів. Разом з Енді Хекмайером компанія Deuter розробляє абсолютно новий тип рюкзака - велосипедний. Запущена у виробництво перша модель BIKE I з вентильованими плечовими ременями. 1996-й. Продовження експансії Deuter на ринку. Вперше з'являється нова серія рюкзаків Deuter AIRCONTACT і перша лінійка спальних мішків. І як прорив Deuter представляє на ринок першу сертифіковану TUV перенесення для дітей.
1997-й рік відзначився ще тіснішою зближенням Deuter з німецькими асоціаціями лиж і гірських видів спорту. Все більше професіоналів беруть участь в оцінці та тестуванні продукції компаніі.2000-й рік чергового визнання Deuter лідером німецького ринку outdoor продукції. І тут допомагає все - сфокусованность на кінцевого споживача, величезний досвід і традиції.
2001-й. Стрибок через океан! Перше відкриття міжнародного філії Deuter в США. 2002-й. І ми бачимо черговий глобальний успіх! Серія AC-LITE з системою AirComfort стає справжнім бестселером і продуктом «для кожного» завдяки своєму супер-легкій вазі і надовго задає тенденції в понятті «інноваційний дизайн».
2004-й компанія все більше зусиль спрямовує на розробку і виробництво високотехнологічних спальних мішків. З'являються всесезонні моделі і крім того зростає лінійка спальників для дітей, які технологічно нічим не відрізняються від дорослих моделей. У якийсь момент комфорт і надійність спорядження стає другорядним параметром рюкзаків. Безпека займає важливе місце в розробці конструкцій рюкзаків Deuter. У 2005-му році Deuter доповнює деякі моделі рюкзаків системою інтегрованого захисту Shield System.
Багатошарова система захисту спини для вело рюкзаків і рюкзаків для зимових видів спорту отримує світове визнання і сертифікацію TUV. Спеціальної форми рюкзак, взаємодоповнюючі шари піни і поліетиленові пластини забезпечують максимальну безпеку при падінні. В цьому ж році компанія отримує премію Euro Bike Gold Award за інноваційний рюкзак Deuter ATTACK. Жіночий рюкзак DEUTER ATTACK 18 SL Прекрасний зразок рюкзака Deuter з системою інтегрованого захисту Shield System і розробленого спеціально для жінок. Він розрахований для активних велотренувань. На зовнішній підвісці передбачено кріплення для захисту, шолома і сигнального ліхтарика. Усередині відділення для питної системи, аптечки і спеціальне відділення для велоаптечки. Оптимальний об’єм - 18 літрів Вага - 1,59кг
У спробі відірватися від конкурентів Deuter робить ще один вірний крок - випускає серію рюкзаків для жінок. У 2006-му році завдяки запрошенню в команду Deuter Gerlinde Kaltenbrunner, яка втілила весь свій досвід сходжень на восьмитисячники, з'явилася лінійка жіночих рюкзаків Deuter SL-Women's Fit. Компанія Deuter виділяє серію, спеціально розроблену з урахуванням будови тіла прекрасної половини людства абревіатурою SL. Краї лямок стають м'якше, спинка коротше, змінилася форма крил поясу на стегнах і плечових лямок.
Чим ближче наш час, тим частіше ми бачимо, що все нові і нові технології включаються в боротьбу за комфорт і, як наслідок, за покупця. Deuter випускає EL-серію, і високі люди зітхають з полегшенням - тепер вони можуть ідеально підігнати рюкзаки Deuter під свій зріст за рахунок плаваючою довжини спинки. В цьому ж році компанія представляє модель SPECTRO - супер полегшений варіант з новим поколінням системи Aircomfort - AIRCOMFORT FLEXLITE SYSTEM.
2010-й. Чергова новинка, яка підняла поняття комфорту в подорожах на новий рівень - спальні мішки Exosphere і Neosphere. Тягучий матеріал спальних мішків дозволяє прийняти під час сну будь-яку позу і відчувати себе як на улюбленому дивані!
Що ж являє собою компанія Deuter зараз і в чому її сильні сторони? Перш за все, це рюкзаки, і рюкзаків цих незліченна безліч. Серйозна конкуренція змушує диференціювати продукцію і доводити її до досконалості. Так на сьогоднішній день в асортименті Deuter представлені рюкзаки і різні сумки практично для будь-якого виду активності. І це одна з причин, за якими Deurter є одним з лідерів у виробництві рюкзаків - компанія охопила своєю продукцією майже всі можливі ринки. Однак, незважаючи на всю різноманітність моделей, всіх їх об'єднує лише три слова, але саме вони і піднімають Deuter на висоту: Aircontact Aircomfort Airstripes Це назви технологій системи підвісу спини, які стали основою для різних варіацій всього модельного ряду рюкзаків Deuter. Вони є тими трьома китами які роблять продукцію Deuter настільки популярною! Що ж це за технології? Кожна з цих трьох систем базується на пильній увазі до вентиляції.
Deuter Aircontact System Кращий спосіб перенесення важких вантажів - об'єднати рюкзак і тіло в одне ціле. Саме за таким принципом влаштовані трекингові рюкзаки системи Aircontact: система контакту з тілом забезпечує ідеальну стійкість, точний розподіл ваги і ефективну вентиляцію. При кожному русі ефект насоса викликає циркуляцію повітря через спеціальну піну з порами в подушках Aircontact. Повітряні канали між подушками підсилюють дію вентиляції. Результат: зниження потовиділення на 15% в порівнянні зі стандартним трекінговим рюкзаком. Перевірено випробуваннями, проведеними Gabriel L. & T в 1999 році. На додаток до всього, в перебігу цих же випробувань було виявлено, що система Aircontact знижує температуру в районі спини на 9 градусів. Плечові лямки мають анатомічну форму, підбито м'якою підкладкою. Міцний пружний сталевий каркас забезпечує гнучкість і легкість конструкції, а також натягує вентиляційну сітку. Міцна сітка Aircomfort забезпечує зручність і вентиляцію вищого класу: нагріте тілом повітря вільно розсіюється з трьох сторін. Вентильована підкладка з двошарового пінистого полімеру або анатомічний стегнах ремінь з вентильованого підкладкою для забезпечення ідеального комфорту і стабільності при перенесенні.
Deuter Airstripes System. Анатомічні плечові лямки обшиті матеріалом 3D AirMesh і забезпечують свободу рухів. Профілі Deuter Airstripe з двох шарів бугристого пористого полімеру обшиті сіткою AirMesh, забезпечують мінімальну площу зіткнення зі спиною і максимальну циркуляцію повітря. Гнучкі алюмінієві стійки профілів дозволяють змінювати кривизну спинки і забезпечувати точне індивідуальне налаштування. Двошарова конструкція з пористого полімеру, причому один шар більш м'який, а інший більш щільний, забезпечує підвищений комфорт і оптимальний розподіл навантаження. Вентильований стегновий пояс з сітчастими подушками забезпечує щільну посадку на спині. Ця система спроектована так, що тільки 5% поверхні спинки рюкзака вступає в контакт зі спиною власника. В основному цю «повітряну» технологію Deuter застосовує у виробництві рюкзаків велосипедної лінії.
Технології спальних мішків Deuter Другий провідний напрям розвитку компанії Deuter після рюкзаків - це спальні мішки. Вони з'явилася в асортименті значно пізніше рюкзаків, а й тут завдяки своєму досвіду, скрупульозності і старанням Deuter змогла домогтися світового визнання. Як і в історії з рюкзаками, Deuter представила світу безліч власних технологій - від запатентованих матеріалів, до способів їх компонування для отримання максимально комфортних спальних мішків. Не будемо розглядати їх все, занадто їх багато, але на деяких "ноу хау" зупинитися варто. Адже саме вони виділяють спальники Deuter. Технології «тягнучих» спальників Deuter: Thermo Stretch Comfort Технологія використовується в спальних мішках Deuter Neosphere і Exosphere Конструкція спальника з еластичними швами дозволяє щільно охопити тіло без утиску свободи руху уві сні. Така опція робить відпочинок уві сні більш повноцінним.
Thermo Stretch Comfort Inner Технологія використовується в спальних мішках Deuter Neosphere -4 °, Neosphere -10 °, Neosphere -15 ° Спальні мішки з найкращим утепленням. При їх створенні використовували для внутрішнього шару технологію Thermo Stretch Comfort System: внутрішня підкладка з еластичними швами може розширюватися на 25%.
Deuter постійно працює над новими зразками в тісній співпраці з провідними спортсменами і класичні моделі не виняток: такі ветерани як рюкзаки Zugspitze і Gröden повністю перероблені і покращені. Новий дизайн і функціональність робить їх однаково привабливими для традиціоналістів і молодих любителів всього нового. Рюкзаки з серіїAircontact також зазнали еволюції: тепер вони випускаються в оновленому сучасному стилі і пропонують ще більше комфорту. Нові, гнучкі плечові лямки Activ-Fit відмінно відповідають анатомії, а на стегнах поясу з багатошаровими крилами забезпечують ідеальну, щільну посадку підвісної системи Aircontact.
Але Deuter, це не тільки відмінна продукція. Це команда, яка сповідує загальнолюдські цінності і піклується про кожного члена своєї команди від директора до робочого, створюючи кращі в світі умови праці для кожного. Ось уже два десятиліття компанія працює з корейським партнером, виробничим об'єднанням Duke і результати їхньої співпраці важко переоцінити. З початку співпраці їх продажі виросли на 800% і весь цей час 100% продукції Deuter випускається тільки на фабриках Duke. Таке довгострокову і плідну співробітництво дуже рідко зустрічається в текстильній промисловості південно-східних регіонів, де виробник не тримається за бренд. Основою співпраці стало уважне ставлення до умовами праці на фабриках Duke. У 2011 році Deuter зробила ще один крок в цьому напрямку, вступивши до Світової організації організацію захисту прав працівників текстильних виробництв Fair Wear Foundation. Компанія дуже пишається тим, що нещодавно отримала премію FWF за кращі умови праці та ефективні заходи щодо скорочення понаднормових на наших виробничих майданчиках у В'єтнамі.
Екологія та захист тваринного світу також важливі питання для Deuter, тому в спальних мішках з пуховим наповнювачем завжди використовували пух і перо тільки з відходів харчової промисловості. Компанія суворо засуджує вищипування пера у живих птахів! І в цьому напрямку компанія також зробила важливий крок: з червня 2015 року використовуємо виключно сертифікований RDS (Responsible Down Standard) пух, походження і якість якого строго контролюється незалежними органами.
Хайкінг (hiking) в розумінні європейців і американців - це піші походи по
Читати докладнішеВелорюкзак - це спеціальний рюкзак, розроблений для велосипедистів
Читати докладнішеOkoban - це глобальна система втрачених та знайдених речей
Читати докладнішеВибір подарунка залежить від переваг та потреб, але сумка або рюкзак
Читати докладнішеDeuter Зразковий-знижки до 50% на 357 товарів з нашого асортименту.
Читати докладнішеВелосумки - це необхідний аксесуар для будь-якого велосипедиста
Читати докладнішеDeuter Utilion - це серія міських рюкзаків, для тих, хто шукає
Читати докладнішеDeuter Junior Bike побудований на добре відомому рюкзаку Deuter Junior
Читати докладнішеDeuter Rack Bag - нова сумка або велосипедний кофр, на багажник
Читати докладнішеDeuter Xberg-велосумка яка легко перетворюється на рюкзак, і навпаки.
Читати докладнішеУ 2023 році Deuter представила відразу дві нові серії сумок для велосипеда
Читати докладнішеDeuter Updays - новий рюкзак Deuter для скітур (Ski Touring). Розрахований
Читати докладнішеDeuter Durascent - новий рюкзак для альпінізму. І хоч він був анонсований
Читати докладнішеDeuter Traick - ультракомпактний та легкий рюкзак-жилет для трейлраннінгу
Читати докладнішеDeuter Climber – це рюкзак для альпінізму та інших видів
Читати докладнішеЯк часто Ви зустрічали слова Bluesign, сертифікат Bluesign тощо. Якщо зустрічали
Читати докладніше