TravelZ Немає жодного товару в цій категорії.

TravelZ

Валізи і сумки TravelZ є частиною корпорації De Basis BV (Голландія). У своїй країні компанія TravelZ є визнаним лідером і все завдяки якості та підтримуваною гарантією на 2 роки, що для валіз і сумок не так уже й мало. Крім валіз TravelZкорпорація De Basis BV відома широким асортиментом товарів для Fitness (бренд Body Sculpture) і товарами для ...

Валізи і сумки TravelZ є частиною корпорації De Basis BV (Голландія). У своїй країні компанія TravelZ є визнаним лідером і все завдяки якості та підтримуваною гарантією на 2 роки, що для валіз і сумок не так уже й мало. Крім валіз TravelZкорпорація De Basis BV відома широким асортиментом товарів для Fitness (бренд Body Sculpture) і товарами для Outdoor-пригод (бренд MacGyver).

Валізи і сумки TravelZ відрізняються якісними елементами: ручки, колеса, замки - ці всі деталі проходять якісний відбір і дозволяють компанії надавати розширену гарантію для України, яка на відміну від інших діє 2 роки. Особливою гордістю валіз CarryOn є яскраві кольори і виштамповки на корпусі, які вигідно відрізняють їх від інших брендів, і валізи вигідно відрізняються на багажній стрічці в аеропорту.

Важливою деталлю при покупці валізи або сумки TravelZ є можливість купити їх в розстрочку, особливо за такою популярною програмою як Оплата частинами. Магазин ProBag представляє можливість купити валізу або сумки TravelZ не встаючи з дивана, і навіть оформити розстрочку не виходячи з дому. До речі купити простіше простого, їх вибір відбувається на сайті. Після оформлення замовлення, товар відправляється в вказане при оформленні відділення Нової Пошти. Практично завжди доставка в Київ, а також обласні центри (Вінниця, Дніпропетровськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Хмельницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Запоріжжя, Чернігів ) займає добу - двоє. В інші населені пункти замовлені товари доставляються за графіком Нової Пошти.

Детальнiше