Pinguin Товарів у наявності: 7

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
 • Pinguin Activent 48 (Green)
  3 705 грн
  Pinguin Activent 48 (Green)

  Артикул: PNG 318142 Pinguin Activent 48 (Green) рюкзак для походів або похідний рюкзак, кому як зручно. Це справжній трекінговий рюкзак для довгих походів з горизонтальними пасками для кріплення додаткового устаткування і регульованою спинкою для комфортного пересування.

  3 705 грн
 • Pinguin Activent 48 (Blue)
  3 705 грн
  Pinguin Activent 48 (Blue)

  Артикул: PNG 318159 Pinguin Activent 48 (Blue) рюкзак для походів або похідний рюкзак, кому як зручно. Це справжній трекінговий рюкзак для довгих походів з горизонтальними пасками для кріплення додаткового устаткування і регульованою спинкою для комфортного пересування.

  3 705 грн
 • Pinguin Activent 48 (Black)
  3 705 грн
  Pinguin Activent 48 (Black)

  Артикул: PNG 318197 Pinguin Activent 48 (Black) рюкзак для походів або похідний рюкзак, кому як зручно. Це справжній трекінговий рюкзак для довгих походів з горизонтальними пасками для кріплення додаткового устаткування і регульованою спинкою для комфортного пересування.

  3 705 грн
 • Pinguin Activent 55 (Black)
  3 962 грн
  Pinguin Activent 55 (Black)

  Артикул: PNG 319156 Pinguin Activent 55 (Black) рюкзак для походів або похідний рюкзак, кому як зручно. Це справжній трекінговий рюкзак для довгих походів з горизонтальними пасками для кріплення додаткового устаткування і регульованою спинкою для комфортного пересування.

  3 962 грн
 • Pinguin Activent 55 (Blue)
  3 962 грн
  Pinguin Activent 55 (Blue)

  Артикул: PNG 319194 Pinguin Activent 55 (Blue) рюкзак для походів або похідний рюкзак, кому як зручно. Це справжній трекінговий рюкзак для довгих походів з горизонтальними пасками для кріплення додаткового устаткування і регульованою спинкою для комфортного пересування.

  3 962 грн
 • Pinguin Activent 55 (Green)
  3 962 грн
  Pinguin Activent 55 (Green)

  Артикул: PNG 319149 Pinguin Activent 55 (Green) рюкзак для походів або похідний рюкзак, кому як зручно. Це справжній трекінговий рюкзак для довгих походів з горизонтальними пасками для кріплення додаткового устаткування і регульованою спинкою для комфортного пересування.

  3 962 грн
 • Pinguin Explorer 100 (Khaki)
  4 988 грн
  Pinguin Explorer 100 (Khaki)

  Артикул: PNG 320145 Рюкзак для походу Pinguin Explorer 100 (Khaki) - один з кращих трекінгових рюкзаків, модель 2020 року. Рюкзак Pinguin Explorer призначений для найскладніших експедиції - це його коник. Це найкраща модель з усієї лінійки чеського виробника, про що говорять сотні захоплених відгуків по всьому світу. Такий рюкзак стане для вас вірним супутником, з яким можна...

  4 988 грн
Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Pinguin

Pinguin

Туристичні рюкзаки Pinguin - один з прикладів вдалої комбінації ціни і якості. Компанія Pinguin один з найстаріших чеських виробників туристичного спорядження, її історія починається з 1989 року, коли на Чеському ринку з'явилися перші продукти з брендом Pinguin.

На самому початку це були пухові спальні мішки, пуховики, а роком пізніше ко...

Pinguin

Туристичні рюкзаки Pinguin - один з прикладів вдалої комбінації ціни і якості. Компанія Pinguin один з найстаріших чеських виробників туристичного спорядження, її історія починається з 1989 року, коли на Чеському ринку з'явилися перші продукти з брендом Pinguin.

На самому початку це були пухові спальні мішки, пуховики, а роком пізніше компанія починає виробництво легких наметів для пішого туризму і альпінізму. Протягом майже двох десятиліть, діапазон продукції марки Pinguin значно розширився. Стабільну високу якість і конкурентна ціна роблять продукцію Pinguin одним з лідерів як на українському, так і на світовому ринку спорядження.

Чимало важливою деталлю при покупці туристичного рюкзака Pinguin є можливість купити їх в розстрочку, особливо по таких популярним програмам як Оплата частинами (Приватбанк) і Покупка частинами (Монобанк). Магазин ProBag представляє можливість купити рюкзак для походу Pinguin, не встаючи з дивана, і навіть оформити розстрочку не виходячи з дому. До речі купити простіше простого, їх вибір відбувається на сайті. Після оформлення замовлення, товар відправляється в вказане при оформленні відділення Нової Пошти. Практично завжди доставка в Київ, а також обласні центри (Вінниця, Дніпропетровськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Хмельницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Запоріжжя, Чернігів) займає добу - дві. В інші населені пункти замовлені товари доставляються за графіком Нової Пошти.
Детальнiше