iPad

Цена

101 грн - 2399 грн

Incase Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
  • 1 536 грн

    Артикул: INPD100347-BLK Папка-чохол Incase Slim Sleeve Diamond Ripstop with Pencil Slot (iPad Pro 10,5 ") - з пеналом для стилуса і внутрішнім захисним шаром зі штучного хутра. Папка Incase Slim Sleeve для iPad Pro 10,5" має великий периметр відкриття, що дозволяє зручно ховати і витягувати iPad, при цьому папка виготовлена ​​за найвищими стандартами, що гарантує відмінний...

    1 536 грн
  • 1 946 грн

    Артикул: INPD20003-BLK Incase Book Jacket для IPad Pro - стильний багатокутний (по всьому периметру) захисний чохол для вашого IPad Pro 12.9.

    1 946 грн
Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Incase

Чохли для iPad від Incase як рюкзаки і сумки, тримають високу планку якості, надаючи користувачу кращий вибір за характеристиками, особливостями і матеріалами. Такий підхід до якості можуть дозволити лише кілька компаній в світі і Incase також відносится до них. Тільки високоякісні матеріали, найсуворіший контроль за якістю, дозволяють запропону...

Чохли для iPad від Incase як рюкзаки і сумки, тримають високу планку якості, надаючи користувачу кращий вибір за характеристиками, особливостями і матеріалами. Такий підхід до якості можуть дозволити лише кілька компаній в світі і Incase також відносится до них. Тільки високоякісні матеріали, найсуворіший контроль за якістю, дозволяють запропонувати чохли, папки, футляри і накладки які відповідають якісним показникамі підходять для планшетів Apple.
Магазин чохлів Incase для iPad - ProBag є офіційним дилером і авторизованим партнером Incase в Україні, це дозволяє запропонувати кращі ціни, оптимальний вибір і підбір по характеристикам серед яких тип матеріалу, розмір планшета і багато інших.

Детальнiше