iPad

Цена

98 грн - 2699 грн

Incase Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
 • Incase Slim Sleeve Diamond Ripstop with Pencil Slot (iPad Pro 10,5")
  1 486 грн
  Incase Slim Sleeve Diamond Ripstop with Pencil Slot (iPad...

  Артикул: INPD100347-BLK Папка-чохол Incase Slim Sleeve Diamond Ripstop with Pencil Slot (iPad Pro 10,5 ") - з пеналом для стилуса і внутрішнім захисним шаром зі штучного хутра. Папка Incase Slim Sleeve для iPad Pro 10,5" має великий периметр відкриття, що дозволяє зручно ховати і витягувати iPad, при цьому папка виготовлена ​​за найвищими стандартами, що гарантує відмінний...

  1 486 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Book Jacket for Apple iPad Pro 129-inch - Black
  1 882 грн
  Incase Book Jacket for Apple iPad Pro

  Артикул: INPD20003-BLK Incase Book Jacket для IPad Pro - стильний багатокутний (по всьому периметру) захисний чохол для вашого IPad Pro 12.9.

  1 882 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Incase

Чохли для iPad від Incase як рюкзаки і сумки, тримають високу планку якості, надаючи користувачу кращий вибір за характеристиками, особливостями і матеріалами. Такий підхід до якості можуть дозволити лише кілька компаній в світі і Incase також відносится до них. Тільки високоякісні матеріали, найсуворіший контроль за якістю, дозволяють запропону...

Чохли для iPad від Incase як рюкзаки і сумки, тримають високу планку якості, надаючи користувачу кращий вибір за характеристиками, особливостями і матеріалами. Такий підхід до якості можуть дозволити лише кілька компаній в світі і Incase також відносится до них. Тільки високоякісні матеріали, найсуворіший контроль за якістю, дозволяють запропонувати чохли, папки, футляри і накладки які відповідають якісним показникамі підходять для планшетів Apple.
Магазин чохлів Incase для iPad - ProBag є офіційним дилером і авторизованим партнером Incase в Україні, це дозволяє запропонувати кращі ціни, оптимальний вибір і підбір по характеристикам серед яких тип матеріалу, розмір планшета і багато інших.

Детальнiше