Incase Товарів у наявності: 50

на сторінку
Показані 1 - 20 із 50 товарів
 • Incase Icon Lite for Apple iPhone 6/6s - Navy
  281 грн
  Incase Icon Lite for Apple iPhone 6/6s - Navy

  Артикул: INPH140134-NVY Чохол для iPhone 6 / 6S - Incase Icon Lite for Apple iPhone 6 / 6s - Navy це напівпрозорий чохол-накладка з приємного на дотик полікарбонату, рамка чохла зроблена з ударостійкого і амортизуючого матеріалу TENSAERLITE.

  281 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Icon Lite for Apple iPhone 6/6s White
  281 грн
  Incase Icon Lite for Apple iPhone 6/6s White
  1 Рейтинг

  Артикул: INPH140134-WHT Чохол Incase Icon Lite for Apple iPhone 6 / 6s White надзвичайно легкий захисний чохол білого кольору для iPhone 6 або iPhone 6s, він забезпечує максимальне поглинання удару завдяки використанню запатентованого матеріалу під назвою TENSAERLITE.

  281 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Textured Snap for Apple iPhone 6/6s Plus - Heather Khaki
  281 грн
  Incase Textured Snap for Apple iPhone 6/6s Plus - Heather...

  Артикул: INPH15024-HKH Чохол для iPhone 6 / 6S Plus - Incase Textured Snap Heather Khaki "обертає" телефон в текстуровану тканину і одночасно відмінно захищає завдяки внутрішньому шару з полікарбонату який добре амортзує і відмінно розсіює удар в разі падіння.

  281 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Protective Cover for Apple iPhone 7 - Peacock
  393 грн
  Incase Protective Cover for Apple iPhone 7 - Peacock

  Артикул: INPH170251-PEA Чохол для iPhone 7 - Incase Protective Cover Peacock -витривала напівпрозора накладка з гнучкого і якісного поліуретану. Не слизький поліуретан дозволяє телефону в чохлі  зручно лежати в руці, а виступ на переднє скло дозволяє захищати від подряпин при розміщенні телефона екраном вниз.

  393 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Protective Cover for Apple iPhone 7 Plus - Soft Green
  393 грн
  Incase Protective Cover for Apple iPhone 7 Plus Soft Green

  Артикул: INPH180252-SGN Чохол для iPhone 7 Plus - Incase Protective Cover Soft Green -витривала напівпрозора накладка з гнучкого і якісного поліуретану. Не слизький поліуретан дозволяє телефону в чохлі  зручно лежати в руці, а виступ на переднє скло дозволяє захищати від подряпин при розміщенні телефону екраном вниз.

  393 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Protective Cover for Apple iPhone 7 - Lavender
  393 грн
  Incase Protective Cover for Apple iPhone 7 - Lavender

  Артикул: INPH170251-LVD тонкий напівпрозорий глянсовий чохол-накладка з поліуретану; захист кнопок спеціальними накладками чохла; виступ чохла над дисплеєм захищає дисплей iPhone при падіннях на плоску поверхню

  393 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Protective Cover for Apple iPhone 7 - Soft Green
  393 грн
  Incase Protective Cover for Apple iPhone 7 - Soft Green

  Артикул: INPH170251-SGN Чохол для iPhone 7 - Incase Protective Cover Soft Green -витривала напівпрозора накладка з гнучкого і якісного поліуретану. Не слизький поліуретан дозволяє телефону в чохлі  зручно лежати в руці, а виступ на переднє скло дозволяє захищати від подряпин при розміщенні телефона екраном вниз.

  393 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Protective Cover for Apple iPhone 7 - Black
  393 грн
  Incase Protective Cover for Apple iPhone 7 - Black

  Артикул: INPH170251-BLK Чохол для iPhone 7 - Incase Protective Cover Black -витривала напівпрозора накладка з гнучкого і якісного поліуретану. Не слизький поліуретан дозволяє телефону в чохлі  зручно лежати в руці, а виступ на переднє скло дозволяє захищати від подряпин при розміщенні телефона екраном вниз.

  393 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Protective Cover for Apple iPhone 7 - Blue Moon
  393 грн
  Incase Protective Cover for Apple iPhone 7 - Blue Moon
  1 Рейтинг

  Артикул: INPH170251-BMN Чохол для iPhone 7 - Incase Protective Cover Blue Moon -витривала напівпрозора накладка з гнучкого і якісного поліуретану. Не слизький поліуретан дозволяє телефону в чохлі  зручно лежати в руці, а виступ на переднє скло дозволяє захищати від подряпин при розміщенні телефона екраном вниз.

  393 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Protective Cover for Apple iPhone 7 - Clear
  393 грн
  Incase Protective Cover for Apple iPhone 7 - Clear
  1 Рейтинг

  Артикул: INPH170251-CLR Чохол для iPhone 7 - Incase Protective Cover Clear -витривала напівпрозора накладка з гнучкого і якісного поліуретану. Не слизький поліуретан дозволяє телефону в чохлі  зручно лежати в руці, а виступ на переднє скло дозволяє захищати від подряпин при розміщенні телефона екраном вниз.

  393 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Protective Cover for Apple iPhone 7 Plus - Black
  393 грн
  Incase Protective Cover for Apple iPhone 7 Plus - Black

  Артикул: INPH180252-BLK Чохол для iPhone 7 Plus - Incase Protective Cover Black -витривала напівпрозора накладка з гнучкого і якісного поліуретану. Не слизький поліуретан дозволяє телефону в чохлі  зручно лежати в руці, а виступ на переднє скло дозволяє захищати від подряпин при розміщенні телефону екраном вниз.

  393 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Pop Case Clear for Apple iPhone 7 - ClearGray
  505 грн
  Incase Pop Case Clear for Apple iPhone 7 - ClearGray

  Артикул: INPH170245-GRY Чохол для iPhone 7 - Incase Pop Case Clear/Gray - відрізняється міцними бічними стінками по периметру. Посилена форма кутів (як у бамперів) дозволяє забезпечити хороший захист кутових поверхонь, а виступ на переднє скло дозволяє захищати від подряпин при розміщенні телефона екраном вниз. Крім того чохол, як і належить для чохлів вищого класу - захищає...

  505 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Pop Case Clear for Apple iPhone 7 Plus - ClearGray
  505 грн
  Incase Pop Case Clear for Apple iPhone 7 Plus - ClearGray

  Артикул: INPH180246-GRY Чохол для iPhone 7 Plus- Incase Pop Case Clear Gray - відрізняється міцними бічними стінками по периметру. Посилена форма кутів (як у бамперів) дозволяє забезпечити хороший захист кутових поверхонь, а виступ на переднє скло дозволяє захищати від подряпин при розміщенні телефона екраном вниз. Крім того чохол, як і належить для чохлів вищого класу - захищає...

  505 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Pop Case Clear for Apple iPhone 7 Plus - ClearMidnight
  505 грн
  Incase Pop Case Clear for Apple iPhone 7 Plus -...

  Артикул: INPH180246-MDT Чохол для iPhone 7 Plus- Incase Pop Case Clear Midnight - відрізняється міцними бічними стінками по периметру. Посилена форма кутів (як у бамперів) дозволяє забезпечити хороший захист кутових поверхонь, а виступ на переднє скло дозволяє захищати від подряпин при розміщенні телефона екраном вниз. Крім того чохол, як і належить для чохлів вищого класу -...

  505 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Textured Snap for Apple iPhone 7 - Heather Black
  505 грн
  Incase Textured Snap for Apple iPhone 7 - Heather Black

  Артикул: INPH170241-HBK Чохол для iPhone 7- Incase Textured Snap Heather Black "обертає" телефон в текстуровану тканину і одночасно відмінно захищає завдяки внутрішньому шару з полікарбонату який добре амортизує і відмінно розсіює удар в разі падіння.

  505 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Pop Case Tint for Apple iPhone 7 - Black
  505 грн
  Incase Pop Case Tint for Apple iPhone 7 - Black

  Артикул: INPH170247-BLK Чохол для iPhone 7 - Incase Pop Case Tint Black - відрізняється міцними бічними стінками по периметру. Посилена форма кутів (як у бамперів) дозволяє забезпечити хороший захист кутових поверхонь, а виступ на переднє скло дозволяє захищати від подряпин при розміщенні телефона екраном вниз. Крім того чохол, як і належить для чохлів вищого класу - захищає...

  505 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Textured Snap for Apple iPhone 7 - Heather Deep Red
  505 грн
  Incase Textured Snap for Apple iPhone 7 - Heather Deep Red

  Артикул: INPH170241-HDR Чохол для iPhone 7- Incase Textured Snap Heather Deep Red "обертає" телефон в текстуровану тканину і одночасно відмінно захищає завдяки внутрішньому шару з полікарбонату який добре амортизує і відмінно розсіює удар в разі падіння.

  505 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Pop Case Tint for Apple iPhone 7 - Dark Gray
  505 грн
  Incase Pop Case Tint for Apple iPhone 7 - Dark Gray

  Артикул: INPH170247-DGY Чохол для iPhone 7 - Incase Pop Case Tint Dark Gray - відрізняється міцними бічними стінками по периметру. Посилена форма кутів (як у бамперів) дозволяє забезпечити хороший захист кутових поверхонь, а виступ на переднє скло дозволяє захищати від подряпин при розміщенні телефона екраном вниз. Крім того чохол, як і належить для чохлів вищого класу - захищає...

  505 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Textured Snap for Apple iPhone 7 - Heather Khaki
  505 грн
  Incase Textured Snap for Apple iPhone 7 - Heather Khaki

  Артикул: INPH170241-HKH Чохол для iPhone 7- Incase Textured Snap Heather Khaki "обертає" телефон в текстуровану тканину і одночасно відмінно захищає завдяки внутрішньому шару з полікарбонату який добре амортизує і відмінно розсіює удар в разі падіння.

  505 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incase Pop Case Tint for Apple iPhone 7 - Navy
  505 грн
  Incase Pop Case Tint for Apple iPhone 7 - Navy

  Артикул: INPH170247-NVY Чохол для iPhone 7 - Incase Pop Case Tint Navy - відрізняється міцними бічними стінками по периметру. Посилена форма кутів (як у бамперів) дозволяє забезпечити хороший захист кутових поверхонь, а виступ на переднє скло дозволяє захищати від подряпин при розміщенні телефона екраном вниз. Крім того чохол, як і належить для чохлів вищого класу - захищає...

  505 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 20 із 50 товарів
Incase

Американська компанія Incase, заснована в 1997 році, входить в десятку найбільших світових виробників різних аксесуарів (чохли, плівки, сумки, рюкзаки) для популярної електроніки від Apple. Фірма Incase тісно співпрацює з кращими світовими дизайнерами, завдяки чому всі аксесуари компанії не тільки неймовірно якісні, а й надзвичайно оригінальні! ...

Американська компанія Incase, заснована в 1997 році, входить в десятку найбільших світових виробників різних аксесуарів (чохли, плівки, сумки, рюкзаки) для популярної електроніки від Apple. Фірма Incase тісно співпрацює з кращими світовими дизайнерами, завдяки чому всі аксесуари компанії не тільки неймовірно якісні, а й надзвичайно оригінальні! Для втілення своїх ідей компанія залучає відомих європейських дизайнерів, які вдаються до різних художніх стилів, створюючи колаборації з такими художниками, як Енді Уорхол і Шепард Фейрі. Кожен продукт, вироблений під цим брендом, є справжнім витвором мистецтва, шедевром, що вражає своєю оригінальністю і яскравістю. На сьогоднішній день компанія виробляє десятки колекцій, регулярно оновлюючи асортимент новими моделями. Купуючи продукцію Incase ви завжди будете йти в ногу з часом!

Чохли та кейси Incase - це:
- Єдиний, яскравий, впізнаваний зовнішній вигляд.
- Комфорт і простота використання.
- Безмежна варіативність вибору.
- Гідна якість.

Основою процесу розробки чохлів для iPhone - є натхнення, генерація оригінальних ідей і прагнення втілити їх в життя. Дизайнери бренду використовують строгі протоколи проектування, щоб забезпечити постійну еволюцію продукції для задоволення потреб ринків, що розвиваються і розширюється спектру товарів. Провідні американські фахівці невпинно працюють над розширенням своєї продукції.

Детальнiше