Mammut Airbag System 3.0

Mammut Airbag System 3.0

Швейцарська компанія Mammut представила 3-є ​​покоління рішень для порятунку в горах в разі сніжної лавини - Mammut Airbag System 3.0. Система Mammut Airbag System 3.0 являє собою дві варіації однієї системи: Removable Airbag 3.0 і Protection Airbag 3.0-друга має більший обсяг, і значно краще захищає від травм, так як має бічні подушки, в доповненні до основної.

Mammut Airbag System 3.0- версія Removable Airbag System може комплектуватися в рюкзаки Mammut: Rocker, Ultralight, Ride short, Ride, Light, Pro short, Pro, а Protection Airbag System: в рюкзаки Rocker, Ride, Light, Pro.Также популярність цієї системи вже оцінили інші виробники наприклад Dakine теж вже пропонує рюкзаки з підтримкою цієї системи.

Компанія Mammut Sports Group AG є одним з найуспішніших виробників спорядження для гірськолижного спорту, скелелазіння і відпочинку на природі. Наша продукція встановлює стандарти ринку - у всьому, що стосується якості, інновацій і новітніх трендів. Спортивний бренд Mammut націлений на найвищий рівень безпеки і забезпечує ентузіастів повним комплексом необхідного устаткування. У 2012 році компанія відсвяткувала свій 150-й День народження.