Mammut Airbag System 3.0

Mammut Airbag System 3.0

Швейцарська компанія Mammut представила 3-є ​​покоління рішень для порятунку в горах в разі сніжної лавини - Mammut Airbag System 3.0. Система Mammut Airbag System 3.0 являє собою дві варіації однієї системи: Removable Airbag 3.0 і Protection Airbag 3.0-друга має більший обсяг, і значно краще захищає від травм, так як має бічні подушки, в доповненні до основної.

Mammut Airbag System 3.0- версія Removable Airbag System може комплектуватися в рюкзаки Mammut: Rocker, Ultralight, Ride short, Ride, Light, Pro short, Pro, а Protection Airbag System: в рюкзаки Rocker, Ride, Light, Pro.Также популярність цієї системи вже оцінили інші виробники наприклад Dakine теж вже пропонує рюкзаки з підтримкою цієї системи.

Компанія Mammut Sports Group AG є одним з найуспішніших виробників спорядження для гірськолижного спорту, скелелазіння і відпочинку на природі. Наша продукція встановлює стандарти ринку - у всьому, що стосується якості, інновацій і новітніх трендів. Спортивний бренд Mammut націлений на найвищий рівень безпеки і забезпечує ентузіастів повним комплексом необхідного устаткування. У 2012 році компанія відсвяткувала свій 150-й День народження.

Ще статті про %s

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше