Велосипедні сумки - 7 Roads

Велосипедні сумки - 7 Roads

Велосипедні сумки

Ми продовжуємо розповідати про українські компанії які виробляють сумки,  (до цього ми писали про Cornerstone) сьогодні мова піде про компанію яка шиє велосипедні сумки -7 Roads. 7 Roads - це стовідсоткові велосипедні сумки, і щоб не заплутати, це не рюкзаки для велосипеда, не велосипедні месенджери, це спеціальні сумки: підсідельні, підрамні та інші сумки з різними способами кріплення до велосипеда.

Велосипедные сумки 7 Roads

7 Roads - українська компанія в якій працюють дві людини вони ж є засновниками і власниками Олена (Elena Semchenko) і Станіслав (Stanislav Kostak). Всі бізнес і виробничі процеси зав'язані цілком і повністю на їх часі та фінансах, на аутсорс логістика. Обсяг робіт і замовлень дозволяє працювати вдвох, не залучаючи до виробництва і розробки сторонніх людей. Якщо розглядати внутрішній ринок України, то потреба в велосипедних сумках компенсована китайськими виробниками, але як підказує досвід, сумки придбані на аліекспрес або подібних сайтах, достатньо низької якості як в матеріалах, так і якості виконання. Знову ж сумки з-під небесної, це як правило сумки для початківців (бюджетний варіант) ми ж спробували розповісти про велосипедні сумки, для тих кому, велосипед став способом подорожі.

Велосипедные сумки 7 Roads

Розкажіть про свою компанію, Ви досить молода команда, ще рік тому ми про Вас навіть не чули, розкажіть як виникла ідея шити велосипедні сумки і чому саме велосипедні?
Якоїсь конкретної дати заснування 7 Roads я назвати не можу. Сумки я і моя дружина Олена почали робити в 2014 році, тому, що нас не влаштовувала якість тих сумок, що ми купували в веломагазинах. Ми якраз захопилися велотуризмом і нам дуже не подобалося, що в поході рвалися змійки, розходилися шви або ламалися кріплення. Так почалося наше захоплення виготовленням сумок для велотуризму. Остаточно ми прийняли рішення перетворити захоплення в роботу після нашого тримісячного велоподорожі по Європі в 2016 році. Ми працюємо удвох, тому кожен з нас бере участь у всіх робочих процесах.

Велосипедные сумки 7 Roads

Як з'являється нова модель сумки? Які обставини або життєві події повинні відбутися щоб з'явилася кардинально нова сумка у Вашому асортименті?
Ніякої життєвої драми або події не повинно статися, щоб в нашому асортименті з'явилася нова сумка. Нам дуже подобається робити щось нове, тому як тільки з'являється ідея, ми її записуємо, замальовує, обмисліваем, а потім робимо.

Як розраховується об’єм сумки (або це не важливий показник), як підбираєте матеріали?
Обсяг, дійсно, ніколи не був для нас і наших клієнтів дуже важливим показником. Досить знати приблизне значення. Для попереднього розрахунку обсягу ми користуємося геометричними формулами і прийомами для обчислення обсягу фігур.

Велосипедные сумки 7 Roads

Є у вас "аргумент" який однозначно спрацює (наприклад нейлон або поліестер з покриттям, фірмова фурнітура і т.д.) і в якому Ви впевнені? І що не працюватиме наприклад дешевий матеріал або неякісна фурнітура?
Наш основний матеріал - це ПВХ. Ця тканина абсолютно водонепроникна і дуже міцна. Також використовуємо Кордуру і Оксфорд. Фурнітура у нас виробництва YKK. Матеріали низької якості ми не використовуємо, бо з них не можна зробити якісний виріб.

Чи є у вас плани по завоюванню ринку в Україні? В Україні є інші бренди (Rogov, Vaude, Prox, Deuter, Alpkit) які аргументи будете використовувати для того щоб переконати купувати українське, і зокрема Ваші сумки?
Ми нікого не намагаємося завоювати, ми взагалі, мирні) Наш шлях - пропонувати якісну продукцію, що відповідає вимогам клієнта.

Велосипедные сумки 7 Roads

Скільки часу йде на створення однієї сумки, від затвердженого макета до готового рішення, який шлях проходить сумка?
Кожна сумка вимагає різного часу виготовлення. Ми робимо безліч моделей, від самих маленьких, до величезних і дуже складних виробів. Напевно, сама трудомістка сумка зажадала чотири робочих дня. Якщо сумка не стандартна, то ми спочатку обговорюємо конструкцію, робимо ескіз або креслення, вирізаємо деталі, розмічаємо під поклейку, клеїмо, шиємо і тд. Потім робимо фотографії та висилаємо клієнту

У Вас вже є свій почерк в сумках, є таке рішення яке використовуєте тільки Ви?
Я думаю, що наша найголовніша особливість в тому, що сумки ми клеїмо, а не шиємо. Тому вони виходять абсолютно водонепроникні. Один з наших клієнтів тестував внутрішньорамні сумку під водоспадом і написав, що всі речі всередині залишилися сухі

Як Вам робота з українськими постачальниками тканин і фурнітури, є вже зауваження пропозиції?
Постачальники тканини і фурнітури нас абсолютно влаштовують. Недолік тільки в тому, що пропонований асортимент дуже малий. Нам не вистачає різновидів строп, фастексами, пряжок і тд. Думаємо, що будемо замовляти за кордоном.

Поділіться ідеєю створення, ідеальної велосипедної сумки, що має входити, з чого вона повинна складатися? Що там бути не повинно?
Ідеального не існує. Завжди є що покращити, і це здорово! Інакше світ би зупинився.Гарна сумка повинна виконувати свої функції, обов'язково бути міцною, багатофункціональної, водонепроникної і довговічною. Ми прагнемо створювати саме такі)

Чи є майбутнє в української велосумки?
Не бачу перешкод.

Контакти 7 Roads:
Facebook: www.facebook.com/7RWorkshop
Instagram: www.instagram.com/stanislav_kostak/
Instagram: www.instagram.com/helen_semchenko/
Site: http://7rworkshop.jimdo.com/

Ще статті про %s

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше