Incipio для інших брендів

Incipio для інших брендів

Компанія Incipio створила сторінку на якій представила список сумісності своїх продуктів з різними брендами, так що якщо Вам потрібна папка або сумка не під Apple - можете скористатися - цим посиланням.

Компанія Incipio розробляє і виробляє унікальні аксесуари для мобільних пристроїв, їх продукція не раз перемагала і продовжує перемагати в різних номінаціях по всьому світу. Компанія заснована в 1999 році, штаб квартира розташована в м.Ірвін, Південна Каліфорнія (США). Incipio широко відома як послідовний творецьі унікальних безбечних  рішень для мобільного світу.

Завдяки невтомній прихильності до інновацій і оригінальному дизайну Incipio відомий у всьому світі як виробник преміальних функціональних аксесуарів за оптимальною ціною. Продукція Incipio продається по всьому світу в найбільших роздрібних мережах і online-магазинах. Під управлінням топ-менеджерів світового рівня, команда Incipio об'єднує найталановитіших промислових і графічних дизайнерів, інженерів механіків, маркетологів і розробників ПЗ. Маючи в своєму розпорядженні офіси в Лондоні та Гонконзі, Incipio завжди на зв'язку зі своїми клієнтами і трудиться над проектами 24 години на добу, 7 днів на тиждень.